Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Nicolas Hülkenberg
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2
grosfater
Mivel a mai nappal kiderült, hogy egyik kedvencem távozik az f1-ből és én tradíciónálisan egy "öreg" és egy újonc pilótának szurkolok, így aktuális lett a következő kiskedvenc felvétele a "csapatba", aki nem más, mint Nico Hülkenberg. Már egy ideje figyelem ténykedését az alsóbb osztályokban és meg kell hogy mondjam, az ifjú Kimit látom benne! Remélem méltó utódja lesz elődjének és betölti az űrt, amit Kimi hagy az f1-ben maga után (és nem mellesleg egy napon van a szülinapunk cool.gif ). Nagyon jó a srác, remélem hozza azt a formáját, amit az alsóbb kategóriákban mutatott...a jövő bajnoka lehet belőle.

Név: Nicolas Hülkenberg
Születési hely, idő: Németország/Emmerich, 1987.08.19. (--> Csillagjegye: oroszlán)
Súly: 74 kg
Magasság: 185 cm
Képzettség: eladó
Hobbyk: hegymászás, tenisz
Szülők: Susanna és Dieter Hülkenberg
Testvérek: 1-Stephanie Hülkenberg
Családi állapot: egyedülálló
Aktuális csapata: Formula 1-Williams

Aki már 13 évesen megnyeri a német gokart bajnokságot junior kategóriában, majd egy évvel később megismétli ezt az eredményt a a DKM királykategóriájában is, arról kétség nélkül állíthatjuk, hogy fényes motorsport-karrier áll előtte.

Nico Hülkenberg megerősítette a sejtésünket, mikor 2005-ben megnyerte a Formula BMW bajnokságot is Németországban. Mindezt első szezonjában tette, amikor összesen 9 polepozíciót szerzett, és nyolcszor aratott győzelmet. Naná, hogy ez elég volt a bajnoki címhez!

Ezek után még megnyerte „A1 GP World Cup of Motorsport“-t is.

2007-ben lépett ki a formulabajnokságok nemzetközi színterére, a Formula 3 Euroszériába. 14 verseny után már négy dobogós helyezés állt a neve mellett, ebből három 1. hely volt. Addigi legnagyobb sikerét néhány nappal a 20. születésnapja előtt ünnepelte Nico. Összesen: 2007: 3 győzelem a Formula 3-ban, és egy a Formula 3 Masters-ben.
2008: A Formula 3 Euroszéria bajnoka és 2. lett a Formula 3 Masters-ben, Zolderben.

Mindezen eredményei hívták fel a GP2-es csapatok figyelmét az ifjú tehetségre. 2009-ben már a GP2-ben indult, és a sorozatot rögtön újoncévében megnyerte. Közben a Williams Forma 1-es csapatának tezstpilótájaként is tevékenykedett, de GP2-es győzelme után egész éves versenyzői szerződét kötöttek Vele 2010-re!
Clyde
O is a haverom! tongue.gif
Azert JELENTOSEN kommunikativabb mint Kimi, sot humoros figura, de O is inkabb az a visszahuzodobb figura.
daci
jónak tűnik, remélem nemlesz az vele mint kiminél vagy vettelnél, hoyg mindenki számára őlesz az isten, és cukinico meg gonicogo nickű divatdrukkerek fogják isteníteni
grosfater
holnap indul a banzai...remélem q3-ba dobja a vasat a kiscsávó rolleyes.gif
Aric
Szimpatikusnak tűnik eddig, meg még korábban is az volt, és nem is tűnik olyan rossz versenyzőnek. Azt hiszem, hogy Kubica mellett új kedvencem lesz.
Mochok85
IDÉZET(grosfater @ Mar 12 2010, 11:11) *
holnap indul a banzai...remélem q3-ba dobja a vasat a kiscsávó rolleyes.gif

Most 10. lett a szabadedzésen de még elé fog kerülni Lewis meg az is lehetséges hogy Sutil is! Nehéz lesz neki a Q3!
nm_
IDÉZET(grosfater @ Dec 4 2009, 03:07) *
Magasság: 185 cm

Hát ő sem az a tipikus zsoké alkat.

Az eddig elért eredményei tiszteletre méltóak, sok sikert neki! rolleyes.gif
Mochok85
IDÉZET(nm_ @ Mar 13 2010, 10:51) *
Hát ő sem az a tipikus zsoké alkat.

Az eddig elért eredményei tiszteletre méltóak, sok sikert neki! rolleyes.gif

Viszont sok nő megírigyelhetné a magasság-súly arányát! tongue.gif
Kata
Örülnék, ha behozná Q3-ba, de nem tudom, mennyire reális.
Szlavo
Jut ezsembe le a kalappal Hulkenberg előtt.Nem semmi amit véghezvitt a hétvégén.Ahogy átgázolt a mezőny végéről a Hispániákon,Virgineken,Lotusokon,mintha dejavum lett volna.Aztán beugrott.Pont így ment rajtuk keresztül Alonso is Monacóban.Ill. csak majdnem,mert ő nagyon megszenvedett Di Grassival,így Hulkenberg emberfeletti teljesítménye még inkább elismerésre méltó.
nm_
Birka most lett nyugdíjba küldve. tongue.gif

Szép volt, csak így tovább! laugh.gif cool.gif
still
Már az hittem, örökre Barrichello árnyékában marad, de most mindenkit meglepett.
daci
hungaroring óta partiba van barrival, ha nem jobb nála.
remélem megnyeri ma.
Aric
A rajt nem sikerült a legjobban, de azért szépet ment. Jó volt látni, hogy tudta fogni a nála látszólag jóval gyorsabb versenyzőket, ha nem is sokáig. Ezek után remélem, hogy észhez térnek a Williamsnél és nem rakják ki Maldonado miatt.
TopSpeed
A legfrissebb hírek szerint Nicolas Hülkenberg, a Williams-Cosworth német pilótája a Hispania F1 Racing Team színeiben tesztelhet az évadzáró nagydíj után.Nicolas legrosszabb esetben a HRT-nél folytathatja pályafutását.
Na az taccs lenne....
Clyde
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 8 2010, 12:03) *
A legfrissebb hírek szerint Nicolas Hülkenberg, a Williams-Cosworth német pilótája a Hispania F1 Racing Team színeiben tesztelhet az évadzáró nagydíj után.Nicolas legrosszabb esetben a HRT-nél folytathatja pályafutását.
Na az taccs lenne....

Nemnem.
Uzlet.

Masreszt ha tenyleg jovore a TF110-et fejlesztik tovabb Hispania penzbol, meg jo is lehet...
still
IDÉZET(Clyde @ Nov 8 2010, 11:28) *
Nemnem.
Uzlet.

Masreszt ha tenyleg jovore a TF110-et fejlesztik tovabb Hispania penzbol, meg jo is lehet...

2011-ben? Egy hibrid fos lesz jó esetben, és csak 3 másodpercet kap majd az elejétől. Idén szólt volna nagyot.
Headék autójához képest egyértelmű visszalépés.
Vaant
IDÉZET(still @ Nov 8 2010, 12:49) *
2011-ben? Egy hibrid fos lesz jó esetben, és csak 3 másodpercet kap majd az elejétől. Idén szólt volna nagyot.
Headék autójához képest egyértelmű visszalépés.

Ezt írtam egy másik topicban is. Egy brutál DD köré épített autó mit fog érni jövőre? Arról nem is beszélve, ha a Toyota ezzel a konstrukcióval is csak arra a helyezésekre lett volna jó, mint az elmúlt években.
Járt utat a járatlanért, el ne hagyj!
edit: közben rájöttem, hogy a járt út is kölcsön cipellőkön lett kitaposva a HRT-nél.
Egy időben volt szó, hogy a Lotus is meg akarja kaparintani a gépet.
Syd_Barrett
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 8 2010, 12:03) *
Na az taccs lenne....

a főoldalon már az van, hogy a Hispania teszteli Maldonadót Abu-Dhabiban. remélem az lesz, hogy a Williams megtartja Hülkenberget (megérdemelné), és mivel valamiféle partneri viszonyban vannak a HRT-vel, oda lepasszolják a venezuelait egy évre. ez mindenkinek jó lenne, a HRT is kapna a srác mögött álló olajtársaság pénzéből, aki bekerülne az F-1-be, Hulk meg a jobb autóban ülhetne.
still
Hulk lelép

Lehet tényleg HRT-Williams lesz ebből?
grosfater
IDÉZET(still @ Nov 13 2010, 06:27) *
Hulk lelép

Lehet tényleg HRT-Williams lesz ebből?

angry.gif
Zava
motorsport-total megbízható forrásokra hivatkozva állítja, hogy jövőre di Resta - Hülkenberg párossal indul a force india!
Mochok85
IDÉZET(Zava @ Oct 20 2011, 11:41) *
motorsport-total megbízható forrásokra hivatkozva állítja, hogy jövőre di Resta - Hülkenberg párossal indul a force india!

Érdekes. Sutil azért mégis az újonc Di Resta előtt van pontokban, mégis neki kell lelépnie? Vagy ő nem akart szerződést mert máshol lesz helye?
Nameg kár hogy nem marad meg a Sutil Di Resta páros mert jó viszonyítási alap lenne hogy fejlődik e Paul és hogy mennyit.
bear
IDÉZET(Zava @ Oct 20 2011, 11:41) *

Van ráció ebben a párosításban, mert korábban is kijött már ez: http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/...ar_a_csapatnal/

Megérdemelné, mert elég jó pilóta. Kár, hogy erre az évre nem kapott helyet...

De, vajon akkor Sutil hova megy?
bear
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 21 2011, 12:24) *
Érdekes. Sutil azért mégis az újonc Di Resta előtt van pontokban, mégis neki kell lelépnie? Vagy ő nem akart szerződést mert máshol lesz helye?
Nameg kár hogy nem marad meg a Sutil Di Resta páros mert jó viszonyítási alap lenne hogy fejlődik e Paul és hogy mennyit.

Hát, remélem, hogy ha el is hagyja a csapatot, akkor is lesz valami jó helye Sutilnak. Nem lenne jó, ha a süllyesztőbe kerülne és bevágnák valamelyik kiscsapathoz...

Meghát szerintem az új párosításból is lehet majd következtetni arra, hogy fejlődött-e vagy nem... Ha keményen megveri (20 p) Hülkenberget akkor szerintem fejlődött. Dehát nyilvánvaló, hogy úgy is sokat fog fejlődni...
Clyde
http://www.motorsport-total.com/f1/news/20...t_11102013.html

Elviekben hivatalos.
bear
IDÉZET(Clyde @ Oct 21 2011, 09:54) *

Nagyon jó. Reménykedtem benne, hogy jövőre már nem marad ülés nélkül. Az idei elvesztegetett évért is kár volt szerintem...
Zava
kezdetnek nem rossz, 7 tized megvertemVettelt-nek. smile.gif
Mochok85
IDÉZET(Zava @ Mar 17 2012, 07:48) *

Az azért sok csapaton belül! Azon se csodálkoznék ha ez így is maradna, mondjuk kétlem hogy minden kvalin igy kikap.
Lényeg hogy sok pontot gyűjtsenek! STR-t, Sauber-t, Williams-et idén is jó lenne lenyomni!
Zava
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 17 2012, 10:01) *
Az azért sok csapaton belül! Azon se csodálkoznék ha ez így is maradna, mondjuk kétlem hogy minden kvalin igy kikap.
Lényeg hogy sok pontot gyűjtsenek! STR-t, Sauber-t, Williams-et idén is jó lenne lenyomni!

és di Restát is! tongue.gif
vicces amúgy, azok a pilóták akiknek főképp szurkolok ma mind felsültek, a másodvonalasok (Grosjean, Hülk, toros kölkök) meg mind jól mentek. unsure.gif
still
IDÉZET(Zava @ Mar 17 2012, 07:48) *

Hja, diResta csalódás eddig.
still
IDÉZET(Zava @ Mar 17 2012, 10:17) *
vicces amúgy, azok a pilóták akiknek főképp szurkolok ma mind felsültek, a másodvonalasok (Grosjean, Hülk, toros kölkök) meg mind jól mentek. unsure.gif

Vices, hogy a fél mezőnynek szurkolsz, bár már inkább beteges, főleg a tinifiús vonal. mellow.gif
Zoli
IDÉZET(still @ Mar 17 2012, 10:19) *
Vices, hogy a fél mezőnynek szurkolsz, bár már inkább beteges, főleg a tinifiús vonal. mellow.gif

A másik felének meg ellenszurkol. biggrin.gif
still
IDÉZET(Zoli @ Mar 17 2012, 10:21) *
A másik felének meg ellenszurkol. biggrin.gif

Nem is tudom komolyan venni.
Most, hogy Vettel beszürkül a mezőnybe, így majd elő tudja húzni a Rosberg-kártyát, már csak a McLarenből kell egy kiskedvencet választania, és all-in!
Zava
IDÉZET(still @ Mar 17 2012, 10:19) *

a zárójeleseknél csak örülök nekik egy-egy jó eredmény esetén, de nem nagyon izgat ha füstbe megy a hétvége. neked nincs ilyen pilóta, hogy nem érte nézed de azért örülsz neki ha jól megy? pl Koba, vagy ilyesmi?
still
IDÉZET(Zava @ Mar 17 2012, 10:25) *
a zárójeleseknél csak örülök nekik egy-egy jó eredmény esetén, de nem nagyon izgat ha füstbe megy a hétvége. neked nincs ilyen pilóta, hogy nem érte nézed de azért örülsz neki ha jól megy? pl Koba, vagy ilyesmi?

Nekem mindegy, csak vér folyjon.
Mochok85
IDÉZET(still @ Mar 17 2012, 10:28) *
Nekem mindegy, csak vér folyjon.

laugh.gif Szóval Koba, Lewis, ilyenek! biggrin.gif
still
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 17 2012, 10:30) *
laugh.gif Szóval Koba, Lewis, ilyenek! biggrin.gif

Nem, azt sem bánnám, ha majd minden futamon más nyerne, a la '82.
Az elmúlt év megfeküdte a gyomromat.
Zoli
IDÉZET(Zava @ Mar 17 2012, 10:17) *

Egyébként ezt én is elmondhatom, csak nem feltétlenül szurkolok nekik. Akiket előrébb vártam, kikaptak jó páran.
Zava
most már pontokban is veri di Restát, a futamon történt alázás után. csak így tovább! smile.gif
still
A BBC szerint a Sauberhez szerződött.

Hulk-Gatya páros tehát.
Zava
IDÉZET(still @ Oct 14 2012, 01:26) *

sky szerint akár már az utolsó 4 futamra is berakhatják Koba helyett... sad.gif
viszont ha igaz, Hulknek grat, szerintem még ha kicsi is, de előrelépés. na meg a FI pénzügyi helyzete, Mallya letartóztatása nem feltétlen kecsegtet jó jövővel.
still
IDÉZET(Zava @ Oct 14 2012, 01:28) *
sky szerint akár már az utolsó 4 futamra is berakhatják Koba helyett... sad.gif

Ez van, kell a pénz. Kár a japóért.
Zoli

Végre egy szimpi japán, erre tessék...
Mochok85

Az előbb láttam "versenyezni" Sutilt a ProSieben-en! Raab derbiversenyén nyomatta! biggrin.gif
Zava
IDÉZET(Zoli @ Oct 31 2012, 10:20) *

meglepő hír. tongue.gif
vagy alátámasztja, hogy az idei pilótapáros elpazarolta a C31et, vagy arról árulkodik, hogy a Ferrari rajta tartja a szemét.
szvsz a középmezőnyből (Sauber, FI, Williams, Toro) ő nyújtotta idén a legjobbat eddig, a sauber meg jó ugródeszka lehet neki 2014-re.
Mochok85
IDÉZET(Zava @ Oct 31 2012, 12:45) *
meglepő hír. tongue.gif
vagy alátámasztja, hogy az idei pilótapáros elpazarolta a C31et, vagy arról árulkodik, hogy a Ferrari rajta tartja a szemét.
szvsz a középmezőnyből (Sauber, FI, Williams, Toro) ő nyújtotta idén a legjobbat eddig, a sauber meg jó ugródeszka lehet neki 2014-re.

Szerintem is!
Szivesebben nézném a Mekiben mint Perezt!
daci
IDÉZET(Zava @ Oct 31 2012, 12:45) *
meglepő hír. tongue.gif

év elején azért elég gyenge volt, és jócskán verte di recska... én annyira nem látom bravúrosnak, viszont tény, hogy kb valencia óta nagyon szépen megy. meg a fi szerintem alapból stabilabban teljesít a pályákon, mint a sauber, ami vagy dobogóesélyes, vagy egy hulladék.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.