Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Baku F1
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Eulo_
Van egy érzésem, hogy nem lesz rossz futamunk holnap, ezért kreáltam topikot.
Eulo_
Jaés nyomtam egyet Hulkbergre (az en-t megkapta a nevéből Rózsi smile.gif)

A Mercedes akkora előnyben van most, hogy kizárt, hogy holnap nyerjenek. smile.gif
Mochok85
Kvali sorrend. Lewis, Nico, Nico! smile.gif
Mochok85
Itt jól kihangsúlyozódik a fix áttételezés negatívuma.
Eulo_
Pepperoni rejszol. Öten hullottak ki a Ferrari elől.
Eulo_
Nem mellesleg kimondhatatlanul sajnálom Perez hibáját, ez a 2. hely de szép lett volna.
Pepperoni
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 18 2016, 04:01) *

Nem is néztem az időmérőt... Az meg nem balszerencse, hogy Hamilton bénázott smile.gif
Zoli
Monaco:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

Kanada:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

Baku:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg
Mochok85
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 18 2016, 08:08) *
Nem is néztem az időmérőt... Az meg nem balszerencse, hogy Hamilton bénázott smile.gif

Fél mezőny bénázott de szerintem nem a pálya miatt hanem a Pirelli marhaságai miatt. Nem tapadtak be fékezéskor annyira magas a guminyomás. Kerékdőlésre is panaszkodtak. Pirelli be volt szarva és elővigyázatosságból röhejes értékeket adtak meg ami a végén kontraproduktív mert mindenki csuszkált ergo veszélyesebbé tették. Legalább nem volt dögunalom.
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 18 2016, 03:01) *

Inkább a niga vállalhatatlan "teljesítményéről" regélj egy szépet!
Pepperoni
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 18 2016, 08:56) *
Fél mezőny bénázott de szerintem nem a pálya miatt hanem a Pirelli marhaságai miatt. Nem tapadtak be fékezéskor annyira magas a guminyomás. Kerékdőlésre is panaszkodtak. Pirelli be volt szarva és elővigyázatosságból röhejes értékeket adtak meg ami a végén kontraproduktív mert mindenki csuszkált ergo veszélyesebbé tették. Legalább nem volt dögunalom.

Pedig ilyen pályán elengedhetetlen a magas kerékdőlés... Azzal lehet melegen tartani a gumikat. Meg persze az alacsonyabb guminyomással. Tényleg az F1 szégyene, a pálya is meg az ilyen "majd én megmondom mennyire álllíthatod be". Profi prototípus versenyautók, mindegyiknek más a jó.
Eulo_
IDÉZET(Jeti @ Jun 18 2016, 10:15) *
Inkább a niga vállalhatatlan "teljesítményéről" regélj egy szépet!

Nem volt rosszabb, mint Buttoné. biggrin.gif
hunocsi
378km/h!
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 19 2016, 09:12) *
Nem volt rosszabb, mint Buttoné. biggrin.gif

De, rosszabb volt. Jenson csak simán lassú volt, és kiesett a Q1-ben a ratyi Hondával. Mr. Bieber meg a mezőny legjobb autójával bohóckodott. Konkrétan egyetlen értelmes kört sem tudott összerakni. Az meg külön vicces, hogy a verseny előtt ő szólt be Rosbergnek, hogy ne rinyáljon. laugh.gif
Azt hiszem Hamilton már nem tud ennél mélyebbre süllyednie.
Respect a megmaradt szurkereknek, nem lehet könnyű nekik! tongue.gif
Mochok85
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 19 2016, 08:46) *
Pedig ilyen pályán elengedhetetlen a magas kerékdőlés... Azzal lehet melegen tartani a gumikat. Meg persze az alacsonyabb guminyomással. Tényleg az F1 szégyene, a pálya is meg az ilyen "majd én megmondom mennyire álllíthatod be". Profi prototípus versenyautók, mindegyiknek más a jó.

A nagy egyenes meg a sok hupli (utcai pálya) miatt kell a nagy negatív kerékdőlés szóval tényleg röhej. Guminyomást is valószinűleg a nagy végsebesség miatt lőtték be ilyen magasra. 22psi volt, aztán ment a nyafogás majd leengedték 21-te. Dőlésszöget nem tudom mennyi. Jövőre remélhetőleg már kicsit merészebb értékekkel versenyezhetnek ha nem lesz semmi botrány a gumik körül.
Pepperoni
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 19 2016, 01:53) *
A nagy egyenes meg a sok hupli (utcai pálya) miatt kell a nagy negatív kerékdőlés szóval tényleg röhej. Guminyomást is valószinűleg a nagy végsebesség miatt lőtték be ilyen magasra. 22psi volt, aztán ment a nyafogás majd leengedték 21-te. Dőlésszöget nem tudom mennyi. Jövőre remélhetőleg már kicsit merészebb értékekkel versenyezhetnek ha nem lesz semmi botrány a gumik körül.

Gumi melegítés miatt is fontos a nagy kerékdőlés. Monzában is mindig extrém kerékdőlések voltak.
Mochok85
IDÉZET(hunocsi @ Jun 19 2016, 12:04) *

Lehet lenne az 400 is ha minden pályára be lehetne lőni az áttételezést mint pár éve.
Jeti
Bréking: Engedélyt kapott a Mercedes Hamilton elfékezett gumijának cseréjére
Már a rinya is nevetséges vlt a Mercitől, de erre az ítéletre nincsenek szavak.
Úgy néz ki a FIA bajnokságok mind megvannak bundázva, a WTCC-t a Citroen vette meg, a WRC-t a VW, az F1-et pedig a Merci.
Zoli
Feldobhatnák a közvetítést pár bakui tájképpel mert nézhetetlenül szar ez a futam. A pálya meg egy nagy nulla.
Eulo_
Kaki. A tegnapi időmérő sokkal érdekesebb volt.
hunocsi
Hát a GP2 futamok után nem gondoltam, hogy semmiféle káosz nem lesz :/
Mochok85
Jordan 2 SC-t jósolt. Ezen a futamon az se segitett volna. Hány évre irtak szerződést?
Vito
Èn ezt nem hiszem el!!! Olyat kàromkodtam mikor behìvtàk Kimit a boxba... Komolyan nem èrtem a Ferrarit. Hol Vettel hol Kimi taktikàjàt cseszik el de rohadt amatőr mòdon.
Plusz èn kis naiv 36-ik körtől vàrtam mikor hìvjàk Kimit a boxba hàtha ùgy a szuperlàgyakon lesz esèlye utolèrni megèlőzni ès 5secet kiautòzni Perez-el szemben. Persze hogy nem törtènt meg hanem mint valami szerencsètlen analfabèta hülyèk vàrjàk a csodàt, messiàst, megvàltòt vagy tudom is èn aki majd megeszi a Force India abroncsait.
Thibczy
Ez elég Tesco gazdaságosra sikerült. Egyedül Perez 3. helye értékelhető ebből az egész futamból.

A Ferrarinál meg birkák ülnek. Barcelonában ugyanez volt, a Red Bull lépett egy hülyeséget Ricsivel, a Ferrari meg ugrott a vörös posztóval a bikára. Vettel legalább gondolkodott, de majd pár év, és jön, hogy túl nagy hatalma van a csapatban.
Pepperoni
IDÉZET(Thibczy @ Jun 19 2016, 05:20) *
Ez elég Tesco gazdaságosra sikerült. Egyedül Perez 3. helye értékelhető ebből az egész futamból.

A Ferrarinál meg birkák ülnek. Barcelonában ugyanez volt, a Red Bull lépett egy hülyeséget Ricsivel, a Ferrari meg ugrott a vörös posztóval a bikára. Vettel legalább gondolkodott, de majd pár év, és jön, hogy túl nagy hatalma van a csapatban.

Egyik szar pálya után jön a másik. A1 ring... De hálistennek utána jobbnál jobbak jönnek.
Eulo_
Szerintem ez egy jó pálya, lesznek itt jobb versenyek a jövőben. Remélem jövőre hozzák a puhább keverékeket. Sochinak is ez a konzervatív gumiválasztás tett be 2014-ben, és ez azért egy fokkal jobb futam volt annál.
Mochok85
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 19 2016, 07:24) *
Szerintem ez egy jó pálya, lesznek itt jobb versenyek a jövőben. Remélem jövőre hozzák a puhább keverékeket. Sochinak is ez a konzervatív gumiválasztás tett be 2014-ben, és ez azért egy fokkal jobb futam volt annál.

Nem, ez egy szar pálya hosszú, DRS-sel elbaszott egyenesekkel. Semmi látványosság nem volt. A gyorsabbik 2 körön keresztül zárkózott fel a lassabbra majd megelőzte az egyenesben de úgy hogy a fékzónában se volt esélye a hátsónak visszanyerni a pozícióját.
Eulo_
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 19 2016, 06:47) *
Nem, ez egy szar pálya hosszú, DRS-sel elbaszott egyenesekkel. Semmi látványosság nem volt. A gyorsabbik 2 körön keresztül zárkózott fel a lassabbra majd megelőzte az egyenesben de úgy hogy a fékzónában se volt esélye a hátsónak visszanyerni a pozícióját.

OK, te így látod, én meg nem. smile.gif

Kétségtelen, hogy a futam szar volt, ebben nem vitatkozunk... de a pálya szerintem nem rossz, potenciálisan érdekes helyszín lehet a jövőben.
Mochok85
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 19 2016, 07:58) *
OK, te így látod, én meg nem. smile.gif

Kétségtelen, hogy a futam szar volt, ebben nem vitatkozunk... de a pálya szerintem nem rossz, potenciálisan érdekes helyszín lehet a jövőben.

Ha a DRS zónákkal kezdenek valamit akkor még lehet.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.