Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Televíziós közvetítés
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
Eulo
Legyen ennek is egy topikja. smile.gif

Szerintem a mai nagyon szánalmasra sikerült. Azontúl, hogy nagyon precízen minősítették egymást, ezt hogy lehet Magyarországon, egy kereskedelmi tévében megcsinálni? Megnézném, ha a német RTL-en, vagy a BBC-n ugyanez a szint menne. blink.gif
hunnylander
Showtime! happy.gif
still
Magyarország minden fórumán súlyos kritikákkal illetik a csatornát a bohócaival együtt.
Nem hiszem el, hogy ne ismernék a róluk kialakult véleményt.
És mégsem változtatnak.
Eulo
IDÉZET(still @ Oct 18 2009, 11:28) *
Magyarország minden fórumán súlyos kritikákkal illetik a csatornát a bohócaival együtt.
Nem hiszem el, hogy ne ismernék a róluk kialakult véleményt.
És mégsem változtatnak.

Ja, nívótlan böfögésekre van igén itthon.... azért csodálom, hogy az RTL Klubnál nincs senki ott felül, aki rájukszólna.
still
IDÉZET(Euloálius @ Oct 19 2009, 12:00) *
Ja, nívótlan böfögésekre van igén itthon.... azért csodálom, hogy az RTL Klubnál nincs senki ott felül, aki rájukszólna.

Nézettség adott, Marsiékról mindig van friss hír a Kókuszban, Lacika tereprali sikereit is tolják a csatornán...
Amíg nézi a nép, addig reklámbevételek is vannak. Ördögi kör.
tifosi
IDÉZET(Euloálius @ Oct 19 2009, 12:00) *

Egy olyan csatornán, ahol a győzike és mónika show megy?
Sway
IDÉZET(still @ Oct 19 2009, 12:11) *
Nézettség adott, Marsiékról mindig van friss hír a Kókuszban, Lacika tereprali sikereit is tolják a csatornán...

Ez minden kereskedelmi csatornára igaz, s nem csak Magyarországon. A nézettség a lényeg, amiért mindent megtesznek, álbotrányokat kreálnak, semmitmondó cikkeket közölnek nagy hírveréssel csakhogy a leggagyibb bulvárlapok címoldalaira kerülhessenek. Üzlet az egész dry.gif
Atomantiii
IDÉZET(still @ Oct 19 2009, 12:11) *

A lakosság legnagyobb része csak itt tudja nézni az F1-et, akkor hogy ne lenne nézettség?
Vaant
IDÉZET(Atomantiii @ Oct 19 2009, 10:02) *
A lakosság legnagyobb része csak itt tudja nézni az F1-et, akkor hogy ne lenne nézettség?

Azért is kezdte azzal a mondandóját, hogy : "a nézettség adott" smile.gif
Azt csinálnak amit akarnak, és pontosan ennek tudatában, dacból szórakoznak.
Kimo
Nekem semmi bajom nincs velük. Legalább ki lehet röhögni őket. Képzeld már el a Valenciai vagy a Szingapúri futamot két fapofával.... Unalmas futamon is érdemes ébren maradni már csak a két hülye faszságai miatt is.
Dave Grohl
IDÉZET(Kimo @ Oct 19 2009, 09:44) *
Nekem semmi bajom nincs velük. Legalább ki lehet röhögni őket. Képzeld már el a Valenciai vagy a Szingapúri futamot két fapofával.... Unalmas futamon is érdemes ébren maradni már csak a két hülye faszságai miatt is.

Csak ne bakiznának annyit. dry.gif És "Gyulám" osztása is uncsi már. Nagyon uncsi.
hunnylander
IDÉZET(Kimo @ Oct 19 2009, 10:44) *

Engem se zavarna a hülyéskedésük. Az ilyen varangyos témák csak szórakoztatóbbá teszik a közvetítést, a probléma a tudatlanságukkal és hozzánemértésükkel van.

Pl. tíz perc után se esik le nekik, hogy ki milyen taktikán lehet és hogy hányszor volt pl. kereket cserélni pedig kiírják a közvetítésben.

Vagy ami tegnap is bosszantott; Gyulus elképedten csodálkozik, hogy Kubicának miért kékzászlóznak, mikor jön ki a boxból, holott csak lekörözöttek jönnek.

El kellene a Szabálykönyvet olvasni, ha már te közvetíted a Forma-1-et egy tízmilliós országnak, és akkor nagyon jól tudnád, hogy miért kékzászlóznak a boxból kijövőknek!

Ez a bosszantó, hogy nem veszik a fáradtságot, hogy felkészültek és hozzáértőek legyenek, pedig nem ingyen csinálják. Poénkodni lehet, hülyéskedni lehet, az nem zavar, de nem kéne hülyének lenni.
Triki Lauda
IDÉZET(hunnylander @ Oct 19 2009, 11:14) *
Engem se zavarna a hülyéskedésük. Az ilyen varangyos témák csak szórakoztatóbbá teszik a közvetítést, a probléma a tudatlanságukkal és hozzánemértésükkel van.

Pl. tíz perc után se esik le nekik, hogy ki milyen taktikán lehet és hogy hányszor volt pl. kereket cserélni pedig kiírják a közvetítésben.

Vagy ami tegnap is bosszantott; Gyulus elképedten csodálkozik, hogy Kubicának miért kékzászlóznak, mikor jön ki a boxból, holott csak lekörözöttek jönnek.

El kellene a Szabálykönyvet olvasni, ha már te közvetíted a Forma-1-et egy tízmilliós országnak, és akkor nagyon jól tudnád, hogy miért kékzászlóznak a boxból kijövőknek!

Ez a bosszantó, hogy nem veszik a fáradtságot, hogy felkészültek és hozzáértőek legyenek, pedig nem ingyen csinálják. Poénkodni lehet, hülyéskedni lehet, az nem zavar, de nem kéne hülyének lenni.

Az tényleg nagyon vicces volt. Főként, hogy Gyulus is volt már papíron autóversenyző, vagy mi. smile.gif
victory
Ááá, végre van egy ilyen topic is! rolleyes.gif Ki lehet tárgyalni a "szakkommentátorok" újabb és újabb hülyeségeit! biggrin.gif
Kojima
IDÉZET(Euloálius @ Oct 18 2009, 11:19) *

Szerintem a mai nagyon szánalmasra sikerült. Azontúl, hogy nagyon precízen minősítették egymást, ezt hogy lehet Magyarországon, egy kereskedelmi tévében megcsinálni? Megnézném, ha a német RTL-en, vagy a BBC-n ugyanez a szint menne. blink.gif

Háát télleg már néha nagyon szánalmas voltak!!!!

Mondjuk a Lapaj féle unalmas közvetítéseket sem sirom vissza... be lehetett aludni!!! Frankl mondjuk csiptem, jól nyomta.

Amióta Palik a Hungaroring kiskirálya nagyon elszállt magától, pedig pályafutása elején még normálisan közvetített! A mostaniak közül mondjuk Wébert aki szakszerüen tudja a dolgokat.
Eulo
IDÉZET(Kimo @ Oct 19 2009, 10:44) *

Egy unalmasabb verseny alatt inkább beszéljenek korábbi szezonokról, versenyekről, pilóták korábbi teljesítményeiről. Ahogy ezt teszik szebb helyeken.

Néha tényleg jópofa, de a poénok többsége erőltetett, és szánalmas, főleg a pióca részéről. A varangy egy szerepet vett föl, kb ő a közvetítések Barrichelloja... de ha mondjuk wégé van mellette, tud egész értelmes is lenni.
still
IDÉZET(Atomantiii @ Oct 19 2009, 10:02) *

Én is itt nézem többnyire, nincs más opcióm.
Pont erre blazíroznak. Ha lenne hazai konkurencia, már régen megmogyorózták volna őket.
still
IDÉZET(Kojima @ Oct 19 2009, 12:25) *
Háát télleg már néha nagyon szánalmas voltak!!!!

Mondjuk a Lapaj féle unalmas közvetítéseket sem sirom vissza... be lehetett aludni!!! Frankl mondjuk csiptem, jól nyomta.

Amióta Palik a Hungaroring kiskirálya nagyon elszállt magától, pedig pályafutása elején még normálisan közvetített! A mostaniak közül mondjuk Wébert aki szakszerüen tudja a dolgokat.

Lapajon elaludtam én is néha, meg szerintem Gyurcsók távgyógyítóhoz hasonlóan ő is megszunnyadt békésen 1-1 kör erejéig, viszont sok érdekes sztorit halgathattam tőle a hetvenes-nyolcvanas évekről.
Palik nem sztorizgat, max Raikkonen elsőfutamos elalvását hozza elő egyre jobban kiszínezve, ráadásul 20 éve is tudott vadbarom módjára üvölteni. Bár talán nem volt még ekkora egója.
tifosi
Varangy mondjuk sokkal jobb közvetítő, mint Ropi vagy Wéber, azaz beszédesebb, és a drámai helyzeteket is kellőképpen fokozza már-már piócás szinten. Pl tavaly az utolsó futamon csak ő ordibált, míg wégé holnyugalommal beszélt akkor is, amikor Hamilton éppen Glockot előzte meg.
Ez persze szép és jó... lenne, ha komolyan felkészülne a közvetítésekre. Varangy szakértőnek kevés, közvetítőnek jó.
Eulo
IDÉZET(tifosi @ Oct 19 2009, 12:53) *
Varangy mondjuk sokkal jobb közvetítő, mint Ropi vagy Wéber, azaz beszédesebb, és a drámai helyzeteket is kellőképpen fokozza már-már piócás szinten. Pl tavaly az utolsó futamon csak ő ordibált, míg wégé holnyugalommal beszélt akkor is, amikor Hamilton éppen Glockot előzte meg.
Ez persze szép és jó... lenne, ha komolyan felkészülne a közvetítésekre. Varangy szakértőnek kevés, közvetítőnek jó.

Nekem ezért jó a Wégé-Varangy páros. Az egyik szakért, a másik közvetít. biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Euloálius @ Oct 18 2009, 10:19) *

Teljesen egyetértek veled! Majdnem félreértettem a helyzetet amikor megláttam a topicot! Azt hittem valami FanClub lesz! laugh.gif
Szánalmasak, és remélem hogy ezt a sportrészlegük vezetősége is belátja! Palik Lászlót meneszteni kéne, és Wéber Gabit betenni a helyére vagy egy teljesen új arcot akinek valóban van humorérzéke de azért a sporthoz is közel álljon!
PALIK LÁSZLÓ GÁZ!!!
still
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 19 2009, 12:59) *
Palik Lászlót meneszteni kéne, és Wéber Gabit betenni a helyére vagy egy teljesen új arcot akinek valóban van humorérzéke de azért a sporthoz is közel álljon!
PALIK LÁSZLÓ GÁZ!!!

Clyde-ot az Ertéelbe ! biggrin.gif
tifosi
IDÉZET(Euloálius @ Oct 19 2009, 12:57) *
Nekem ezért jó a Wégé-Varangy páros. Az egyik szakért, a másik közvetít. biggrin.gif

Igen, mert a varangy és a pióca két hangulatfelelős sovány szaktudással, míg a varangy wégé felállás kiegészíti egymást. biggrin.gif
forza
Nekem erről az egészről az a véleményem, hogy a semminél egy picit jobb, de amikor olyanokat bemond Palik, hogy "az a még nem hivatalos hír terjed a boxutcában, hogy Kubica már alá is írt a Renaulthoz", akkor ledöbbenek.

Amikor Knézy Jenő közvetített egy focimeccset, na igen, ott volt szakértelem, felkészült minden egyes játékosból becsülettel, nem töketlenkedett, közvetített. Minden játékosról tudott beszélni egy-egy unalmas meccs közepette, és úgy tudott élvezetes alakítást nyújtani, hogy mindezt nem olcsó szar Gálvölgyi-show-s színvonalon tette, hanem értelmes, humoros, és szakmai előadást "tartott".

Palikék a mostani gálvölgyis "humor" továbbvivői a csatornán, hisz ez sokkal egyszerűbb és legyünk őszinték: Magyarországon népszerűbb is.
Mochok85
IDÉZET(tifosi @ Oct 19 2009, 11:53) *

Elcsúsznak a legfontosabb legérdekesebb adatok felett! Soha nem beszélnek arról hogy valaki netán megfutott egy leggyorsabb szektoridőt, vagy csak legalább utánaolvasnának a fris cikkekből és azt interpretálnák egymásközt, vélemény nyilvánítani egy két versenyzőről konkrétabban! Tavalyi Brazil GP-n abszolut nem voltak képben Glock vánszorgásával, ellentétben velük az ITV szakkomentátorai végig követték Glock köridejét és tippeltek hogy vajon meg e lesz! Nincs olyan futam ahol nem biháznak el legalább két pilótát, és most nem arról beszélek hogy a csapattársának a nevét mondja be hanem egy másik csapat(!) versenyzőjét! Kazuki helyett is a faterja hajtott Japánban meg stb.....áhh....amikor elkezdték feszegetni a varangy/pióca témát akkor átkapcsoltam a FOX-ra!
Mochok85
IDÉZET(still @ Oct 19 2009, 12:02) *
Clyde-ot az Ertéelbe ! biggrin.gif

De melyik műsorba? tongue.gif
Triki Lauda
Lehetne futamonként két-két új "sztár közvetítő"

A következőn pl. Cooky-Nagy Feró. smile.gif
Eulo
Szegény Knézyről jut eszembe, ő aztán marha nagy érdeklődést mutatott az F1 iránt. A rajtokat is úgy közvetítette, mint egy sakkmérkőzést. biggrin.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 19 2009, 01:13) *

Késő estibe, 18-as karikával. tongue.gif
still
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 19 2009, 01:13) *

Maunika-sóba és a Barátok köztbe ! tongue.gif
Viccen kívül, kíváncsi lennék, mit produkálna élő közvetítésben a fószer.
Nyomtatott sajtóbeli munkássága bejön.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ Oct 19 2009, 01:15) *
Szegény Knézyről jut eszembe, ő aztán marha nagy érdeklődést mutatott az F1 iránt. A rajtokat is úgy közvetítette, mint egy sakkmérkőzést. biggrin.gif

Még Lapajhoz képest is gyenge volt, de mindenhez nem érthetett.
still
IDÉZET(Euloálius @ Oct 19 2009, 01:15) *

Az akkor volt, mikor ő lett a főszerkesztő a TS-nél, asszem 1997-es szezon. Jenő a labdajátékok mestere volt, de ezt az F1-es közvetítést baromira nem kellett volna erőltetnie . Illett volna 3-4 futam után levonnia a konzekvenciát.
still
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 19 2009, 01:14) *

Vagy az a pléjmét-ringyó, amelyik szakértett valamelyik RTL-reggeli műsorban !
Vaant

Istenem... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Audiovizuális típusként elképzeltem...
Mochok85
IDÉZET(still @ Oct 19 2009, 12:15) *
Maunika-sóba és a Barátok köztbe ! tongue.gif
Viccen kívül, kíváncsi lennék, mit produkálna élő közvetítésben a fószer.
Nyomtatott sajtóbeli munkássága bejön.

Eleinte biztos többet hallgatna mint beszélne mert mindenki lámpalázas lenne tudván, hogy ha most nagy hülyeséget mond akkor sokan fogják hallani! De Paliktól csak jobb lehet! cool.gif
Clyde 4 PREZ
Kojima
IDÉZET(still @ Oct 19 2009, 12:53) *
Lapajon elaludtam én is néha, meg szerintem Gyurcsók távgyógyítóhoz hasonlóan ő is megszunnyadt békésen 1-1 kör erejéig, viszont sok érdekes sztorit halgathattam tőle a hetvenes-nyolcvanas évekről.
Palik nem sztorizgat, max Raikkonen elsőfutamos elalvását hozza elő egyre jobban kiszínezve, ráadásul 20 éve is tudott vadbarom módjára üvölteni. Bár talán nem volt még ekkora egója.

Igen, mesélőnek tökéletesen elmegy! Jó hallgatni a sztoriait, de nekem van pár futamom a 90-es évek elejéről... ahogy reagált Patrese és Moreno hatalmas bukására a 1991-es USA GP-n azért az elégé ciki volt, az a higgadtság, és az érdektelenség ami lejött róla, az kész volt!
Mochok85
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 19 2009, 12:14) *

Nagy Ferót ismerem, de húdafakk is Cooky? blink.gif
Vaant
IDÉZET(Kojima @ Oct 19 2009, 01:21) *
Igen, mesélőnek tökéletesen elmegy! Jó hallgatni a sztoriait, de nekem van pár futamom a 90-es évek elejéről... ahogy reagált Patrese és Moreno hatalmas bukására a 1991-es USA GP-n azért az elégé ciki volt, az a higgadtság, és az érdektelenség ami lejött róla, az kész volt!

A csúcs akkor is Senna 93.-as Donington-i első köre volt... biggrin.gif
Kojima
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 19 2009, 01:21) *

Mochok csak örülhetsz, hogy nem ismered!!!
still

Nem fontos....
still
IDÉZET(Vaant @ Oct 19 2009, 01:22) *
A csúcs akkor is Senna 93.-as Donington-i első köre volt... biggrin.gif

Prost-párti volt az öreg ! tongue.gif
Kojima

Pákó vs. Korda...
Triki Lauda
IDÉZET(still @ Oct 19 2009, 01:18) *
Vagy az a pléjmét-ringyó, amelyik szakértett valamelyik RTL-reggeli műsorban !

Minek, ha csak a hang, zéró csöcs...smile.gif
tifosi
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 19 2009, 01:16) *
Még Lapajhoz képest is gyenge volt, de mindenhez nem érthetett.

Lapaj hozta a szakmát Palik meg a hangulatot. A Várhegyi Frankl kettős sem volt rossz.
Kojima
IDÉZET(tifosi @ Oct 19 2009, 01:35) *
Lapaj hozta a szakmát Palik meg a hangulatot. A Várhegyi Frankl kettős sem volt rossz.

Várhegyi mondjuk annyira nem káprásztatott el, de végülis nem volt rossz!
Triki Lauda
IDÉZET(tifosi @ Oct 19 2009, 01:35) *

A top felállás: Lapaj-Palik-Frankl!
Triki Lauda
IDÉZET(Kojima @ Oct 19 2009, 01:28) *
Pákó vs. Korda...

Tasnádi-Stadler Józsi

"Be' kölne gyönni gumit cseré'lnyi."
Kojima
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 19 2009, 01:41) *
A top felállás: Lapaj-Palik-Frankl!

Mondjuk a mai fiatal kommentátorok közt azért kiemelném Haraszti Ádit is, nekem bejön a stilusa! Jól nyomta a MotoGP versenyeket!
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 19 2009, 01:44) *
Tasnádi-Stadler Józsi

"Be' kölne gyönni gumit cseré'lnyi."

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
hunnylander

Francia import.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.