Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Dream Teams 2016.
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Clyde
Vázolom, hogy én minek örülnék:

McLaren-Mercedes

1. Hamilton
2. Heidfeld

Ferrari

3. Massa
4. Rossi

BMW-Sauber

5. Kubica
6. Glock

Renault F1

7. Alonso
8. Kovalainen

WilliamsF1

9. Piquet jr.
10. Nakajima jr.

Red Bull Racing

11. Webber
12. Coulthard

Toyota

14. Trulli
15. Rosberg

Super Aguri

16. Sato
17. Wurz

Honda

18. Button
19. Barrichello

Scuderia Toro Rosso

20. Vettel
21. Bourdais

Spyker

22. Sutil
23. Raikkonen

Prodrive

24. de la Rosa
25. Fisichella
Button
IDÉZET(Clyde @ Aug 9 2007, 09:03) *
Honda

18. Button
19. Barrichello

Ebben mi a drím? dry.gif
Clyde
IDÉZET(Button @ Aug 9 2007, 09:05) *
Ebben mi a drím? dry.gif

Ahol lehetett, figyelembe vettem mar a fixen alairt szerzodeseket.
tifosi
Kimi a Spykerben. laugh.gif
Sutil bucira verné.
Edina
szvsz

- Rossi jövőre még motorozni fog wink.gif
- Raikkonen a Spykerben - vicces, de kizárt smile.gif
- vajon Bourdais "versenyképtelen" csapathoz is leszerződik? huh.gif
- DeLaRosa talán soha nem fog már versenypilóta lenni sad.gif , Fisi viszont másodvirágzását élné egy ilyen kiscsapatban rolleyes.gif (mint Coulthard a RedBullnál)
- Alonso? unsure.gif passz
Sway
Vale ha 4 kerékre vált akkor is a rallyra voksol (hacsak nem sittelik le, mert elfelejtette bevallani azt a 60 millió Eurót az adóhivatalnak unsure.gif ).

Azon sem lepődnék meg, ha Hamit tényleg lenyúlná évi 20 millióért a Ferrari, mint azt pletykálják....

Egyébként Clyde: csodálkoztam, hogy TE egyáltalán beírtad KR-t a listádba tongue.gif laugh.gif
Clyde
IDÉZET(Sway @ Aug 10 2007, 12:21) *
Vale ha 4 kerékre vált akkor is a rallyra voksol (hacsak nem sittelik le, mert elfelejtette bevallani azt a 60 millió Eurót az adóhivatalnak unsure.gif ).

Azon sem lepődnék meg, ha Hamit tényleg lenyúlná évi 20 millióért a Ferrari, mint azt pletykálják....
Egyébként Clyde: csodálkoztam, hogy TE egyáltalán beírtad KR-t a listádba tongue.gif laugh.gif

35 milliorol tudok, de ez lenyegleten...
Bourdaishoz mit szolsz?
Sway
IDÉZET(Clyde @ Aug 10 2007, 12:30) *
35 milliorol tudok, de ez lenyegleten...
Bourdaishoz mit szolsz?

Nem repesek az örömtől dry.gif Egy bajnokcsapatból átülni egy F1-es STR-féle "izébe"...Újabb támadási felületet biztosít azoknak, akik az amerikai szériákat szapulják, holott szart se értenek azokhoz.

Bourdais-t a Mekibe Alonso mellé, Hamit a Ferrariba Massa mellé és Raikkönen out F1 tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Clyde
IDÉZET(Sway @ Aug 10 2007, 01:31) *
Nem repesek az örömtől dry.gif Egy bajnokcsapatból átülni egy F1-es STR-féle "izébe"...Újabb támadási felületet biztosít azoknak, akik az amerikai szériákat szapulják, holott szart se értenek azokhoz.

Bourdais-t a Mekibe Alonso mellé, Hamit a Ferrariba Massa mellé és Raikkönen out F1 tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Felolem... smile.gif
tifosi
IDÉZET(Sway @ Aug 10 2007, 12:31) *
Raikkönen out F1 tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ne legyenk ennyire rosszak. Én szívesen látnám őt egy Spyker ülésében. wink.gif
Sway
IDÉZET(tifosi @ Aug 10 2007, 02:59) *
Ne legyenk ennyire rosszak. Én szívesen látnám őt egy Spyker ülésében. wink.gif

Hát...Ha jobban belegondolok...Talán én is szívesen megnézném a finn megagigaübermultitálentumot mit alkotna a narancssárga csodajárgánnyal rolleyes.gif

Ha én csapatot indítanék akkor egyértelműen Paul Tracy-t és Danica Patricket ültetném be az autókba. Az ő pályán belüli és kívüli manővereikhez képest a Hami- Fernando eset óvodás civakodás laugh.gif laugh.gif
tifosi
IDÉZET(Sway @ Aug 10 2007, 03:36) *
Hát...Ha jobban belegondolok...Talán én is szívesen megnézném a finn megagigaübermultitálentumot mit alkotna a narancssárga csodajárgánnyal rolleyes.gif

Ha én csapatot indítanék akkor egyértelműen Paul Tracy-t és Danica Patricket ültetném be az autókba. Az ő pályán belüli és kívüli manővereikhez képest a Hami- Fernando eset óvodás civakodás laugh.gif laugh.gif

Tracy-t beültetném Rajkó mellé a Spykerbe. Paul majd jól megagyalná, ha az fapofával nézne rá.

DanICÁ-t meg beültetném ...az ölembe. wink.gif

Sway
IDÉZET(tifosi @ Aug 10 2007, 03:51) *
Tracy-t beültetném Rajkó mellé a Spykerbe. Paul majd jól megagyalná, ha az fapofával nézne rá.

DanICÁ-t meg beültetném ...az ölembe. wink.gif

Ha meg rávigyorog akkor azé' wink.gif

(Tudtam, pasik.... tongue.gif
A hsz-em előtt ki kellett volna raknom a 18-as karikát laugh.gif )
borzi
Hello ALL!

Átjöttem én is, jó hogy Roni szólt...

Clyde összeállítása jó, viszont kimaradt a kis Senna, adjunk esélyt Neki is. Buti vagy Bari helyett.

Csao
Sway
IDÉZET(borzi @ Aug 10 2007, 04:09) *
Hello ALL!

Clyde összeállítása jó, viszont kimaradt a kis Senna, adjunk esélyt Neki is. Buti vagy Bari helyett.

Csao

Szia!

Szerintem adjunk nekik még egy esélyt, eleget szívtak már a Hondával, lehet 2008-ra kijön a lépés (az esély szinte 0, de akkor is)

Inkább a kis Piquet helyére kellett volna tenni a Senna fiút a Williamsnél rolleyes.gif
borzi
Bocs helyesen Rony001 wink.gif
Button
IDÉZET(borzi @ Aug 10 2007, 05:09) *
Hello ALL!

Csao

buti egy meglátás
Clyde
Bevallom, kisSenna-t meg Rossi helyere is betennem a Ferrariba, de ez most kevesbe realis. biggrin.gif
Tarzaan
Michael Schumacher - Team MS
Edina
IDÉZET(Clyde @ Aug 9 2007, 08:03) *
...

Scuderia Toro Rosso

20. Vettel
21. Bourdais

...

alakul, Bourdais-t leszerződtette a STR
Nyilok
IDÉZET(Edina @ Aug 10 2007, 08:18) *
alakul, Bourdais-t leszerződtette a STR

Élete hibáját követte el. Ennél ellenszenvesebb csapatot nem sokat láttam. Főleg a csapatvezetésre gondolok. Ahogy elbántak a versenyzőikkel háááát.....cccc
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Aug 10 2007, 04:39) *
Bevallom, kisSenna-t meg Rossi helyere is betennem a Ferrariba, de ez most kevesbe realis. biggrin.gif

Tényleg kihagytad Brunot!

Rajkó helyét neki!
Clyde
IDÉZET(Nyilok @ Aug 10 2007, 09:24) *
Élete hibáját követte el. Ennél ellenszenvesebb csapatot nem sokat láttam. Főleg a csapatvezetésre gondolok. Ahogy elbántak a versenyzőikkel háááát.....cccc

Semmit nem tett le az asztalra se Liuzzi, se Speed.
borzi
Bruno kell, viszont attól félek csalódni fogunk. Nagy az elvárás és ahogy a GP2-ben nézem, jó-jó de nem az igazi (persze a kocsi is szar), én azért nagyon várom. smile.gif
Petya
Én is örülnék Brunonak, de egy tanuló-év (tesztpilóta???) kell még neki. Szerintem az a realitás hogy Bergerék benyomják majd a Toro Rossoba jövőre, és Bourdais lenyomja a rutinjával. De azért hajrá Bruno, tied a jövő!
Clyde
IDÉZET(Petya @ Aug 13 2007, 10:45) *
Én is örülnék Brunonak, de egy tanuló-év (tesztpilóta???) kell még neki. Szerintem az a realitás hogy Bergerék benyomják majd a Toro Rossoba jövőre, és Bourdais lenyomja a rutinjával. De azért hajrá Bruno, tied a jövő!

Bruno jovore max. tesztpilota lehet egyelore az STR-nel, kiveve ha atnevezi magat Sebastien Senna-ra. biggrin.gif
Edina
...

Prodrive

24. de la Rosa
25. Fisichella

ohmy.gif blink.gif A Prodrive megkörnyékezte a McLaren tesztpilótáit

biggrin.gif
Button
IDÉZET(Edina @ Aug 16 2007, 09:28) *

Lassan ott tartunk hogy fáj a fogam ezekre a 24-25-ös autókra biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(Button @ Aug 17 2007, 08:48) *
Lassan ott tartunk hogy fáj a fogam ezekre a 24-25-ös autókra biggrin.gif

Richardssal mekkora haverok?
Hatha kienekelne O a Honda szajabol Buttont. wink.gif
Button
IDÉZET(Clyde @ Aug 17 2007, 10:10) *
Richardssal mekkora haverok?
Hatha kienekelne O a Honda szajabol Buttont. wink.gif

passz
mai napig nem világos a 2004-es összezörrenés, hogy ki miért és hogyan
de valami ugye a pilóták fizetésével volt, akkor pedig nem nagy haverok wink.gif
mindemellett nem hinném hogy sikerülne, hülye lenne a Honda ha elengedné..
Button
IDÉZET(Clyde @ Aug 11 2007, 07:53) *
Semmit nem tett le az asztalra se Liuzzi, se Speed.

Már amit le lehet tenni az asztalra egy STR-el.
Liuzzi majd bizonyit jövőre a McLarennel smile.gif
Clyde
Mokas lesz latni jovore a Spyker utod es a Prodrive kozott a McLarent a boxleosztasok utan.
Fdino
QUOTE(Clyde @ Sep 14 2007, 10:15) *
Mokas lesz latni jovore a Spyker utod es a Prodrive kozott a McLarent a boxleosztasok utan.

Ha Hami lesz a bajnok, akkor nem ők leszenk e legutolsók? Idén is a McLaren az első, pedig tavaly csak a harmadik helyen végeztek, idén Alonso miatt az elején vannak nem?
Clyde
IDÉZET(Fdino @ Sep 14 2007, 10:22) *
Ha Hami lesz a bajnok, akkor nem ők leszenk e legutolsók? Idén is a McLaren az első, pedig tavaly csak a harmadik helyen végeztek, idén Alonso miatt az elején vannak nem?

Igen, de szerintem a vegere szamuzik oket, mivel valszeg a csapatban marad ugye a leendo VB, viszont az meg buntetve lett.
Fdino
QUOTE(Clyde @ Sep 14 2007, 10:34) *
Igen, de szerintem a vegere szamuzik oket, mivel valszeg a csapatban marad ugye a leendo VB, viszont az meg buntetve lett.

Az hogy a csapatban marad a leendő VB még nem 100%, mivel a McLarent megbűntették így Alonsonak szabad az út. Vagy nem?
Clyde
IDÉZET(Fdino @ Sep 14 2007, 12:26) *
Az hogy a csapatban marad a leendő VB még nem 100%, mivel a McLarent megbűntették így Alonsonak szabad az út. Vagy nem?

Elviekben, de Ron megigerte, ragaszkodni fog mindket versenyzojehez, mint Floki a labtorlohoz.
Fdino
QUOTE(Clyde @ Sep 14 2007, 12:32) *
Elviekben, de Ron megigerte, ragaszkodni fog mindket versenyzojehez, mint Floki a labtorlohoz.

Ron papa ígért már sokmindent, csak nehogy úgy járjon, mint Frank Williams anno Button-nal
tifosi
Alonso töke tele van már a mekivel, menni fog. Nem hiszem, hogy Ron ragaszkodna hozzá.
borzi
Alonso megy vagy marad mindegy, Hamilton meg még jobb lesz jövőre.
Szerintem Fernando szaladjon Briós karjaiba, ott fényesre nyalják a seggét.
Lancelot
Ellentmondásos, amit Alonsoval kapcsolatban aktuálisan gondolok:

A csapattal mintha nem lenne megbékélve, hiszen erre utal, ahogy Dennis-el viselkedik, ahogy Monzában nem ment ki a befutónál nekik, stb... Aztán akkor itt ez a WMSC döntés, stb... Ez mintha arra utalna, hogy menni akar.

Viszont az szemmel látható, hogy a McLarent mostanra nagyon kiismerte, nagyon uralja és ismét életveszélyes versenyzővé vált emiatt. Szóval lehet, hogy a józan ész (azért a McLarennél jövőre is nagyobb esélye van vb-címre, mint a Renaultnál!) és a jó értelemben vett "szakbarbársága" (szeret jó autóban kíméletlenül versenyezni!) miatt meg mégis marad.
Ágoston
Vázolom, hogy én minek örülnék:

McLaren-Mercedes

1. Hamilton
2. Heidfeld

Ferrari

3. Massa
4. Rossi

BMW-Sauber

5. Kubica
6. Glock

Renault F1

7. Alonso
8. Kovalainen

WilliamsF1

9. Piquet jr.
10. Nakajima jr.

Red Bull Racing

11. Webber
12. Coulthard

Toyota

14. Trulli
15. Rosberg

Super Aguri

16. Sato
17. Wurz

Honda

18. Button
19. Barrichello

Scuderia Toro Rosso

20. Vettel
21. Bourdais

Spyker

22. Sutil
23. Raikkonen

Prodrive

24. de la Rosa
25. Fisichella

Nagy az isten állatkertje de hogy ennyire... Kimi a MEZŐNY LEGJOBB PILOTÁJA. Sosem fog a Spykerben ülni. Rossi sosem lesz f1-es pilóta. WRC pilóta inkább. Többi hellyel közel rendben van. Max annyi, hogy a McLarennél vagy Sutil, vagy Nico Rosberg jöhet Alonso helyére...
Tarzaan
Na b+, pont te hiányoztál...

Kimit még Massa is verné, ha hagynák. Arról nem is beszélve, hogy Alfonz és Hamilton első évükben jobbak a Mekinél mint ő valaha volt.
Ágoston
IDÉZET(Tarzaan @ Sep 21 2007, 06:11) *
Na b+, pont te hiányoztál...

Kimit még Massa is verné, ha hagynák. Arról nem is beszélve, hogy Alfonz és Hamilton első évükben jobbak a Mekinél mint ő valaha volt.

Ha hagynák??? Ja persze Tarzikám. Az igazság, hogy Massa évek óta ismeri a Ferrarit és Bridgestone gumikat, míg Kimi egyiket sem ismerte. Emelett az új gumikkal Kimi szenvedett, ahogy Kubica is. Szóval senkit nem érdekel a rizsád.
2002-ben a Ferrari verhetetlen volt. A McLaren volt a közelében, edzéseken is csak a Williams.
Szóval mi a rákról hadoválsz???? Nem ők voltak jobbak te nagyon okos hanem az autó. Az első évüket jó hogy mondod. Mert az első évben a pilótának semmi köze nincs az autó fejlesztéséhez. Inkább csak szokja. Második évben van már köze. De mint tudjuk az autót mérnökök fejlesztik. Vha volt-ról szóval ennyit. Elfelejtkezzel, hogy idén még egyik McLaren pilóta sem esett ki eddig. Ilyen pedig még nem volt. Szóval erről ennyit. Te nyomorék dzsungelharcos. Szóval álmodozz Tarzi nem sokára eljön az igazság órája, de akkor keservesen fogsz sirni.
Pepperoni
IDÉZET(Ágoston @ Sep 21 2007, 06:31) *
Ha hagynák??? Ja persze Tarzikám. Az igazság, hogy Massa évek óta ismeri a Ferrarit és Bridgestone gumikat, míg Kimi egyiket sem ismerte. Emelett az új gumikkal Kimi szenvedett, ahogy Kubica is. Szóval senkit nem érdekel a rizsád.
2002-ben a Ferrari verhetetlen volt. A McLaren volt a közelében, edzéseken is csak a Williams.
Szóval mi a rákról hadoválsz???? Nem ők voltak jobbak te nagyon okos hanem az autó. Az első évüket jó hogy mondod. Mert az első évben a pilótának semmi köze nincs az autó fejlesztéséhez. Inkább csak szokja. Második évben van már köze. De mint tudjuk az autót mérnökök fejlesztik. Vha volt-ról szóval ennyit. Elfelejtkezzel, hogy idén még egyik McLaren pilóta sem esett ki eddig. Ilyen pedig még nem volt. Szóval erről ennyit. Te nyomorék dzsungelharcos. Szóval álmodozz Tarzi nem sokára eljön az igazság órája, de akkor keservesen fogsz sirni.

Massa évek óta laugh.gif Tavaly is volt olyan verseny, ahol még MS-t is szorongatta és kapaszkodj meg akkor vezetett az első idényében Ferrarit. Ez olyan gyenge duma, hogy nem sokta meg a kocsit, minen évben más a kocsi máshogy kell vezetni, de állítom neked minden pályán máshogy kell vezetni egy autót annyira különbözőek a beállítások, tehát hülyeség. Főleg a mai F1-ben, ahol a csapaton belül mindenki tudja egymás beállítását. Ezt a gyenge dumát hagyjuk pls. Egyedül a Belga nagydíjon volt jobb Reikó, de nem tartom kizártnak, hogy csapatsorrend volt.
Kimi19791017
IDÉZET(Ágoston @ Sep 21 2007, 06:10) *
Nagy az isten állatkertje de hogy ennyire... Kimi a MEZŐNY LEGJOBB PILOTÁJA. Sosem fog a Spykerben ülni. Rossi sosem lesz f1-es pilóta. WRC pilóta inkább. Többi hellyel közel rendben van. Max annyi, hogy a McLarennél vagy Sutil, vagy Nico Rosberg jöhet Alonso helyére...

teljesen egyet értek, főleg a Kimis résszel. rolleyes.gif
Pepperoni
IDÉZET(Kimi19791017 @ Sep 21 2007, 08:01) *
teljesen egyet értek, főleg a Kimis résszel. rolleyes.gif

a legjobb, de miben? laugh.gif wink.gif
ovian
Piálásban… biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif

Félre a tréfával, jó kis pilóta Kimi…
De, vannak nála jobbak…
Pld. Massa is.
Pepperoni
IDÉZET(ovian @ Sep 22 2007, 08:47) *

De, vannak nála jobbak…
Pld. Massa is.

Hát ezt mondom én is.
Ágoston
IDÉZET(ovian @ Sep 22 2007, 08:47) *

De, vannak nála jobbak…
Pld. Massa is.

Nézzük meg kik voltak Kimi csapattársa a McLaren DC, és Montoya. Mindkettő jobb mint Fisichella. Fisichella megalázta Massát, amikor csapattársak voltak, vagyis miről beszélünk?
Massa sosem lesz élpilóta. KIMI A LEGJOBB AZ F1 LEGJOBB PILÓTÁJA.
Ezt tények bizonyitják. Senki nem lenne képes 17. helyről futamot nyerni, senki nem lenne képes 22. helyről 3. helyre felhozni az autót, erre csak egy vki volt képes. KIMI RAIKKONEN.
Szóval röhejes vagy apafej. Massa 2002 óta teszteli a Ferrari 5 év előnye volt Kimivel szemben.
Ami nem kevés. Emellett, tudjuk Kimi mi miatt szenvedett..
De sebaj, fogsz te még keservesen sirni amikor Kimi vb lesz, nem is egyszer.
Ágoston
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 21 2007, 07:57) *
Massa évek óta laugh.gif Tavaly is volt olyan verseny, ahol még MS-t is szorongatta és kapaszkodj meg akkor vezetett az első idényében Ferrarit. Ez olyan gyenge duma, hogy nem sokta meg a kocsit, minen évben más a kocsi máshogy kell vezetni, de állítom neked minden pályán máshogy kell vezetni egy autót annyira különbözőek a beállítások, tehát hülyeség. Főleg a mai F1-ben, ahol a csapaton belül mindenki tudja egymás beállítását. Ezt a gyenge dumát hagyjuk pls. Egyedül a Belga nagydíjon volt jobb Reikó, de nem tartom kizártnak, hogy csapatsorrend volt.

Álmodozol Pepperoni Massa 2002 óta vezet Ferrarit.
Ugyanis akkor volt az első tesztje a csapattal.
Emellett tudjuk nagyon jól, hogy pl. Sauber indult 2004-ben talán az F2003-GA kasztnival.
És arról meg ne is beszéljünk, hogy Massa karrierje során csak 1 évet versenyzett Michelin gumikon.
Kimi meg egy évet Bridgestone gumikon ami ugyebár legelső évében volt.
Massa kihasználta a benne rejtező tapasztalatot. De a Maestro kezd összeszokni az autóval. Ez még bőven nem 100%-os. De jővő évre az lesz. Még bőven tartalék Kimiben..
Csapatsorrend? Törökországban meg Massa nyert, pedig Kimi is nyerhetett volna ha ugy akarja a csapat.
És ne feledjük már Spai futam előtt sem volt esélye Massanak a vb címre.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.