Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: A Red Bull nem tervez Raikkönennel
F1világ Fórum > F1világ > F1világ.hu cikkek
STARTER_NAME
Hozzászólások a következő cikkhez: A Red Bull nem tervez Raikkönennel
stoke
IDÉZET(STARTER_NAME @ Mar 1 2010, 01:04) *

Hm. Ezek szerint megint eltelt egy hét. huh.gif
James Hunt
ezzel le is lehetne zárni a spekulációkat. nem fog visszajönni, boldognak látszik ott.
Zava
hihetetlen mennyi eltérés van ugyanazon cikk között, ha két külön portálon jelenik meg rolleyes.gif
forza

"Ez nem több mint puszta spekuláció" – jelentette ki a milliárdos. "Fogalmunk nincs arról, hogy Kimi mihez szeretne kezdeni jövőre. Kiváló kapcsolatot ápolunk vele, ami táptalajt jelent a spekulációknak."

Ebből nem lehet más következtetést levonni, minthogy Kimin múlik a dolog.
Sastojás

Ha csak azon múlik a dolog, hogy Kiminek mihez van kedve, akkor nem Webber jó teljesítményén múlik, hogy mard(hat)-e.
Háláról szó sincs Red Bulléklnál se, csak az számít kinek mekkora a reklámértéke. Személy szerint sajnálnám Webbert, de Kimit szivesen látnám újra. Csak tudják a szerény anyagi igényeit kielégíteni! tongue.gif
forza
IDÉZET(Sastojás @ Mar 1 2010, 02:00) *
Ha csak azon múlik a dolog, hogy Kiminek mihez van kedve, akkor nem Webber jó teljesítményén múlik, hogy mard(hat)-e.
Háláról szó sincs Red Bulléklnál se, csak az számít kinek mekkora a reklámértéke. Személy szerint sajnálnám Webbert, de Kimit szivesen látnám újra. Csak tudják a szerény anyagi igényeit kielégíteni! tongue.gif

Ha vissza akar térni, nem a pénz lesz a döntő, ebben biztos vagyok. Mint ahogy a rallyra való áttérésben sem ez játszotta a főszerepet szerintem.
Massa 1977

Még... wink.gif
Sastojás
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 02:13) *
Ha vissza akar térni, nem a pénz lesz a döntő, ebben biztos vagyok. Mint ahogy a rallyra való áttérésben sem ez játszotta a főszerepet szerintem.

Kiminél talán nem, viszont a Red Bullnál nagy a valószínüsége. Viszont ha belejön a rallyba és jól érzi ott magát, akkor onnan megy nyugdíjba. Nagyon azt hangoztatja, hogy jobban érzi ott magát. Ha nem megy majd neki, akkor megérteném, hogy visszajön, viszont ha jönnek a jobb eredmények és úgy térne vissza, akkor segget csinálna a szájából! Lehet hogy le is vakarnám a seggemről a Kimi tetkómat? laugh.gif
F1 maniac
Az utolsó mondat a mérvadó ismét... tongue.gif (na persze Alonso is cáfolta, hogy a Ferrarihoz megy... wink.gif)
forza
IDÉZET(Sastojás @ Mar 1 2010, 06:21) *
Kiminél talán nem, viszont a Red Bullnál nagy a valószínüsége. Viszont ha belejön a rallyba és jól érzi ott magát, akkor onnan megy nyugdíjba. Nagyon azt hangoztatja, hogy jobban érzi ott magát. Ha nem megy majd neki, akkor megérteném, hogy visszajön, viszont ha jönnek a jobb eredmények és úgy térne vissza, akkor segget csinálna a szájából! Lehet hogy le is vakarnám a seggemről a Kimi tetkómat? laugh.gif

De vajon mit jelent NÁLA a "jönnek a jobb eredmények" kifejezés? biggrin.gif
Aki f1-ben vb-címet szerzett, nem biztos, hogy a rallyban 5-6. helyekkel akár beérné - pedig idén az már szvsz nagy eredmény lenne. F1-ben még formán kívül (2008) is az élmezőnyhöz tartozott.
F1 maniac
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 06:43) *
De vajon mit jelent NÁLA a "jönnek a jobb eredmények" kifejezés? biggrin.gif
Aki f1-ben vb-címet szerzett, nem biztos, hogy a rallyban 5-6. helyekkel akár beérné - pedig idén az már szvsz nagy eredmény lenne. F1-ben még formán kívül (2008) is az élmezőnyhöz tartozott.

Egy Ferrariban ülve... amely abban az évben versenyképes volt! wink.gif
bixi
Ha Webber első osztályú teljesítményt nyújt az idei évben, akkor nem úgy fogjuk meghálálni ezt, hogy odaadjuk helyét Raikkönennek."
Szerintem ez a cikk most nem Kimiröl vagy -nek szol,hanem sokkal inkabb Webbernek egy "felhivas keringöre. wink.gif Szegeny,kivancsi leszek ,ez a nyomas tenylegesen felturbozza e,vagy inkabb pont az ellenkezöjet hozza ki belöle,mint amit varnanak? rolleyes.gif
forza
IDÉZET(F1 maniac @ Mar 1 2010, 06:48) *
Egy Ferrariban ülve... amely abban az évben versenyképes volt! wink.gif

Akkor is formán kívül volt, és végeredményben bronzérmes lett. Miért nem Kovalainen szerezte meg a 3. helyet, vagy éppen Kubica?

Ez a "versenyképes volt" meg igaz a McLarenre és a BMW-re is 2008-at tekintve. 2009-ben meg nem volt versenyképes a Ferrari, mégis hozott vele dobogókat és egy győzelmet.
F1 maniac
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 07:02) *
Akkor is formán kívül volt, és végeredményben bronzérmes lett. Miért nem Kovalainen szerezte meg a 3. helyet, vagy éppen Kubica?

Ez a "versenyképes volt" meg igaz a McLarenre és a BMW-re is 2008-at tekintve. 2009-ben meg nem volt versenyképes a Ferrari, mégis hozott vele dobogókat és egy győzelmet.

Kovalainen? laugh.gif (ezt Te sem gondolhattad komolyan)

Kubicát állítólag visszafogták, bár azt azért nem hiszem, hogy beleszólhatott volna a cím sorsába... (a BMW azért nem volt olyan erős, mint a Ferrari és a McLaren - "csak" stabil...)

2009-et soha nem is vitattam, Kimi jól versenyzett, Spa-i manővere ( tongue.gif ) ellenére is... wink.gif
forza
IDÉZET(F1 maniac @ Mar 1 2010, 07:11) *
Kovalainen? laugh.gif (ezt Te sem gondolhattad komolyan)

Kubicát állítólag visszafogták, bár azt azért nem hiszem, hogy beleszólhatott volna a cím sorsába... (a BMW azért nem volt olyan erős, mint a Ferrari és a McLaren - "csak" stabil...)

2009-et soha nem is vitattam, Kimi jól versenyzett, Spa-i manővere ( tongue.gif ) ellenére is... wink.gif

Ez ugyanolyan megmosolyogtató, mint Kovalainen. biggrin.gif
Hakkinen
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 07:16) *
Ez ugyanolyan megmosolyogtató, mint Kovalainen. biggrin.gif

Nem fogták vissza Kubicát, de nem is támogatták. angry.gif
forza
IDÉZET(Hakkinen @ Mar 1 2010, 07:21) *
Nem fogták vissza Kubicát, de nem is támogatták. angry.gif

Nem tudom, de most, hogy "kihagytam" pár hetet fórumozás terén, egyre kevésbé hiszek az összeesküvés elméletekben. biggrin.gif
Blonda

Szép is lenne, így szezonkezdet előtt, ha mást nyilatkoznának...
Szvsz. így is elég nagy a nyomás Webberen.
F1Papa

Majd év elején pont megmondja, hogy mi lesz jövőre, és les egy búskomor, motiválatlan pilótát, aki elbaxxa a konstruktőrit..
Nem azért ért fel a csúcsra, mert rossz taktikus! Bravó Mateschitz!
Hakkinen
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 07:24) *
Nem tudom, de most, hogy "kihagytam" pár hetet fórumozás terén, egyre kevésbé hiszek az összeesküvés elméletekben. biggrin.gif

Ez nem összeesküvés volt,hanem a BMW elpuskázta.Meg volt a kitűzött cél,az első futamgyőzelem és Kanada után leálltak az autó fejlesztésével és a 2009-es konstrukcióra összpontosítottak.
forza
IDÉZET(Hakkinen @ Mar 1 2010, 07:50) *
Ez nem összeesküvés volt,hanem a BMW elpuskázta.Meg volt a kitűzött cél,az első futamgyőzelem és Kanada után leálltak az autó fejlesztésével és a 2009-es konstrukcióra összpontosítottak.

De az azért már csak nem igaz, hogy direkt fogták vissza, amikor megnyerhette volna a futamot stb. Ezek "urban legend"-ek - szerintem.
Hakkinen
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 08:54) *
De az azért már csak nem igaz, hogy direkt fogták vissza, amikor megnyerhette volna a futamot stb. Ezek "urban legend"-ek - szerintem.

Nem fogták vissza, csak nem tartották a lépést a Ferkával és a Mekivel.Amíg ők tovább csiszolgatták a vasat addig a BMW már nem foglalkozott újításokkal.
Zava
offolok, de: Hakkinen, te véletlen nem tervezel beugrani a találkozóra? rolleyes.gif
forza
IDÉZET(Hakkinen @ Mar 1 2010, 09:02) *
Nem fogták vissza, csak nem tartották a lépést a Ferkával és a Mekivel.Amíg ők tovább csiszolgatták a vasat addig a BMW már nem foglalkozott újításokkal.

Ezt vágom, de volt valami "hír", hogy Kubica simán nyerhetett VOLNA Bahreinben vagy hol tavaly (!), de csak harmadik lett, mert nem akarták, hogy nyerjen, nehogy túl nagyok legyenek a BMW-vel szembeni elvárások.
Zava
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 09:06) *
Ezt vágom, de volt valami "hír", hogy Kubica simán nyerhetett VOLNA Bahreinben vagy hol tavalyelőtt (!), de csak harmadik lett, mert nem akarták, hogy nyerjen, nehogy túl nagyok legyenek a BMW-vel szembeni elvárások.

így volt az ominózus cikk
Hakkinen
IDÉZET(Zava @ Mar 1 2010, 09:03) *
offolok, de: Hakkinen, te véletlen nem tervezel beugrani a találkozóra? rolleyes.gif

Egyszer biztosan összejön, de most nem jó az időpont. sad.gif
forza
IDÉZET(Zava @ Mar 1 2010, 09:08) *
így volt az ominózus cikk

Igaz, eltévesztettem! sad.gif
Speedy
IDÉZET(Massa 1977 @ Mar 1 2010, 02:54) *
Még... wink.gif

Nekem is ez a szo jutott eszembe amikor a cimet olvastam wink.gif
Szlavo
IDÉZET(forza @ Mar 1 2010, 02:13) *

Dehogyisnem.Így kapta a legtöbb pénzt,+ kipróbálhatja magát élesben a rallyban is.Minden szempontból így járt a legjobban.
Blonda
IDÉZET(Szlavo @ Mar 2 2010, 01:22) *
Dehogyisnem.Így kapta a legtöbb pénzt,+ kipróbálhatja magát élesben a rallyban is.Minden szempontból így járt a legjobban.

Á, végre egy mindentudó ember, eddig mindenki csak lövöldözött a vakvilágba, de már látom Nálad van a tuti info! Nagyon érdekelne, mennyit pénz utasított el Kimi a Toyota, a McLaren, illetve a Mercedes ajánlata kapcsán.
Szlavo
IDÉZET(Blonda @ Mar 2 2010, 06:55) *
Á, végre egy mindentudó ember, eddig mindenki csak lövöldözött a vakvilágba, de már látom Nálad van a tuti info! Nagyon érdekelne, mennyit pénz utasított el Kimi a Toyota, a McLaren, illetve a Mercedes ajánlata kapcsán.

Kb. fele annyit mint amennyit így kapott hogy rallizni megy.+a ralli pénz.
forza
IDÉZET(Szlavo @ Mar 2 2010, 08:35) *

Forrás? huh.gif
Blonda
IDÉZET(Szlavo @ Mar 2 2010, 08:35) *

Mennyit?
forza
IDÉZET(Blonda @ Mar 2 2010, 08:45) *
Mennyit?

Fele annyit. Zava majd segít, ha elrontom, de az elvileg X/2, ahol X-et majd Szlavo megmondja*. biggrin.gif

*Természetesen forrással megjelölve fogadjuk csak el a valós számok halmazán értelmezett x bármely értékét... rolleyes.gif cool.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.