Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kosárlabda
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5
braziLook
Nézzegettem a topicokat, kosárlabdásat nem véltem felfedezni, úgyhogy nyitottam egyet, azok számára akik követik az NB1-et.
braziLook
Mostani legnagyobb játékos: LeBron James (Cleveland Cavaliers)
Valaha volt legnagyobb játékos, egyértelműen: Michael Jordan (Chicago Bulls)
Réka
Szerintem biztos oka volt hogy nincs kosárlabda topic, talán azért mert nem lenne rá akkora kereslet mint a focira és a teniszre. Szerintem ez a sport simán elférne a sport topicban. Sajnálom, ha itt több kosárlabda szurkolót megbántottam, de szerintem kár volt nyitni... persze szíved joga. wink.gif
(megnyugtatlak a napi hozzászólás listát e topic nyitása nélkül is toronymagasan vezeted biggrin.gif )
forza
IDÉZET(Réka @ Nov 15 2009, 01:15) *
Szerintem biztos oka volt hogy nincs kosárlabda topic, talán azért mert nem lenne rá akkora kereslet mint a focira és a teniszre. Szerintem ez a sport simán elférne a sport topicban. Sajnálom, ha itt több kosárlabda szurkolót megbántottam, de szerintem kár volt nyitni... persze szíved joga. wink.gif
(megnyugtatlak a napi hozzászólás listát e topic nyitása nélkül is vezeted biggrin.gif )

Ne nevess, Rékus, érezd át a tragédiámat. Ha itt van, nekem egyszerűen esélyem sincs a top1-re... sad.gif
Réka
IDÉZET(forza @ Nov 15 2009, 01:16) *
Ne nevess, Rékus, érezd át a tragédiámat. Ha itt van, nekem egyszerűen esélyem sincs a top1-re... sad.gif

Ne búsulj, Te nem a mennyiségre, hanem a minőségre és a hosszúságra törekszel tongue.gif rolleyes.gif
forza
IDÉZET(Réka @ Nov 15 2009, 01:18) *
Ne búsulj, Te nem a mennyiségre, hanem a minőségre és a hosszúságra törekszel tongue.gif rolleyes.gif

Hosszúságra? ohmy.gif

Legyen inkább terjedelem, nehogy itt félreértsék... tongue.gif
anci
IDÉZET(braziLook @ Nov 15 2009, 04:00) *
Mostani legnagyobb játékos: LeBron James (Cleveland Cavaliers)
Valaha volt legnagyobb játékos, egyértelműen: Michael Jordan (Chicago Bulls)

ezzel egyetértek.
nekem mostani kedvenceim:Kobe Bryant és Allen Iverson. rolleyes.gif
braziLook
IDÉZET(anci @ Nov 15 2009, 09:02) *
ezzel egyetértek.

Kobe-t bírom, Allent viszont nem. James mellett a hajdani legjobb játékos az tuti, Kobe Bryant. Jó az ízlésed... biggrin.gif
braziLook
Alapszakasz, Nba, 19. játéknap, eredmények:

Miami Heat−New Jersey Nets 81–80
Cleveland Cavaliers−Utah Jazz 107–103
Indiana Pacers−Boston Celtics 113–104
Chicago Bulls−Philadelphia 76ers 94–88
Atlanta Hawks−New Orleans Hornets 121–98
Washington Wizards−Detroit Pistons 103–106
Milwaukee Bucks−Golden State Warriors 129–125
San Antonio Spurs−Oklahoma City Thunder 98–101
Charlotte Bobcats−Portland Trail Blazers 74–80
Memphis Grizzlies−Minnesota Timberwolves 97–87
anci
IDÉZET(braziLook @ Nov 15 2009, 01:21) *
Kobe-t bírom, Allent viszont nem. James mellett a hajdani legjobb játékos az tuti, Kobe Bryant. Jó az ízlésed... biggrin.gif

Iversont miért nem szereted?
Ahhoz képest, hogy nem annyira magas, elég jól játszik. smile.gif
braziLook
IDÉZET(anci @ Nov 15 2009, 03:23) *
Iversont miért nem szereted?
Ahhoz képest, hogy nem annyira magas, elég jól játszik. smile.gif

Semmi bajom nincs Iversonnal, elismerem a tehetségét, csak mint ember, nem szimpi.
anci
IDÉZET(braziLook @ Nov 15 2009, 07:11) *
Semmi bajom nincs Iversonnal, elismerem a tehetségét, csak mint ember, nem szimpi.

ja hát igen, van egy pár kép róla, ami nekem sem szimpatikus. mellow.gif
braziLook
IDÉZET(anci @ Nov 15 2009, 04:23) *
ja hát igen, van egy pár kép róla, ami nekem sem szimpatikus. mellow.gif

Senki sem tökéletes.
anci
IDÉZET(braziLook @ Nov 15 2009, 07:32) *
Senki sem tökéletes.

maradjunk inkább a kosárlabdánál. tongue.gif
Kobe Bryant
braziLook
IDÉZET(anci @ Nov 15 2009, 04:51) *
maradjunk inkább a kosárlabdánál. tongue.gif
Kobe Bryant

Jó kis videó, az utolsó 1-es számú a legszebb... wink.gif
Clyde
NBA-s hőseim:

Walt CLYDE Frazier

Kareem-Abdul Jabbar

Charles Barkley
braziLook
IDÉZET(Clyde @ Nov 15 2009, 07:37) *
NBA-s hőseim:

Walt CLYDE Frazier

Kareem-Abdul Jabbar

Charles Barkley

Valóban nagy nevek.
Eulo
IDÉZET(anci @ Nov 15 2009, 09:02) *
ezzel egyetértek.

Na ez kb az a szint, hogy "Kimi Raikkönen a kedvenc pilótám". biggrin.gif

Nálam sokkal inkább kedvenc játékos Stephen Curry, Anthony Morrow vagy Monta Ellis. biggrin.gif

Amúgyis Ájverzon az NBA Rajkója, elég szégyenteljes volt az idei visszavonulója.
still
IDÉZET(Clyde @ Nov 15 2009, 07:37) *
NBA-s hőseim:

Kareem-Abdul Jabbar

Épp a héten néztem újra az Airplane-t ! cool.gif
Sway
NBA-t én is figyelemmel követem, bár már korántsem akkora intenzitással, mint 12 éve (a minap akadt a kezembe régesrégi kosaraskártya gyűjteményem, eszembe jutott hatodikosként mekkora fanatizmussal rendezgettem az albumokat...)

Óriási Chicago Bulls rajongó voltam, aztán miután a "nagy csapat" (Jordan, Pippen, Kukoc, Rodman, Kerr stb.) szétszéledt jópár évig hanyagoltam a sportágat. 2005 óta követem ismét fokozottabb figyelemmel, azóta már a Los Angeles Lakers-nek szurkolok Phil Jackson miatt (is). Remélem a lila-arany csapat megvédi a bajnoki címét wink.gif
Hakkinen
IDÉZET(still @ Nov 15 2009, 10:44) *

Épp a héten néztem újra az Airplane-t ! cool.gif
Ez sem rossz! wink.gif Mondjuk kosarazni nem láttam.
Bruce Lee vs. Kareem Abdul-Jabbar
Clyde
IDÉZET(Hakkinen @ Nov 16 2009, 09:52) *
Ez sem rossz! wink.gif Mondjuk kosarazni nem láttam.
Bruce Lee vs. Kareem Abdul-Jabbar

Hhhu, pedig volt meg ilyen 1987-es NBA-s PC-s jatek meg EGA monitorra, mindig vele jatszottam. tongue.gif
braziLook
IDÉZET(braziLook @ Nov 18 2009, 07:01) *
Nehogy, azt mond már, hogy hibás volt, a kocsija attól a kis ütközés miatt, mert igy akkor Massára is fel lehetne hozni ugyanezt, hogy azért volt lassú, mert...

Székely Norbert váltja Rátgébert
braziLook
Pau Gasol, győzelemre vezette a Lakers-et
Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 21 2009, 09:13) *

A Boston nagy sztárjai már kiöregedőben vannak, szvsz keleten az Orlando és meglepetésre az Atlanta tűnnek a legjobbnak. Clevelandbe szerintem nem kellett volna O' Nealt odavinni. Minek?
braziLook
IDÉZET(Euloálius @ Nov 21 2009, 09:30) *
A Boston nagy sztárjai már kiöregedőben vannak, szvsz keleten az Orlando és meglepetésre az Atlanta tűnnek a legjobbnak. Clevelandbe szerintem nem kellett volna O' Nealt odavinni. Minek?

Reklámfogásnak jó volt O'Nealt szerződtetni, mert szerintem ezáltal sokkal több jegy kel el, egy-egy Cleveland mérkőzésre. De mit csapatjáték szempontjából, valóban nem érte meg, sokat nem tesz hozzá a játékhoz, továbbra is csak James dob sok pontot meccseken, a csapattársak csak a morzsákat szedhetik össze. sad.gif
Emiatt van az, hogy mostanában a Cleveland egy-két meccset kivéve egyáltalán nem tud érvényesülni, mindig csak James szállítja a pontokat, a többiek vagy alszanak, vagy fogalmam sincs mit csinálnak. Mike Brownnak viszont mindenképpen új csapatjátékot, kéne szerbezni, mert ez így szerintem nem mehet tovább, ha így folytatják, ne számítsanak arra, hogy a Lakers után, idén ők nyerik meg az NBA-gyűrűt. Ami meg a Boston Celtics-et illeti: Valóban a legtöbb játékosuk, már úgymond: "kivénhedt", főleg azt nem értem, hogy Garnett-nek, volt egy kemény térdsérülése, úgy volt hogy műteni kell, és hogy ki kell hagyja a szezont, mert már meccsek közben is fájt a lába. (Ezt az infót a Sport1 v. Sport2) közvetítésén hallottam. Nem értem akkor, hogy Garnett miért játszik még egyáltalán?! blink.gif A Cleveland-nél pedig a csapatjátékot kell újrareformálni.
braziLook
www.slamonline.hu
Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 21 2009, 09:48) *
Reklámfogásnak jó volt O'Nealt szerződtetni, mert szerintem ezáltal sokkal több jegy kel el, egy-egy Cleveland mérkőzésre. De mit csapatjáték szempontjából, valóban nem érte meg, sokat nem tesz hozzá a játékhoz, továbbra is csak James dob sok pontot meccseken, a csapattársak csak a morzsákat szedhetik össze. sad.gif
Emiatt van az, hogy mostanában a Cleveland egy-két meccset kivéve egyáltalán nem tud érvényesülni, mindig csak James szállítja a pontokat, a többiek vagy alszanak, vagy fogalmam sincs mit csinálnak. Mike Brownnak viszont mindenképpen új csapatjátékot, kéne szerbezni, mert ez így szerintem nem mehet tovább, ha így folytatják, ne számítsanak arra, hogy a Lakers után, idén ők nyerik meg az NBA-gyűrűt. Ami meg a Boston Celtics-et illeti: Valóban a legtöbb játékosuk, már úgymond: "kivénhedt", főleg azt nem értem, hogy Garnett-nek, volt egy kemény térdsérülése, úgy volt hogy műteni kell, és hogy ki kell hagyja a szezont, mert már meccsek közben is fájt a lába. (Ezt az infót a Sport1 v. Sport2) közvetítésén hallottam. Nem értem akkor, hogy Garnett miért játszik még egyáltalán?! blink.gif A Cleveland-nél pedig a csapatjátékot kell újrareformálni.

2 eset lehet: vagy LeBron távozik, vagy leszerződtetnek valami jó irányítót mellé, pl. Chris Pault, aki távozni akar a vergődő Hornetsből.
braziLook
IDÉZET(Euloálius @ Nov 21 2009, 09:53) *
2 eset lehet: vagy LeBron távozik, vagy leszerződtetnek valami jó irányítót mellé, pl. Chris Pault, aki távozni akar a vergődő Hornetsből.

Ha LeBron távozna, akkor még ott sem tartanának, ahol most vannak, na az valami, legalja lenne, már a dolgonak. Egy olyan ember kéne leszerződtetni, aki színt visz a játékba, a csapat érdekeit nézi, és képes csapatmunkára hangolni a csapatot. Na, és akkor James-el együtt, mindent megnyernének. biggrin.gif laugh.gif
Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 21 2009, 09:57) *
Ha LeBron távozna, akkor még ott sem tartanának, ahol most vannak, na az valami, legalja lenne, már a dolgonak. Egy olyan ember kéne leszerződtetni, aki színt visz a játékba, a csapat érdekeit nézi, és képes csapatmunkára hangolni a csapatot. Na, és akkor James-el együtt, mindent megnyernének. biggrin.gif laugh.gif

Pedig lehet, hogy LeBron megunja előbb utóbb. Amúgy te kit tudnál ott elképzelni?
braziLook
IDÉZET(Euloálius @ Nov 21 2009, 10:10) *
Pedig lehet, hogy LeBron megunja előbb utóbb. Amúgy te kit tudnál ott elképzelni?

Nem hiszem, hogy megunja, a Cleveland, egy gazdag csapat,(tehát James fizetése, az egyik legnagyobb a játékosok közül, hozzáteszem, megérdemli, mert annak ellenére hogy ez a csapt most egy nagy fos, így is tudnak meccseket nyerni, köszönhetően James zsenialitásának) akármennyire, is nem megy most nekik, a csapatjátékuk, és a szervezés miatt. Nagyon merész dolog, de én legjobban Kobe-nak örülnék.... biggrin.gif Najó, ne legyünk telhetetlenek: Azt se bánnám, hogyha Dwight Howard érkezne az Orlandótól. Remek játékos, írányító, csapatjátékot visz a játékba, erős pontdobó, és sokkal könnyebb megszerezni, mint Kobe-t! (najó, kobe-t lehetetlenség lenne, főleg egy ilyen helyzetbe álló Cavs-nek)Szóval a realítás azt mondja belőlem, hogy: Howard!

Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 24 2009, 08:48) *

Az nba1.hu oldalt ismered?
braziLook
IDÉZET(Euloálius @ Nov 24 2009, 10:27) *
Az nba1.hu oldalt ismered?

Persze, És te ezt?
Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 25 2009, 06:07) *
Persze, És te ezt?

Nem... de ha igazán minőségi, és friss NBA-s híreket, trade infokat akarsz keresni, angol nyelven olvasd ezt: www.realgm.com

Pórbáld ki a trade checkert. laugh.gif
Syd_Barrett
IDÉZET(Sway @ Nov 15 2009, 11:37) *
NBA-t én is figyelemmel követem, bár már korántsem akkora intenzitással, mint 12 éve (a minap akadt a kezembe régesrégi kosaraskártya gyűjteményem, eszembe jutott hatodikosként mekkora fanatizmussal rendezgettem az albumokat...)

Óriási Chicago Bulls rajongó voltam, aztán miután a "nagy csapat" (Jordan, Pippen, Kukoc, Rodman, Kerr stb.) szétszéledt jópár évig hanyagoltam a sportágat. 2005 óta követem ismét fokozottabb figyelemmel, azóta már a Los Angeles Lakers-nek szurkolok Phil Jackson miatt (is). Remélem a lila-arany csapat megvédi a bajnoki címét wink.gif

aaazta biggrin.gif. ezt nem gondoltam volna! nekem is volt (van is, nincs szívem kidobni, bár egy részét már eladtam) kosaraskártya-albumom, a '95-'96-os és a '96-'97-es szezonból főleg, hatodikban nálunk is irtó menő volt a dolog biggrin.gif. csak hát nem hittem volna, hogy lányok is gyűjtötték smile.gif.

persze, akkoriban mindenki Bullsos volt, nekem még a füzeteimet is Bullsos csomagolópapírba kötötte anyukám biggrin.gif. régi szép idők...

amúgy mostanában Chris Paul játékát bírom, nagyon intelligens játékos, iszonyú jól lát a pályán, amit az alley-oopjai is bizonyítanak smile.gif.
ja és egy kis Kobe, ha már szóba került: http://www.youtube.com/watch?v=mW7XFbgodrk bedobja a palánk mögül, nem gyenge biggrin.gif.
braziLook
IDÉZET(Euloálius @ Nov 25 2009, 09:36) *
Nem... de ha igazán minőségi, és friss NBA-s híreket, trade infokat akarsz keresni, angol nyelven olvasd ezt: www.realgm.com

Pórbáld ki a trade checkert. laugh.gif

Köszi a tippet!
Zava
IDÉZET(Syd_Barrett @ Nov 25 2009, 11:53) *
aaazta biggrin.gif. ezt nem gondoltam volna! nekem is volt (van is, nincs szívem kidobni, bár egy részét már eladtam) kosaraskártya-albumom, a '95-'96-os és a '96-'97-es szezonból főleg, hatodikban nálunk is irtó menő volt a dolog biggrin.gif. csak hát nem hittem volna, hogy lányok is gyűjtötték smile.gif.

persze, akkoriban mindenki Bullsos volt, nekem még a füzeteimet is Bullsos csomagolópapírba kötötte anyukám biggrin.gif. régi szép idők...

áá biggrin.gif nálunk detto, csak inkább másodikban... mekkora májer voltam én akkoriban a ~130 különböző féle Michael Jordan kártyámmal biggrin.gif viszont sajnos már több mint a felét eladtam potom pénzért sad.gif
Eulo
A New Jersey belehúzott! 0-16. Ciki.
anci
Iverson visszavonul
braziLook
IDÉZET(anci @ Nov 28 2009, 01:44) *

Sohasem szerettem, de azért sajnálom, hogy visszavonul. Meg abból ítélve amit múltkor mondtál, úgy gondolom, Te is!
anci
IDÉZET(braziLook @ Nov 28 2009, 04:45) *
Sohasem szerettem, de azért sajnálom, hogy visszavonul. Meg abból ítélve amit múltkor mondtál, úgy gondolom, Te is!

Igen, én is sajnálom és a kedves osztálytársaim is.
De ha Jordan visszavonulását túléltük, ebből sem lehet olyan nagy tragédia.
braziLook
IDÉZET(anci @ Nov 28 2009, 06:17) *
Igen, én is sajnálom és a kedves osztálytársaim is.
De ha Jordan visszavonulását túléltük, ebből sem lehet olyan nagy tragédia.

Sajnállak Benneteket, hogy ilyen tragédiát kell átélnetek! rolleyes.gif
Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 29 2009, 10:55) *

Utálom a Fakerst. sad.gif
braziLook
IDÉZET(Euloálius @ Nov 29 2009, 12:21) *
Utálom a Fakerst. sad.gif

Én is. A Cleveland végre-valahára beindulhatna.... rolleyes.gif
Eulo
IDÉZET(braziLook @ Nov 29 2009, 12:22) *
Én is. A Cleveland végre-valahára beindulhatna.... rolleyes.gif

Amúgy ha már itt tartunk, én a Warriorsnak drukkolok. Amolyan igazi "underdog", de nem érdekel. 2007 fantasztikus volt. rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.