Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kedvenc állataink
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Ecet
Akkor folytassuk ezt is itt. rolleyes.gif
TCat
hu, de megnott smile.gif nekem picinek jobban tetszett smile.gif termeszetre milyen? mint a gazdi? tongue.gif
Eulo
LOL. De tényleg, ha képes vagy 3 vérebet (remélem nem sértő a kifejezés, én eléggé annak találom őket) egyszerre nevelni, szerintem már az oroszlánszelídítés is menne. tongue.gif
Lancelot
Pocsék lehet a betörőnek, amikor már csak 1 m-re van tőle!
Ecet
IDÉZET(Funes @ Jul 25 2007, 07:22) *
Pocsék lehet a betörőnek, amikor már csak 1 m-re van tőle!

Szerintem 15 méterre is pocsék lehet neki rolleyes.gif
Ecet
IDÉZET(TCat @ Jul 20 2007, 02:44) *
hu, de megnott smile.gif nekem picinek jobban tetszett smile.gif termeszetre milyen? mint a gazdi? tongue.gif

Én megszoktam könyörülni az áldozatomon. wink.gif
Ecet
IDÉZET(Euloálius @ Jul 20 2007, 09:05) *
LOL. De tényleg, ha képes vagy 3 vérebet (remélem nem sértő a kifejezés, én eléggé annak találom őket) egyszerre nevelni, szerintem már az oroszlánszelídítés is menne. tongue.gif

Főleg a tacskó. smile.gif
Lancelot
IDÉZET(Ecet @ Jul 25 2007, 06:45) *
Szerintem 15 méterre is pocsék lehet neki rolleyes.gif

Na ja! Gondolom amolyan gepárd-sebességgel "utazik"!
Eulo
IDÉZET(Ecet @ Jul 25 2007, 07:47) *
Főleg a tacskó. smile.gif

Dehisz az is vadászkutya. tongue.gif
Ecet
IDÉZET(Euloálius @ Jul 25 2007, 09:46) *
Dehisz az is vadászkutya. tongue.gif

Megkönnyíti a Rottweiler dolgát. wink.gif Roti csak akkor kel fel, ha a tacskó már nagyon hangos. smile.gif
Clyde
IDÉZET(Ecet @ Jul 25 2007, 09:55) *
Megkönnyíti a Rottweiler dolgát. wink.gif Roti csak akkor kel fel, ha a tacskó már nagyon hangos. smile.gif

Áhá! Szoval sporoltal a riaszton. biggrin.gif
Ecet
IDÉZET(Clyde @ Jul 26 2007, 09:23) *
Áhá! Szoval sporoltal a riaszton. biggrin.gif

Van riasztó is, de a vadászgörény miatt mindig beriaszt! biggrin.gif
tifosi

Hozzá hasonló Bullterrierem volt. Neki még a kutyák is behódoltak, nemhogy az emberek. biggrin.gif
Lancelot
IDÉZET(tifosi @ Jul 26 2007, 09:04) *

Hozzá hasonló Bullterrierem volt. Neki még a kutyák is behódoltak, nemhogy az emberek. biggrin.gif

Atyavilág! Ez egy mészáros!
Ecet
IDÉZET(tifosi @ Jul 26 2007, 10:04) *

Nekem a Mini nevű kutyám az egy Staff-Shar Pei keverék. Szerinted? rolleyes.gif
Clyde
Róka eladó!

Eladnám idei rókakölykömet!10napos kora óta háznál nevelt!szelíd!nagyon aranyos, szuka!
30 eFt 114 €
06207733602
06207733602

smile.gif

Nekem kene, de nincs mar csaladi hazunk. sad.gif
anita
IDÉZET(Clyde @ Nov 16 2007, 08:15) *
Róka eladó!

Eladnám idei rókakölykömet!10napos kora óta háznál nevelt!szelíd!nagyon aranyos, szuka!
30 eFt 114 €
06207733602
06207733602

smile.gif

Nekem kene, de nincs mar csaladi hazunk. sad.gif

ohmy.gif ohmy.gif Ez nagyon aranyos!
Nem mondod komolyan??? Honnan van?
Nekünk meg akkora az udvarunk mint egy zsebkendő... sad.gif
Sway
A "büszkeségem", egy igazi Lady smile.gif

Clyde
IDÉZET(Sway @ Nov 17 2007, 01:12) *
A "büszkeségem", egy igazi Lady smile.gif

Akartam is mar kerdezni... Juannnal mi tortent?
Clyde
IDÉZET(anita @ Nov 16 2007, 11:32) *
ohmy.gif ohmy.gif Ez nagyon aranyos!
Nem mondod komolyan??? Honnan van?
Nekünk meg akkora az udvarunk mint egy zsebkendő... sad.gif

Nem az enyem. sad.gif
De kene! smile.gif
Ecet
IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 12:23) *
Nem az enyem. sad.gif
De kene! smile.gif

Én úgy tudom nem lehet leszelídíteni teljesen. Ahogy a vadászgörényt és a mosómedvét sem... dry.gif
Clyde
IDÉZET(Ecet @ Nov 17 2007, 01:39) *
Én úgy tudom nem lehet leszelídíteni teljesen. Ahogy a vadászgörényt és a mosómedvét sem... dry.gif

És ez gyakorlatban mit jelent?
Vissza kell engedni egy ido mulva a termeszetbe, vagy jol megharap?
Ecet
IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 12:40) *
És ez gyakorlatban mit jelent?
Vissza kell engedni egy ido mulva a termeszetbe, vagy jol megharap?

Ha nem figyelsz rá megharap és az első leendő alkalommal megpattan. Nem lehet póráz (hám) nélkül egy pillanatra sem elengedni.
Sway
IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 12:22) *
Akartam is mar kerdezni... Juannnal mi tortent?

Szegény két hónapja már a hörimenyországban rágcsálja a magokat és gyümiket sad.gif sad.gif

Végelgyengülésben halt meg, majdnem 3 évesen (ami szép életkor, ha figyelembe vesszük, hogy a törpehörik átlag 2 évet élnek)
Clyde
IDÉZET(Sway @ Nov 17 2007, 01:46) *
Szegény két hónapja már a hörimenyországban rágcsálja a magokat és gyümiket sad.gif sad.gif

Végelgyengülésben halt meg, majdnem 3 évesen (ami szép életkor, ha figyelembe vesszük, hogy a törpehörik átlag 2 évet élnek)

RIP.

Utódja van már? (Bruno? biggrin.gif)
Tarzaan
IDÉZET(Ecet @ Nov 17 2007, 12:42) *
Ha nem figyelsz rá megharap és az első leendő alkalommal megpattan. Nem lehet póráz (hám) nélkül egy pillanatra sem elengedni.

Nem is baj. A szabadságvaló neki. Utálom amikor azt olvasom valahol, hogy kutyákat úgy idomítanak, hogy rókákat tépetnek velük szét.
tifosi
IDÉZET(Tarzaan @ Nov 18 2007, 12:12) *
Nem is baj. A szabadságvaló neki. Utálom amikor azt olvasom valahol, hogy kutyákat úgy idomítanak, hogy rókákat tépetnek velük szét.

A jagd terriereket már kölyökkoruk óta rókákra eddzetik. Szabályosan bekaparja magát a róka odujába...és ott öli meg a ravaszdit.
Sway
IDÉZET(Clyde @ Nov 17 2007, 01:06) *
RIP.

Utódja van már? (Bruno? biggrin.gif)

Még nincs. Néhány éve volt két kis japán törpeegerem párban, de nem sikerült a szaporításuk, mert az anyuka szó szerint széttépte a kicsinyeit sad.gif
Ennek ellenére ismét egérkét szeretnék, imádom a kis drágákat smile.gif Az pedig már régen bebizonyosodott, hogy a macsekot cefetül nem érdekli, anno rájuk sem hederített laugh.gif
anita
IDÉZET(Sway @ Nov 18 2007, 12:51) *
Még nincs. Néhány éve volt két kis japán törpeegerem párban, de nem sikerült a szaporításuk, mert az anyuka szó szerint széttépte a kicsinyeit sad.gif
Ennek ellenére ismét egérkét szeretnék, imádom a kis drágákat smile.gif Az pedig már régen bebizonyosodott, hogy a macsekot cefetül nem érdekli, anno rájuk sem hederített laugh.gif

Olvasom,hogy Te perfekt vagy rágcsáló témában. Nekem is volt egy hörcsögöm régen,de egy éves kora körül bedobta a törölközőt sad.gif Aztán a barátnőmmel közösen neveltünk másik kettőt,de azok is csak pár hónapig bírták sad.gif És haláluk előtt pár nappal piros lett a kis kukijuk unsure.gif blink.gif
Szerinted?
Én kangörcsre tippeltem laugh.gif (A kutyámnak is az lett a veszte sad.gif )
Clyde
IDÉZET(anita @ Nov 19 2007, 11:19) *
Olvasom,hogy Te perfekt vagy rágcsáló témában. Nekem is volt egy hörcsögöm régen,de egy éves kora körül bedobta a törölközőt sad.gif Aztán a barátnőmmel közösen neveltünk másik kettőt,de azok is csak pár hónapig bírták sad.gif És haláluk előtt pár nappal piros lett a kis kukijuk unsure.gif blink.gif
Szerinted?

Nem kell meztelenul flangalni a lakasban biggrin.gif
tifosi
Egyszer láttam, hogy az anyahörcsög megette a saját kölykeit. Azóta utálom a rágcsálókat.
Sway
IDÉZET(anita @ Nov 19 2007, 10:19) *
Szerinted?

Hát szakértő nem vagyok, de gondos gazdiként már rég utánanéztem ilyesmiknek.
Az álatalad felvázolt probléma jelenthet bőrfertőzést, viszketéssel járó belsőszervi betegséget, az alom helytelen tisztításából adódó fertőzést, allergiát, vagy egyszerűen unalmat, amit vakarózással próbálnak elütni ezáltal képesek sebet ejteni önmagukon, ami a bacik táptalajává válhat.
Ne keverd a kutyákat a rágcsálókkal, náluk aligha fordulhat elő kangörcs...A pirosodás oka szerintem a fentebb leírtakban található, de ha ismét lesz egy hörid és ilyen tüneteket észlelsz rajta a biztonság kedvéért vidd dokihoz.
Ecet
IDÉZET(tifosi @ Nov 19 2007, 01:32) *
Egyszer láttam, hogy az anyahörcsög megette a saját kölykeit. Azóta utálom a rágcsálókat.

Kutya is hajlamos rá, hogy megegye a kölykeit.
anita
IDÉZET(Sway @ Nov 19 2007, 06:13) *
Hát szakértő nem vagyok, de gondos gazdiként már rég utánanéztem ilyesmiknek.
Az álatalad felvázolt probléma jelenthet bőrfertőzést, viszketéssel járó belsőszervi betegséget, az alom helytelen tisztításából adódó fertőzést, allergiát, vagy egyszerűen unalmat, amit vakarózással próbálnak elütni ezáltal képesek sebet ejteni önmagukon, ami a bacik táptalajává válhat.
Ne keverd a kutyákat a rágcsálókkal, náluk aligha fordulhat elő kangörcs...A pirosodás oka szerintem a fentebb leírtakban található, de ha ismét lesz egy hörid és ilyen tüneteket észlelsz rajta a biztonság kedvéért vidd dokihoz.

Elvittem dokihoz,kapott is szurit és mégis kimúlt sad.gif
Pedig el volt kényeztetve,mint minden más jószágom. A kutyának viszont tényleg a kangörcs okozta a végzetét, felakasztotta magát sad.gif sad.gif Szegééény!
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Nov 19 2007, 11:44) *
Nem kell meztelenul flangalni a lakasban biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
tifosi
IDÉZET(Ecet @ Nov 19 2007, 07:27) *
Kutya is hajlamos rá, hogy megegye a kölykeit.

Ahhoz még nem volt szerencsém, szerencsére. Biztos vmi vitaminhiány lehet.
tifosi
IDÉZET
A kutyának viszont tényleg a kangörcs okozta a végzetét, felakasztotta magát sad.gif sad.gif Szegééény!

Igazán megkönyörülhettél volna rajta. biggrin.gif
anita
IDÉZET(tifosi @ Nov 19 2007, 10:28) *

Nem vagyok én Kelemen Annácska!!! tongue.gif Nincsenek perverzióim. Asszem. Remélem. rolleyes.gif blink.gif

De ez tanulság lehet minden férfi számára!!! biggrin.gif Csak nem tudom,hogyan hirdessem az ilyen veszélyeket... huh.gif cool.gif
Clyde
IDÉZET(anita @ Nov 20 2007, 12:08) *
Nem vagyok én Kelemen Annácska!!! tongue.gif Nincsenek perverzióim. Asszem. Remélem. rolleyes.gif blink.gif

De ez tanulság lehet minden férfi számára!!! biggrin.gif Csak nem tudom,hogyan hirdessem az ilyen veszélyeket... huh.gif cool.gif

Te vagy a megmentonk! rolleyes.gif
Pepperoni
IDÉZET(tifosi @ Nov 19 2007, 10:28) *

A legkisebb is számít... tongue.gif laugh.gif wink.gif
tifosi

Pit bullterrier

Marmagasság: 46-56 cm

Súly: 22-36 kg

Szőrzet: rövid

Átlagos alomszám: 5-7 kölyök

Várható élettartam: 10-14 év

Elhelyezés: kertben vagy lakásban
anita
Olyan rövid életű?? sad.gif Ne már! ohmy.gif És a labradorok???? Inkább nem is akarom tudni!
Pepperoni
IDÉZET(anita @ Nov 23 2007, 06:23) *
Olyan rövid életű?? sad.gif Ne már! ohmy.gif És a labradorok???? Inkább nem is akarom tudni!

Ha jól tudom a nagyobb testű kutyák rövidebb ideig élnek, mint pl. a tacskók. A robokuttyokat nem tom laugh.gif
Ecet
IDÉZET(tifosi @ Nov 22 2007, 10:27) *

Pit bullterrier

Marmagasság: 46-56 cm

Súly: 22-36 kg

Szőrzet: rövid

Átlagos alomszám: 5-7 kölyök

Várható élettartam: 10-14 év

Elhelyezés: kertben vagy lakásban

Látod gyilok ez az a kutya, aki szeret veletek fogócskázni! laugh.gif
tifosi
IDÉZET(Ecet @ Nov 26 2007, 05:31) *
Látod gyilok ez az a kutya, aki szeret veletek fogócskázni! laugh.gif

De vajon gyilok szereti-e a fogócskát? laugh.gif
Pepperoni
IDÉZET(tifosi @ Nov 26 2007, 06:22) *
De vajon gyilok szereti-e a fogócskát? laugh.gif

Az attól függ mekkorát szippantott a levegőbe a kutyus rolleyes.gif
tifosi

Néhai kutyám apucija. 37 Kg izom. Ez már Gyilok érett! biggrin.gif
fiesta
IDÉZET(tifosi @ Dec 6 2007, 06:07) *

Néhai kutyám apucija. 37 Kg izom. Ez már Gyilok érett! biggrin.gif

Egyszer egy ilyen kergetett. A gazdája tapsolt kettőt és a kutya letépte az utcai telefon kagylóját. Majd tapsolt kettőt és a kutya elkezdett felénk rohanni. Azt hittem meghalunk
tifosi
IDÉZET(fiesta @ Dec 6 2007, 06:41) *
Egyszer egy ilyen kergetett. A gazdája tapsolt kettőt és a kutya letépte az utcai telefon kagylóját. Majd tapsolt kettőt és a kutya elkezdett felénk rohanni. Azt hittem meghalunk

A Bullterrierek alapból sosem támdanak emberre. A zorall külső mögött egy szelid bárány bújik meg. Az más kérdés, hogy ki lehet hozni belőlük a fenevadat is.
peet
Büdös tahó bunkók vagytok. És kicsit sem parasztok ugye. Remélem nektek megy egyszer egy ilyen kis belülről szelíd félrenevelt állat.

Nullák vagytok. Emberi hulladék...
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.