Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kanadai futamtopik
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Mochok85
3.
1.
Pali
4.
5.
Lajos behúzza, ha már belelendült. Az is eldől hogy Ricciardo mehet-e a címért vagy azért mégse annyira jó az új renault motor.
Pepperoni
Ferrari 1-2, 2 sec/kör.
Pali
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 8 2016, 03:42) *
Ferrari 1-2, 2 sec/kör.

Raikkonenre szavaztál?
Thibczy
Hamilton ezt most behúzza szvsz.

Remélem a Mercik is meg Verstappen is jól megy végre egyszerre, már csak az F1Liga miatt.
Zoli
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg
Pepperoni
IDÉZET(Pali @ Jun 8 2016, 03:55) *
Raikkonenre szavaztál?

Neeem. Ha Vettellel nem történik semm, erőből nem hiszem, hogy bármikor is lenyomná.
Pali
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 9 2016, 03:00) *
Neeem. Ha Vettellel nem történik semm, erőből nem hiszem, hogy bármikor is lenyomná.

Amikor írtad akkor még Vettelen nem volt szavazat én meg azt hittem Kimire dobtad a tiedet.
Tucsok
Szisztok!
Egy kérdés. Az időmérőt és a futamot hol lehet nézni? A tv-műsor szerint szinte csak foci lesz.
Köszi.
Pali
IDÉZET(Tucsok @ Jun 10 2016, 02:02) *
Szisztok!
Egy kérdés. Az időmérőt és a futamot hol lehet nézni? A tv-műsor szerint szinte csak foci lesz.
Köszi.

Duna tv-n.
Pali
Legszarabb futam idén. Kár hogy Lajos kitette Rózsit. Vettel már sokadszorra bénázik. Rötyó motor még mindig kevés. A honda meg egyenesen szar.
skullsplinter
IDÉZET(Pali @ Jun 12 2016, 08:55) *
Legszarabb futam idén. Kár hogy Lajos kitette Rózsit. Vettel már sokadszorra bénázik. Rötyó motor még mindig kevés. A honda meg egyenesen szar.

A legszarabbnak nem mondanám, de egyértelműen a rosszabbak között van. Ha nincs Vettel jó startja meg a Verstappen/Rosberg csata, akkor le lehetne húzni a wc-n az egészet. A DRS-t meg annyira utálom, hogy arra nincsen szó.
Eulo_
Bottas driver of the day...

Ilyen is régen volt. Legfeljebb a nagy bumm előtti univerzumban.
Eulo_
Ja és a Rajkó-Rózsi páros igazán ádáz harcot vívtak a nap balfasza címért.
Pali
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 12 2016, 10:28) *
Ja és a Rajkó-Rózsi páros igazán ádáz harcot vívtak a nap balfasza címért.

Nálam az Vettel. Ezt meg kellett volna nyernie, ehhez képest még felzárkózni se tudott. Nagyon jó lenne ha Raikot lecserélné a ferrari és kiderülne Vettel valós teljesítménye mert engem nem győzött meg. Kíváncsi lennék Rosberggel mire menne de nem lennék meglepve ha Rózsi elkalapálná, ha esetleg jövőre összekerülnének.

Ferrarista
IDÉZET(Pali @ Jun 13 2016, 10:40) *
Nálam az Vettel. Ezt meg kellett volna nyernie, ehhez képest még felzárkózni se tudott. Nagyon jó lenne ha Raikot lecserélné a ferrari és kiderülne Vettel valós teljesítménye mert engem nem győzött meg. Kíváncsi lennék Rosberggel mire menne de nem lennék meglepve ha Rózsi elkalapálná, ha esetleg jövőre összekerülnének.

Rozsi nem kalapalna el vettelt. Ha vettel sz.r rajko mi? Vettel ugyanazt hozza amit regen alonso. Majd egyszer o is belefarad es ink lelep egy kozepcsapathoz ink mint alonso
Pali
IDÉZET(Ferrarista @ Jun 13 2016, 11:56) *
Rozsi nem kalapalna el vettelt. Ha vettel sz.r rajko mi? Vettel ugyanazt hozza amit regen alonso. Majd egyszer o is belefarad es ink lelep egy kozepcsapathoz ink mint alonso

Szerintem nem ugyanazt hozza. De ezt nehéz megítélni. Benne van a hiba és az se véletlen hogy 14-ben kikapott Ricsitől. Nem azt hozza mint amit várok tőle és ezt nem egy futam alapján mondom. Raikkonen már nem mérce, neki vissza kellene vonulnia.
Pepperoni
IDÉZET(Pali @ Jun 13 2016, 11:40) *

Hamilton volt nagyon gyors, de nekem nagyon csalás szagú ez... Mindenkinek 30 kör környékn elkezdett dögledezni a lágy gumi is, Hamiltonnak még közel meg 40 után sem.... Ez hülyeség. Monacoban meg gyakorlatilag esőgumival megy száraz szfalton tempót... Guminyomás machnilálás 100%.

Vettel jól ment, határon ment, azért is hibázgatott... Hamilton volt túl gyors. 3. helyezett Bottas 45 sec-et kapott tőlük. A Bullok még többet. Akkor szted?
Pali
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 13 2016, 01:08) *
Hamilton volt nagyon gyors, de nekem nagyon csalás szagú ez... Mindenkinek 30 kör környékn elkezdett dögledezni a lágy gumi is, Hamiltonnak még közel meg 40 után sem.... Ez hülyeség. Monacoban meg gyakorlatilag esőgumival megy száraz szfalton tempót... Guminyomás machnilálás 100%.

Vettel jól ment, határon ment, azért is hibázgatott... Hamilton volt túl gyors. 3. helyezett Bottas 45 sec-et kapott tőlük. A Bullok még többet. Akkor szted?

Megvolt a gumi előnye és gyorsabb is volt de belehibázott jó párszor. Ha nem előzte volna meg akkor még azt mondom jól van, bika az egyenesben a merci aztán még nekik sem ment mindenki ellen.
Pepperoni
IDÉZET(Pali @ Jun 13 2016, 01:46) *
Megvolt a gumi előnye és gyorsabb is volt de belehibázott jó párszor. Ha nem előzte volna meg akkor még azt mondom jól van, bika az egyenesben a merci aztán még nekik sem ment mindenki ellen.

Sehogy nem érte volna utol... Nem ezen múlt sajnos. merci még valamit tud, de már közeledünk smile.gif
Eulo_
Ha csak a Merci a gumikkal, az nagyon hamar kiderül, mert már Bakutól változnak a szabályok, kisebb tér jut a trükközésnek.
Thibczy
IDÉZET(Pali @ Jun 13 2016, 12:53) *
Szerintem nem ugyanazt hozza. De ezt nehéz megítélni. Benne van a hiba és az se véletlen hogy 14-ben kikapott Ricsitől. Nem azt hozza mint amit várok tőle és ezt nem egy futam alapján mondom. Raikkonen már nem mérce, neki vissza kellene vonulnia.

Alonso és Hamilton gyakorlatilag bármilyen kocsiból kihozza a maximumot, néha van egy-egy rossz versenyük, de őket sose láttam még úgy igazán szenvedni a kocsiban. Kimi és Button viszont néha érthetetlenül gyengén tudnak menni, miközben a csapattárs szárnyalt. Vettel szerintem valahol a két véglet között van, ő annyira nem boldogul jól egy nem tökéletes kocsival, ezt láttuk 2014-ben is, illetve néha Webber ellen is (pl. 2012 elején). Ha kap egy tökéletes kocsit a Ferraritól, ki fogja hozni belőle a maxot, kérdés, hogy az előbbi feltétel teljesülni fog-e valaha, vagy ugyanolyan dilettánsok lesznek évekig, mint Alonsóval a fedélzeten.

Abban igazad van, hogy Kimi már nem mérce. Csak azért ragaszkodnak hozzá, mert Vettel ragaszkodik hozzá. A McLarennél tudott még valamit, aztán utána már csak villanásai voltak.
Pepperoni
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 13 2016, 06:49) *
Ha csak a Merci a gumikkal, az nagyon hamar kiderül, mert már Bakutól változnak a szabályok, kisebb tér jut a trükközésnek.

Mi lesz máshogy? Tényleg nem tudom.
hgj11
QUOTE (Pepperoni @ Jun 14 2016, 11:33) *
Mi lesz máshogy? Tényleg nem tudom.

Itt még feltételes módban szerepel a hír, de nem találtam frissebbet.
Viszont a futamon mintha azt mondta volna valamelyik riporter, hogy Bakuban már módosított szabályokkal dolgoznak.
Pepperoni
Ez a bakui pálya a F1 szégyene. Topicot sem érdemel... Sőt lehet a futamot is kihagyom... Szánalmas.
Pepperoni
Ennyi erővel M1-M3 szakaszon is lehetne F1 futam, még lehet azon is komolyabb kanyarok lennének.
Flex
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 17 2016, 07:56) *
Ennyi erővel M1-M3 szakaszon is lehetne F1 futam, még lehet azon is komolyabb kanyarok lennének.

Ez a palya egy vicc. Ha meg mindig igazan erdekelne a cirkusz, akkor pipa lennek, hogy ilyen tragyadombot tesznek elem vasarnap. Szerintem ez a palya eddig a melypont.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.