Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Hamilton remek taktikával nyert Monacóban!
F1világ Fórum > F1világ > F1világ.hu cikkek
admin
Fórum téma a következő cikkhez: Hamilton remek taktikával nyert Monacóban!
B777
47 kör hiper-lágyon????????????????

Még emlékszem a Michlein "külön-háttér szerződésére" a Mercedessel...

Ez most már nagyon átlátszó így.

atti
IDÉZET(B777 @ May 29 2016, 03:18) *
47 kör hiper-lágyon????????????????

Még emlékszem a Michlein "külön-háttér szerződésére" a Mercedessel...

Ez most már nagyon átlátszó így.

Mi az átlátszó hogy a Red Bull elcseszte a taktikát?
Mochok85
IDÉZET(atti @ May 29 2016, 04:21) *

Nem a taktikát cseszték el. A boxkiállást. 10 másodpercet bukott és így tudott Hamilton épp hogy csak visszajönni Ricciardo elé.
B777
IDÉZET(atti @ May 29 2016, 03:21) *

Hmm ezt én most az elmúlt évekre gondolok. NEEEEM KOPIK A MERGA ALATT GUMMEDLI.

Ennyi.

De erről vitatkozzunk majd ha kitör a botrány - akkor, véleményem szerint sunnyog a Pirelli+Mercedes.

Lehet tévedek, de nem hiszem sad.gif

Harag
IDÉZET(B777 @ May 29 2016, 03:27) *
Hmm ezt én most az elmúlt évekre gondolok. NEEEEM KOPIK A MERGA ALATT GUMMEDLI.

Ennyi.

De erről vitatkozzunk majd ha kitör a botrány - akkor, véleményem szerint sunnyog a Pirelli+Mercedes.

Lehet tévedek, de nem hiszem sad.gif

ehhh...

Senki alatt nem kopott az "ultra lágy". Ez simán a Pirelli.
B777
IDÉZET(Harag @ May 29 2016, 03:34) *
ehhh...

Senki alatt nem kopott az "ultra lágy". Ez simán a Pirelli.

Hmm .. majd megláthuk, én arra próbáltam meg utalni, hogy azt vettem észre, hogy míg a csapatok nagy részénél a gumi kopás irányítja a kiállásokat, addig a úgy tűnik mintha másoknál a taktika irányítaná a gumikopást.

Meglátjuk. - Ha meglátjuk smile.gif

Kicsit kezdek ezzel úgy lenni, mint egyes a ökölvívó meccseken a pontozással.
Nekem most erős a gyanúm, hogy nem kerek a történet a feljebb leírtakkal kapcsolatban.

De nyilván ez csak gyanú és az észrevételeim alapján szőtt saját összeesküvés elméletem, de most jött el az ideje, hogy ez a gyanú megerősödjön bennem.

Még egyszer leírom, nem biztos, hogy így van, de sanszossá vált.
atti
IDÉZET(Mochok85 @ May 29 2016, 03:23) *
Nem a taktikát cseszték el. A boxkiállást. 10 másodpercet bukott és így tudott Hamilton épp hogy csak visszajönni Ricciardo elé.

Az Ultra lágy is jó lett volna és akkor nincs +10 másodperc, szerintem a taktikát cseszték el de mindegy az elcseszték -en van a hangsúly.
Pepperoni
IDÉZET(atti @ May 29 2016, 04:43) *
Az Ultra lágy is jó lett volna és akkor nincs +10 másodperc, szerintem a taktikát cseszték el de mindegy az elcseszték -en van a hangsúly.

Igen, utólag ezt sztem ők is tudják.
Mochok85
IDÉZET(atti @ May 29 2016, 04:43) *

Nem vágom. Ki szaladtak az ultrával és kapták a parancsot hogy azt vissza be és hozzák a szuperlágyat?
coyote55
Ezek után nehéz lesz a "százfogút" a Red Bullnál tartani.
atti
IDÉZET(coyote55 @ May 29 2016, 04:16) *
Ezek után nehéz lesz a "százfogút" a Red Bullnál tartani.

Miért hova fog menni, a Mecinél teltház van, a Ferrari jelenleg gyengébb mint a RB.
hunocsi
IDÉZET(Mochok85 @ May 29 2016, 05:14) *
Nem vágom. Ki szaladtak az ultrával és kapták a parancsot hogy azt vissza be és hozzák a szuperlágyat?

Sky-on úgy értettem, hogy nem szóltak a szerelőknek, mi kéne, talán nem is tudták, hogy kiállás lesz. Ugye itt nincs boxfal, a pit felett vannak a mérnökök, úgyhogy nem is tudták gyorsan mutatni nekik. Jól elbaszták a kommunikációt...

Szerk.: na pont most nyilatkozott Horner (https://twitter.com/adamcooperF1/status/736951577173495812), lágyról tudtak a szerelők, későn találták ki a mérnökök, hogy szuperlágy kéne
Pali
IDÉZET(hunocsi @ May 29 2016, 06:06) *
Sky-on úgy értettem, hogy nem szóltak a szerelőknek, mi kéne, talán nem is tudták, hogy kiállás lesz. Ugye itt nincs boxfal, a pit felett vannak a mérnökök, úgyhogy nem is tudták gyorsan mutatni nekik. Jól elbaszták a kommunikációt...

Szerk.: na pont most nyilatkozott Horner (https://twitter.com/adamcooperF1/status/736951577173495812), lágyról tudtak a szerelők, későn találták ki a mérnökök, hogy szuperlágy kéne

Hát innentől ez még nagyobb tökön lövés, mert az még jobb is lett volna. Mondjuk igazából bármi jó lett volna mint utólag kiderült.
Mochok85
IDÉZET(Pali @ May 29 2016, 06:18) *
Hát innentől ez még nagyobb tökön lövés, mert az még jobb is lett volna. Mondjuk igazából bármi jó lett volna mint utólag kiderült.

A poén az hogy az interen meg az esőgumin kivül bármivel megnyerte volna.
Pepperoni
IDÉZET(atti @ May 29 2016, 05:25) *
Miért hova fog menni, a Mecinél teltház van, a Ferrari jelenleg gyengébb mint a RB.

Monaco után ezt nagyon merész kijelenteni. Barcelonában meg nem volt gyengébb, csak Vettel taktikáját elbaszták. Nagyon nagyon korai vagy még.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.