Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Osztályozd a pilótákat!
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Thibczy
Rajtszám szerint megyek sorba.

#1 Button: Az év elején pozitív csalódás volt mind az időmérőkön, mind a futamokon mutatott teljesítménye. Mostanában viszont kicsit zavaró, hogy Hamiltont Barcelona óta sehol sem tudta megverni, sőt igazából csak Isztambulban volt a közelében. Taktikus és okos versenyző, és elég sokat köszönhetett ennek. Mindezek ellenére kicsit hiányolom a pályán való előzéseket. 7/10

#2 Hamilton: Messze a legtöbbet előzött eddig, és nem is hibázik sokat. Ausztráliában muszáj volt kereket cserélnie másodszor is, Kínában pedig benézte a taktikát, mást rosszat nem lehet a számlájára írni. És nem utolsó sorban ő vezeti a tabellát. 10/10

#3 Schumacher: Ez nehéz kérdés. A Mercedes egy totál középszerű autó, és az utóbbi futamokon a Renault is jóval meggyőzőbben szerepelt náluk az élenálló trió mellett. És még a szerencsével is hadilábon áll. Volt pár szép megmozdulása, de ő már nem a régi. 6/10

#4 Rosberg: Általában se előtte se mögötte. Mégha akart volna sem tudott túl sok izgalmat hozni ebbe a pár futamba. Schumachernél jóval meggyőzőbb, de ő mégsem hagyott ki három évet. Kíváncsi lettem volna néhány csatájára, de mindig eltűnnek mellőle az ellenfelek (most legutóbb Kubica kiesett, Alonsót megbüntették, így sajnos megint nem láthattuk csatázni). 7/10

#5 Vettel: Ez megint egy olyan kérdés, ahol nehéz lesz elfogulatlan lenni. Bahreinben szerencsétlen volt, hibázott a csapat is, és még azokat a fékeket sem tudják normálisan beállítani. Érdekes Webbernél soha sincs gond a fékekkel. Gyors, és élről jókat tud menni, de tavaly például sokkal elszántabbnak és alázatosabbnak láttam. Mostpedig mindig - Hornerrel egyetemben - kifogásokat keres. És hát Isztambul.... Maradjunk a 7/10-nél.

#6 Webber: Számomra talán az év egyik meglepetésembere. Mostmár időmérőn is oda-odavág Vettelnek - tavaly ugye csúnyán kikapott időmérők tekintetében -, és futamokon is sokkal inkább összeszedettebbek látom, mint Vettelt. Valencia elég csúnya volt, és az ausztrál eset Hamiltonnal is. Isztambulban szerintem nem ő volt a hibás. Sokkal konstansabb is mint tavaly. 8/10

#7 Massa: Inkább Schumacherhez tudnám hasonlítani. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy sokszor miért megy jól, máskor meg miért kap annyit Alonsótól, mint amennyire Piquet és Grosjean kapott ki tőle időmérőkön. Futamokon sem tud többet felmutatni. Maradjunk Schumacher értékelésénél. 6/10.

#8 Alonso: Ez az autó nem olyan, mint amilyenre számítottam és hát ő is elkövetett néhány kínos hibát.Ennek ellenére becsületesen küzd, amikor küzdenie kell, és sokszor ő is elképesztőeket megy, akárcsak Hamilton. (Ausztrália; Malajzia; Kínáért haragszom, de szépen felkapaszkodott onnan hátulról; Monaco is ugyanez a kategória; Kanadában is élveztem a Hamiltonos csatát). Nehéz mérlegelni. Talán 8/10, mert többet vártam tőle is és a csapattól is.

#9 Barrichello: Szerintem Webber mellett ő is kiválóan teljesít idén. Azzal a Williamsszel a legjobbak közt csatázni nem semmi dolog. Kár lett volna őt 2008 után nyugdíjazni. 7/10

#10 Hülkenberg: Újoncként szépen próbálkozik, de még sokat kell tanulnia. 5/10.

#11 Kubica: Egyik legjobban teljesítő pilóta, minimális hibázásokkal. Kár volt, hogy kiesett most hétvégén. 2 dobogó és erős pontszerző helyek elég jó eredménynek mondhatóak. 9/10.

#12 Petrov: Újocok közül talán a legjobb, de sajnos csak villanni tud, és rendre elmarad Kubicától, a pontszerzés pedig szintén hiányzik azzal a Renault-val, emellett pedig sokszor sújtja balszerencse. Sepangban, Shanghaiban és Isztambulban is nagyon szépen ment. 5/10 vagy 6/10. Nehéz mérlegelni.

#14 Sutil: Jól teljesít, és egy kicsit sajnálom is, hogy helyhiány miatt nem tud feljebblépni a Force Indiától. Innentől lefele már kicsit nehéz számokkal értékelni a pilótákat, de azért kénytelen leszek megpróbálni. 7/10

#15 Liuzzi: Csalódás a teljesítménye. Állandóan kikap Sutiltól időmérőn is és futamon is. Nem vagyok benne biztos, hogy maradhat a Force Indiánál. 5/10

Ezt majd folytatom máskor, mert már elég uncsi ezt irogatni.

Eulo
Button 4/10
Hamilton 10/10
Schumacher 6/10
Rosberg 9/10
Vettel 8/10
Webber 5/10
Massa 6/10
Alonso 3/10
Barrichello 9/10
Hülkenberg 4/10
Kubica 10/10
Petrov 5/10
Sutil 8/10
Liuzzi 3/10

still
IDÉZET(Euloálius @ Jul 12 2010, 09:40) *
Button 4/10
Hamilton 10/10
Schumacher 6/10
Rosberg 9/10
Vettel 8/10
Webber 5/10
Massa 6/10
Alonso 3/10
Barrichello 9/10
Hülkenberg 4/10
Kubica 10/10
Petrov 5/10
Sutil 8/10
Liuzzi 3/10

Schumacher 6/10, Webber 5/10?

Nincs több kérdésem.
Zava
IDÉZET(still @ Jul 12 2010, 09:53) *
Schumacher 6/10, Webber 5/10?

Nincs több kérdésem.

az tényleg wtf. inkább 4/10, 7/10.
Eulo
Schumacher 41 évesen áll helyt egy gyenge csapatban, ahol többször elkúrták a versenyét. Webber a futamok felén mélyen az autója szintje alatt produkált. wink.gif
Réka
IDÉZET(Euloálius @ Jul 12 2010, 09:40) *
Button 4/10
Hamilton 10/10
Schumacher 6/10
Rosberg 9/10
Vettel 8/10
Webber 5/10
Massa 6/10
Alonso 3/10
Barrichello 9/10
Hülkenberg 4/10
Kubica 10/10
Petrov 5/10
Sutil 8/10
Liuzzi 3/10

A kifejtésekre kíváncsi lettem volna... konkrétan úgy a Ferrari pilótákra... Massa 6/10 míg Alonso 3/10??? Őszintén Massanal mit értékeltél 6-osra??? Voltak hibái Alonsonak, de annyi nem mint ahogy az a pontban tűnik. A Button-Hülkenberg pontazonosságra rá sem kérdezek... mindegy, végülis ez egy szubjektív osztályzás. smile.gif
forza
Button 7/10
Hamilton 9/10
Hamilton szinte hibátlan, de mégsem tökéletes (hisz emberből van biggrin.gif), ezért 9. Button nekem meglepetés, sokkal kevesebbet vártam tőle összességében, és a 8-ast az utóbbi futamon mutatott impotenciája húzta csak le 7-esre (nem próbálta előzni Rosberget...). Viszont tetszik, ahogy beépült a csapatba, tetszik, ahogy ki tud jönni Hamiltonnal a pályán és azon kívül is.

Schumacher 3/10
Rosberg 8/10
Nem kell magyaráznom. Rosberg kihozza, ami a vasban van, futamról futamra. MS kritikán aluli. Már fél szezon eltelt, és nem képes Rosberget megközelíteni, max csak időmérőn.

Vettel 7/10
Webber 6/10
Nehéz ügy. Mivel Webber áll jobban pontügyileg, vicces dolog lejjebb osztályozni, mint Vettelt. Ugyanakkor kevesebb önhibája volt Vettelnek, ergo a táblázat nem a valós képet mutatja. Viszont az isztambuli mutogatása miatt kicsit eltávolodtam tőle, pedig alapvetően kedveltem. Mindenesetre Webbernek sokkal nagyobb előnyre kellett volna már szert tenni a csapattárs ellen (túl sok az önhibája), ebben azért megegyezhetünk. Ezért a 6-os, Vettelnek pedig a 7-es. De ez egyébként attól függ, hogy milyen szemszögből vizsgáljuk, simán lehet ez a 6-7 7-6 is.

Massa 4/10
Alonso 6/10
Massa borzalmas, amit idén művel. Igazából 3-ast érdemelne, de a balesete miatt megszánom egy 4-essel. És hajrá, hajrá! Szeretném látni tőle azt, amit tud, nem pedig ezt a semmit. Alonso 6-osa azért van, mert bár alapvetően a tempójával nincs baj, de dekoncentráltabb, mint valaha volt. Legalábbis én ennek tudom be a hibákat. Dettó ugyanúgy reagálja le a Ferrarin belüli fejetlenséget, mint 2008-ban Kimi - az eredmények elmaradnak, a teljesítmény pedig nem a tőle elvárt szint szvsz.

Barrichello 9/10
Hülkenberg 3/10
A csodagyerek eddig nem villog, Barrichello szépeket autózik. A monacoi kormányeldobáson kívül nem is emlékszek igazán nagy hibára, fegyelmezetlenségre. Megérdemel egy 9-est.

Kubica 8/10
Petrov 4/10
Kubica is 9-est kapott volna, de az árulkodása már kevésbé tetszett, mint amit a pályán egyébként csinál. Petrov... jobb, mint Hülk, de a kocsi is jobb. A csapattárshoz képest viszont ég és föld.

Sutil 7/10
Liuzzi 3/10
Mit is mondjak. A FI-pilótákat nem követem figyelemmel igazán. De egyértelmű, hogy Sutil a jobb. Bár még mindig nem érzek benne igazán átütő erőt. Liuzzi vicc.

Buemi 7/10
Alguersuari 5/10
Egyikükben se érzek átütőerőt. Buemi viszont amolyan jó iparos lehet hosszútávon a f1-ben. Alguersuarinak van egy-egy jobb futama, de úgy érzem, Buemi tehetségesebb hozzá képest, és ezt meg is tudja mutatni általában. Olyan nagy hibára nem emlékszem tőlük, de kiemelkedő dolgokat se csináltak. Nehéz őket értékelnem, nem is biztos, hogy jó felől közelítem meg őket (még "annyira sincsenek a képernyőn", mint a két FI-pilóta).

Senna ?/10
Chandhok ?/10
Ezzel a taligával szerintem értékelhetetlen, nem tudjuk, mit tudna valójában egy forma-1-es autóval. Sajnos...
A Virgin- és a Lotus-pilótákat hasonló okokból nem is írom le. Nagy kérdőjel mind a négy.

Kimi 10/10
Ő idén még egy hibát se követett el, és a lehetőségeihez képest a maximális ponszámot gyűjtötte be a f1-ben. Na jó, ez csak a slusszpoén volt. laugh.gif
Thibczy
IDÉZET(forza @ Jul 12 2010, 11:03) *
Button 7/10
Hamilton 9/10
Hamilton szinte hibátlan, de mégsem tökéletes (hisz emberből van biggrin.gif), ezért 9. Button nekem meglepetés, sokkal kevesebbet vártam tőle összességében, és a 8-ast az utóbbi futamon mutatott impotenciája húzta csak le 7-esre (nem próbálta előzni Rosberget...). Viszont tetszik, ahogy beépült a csapatba, tetszik, ahogy ki tud jönni Hamiltonnal a pályán és azon kívül is.

Schumacher 3/10
Rosberg 8/10
Nem kell magyaráznom. Rosberg kihozza, ami a vasban van, futamról futamra. MS kritikán aluli. Már fél szezon eltelt, és nem képes Rosberget megközelíteni, max csak időmérőn.

Vettel 7/10
Webber 6/10
Nehéz ügy. Mivel Webber áll jobban pontügyileg, vicces dolog lejjebb osztályozni, mint Vettelt. Ugyanakkor kevesebb önhibája volt Vettelnek, ergo a táblázat nem a valós képet mutatja. Viszont az isztambuli mutogatása miatt kicsit eltávolodtam tőle, pedig alapvetően kedveltem. Mindenesetre Webbernek sokkal nagyobb előnyre kellett volna már szert tenni a csapattárs ellen (túl sok az önhibája), ebben azért megegyezhetünk. Ezért a 6-os, Vettelnek pedig a 7-es. De ez egyébként attól függ, hogy milyen szemszögből vizsgáljuk, simán lehet ez a 6-7 7-6 is.

Massa 4/10
Alonso 6/10
Massa borzalmas, amit idén művel. Igazából 3-ast érdemelne, de a balesete miatt megszánom egy 4-essel. És hajrá, hajrá! Szeretném látni tőle azt, amit tud, nem pedig ezt a semmit. Alonso 6-osa azért van, mert bár alapvetően a tempójával nincs baj, de dekoncentráltabb, mint valaha volt. Legalábbis én ennek tudom be a hibákat. Dettó ugyanúgy reagálja le a Ferrarin belüli fejetlenséget, mint 2008-ban Kimi - az eredmények elmaradnak, a teljesítmény pedig nem a tőle elvárt szint szvsz.

Barrichello 9/10
Hülkenberg 3/10
A csodagyerek eddig nem villog, Barrichello szépeket autózik. A monacoi kormányeldobáson kívül nem is emlékszek igazán nagy hibára, fegyelmezetlenségre. Megérdemel egy 9-est.

Kubica 8/10
Petrov 4/10
Kubica is 9-est kapott volna, de az árulkodása már kevésbé tetszett, mint amit a pályán egyébként csinál. Petrov... jobb, mint Hülk, de a kocsi is jobb. A csapattárshoz képest viszont ég és föld.

Sutil 7/10
Liuzzi 3/10
Mit is mondjak. A FI-pilótákat nem követem figyelemmel igazán. De egyértelmű, hogy Sutil a jobb. Bár még mindig nem érzek benne igazán átütő erőt. Liuzzi vicc.

Senna ?/10
Chandhok ?/10
Ezzel a taligával szerintem értékelhetetlen, nem tudjuk, mit tudna valójában egy forma-1-es autóval. Sajnos...
A Virgin- és a Lotus-pilótákat hasonló okokból nem is írom le. Nagy kérdőjel mind a négy.

Kimi 10/10
Ő idén még egy hibát se követett el, és a lehetőségeihez képest a maximális ponszámot gyűjtötte be a f1-ben. Na jó, ez csak a slusszpoén volt. laugh.gif

Végre valaki fűz is hozzá valamit. Még a két STR pilótára vagyok kíváncsi.
forza
IDÉZET(Thibczy @ Jul 12 2010, 11:23) *
Végre valaki fűz is hozzá valamit. Még a két STR pilótára vagyok kíváncsi.

Ohh, ők kimaradtak! Hozzászerkesztem. smile.gif
Zoli
Gondolkodtam mostanában, hogy kéne írni egy féléves értékelőt, a 2009 - Szezonértékelő topik alkalmas is rá, csak le kell venni az elejéből a 2009-et. Ezzel a topikkal csak az a bajom, hogy osztályozni kéne, amit nagyon nem szeretek. biggrin.gif Szóval majd írok valamit, osztályozni viszont nem biztos, hogy fogok. tongue.gif
forza
IDÉZET(Zoli @ Jul 12 2010, 11:47) *
Gondolkodtam mostanában, hogy kéne írni egy féléves értékelőt, a 2009 - Szezonértékelő topik alkalmas is rá, csak le kell venni az elejéből a 2009-et. Ezzel a topikkal csak az a bajom, hogy osztályozni kéne, amit nagyon nem szeretek. biggrin.gif Szóval majd írok valamit, osztályozni viszont nem biztos, hogy fogok. tongue.gif

Ez eddig karó, Zoli! Készülj fel jobban az UV-ra! tongue.gif
Zoli
IDÉZET(forza @ Jul 12 2010, 11:52) *
Ez eddig karó, Zoli! Készülj fel jobban az UV-ra! tongue.gif

Biztos azért mert álmos vagyok és az agyam ilyenkor egy kicsit lelassul (alaphelyzetben sem gyors, hát még most biggrin.gif), de ezt most nem értem... tongue.gif
Clyde
L Ham: 10/10
J But: 8/10
M Web: 9/10
S Vet: 7/10
F Alo: 7/10
N Ros: 9/10
R Kub: 10/10
F Mas: 7/10
M Sch: 0000000/10
A Sut: 7/10
R Bar: 5/10
K Kob: 6/10
V Liu: 4/10
S Bue: 3/10
V Pet: 2/10
J Alg: 4/10
N Hul: 1/10
P DlR: 0/10
H Kov: 4/10
K Chd: 4/10
L Grs: 2/10
J Tru: 4/10
B Sen: 3/10
T Glk: 3/10
S Yam: 0/10
Thibczy
IDÉZET(Zoli @ Jul 12 2010, 11:47) *

Szövegesen is jó lesz, csak azért gondoltam, hogy legyen osztályzás, mert így egy kicsit jobban össze lehet hasonlítani a pilótákat és egymás véleményét.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Jul 13 2010, 07:33) *

Sen 3? blink.gif
Zava

vicces fiú vagy te smile.gif
Clyde
IDÉZET(Euloálius @ Jul 13 2010, 09:37) *
Sen 3? blink.gif

Ugye mennyire targyilagos vagyok? smile.gif
Verte parszor a csapattarsat, na akkor viszont durvan, idomeron jobban all, di Grassit is 2x verte idomeron. Meg alul is ertekeltem, a lehetosegekhez kepest.
Gooner

Alguersuarit, miért tartod jobbnak Bueminél ? Szerintem egy szinten vannak.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Jul 13 2010, 10:23) *
Ugye mennyire targyilagos vagyok? smile.gif
Verte parszor a csapattarsat, na akkor viszont durvan, idomeron jobban all, di Grassit is 2x verte idomeron. Meg alul is ertekeltem, a lehetosegekhez kepest.

Nem érted... Én azt hittem, legalább 6-ot adsz neki. Erre kevesebbet, mint Chandhoknak.
forza
IDÉZET(Zoli @ Jul 13 2010, 12:06) *
Biztos azért mert álmos vagyok és az agyam ilyenkor egy kicsit lelassul (alaphelyzetben sem gyors, hát még most biggrin.gif), de ezt most nem értem... tongue.gif

Írtad, hogy nem szeretsz osztályozni, pedig a topik arról szól, hogy osztályozni kell. Ezért írtam, hogy ez karó, amit írtál, mert nem osztályozol. biggrin.gif
forza

Mondjuk Yamamoto és Schumi egy szinten, azért kicsit erős. Hülkenberg is jobb a karónál azért, nem? biggrin.gif
Mondjuk az meglep, hogy Massa és Alonso hogy jött kinálad 7-esre? Mármint mitől teljesítenek egy szinten? Alonso hibázik többet ugyan, de gyorsabb is, több pontja is van, szóval ez így most megfogott. Meg az is, hogy Vettelt miért egy szintre tetted velük, amikor neki inkább technikai, nem pedig saját hibái vannak.
Barrichello meg jobban teljesít azzal az autóval relatíve, mint Massa, Alonso, és talán még Vettelnél is. Button és Hamilton egymáshoz viszonyítva oké, azt én is hasonlóan látom. DlR és Koba viszont hogy lett 0-6, amikor időmérőkön 6-4 az öregnek?
Lóri
HAM: 10/10 (az idei élete formája)

J BUT:7/10 ( majd ha megismétli az év eleji 2 győzelmét, akkor elismerem jobban, akkor lehet majd 8/10)

F ALO: 7/10 (sok a hiba)

F MAS: 5/10 (az igazi Massa)

R Kub: 9/10 ( Szinte hibátlan idén, a Renaultban több nem igen van)

V PET: 5-6/10 ( Nekem tök átlagos, középszerű pilóta, igaz voltak már villanásai)

R HUL: 4/10 ( Nem mindig jelent sokat a GP2-es győzelem...)

R BAR: 8/10 ( Egyértelműen felé kerekedik a GP2es a bajnoknak, Top5ös versenyzést mutat be idén szvsz)

S VET: 8/10 ( Benne kellemeset csalódtam a hétvégén, igaz még most sem nyűgozött le az előretöréssel, de jól halad!Nagyrészt csak az autón múlik az idei éve, bár párszor azért a csapattárstól erőből kapott ki.)

M WEB : 7-8/10 ( A Silverstone szárnycserés dolog miatt majdnem megsajnáltam, igazából egész jól állja a sarat Vettellel szemben idén, és méltó ellenfele is. Viszont az ütközéses bakijai kicsit lehúznak a teljesítményén( pl HAM-WEB melbourne)

M SCH: 6/10 ( Sokat nem tudok írni róla, ennél azért többet vártam, de tény volt pár önhibáján kívül elcseszett futama)

N ROS: 8/10 ( Neki nagyon örülök, tetszik ahogy veri Schumit, egyébként meg nagyon konstans, nem igen hibázik stb, és elég gyors is.)

A többieket most nem jellemezném már, kedvem sincs, meg éhes is vagyok biggrin.gif

Clyde
IDÉZET(Gunner @ Jul 13 2010, 11:29) *
Alguersuarit, miért tartod jobbnak Bueminél ? Szerintem egy szinten vannak.

Mert nagyobb fejlodest mutatott eddig, mint Buemi.
Ev vegere szerintem elveri.
Clyde
IDÉZET(Euloálius @ Jul 13 2010, 11:46) *
Nem érted... Én azt hittem, legalább 6-ot adsz neki. Erre kevesebbet, mint Chandhoknak.

Igen, mert rem korrekt vagyok. tongue.gif
Clyde
IDÉZET(forza @ Jul 13 2010, 12:01) *
Mondjuk Yamamoto és Schumi egy szinten, azért kicsit erős. Hülkenberg is jobb a karónál azért, nem? biggrin.gif
Mondjuk az meglep, hogy Massa és Alonso hogy jött kinálad 7-esre? Mármint mitől teljesítenek egy szinten? Alonso hibázik többet ugyan, de gyorsabb is, több pontja is van, szóval ez így most megfogott. Meg az is, hogy Vettelt miért egy szintre tetted velük, amikor neki inkább technikai, nem pedig saját hibái vannak.
Barrichello meg jobban teljesít azzal az autóval relatíve, mint Massa, Alonso, és talán még Vettelnél is. Button és Hamilton egymáshoz viszonyítva oké, azt én is hasonlóan látom. DlR és Koba viszont hogy lett 0-6, amikor időmérőkön 6-4 az öregnek?

Hulk agyon lett hypeolva, es lofaszt nem tud eddig felmutatni. 2x 1 pont wow.
B. Senna ha ulne a helyen, szerintem mar minimum 15-nel jarna.

Alonsonal jelentosen levont az ertekebol a hisztije, Massanak meg nem is megy iden, illetve hatraltatjak, ezert egal. Vettelnek meg olyan hatszele van, hogy ihaj, megis egy ecceru farmer veri. De la Rosa versenyeken eltunik mint szurke szamar a kodben, a dolgot meg pontokert jatsszak, megmondta epp elegszer BraUn.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Jul 13 2010, 12:36) *
Hulk agyon lett hypeolva, es lofaszt nem tud eddig felmutatni. 2x 1 pont wow.
B. Senna ha ulne a helyen, szerintem mar minimum 15-nel jarna.

Alonsonal jelentosen levont az ertekebol a hisztije, Massanak meg nem is megy iden, illetve hatraltatjak, ezert egal. Vettelnek meg olyan hatszele van, hogy ihaj, megis egy ecceru farmer veri. De la Rosa versenyeken eltunik mint szurke szamar a kodben, a dolgot meg pontokert jatsszak, megmondta epp elegszer BraUn.

Na, én baromira nem vagyok Rozsda fan, de azért elég kemény pech sújtja idén versenyeken.
The Bull
Mclaren Mercedes: Az autó az évadnyitó óta nagy mértékű, eredményes fejlődésen ment keresztül. Versenytempóban fényévekkel jobb, mint időmérő körön....illetve tele tankal nagyon erős tempót lehet vele diktálni kb a versenytáv feléig, de amikor már nagymértékben könnyül az autó akkor kicsit visszaesnek ha nem az élen autóznak. A mezőnyben stabil 2-ik erő. 10/8,5

J. Button: A szezon első felében 2 futamon hozott remek döntést, és mind a 2 futamon diadalmaskodott ami szerintem sokakat meglepett. Ő a mezőnyben egy sunyi alak, látványtalanul, szinte észrevehetetlenül váltja a rossz rajtpozíciókat jó helyezésekre. 10/7,5

L. Hamilton: Az eddigi szezont nézve többnyire csak ő tudott beleköpni a Red Bull amúgy is zavaros levesébe. Időmérőkön többnyire az autó tudása fölött teljesít, és a versenytempója is megfelelő, illetve általában sportszerűen agresszív ha előzésről van szó. Ő tekinthető a Red Bull páros nagy ellenfelének. 10/9,5

Mercedes GP: Én úgy érzem, hogy talán mindenki tőlük várta az idei évre a legnagyobb dobást versenygép terén. Nyugodtan mondhatjuk, hogy nagyot csalódtunk bennük. Teljesítményük hűen tükrözi a Toyota 2009-es teljesítményét. Egyszer lent, máskor fent, igazi hullámvasút, de nekik is talán a versenytempójuk az amiben egykét helyszínen bízhatnak. 10/5,5

M. Schumacher: A mezőny "nagypapája", vagy bohóca? Sokakban merül fel a kérdés, hogy miért is vállalta újra? Nem hiszem, hogy a pénz miatt. Pályafutása során mindent elért amit elérhetett, de a nyilatkozataiból megítélve jó kis mókának tartja az egészet. Eddigi teljesítménye nem túl biztató, de azért néha látunk tőle 1-2 fénykorában is megfigyelhető megmozdulást a pályán. Pl: Valencia, rajt utáni első kör. 10/5,5

N. Rosberg: Magasan M. Schumacher teljesítménye fölött teljesít, de vajon motivációt jelent e ez még neki? Button mellet ő is egy sunyi alak. Látványtalanul de többnyire mégis eredményesen versenyez. Általában kiautózza az autójában lévő lehetőségeket, de néha alulteljesít. 10/6,5

Red Bull Racing: Newey zsenialitását dicséri az autó teljesítménye. Egyre gyorsabb, megbízhatóbb. Néhány pályán 1 körön brutálisan gyors a többi csapathoz képest, mintha más kategória lenne. Az évadnyitó óta az egyik legtöbbet fejlődött versenygép az RB6, és az időmérőkön eddig csak 1x sikerült őket éppen csak megverni ami figyelemre méltó teljesítmény. Az autó versenytempóján és esős körülmények közötti teljesítményén azért még van mit korrigálni. 10/9,5

S. Vettel: Év eleji pech sorozata mostanra már átalakul folytonos hisztizéssé, panaszkodássá. Ha nem megy neki a szekér akkor valamit mindig kitalál, illetve a csapat is szépen falaz neki. Gyors, de még van mit tanulnia....kissé tapasztalatlan még egyes szituációkban. Szvsz idén nem ő lesz a világbajnok.10/8,5

M. Webber: Az idei évnek sérülésmentesen ugrott neki, és nagyban látni a különbséget tavalyhoz képest. Nagyon jót tett neki, hogy végre visszarakták az üres tankos időmérőt ami a fő specialitása. Lassan lendült bele, de azóta élete formáját futja. Idén eddig egyedül neki van 3 győzelme, és magasan ő teljesítette a legtöbb kört az élen, ami teljesen megérdemelt. A pályán kellően agresszív, nem egy leány álom vele pozícióért viaskodni. Eddigi futamok alapján fő ellenfele a Vb címért folytatott harcában L. Hamilton, illetve a Red Bull Racing fejesei. 10/9,5

Ferrari:Nagy elvárásokkal indultak neki az évnek ami lehet túlságosan nagy hiba volt. A szezonnyitón aratott kettős győzelmük után sokan esélyesként tekintettek rájuk, de az már a múlt. Az F10 teljesítménye futamról futamra csökkent az élmezőnyhöz képest, ami elbizonytalanította a versenyzőket, és az egész csapat hibát hibára halmozott. Utolsó reményük az F10 "B" változata ami szvsz semmivel sem jobb a mezőnyhöz képest, mint elődje. Ők még erősen bíznak az előre lépésben, fejlődésben. 10/7,5

F. Massa: A sérülési után sokat vesztett a teljesítményéből, és amióta Alonso a csapattársa csak szenved. Fénykorában sem volt egy nagy versenyző, de a küzdeni akarása nagyban növelte teljesítményét ami példa értékű. Sajnos még eddig nem sikerült neki megbarátkozni az ide gumiabroncsokkal, amire folyamatosan panaszkodik. Az utóbbi futamokon a rajt után nagyon elveszik a mezőnyben ahol meg is ragad és nem tud pontot szerezni. 10/6

F. Alonso: A kis spanyol nagy reményekkel érkezett a vörösökhöz, de az utóbbi futamok történései kissé felvitték a vérnyomását. Vajon lebír higgadni és hideg fejjel küzdeni? A csapattársát rendre veri futamon és időmérőn is...és talán még kicsit a csapat is teszi alá a lovat. Sokan megjegyezték év elején, hogy a futamok nagy részén csak mákol, mákol....de mostanában úgy fest a helyzet, hogy folyamatosan csak sz*p, sz*p...futamról futamra. De ha reálisan nézzük a dolgokat akkor így egál. Versenyeken és időmérőkön többnyire az autója teljesítménye fölött teljesít, és kellően agresszív ha előzésről van szó. 10/8

Húúú....ez tényleg fárasztó, majd később folytatom. laugh.gif
Zava
azért...Webber 9,5, Hamilton 9... laugh.gif
The Bull
IDÉZET(Zava @ Jul 13 2010, 01:09) *
azért...Webber 9,5, Hamilton 9... laugh.gif

mind a kettő 9,5....rossz a látásod? tongue.gif
Mochok85
Vettel 1/10 mert még a kupplungot sem tudja beállítani! biggrin.gif
Hamilton 10/10 mert megtanulta kivágni a versenyzők gumiját úgy hogy ő megússza sérülés nélkül! Valenciában ez még nem ment szóval egyértelmű hogy előrelépésről beszélünk! És mindennek tetejében még le is tagadja! tongue.gif
Zava
IDÉZET(The Bull @ Jul 13 2010, 01:15) *
mind a kettő 9,5....rossz a látásod? tongue.gif

13:05kor editelted, előtte 9 volt, előbb töltöttem be az oldalt, és úgy reagáltam.
Zava
IDÉZET(Mochok85 @ Jul 13 2010, 01:36) *
Vettel 1/10 mert még a kupplungot sem tudja beállítani! biggrin.gif
Hamilton 10/10 mert megtanulta kivágni a versenyzők gumiját úgy hogy ő megússza sérülés nélkül! Valenciában ez még nem ment szóval egyértelmű hogy előrelépésről beszélünk! És mindennek tetejében még le is tagadja! tongue.gif

Vettel 10/10 mert Hamilton hazai versenyén végigelőzte a mezőnyt, illetve még rosszul belőtt kuplunggal is Hamilton előtt tudott maradni, míg Hamilton 1/10 mivel csak ármánykodásssal, intrikával tudott pozíciót szerezni Alonsoval szemben (nyilatkozatok) míg Vettel ellenében csak roncsderbizéssel, mindezt a hazai futamán, mint "előzés-isten."
Mochok85
IDÉZET(Zava @ Jul 13 2010, 01:42) *
Vettel 10/10 mert Hamilton hazai versenyén végigelőzte a mezőnyt, illetve még rosszul belőtt kuplunggal is Hamilton előtt tudott maradni, míg Hamilton 1/10 mivel csak ármánykodásssal, intrikával tudott pozíciót szerezni Alonsoval szemben (nyilatkozatok) míg Vettel ellenében csak roncsderbizéssel, mindezt a hazai futamán, mint "előzés-isten."

Előzés-isten upgrade-elte magát...már nem kell izzadni....elég egy precízen elhelyezett vágást ejteni(mint egy doktor rolleyes.gif ) és voilá! wink.gif Szerintem hülye lesz ha ezek után pole-t szerez! Csak szépen a második sorból és nyissz nyissz! smile.gif
Thibczy
IDÉZET(The Bull @ Jul 13 2010, 12:57) *
Mclaren Mercedes: Az autó az évadnyitó óta nagy mértékű, eredményes fejlődésen ment keresztül. Versenytempóban fényévekkel jobb, mint időmérő körön....illetve tele tankal nagyon erős tempót lehet vele diktálni kb a versenytáv feléig, de amikor már nagymértékben könnyül az autó akkor kicsit visszaesnek ha nem az élen autóznak. A mezőnyben stabil 2-ik erő. 10/8,5

J. Button: A szezon első felében 2 futamon hozott remek döntést, és mind a 2 futamon diadalmaskodott ami szerintem sokakat meglepett. Ő a mezőnyben egy sunyi alak, látványtalanul, szinte észrevehetetlenül váltja a rossz rajtpozíciókat jó helyezésekre. 10/7,5

L. Hamilton: Az eddigi szezont nézve többnyire csak ő tudott beleköpni a Red Bull amúgy is zavaros levesébe. Időmérőkön többnyire az autó tudása fölött teljesít, és a versenytempója is megfelelő, illetve általában sportszerűen agresszív ha előzésről van szó. Ő tekinthető a Red Bull páros nagy ellenfelének. 10/9,5

Mercedes GP: Én úgy érzem, hogy talán mindenki tőlük várta az idei évre a legnagyobb dobást versenygép terén. Nyugodtan mondhatjuk, hogy nagyot csalódtunk bennük. Teljesítményük hűen tükrözi a Toyota 2009-es teljesítményét. Egyszer lent, máskor fent, igazi hullámvasút, de nekik is talán a versenytempójuk az amiben egykét helyszínen bízhatnak. 10/5,5

M. Schumacher: A mezőny "nagypapája", vagy bohóca? Sokakban merül fel a kérdés, hogy miért is vállalta újra? Nem hiszem, hogy a pénz miatt. Pályafutása során mindent elért amit elérhetett, de a nyilatkozataiból megítélve jó kis mókának tartja az egészet. Eddigi teljesítménye nem túl biztató, de azért néha látunk tőle 1-2 fénykorában is megfigyelhető megmozdulást a pályán. Pl: Valencia, rajt utáni első kör. 10/5,5

N. Rosberg: Magasan M. Schumacher teljesítménye fölött teljesít, de vajon motivációt jelent e ez még neki? Button mellet ő is egy sunyi alak. Látványtalanul de többnyire mégis eredményesen versenyez. Általában kiautózza az autójában lévő lehetőségeket, de néha alulteljesít. 10/6,5

Red Bull Racing: Newey zsenialitását dicséri az autó teljesítménye. Egyre gyorsabb, megbízhatóbb. Néhány pályán 1 körön brutálisan gyors a többi csapathoz képest, mintha más kategória lenne. Az évadnyitó óta az egyik legtöbbet fejlődött versenygép az RB6, és az időmérőkön eddig csak 1x sikerült őket éppen csak megverni ami figyelemre méltó teljesítmény. Az autó versenytempóján és esős körülmények közötti teljesítményén azért még van mit korrigálni. 10/9,5

S. Vettel: Év eleji pech sorozata mostanra már átalakul folytonos hisztizéssé, panaszkodássá. Ha nem megy neki a szekér akkor valamit mindig kitalál, illetve a csapat is szépen falaz neki. Gyors, de még van mit tanulnia....kissé tapasztalatlan még egyes szituációkban. Szvsz idén nem ő lesz a világbajnok.10/8,5

M. Webber: Az idei évnek sérülésmentesen ugrott neki, és nagyban látni a különbséget tavalyhoz képest. Nagyon jót tett neki, hogy végre visszarakták az üres tankos időmérőt ami a fő specialitása. Lassan lendült bele, de azóta élete formáját futja. Idén eddig egyedül neki van 3 győzelme, és magasan ő teljesítette a legtöbb kört az élen, ami teljesen megérdemelt. A pályán kellően agresszív, nem egy leány álom vele pozícióért viaskodni. Eddigi futamok alapján fő ellenfele a Vb címért folytatott harcában L. Hamilton, illetve a Red Bull Racing fejesei. 10/9,5

Ferrari:Nagy elvárásokkal indultak neki az évnek ami lehet túlságosan nagy hiba volt. A szezonnyitón aratott kettős győzelmük után sokan esélyesként tekintettek rájuk, de az már a múlt. Az F10 teljesítménye futamról futamra csökkent az élmezőnyhöz képest, ami elbizonytalanította a versenyzőket, és az egész csapat hibát hibára halmozott. Utolsó reményük az F10 "B" változata ami szvsz semmivel sem jobb a mezőnyhöz képest, mint elődje. Ők még erősen bíznak az előre lépésben, fejlődésben. 10/7,5

F. Massa: A sérülési után sokat vesztett a teljesítményéből, és amióta Alonso a csapattársa csak szenved. Fénykorában sem volt egy nagy versenyző, de a küzdeni akarása nagyban növelte teljesítményét ami példa értékű. Sajnos még eddig nem sikerült neki megbarátkozni az ide gumiabroncsokkal, amire folyamatosan panaszkodik. Az utóbbi futamokon a rajt után nagyon elveszik a mezőnyben ahol meg is ragad és nem tud pontot szerezni. 10/6

F. Alonso: A kis spanyol nagy reményekkel érkezett a vörösökhöz, de az utóbbi futamok történései kissé felvitték a vérnyomását. Vajon lebír higgadni és hideg fejjel küzdeni? A csapattársát rendre veri futamon és időmérőn is...és talán még kicsit a csapat is teszi alá a lovat. Sokan megjegyezték év elején, hogy a futamok nagy részén csak mákol, mákol....de mostanában úgy fest a helyzet, hogy folyamatosan csak sz*p, sz*p...futamról futamra. De ha reálisan nézzük a dolgokat akkor így egál. Versenyeken és időmérőkön többnyire az autója teljesítménye fölött teljesít, és kellően agresszív ha előzésről van szó. 10/8

Húúú....ez tényleg fárasztó, majd később folytatom. laugh.gif

Nem feltétlenül. Barcelona és Isztambul közt volt egy hullámvölgy. Kanadában és Valenciában Alonso dobogóesélyes volt, legutóbb is csatázhatott volna a dobogóért Rosberggel és Buttonnel, de hát kár volt elcsesznie Kubicával, erre pedig még a SC is rátett egy lapáttal.
The Bull
IDÉZET(Zava @ Jul 13 2010, 01:39) *
13:05kor editelted, előtte 9 volt, előbb töltöttem be az oldalt, és úgy reagáltam.

Jó elhiszem, de alapból mind a kettőnek 9,5 akartam adni csak elírtam
Pali
BUT 8/10
HAM 10/10
ROS 6/10
SCH 5/10
VET 8/10
WEB 7/10
MAS 5/10
ALO 7/10
KUB 10/10
PET 5/10
SUT 7/10
LIU 4/10
ALG 5/10
BUE 6/10
KOB 7/10
DLR 5/10
BAR 7/10
HUL 4/10
KOV 6/10
JTR 5/10
DGR 3/10
GLO 3/10
BRS 5/10
CHA 5/10
YAM 0/10
Zava
IDÉZET(Pali @ Jul 13 2010, 02:17) *
BUT 8/10
HAM 10/10
ROS 6/10
SCH 5/10
VET 8/10
WEB 7/10
MAS 5/10
ALO 7/10
KUB 10/10
PET 5/10
SUT 7/10
LIU 4/10
ALG 5/10
BUE 6/10
KOB 7/10
DLR 5/10
BAR 7/10
HUL 4/10
KOV 6/10
JTR 5/10
DGR 3/10
GLO 3/10
BRS 5/10
CHA 5/10
YAM 0/10

kb ez áll hozzám a legközelebb smile.gif
still

Eddig ez a legkorrektebb.
still
IDÉZET(Zava @ Jul 13 2010, 01:42) *
Vettel 10/10 mert Hamilton hazai versenyén végigelőzte a mezőnyt

Végig, mert az SC volt olyan kedves, hogy megvárta.
Amúgy pontot sem szerzett volna. Mákkirály! biggrin.gif
forza
IDÉZET(still @ Jul 13 2010, 03:05) *
Eddig ez a legkorrektebb.

De azt te se gondolod azért komolyan, hogy Vettel, Alonso és Massa 7-est érdemel - kb. Vettel 7, Alonso 6, Massa 3 (max. 4), ez sokkal reálisabb. Hogy Senna rosszabb mint Chandhok, az is sántít. Arról csak nem ő tehet, hogy a Virgin előtt megy, aztán bedöglik a HRT01-es.
Zava
IDÉZET(still @ Jul 13 2010, 03:08) *
Végig, mert az SC volt olyan kedves, hogy megvárta.
Amúgy pontot sem szerzett volna. Mákkirály! biggrin.gif

mikor az SC bejött, nagyjából már az összerázódott mezőnyben volt wink.gif ha a futam elején jön be, az jóval nagyobb mák lett volna, nem kell a 85 seces hátrányt ledolgozni (55 sec a sereghajtóhoz képest első kör végén, ha Massát nem nézzük)
Zoli
Csapatok

McLaren: A legszebb autó nekem egyértelműen az MP4-25, annak ellenére, hogy eleinte nagyon nem tetszett. Ma már legalább annyira tetszik. biggrin.gif A csapat teljesen megérdemelten vezeti a konstruktőri vb-t, 10 futamból csak 3-szor nem értek el dobogós helyezést. Év elején még 3. erő volt a csapat, mostanra viszont megelőzte a Ferrarit.
Red Bull: A Red Bullt az élre vártam, de ennyire fölényes autóra nem számítottam. Az autó alapján nekik kéne vezetni a vb-t (a konstruktőrit és az egyénit is). Csak maguknak köszönhetik, hogy egyiket sem vezetik, de hosszú még az év.
Ferrari: Számomra csalódás a Ferrari eddigi teljesítménye. Top autót vártam tőlük (azt is ígérték, persze ez nem jelent semmit), ehelyett a dobogó is csak néha reális cél. Emellett viszont igencsak peches ez az év nekik, hibátlan hétvégét még nem sokszor raktak össze.
Mercedes: A legnagyobb csalódás viszont egyértelműen a Mercedes. A BrawnGP tavalyi formáját figyelembe véve és azt, hogy kb. az év közepénél már átálltak 2010-re, az élre vártam őket, akárcsak a Red Bullt. Ehelyett a középmezőny eleje.
Renault: Kellemesen csalódtam a Renault-ban, nem vártam tőlük sok javulást, a konstruktőri 5. helynél még akár jobbak is lehetnének, persze nem Petrovval. Petrov szerződtetése miatt viszont "haragszom" a csapatra, nem örülök neki, hogy inkább fizetős pilótára hajtottak, mintsem pl. Heidfeldre. Ő sem egy klasszis, de Petrovnál jobb.
Force India: A másik meglepetés számomra. Szépen fejlődnek évről évre, jó példa lehet az újoncoknak. smile.gif
Williams: A Cosworth miatt nem sokra számítottam, de ennél mindenképpen többre.
BMW Sauber: A szezon előtti teszteredményeknek én személy szerint nem dőltem be, nem is vártam sokat tőlük, remélem jövőre jobb autót raknak össze.
Toro Rosso: Mivel saját autót kellett építeni, nem tudtam mire számítsak a csapattól, persze nem voltak nagyon magasan az elvárásaim. Ez azért egy kicsit gyenge.
Lotus/HRT/Virgin: Az új csapatokat egyelőre nem értékelem, majd jövőre, ha maradnak. Ugyanis szerintem az első, amit el lehet várni egy újonctól, hogy maradjon talpon.

Pilóták

Hamilton szépen feltornázta magát a tabella élére, lehet magyarázni a szerencsével, tudással, mert mindkettő benne van, de megérdemli. Idén az egyik, ha nem a legjobb teljesítményt nyújtó pilóta.
Buttontől nem vártam sokat, sőt arra számítottam, hogy Hamilton fölényesen veri. Ehhez képest a 2. helyen áll, ami nagyon jó eredmény. Hamiltonhoz hasonlóan Button is elég szerencsés idén, de ilyen a Forma-1, szerencse itt is kell. A ló túlsó oldalára azért nem estem még át, nem írok mindent a szerencse számlájára.
Webber egyelőre ő is jobb, mint amire számítottam.
Vetteltől viszont egy kicsit többet vártam, főleg 2009 után.
Alonsóval nem tudom mi van, de a szokásosnál jóval több a hiba, nagyon nem vagyok megelégedve vele. Az eredményei viszont nem teljesen tükrözik a teljesítményét, elég peches idén. Ez nem az ő éve, ez van.
Rosbergtől sokkal többet nem lehet elvárni idén. Én elégedett vagyok vele.
Kubicában kellemesen csalódtam idén, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó formában lesz.
Massa viszont csalódás. Nem mennék bele, hogy mi lehet a gyenge szereplés oka, talán a baleset, talán nem. Idén nudli, amit művel.
Schumachertől ugyan sokra nem számítottam, 3 év kihagyás után nem tudtam mire lesz képes, de idén nagyon nem megy neki, be kell látni.
Sutil, nem egy kiemelkedő pilóta, sokat nem is tudnék róla mondani. Nem rossz.
Barrichello amilyen "öreg" és amilyen az autója, ahhoz képest nem rossz.
Kobayashi egy kicsit mintha leeresztett volna, talán a gyenge autó miatt, de vannak jó futamai, néha villant egyet-egyet.
Liuzziról sem tudnék sokat mondani, nem nagy szám.
Buemitől egy kicsit többet vártam.
Petrov újonc, szóval még kell neki idő. Egyébként voltak jó 'megmozdulásai'.
Alguersuari fejlődött tavaly óta, ez látszik is, pl. már nem áll be a Red Bullhoz. biggrin.gif
Hülkenbergtől sem várok sokat, talán annyit, hogy a legjobb újonc legyen, főleg azután, hogy Williams áradozott róla. Egyelőre nem túl meggyőző.
De la Rosa, nem is olyan rossz, nem is egy nagy szám, persze az elvárásaim sem voltak magasak.
Az újonc csapatok pilótáit egyelőre nem értékelem, az autójuk miatt nem is nagyon van mit.

Osztályozni nem osztályoztam, pontosabban 10-es skálán nem. Zöldet adtam annak, akinél "+" felé billen a mérleg, pirosat értelemszerűen annak akinek "-" felé, akinél pedig a 0-án áll (vagy még nem tudtam dönteni), annak kéket. tongue.gif
Kimster
Nagyon ráérsz Zoli. biggrin.gif
Amúgy kétféle listát lehet csinálni. Egyiken egyenértékű a 10, másikon pedig mindenkinek a tehetségéhez mérjük. Nem tudom eldönteni, hogy a Ti listátokon pontosan melyik alapján is pontozunk, szóval kérlek osszátok meg velem, mert én is szeretnék egy listát gyártani, de teljesen összezavarodtam az értékelések alapján. tongue.gif Nem mindenhol stimmel (számomra), hogy melyik változat szerint készült. tongue.gif
Zoli
IDÉZET(Kimster @ Jul 13 2010, 03:37) *
Nagyon ráérsz Zoli. biggrin.gif
Amúgy kétféle listát lehet csinálni. Egyiken egyenértékű a 10, másikon pedig mindenkinek a tehetségéhez mérjük. Nem tudom eldönteni, hogy a Ti listátokon pontosan melyik alapján is pontozunk, szóval kérlek osszátok meg velem, mert én is szeretnék egy listát gyártani, de teljesen összezavarodtam az értékelések alapján. tongue.gif Nem mindenhol stimmel (számomra), hogy melyik változat szerint készült. tongue.gif

Miért, sokkal gyorsabb eldönteni, hogy valaki megfelel az elvárásaidnak, vagy nem, mintsem azon gondolkodni, hogy 7-et, 8-at adj egy pilótának, vagy talán megérdemli a 9-et. Feltéve, ha nem akarod gyorsan összecsapni. Mondjuk a formázás eltartott egy ideig, főleg, hogy egy txt fájlból másoltam át és szar volt az egész. biggrin.gif
Thibczy
IDÉZET(Zoli @ Jul 13 2010, 03:56) *
Miért, sokkal gyorsabb eldönteni, hogy valaki megfelel az elvárásaidnak, vagy nem, mintsem azon gondolkodni, hogy 7-et, 8-at adj egy pilótának, vagy talán megérdemli a 9-et. Feltéve, ha nem akarod gyorsan összecsapni. Mondjuk a formázás eltartott egy ideig, főleg, hogy egy txt fájlból másoltam át és szar volt az egész. biggrin.gif

Jól megoldottad.
Thibczy
Egyébként hova tűnt tifosi barátunk? Már olyan rég nem láttam.
Clyde
IDÉZET(Thibczy @ Jul 13 2010, 08:35) *
Egyébként hova tűnt tifosi barátunk? Már olyan rég nem láttam.

Egy masik forumon van. Itt meg vegervenyesen ban.
Thibczy
IDÉZET(Clyde @ Jul 13 2010, 08:47) *
Egy masik forumon van. Itt meg vegervenyesen ban.

Istennek legyen hála.
Zava
IDÉZET(Thibczy @ Jul 13 2010, 10:02) *
Istennek legyen hála.

still, figyeld már, mennybe mentünk! biggrin.gif
Gooner
Button:7, többet vártam tőle a tavalyi év után, ha egyszer elverné Hamiltont szárazon elismerném.
Hamilton:9, talán ez az eddigi legjobb szereplése a Formula-1ben

Schumacher:4, eddig a csapattársa veri, egy 7x-es bajnoktól többet vártam
Rosberg:8, gyenge az autó, ennek ellenére többször állt dobogón is

Vettel:7
Webber:7

Massa:3
Alonso:4

Barrichello:8
Hülkenberg:3

Kubica:9
Petrov:3

Sutil:7
Liuzzi:3

Buemi:6
Alguersuari:5

de la Rosa:3
Kobayashi:6

Chandok:2
Senna:4
Yamamoto:3

Trulli:4
Kovalainen:4

Glock:4
di Grassi:3

Majd később próbálok írni a többiekről is.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.