Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: F1világ.hu chat
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Zava
F1világ.hu chat

rövid használati útmutató:
linkre katt, írd be a nevedet az üresen hagyott mezőbe, ezzel kapcsolatban a következő tanácsok/kérések lennének:
-a fórumos nickedet használd, az egyszerűség kedvéért
-ékezetet, spacet, ilyesmit nem ismer fel a chat, és le is vágja a nevedet az első ilyen után (pl. Euloáliusból Eulo lenne) tehát például "Réka" nickkel "Reka" ajánlott, "Sivatagi Róka" nickkel esetleg "Sivatagi_Roka"
nicket a /nick "nicknév" paranccsal tudsz váltani (pl. /nick Reka)
ha valakinek a neve pirossal van kiírva, esetleg még pittyegett is egyet a géped, ne ijedj meg, az csak azért van, mert megszólított (leírta a chaten használt nickedet)
privát beszélgetésre is van lehetőség, jobb oldalt a nevek listájánál az illető nickjére egyszer kell rákattintani, majd a legördülőmenüben a queryre szintén egyszer. a privát beszélgetéseket fentre rendezi, lapfülek formájában.

kb ennyi smile.gif jó csetelést
befana
IDÉZET(Zava @ Jun 25 2009, 10:32) *
F1világ.hu chat

rövid használati útmutató:
linkre katt, írd be a nevedet az üresen hagyott mezőbe, ezzel kapcsolatban a következő tanácsok/kérések lennének:
-a fórumos nickedet használd, az egyszerűség kedvéért
-ékezetet, spacet, ilyesmit nem ismer fel a chat, és le is vágja a nevedet az első ilyen után (pl. Euloáliusból Eulo lenne) tehát például "Réka" nickkel "Reka" ajánlott, "Sivatagi Róka" nickkel esetleg "Sivatagi_Roka"
nicket a /nick "nicknév" paranccsal tudsz váltani (pl. /nick Reka)
ha valakinek a neve pirossal van kiírva, esetleg még pittyegett is egyet a géped, ne ijedj meg, az csak azért van, mert megszólított (leírta a chaten használt nickedet)
privát beszélgetésre is van lehetőség, jobb oldalt a nevek listájánál az illető nickjére egyszer kell rákattintani, majd a legördülőmenüben a queryre szintén egyszer. a privát beszélgetéseket fentre rendezi, lapfülek formájában.

kb ennyi smile.gif jó csetelést

Érzem,hogy megint csúfosan túlértékelik a technikai hozzá(nem)értésem... smile.gif
still
IDÉZET(befana @ Jun 25 2009, 10:36) *
Érzem,hogy megint csúfosan túlértékelik a technikai hozzá(nem)értésem... smile.gif

Pedig azt hittük,néha benézel a chatre sad.gif .
Nincs is a nevedben ékezet tongue.gif ...
Zava
IDÉZET(befana @ Jun 25 2009, 10:36) *

ööh, hát... linkre katt, beírod, hogy befana, onnantól már csak beszélgetni kell, az meg tuti meg tongue.gif
Clyde
Hey, modik!

Sztem ki kellene emelni a topikot.
MAsreszt jo lenne megbeszelni valami stabil idopontot, amikor a forumozok kremje elvonul kozhasznulag chatelni... (Leginkabb ami idopont mindenkinek jo)

Fantasztikus, hogy befana is tudja hasznalni a dolgot! smile.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Jun 28 2009, 01:59) *
Hey, modik!

Sztem ki kellene emelni a topikot.
MAsreszt jo lenne megbeszelni valami stabil idopontot, amikor a forumozok kremje elvonul kozhasznulag chatelni... (Leginkabb ami idopont mindenkinek jo)

Fantasztikus, hogy befana is tudja hasznalni a dolgot! smile.gif

Kéretik nem pikírtkedni,mert krónikus tiszteletlenség esetén kénytelen leszek bokán rúgni,de elegánsan ám,eltartott kisujjal! tongue.gif
Egyszer még Te is lehetsz kivénhedt technikai antitalentum! rolleyes.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 02:31) *
Kéretik nem pikírtkedni,mert krónikus tiszteletlenség esetén kénytelen leszek bokán rúgni,de elegánsan ám,eltartott kisujjal! tongue.gif
Egyszer még Te is lehetsz kivénhedt technikai antitalentum! rolleyes.gif

Mar most az vagyok. biggrin.gif
A haztartasi gepek melyek feherek vagy inoxosak es kevesebb gomb vagy allitasi lehetoseg van rajta mint 10, azok eskudt ellensegeim. tongue.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Jun 28 2009, 01:59) *

Necces lesz. Befana két nyaralás/esküvő/temetés között esik be rendszertelenül,Kimo ritkán van,Eulo és én nyaralunk a héten,Vito is időszakos,Zavának leginkább a másodregje van fenn a chaten,leginkább a csajok vannak ott tongue.gif .
Másokat meg nem nagyon láttam ott,talán ha a Double BB valamely tagja nagyobb hírverést csapna neki rolleyes.gif ...
Kimster
IDÉZET(still @ Jun 28 2009, 08:47) *
Necces lesz. Befana két nyaralás/esküvő/temetés között esik be rendszertelenül,Kimo ritkán van,Eulo és én nyaralunk a héten,Vito is időszakos,Zavának leginkább a másodregje van fenn a chaten,leginkább a csajok vannak ott tongue.gif .
Másokat meg nem nagyon láttam ott,talán ha a Double BB valamely tagja nagyobb hírverést csapna neki rolleyes.gif ...

Oh igen, mi próbáljuk a látszatát kelteni annak, hogy a chat működik, mert nem szeretnénk, hogy kihaljon, hisz Ti férfiak csak két meccs között vagytok hajlandóak meglátogatni minket. tongue.gif
still
IDÉZET(Kimster @ Jun 28 2009, 09:02) *
Oh igen, mi próbáljuk a látszatát kelteni annak, hogy a chat működik, mert nem szeretnénk, hogy kihaljon, hisz Ti férfiak csak két meccs között vagytok hajlandóak meglátogatni minket. tongue.gif

Mivel benneteket csevegésre teremtettek,minket tv előtt bambulásra tongue.gif ..
befana
IDÉZET(still @ Jun 28 2009, 09:14) *
Mivel benneteket csevegésre teremtettek,minket tv előtt bambulásra tongue.gif ..

Rosszul látod.Az a helyzet,hogy mi nők mosás,főzés,teregetés,gyereknevelés,munka,szépészkedés,nyaralás,építkezés,fotosz
intetizálás,locsolás,bevásárlás,mozi,barátok,tanulás,buli,tánc,móka,kellem,kacagá
s,férjünk szédítése....MELLETT IS tudunk chat-elni univerzálisak lévén. tongue.gif rolleyes.gif
Kimster
IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 09:57) *
Rosszul látod.Az a helyzet,hogy mi nők mosás,főzés,teregetés,gyereknevelés,munka,szépészkedés,nyaralás,építkezés,fotosz
intetizálás,locsolás,bevásárlás,mozi,barátok,tanulás,buli,tánc,móka,kellem,kacag
á
s,férjünk szédítése....MELLETT IS tudunk chat-elni univerzálisak lévén. tongue.gif rolleyes.gif

Mert a férfiak csak monoprogramozottak, míg a nők multiprogramozottak. rolleyes.gif
still
IDÉZET(Kimster @ Jun 28 2009, 10:08) *
Mert a férfiak csak monoprogramozottak, míg a nők multiprogramozottak. rolleyes.gif

Monogámia terén fordított a helyzet tongue.gif ...
still
intetizálás,locsolás,bevásárlás,mozi,barátok,tanulás,buli,tánc,móka,kellem,kacag
á

Nekünk ki kell élvezni minden pillanatot,Mártírhölgy,ha már a nők és férfiak átlagéletkorát vesszük alapul.
8 évvel túléltek minket,teremtés koronáit rolleyes.gif .
Mochok85
IDÉZET(Kimster @ Jun 28 2009, 09:08) *

Ja! Néztem(vagy olvashattam?) valami ilyesmi témát hogy a nők jobbak a több dologra odafigyelésben míg a férfiak jobban tudnak öszpontosítani egy dologra de roszabbul teljesítenek a nőktől ha több dolgot végeznek egyszerre! biggrin.gif
befana
IDÉZET(still @ Jun 28 2009, 10:13) *
8 évvel túléltek minket,teremtés koronáit rolleyes.gif .

Csak nem irigyelsz tőlünk 8 röpke önfeledten gondtalan évet,mikor estére minden ott van,ahol reggel hagytuk és nem népesítik be a házat mosatlan poharak,szerteszét hagyott távirányítók,szennyes ruhák,tok nélkül árválkodó kósza CD-k,ledér csajos újságok,elveszett kulcscsomók...Onnantól indulhat a pipi nénis víg özvegy élet romló szemmel,remegő kézzel az állunkig rúzsozott szájjal,hímzéssel,bridzs-partykkal,barátnőkkel,süteményekkel.
Hiszed ismered a graffitit:Képzeld el az életet férfiak nélkül!Csupa boldog,kövér nő... wink.gif tongue.gif rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 28 2009, 10:42) *
Ja! Néztem(vagy olvashattam?) valami ilyesmi témát hogy a nők jobbak a több dologra odafigyelésben míg a férfiak jobban tudnak öszpontosítani egy dologra de roszabbul teljesítenek a nőktől ha több dolgot végeznek egyszerre! biggrin.gif

Nyilván láttál már nőt a piros lámpánál a kocsiban telefonálva,jegyzetelve,egyik kezében szemceruzával,rúzzsal zsonglőrködve sminkelve és a hátsó ülésen levő gyereket cumisüvegből itatva félig hátrafordulva,miközben egy szempillantással sem marad le a lámpaváltásról. wink.gif smile.gif
Triki Lauda
á

Nem értem miről beszélsz...

Várjál... GÓÓÓÓÓÓÓL!!!!
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 10:49) *
Nyilván láttál már nőt a piros lámpánál a kocsiban telefonálva,jegyzetelve,egyik kezében szemceruzával,rúzzsal zsonglőrködve sminkelve és a hátsó ülésen levő gyereket cumisüvegből itatva félig hátrafordulva,miközben egy szempillantással sem marad le a lámpaváltásról. wink.gif smile.gif

Erre hadd ne reagáljak! biggrin.gif
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 28 2009, 10:50) *
Erre hadd ne reagáljak! biggrin.gif

Szerintem se,mivel Téged kedvellek,így rosszul érintene,ha kénytelen lennék összekarmolni. tongue.gif
Egyébiránt halkan susogva,csak Neked hajlandó vagyok elismerni,hogy a tengernyi full idióta,az utcákon ámokfutó,vezetésre tökéletesen alkalmatlan,térlátás-mentes önjelölt többsége nő. wink.gif
Mochok85
IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 09:49) *

Éppen erről beszélek, de a telefont fordítva fogja, a tollat nem "kapcsolta be", a szemét és a száját olyan "'Kiss" együttesesre festi be, a gyerek csak pislog nagyokat hogy anya miért a mobiltöltővel akarja jól lakatni, a kocsit meg az R jelzésű sebességbe vágja be amikor zöldre vált a lámpa! tongue.gif laugh.gif
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 28 2009, 11:00) *
Éppen erről beszélek, de a telefont fordítva fogja, a tollat nem "kapcsolta be", a szemét és a száját olyan "'Kiss" együttesesre festi be, a gyerek csak pislog nagyokat hogy anya miért a mobiltöltővel akarja jól lakatni, a kocsit meg az R jelzésű sebességbe vágja be amikor zöldre vált a lámpa! tongue.gif laugh.gif

Igen,ilyen is van.Nemrégiben én is láttam egy -ráadásul ismerős-nőt az óvodai igen meredek utcában padlógázzal beletolatni az óvodabuszba olyan erővel,hogy a busznak azonnal elfolyt a hűtővize-magzatvize nem lévén.Majd kiszállt és elsőáldozósan ártatlan mosollyal közölte,hogy azt hitte,D-be rakta,nem R-be. rolleyes.gif
Egyébiránt töredelmesen bevallom,hogy egyszer,mindössze egyszer,immár 11 éve én is annyi mindent csináltam egyszerre az autóban a meredek úton való kitolatás közben,hogy bemutattam a két hetes autóm a jobb kapuszárnynak.Intenzíven kocsi-érzékeny lévén persze eltört a mécses.Mit a mécses?Még a csillár és az atomreaktor is eltört. wink.gif smile.gif
Mochok85
IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 10:09) *
Igen,ilyen is van.Nemrégiben én is láttam egy -ráadásul ismerős-nőt az óvodai igen meredek utcában padlógázzal beletolatni az óvodabuszba olyan erővel,hogy a busznak azonnal elfolyt a hűtővize-magzatvize nem lévén.Majd kiszállt és elsőáldozósan ártatlan mosollyal közölte,hogy azt hitte,D-be rakta,nem R-be. rolleyes.gif
Egyébiránt töredelmesen bevallom,hogy egyszer,mindössze egyszer,immár 11 éve én is annyi mindent csináltam egyszerre az autóban a meredek úton való kitolatás közben,hogy bemutattam a két hetes autóm a jobb kapuszárnynak.Intenzíven kocsi-érzékeny lévén persze eltört a mécses.Mit a mécses?Még a csillár és az atomreaktor is eltört. wink.gif smile.gif

laugh.gif Nagyon király a szókincsed! biggrin.gif
Én még mindig azt szeretném látni ahogy bejelented, hogy megírtad első blog-od és ha akarjuk olvassuk el! Bevezetjük azokat a 30 órás napokat! smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 28 2009, 11:09) *

"Egyszer, mindössze egyszer" Hogy ezt hányszor hallottam már! cool.gif
Mochok85
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 28 2009, 10:27) *

laugh.gif
No comment erre. tongue.gif
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 28 2009, 11:27) *

tongue.gif Pedig!Azóta mindössze egy gumit nyírtam ketté,hogy a defekt-tűrő gumiabroncs is csak annyit mondott,hogy "sssszia",hangos sziszegéssel és elszállt.Utálom is a nyári hiperérzékeny,roppant peres,túl széles,túl lapos garnitúrát,ami csak ránéz egy élesebb járdaszegélyre,egy lépcsőfokra és máris önként feladja a munkaviszonyát. smile.gif
Csúnyán előítéletes vagy a nőkkel szemben,persze azért nem minden alap nélkül,de nem szép dolog általánosítani.Talán kizárólag csak a focistákat illetőleg. rolleyes.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 07:27) *
tongue.gif Pedig!Azóta mindössze egy gumit nyírtam ketté,hogy a defekt-tűrő gumiabroncs is csak annyit mondott,hogy "sssszia",hangos sziszegéssel és elszállt.Utálom is a nyári hiperérzékeny,roppant peres,túl széles,túl lapos garnitúrát,ami csak ránéz egy élesebb járdaszegélyre,egy lépcsőfokra és máris önként feladja a munkaviszonyát. smile.gif
Csúnyán előítéletes vagy a nőkkel szemben,persze azért nem minden alap nélkül,de nem szép dolog általánosítani.Talán kizárólag csak a focistákat illetőleg. rolleyes.gif

Látod, ha már egy csontváz előkerült... smile.gif

X5-re peres gumi, most erre mit mondjak? Elismerem, ez nem a nők privilégiuma, inkább a hagyományos traktorosoké.
Triki Lauda
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 08:06) *
ez nem a nők privilégiuma, inkább a hagyományos traktorosoké.

Ez lehet, hogy egy kicsit félreérthető...
tongue.gifsmile.gif

A mondat jelentése, hogy a "peres gumiválasztást terepjáróra" döntés felelősségét leoktrojáltam a válladról.

Így egyértelmű, ugye? Ugye? unsure.gif
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 10:46) *
A mondat jelentése, hogy a "peres gumiválasztást terepjáróra" döntés felelősségét leoktrojáltam a válladról.

Így egyértelmű, ugye? Ugye? unsure.gif

Ugye. tongue.gif Egyébként roppant dögösen fest velük a kicsike,de olyannyira kiszélesíti,hogy úgy néz ki,mintha terpeszben állna az autó. smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 03:05) *
Ugye. tongue.gif Egyébként roppant dögösen fest velük a kicsike,de olyannyira kiszélesíti,hogy úgy néz ki,mintha terpeszben állna az autó. smile.gif

Legalább betapad a kanyarban? (ha már padkára nem lehet hajtani a terepjárójával) smile.gif
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 03:37) *
Legalább betapad a kanyarban? (ha már padkára nem lehet hajtani a terepjárójával) smile.gif

Meg kell nyugtassalak tongue.gif :kanyarban az úttartása,úttapadása egyenesen kiváló és kedvenc barátnőm mai tájékoztatása szerint nem csupán vizuális élményt nyújt,hanem akusztikait is,mivel már az utca végéről tisztán hallható,ha jövök,amiből tisztán kitűnik,hogy milyen jó viszonyban vagyunk a gázpedál és én. wink.gif smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 04:05) *
Meg kell nyugtassalak tongue.gif :kanyarban az úttartása,úttapadása egyenesen kiváló és kedvenc barátnőm mai tájékoztatása szerint nem csupán vizuális élményt nyújt,hanem akusztikait is,mivel már az utca végéről tisztán hallható,ha jövök,amiből tisztán kitűnik,hogy milyen jó viszonyban vagyunk a gázpedál és én. wink.gif smile.gif

Úttapadás!!! biggrin.gif Aranyos, ilyet csak egy NŐ írhat! smile.gif Ilyen szó nincs is.

(egyébként teljesen értelmes)

befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 04:27) *
Úttapadás!!! biggrin.gif Aranyos, ilyet csak egy NŐ írhat! smile.gif Ilyen szó nincs is.

(egyébként teljesen értelmes)

Még nem említettem volna,hogy Kazinczy személyesen nekem adta át a stafétabotot nyelvújítás terén..?? rolleyes.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 05:46) *
Még nem említettem volna,hogy Kazinczy személyesen nekem adta át a stafétabotot nyelvújítás terén..?? rolleyes.gif

Ugye nem személyesen? tongue.gif

befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 06:40) *
Ugye nem személyesen? tongue.gif

Szemlesütve bevallom,hogy 211 múltam,de egészségesen élek,La Prairie-t használok és jó a sebészem. tongue.gif rolleyes.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 29 2009, 07:50) *
Szemlesütve bevallom,hogy 211 múltam,de egészségesen élek,La Prairie-t használok és jó a sebészem. tongue.gif rolleyes.gif

Akkor jöhetnek az új személyes fotók: tartod Yehudi Menuhin vonóját, tollba mondasz gróf Apponyi Albertnek, és pezsgőt iszol Kun Béla műbőr kalapjából. biggrin.gif

befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 29 2009, 08:16) *
Akkor jöhetnek az új személyes fotók: tartod Yehudi Menuhin vonóját, tollba mondasz gróf Apponyi Albertnek, és pezsgőt iszol Kun Béla műbőr kalapjából. biggrin.gif

Drága Laudám,tartozom egy vallomással:szaporán tovaröppenő alig több,mint 200 évem során kerültem a fajsúlyosabb művész,értelmiségi-pláne kommunista-emberek társaságát és inkább a sekélyes,már-már frivol világban sütkéreztem.Kora gyermekkoromtól részletes naplót vezetek és időről időre ennek publikálásával,nagyközönség előtti megszellőztetésével fenyegetve,ergo zsarolással keresem kenyerem.(Vigyázz,hiszen Te is benne vagy... tongue.gif )
A többség természetesen aggódón fizet,így őket sem a múltból,sem a jelenből nem lenne tisztességes felfednem,ám a csúnyán meglakolt zsugoriakat mindenféle-egyébként sem létező-morális gátlás nélkül eléd tárhatom.Máris megtekintheted az elsőt... rolleyes.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 05:23) *
Drága Laudám,tartozom egy vallomással:szaporán tovaröppenő alig több,mint 200 évem során kerültem a fajsúlyosabb művész,értelmiségi-pláne kommunista-emberek társaságát és inkább a sekélyes,már-már frivol világban sütkéreztem.Kora gyermekkoromtól részletes naplót vezetek és időről időre ennek publikálásával,nagyközönség előtti megszellőztetésével fenyegetve,ergo zsarolással keresem kenyerem.(Vigyázz,hiszen Te is benne vagy... tongue.gif )
A többség természetesen aggódón fizet,így őket sem a múltból,sem a jelenből nem lenne tisztességes felfednem,ám a csúnyán meglakolt zsugoriakat mindenféle-egyébként sem létező-morális gátlás nélkül eléd tárhatom.Máris megtekintheted az elsőt... rolleyes.gif

Most Jacko a meno wink.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Jun 30 2009, 06:59) *
Most Jacko a meno wink.gif

Vele nem tiszteletlenkednék(egyelőre),hiszen egyrészt elmúlt és meggyászolt tinédzserkoromat idézi,másrészt az elmúlt hét hatására még mindig a fülemben van az Earth song,a Liberian girl vagy a Heal the world.Márpedig aki ilyen dalokat adott a világnak,azt illően meggyászoljuk. wink.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 07:07) *
Vele nem tiszteletlenkednék(egyelőre),hiszen egyrészt elmúlt és meggyászolt tinédzserkoromat idézi,másrészt az elmúlt hét hatására még mindig a fülemben van az Earth song,a Liberian girl vagy a Heal the world.Márpedig aki ilyen dalokat adott a világnak,azt illően meggyászoljuk. wink.gif

Nalam a Bad, es a Thriller meriti ki az ertekelheto munkassagat. MEg amit Slashsel nyomott.
A tobbi nekem nyalas, sorry.
befana
IDÉZET(Clyde @ Jun 30 2009, 07:58) *

Én sem voltam soha bokalengető nadrágos,letűrt ezüst zoknis Jacko-élharcos és én sem az Ő számainak hatására indulok naponta a barikádokra harcolni,de a fentebb sorolt dalok elvehetetlenül,vitathatatlanul szépek.
Flex
IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 07:02) *
Én sem voltam soha bokalengető nadrágos,letűrt ezüst zoknis Jacko-élharcos és én sem az Ő számainak hatására indulok naponta a barikádokra harcolni,de a fentebb sorolt dalok elvehetetlenül,vitathatatlanul szépek.

Az Earth Song-nak vagy a Black Or White-nak(és még jó pár remekmünek) vitathatatlanul komoly hatásuk volt/van, amellett, hogy zeneileg is össze vannak ám pakolva ezek a nóták.
Alapjáraton nem az én müfajom, de olykor azért elteszek 1-2 Jacko lemezt.
Bár ezeket a dalokat igazából Michael egyedülálló testbeszédével együtt az igazi bevinni, és emésztgetni.
victory
IDÉZET(Clyde @ Jun 30 2009, 07:58) *
Nalam a Bad, es a Thriller meriti ki az ertekelheto munkassagat. MEg amit Slashsel nyomott.

Te a "Give in to me"-re gondolsz! wink.gif Hát igen, az nekem az egyik legkedvesebb dal Tőle! Szép emlék! rolleyes.gif
Clyde
IDÉZET(Flex @ Jun 30 2009, 09:16) *
Az Earth Song-nak vagy a Black Or White-nak(és még jó pár remekmünek) vitathatatlanul komoly hatásuk volt/van, amellett, hogy zeneileg is össze vannak ám pakolva ezek a nóták.
Alapjáraton nem az én müfajom, de olykor azért elteszek 1-2 Jacko lemezt.
Bár ezeket a dalokat igazából Michael egyedülálló testbeszédével együtt az igazi bevinni, és emésztgetni.

Jogos, a Black or White meg fogyaszthato.. smile.gif
Clyde
IDÉZET(victory @ Jun 30 2009, 09:21) *
Te a "Give in to me"-re gondolsz! wink.gif Hát igen, az nekem az egyik legkedvesebb dal Tőle! Szép emlék! rolleyes.gif

Koszi! rolleyes.gif
Szegyenszemre nem jutott az eszembe...

Ugyanakkor a korszakbol amikor ez epp meno volt, a lambadan kivul ami mindig eszembe jut meg, az ez: Strike a Pose! cool.gif
Flex
IDÉZET(Clyde @ Jun 30 2009, 09:53) *
Koszi! rolleyes.gif
Szegyenszemre nem jutott az eszembe...

Ugyanakkor a korszakbol amikor ez epp meno volt, a lambadan kivul ami mindig eszembe jut meg, az ez: Strike a Pose! cool.gif

Slashel egyébként több számot is nyomtak együtt élöben.
Talán a Black Or White-ot is.
Jó kis koncepció, bár én Slash-t nem szeretem...
Flex
Ismertebb számai közül ezeket csipázom leginkább, a felsoroltakon kívül:

Michael Jackson - Dirty Diana
http://www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0...feature=related

Michael Jackson - They Don't Care About Us
http://www.youtube.com/watch?v=nvWMLAWrEjU...feature=related

Michael Jackson - Beat It
http://www.youtube.com/watch?v=ZkGOiS75Lwk

Az Earth Song meg nagyon el lett találva.
A klipp, a zene, a szöveg...így együtt.

http://www.youtube.com/watch?v=Io6nj3Q2wkI

Egyébként a csávónak marha jó klippeket forgatott.
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 05:23) *

No jó, legyen akkor: Polírozod Széchenyi Zsigmond puskacsövét. smile.gif

Vannak ötleteim, hogy teheted még értékesebbé a naplódat. tongue.gif Vagy lemaradtam valami fontosról? rolleyes.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ Jun 30 2009, 07:07) *

Nálam ezek a futottak még kategória.

Csak sorrendben az igazi Jackson nóták: ABC, I want you back, Don’t stop ’til you get enough, Rock with you, Billie Jean, Beat it, Thriller, I just can’t stop loving you, Man in a mirror, Dirty Diana.

De az Off the wall és a Thriller összes száma beszarás jó, és lássuk be, a nagy korszakát Quincy Jones neve fémjelzi. Azt a minőséget nem volt képes létrehozni többé más producerekkel. Amikor egy-egy nótán Eddie Van Halen gitározott, vagy a teljes lemezt a Toto játszotta fel, az mai füllel is úgy szól, hogy az embernek menten vértolulása lesz a legérzékenyebb pontján.

A Thriller után egyébként is végleg elvesztette a kapcsolatát a valós világgal, ott volt a csúcson.
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 1 2009, 10:28) *
Vannak ötleteim, hogy teheted még értékesebbé a naplódat. tongue.gif Vagy lemaradtam valami fontosról? rolleyes.gif

Ááá,ments Isten,hiszen már így is annyi feloldozást voltam kénytelen kérni magamra(miként azt új képemen meg is tekintheted),hogy lassanként jobb lesz,ha megfürdöm a szentelt vízben.Ráadásul Benedek már messze nem olyan engedékeny és haladó gondolkodású,mint elődje volt,márpedig nekem nem túl szórakoztató még a kocsiban ülve is mantraszerűen mormolgatni a Miatyánk-és Hiszekegy-restanciáimat. wink.gif smile.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.