Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2016 Spanyol Nagydíj
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3
Zoli
Zoli
Akkor a szokásos:

1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg
Eulo_
Idén először lesz S-M-H? Az elnevezések alapján ez lenne a normális. De ahogy látom, idén se sok kört látunk majd narancssárga gumival.
Mochok85
IDÉZET(Eulo_ @ May 4 2016, 12:13) *
Idén először lesz S-M-H? Az elnevezések alapján ez lenne a normális. De ahogy látom, idén se sok kört látunk majd narancssárga gumival.

Nem tudom mi volt a baj a két féle slick gumis érával. Azt se tudom hogy a soft meg supersoft között hogy tesznek különbséget amikor kiteszik a szimbólumot a név mellé.
dawyd728
First world problem tudom, de nem értem miért nem super soft - soft - medium - hard - super hard leosztás van, ha már 5 keveréket használunk. Másra nem tudok gondolni, mint egy menetrendszerű FIA agyrém. Remélem jövőre jön a hipersupermegasoft is. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(dawyd728 @ May 5 2016, 03:33) *
First world problem tudom, de nem értem miért nem super soft - soft - medium - hard - super hard leosztás van, ha már 5 keveréket használunk. Másra nem tudok gondolni, mint egy menetrendszerű FIA agyrém. Remélem jövőre jön a hipersupermegasoft is. biggrin.gif

Keményet így sem használja senki... Merci ezzel nagyot bukott. Barcelonában remélem a Ferrarinak megszakad a pechszériája és végre egymásnak eresztik a két top csapatot, úgy rendesen.
Szlavo
IDÉZET(Zoli @ May 3 2016, 04:37) *
Akkor a szokásos:

1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

laugh.gif
Zoli
IDÉZET(Szlavo @ May 5 2016, 08:21) *
laugh.gif

Mi olyan vicces?

Addig írom, amíg be nem jön. tongue.gif
Thibczy
IDÉZET(Pepperoni @ May 5 2016, 06:51) *
Keményet így sem használja senki... Merci ezzel nagyot bukott. Barcelonában remélem a Ferrarinak megszakad a pechszériája és végre egymásnak eresztik a két top csapatot, úgy rendesen.

A Ferrarinak pech nélkül is inkább a Red Bullra kell figyelnie. Kvjat lecserélésével ráadásul ketten is támadnak.
skullsplinter
F1 Spanish GP 2016 - Thursday drivers press conference
Ha valakit érdekelne, volt 1-2 érdekes momentum tongue.gif
dawyd728
IDÉZET(skullsplinter @ May 12 2016, 08:21) *

Alonso nagy volt. biggrin.gif Vettel talán még jobb hangulatot csinált volna, habár Kvyat-ra talán még mindig dühös, ami adott volna egy kis élt a Kvyat-Verstappen kérdésekhez. Mindenesetre jófelé press conference volt.
Mochok85
IDÉZET(skullsplinter @ May 12 2016, 09:21) *

Majd ha elszerződik a Red Bulltól ( és ha nem törik félbe a karrier) akkor kell kifaggatni hogyan zajlott a telefonos kirúgás.
Pepperoni
IDÉZET(Thibczy @ May 6 2016, 07:44) *
A Ferrarinak pech nélkül is inkább a Red Bullra kell figyelnie. Kvjat lecserélésével ráadásul ketten is támadnak.

Azért, mert a sajtó ezt írta? Sehol nincsenek még a Ferraritól. Vettel Kínában a tizensokadik helyről feljőve sérült autóval otthagyta, mint a szar... Komolyan nagyon szeretnék már egy tiszta versenyt, amikor megkergethetik a Mercedest-t, mert gyakorlatilag ellenfél nélkül nyert eddig Rosberg. Hidd el nincs akkora lemaradás, mint a jelenlegi statisztika tükrözi.
hgj11
QUOTE (Thibczy @ May 6 2016, 06:44) *

Már elnézést, de eddig még Kvjat volt legközelebb a Ferrari támadásához.
Különösen a Vettelének a megtámadásához.
(Mintha sikerült is volna neki néhányszor.)
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 13 2016, 10:39) *
Azért, mert a sajtó ezt írta? Sehol nincsenek még a Ferraritól. Vettel Kínában a tizensokadik helyről feljőve sérült autóval otthagyta, mint a szar... Komolyan nagyon szeretnék már egy tiszta versenyt, amikor megkergethetik a Mercedest-t, mert gyakorlatilag ellenfél nélkül nyert eddig Rosberg. Hidd el nincs akkora lemaradás, mint a jelenlegi statisztika tükrözi.

Làtjuk, hogy sehol nincs a ferkàhoz......
Pali
IDÉZET(Vito @ May 14 2016, 03:02) *
Làtjuk, hogy sehol nincs a ferkàhoz......

Hát ezt meg kell emésztenie az biztos. Már Verstappen körénél röhögtem aztán amikor megláttam Ricciardo körét a második sector végén...
Pali
Amúgy Verstappen nagyon jó volt, már kezdtem azt hinni hogy zsebre teszi Ricciardot. Azt se tudom melyiknek szurkoljak, mindkettő jó.
Eulo_
Hajrá Red Bull!

Mondjuk nem értem mi volt Vettellel. Ő esett Rajkó szintjére, nem fordítva.
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ May 14 2016, 02:17) *
Hajrá Red Bull!

Mondjuk nem értem mi volt Vettellel. Ő esett Rajkó szintjére, nem fordítva.

Kimi egész hétvégén jobb volt, mint Vettel, a vb pontversenyben is ő van előrébb. szerintem itt az ideje, hogy Vettelt kitegyék, mert ez a teljesítmény, hát "honesztli" egy nagy rakás kaki. laugh.gif
Jeti
IDÉZET(Pali @ May 14 2016, 02:09) *
Hát ezt meg kell emésztenie az biztos. Már Verstappen körénél röhögtem aztán amikor megláttam Ricciardo körét a második sector végén...

A divat nagy úr wink.gif
Szerintem nyugodtan engedelmeskedj neki, és szurkolj a hypelufinak.
Eulo_
IDÉZET(Jeti @ May 14 2016, 02:26) *
Kimi egész hétvégén jobb volt, mint Vettel, a vb pontversenyben is ő van előrébb. szerintem itt az ideje, hogy Vettelt kitegyék, mert ez a teljesítmény, hát "honesztli" egy nagy rakás kaki. laugh.gif

Majd miután Kimid elfüstöl a 0. körben, és kap egy dupla seggbebaszást az elsőben (két különböző futamon persze) akkor gyere vissza köhögni...

Amúgy nem lehetne azt, hogy Prof és Triki IN, te pedig OUT?
Pali
IDÉZET(Jeti @ May 14 2016, 03:27) *
A divat nagy úr wink.gif
Szerintem nyugodtan engedelmeskedj neki, és szurkolj a hypelufinak.

Köszi de nem szeretnék Raikkonenes lenni.
Cks
IDÉZET(Eulo_ @ May 14 2016, 02:31) *
Majd miután Kimid elfüstöl a 0. körben, és kap egy dupla seggbebaszást az elsőben (két különböző futamon persze) akkor gyere vissza köhögni...

Ausztrália, Kína nézd vissza pá!
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ May 14 2016, 02:31) *

Ki akarsz tenni? Csak hajrá, írj a modiknak vagy Fafának! Nyugodtan, majd csak kiheverem. rolleyes.gif wink.gif
Neked nincs humorérzéked? Vagy csak ennyire feszült vagy mostanság? Ne izgasd már fel magad, mert idős korodra ki fogsz borulni, ahogy anno Palik mondta laugh.gif
Amúgy bármekkora hülyeséget is írok, téged sohase foglak alulmúlni, ahhoz én kevés vagyok. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Jeti
IDÉZET(Pali @ May 14 2016, 02:42) *
Köszi de nem szeretnék Raikkonenes lenni.

laugh.gif
Ez ügyes volt.
nolane
Lemaradtam az időmérőről, pedig ezt most szívesen megnéztem volna. Akármennyire kavart be a Red Bull most, akkor is lemondóan legyintek az ismételt merci fölényre... Eulo, végre bejött a vágyad... és még javasasszonyhoz sem kellett elmenned érte biggrin.gif
Eulo_
IDÉZET(Cks @ May 14 2016, 03:06) *
Ausztrália, Kína nézd vissza pá!

Újabb agysebész? biggrin.gif

Ausztráliában Vettel 10, Kimi 15 pontot bukott. Ez utóbbi volt a látványosabb, de a győzelmet akkoris Vettel bukta a Ferka baromkodása miatt.

Kínában minden fél bennevolt a balesetben, hiába akarják a kimisek az egészet Vettelre kenni.

Ehhez képest Vettel is hátraesett a 15. helyre, mégis felhozta magát a másodikra, Rajkó az utolsó stintig semmit nem csinált.

Vesd össze ezt a sovány 5 pontot Vettel elbukott 33 pontjával, amiből Kimid vastagon profitált. Eddig 2 időmérő kivételével sehol nem bizonyult a finn gyorsabbnak, versenyen pedig eddig a bő 1 év alatt 1 alkalommal volt jobb, tavaly Bahreinben...
Eulo_
IDÉZET(nolane @ May 14 2016, 04:20) *
Lemaradtam az időmérőről, pedig ezt most szívesen megnéztem volna. Akármennyire kavart be a Red Bull most, akkor is lemondóan legyintek az ismételt merci fölényre... Eulo, végre bejött a vágyad... és még javasasszonyhoz sem kellett elmenned érte biggrin.gif

Vettelt mondjuk szívesen látnám elől. Egy Ham-Vet-Ros-Ver-Ric fight a győzelemért szuper lenne. Hatodiknak jó lenne Perez vagy egy Grosjean, kár hogy egy fostalicskában ülnek.
Thibczy
IDÉZET(Pepperoni @ May 13 2016, 10:39) *

Lol
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ May 14 2016, 04:55) *

Ausztráliában Vettel 10, Kimi 15 pontot bukott. Ez utóbbi volt a látványosabb, de a győzelmet akkoris Vettel bukta a Ferka baromkodása miatt.

Kínában minden fél bennevolt a balesetben, hiába akarják a kimisek az egészet Vettelre kenni.

Ehhez képest Vettel is hátraesett a 15. helyre, mégis felhozta magát a másodikra, Rajkó az utolsó stintig semmit nem csinált.

Vesd össze ezt a sovány 5 pontot Vettel elbukott 33 pontjával, amiből Kimid vastagon profitált. Eddig 2 időmérő kivételével sehol nem bizonyult a finn gyorsabbnak, versenyen pedig eddig a bő 1 év alatt 1 alkalommal volt jobb, tavaly Bahreinben...

Neked szabad személyeskedni?
Pepperoni
IDÉZET(Thibczy @ May 14 2016, 06:03) *
Lol

Én még mindig nem vagyok benne biztos, hogy a Ferrari nem a futamra kötött kompromisszumokat és azért volt gyengébb kvali. Fp3-ban j9bb idők voltak részükről, mint kvalin. Valami történt. Kimi lágyat spórolt a futamra
hgj11
QUOTE (Pepperoni @ May 14 2016, 06:18) *
Én még mindig nem vagyok benne biztos, hogy a Ferrari nem a futamra kötött kompromisszumokat és azért volt gyengébb kvali. Fp3-ban j9bb idők voltak részükről, mint kvalin. Valami történt. Kimi lágyat spórolt a futamra

Bizos vagy ebben?

Nem csak annyi történt, hogy a Q2-ben elrontott köre miatt nem volt elegendő új abroncsa a Q3-ra?
Pepperoni
IDÉZET(hgj11 @ May 14 2016, 07:23) *
Bizos vagy ebben?

Nem csak annyi történt, hogy a Q2-ben elrontott köre miatt nem volt elegendő új abroncsa a Q3-ra?

Hm, erre nem is gondoltam, lehet. Ferrarival valszeg a melegebb idő babrált ki, versenyre azonban felhősebb hűvösebb időt jósolnak. Bármi lehet még. Vidám nem vagyok az eredmény lattán, de továbbra is tartom, hogy a Ferrari egyértelmű 2. Erő, viszont a RB valóban közeledett.
Lóri
Fasorba sincs a Ferrari.
Cks
IDÉZET(Eulo_ @ May 14 2016, 04:55) *

Akkor remelem holnap lesz a második alkalom hogy elveri Vettel-t wink.gif
Zoli
Ez nem volt semmi Verstappentől. smile.gif
Ferrari meg csalódás, nem tudom ez mi volt...

Amúgy azon gondolkodtam az időmérő közben, hogy nem kedvelem a Red Bullt, mint csapatot, de Alonso után, akik a legjobban érdekelnek, azok most pont a Red Bullos pilóták. biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ May 15 2016, 07:56) *
Ez nem volt semmi Verstappentől. smile.gif
Ferrari meg csalódás, nem tudom ez mi volt...

Amúgy azon gondolkodtam az időmérő közben, hogy nem kedvelem a Red Bullt, mint csapatot, de Alonso után, akik a legjobban érdekelnek, azok most pont a Red Bullos pilóták. biggrin.gif

Nagyjából így vagyok én is Ricciardo miatt.
nolane
Na... azt hiszem most egy izgalmas futamot fogunk látni....
Mochok85
Ez nálam Rosberg hibája. Nem is első ilyen húzása.
Triki Lauda
Meg mielott a magyar kommentarok tisztara mosnak Rozit:
Tudta hogy kikapott a kettes kanyarban, igy puttony-kanadazott...
Mochok85
IDÉZET(Triki Lauda @ May 15 2016, 02:09) *

Későn reagált Hamilton manőverére. Csak nehogy még így is fos futam legyen. biggrin.gif
Jeti
IDÉZET(Triki Lauda @ May 15 2016, 01:09) *

A MESTERTŐL tanulni nem szégyen.
Jeti
IDÉZET(Jeti @ May 15 2016, 01:23) *
A MESTERTŐL tanulni nem szégyen.

Hamilton pedig úgy néz ki sohasem tanul laugh.gif
Mochok85
IDÉZET(Jeti @ May 15 2016, 02:24) *
Hamilton pedig úgy néz ki sohasem tanul laugh.gif

Csak ösze ne vessz magaddal! laugh.gif
nolane
Valahol éreztem hogy előbb-utóbb ez meg fog történni, a tegnapi riportok tükrében is. Szerintem ez a tipikus, mindkét fél részéről bekövetkezett "nanehogymá" baleset volt.
Mochok85
Kieshetne még valaki mert rohadtul unalmas. biggrin.gif
Edit: és ahogy ezt leírtam, Alonso meg is állt. biggrin.gif
nolane
IDÉZET(Mochok85 @ May 15 2016, 02:15) *
Kieshetne még valaki mert rohadtul unalmas. biggrin.gif
Edit: és ahogy ezt leírtam, Alonso meg is állt. biggrin.gif

Alonso kiesése mennyivel növelte a "kevésbé unalmas" faktort? laugh.gif
Nigel
na itt se voltam ezer éve de a csatt miatt benéztem. remélem rózsit legalább a merci elmeszeli. de hallom lauda szerint lajos volt...
Mochok85
IDÉZET(nolane @ May 15 2016, 03:20) *
Alonso kiesése mennyivel növelte a "kevésbé unalmas" faktort? laugh.gif

Futamon szégyen amit mutatnak, szóval csalódás.
Mochok85
Ricciardo győzelmét jól elbaszták.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.