Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Formula 1 Anno
F1világ Fórum > F1világ > Nosztalgia fórum
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
tifosi

Első F1-es újságom. 1986-os Forma 1 magazin.

tartalom: Senna, Piquet, Rosberg portré, Hungaroring bemutató, az akkori összes pálya részletes leírása, csapatok, versenyzők bemutatása, Prost poster tongue.gif
Clyde
HHuu, ez megvan meg neked?! smile.gif
Sajnos 1988-ra abbamaradt... Pedig ez egy jo ujsag volt. biggrin.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Nov 29 2007, 03:42) *
HHuu, ez megvan meg neked?! smile.gif
Sajnos 1988-ra abbamaradt... Pedig ez egy jo ujsag volt. biggrin.gif

Aha. 39,50 Ft volt. Ötös osztályzatért kaptam biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(tifosi @ Nov 29 2007, 04:46) *
Aha. 39,50 Ft volt. Ötös osztályzatért kaptam biggrin.gif

Bescannelhetned a kiscsirak fejlodese erdekeben wink.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Nov 29 2007, 03:49) *
Bescannelhetned a kiscsirak fejlodese erdekeben wink.gif

laugh.gif
Boszi27
A Senna portré érdekelne. smile.gif
A Prof. poszter rolleyes.gif Bár abból van több is, mint elég. smile.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Nov 29 2007, 04:17) *
A Senna portré érdekelne. smile.gif
A Prof. poszter rolleyes.gif Bár abból van több is, mint elég. smile.gif

Oks, becopyzom. smile.gif
Boszi27
Köszi. smile.gif
Tarzaan
Nekem is megvannak, bár a fedlap/borító már hiányzik.
tifosi
IDÉZET(Tarzaan @ Dec 2 2007, 09:13) *
Nekem is megvannak, bár a fedlap/borító már hiányzik.

Copyzd be valamelyiket.
Tarzaan
Huhh. Majd megkeresem őket. Nincsenek valami nagy állapotban. Mivel 8-10 éves voltam, talán még rajzotam is beléjük. mellow.gif unsure.gif wacko.gif

Meglátom mit tehetek.
tifosi
IDÉZET(Tarzaan @ Dec 2 2007, 07:49) *
Huhh. Majd megkeresem őket. Nincsenek valami nagy állapotban. Mivel 8-10 éves voltam, talán még rajzotam is beléjük. mellow.gif unsure.gif wacko.gif

Meglátom mit tehetek.

Én is kölök voltam, de én olvastam is. tongue.gif
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Dec 2 2007, 08:49) *

Meglátom mit tehetek.

Én kiszedtem belőle a Senna képeket egy montázs erejéig, és a többi kuka... biggrin.gif :S
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 2 2007, 12:37) *
Copyzd be valamelyiket.

A Senna portrét bemásoljátok? rolleyes.gif unsure.gif Előre is köszi. smile.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 06:46) *
A Senna portrét bemásoljátok? rolleyes.gif unsure.gif Előre is köszi. smile.gif

Be.
Boszi27
Közben is köszi. Kíváncsi vagyok mit írtak róla 88 előtt. unsure.gif
tifosi
Boszi27
Jó volt olvasni. smile.gif Bár nem tetszik, hogy az elején sokszor emlegetik a szerencsecsillagot. Talán egyben igaz lehet, hogy valamivel könnyebb volt neki az indulás (pénzes szülők), amúgy mindent magának (is) köszönhet. wink.gif
Nem is tudtam a vírusos betegségéről...
Jó az imolai sztori laugh.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 07:38) *
Jó volt olvasni. smile.gif Bár nem tetszik, hogy az elején sokszor emlegetik a szerencsecsillagot. Talán egyben igaz lehet, hogy valamivel könnyebb volt neki az indulás (pénzes szülők), amúgy mindent magának (is) köszönhet. wink.gif
Nem is tudtam a vírusos betegségéről...
Jó az imolai sztori laugh.gif

Arról nem tehet, hogy jómódú családból származik. A szupertehetsége nélkül semmire sem ment volna. Pedro Diniz is gazdag szülők gyermeke, ő is befeizette magát, mégsem ment vele semmire..
Boszi27
Nem támadólag írtam hello! tongue.gif Csak összehasonlítottam azt, hogy a cikk azt sugalja, hogy szerencsecsillag vezette be az F1-be (pedig főként a tehetsége) , miközben maxi pénzben volt szerencsésebb... wink.gif
Az a mondat se semmi, hogy van mire beképzeltnek lennie.. laugh.gif Tényleg a sikeres emberek mindig azok, nincs ez alól kivétel... smile.gif Természetesen ez sem! bántás, csak klassz a végén a mondat... wink.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 07:53) *
Nem támadólag írtam hello! tongue.gif Csak összehasonlítottam azt, hogy a cikk azt sugalja, hogy szerencsecsillag vezette be az F1-be (pedig főként a tehetsége) , miközben maxi pénzben volt szerencsésebb... wink.gif
Az a mondat se semmi, hogy van mire beképzeltnek lennie.. laugh.gif Tényleg a sikeres emberek mindig azok, nincs ez alól kivétel... smile.gif Természetesen ez sem! bántás, csak klassz a végén a mondat... wink.gif

Sztem a határtalan önbizalámát keverték a beképzeltséggel. tongue.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 4 2007, 08:08) *
Sztem a határtalan önbizalámát keverték a beképzeltséggel. tongue.gif

Az egy és ugyanaz... Nézőpont kérdése.. laugh.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 08:11) *
Az egy és ugyanaz... Nézőpont kérdése.. laugh.gif

Nem ugyanaz. Nálam is keverik. biggrin.gif
Boszi27
Ma átmentem a szomszéd nénihez, hogy talán megvannak még neki a fia által gyűjtött régi Autó-Motor újságok. wink.gif Sajna odadta az iskolásoknak huh.gif sad.gif Jó régiek voltak, hetvenes évek vége, nyolvanas évek eleje... rolleyes.gif Miután megszerettem az F1-et a néni unokájával mindig ezeket az újságokat böngésztük. Egy élmény volt. smile.gif Kár, hogy már nincsenek meg. sad.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 08:33) *
Ma átmentem a szomszéd nénihez, hogy talán megvannak még neki a fia által gyűjtött régi Autó-Motor újságok. wink.gif Sajna odadta az iskolásoknak huh.gif sad.gif Jó régiek voltak, hetvenes évek vége, nyolvanas évek eleje... rolleyes.gif Miután megszerettem az F1-et a néni unokájával mindig ezeket az újságokat böngésztük. Egy élmény volt. smile.gif Kár, hogy már nincsenek meg. sad.gif

Nekem még meg is vannak. Fatertól örököltem meg a régi Autó-Motorokat. 2004-ig meg szinte az összes F1-es ujság a pincénkben figyel. tongue.gif
tifosi

Ezt még 1985-ben, fater Autó-Motorjából téptem ki. Jó nagy pofont kaptam érte. De megérte! biggrin.gif
Boszi27
Az igen. cool.gif Sokkal jobb az F1-et korhűen olvasni, bár az én könyvem se semmi, azért nincs tele sztorikkal. wink.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 4 2007, 09:07) *

Ezt még 1985-ben, fater Autó-Motorjából téptem ki. Jó nagy pofont kaptam érte. De megérte! biggrin.gif

Ez olvastam anno én is, bár négy évvel később. smile.gif Képzeld az egyik srácnak ezért lett a kedvence Senna és nem azért mert világbajnok volt...
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 09:10) *
Ez olvastam anno én is, bár négy évvel később. smile.gif Képzeld az egyik srácnak ezért lett a kedvence Senna és nem azért mert világbajnok volt...

Ezt most nem értem. Miért lett a kedvence?
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 4 2007, 09:13) *
Ezt most nem értem. Miért lett a kedvence?

Mert megnyerte a Portugál nagydíjat: ahogy megnyerte... mellow.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 09:15) *
Mert megnyerte a Portugál nagydíjat: ahogy megnyerte... mellow.gif

Sokaknak 1984 Monaco miatt. Nekem is. smile.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 4 2007, 09:18) *
Sokaknak 1984 Monaco miatt. Nekem is. smile.gif

Én a 88-as magyar nagydíjon kedveltem meg, az az oda-vissza előzés Prosttal.. Persze mire tényleg F1-et néztem, addigra inkább a Prof. mellett tettem le a voksom. smile.gif
Clyde
Nalam ez ugy volt, hogy valami otvar piros kocsis plakatot magasztalt a nagynenem alberloje, hogy az mekkora mar, es kulonben is... Es fikazva odadobott nekem egy ilyen fekete autot, ami eleve dogosebb volt, sarga bukosisakkal, aranysarga felirattal. Megkerdeztem tole, hogy ki a pali, aki vezeti... Olyannyira lehorta, es nagykepuzte, semmibe vette, hogy egybol szimpatikussa valt. smile.gif Mindez 1985-ben. Mire 1986-ra idert a mezony, tudatos Senna fan voltam, mert kimuveltem magam a temabol. wink.gif
Boszi27

Ez a kocsi valóban gyönyörű volt. smile.gif
tifosi
Piquet is bírtam akkoriban. Az egyik kedvencem az 1986-os hungaroringi csatájuk. Piquet erőből verte meg, de az a csúsztatásos előzés baromi jól nézett ki.
ring
Boszi27
Klassz, ezt hívják F-1-nek. cool.gif Én még Mansellt bírtam. smile.gif
Piquetről csak annyit tudtam, hogy háromszoros vébé... wink.gif
Clyde
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 10:48) *
Klassz, ezt hívják F-1-nek. cool.gif Én még Mansellt bírtam. smile.gif
Piquetről csak annyit tudtam, hogy háromszoros vébé... wink.gif

Pikéről annyit tudtam, hogy egy pöcs, csak kisebb. biggrin.gif Piké fant még mutatóba se tudok az akkori ismerettsegi korbol...
Az oreg volt Manselles, orom volt vele mindig fogadni, mert rendre nyertem. biggrin.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Dec 4 2007, 09:50) *
Pikéről annyit tudtam, hogy egy pöcs, csak kisebb. biggrin.gif Piké fant még mutatóba se tudok az akkori ismerettsegi korbol...
Az oreg volt Manselles, orom volt vele mindig fogadni, mert rendre nyertem. biggrin.gif

Full Piquet rajongót még én sem láttam. biggrin.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 4 2007, 09:54) *
Full Piquet rajongót még én sem láttam. biggrin.gif

Én igen. Deviszont! A srác éppen befolyásolható korban volt, amikor olvasott róla... Persze tényleg szurkolt Piquet-nek, még akkor is amikor már leszállóágban volt... wink.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 09:57) *
Én igen. Deviszont! A srác éppen befolyásolható korban volt, amikor olvasott róla... Persze tényleg szurkolt Piquet-nek, még akkor is amikor már leszállóágban volt... wink.gif

Nelson az itthoni népszerűségét nagyban hungaroringi győzelmének köszönhette.
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 4 2007, 10:04) *
Nelson az itthoni népszerűségét nagyban hungaroringi győzelmének köszönhette.

Azt nem látta. wink.gif
Boszi27
Ha már Ring és régi Ring, ez a kedvencem...
Ring
Gyönyörű előzés volt. Nos és az se volt semmi, ahogy feljött a 12. helyről. cool.gif
Clyde
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 4 2007, 11:12) *
Ha már Ring és régi Ring, ez a kedvencem...
Ring
Gyönyörű előzés volt. Nos és az se volt semmi, ahogy feljött a 12. helyről. cool.gif

Tenyleg szep volt, de tegyuk hozza, hogy Johannson csunyan befekeztette a brazilt, nem figyelt a kek zaszlora, igy Mansellnek konnyu dolga volt.
Ennyi erovel berakhatnam a kedvedert a Hakkinen-Schumi spai musorat, hogy talan meg ennel is szebb volt. wink.gif

Helyette most kapsz ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=th7IAmyQSow
tifosi
Vagy egy ilyet:Senna Vs Mansell
Fdino
QUOTE (Clyde @ Dec 4 2007, 09:50) *

Speciel én az voltam biggrin.gif, de hogy miért azt nem tudom, akkor meglehetősen fiatal voltam még smile.gif
tifosi
IDÉZET(Fdino @ Dec 5 2007, 12:22) *
Speciel én az voltam biggrin.gif, de hogy miért azt nem tudom, akkor meglehetősen fiatal voltam még smile.gif

Talána hungaroringi diadal miatt.
Boszi27
IDÉZET(Clyde @ Dec 4 2007, 11:04) *
Ennyi erovel berakhatnam a kedvedert a Hakkinen-Schumi spai musorat, hogy talan meg ennel is szebb volt. wink.gif

Az az előzés gyönyörű volt. smile.gif Persze hozzá kell tennem, hogy kb. ez volt a legemlékezetesebb Hakkinen tett, amire érdemes emlékezni. Nem Schumi miatt, hanem az előzés miatt... wink.gif
Itt van:)
Boszi27
Csemege... cool.gif
Itt
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Dec 5 2007, 12:49) *
Talána hungaroringi diadal miatt.

De hát ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy tényleg, miért nem szeretted Piquet? unsure.gif
Boszi27
"Helyezésekre menni, biztos pontokat szerezni a VB-címre tekintve - ez Gilles Villeneuve számára elképzelhetetlen volt, teljesen idegen világ. "Számomra az ilyen emberek könyvelõk és nem autóversenyzõk." - mondta. Közvetlen harcban akarta a sikert, most és azonnal - nem valamikor a szezon végén, valamiféle ponttabellán."

Őt az Autó-motorban olvasottak miatt kedveltem meg... smile.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.