Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Televíziós közvetítés
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
still
IDÉZET(hunnylander @ Apr 14 2012, 12:34) *
Ja, tényleg más. A fotelben nincs munkahelyi stressz és felelősség sem.

Azt hiszed te talán meg tudnál szólalni 1 millió ember előtt a fotelben való lazasággal, természetességgel és magabiztossággal?

Mezeinek kell majd vagy egy év, mire beletanul és megjön egy bizonyos mértékű természetesség, rutin ehhez a sporthoz.

Már most borítékolom, hogy jövőre is ő lesz a kommentátor.

Az ő MTVA-s státuszában ez alap, de ezt nem a kvalitásai miatt "érdemli" ki.

Egyébként nekem nincs vele bajom, túlságosan akar, de nem zülleszti le a közvetítést bazárivá, mint az a két szerencsétlen éveken át.
stoke
IDÉZET(still @ Apr 14 2012, 12:43) *

Egyébként nekem nincs vele bajom, túlságosan akar, de nem zülleszti le a közvetítést bazárivá, mint az a két szerencsétlen éveken át.

Na jó, az a másik végpont, de arról inkább Lacus tehetett. Gyulám meg hagyta magát.
hunnylander
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 12:30) *
Ez általában azoknak az embereknek az érvrendszere, akik bénák a munkájukban.

Nem, errefelé az ilyet azokra mondják, akik nem dolgoznak, csak lazsálnak és kritizálják azokat akik dolgoznak.

Mindenki hibázik. Olyan ember csak egy született, aki sosem hibázott és még őt is folyton kritizálták és hibáztatták azon emberek, akik tényleg hibáztak.

Komolyan, mi olyan hatalmasat hibázott ma Mezei? Akaratlanul tévedett szavakkal, fogalmazásokkal, mondatokkal, mert nem fogott az agya abban az undorító kínai szmogban, miben több a méreg, mint az oxigén.

"Könyörgöm, akasszuk föl!" (Valahol Európában)
Zava
Ez általában azoknak az embereknek az érvrendszere, akik bénák a munkájukban.

most csak erre akartam reagálni, mert a többi nagyjából stimm, szóval nem biztos hogy szó szerint jó de:
"mutass egy embert aki nem hibázik, és én mutatok neked egy embert aki nem csinál semmit" -Ron Dennis wink.gif
(vagy lehet hogy "nem hoz hibás döntéseket-nem hoz döntéseket egyáltalán, a lényeg ugyanaz)
Pepperoni
IDÉZET(hunnylander @ Apr 14 2012, 12:45) *
Nem, errefelé az ilyet azokra mondják, akik nem dolgoznak, csak lazsálnak és kritizálják azokat akik dolgoznak.

Mindenki hibázik. Olyan ember csak egy született, aki sosem hibázott és még őt is folyton kritizálták és hibáztatták azon emberek, akik tényleg hibáztak.

Komolyan, mi olyan hatalmasat hibázott ma Mezei? Akaratlanul tévedett szavakkal, fogalmazásokkal, mondatokkal, mert nem fogott az agya abban az undorító kínai szmogban, miben több a méreg, mint az oxigén.

Az szmog volt? Valami gusztustalan idő volt...
Zava

hát az azért tényleg elég idegesítő volt, hogy a teljesen esélytelenekről magyarázta, hogy milyen gyorsak. a legdurvább ilyen, amit írtam is már, az a legutolsó repülőkörös Grosjean volt, az első szektorban 6 tized, a másodikban 9 Rosberghez képest, de Mezei nem győzte bizonygatni, hogy Grosjean nagyon gyors körön, ő még veszélyes lehet Rosbergre - mindezt még fél-1 perccel azután is hajtogatta, hogy Grosjean félbehagyta a körét és bejött a boxba. lehet hogy izgult, de azért szerintem izgatott állapotban is illik tudni, hogy a 25.0 kisebb mint a 25.6, illetve a 28.3 mint a 29.2... és esetleg felismerni a piros színű rajtszámot illetve a szektoridők hiányát is a pilóta neve előtt/mögött.
Triki Lauda
Engem nem idegesít annyira a Mezei. Elhallgatom a duruzsolását, és kész. Wéber mondókáját figyelem, mert gyakorlatilag mindig mérvadó. A többi a képernyőn és LT-on ott van.
A felvezető műsor meg teljesen fogyasztható, Adrikát is beleszámítva.
stoke

Akkor pontosítok: néha-néha lehet hibázni. Egyetértek: mindenki hazudik hibázik. smile.gif De itt az egész produktum (?) tele volt hibával. És ilyen esetben az általad írt mondás már csak szánalmas védekezése a kontárnak.

laugh.gif
Meghallgatnám a BBC-t ha adott erről a futamról, hogy ők mit prüszköltek össze. Bár lehet, hogy ők rutinosan gázálarcban nyomták. tongue.gif

stoke
IDÉZET(Triki Lauda @ Apr 14 2012, 12:54) *
Engem nem idegesít annyira a Mezei. Elhallgatom a duruzsolását, és kész. Wéber mondókáját figyelem, mert gyakorlatilag mindig mérvadó. A többi a képernyőn és LT-on ott van.

Jó, hát így könnyű, mert ennyi idősen, Te már nem hallod azt a frekvenciát. tongue.gif wink.gif
hunnylander
IDÉZET(still @ Apr 14 2012, 12:43) *

Gyakorlatilag nincs is más az MTVA-nál a helyére.

Béna volt ma, hidd el, hogy ha személyesen tudnál beszélni vele, ezt ő is elismerné, meg WG előtt is elismerheti adáson kívül. Ne gondoljuk, hogy el van szállva magától és mindent tökéletesnek tart, amit csinál. Pont nem ilyen természet. Ne hasonlítsuk már Gyulához, aki legutóbb is milyen furcsát nyilatkozott, ami tocsogott a nárcizmustól és az önkritika teljes hiányától.

Mezei legalább alázatos és akar. Idő kell neki és akkor lesz belőle egy elfogadható kategóriás kommentátor ehhez a sporthoz. Nem minden országnak adatik meg egy Brundle, egy korábbi F1-es nem is gyenge pilóta, sziporkázó fanyar humorral, dinamikus lendülettel. De még őt is szanaszét kritizálják olykor, a döntéseiért, vagy, hogy épp kiről mit mondott és hogyan. Neki is vannak utálói, és pillanatnyi utálói, attól függően, hogy épp melyik csapatról és pilótáról mondott valami nem túl hízelgőt stb.

Higgyük el, hogy az átlag néző nem fog tollat ragadni Mezei lecseréltetéséért, mikor még az itteni geek-ek sem veszik a fáradságot, hogy beolvassanak a hivatalos platformokon.

Ennyit erről. Engem inkább maga az F1 érdekel, mintsem a kommentátorok. Emiatt aztán nem tud zavarni Mezei és WG-től sem tudok hanyatt esni.
Vito
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 12:57) *
Akkor pontosítok: néha-néha lehet hibázni. Egyetértek: mindenki hazudik hibázik. smile.gif De itt az egész produktum (?) tele volt hibával. És ilyen esetben az általad írt mondás már csak szánalmas védekezése a kontárnak.

laugh.gif
Meghallgatnám a BBC-t ha adott erről a futamról, hogy ők mit prüszköltek össze. Bár lehet, hogy ők rutinosan gázálarcban nyomták. tongue.gif

Azért csinálja mert így okosnak érzed magad

A kontár kifejezés sehogysem állja meg a helyét.
still
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 12:59) *
Jó, hát így könnyű, mert ennyi idősen, Te már nem hallod azt a frekvenciát. tongue.gif wink.gif

F.szom, sokat sírsz, visszaszavazzuk Lapajt, és még egy spai tömegkarambolt is végigalhatsz! angry.gif
still
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 01:03) *

Untermann, mi?

Stoki meg otthon örül, hogy milyen penge F1-ből, közben meg... tongue.gif
stoke

Ja, azé'!

A kontár kifejezés sehogysem állja meg a helyét.

De:

"A mesterséghez nem értő, gyatra iparos."
stoke
IDÉZET(still @ Apr 14 2012, 01:05) *
F.szom, sokat sírsz, visszaszavazzuk Lapajt, és még egy spai tömegkarambolt is végigalhatsz! angry.gif

Aznap sikerült elkapnom valami noname műhold átjátszó csatornáját, ahol hanggal ugyan, de kommentár nélkül jött a jel. Egy mámor volt. smile.gif
Vito
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 01:10) *
Ja, azé'!

De:

"A mesterséghez nem értő, gyatra iparos."

pontosítva: tanulatlan, mesterségéhez nem értő ember, pontosabban: aki valamilyen szakképzettséget igénylő foglalkozást szakképzettség nélkül folytat. A szó köznyelvi értelme: Hozzáértés nélküli munkavégzés.

Ő most tanulja. 3futam. Te biztos a 3-ik órádtól vágtad a szakmádat.
befana
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 12:59) *

Te csillagvirág,ibolyaszál!Te nem tanulsz...! wink.gif smile.gif
hunnylander
IDÉZET(Pepperoni @ Apr 14 2012, 12:47) *
Az szmog volt? Valami gusztustalan idő volt...

Hát nem is pusztán pára. Ez Sanghaj, ez Kína. Arrafelé európai-országnyi méretű gyárerdők vannak, és nem Únijós szabályozással, és ezt érezni lehet a levegőből és csak nagy ritkán látod az árnyékodat, diffúz a fény.

Nincs szükségszerűen szmogriadó, és a szabályozása, értékhatárok is másak lehetnek arrafelé, mint Európában, az viszont nagyon ott van a levegőben és az égképen, hogy annak az országnak az egyik nagyvárosában vagy annak közelében vagy, amely ország ontja magából a termékeket az egész világ számára. És multinacionális világmárkák is már rég náluk gyártatnak.
stoke
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 01:30) *
pontosítva: tanulatlan, mesterségéhez nem értő ember, pontosabban: aki valamilyen szakképzettséget igénylő foglalkozást szakképzettség nélkül folytat. A szó köznyelvi értelme: Hozzáértés nélküli munkavégzés.

Akkor még egyszer: emberünk több mint 10 éve kommentátor, és már 1 teljes évet lehúzott F1-es kommentátorként 2000-ben. Talán még emlékszel is rá. Neki maximum az azóta érkezett pilóták neveit, sisakjait stb. és a az új szabályokat kell elsajátítania. Ha már annyira nem érdekelte ez a dolog, hogy az elmúlt 10 évben kövesse.

A Te definíciód alapján tényleg nem jó rá a kontár, mert szerintem Mezei biztosan végzett valami sportújságíró sulit. Tehát elviekben hozzáértő. A gyakorlatban, nos... unsure.gif
stoke
IDÉZET(befana @ Apr 14 2012, 01:31) *
Te csillagvirág,ibolyaszál!Te nem tanulsz...! wink.gif smile.gif

Jaj de hülye vagyok! rolleyes.gif
stoke
IDÉZET(hunnylander @ Apr 14 2012, 01:35) *
Hát nem is pusztán pára. Ez Sanghaj, ez Kína. Arrafelé európai-országnyi méretű gyárerdők vannak, és nem Únijós szabályozással, és ezt érezni lehet a levegőből és csak nagy ritkán látod az árnyékodat, diffúz a fény.

Nincs szükségszerűen szmogriadó, és a szabályozása, értékhatárok is másak lehetnek arrafelé, mint Európában, az viszont nagyon ott van a levegőben és az égképen, hogy annak az országnak az egyik nagyvárosában vagy annak közelében vagy, amely ország ontja magából a termékeket az egész világ számára. És multinacionális világmárkák is már rég náluk gyártatnak.

A világcsúcsártó maratonfutó konkrétan nem akart indulni a pekingi olimpián a szmog miatt.
Boldog_Bobby

Mezei produkciójától eltekintve, ez az érv hülyeség.

Több okból is, de csak induljunk ki abból, hogy hol és milyen állásról hallottál már eddig, amit kezdő újoncok kapnak busás fizetésért, világ körüli utazásokkal megspékelve?!

Mindemellett Mezeit azzal védeni, hogy kezdő, hagyjunk neki időt, hogy beletanuljon.... Háttőőőő....
befana

Nem,de többségében a kamerarutint a főműsoridőben 12 fős nézettségű alsó-klajstrompusztai televíziónál szokták megszerezni,ráadásul nem okvetlenül 42 évesen,uszkve 19 éve ezzel a szakmai tevékenységgel a háta mögött.
Hunnynak annyiban van igazsága,hogy élőben egy szimpatikus,kellően alázatos fickó,amitől egyebek közt az én bizodalmam is megszavaztatott irányába.Ezt mára csúfosan és sokszorosan eljátszotta.
Tudom,hogy egy potom tízmilliós falucska vagyunk,de ettől függetlenül kizártnak tartom,hogy ha egy egészen picit körbe szimatoltak volna,akkor ne akadt volna fent a rostán egy olyan feltörekvő tehetség,akinek a szakmai háttértudása,felkészültsége is bőséges,a kikerülhetetlen drukk és stressz inkább inspirálólag és pörgetőleg hat rá,semmint lefagyasztólag,továbbá a beszélőkéje is kellően fejlett ahhoz,hogy ébren tartsa az érdeklődésemet,legyen egy vibrálón érdekes,színes stílusa és ne legyen annyi bosszantó tévedése,hogy ötpercenként csattanjon a tenyerem a homlokomon.
Nekem az évek előrehaladtával a zéróhoz tart a tűréshatárom az amatőr kóklerek irányában,úgyhogy konkrétan nem értem Hunnylander fogadatlan prókátorságát,mivel akár Ő is százszor,ezerszer jobban csinálná Mezeinél.
Vito
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 01:40) *
Akkor még egyszer: emberünk több mint 10 éve kommentátor, és már 1 teljes évet lehúzott F1-es kommentátorként 2000-ben. Talán még emlékszel is rá. Neki maximum az azóta érkezett pilóták neveit kell, sisakjait stb. és a az új szabályokat kell elsajátítania. Ha már annyira nem érdekelte ez a dolog, hogy az elmúlt 10 évben kövesse.

A Te definíciód alapján tényleg nem jó rá a kontár, mert szerintem Mezei biztosan végzett valami sportújságíró sulit. Tehát elviekben hozzáértő. A gyakorlatban, nos... unsure.gif

Igen tudom hogy 1évet lehúzott. De 11év F1 nélkül akárhogy is nézem, felejt az ember. 10éve kommentátor, nos ez azért meglátszik. A gond inkább ott van hogy nagyon akar és túlspilázza a dolgokat. Idővel ahogy Hunny mondta majd természetes lesz neki. Most még szerintem feszélyezve érzi magát.

Ennyit találtam:

Általános iskolába Budapesten, gimnáziumba Budakeszin, egyetemre Miskolcon járt, ahol – politikai kommunikáció szakirányon – politológus végzettséget szerzett.
Vito
Oké. Feladom, nyertetek.
cool.gif

És most?
Mochok85
Ez általában azoknak az embereknek az érvrendszere, akik bénák a munkájukban. Mezei nem egyet-egyet hibázik, hanem rendszeresen benéz dolgokat. Ez nem csak hibázgatás, hanem a kontárkodás magasiskolája. Persze én is ilyen béna lennék mondjuk egy pékségben péklapáttal a kezemben. Ezért nem is csinálom. wink.gif

Ezen felül Mezeinek a stílusa, a mindent elmagyarázni próbáló, mindenben izgalmat kereső megnyilvánulásai tenyérbemászóak.

A Q1 végén mit csinált már?! Elemezgette, hogy a pályán lévő sereghajtók közül ki lehet veszélyes a jelenleg továbbjutókra. És mindezt úgy, hogy az időeredményből (meg úgy az erőviszonyok ismeretében) teljesen látszik, hogy kb 1 másodperccel le lesznek maradva a továbbjutó helytől. De ő fenntartja az izgalmat. Amíg nem megy át a mérési pontot az a csodás Marussia(?), addig bármi lehet. Na.. Na... Huszadik! Remek bazdmeg. Izgi volt. Wébernek úgy kellett csitítania, hogy itt azért már nem nagyon lesz izgalom. Most, hogy ott ül kint Kínában, biztos érdekli a dolog, lelkesedik, élvezi. Sajnos azt hiszem, ő tényleg hitt benne, hogy azok a szerencsétlenek bejuthatnak a Q2-be. Teljesen háttal ült a mozinak.

Ne keverd ide, hogy aki elégedetlenkedik, az biztos jobban tudná. Dehogy! Nem is kell neki. Tudod, ahhoz, hogy kritizálhasd a tojást, nem kell tudni tojást tojni. Azt ne mondjam az egész szubjektív újságírás erre épül. Ilyen erővel mi se kritizáljuk Massát. (lletve: MÁSSZÁÁT. smile.gif) mert kb el se tudnánk indulni a gépével, amivel ő 8 (2+6) tizedre van lemaradva egy kétszeres világbajnoktól.

Ja, és ne állítsd be újoncnak, mert több mint 10 éve dolgozik kommentátorként, és F1-et is nyomott legalább 1 évig! Tehát ha eddig nem tanult bele, ezután sem fog. Rossz hírem van: a fickó elérte a határait.

Wébert kéne előretolni vezető kommentátornak, és mellé rakni valami másik szakit. Csak ez a WTCC miatt nem fog működni. Meg persze az sem jó, ha túl műszaki a dolog. Tényleg talán az a DIGI-s MOTOGP-s csóka lenne jó, vagy az a másik, aki a WTCC-t nyomja az EuroSporton.
Persze ebből persze nem lesz semmi, Mezei már erős ember a TS-ben, és nem fogja belátni, mint szegény Knézy annak idején, hogy ami nem megy, azt nem kéne erőltetnie. Neki a visszalépés komoly presztízsveszteség lenne. Az MTVA-t pedig nem a nézettség, hanem a minőség érdekli, ahogy az a Marslakókkal kapcsolatban el is hangzott. smile.gif

De igazad van, ne fikázzuk, hiszen kevesen vagyunk, akik látják milyen outsider a tag. A birkáknak meg bódult mosollyal csócsálják ezt is! smile.gif

Na én meg erre nyomok egy pluszegyet, olyan Vitósan! smile.gif Szép beszéd, egyetértek!
stoke
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 01:57) *
Igen tudom hogy 1évet lehúzott. De 11év F1 nélkül akárhogy is nézem, felejt az ember. 10éve kommentátor, nos ez azért meglátszik. A gond inkább ott van hogy nagyon akar és túlspilázza a dolgokat. Idővel ahogy Hunny mondta majd természetes lesz neki. Most még szerintem feszélyezve érzi magát.

Ennyit találtam:

Általános iskolába Budapesten, gimnáziumba Budakeszin, egyetemre Miskolcon járt, ahol – politikai kommunikáció szakirányon – politológus végzettséget szerzett.

Igen ezt aztán én is olvastam Hunny hszében.
stoke
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 01:59) *
Oké. Feladom, nyertetek.
cool.gif

És most?

Nos változni nem fog semmi... Úgy 5 évig. smile.gif
Vito
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 02:01) *
Nos változni nem fog semmi... Úgy 5 évig. smile.gif

Nagycerű, akkor ráértek 5-év múlva piszmogni rajta. Ha már most kezditek 1év és doridok lesztek ohmy.gif
Clyde
Vilagi Peti kell, epp most megy a SportKlubon az Inside GP.
Clyde
IDÉZET(Zoli @ Apr 14 2012, 12:07) *
Ha a facebookon írnám ugyanezt, akkor sem változna semmi.

De. Ha latjak hogy sok F1 "geek"-nek keves a produktum, hatha.
stoke
IDÉZET(Clyde @ Apr 14 2012, 02:04) *

laugh.gif Inkább 5 Mezei!
Zava
IDÉZET(Clyde @ Apr 14 2012, 02:04) *

de ugye nem a forum.f1világi? tongue.gif
Mochok85

Szerinted Stoke a harmadik órájától kezdve megkapta a munkahelyet a két szép szeméért?
Clyde

Uriember biztosra nem fogad. cool.gif
Vito
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 14 2012, 02:10) *
Szerinted Stoke a harmadik órájától kezdve megkapta a munkahelyet a két szép szeméért?

szerinted ha a szakmádban 11évig távol vagy egy bizonyos "munkamenettől" 11év után ugyanúgy fog menni mintha mindvégig ezt csináltad volna?

Amúgy meg leírtam, innentől lezártam
Mochok85
IDÉZET(stoke @ Apr 14 2012, 01:44) *
A világcsúcsártó maratonfutó konkrétan nem akart indulni a pekingi olimpián a szmog miatt.

Barátnőmmel néztem és még dumáljuk hogy ez köd lehet? Oké hogy hül az aszfalt de már a köd is ereszkedik? smile.gif
Clyde
IDÉZET(Triki Lauda @ Apr 14 2012, 12:54) *

Te mit szivtal?! huh.gif
Mochok85
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 02:12) *
szerinted ha a szakmádban 11évig távol vagy egy bizonyos "munkamenettől" 11év után ugyanúgy fog menni mintha mindvégig ezt csináltad volna?

Amúgy meg leírtam, innentől lezártam

Nem zártál te le semmit! biggrin.gif El se kaptam volna a melót ennyi év kihagyás után! Pláne nem egy ilyen extra melót hogy körbe utazhatom a világot!
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 14 2012, 01:48) *
Nem,de többségében a kamerarutint a főműsoridőben 12 fős nézettségű alsó-klajstrompusztai televíziónál szokták megszerezni,ráadásul nem okvetlenül 42 évesen,uszkve 19 éve ezzel a szakmai tevékenységgel a háta mögött.
Hunnynak annyiban van igazsága,hogy élőben egy szimpatikus,kellően alázatos fickó,amitől egyebek közt az én bizodalmam is megszavaztatott irányába.Ezt mára csúfosan és sokszorosan eljátszotta.
Tudom,hogy egy potom tízmilliós falucska vagyunk,de ettől függetlenül kizártnak tartom,hogy ha egy egészen picit körbe szimatoltak volna,akkor ne akadt volna fent a rostán egy olyan feltörekvő tehetség,akinek a szakmai háttértudása,felkészültsége is bőséges,a kikerülhetetlen drukk és stressz inkább inspirálólag és pörgetőleg hat rá,semmint lefagyasztólag,továbbá a beszélőkéje is kellően fejlett ahhoz,hogy ébren tartsa az érdeklődésemet,legyen egy vibrálón érdekes,színes stílusa és ne legyen annyi bosszantó tévedése,hogy ötpercenként csattanjon a tenyerem a homlokomon.
Nekem az évek előrehaladtával a zéróhoz tart a tűréshatárom az amatőr kóklerek irányában,úgyhogy konkrétan nem értem Hunnylander fogadatlan prókátorságát,mivel akár Ő is százszor,ezerszer jobban csinálná Mezeinél.

Mint TeleSport foszerkeszto, nem volt 1 percig se kerdes, hogy ki lesz a fo kommentator, es ki utazgat. Eleve nem is kerestek tehat erre a helyre senkit, es nem is fognak hiaba hisztizik mindenki. A szemelyes jofejseg es alazat valoban megvolt eddig, akarhanyszor talalkoztam vele, es nalam meg nem erte el az ingerkuszobot a hulyesege, pedig en is tudnek helybol 5 jobbat a helyere, sot, nem ido utan meg akar magam is megprobalkoznek mufajjal akar.

A toplistam elen meg mindig Vilagi, rajta most sem aludtam el. tongue.gif
Vito
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 14 2012, 02:18) *
Nem zártál te le semmit! biggrin.gif El se kaptam volna a melót ennyi év kihagyás után! Pláne nem egy ilyen extra melót hogy körbe utazhatom a világot!

De, írtam hogy győztetek. tongue.gif

Persze mert te nem tudsz, Mezgerej meg igen tongue.gif happy.gif
Mochok85
IDÉZET(Clyde @ Apr 14 2012, 02:19) *
Mint TeleSport foszerkeszto, nem volt 1 percig se kerdes, hogy ki lesz a fo kommentator, es ki utazgat. Eleve nem is kerestek tehat erre a helyre senkit, es nem is fognak hiaba hisztizik mindenki. A szemelyes jofejseg es alazat valoban megvolt eddig, akarhanyszor talalkoztam vele, es nalam meg nem erte el az ingerkuszobot a hulyesege, pedig en is tudnek helybol 5 jobbat a helyere, sot, nem ido utan meg akar magam is megprobalkoznek mufajjal akar.

A toplistam elen meg mindig Vilagi, rajta most sem aludtam el. tongue.gif

Na jó hát azért ezen az utolsó pár körön nem is lehetett! smile.gif Jó kis széria! Ránézésre azt mondanám hogy nehezeb dolguk volt mint az F1-es versenyzőknek! Non stop munka volt az autókkal! Mondjuk a pálya egyenletlensége is rátett két lapáttal!
forza
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 01:57) *

Ennyit találtam:

Szerintem alapból gáz olyat alkalmazni ilyen feladatra, aki érvként használja védekezésül, hogy 10 évig nem is nézett F1-et. Akkor gondolhatod, menyire érdekli. És ez sajna át is jön a tv képernyőjén. Én továbbra is tartom, amiért 2-3 hónapja még kollektíve lehurrogtatok: Mezei egy nagyon rendes faszi lehet a magánéletben, de egy szánalmasan gyenge kommentátor, ha F1-re kerül a sor. Maradjon a vízilabdánál, abban egész tűrhető. A Telesport vezetésére is alkalmas. De ehhez egyszerűen kevés, nem jó. És nem, nem fog beletanulni, ráadásul ez nem az a szakma, ahol évekig tanulgatsz, hátha belejössz. A nézők türelmetlenek, egyből jó közvetítést szeretnének, nem elégednek meg azzal, hogy majd 10 futam múlva már biztos izgalmasabban kommentál, mert beleéli magát. Lapaj se tanult bele soha, mindig dögunalom volt, hiába telt-múlt az idő. Ezt tudja, ilyen, ennél többet felesleges is várni tőle.
Mochok85
IDÉZET(Vito @ Apr 14 2012, 02:21) *
De, írtam hogy győztetek. tongue.gif

Persze mert te nem tudsz, Mezgerej meg igen tongue.gif happy.gif

No mindegy! Győztünk! biggrin.gif
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 14 2012, 02:24) *
No mindegy! Győztünk! biggrin.gif

Remek!Szeretem,ha ilyen egyszerűen,kés a vajban-mennek a dolgok! smile.gif
Akkor holnap reggel melyikünk közvetít? tongue.gif
befana
IDÉZET(forza @ Apr 14 2012, 02:24) *
Maradjon a vízilabdánál, abban egész tűrhető.

Jóóóóó,de vízilabdát közvetíteni-legalábbis női szemmel nézvést rolleyes.gif -nem túl bonyolult:amíg a fiúk kint vannak a vízből,addig sóhajtozni kell a látványtól;mikor pedig már bent,akkor pedig szörnyülködni a brutalitástól. wink.gif smile.gif
Mochok85
IDÉZET(befana @ Apr 14 2012, 02:33) *
Remek!Szeretem,ha ilyen egyszerűen,kés a vajban-mennek a dolgok! smile.gif
Akkor holnap reggel melyikünk közvetít? tongue.gif

Viccelsz? Ki akar menni abba a szmogba? biggrin.gif Maradjon csak Mezei! smile.gif
forza
IDÉZET(befana @ Apr 14 2012, 02:35) *
Jóóóóó,de vízilabdát közvetíteni-legalábbis női szemmel nézvést rolleyes.gif -nem túl bonyolult:amíg a fiúk kint vannak a vízből,addig sóhajtozni kell a látványtól;mikor pedig már bent,akkor pedig szörnyülködni a brutalitástól. wink.gif smile.gif

Én a női teniszt szeretem. És a női műkorcsolyát. tongue.gif
noncsi
Ja, tényleg más. A fotelben nincs munkahelyi stressz és felelősség sem.

Azt hiszed te talán meg tudnál szólalni 1 millió ember előtt a fotelben való lazasággal, természetességgel és magabiztossággal?

Mezeinek kell majd vagy egy év, mire beletanul és megjön egy bizonyos mértékű természetesség, rutin ehhez a sporthoz.

Biztosan tudom, hogy nem, ezért is nem vállalnám. Mezeivel ellentétben én ismerem a korlátaimat.
hunnylander
IDÉZET(Clyde @ Apr 14 2012, 02:11) *
Uriember biztosra nem fogad. cool.gif

Borítékoltam, nem fogadtam. tongue.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.