Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2016 Kínai Nagydíj
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2
Zoli
Reméltem, hogy nem nekem kell megint topicot nyitni, de mivel itt mindenki lusta, kénytelen voltam. Nesztek. tongue.gif biggrin.gif
Zoli
Most nem annyira valószínű, de azért legyen:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg
Eulo_
Minősíthetetlen, ami történik.

Remélem addig szarakodnak ezek a kislányok, amíg leszakad az eső újra.
Mochok85
Egyen f@szt az a Force India szerelő. Kiváncsi voltam, hogy mit tudnak a Mekik erre pont amikor eljött az idő, benyomják a piros zászlót.
nolane
Hát, eléggé kaotikus az időmérő.... lehet hogy izgalmasabb, mint a futam lesz? Azért az az autó, a kedvesen kezeket mosó emberkékkel a boxutca kivezetőjénél.... el sem hiszem, komolyan.
Mochok85
IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 10:07) *
Hát, eléggé kaotikus az időmérő.... lehet hogy izgalmasabb, mint a futam lesz? Azért az az autó, a kedvesen kezeket mosó emberkékkel a boxutca kivezetőjénél.... el sem hiszem, komolyan.

Pedig már itt is van F1 tizenpár éve. Ez a gumibálás eset is milyen már. Csak rá kéne nézni a kijelzőkre és látná hogy még az F1 zajlik. biggrin.gif
nolane
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 16 2016, 09:11) *
Pedig már itt is van F1 tizenpár éve. Ez a gumibálás eset is milyen már. Csak rá kéne nézni a kijelzőkre és látná hogy még az F1 zajlik. biggrin.gif

Éééés még nincs vége az időmérőnek biggrin.gif
Eulo_
Tudom, kb 0,01% az esély rá, de remélem Ricciardo megveri a Ferrarit holnap.
hunocsi
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 10:29) *

Én még tegnap raktam egy 500-ast a győzelmére, bár azzal számoltam, hogy esőben (ami egyébként hol maradt? :/ ) megszerzi a pole-t biggrin.gif De innen nagy mázli kéne ahhoz, pláne hogy Rosbergnek nem kell szuperlágyat használnia.
nolane
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 09:29) *

Én azt szeretném, hogy a merciket verje már meg valaki, erőből. Hogy az a ferka, vagy más, azt kell mondjam, már mindegy. Nekem nem vigasz, hogy nem félkörökkel nyernek egy futamot, "csak" 10 mp-vel. sad.gif
Zoli
Végre visszahozzák a normális időmérőt, erre jön a káosz. biggrin.gif

Nem bánom, hogy Hamilton a mezőny végéről rajtol, így a futam nem csak arról fog szólni, hogy elől mennek a Mercedesek, mögöttük a Ferrarik, aztán a mezőny. Amúgy jó pechesen kezdődik az éve.

A második piros zászlót sajnálom, kíváncsi lettem volna, hogy mit tud a McLaren (persze azon kívül, hogy nem sokat). Remélem holnap tiszta futamuk lesz.
Pali
IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 10:38) *
Én azt szeretném, hogy a merciket verje már meg valaki, erőből. Hogy az a ferka, vagy más, azt kell mondjam, már mindegy. Nekem nem vigasz, hogy nem félkörökkel nyernek egy futamot, "csak" 10 mp-vel. sad.gif

Hát ahhoz az kellene hogy a pilótáik ne balfaszkodjanak. Ma a ferrari ott volt tempóban mint a merci csak hát így is megkapták a fél seccet.
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ Apr 16 2016, 10:38) *
Végre visszahozzák a normális időmérőt, erre jön a káosz. biggrin.gif

Nem bánom, hogy Hamilton a mezőny végéről rajtol, így a futam nem csak arról fog szólni, hogy elől mennek a Mercedesek, mögöttük a Ferrarik, aztán a mezőny. Amúgy jó pechesen kezdődik az éve.

A második piros zászlót sajnálom, kíváncsi lettem volna, hogy mit tud a McLaren (persze azon kívül, hogy nem sokat). Remélem holnap tiszta futamuk lesz.

Button Q1-es ideje nem volt messze a Q3-ba továbbjutáshoz szükséges időtől. Lehet, hogy ment volna.
Eulo_
IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 09:38) *

Fura, de nekem most idénre a Ferrari lett az ellenszenvesebb csapat. Nem bírom ezt a Briatore szerű tagot, nagyon sok a nagypofájú nyilatkozat, hogy így megverjük meg úgy megverjük, Vettelt persze továbbra is kedvelem, Raikkönentől pedig mint mindig, most is kiütésem van, de úgy en bloc a csapat ellenszenvesebb, mint a Mercedes.

Mindamellett annak ellenére, hogy Lajost sokkal többre tartom Niconál, a tavalyi amerikai minősíthetetlen viselkedése miatt megérdemli, hogy 6 egymást követő futamon kapjon kötényt, a vb legalább izgalmasabb lesz.

Ricciardo (ahogy Kvyat, bár ő most szarul kezdett) pedig nagyon megérdemelné, hogy beleszóljon a győzelemért folyó harcba. Eddig szerintem ő és Grosjean az év legjobbjai.
Zoli
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 10:50) *
Fura, de nekem most idénre a Ferrari lett az ellenszenvesebb csapat. Nem bírom ezt a Briatore szerű tagot, nagyon sok a nagypofájú nyilatkozat, hogy így megverjük meg úgy megverjük, Vettelt persze továbbra is kedvelem, Raikkönentől pedig mint mindig, most is kiütésem van, de úgy en bloc a csapat ellenszenvesebb, mint a Mercedes.

Mindamellett annak ellenére, hogy Lajost sokkal többre tartom Niconál, a tavalyi amerikai minősíthetetlen viselkedése miatt megérdemli, hogy 6 egymást követő futamon kapjon kötényt, a vb legalább izgalmasabb lesz.

Ricciardo (ahogy Kvyat, bár ő most szarul kezdett) pedig nagyon megérdemelné, hogy beleszóljon a győzelemért folyó harcba. Eddig szerintem ő és Grosjean az év legjobbjai.

Egyetértek. Bár én most inkább az idei nagyképű nyilatkozatai miatt érzem ezt. Mondjuk a futamot még nem nyerte meg Rosberg, nem lenne rossz kezdés egy triplázás. Hamilton meg most gyűjtsön össze minél kevesebb pontot, aztán annál tovább tarthat a felzárkózás, így a vb küzdelem is.
Eulo_
IDÉZET(Zoli @ Apr 16 2016, 09:57) *
Egyetértek. Bár én most inkább az idei nagyképű nyilatkozatai miatt érzem ezt. Mondjuk a futamot még nem nyerte meg Rosberg, nem lenne rossz kezdés egy triplázás. Hamilton meg most gyűjtsön össze minél kevesebb pontot, aztán annál tovább tarthat a felzárkózás, így a vb küzdelem is.

Nekem a tavalyi sapkadobálás betette a kaput. Azóta nem nézek ugyanolyan szemmel Lajosra.
nolane
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 09:50) *

Nekem a merci tulajdonképp sohasem volt ellenszenves csapat. Pusztán a végletekig unalmas, folyton nyerő széria miatt mondtam ezt. A ferka már nagyon sokszor elrúgta a pöttyöst szerintem is, de izgalmasabb évadot szeretnék végre. Én speciel Rosbergtől sem sajnálom a jelenlegi előnyét Lajossal szemben smile.gif
Zoli
IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 12:30) *
Nekem a merci tulajdonképp sohasem volt ellenszenves csapat. Pusztán a végletekig unalmas, folyton nyerő széria miatt mondtam ezt. A ferka már nagyon sokszor elrúgta a pöttyöst szerintem is, de izgalmasabb évadot szeretnék végre. Én speciel Rosbergtől sem sajnálom a jelenlegi előnyét Lajossal szemben smile.gif

Én pl. a jelenlegi élmezőnyből Rosberg sikereinek tudnék leginkább örülni, de sajnos biztosra merem venni, hogy Hamilton idén is be fogja darálni. Szóval most próbálom kiélvezni ezeket a pillanatokat, amíg vissza nem kerül minden a régi kerékvágásba. Remélem, ez minél később fog eljönni. biggrin.gif
nolane
Eulo... ne járj többé a vudusokhoz, kérlek... sad.gif
Jeti
Vettel igazi patkány. Ahelyett hogy egy ilyen eset után inkább kussolna, körökön keresztül mosdatja magát a rádióban, sőt még rá is keni Kimire az egészet. Remélem soha a Büdös életben nem lesz már bajnok, se futamgyőztes. Inkább nyerje szarrá magát a két mercis. angry.gif angry.gif angry.gif
nolane
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 08:26) *
Vettel igazi patkány. Ahelyett hogy egy ilyen eset után inkább kussolna, körökön keresztül mosdatja magát a rádióban, sőt még rá is keni Kimire az egészet. Remélem soha a Büdös életben nem lesz már bajnok, se futamgyőztes. Inkább nyerje szarrá magát a két mercis. angry.gif angry.gif angry.gif

Ezt te sem gondoltad komolyan...én, mint Rajkó fan mondom, hogy szimpla rajtbaleset volt. Egyszerűen nem volt helye. Sőt, Rajkó volt meglehetősen vehemens. Ez bármikor megtörténehetett volna, nem volt ebben semmi szándékosság. A rádióbeszélgetésben sem volt rosszindulatúság.
Mochok85
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 09:26) *

Kvyatra kente.
Jeti
IDÉZET(nolane @ Apr 17 2016, 08:30) *
Ezt te sem gondoltad komolyan...én, mint Rajkó fan mondom, hogy szimpla rajtbaleset volt. Egyszerűen nem volt helye. Sőt, Rajkó volt meglehetősen vehemens. Ez bármikor megtörténehetett volna, nem volt ebben semmi szándékosság. A rádióbeszélgetésben sem volt rosszindulatúság.

Versenybaleset volt, igen, bár szerintem elkerülhető lett volna, ha Vettel nem fossa össze magát Kvyat-tól. Ami nekem nem volt szimpatikus, az a rádiózás. Mindenki hibás, csak ő nem, hát persze. dry.gif rolleyes.gif
Zoli
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 09:58) *
Versenybaleset volt, igen, bár szerintem elkerülhető lett volna, ha Vettel nem fossa össze magát Kvyat-tól. Ami nekem nem volt szimpatikus, az a rádiózás. Mindenki hibás, csak ő nem, hát persze. dry.gif rolleyes.gif

Ott csak egy valakinek volt helye, és az Räikkönen volt. Ahogy emlékszem, szerintem ő baszta el.
Zoli
A futam egyébként jó volt, egészen meglepő módon mind három futam tetszett eddig. biggrin.gif
De az az érzésem, hogy a következő futamra helyreáll a "rend".
Pali
Vettel egy fasz mindenki hibás csak ő nem. Szépen megkoronázta a tegnapi teljesítményét. Ha nem üti ki magukat akkor esélyük lett volna a győzelemre de inkább tört zúzott. Még jó hogy a vas így is elég volt a második helyhez.
Hamsta is jól bevállalta a darálót, totál megérte az a 8 sec.

Mochok85
Verseny első fele már szinte követhetetlen volt az előzésektől, a második fele meg kiszámítható és unalmas.
Meki hetedik erő, futamon is ez volt látható. Végeredményt illetően Hülkenberg fejezett csak hátrébb tőlük, a gyorsabb autók közül. Kétlem hogy fel tudnak majd zárkózni.
Ennek a szezonnak is örülni fogok amikor véget ér.
Eulo_
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 08:26) *

Az agysebész újra böffentett. laugh.gif
Eulo_
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 08:58) *

Ehhez képest ott vigyorog Button az avatarodban, aki jellemzően a csapatrádiózás királya, ha a felelősség másokra kenése a téma. laugh.gif

Na jó, elég is ennyi a bohócokból mára.
Pali
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 17 2016, 10:09) *
Verseny első fele már szinte követhetetlen volt az előzésektől, a második fele meg kiszámítható és unalmas.
Meki hetedik erő, futamon is ez volt látható. Végeredményt illetően Hülkenberg fejezett csak hátrébb tőlük, a gyorsabb autók közül. Kétlem hogy fel tudnak majd zárkózni.
Ennek a szezonnak is örülni fogok amikor véget ér.

Autosporton azért optimistábbak a mekisek. A következő versenyig szerintem most is kihozzák majd hogy a Mclaren harmadik erő.
Pali
Vettel előzése az SC alatt miért volt szabályos? Indokolatlanul lassú volt az előtte haladó?
Eulo_
Nagyon örülnék, ha a Red Bull a Ferrari (és talán a Mercedes) nyakára tudna taposni az év többi részében. Nagyon jó volt látni, hogy nem úgy mentek át rajtuk is, mint valami GP9-es kocsikon.
Eulo_
IDÉZET(Pali @ Apr 17 2016, 09:34) *
Vettel előzése az SC alatt miért volt szabályos? Indokolatlanul lassú volt az előtte haladó?

Igen, büntették is Hulkenberget.

BTW. a Force India szánalmas. 4-5. helyből csináltak 0 pontot különösebb indokok nélkül. sad.gif
A Williams is gáz, ezt Bahreinben láttuk főleg. De az FI botrány.
Mochok85
IDÉZET(Pali @ Apr 17 2016, 10:24) *
Autosporton azért optimistábbak a mekisek. A következő versenyig szerintem most is kihozzák majd hogy a Mclaren harmadik erő.

Hát ja, jó volt látni a harmadik helyen Alonsót, negyediken Buttont csak az a baj hogy se a kasztni se a motor nem elég ahhoz hogy egy, akár mákkal is megszerzett pozíciót tartani tudjanak. Még a Renault motor is sokkal jobb. Legalább végig mentek ketten egy és ugyanaz futamon. Egész hétvégén mentek az autók, gond nélkül.
Mochok85
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:36) *

BTW. a Force India szánalmas. 4-5. helyből csináltak 0 pontot különösebb indokok nélkül. sad.gif

Bottas is rendesen leszerepelt. Massa kemény dió neki.
Zoli
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:35) *
Nagyon örülnék, ha a Red Bull a Ferrari (és talán a Mercedes) nyakára tudna taposni az év többi részében. Nagyon jó volt látni, hogy nem úgy mentek át rajtuk is, mint valami GP9-es kocsikon.

Én meg annak, ha Ricciardo a Ferrarihoz, vagy a Mercedeshez szerződne.
Mochok85
Beszéljünk a gumikról. Mi a fasztól tud ez így szétrobbanni? Williams nyilatkozta hogy rossz beállítástól történt nekik. Azt se értem de Ricciardo esete se világos. Törmelékre hajtott és az okozhatta? Van valami hír erről?
Zoli
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 17 2016, 10:45) *
Beszéljünk a gumikról. Mi a fasztól tud ez így szétrobbanni? Williams nyilatkozta hogy rossz beállítástól történt nekik. Azt se értem de Ricciardo esete se világos. Törmelékre hajtott és az okozhatta? Van valami hír erről?

Vicces volt ezen a futamon a Hankook reklám.
"Bízd magad az abroncsaidra és válj eggyé az úttal!" A Pirelli esetében ez a szöveg új értelmet nyer.
Pali
IDÉZET(Mochok85 @ Apr 17 2016, 10:45) *

Itt megint a pirelli sumákolt el valamit mert mindenki panaszkodott a magas guminyomás értékektől. Tele volt a gatya hogy nagy égés lesz de megúszták mert csak Ricci gumija ment szét.

Azért még lesz néhány gumigyilkos pálya, kíváncsi leszek hogy ott is így akarják kibekkelni vagy esetleg változtatnak a recepten.
Eulo_
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2016, 09:41) *
Én meg annak, ha Ricciardo a Ferrarihoz, vagy a Mercedeshez szerződne.

A 3 csapatos élmezőny nekem nagyon tetszik. Az OK, hogy most kicserélnénk Kimit egy Ricciardora, de ez csakazt eredményezné, hogy a top4 méginkább elszakadna a követőbojtól.
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 09:17) *
Az agysebész újra böffentett. laugh.gif

Tőled nem is volt várható más, csak a személyeskedés.
Kár, hogy nem ismertél magadra a tükörben. wink.gif
Eulo_
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 10:03) *
Tőled nem is volt várható más, csak a személyeskedés.
Kár, hogy nem ismertél magadra a tükörben. wink.gif

Sajnos nehezen viselem az emberi ostobaságot, ezért szoktam a hozzád hasonló agyhalottakkal személyeskedni. smile.gif
Zoli
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:58) *
A 3 csapatos élmezőny nekem nagyon tetszik. Az OK, hogy most kicserélnénk Kimit egy Ricciardora, de ez csakazt eredményezné, hogy a top4 méginkább elszakadna a követőbojtól.

A Red Bullból szerintem egy ideig még nem lesz vb esélyes élcsapat. Rajkó helyére pedig jó lenne egy olyasvalaki, aki nem a PR értéke, vagy a múltja miatt van ott.
Az meg egy másik kérdés, hogy a Ferrari mennyire akar házon belül csatát.
Pali
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:36) *

Ha az igaz amit a Szujóék a Vijay Mallya-ékról mondtak akkor ennek a csapatnak annyi. Jó lenne ha valaki megvenné őket, különben el fognak tűnni a süllyesztőben.
Pepperoni
Nekem személy szerint már elegem van abból, hogy nincs egy tiszta verseny, amiből pontosan látjuk, hogy mennyire van a Ferrari a mercedes-től. Jó lenne már a Ferrari szemszögéből egy kicsit szerencsésebben alakuló futam is. megérdemelnék én úgy gondolom. Mert eddig 3/3 nyers szopás volt nekik.
Jeti
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:37) *
Sajnos nehezen viselem az emberi ostobaságot, ezért szoktam a hozzád hasonló agyhalottakkal személyeskedni. smile.gif

Jajj, szegénykém biggrin.gif
Még mindig nem sikerült magadra ismerned, zsenikém? biggrin.gif
Jeti
IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2016, 10:40) *
A Red Bullból szerintem egy ideig még nem lesz vb esélyes élcsapat. Rajkó helyére pedig jó lenne egy olyasvalaki, aki nem a PR értéke, vagy a múltja miatt van ott.
Az meg egy másik kérdés, hogy a Ferrari mennyire akar házon belül csatát.

Kimi éve, a múltkori rajtot kivéve, eddig makulátlan. Ha idén továbbra is így teljesít, akkor jövőre is maradni fog.
wink.gif
Pali
IDÉZET(Pepperoni @ Apr 17 2016, 11:53) *
Nekem személy szerint már elegem van abból, hogy nincs egy tiszta verseny, amiből pontosan látjuk, hogy mennyire van a Ferrari a mercedes-től. Jó lenne már a Ferrari szemszögéből egy kicsit szerencsésebben alakuló futam is. megérdemelnék én úgy gondolom. Mert eddig 3/3 nyers szopás volt nekik.

Ez nem balszerencse volt. Kihagyták a ziccert tegnap is, ma is.
Eulo_
IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 10:58) *
Kimi éve, a múltkori rajtot kivéve, eddig makulátlan. Ha idén továbbra is így teljesít, akkor jövőre is maradni fog.
wink.gif

Kivéve, hogy kétszer kikapott az időmérőn a csapattárstól, és tegnap elbaszta a gyorskörét, és kikapott Ricciardotól. Ha ez a makulátlan, akkor milyen a makulás? laugh.gif
Dankson
IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 09:18) *
Ehhez képest ott vigyorog Button az avatarodban, aki jellemzően a csapatrádiózás királya, ha a felelősség másokra kenése a téma. laugh.gif

Na jó, elég is ennyi a bohócokból mára.

Akkor most szeretnék 3 példát Button csapatrádiózásaiból idéznél pontosan olyan eseteket, amikor a másikra ken valamit. Mert erős a gyanúm, hogy a Te fejedben létezik csak.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.