Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Autók
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Tarzaan
Ez király:

http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:200....03.&325807

A naív ember azt gondolná, hogy a nagy mamut vásárolja fel a kis sportkocsigyárat, de aki jobban benne van a támában az tudhatja, hogy tavaly például toronymagasan a legnyereségesebb autógyár a Porsche volt (sajna nem vagyok részvényes) cool.gif
Clyde
Ez a király! smile.gif

Lotus: két új típus az évtized végéig

F1-be is igazan visszaterhetnenek... :S Lenne ismet ertelme a sportnak...
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Sep 5 2007, 03:01) *
Ez a király! smile.gif

Lotus: két új típus az évtized végéig

F1-be is igazan visszaterhetnenek... :S Lenne ismet ertelme a sportnak...

Istenem, de szép lenne! sad.gif rolleyes.gif wink.gif
Clyde

Válasszatok. wink.gif
tifosi
Nehéz a döntés. biggrin.gif
tifosi

Választottam.
Lancelot
IDÉZET(tifosi @ Sep 7 2007, 01:06) *

Választottam.

Na és mesélj!: Mit szólt hozzád? wink.gif laugh.gif
Clyde
Gombászni ment, Maseratit talált

Ilyen velem miert nem fordul elo? biggrin.gif
tifosi
Jó nagy gombát talált. laugh.gif
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Sep 7 2007, 03:33) *
Gombászni ment, Maseratit talált

Ilyen velem miert nem fordul elo? biggrin.gif

Attól tartok nem sok öröme lesz benne! Előbb a rendőrség fogja szivatni, aztán meg a "tulajdonos" elől bujdokolhat! wink.gif
tifosi
IDÉZET(Funes @ Sep 7 2007, 10:14) *
Attól tartok nem sok öröme lesz benne! Előbb a rendőrség fogja szivatni, aztán meg a "tulajdonos" elől bujdokolhat! wink.gif

Egy Maserátiért bevállalnám. tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Funes @ Sep 7 2007, 10:14) *

De el tudja adni külföldön, v addig is megy vele rolleyes.gif
Clyde

biggrin.gif
Clyde
Na, a kinaiak mar nemcsak 1 az 1-be autokat koppintanak, hanem logo-t is. :S

Clyde
Zaporozsec: ZAZ 968 A

IDÉZET
Az olajtükrös légszűrő és a másodrendű tömegerőket kiegyenlíteni hivatott segédtengely beépítése akár a versenysport felé tett tervezői gesztusnak is tekinthető - azonban a negyven lóerős maximális teljesítmény erősen árnyalja a képet. De az is lehet, hogy anno a KGB-nek csak ezeket a részletrajzokat sikerült megszereznie, és rágondolni is szörnyű, mi lett volna, ha mondjuk a Ferrari-csapat komplett tervdokumentációja jut a kezükre.

biggrin.gif
Clyde
A kémfotózás titkai

smile.gif
Clyde
Hét jelölt az Év Autója címre

Hajra Fiat 500 smile.gif
Fdino
Tudja valaki mennyibe fog kerülni a luxusautó kiállítás?
Pepperoni
IDÉZET(Fdino @ Oct 9 2007, 09:44) *
Tudja valaki mennyibe fog kerülni a luxusautó kiállítás?

én a diákjegyet tudom az 1500 nem drága legalábbis viszonylag. Állítólag lesznek ott gokartok, azok milyen kaliberüek lesznek?
Volt tervem, hogy kinézek oda.
Fdino
QUOTE(Pepperoni @ Oct 11 2007, 05:54) *
én a diákjegyet tudom az 1500 nem drága legalábbis viszonylag. Állítólag lesznek ott gokartok, azok milyen kaliberüek lesznek?
Volt tervem, hogy kinézek oda.

A baj, hogy nekem felnőtt jegyet kell vennem, emi ezek szerint olyan 3000-5000 Ft körül lesz a diákjegy alapján, így meg már meggondolom dry.gif
Chase
Citroën AMI 6
Ecet
Azt hiszem autók topichoz áll a legközelebb. Azt hiszem beruházok egy lézerblokkolóra. kb 120.000 Ft-ból meguszom és 3 lábuval onnantól kezdve nem mérnek be smile.gif
tifosi
IDÉZET(Ecet @ Oct 26 2007, 08:44) *
Azt hiszem autók topichoz áll a legközelebb. Azt hiszem beruházok egy lézerblokkolóra. kb 120.000 Ft-ból meguszom és 3 lábuval onnantól kezdve nem mérnek be smile.gif

Havernak van egy a Hayabusán. Klasszul működik.
Ecet
IDÉZET(tifosi @ Oct 26 2007, 10:21) *
Havernak van egy a Hayabusán. Klasszul működik.

Én is láttam működni. Nagyon meggyőző volt. smile.gif
Clyde
Komolyan, a mai nap ugy csinal mindenki, mintha a Cobra 11-et valahol errefele forgatnak!

Súlyos tömegkarambol az M3-ason: több halott

Ausztriában baleset szenvedett egy magyar busz, hárman meghaltak

Három busz karambolozott Budán

tifosi
Tiszta Chicago!
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Oct 29 2007, 03:33) *
Komolyan, a mai nap ugy csinal mindenki, mintha a Cobra 11-et valahol errefele forgatnak!

Szomorú látvány. Ráadásul több halott is van az M3-as balesetben. sad.gif
Lancelot
IDÉZET(Ecet @ Oct 27 2007, 06:29) *
Én is láttam működni. Nagyon meggyőző volt. smile.gif

Komolyabban érdekelne engem is! Részletek?! (Működési elv, hol lehet kapni, stb...)
Ecet
IDÉZET(Funes @ Nov 2 2007, 09:36) *
Komolyabban érdekelne engem is! Részletek?! (Működési elv, hol lehet kapni, stb...)

Vettem egyet. Egy Blinder M25-öt. Két fejes lézerblokkoló. Hátránya, hogy csak elöl véd viszont általában az autó elejét lézerezik. Ha hátulról akarják mérni akkor végül is el kell menned a fáma lézer mellett. Ez az.

Teszt Video innen letölthető.

A másik jóval komolyabb (drágább cucc) a G8. Ennek a két fejes változata 50.000-rel többe kerül. Viszont másodlagos funkciója parkolószenzor ezért külföldön jobban kidumálható. Egyébként kikapcsolt állapotban észre se veszik. Ez az.

Teszt videó.

Kék fény is tesztelte! rolleyes.gif 29-ik perctől kezdődik.

Mindkét készülék az összes lézer sebességmérőt blokkolja, még az SCS-102-t is.

Ha komolyabban érdekel, akkor szólj, mert jelentős árengedményt tudok adni belőle. (Apci is jön jövő héten megnézni)

A régi radaros mérők miatt egyébként azért biztos ami biztos betettem egy Whistler 948 - at is. smile.gif
Clyde
Ruckoj_Ndugu
IDÉZET(Ecet @ Nov 2 2007, 10:03) *
Vettem egyet. Egy Blinder M25-öt. Két fejes lézerblokkoló. Hátránya, hogy csak elöl véd viszont általában az autó elejét lézerezik. Ha hátulról akarják mérni akkor végül is el kell menned a fáma lézer mellett. Ez az.

Teszt Video innen letölthető.

A másik jóval komolyabb (drágább cucc) a G8. Ennek a két fejes változata 50.000-rel többe kerül. Viszont másodlagos funkciója parkolószenzor ezért külföldön jobban kidumálható. Egyébként kikapcsolt állapotban észre se veszik. Ez az.

Teszt videó.

Kék fény is tesztelte! rolleyes.gif 29-ik perctől kezdődik.

Mindkét készülék az összes lézer sebességmérőt blokkolja, még az SCS-102-t is.

Ha komolyabban érdekel, akkor szólj, mert jelentős árengedményt tudok adni belőle. (Apci is jön jövő héten megnézni)

A régi radaros mérők miatt egyébként azért biztos ami biztos betettem egy Whistler 948 - at is. smile.gif

A videón ha jól vettem ki, azon a kocsin amelyik ilyen blokkolóval van felszerelve ahhoz a lézer nem mutat sebességet.
De ekkor is leinthetnek és megvizsgálhatják a kocsit, ha pedig megtalálják, akkor... smile.gif
Ecet
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Nov 2 2007, 09:01) *
A videón ha jól vettem ki, azon a kocsin amelyik ilyen blokkolóval van felszerelve ahhoz a lézer nem mutat sebességet.
De ekkor is leinthetnek és megvizsgálhatják a kocsit, ha pedig megtalálják, akkor... smile.gif

1. Megvizsgálhatják, de nem tiltja semilyen törvény a használatát.
2. Ha rámmérnek, akkor azt az autó belül is jelzi. Tehát 2-3 mp alatt lefékezek a megengedett sebességre és a belső kapcsolóval kikapcsolom. Utána már mérheti a sebességem. smile.gif
tifosi
Ferrari FXX Evolutione

6262 cm3
V12
860 LE / 9500
360 Km/h
0-200 7mp

Schumi kapta az utolsó, harmincadik FXX-et.
Clyde
Bemutatták a Knight Rider Mustangot

Haaat.... dry.gif
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Dec 14 2007, 10:48) *

A "sátán kutyája". wink.gif
Clyde
IDÉZET(Funes @ Dec 16 2007, 06:07) *
A "sátán kutyája". wink.gif

Akarhogy nezem, a Pontiac TRANS AM elegans volt, ez egy gagyi sufnituning. :S Amit meg leirtal, egyik kedvenc regenyem. wink.gif
tifosi
Lesz KATT változat is? biggrin.gif
Clyde
A Tatáé lehet a Jaguár

Atyaeg... a Ferrarit is megvehetne mar valami del-koreai ceg! cool.gif
Clyde
Ugyan nem auto, de...

Villamos negyedóránként Bécs és Pozsony között

Butapest, NO COMMENT.
Ecet
Lopakodó autó!
nm_
kis történelem
Tarzaan
A Porsche átveszi a VW irányítását

http://index.hu/totalcar/magazin/hirek/?main&344917
Lancelot
IDÉZET(Tarzaan @ Mar 4 2008, 12:02) *

Jó hír ez. Jobb, mintha valami japcsi befektető vagy autógyártó martalékává válna a VW is. wink.gif
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Mar 4 2008, 01:02) *

Visszaterhetnenek az F1-be is...
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Mar 4 2008, 02:54) *
Visszaterhetnenek az F1-be is...

Azok amúgy, ha vissza akarnának milyen motorral mennének? laugh.gif Ugyanis tilos motort fejleszteni, ha meg ők fejleszthetnek, akkor a többiekkel szemben előnyük lenne.
Clyde
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 4 2008, 08:30) *
Azok amúgy, ha vissza akarnának milyen motorral mennének? laugh.gif Ugyanis tilos motort fejleszteni, ha meg ők fejleszthetnek, akkor a többiekkel szemben előnyük lenne.

Ez volt szamomra is a legnagyobb rejtely. Gyakorlatilag mindenki ki van golyozva, aki most nincs bent F1-ben motorgyartas szinten, esetleg jofejsegbol visszaterhet a Cosworth...
Tarzaan
Ez így van, 2011-ig sajna nem sok esélye van egy új gyártónak. Valóban max ha megveszik a Cosworth jogait. Jó nagy baromság ez a többéves fejlesztési tilalom.
tifosi
Clyde
IDÉZET(tifosi @ Mar 10 2008, 12:15) *

Eszmeletlen ronda, meg rajzfilmen se menne el.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.