Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Szurkolók közti viták (avagy "Örök Slágerek")
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61
Vito
Nos mivel sok szurkolói topic-ban illetve cikkekben (melynél sokszor elkanyarodnak a cikk tartalmától) egymás kedvencének ócsárolása megy, így gondoltam kéne egy ilyen topic melyben ezt megtehetjük. Így sok olvasót s fórumozót kímélhetünk meg, akik a témával szeretnének foglalkozni, nem pedig egymás kedvence ócsárolását olvasni látástól vakulásig smile.gif
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 06:24) *
Nos mivel sok szurkolói topic-ban illetve cikkekben (melynél sokszor elkanyarodnak a cikk tartalmától) egymás kedvencének ócsárolása megy, így gondoltam kéne egy ilyen topic melyben ezt megtehetjük. Így sok olvasót s fórumozót kímélhetünk meg, akik a témával szeretnének foglalkozni, nem pedig egymás kedvence ócsárolását olvasni látástól vakulásig smile.gif

Ezért kár volt sz.tem.Odakényszerítve egy helyre korlátozva ez nem fog menni.Pedig jó ötlet lehetne..De ez spontán szokott jönni egy adott hírből az a baj(vagy nem baj).. biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 06:24) *

Az ötlet nem rossz, talán az utálkozások itt fognak tömörülni. smile.gif
Egyébként szerintem meg lehet beszélni a dolgokat normális hangvétellel és stílussal.
Nekem pl. egy gyenge pontom van, az 2007. unsure.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 18 2009, 06:27) *
Ezért kár volt sz.tem.Odakényszerítve egy helyre korlátozva ez nem fog menni.Pedig jó ötlet lehetne..De ez spontán szokott jönni egy adott hírből az a baj(vagy nem baj).. biggrin.gif

Kimi klasszisokkal jobb mint Massa.......Hami meg egy arrogáns, nagyképű, majom smile.gif
Zoli
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 06:30) *
Kimi klasszisokkal jobb mint Massa.......Hami meg egy arrogáns, nagyképű, majom smile.gif

A ...... utáni résszel tökéletesen egyetértek, ezért nem bírom.
Abban nem lennék biztos, hogy Kimi klasszisokkal jobb. Ezt ugyanolyan autóban lehet megnézni és eddig 1:1.
Vito
IDÉZET(Zoli @ Jan 18 2009, 06:29) *
Az ötlet nem rossz, talán az utálkozások itt fognak tömörülni. smile.gif
Egyébként szerintem meg lehet beszélni a dolgokat normális hangvétellel és stílussal.
Nekem pl. egy gyenge pontom van, az 2007. unsure.gif

Ja...remélem. A modikat is meg lehetne kérni.....a fórumozókat kérjék meg hogy a vitákat itt folytassák (persze akkor ha az nem oda való) smile.gif

Konkrétan? Alonso "hisztie", vagy Alonso Hami csatája??
tifosi
vito újabb hülyesége. Egy újabb felesleges topic.
Vito
IDÉZET(Zoli @ Jan 18 2009, 06:32) *
A ...... utáni résszel tökéletesen egyetértek, ezért nem bírom.
Abban nem lennék biztos, hogy Kimi klasszisokkal jobb. Ezt ugyanolyan autóban lehet megnézni és eddig 1:1.

Csak kekeckedek Szlavo baráttal cool.gif ........a Hamis rész ellenben vér komoly biggrin.gif
Zoli
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 06:34) *
Ja...remélem. A modikat is meg lehetne kérni.....a fórumozókat kérjék meg hogy a vitákat itt folytassák (persze akkor ha az nem oda való) smile.gif

Konkrétan? Alonso "hisztie", vagy Alonso Hami csatája??

Konkrétan Hami túlértékelése és Alonso fikázása.
Vito
IDÉZET(Zoli @ Jan 18 2009, 06:42) *
Konkrétan Hami túlértékelése és Alonso fikázása.

Az igazság az hogy számomra kicsit ez is meg az is. Értem ezalatt hogy benne volt Hami túlértékelése meg az is hogy Alot félig meddig önerőből verte. De tény, hogy Hami is túl sokat képzelt magáról ill a szezon 2-ik felében kicsit egyértelmű volt hogy Hamit részesítenék előnyben de tartottak Alonsótol....mivel ő nem kertelt volna a média felé
Zoli
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 06:49) *
Az igazság az hogy számomra kicsit ez is meg az is. Értem ezalatt hogy benne volt Hami túlértékelése meg az is hogy Alot félig meddig önerőből verte. De tény, hogy Hami is túl sokat képzelt magáról ill a szezon 2-ik felében kicsit egyértelmű volt hogy Hamit részesítenék előnyben de tartottak Alonsótol....mivel ő nem kertelt volna a média felé

Hát igen.
Ezzel az egésszel csak az a bajom, hogy Alo 2x vb lett a Renault-nál, átment a mekihez, ami 2007-re lett jó, ami lehet, hogy csak véletlen, mert nem tudom, hogy mennyire számít az hogy egy pilóta jól beállítja az autót, de ha Alonso miatt is fejlődött a csapat, akkor viszont hátba szúrták őt.
Vito
IDÉZET(Zoli @ Jan 18 2009, 06:54) *
Hát igen.
Ezzel az egésszel csak az a bajom, hogy Alo 2x vb lett a Renault-nál, átment a mekihez, ami 2007-re lett jó, ami lehet, hogy csak véletlen, mert nem tudom, hogy mennyire számít az hogy egy pilóta jól beállítja az autót, de ha Alonso miatt is fejlődött a csapat, akkor viszont hátba szúrták őt.

Sokat fejlődött Alonso jóvoltából...ha jól emlékszek 5-6 tizedet köszönhettek Neki wink.gif rolleyes.gif

Itt szerintem az lehetett a gigszer hogy Alo nem volt egyértelműen jobb. Értem ezalatt a pályán mutatott teljesítményt
Zoli
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 06:58) *
Sokat fejlődött Alonso jóvoltából...ha jól emlékszek 5-6 tizedet köszönhettek Neki wink.gif rolleyes.gif

Itt szerintem az lehetett a gigszer hogy Alo nem volt egyértelműen jobb. Értem ezalatt a pályán mutatott teljesítményt

Ezt sem egyszerű megitélni, mert Alonsónak a kocsijával több gond volt mint Haminak, de mind1 én Alonsós vagyok, az is maradok és ezt nem tudom objektíven látni.
Vito
IDÉZET(Zoli @ Jan 18 2009, 07:05) *
Ezt sem egyszerű megitélni, mert Alonsónak a kocsijával több gond volt mint Haminak, de mind1 én Alonsós vagyok, az is maradok és ezt nem tudom objektíven látni.

Há igen. Máshogy látja az ember a dolgokat ha az illetőnek szurkol vagy ha "kívülálló" smile.gif
Redye
Alonso sokáig volt a McLarennél az első számú,majd mikor látták,hogy Hamilton is van olyan erős kapott is egy esélyt..ami érthető.
Hamilton talán egy kicsit túl volt sztárolva,de kevés olyan újonc van,aki már első évében bajnok lehet.Ezt lehet arra fogni,hogy az egyik legjobb autóban is ült,de az autó nem minden....
Vito
IDÉZET(Redye @ Jan 18 2009, 08:03) *
Alonso sokáig volt a McLarennél az első számú,majd mikor látták,hogy Hamilton is van olyan erős kapott is egy esélyt..ami érthető.
Hamilton talán egy kicsit túl volt sztárolva,de kevés olyan újonc van,aki már első évében bajnok lehet.Ezt lehet arra fogni,hogy az egyik legjobb autóban is ült,de az autó nem minden....

Ez igaz..... De amit pl a Ringen csinált....hááá eléggé minősítette
Redye
IDÉZET(Vito @ Jan 18 2009, 08:06) *
Ez igaz..... De amit pl a Ringen csinált....hááá eléggé minősítette

akkor Alonso végezte a munka láthatóbb részét,de nem csak ő volt a hibás unsure.gif rolleyes.gif
Vito
IDÉZET(Redye @ Jan 18 2009, 08:14) *
akkor Alonso végezte a munka láthatóbb részét,de nem csak ő volt a hibás unsure.gif rolleyes.gif

Há mivel Hamilton kezdte.......És Roni lekajabálása....21 vagy 22 évesen
Kimo
IDÉZET(tifosi @ Jan 18 2009, 06:35) *
vito újabb hülyesége. Egy újabb felesleges topic.

ugyan ma osztottuk egymást, de itt egyetértünk smile.gif
Zoli
IDÉZET(Kimo @ Jan 18 2009, 09:15) *
ugyan ma osztottuk egymást, de itt egyetértünk smile.gif

Valahol azt is kell. smile.gif
Vito
IDÉZET
A szorgos kis hangya a forma 1 előtt 4 év alatt zsinórban bezsebelt 4 bajnoki címet különböző szériákban toronymagasan vezetve.Ennyit a tehetségről.. smile.gif

Ja a "kevésbbé tehetségesek" közt. De a "nagyoknál"...még egyet se tudott wink.gif rolleyes.gif
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 19 2009, 08:49) *
Ja a "kevésbbé tehetségesek" közt. De a "nagyoknál"...még egyet se tudott wink.gif rolleyes.gif

Nem hinném hogy a többi kategóriában kevésbé tehetségesek lennének a pilóták.Azok is versenysorozatok ahova igyekeznek a legjobbakat beültetni a csapatok.Rajkó elért egy papír vb címet 8 év alatt,tényleg lehengerlő tehetségről arulkodik el kell ismerni... wink.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 19 2009, 08:55) *
Nem hinném hogy a többi kategóriában kevésbé tehetségesek lennének a pilóták.Azok is versenysorozatok ahova igyekeznek a legjobbakat beültetni a csapatok.Rajkó elért egy papír vb címet 8 év alatt,tényleg lehengerlő tehetségről arulkodik el kell ismerni... wink.gif

A papír cím csak Nektek az. Plusz 2 VB második egy 3-ik wink.gif tongue.gif

Amúgy azalatt a 8év alatt rengeteg gyönyörű futamot produkált.....ezzel is népszerűsítve az F1-et wink.gif

Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 19 2009, 09:00) *
A papír cím csak Nektek az. Plusz 2 VB második egy 3-ik wink.gif tongue.gif

Amúgy azalatt a 8év alatt rengeteg gyönyörű futamot produkált.....ezzel is népszerűsítve az F1-et wink.gif

Ilyen címe bárkinek lehetne.Ez nem komoly erőből vb cím.Mivel az utolsó előtti futamnak még összetett 3-ik helyről vágott neki.Az életben nem mossa le magáról a papírvb címet.A tavalyi Massa teljesítmény az egy erőből szerzett vb lett volna.Nem lett,de itt az újabb sansz idén ami Rajkóra nem igaz,mert ennyit tudott egyszerűen és idén is kb annyit fog.Az az egy vitatott vb címe marad más nem.A 8 év alatt 5-ször minimum az elsőszámú erőben ült ennyi.. laugh.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 19 2009, 09:15) *
Ilyen címe bárkinek lehetne.Ez nem komoly erőből vb cím.

Massának egy "ilyenre" sem futi wink.gif

IDÉZET
Mivel az utolsó előtti futamnak még összetett 3-ik helyről vágott neki.Az életben nem mossa le magáról a papírvb címet

Mivel ennyire kiegyenlített volt a mezőny rolleyes.gif . Massánál ezt úgy hívjátok, hogy a "padlóról felkelt". Nos ez miért is más Kiminél?

IDÉZET
.A tavalyi Massa teljesítmény az egy erőből szerzett vb lett volna.Nem lett,de itt az újabb sansz idén ami Rajkóra nem igaz,mert ennyit tudott egyszerűen és idén is kb annyit fog.Az az egy vitatott vb címe marad más nem.

Lett volna ha év elején és év végén nem szerencsétlenkedik! Pedig most csak egy pilótával kellett harcolnia rolleyes.gif ! Az ő képességeit ez is meghaladta tongue.gif

IDÉZET
A 8 év alatt 5-ször minimum az elsőszámú erőben ült ennyi.. laugh.gif

Szerinted.... rolleyes.gif ...
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 19 2009, 09:26) *
Massának egy "ilyenre" sem futi wink.gif
Massától a csapata vette el máskülönben 8 győzelemmel toronymagasan vb.

Mivel ennyire kiegyenlített volt a mezőny rolleyes.gif . Massánál ezt úgy hívjátok, hogy a "padlóról felkelt". Nos ez miért is más Kiminél?
Kimi egész évben padlón volt Alonso és Lajoshoz képest.Massa csak év elején. 2 futamon.

Lett volna ha év elején és év végén nem szerencsétlenkedik! Pedig most csak egy pilótával kellett harcolnia rolleyes.gif ! Az ő képességeit ez is meghaladta tongue.gif
A csapata és a technika képességeit haladta meg az érdemben kiszolgálás.

Szerinted.... rolleyes.gif ...

Ez tény.És még kompenzáltam kicsit toleranciából... rolleyes.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 19 2009, 09:32) *
Ez tény.És még kompenzáltam kicsit toleranciából... rolleyes.gif

Mi az hogy a csapat??
Massa nem a csapat tagja blink.gif ?- Massa meg a csapattól és önmagától vett el pontokat wink.gif !
Ausztrália minimum 3-ik hely de inkább 1-2-ik, Malájban +8 ha nem bénázik, Monaco +2 ha nem hibázik......mi az hogy a csapat huh.gif ?
Ha ezeken nem veszít magasan VB! És ha ezek ellenére sem VB a box bakik miatt akkor aláírom, hogy a csapat.....így viszont nem
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 21 2009, 12:00) *
Mi az hogy a csapat??
Massa nem a csapat tagja blink.gif ?- Massa meg a csapattól és önmagától vett el pontokat wink.gif !
Ausztrália minimum 3-ik hely de inkább 1-2-ik, Malájban +8 ha nem bénázik, Monaco +2 ha nem hibázik......mi az hogy a csapat huh.gif ?
Ha ezeken nem veszít magasan VB! És ha ezek ellenére sem VB a box bakik miatt akkor aláírom, hogy a csapat.....így viszont nem

Néha nagyon fárasztó vagy Vito. wink.gif Olyan pilótáról még nem hallottam és szerintem te sem akinek az összes futam legalább dobogós helyen végződött,de olyanról már igen hogy a csapat egyetlen hibát sem vétett az évad folyamán,lásd:Meki tavaly pl,de a többiek sem hibáztak.A Ferka volt egyedül aki két győzelmet vett el a pilótájától.Senki más. wink.gif
gyrobe
IDÉZET(Vito @ Jan 19 2009, 09:26) *

Azért, mert "a kudarc csak a tehetségtelent veri földhöz". wink.gif
Szlavo
IDÉZET(gyrobe @ Jan 21 2009, 03:59) *
Azért, mert "a kudarc csak a tehetségtelent veri földhöz". wink.gif

Te nem Kimis vagy?Fura hogy épp te fikázod...Bár igaz hogy rendesen földhöz verte a kudarc,palánkozott rendesen... laugh.gif
gyrobe
IDÉZET(Szlavo @ Jan 21 2009, 04:14) *
Te nem Kimis vagy?Fura hogy épp te fikázod...Bár igaz hogy rendesen földhöz verte a kudarc,palánkozott rendesen... laugh.gif

Épp az a helyzet, hogy őt nem veri a földhöz. A massások és a szövegértés! laugh.gif
Szlavo
IDÉZET(gyrobe @ Jan 21 2009, 04:18) *
Épp az a helyzet, hogy őt nem veri a földhöz. A massások és a szövegértés! laugh.gif

Szövegértés? blink.gif Ki másra gondoltam volna?Ő fogta egymás után a palánkokat,mikor megpróbált talpraállni a sorozatos kudarcok után.Ki másra gondolhattam volna?Más nem törte atomjaira a kocsit sorozatosan a kudarcok után csak ő... unsure.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 21 2009, 03:42) *
Néha nagyon fárasztó vagy Vito. wink.gif Olyan pilótáról még nem hallottam és szerintem te sem akinek az összes futam legalább dobogós helyen végződött,de olyanról már igen hogy a csapat egyetlen hibát sem vétett az évad folyamán,lásd:Meki tavaly pl,de a többiek sem hibáztak.A Ferka volt egyedül aki két győzelmet vett el a pilótájától.Senki más. wink.gif

Csak annyira mint Te rolleyes.gif wink.gif ! Olyan csapatról még nem hallottam amely nem hibázhat rolleyes.gif .

De még mindig nem érted miről beszélek rolleyes.gif . Kimi 2007-ben hány győzelmet dobott el magától? Vagy hány dobogós helyet, ill Kimi az év végén rendesen odatette magát (mikor kellett), míg Massa ezéven....khm....kivétel Brazil Gp, de a többi!
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 21 2009, 07:50) *
Csak annyira mint Te rolleyes.gif wink.gif ! Olyan csapatról még nem hallottam amely nem hibázhat rolleyes.gif .

De még mindig nem érted miről beszélek rolleyes.gif . Kimi 2007-ben hány győzelmet dobott el magától? Vagy hány dobogós helyet, ill Kimi az év végén rendesen odatette magát (mikor kellett), míg Massa ezéven....khm....kivétel Brazil Gp, de a többi!

Kimid nem dobott el semmit.Ő csak örökölt győzelmeket,mások hibáiból profitálva.Meki hibázott tavaly?Sorold fel! wink.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 21 2009, 07:52) *
Ő csak örökölt győzelmeket,mások hibáiból profitálva. wink.gif

blink.gif Ja egyet mikor Hamit csesztek behívni rolleyes.gif !

IDÉZET
Kimid nem dobott el semmit.

Na látod.....Tudsz ha akarsz rolleyes.gif wink.gif

IDÉZET
Meki hibázott tavaly?Sorold fel!

Félreértedted!.........-Úgy mondod minha a Ferka nem hibázhatna- Holott mikor hibátlanul dolgozott a csapat, Massa akkor meg eldobta a győzelmet....

Amúgy meg hibázott....nem véletlen nem lett meg a konstruktőri..... Ha Kovának is olyan taktikát adnak mint Haminek.....Massát és Kimit is megszorongatta volna párszor rolleyes.gif wink.gif ! Gondolom tudsz róla hogy 4-5-6 körrel többet kapott feszt mint Hami. Így az időmérőn esélye nem volt a két Ferka elé vagy közé férkőznie
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 21 2009, 08:12) *
blink.gif Ja egyet mikor Hamit csesztek behívni rolleyes.gif !

Na látod.....Tudsz ha akarsz rolleyes.gif wink.gif

Félreértedted!.........-Úgy mondod minha a Ferka nem hibázhatna- Holott mikor hibátlanul dolgozott a csapat, Massa akkor meg eldobta a győzelmet....

Amúgy meg hibázott....nem véletlen nem lett meg a konstruktőri..... Ha Kovának is olyan taktikát adnak mint Haminek.....Massát és Kimit is megszorongatta volna párszor rolleyes.gif wink.gif ! Gondolom tudsz róla hogy 4-5-6 körrel többet kapott feszt mint Hami. Így az időmérőn esélye nem volt a két Ferka elé vagy közé férkőznie

Nem fogod fel?Hamilton is hibázott,Rajkó is,Massa is és a többi is.Pilóta nincs olyan amelyik nem hibázott!Csapat van.Ennyi. wink.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 21 2009, 08:23) *
Nem fogod fel?Hamilton is hibázott,Rajkó is,Massa is és a többi is.Pilóta nincs olyan amelyik nem hibázott!Csapat van.Ennyi. wink.gif

Csak nem mindegy mikor hibázik wink.gif (a pilóta)
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 22 2009, 05:48) *
Csak nem mindegy mikor hibázik wink.gif (a pilóta)

Annyit mindenki hibázott mint Massa,Rajkó többet is.Fogd már fel hogy a csapathibák döntötték el a címet.Lajos csapata nem hibázott. smile.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 22 2009, 08:27) *
Annyit mindenki hibázott mint Massa,Rajkó többet is.Fogd már fel hogy a csapathibák döntötték el a címet.Lajos csapata nem hibázott. smile.gif

2007-ben Kimi nem hibázott smile.gif (De Monza, összetörte az autót....és még is 3-ik lett vele)
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 22 2009, 08:32) *
2007-ben Kimi nem hibázott smile.gif (De Monza, összetörte az autót....és még is 3-ik lett vele)

Igen?De azért nem kellett másfél percig vesztegelnie a boxban,és még egy stop and go-t is végrehajtania.Érdekes hasonlataid vannak néha... laugh.gif blink.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 22 2009, 08:35) *
Igen?De azért nem kellett másfél percig vesztegelnie a boxban,és még egy stop and go-t is végrehajtania.Érdekes hasonlataid vannak néha... laugh.gif blink.gif

Massa Silverstone.. rolleyes.gif .... igen érdekes wink.gif ! Kimi, ha egyszer elöl volt, esélyt nem adott arra, hogy a csapttárs meg tudja előzni....Ő nem dobott el első, ill második helyet rolleyes.gif
Szlavo
IDÉZET(Vito @ Jan 22 2009, 08:45) *
Massa Silverstone.. rolleyes.gif .... igen érdekes wink.gif ! Kimi, ha egyszer elöl volt, esélyt nem adott arra, hogy a csapttárs meg tudja előzni....Ő nem dobott el első, ill második helyet rolleyes.gif

Nem is volt sok lehetősége eldobálni őket,mivel ritkán járt arra.Birka mögött se hagyta senkinek a ringen hogy megelőzzék az tény.19 körön át tartotta magát.... rolleyes.gif
Vito
IDÉZET(Szlavo @ Jan 22 2009, 08:49) *
Nem is volt sok lehetősége eldobálni őket,mivel ritkán járt arra.Birka mögött se hagyta senkinek a ringen hogy megelőzzék az tény.19 körön át tartotta magát.... rolleyes.gif

Azon a futamon Kimi feljött a 3-ik helyre, míg Massád a 4-ik helyről......"feljött" az utolsó helyre laugh.gif .
(Kimi fulra megtankolva ment rolleyes.gif )

Mié? 2007-ben 6 győzelem...egyet nem dobott el!

Boszi27
Tűleveles témák:
Senna-Prost
Schumi-Senna
Schumi-Montoya
McLaren-Ferrari
Kimi-Massa
Alonso-Hamilton
Valami kimaradt esetleg? unsure.gif
Örökzöld téma is akad bőven...
Vito
Pepe most őszintén. Te valakit leelőzöl. Az ideális íven vagy, az ellenfeled meg belülről vissza akarna előzni. De ez csak akkor lehetséges ha lehúzódsz. Gondolom Te így versenyeznél blink.gif
Chips
IDÉZET(Vito @ Feb 22 2009, 08:09) *
Pepe most őszintén. Te valakit leelőzöl. Az ideális íven vagy, az ellenfeled meg belülről vissza akarna előzni. De ez csak akkor lehetséges ha lehúzódsz. Gondolom Te így versenyeznél blink.gif

Hagyd, ennek már nincsen semmi értelme. A fejébe vette, hogy Hamilton ment neki Massának és kész. Úgyse érti meg wink.gif
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ Feb 22 2009, 08:09) *

Vito gondold oda ,hogy ott nem fű van, hanem betonfal. Akkor mi van?
Chips
IDÉZET(Pepperoni @ Feb 22 2009, 08:17) *

Akkor Massa vagy összetöri magát, vagy nincs karambol, és hamilton Kínában VB wink.gif
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ Feb 22 2009, 08:17) *

Te meg Alonso-nál Spanyolba.....és ott még sebesség is volt

de nem az volt és ennyi a lényeg. Massa spontán rosszul mérte fel vagy egyszerűen preztizsből nem hagyta. Neki inkább a kigyorsításra kellett volna figyelni, mivel lassú kanyar -s mint láttuk Massa erőteljesen ott volt Hamiltonon- nem szakadt volna le. Az egyenesbe meg simán elmegy, a lehető legkisebb rizikót válalva. Figyelembe véve a VB címet....ez tűnt volna logikus és ésszerű megoldásnak.
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ Feb 22 2009, 08:22) *
Te meg Alonso-nál Spanyolba.....és ott még sebesség is volt

de nem az volt és ennyi a lényeg. Massa spontán rosszul mérte fel vagy egyszerűen preztizsből nem hagyta. Neki inkább a kigyorsításra kellett volna figyelni, mivel lassú kanyar -s mint láttuk Massa erőteljesen ott volt Hamiltonon- nem szakadt volna le. Az egyenesbe meg simán elmegy, a lehető legkisebb rizikót válalva. Figyelembe véve a VB címet....ez tűnt volna logikus és ésszerű megoldásnak.

Most nem arról van szó. Teljesn más a kettő. De lezártam. Megkértek rá a modik.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.