Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: F1világ fórum találkozó
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82
Clyde
IDÉZET(Vito @ Sep 15 2008, 12:40) *
Így igaz! Ezért kérem a képet ill nem írok hülyeségeket!

Bár tenyleg igy maradna! rolleyes.gif
Azert fenyes siker iden az AKR, tele lettunk jo nokkel, meg betortunk teged is, ha maskepp nem, hat egy fogadassal. cool.gif

Apropo. Mit szolnatok lassan most mar egy forum talalkozohoz?
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Sep 15 2008, 12:44) *
Azert fenyes siker iden az AKR, tele lettunk jo nokkel, meg betortunk teged is, ha maskepp nem, hat egy fogadassal. cool.gif

Én is támogatom. Szeretném látni befanat (nélküle nincs tali rolleyes.gif ), kimstert, hunnyt, zavát, carlitot, enemet, még ezt a faszkalap vitot is. biggrin.gif
....................... éééés a hangembereket: Tarzaant és tifosit. biggrin.gif
Zava
IDÉZET(Clyde @ Sep 15 2008, 12:44) *

csak ha ide szervezzük miklósra cool.gif
ééés persze a Kimiseknek utána továbbképzés a faház kocsmában laugh.gif
Zava
IDÉZET(Vito @ Sep 15 2008, 12:27) *
Zava, majd add a képet! cool.gif biggrin.gif

folyamatban van a beszerzése wink.gif
Eulo
IDÉZET(Zava @ Sep 15 2008, 03:08) *
csak ha ide szervezzük miklósra cool.gif
ééés persze a Kimiseknek utána továbbképzés a faház kocsmában laugh.gif

Szerintem ez az ötlet x:2-re le lesz szavazva. x az az érdeklődő tagok számának változója. smile.gif
Clyde
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 03:14) *
Szerintem ez az ötlet x:2-re le lesz szavazva. x az az érdeklődő tagok számának változója. smile.gif

Esetleg igazan nyithatna valaki valami forumtali topikot, vagy ilyesmi, mivel ugye ez a topik itt most inkabb temetokent funkcional. biggrin.gif
Zava
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 03:14) *

ez csak akkor lenne így, ha a maradék x jelentkező összebeszél, és ugyanoda akar menni. wink.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Sep 15 2008, 11:44) *

Komoly siker ez! biggrin.gif

IDÉZET

Én is támogatom, ha hírek mentes övezet lesz.
anci
IDÉZET(Zava @ Sep 15 2008, 02:48) *
ez csak akkor lenne így, ha a maradék x jelentkező összebeszél, és ugyanoda akar menni. wink.gif

Jó bulizást! sad.gif
nm_
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 12:58) *
Én is támogatom. Szeretném látni befanat (nélküle nincs tali rolleyes.gif ), kimstert, hunnyt, zavát, carlitot, enemet, még ezt a faszkalap vitot is. biggrin.gif

Ha az "enem" én vagyok, akkor benne vagyok, de ragaszkodom Boszihoz és Rókához is! cool.gif
Zava
IDÉZET(nm_ @ Sep 15 2008, 04:02) *
Ha az "enem" én vagyok, akkor benne vagyok, de ragaszkodom Boszihoz és Rókához is! cool.gif

niemand, nanométer, amiben van egymás után n & m és ismeretlen, az te vagy tongue.gif
Pepét sem kihagyni. smile.gif
anci
IDÉZET(Zava @ Sep 15 2008, 03:12) *
niemand, nanométer, amiben van egymás után n & m és ismeretlen, az te vagy tongue.gif

Na nem baj majd én bulizok egy másik szőkével. rolleyes.gif
nm_
IDÉZET(Zava @ Sep 15 2008, 04:12) *

alap wink.gif
Pepperoni
IDÉZET(nm_ @ Sep 15 2008, 04:25) *
alap wink.gif

Már azt hittem kihagytok... dry.gif tongue.gif smile.gif
Blonda
IDÉZET(Clyde @ Sep 15 2008, 03:16) *
Esetleg igazan nyithatna valaki valami forumtali topikot, vagy ilyesmi, mivel ugye ez a topik itt most inkabb temetokent funkcional. biggrin.gif

Mivel sírva vígad a magyar, ez a topik is ideális hely. wink.gif
Eulo
Természetesen senkit nem szeretnék kihagyni, csak most hirtelen ennyien jutottak eszembe. Funes is jöjjön. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Blonda @ Sep 15 2008, 05:24) *
Mivel sírva vígad a magyar, ez a topik is ideális hely. wink.gif

De azért azt megjegyeztem Nándinak, hogy nem szeretne látni... wink.gif biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 05:26) *
Természetesen senkit nem szeretnék kihagyni, csak most hirtelen ennyien jutottak eszembe. Funes is jöjjön. biggrin.gif

Jézusom. Boxkesztyűt és fogvédőt vigyek? biggrin.gif
anci
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 04:26) *

Igaz én nem mehetek.
Zava
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 05:26) *

örülnék ha jönne. legalább végre elhinné (ha már a saját szemével látja), hogy Pepe létező ember, és nem egy gépen futtatott program, aki mások véleményét mondja vissza. biggrin.gif
viccen kívül is kíváncsi lennék rá smile.gif élőben a fórumos "ellenlábasok" is normálisak.
tifosi
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 04:26) *

Funest kihagynám, mintahogy a többi hírekest is.
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Sep 15 2008, 05:30) *
örülnék ha jönne. legalább végre elhinné (ha már a saját szemével látja), hogy Pepe létező ember, és nem egy gépen futtatott program, aki mások véleményét mondja vissza. biggrin.gif
viccen kívül is kíváncsi lennék rá smile.gif élőben a fórumos "ellenlábasok" is normálisak.

Egyébként Funes nem lehet olyan rossz arc, csak nem tudom itt miért csinálja a palávert... biggrin.gif Zava te meg kockát hozzál... wink.gif
Eulo
IDÉZET(anci @ Sep 15 2008, 05:27) *
Igaz én nem mehetek.

Te is jöhetsz, miért ne? A fél fórumot nem soroltam fel még rajad kívül. smile.gif
anci
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 04:32) *
Te is jöhetsz, miért ne? A fél fórumot nem soroltam fel még rajad kívül. smile.gif

Á köszönöm. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(tifosi @ Sep 15 2008, 05:32) *

Akit Nándi felsorolt csak Tarzaannak volt köze a hirekhez a többinek nem.
Eulo
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 15 2008, 05:32) *
Egyébként Funes nem lehet olyan rossz arc, csak nem tudom itt miért csinálja a palávert... biggrin.gif Zava te meg kockát hozzál... wink.gif

Persze hogy nem. Élőben inkább pozitív dolgokat hallottam róla, és személyes tapasztalatom még 2005-ből szintén pozitív. De a neten időnként eldurran az agya, és bekattan mint a lőtornyok az Onslaught játékból. biggrin.gif
Sivatagi Róka
IDÉZET(nm_ @ Sep 15 2008, 04:02) *

rolleyes.gif Köszönet érte .Egyébként jó ötletnek tartom.
Sivatagi Róka
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 05:34) *
Persze hogy nem. Élőben inkább pozitív dolgokat hallottam róla, és személyes tapasztalatom még 2005-ből szintén pozitív. De a neten időnként eldurran az agya, és bekattan mint a lőtornyok az Onslaught játékból. biggrin.gif

Bár nem ismerem csak virtuálisan ,de szerintem is más lehet élőben mint itt a neten.Azért néha segítenek neki durranni,ezek között talán néha én is ott vagyok. biggrin.gif
Hozzáteszem hogy a hsz-ek olvasása közben néha odaképzelek egy-egy arckifejezést az írótól és egész jókat tudok nevetni magamban még az egyébként dühítőeken is. wink.gif
Dina_Kimifan
Hello!
Ha idén nem is Kimi nyer nekem akkor is ő a VB! tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Dina_Kimifan @ Sep 15 2008, 06:31) *
Hello!
Ha idén nem is Kimi nyer nekem akkor is ő a VB! tongue.gif

Ez komoyl hsz volt... biggrin.gif
Sivatagi Róka
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 15 2008, 06:46) *

Majd Ancikával egyeztetnek,korban is országban is közelebb állnak egymáshoz wink.gif
befana
IDÉZET(Euloálius @ Sep 15 2008, 12:58) *

rolleyes.gif Hát hogyan is lehetne ellenállni ilyen szíves invitálásnak?Olyan lenne,mint egy 20 éves osztálytalálkozó,ahol mindenki próbálja találgatni,hogy ki lehet a másik,csak itt nem a külső dominálna(Kivéve Clyde-nál és nálam,mert mi rendesek vagyunk és nem árulunk zsákbamacskát...esetleg petrezselymet,ha minden kötél szakad. wink.gif tongue.gif ),hanem beszéltetni kellene a másikat,hogy leleplezhessük a stílusa alapján.Informáljatok a részletekről,ha lehet idejekorán,hogy itthon legyek. wink.gif
anci
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 15 2008, 05:46) *

Az bizony. biggrin.gif Ha te tudnád hogy nálunk mennyire szeretik a forma1-et. biggrin.gif És Kimit és a szőkéket. tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(anci @ Sep 15 2008, 07:58) *
Az bizony. biggrin.gif Ha te tudnád hogy nálunk mennyire szeretik a forma1-et. biggrin.gif És Kimit és a szőkéket. tongue.gif

Engem mindenki szeret... rolleyes.gif tongue.gif
Clyde
IDÉZET(tifosi @ Sep 15 2008, 05:32) *

Eloben elviselhetok, de teny, hogy itt nem az a cel hogy...
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Sep 15 2008, 08:05) *
Eloben elviselhetok, de teny, hogy itt nem az a cel hogy...

Jó igazából, ha Funes nem jön nem fogok sírva fakadni... biggrin.gif
anci
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 15 2008, 07:01) *
Engem mindenki szeret... rolleyes.gif tongue.gif

Nem is juthatott más az eszembe.De vigyázz mert Zava figyel! tongue.gif biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(anci @ Sep 15 2008, 08:08) *
Nem is juthatott más az eszembe.De vigyázz mert Zava figyel! tongue.gif biggrin.gif

Zava is szeret... tongue.gif
anci
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 15 2008, 07:09) *
Zava is szeret... tongue.gif

Hivatalos:Peppét mindenki szereti.De én a legjobban. tongue.gif biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(anci @ Sep 15 2008, 08:11) *
Hivatalos:Peppét mindenki szereti.De én a legjobban. tongue.gif biggrin.gif

Amatorok.. Nem ismeritek a klasszikus Mikrobi meset?
"Peppe szereti gyongyot, gyongy szereti Peppet..." wink.gif
Tessek szepen megvenni a Tescoban 990 Ft-ert. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Sep 15 2008, 08:47) *
Amatorok.. Nem ismeritek a klasszikus Mikrobi meset?
"Peppe szereti gyongyot, gyongy szereti Peppet..." wink.gif
Tessek szepen megvenni a Tescoban 990 Ft-ert. biggrin.gif

Te állat mit raktál az aláírásomba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rosszat fogok álmodni blink.gif tongue.gif
Clyde
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 15 2008, 10:18) *
Te állat mit raktál az aláírásomba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rosszat fogok álmodni blink.gif tongue.gif

Az egyetlen Ferrari volt, akit NAGYreszt elismerek. biggrin.gif

(gy.k Lolo Ferrari)
tifosi
Ez más SoKK laugh.gif
Kimster
IDÉZET(befana @ Sep 15 2008, 07:31) *
rolleyes.gif Hát hogyan is lehetne ellenállni ilyen szíves invitálásnak?Olyan lenne,mint egy 20 éves osztálytalálkozó,ahol mindenki próbálja találgatni,hogy ki lehet a másik,csak itt nem a külső dominálna(Kivéve Clyde-nál és nálam,mert mi rendesek vagyunk és nem árulunk zsákbamacskát...esetleg petrezselymet,ha minden kötél szakad. wink.gif tongue.gif ),hanem beszéltetni kellene a másikat,hogy leleplezhessük a stílusa alapján.Informáljatok a részletekről,ha lehet idejekorán,hogy itthon legyek. wink.gif

Én sem árulok zsákbamacskát. Tessék csak megnézni a képem. Nagyon régóta kinn van. wink.gif
Clyde
Orulok az ekkora erdeklodesnek. Eloszor tisztazzuk, hogy mi a cel, es hol.
Szerintem megteszi kezdetnek egy futamnezes, esetleg pont az idei utolso. (nov 2, Brazil) Ez ugyis este van.
Feltetelezem, a legidealisabb Budapest lennne a legtobb forumozonak.
Velemeny? Konkret helyszin otletek?
Lehetoleg ne a Don Boscoloval, vagy a Kempinskyvel gyertek. biggrin.gif (Bar tavaly, ha jol emlekszem a Formulasok szerveztek valamit a Boxutcaba.)
Clyde
IDÉZET(Kimster @ Sep 16 2008, 07:01) *
Én sem árulok zsákbamacskát. Tessék csak megnézni a képem. Nagyon régóta kinn van. wink.gif

Mondjuk tenyleg udvozito lenne, ha minel tobben tennek ki a kepuket, szemelyesebb, ugyanakkor ha letrejon a talalkozo, egyszerubb is ismerkedni.
Teged mar megcsodaltunk, johetne valami uj kep mar! wink.gif
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Sep 16 2008, 07:26) *
Orulok az ekkora erdeklodesnek. Eloszor tisztazzuk, hogy mi a cel, es hol.
Szerintem megteszi kezdetnek egy futamnezes, esetleg pont az idei utolso. (nov 2, Brazil) Ez ugyis este van.
Feltetelezem, a legidealisabb Budapest lennne a legtobb forumozonak.
Velemeny? Konkret helyszin otletek?
Lehetoleg ne a Don Boscoloval, vagy a Kempinskyvel gyertek. biggrin.gif (Bar tavaly, ha jol emlekszem a Formulasok szerveztek valamit a Boxutcaba.)

STEX biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(Euloálius @ Sep 16 2008, 08:30) *
STEX biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

En erre gondoltam:
http://g1kartcenter.hu/

Mint az lathato, van LCD tv is.
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Sep 16 2008, 08:51) *
En erre gondoltam:
http://g1kartcenter.hu/

Mint az lathato, van LCD tv is.

Felőlem... de gokartozni nem kötelező, ugye? tongue.gif
befana
IDÉZET(Kimster @ Sep 16 2008, 07:01) *

Jó,Te sem. smile.gif Nagyon csinos vagy(akkor én nem megyek inkább... tongue.gif )!
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.