Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: F1 Liga 2016
F1világ Fórum > F1világ > F1liga
Oldalak: 1, 2
Zoli
Stoke, ha erre jársz, még nincs F1világ fórum liga! tongue.gif biggrin.gif
Zava
akkor már legyen új topic, mert miért ne.
Zoli
Akkor ide is:

Elindult az Autosporton a GP Predictor.

Csináltam benne egy F1Világ Fórum ligát, link hozzá:
http://gppredictor.com/league/join/code/a7...e8a99825f5f452a

vagy a Join league menüpont alatt ezt a kódot kell megadni:
a7181ce62cf711a6fe8a99825f5f452a
Zava
na jól indul az idei év is, még 56 percig nyitva kellene lennie a piacnak... kellene. dry.gif
jogyulas
Sajnos pont ugyan az történik mint tavaly.
Felkeltem szépen 4:55-kor, hogy beállítsam a csapatomat, majd meglepetésemre hajnali 5 óra után már nem lehet csapatösszerakás, hát szép... Még majdnem egy órát nyitva kellett volna lennie a piacnak, de nem...
A csapatom ez lenne, ha van rá mód, kérem állítsák (állítsátok be)

pilóták:
Felipe Nasr - 13M
Jolyon Palmer - 12M
motor:
Ferrari - 38M
karosszéria:
Toro Rosso - 25M
személyzet:
Manor - 12M

összesen: 100M

Köszönöm!
Jany69
Pontosan így jártam én is. Minek vannak akkor szabályok? Én se mentettem el a versenyre az összeállítást.
Jany69
Még mindig nyitva kéne lennie.
bud hill
Szintúgy hajnali kelő! És valóban tavaly is ez volt. Bár legalább mindig sikerült megoldani, remélem most is ez lesz, bár nem lenne rossz, ha működne.
Fafa
Sziasztok,

Amennyiben reggeli 6:00-ig elkülditek ide a helyes csapat összeállításotokat, megpróbáljuk utólag beállítani.

Elnézést és köszönjük a türelmét.

Üdv,
F1liga.hu
ywolui
Sziasztok,

Szintén csapatot állítanék, de hiába.
Nagyon idegesítő (pláne hogy nem az első alkalom) sad.gif

Üdv: ywolui
Gus
Az én csapatom ez volna, ha sikerül beállítanom:

Nasr
Palmer
Mercedes
Manor
McLaren

Remélem még időben szóltam.

Közs,
Gus
Wyck
IDÉZET(Fafa @ Mar 19 2016, 05:46) *
Sziasztok,

Amennyiben reggeli 6:00-ig elkülditek ide a helyes csapat összeállításotokat, megpróbáljuk utólag beállítani.

Üdv,
F1liga.hu

Tiszteletem!

Én mindent mostanra hagytam és a
Nasr, 13
Haryanto, 10

Merci, 40
Haas, 15
Sauber 21

össz 99

kombinációval próbálkoztam volna. Remélem utólag még orvosolható. (info-s címre email-ben elküldtem korábban)

Köszönettel: Wyck
ywolui
IDÉZET(Fafa @ Mar 19 2016, 05:46) *
Sziasztok,

Üdv,
F1liga.hu

Csapatom:
Palmer
Haryanto
Mercedes
McLaren
Haas

Fafa
IDÉZET(Gus @ Mar 19 2016, 05:58) *

Nasr
Palmer
Mercedes
Manor
McLaren

Közs,
Gus

ez lenne a csapatod?
http://www.f1liga.hu/csapat/12034

Gus
IDÉZET(Fafa @ Mar 19 2016, 06:01) *

Igen
bud hill
Spencer Hill:

Nasr
Wehrlein
Mercedes
Renault
Haas

bud hill:

Nasr
Wehrlein
Ferrari
Renault
Haas

Jackie f1:

Nasr
Wehrlein
Mercedes
Renault
Haas

KnightF1:

Nasr
Wehrlein
Mercedes
Renault
Haas

WWE - Randy Orton:

Nasr
Wehrlein
Ferrari
Renault
Haas

Kiszámoltam, megvannak.
Fafa
Már ne küldjetek nevezést, eddig tudjuk - azaz próbáljuk korrigálni.
Jany69
NEKEM ÖSSZE VOLT ÁLLÍTVA, CSAK MENTENEM KELLETT VOLNA. PEDIG IDŐBE ÍRTM IDE IS....
Fafa
IDÉZET(Jany69 @ Mar 19 2016, 06:19) *
NEKEM ÖSSZE VOLT ÁLLÍTVA, CSAK MENTENEM KELLETT VOLNA. PEDIG IDŐBE ÍRTM IDE IS....

azt látjuk, ha így van, próbáljuk intézni.
De kéne a felhasználónév.
Jany69
jancsika69 köszönöm előre is!
bud hill
Üdv! Én is ide írtam a csapataimat, de még nem jött meg a felállás. Remélem meglesz, kárlenne érte, mivel a 2. futamtól máőr nagyon nagy hátrányban lennék! smile.gif
daCruel
Sziasztok!

Nekem is lemaradt a csapatbeállítás és csak most látom hogy lett volna lehetőség utólag is választani.
Az lehetséges, hogy a lerosszabb csapatokat beállítsátok utólag nekem? Így nem lesz annyira nagy hátrányom de előnyöm se belőle.
subohka
Mi is így jártunk a családban, az enyém, és a feleségemé nem lett elmentve, / subohka, suboh01 /, míg a gyerekem pont 05.00 órakor csinálta a csapatát. Vártunk egy kicsit, de semmi sem történt. Utána el kellett mennünk, és csak most kerültünk gép közelébe. Szeretném, ha a gyermekem nem hátrányból indulna, mert akkor semmi értelme tovább játszania. Ha lehetne, a feleségem, és az én csapatomat menteni, míg a fiam csapatát beállítani.
Bebe0951: Mercedes, Manor, Mclaren, Palmer, Nasr.
dyewittness
Sziasztok. Mikor lesznek frissítve a pontok?
Zava
IDÉZET(dyewittness @ Mar 20 2016, 02:20) *
Sziasztok. Mikor lesznek frissítve a pontok?

általában hétfőn frissül.
MateGamer
De akkor csak hajnalban van nyitva a piac?

Az én csapatom:

Verstappen
Alonso
Red Bull
MateGamer
Légyszi segítsetek én még ma kezdtem a játékot március 20-án🎓
MateGamer
Légyszi segítsetek én még ma kezdtem a játékot március 20-án🎓
hunocsi
IDÉZET(MateGamer @ Mar 20 2016, 07:48) *
De akkor csak hajnalban van nyitva a piac?

Az időmérő kezdete előtt 1 órával záródik le a piac a versenyhétvégére, utána hétfőn 0:00-kor nyit újra.
MateGamer
Ok,köszönöm!
Már csak azt mondjátok meg,hogy minden verseny u-
tán kapsz 100 000 000 €-t,és a kasztnit,motort,személyzetet hogy lehet külön kiválasztani?
stoke
IDÉZET(daCruel @ Mar 19 2016, 02:22) *
Sziasztok!

Nekem is lemaradt a csapatbeállítás és csak most látom hogy lett volna lehetőség utólag is választani.
Az lehetséges, hogy a lerosszabb csapatokat beállítsátok utólag nekem? Így nem lesz annyira nagy hátrányom de előnyöm se belőle.

Szeva! smile.gif
stoke
IDÉZET(Gus @ Mar 19 2016, 05:58) *

Nasr
Palmer
Mercedes
Manor
McLaren

Közs,
Gus

Itt meg a másik! biggrin.gif
Gus
IDÉZET(stoke @ Mar 20 2016, 08:52) *
Itt meg a másik! biggrin.gif

Nekem inkább hagyd úgy ahogy van, ne is törődj vele. wink.gif
subohka
Szeva admin! Látom, hogy a fentebb említett problémám nem talált megoldásra. Sajnos ha ez így marad, behozhatatlan hátrányba kerültünk, pedig nem is a mi hibánkból történt a lemaradás. Valamilyen könnyítést, segítséget kaphat-e, kárpótoható-e, aki önhibáján kívül kiesett az első fordulóból, hogy még legyen értelme küzdeni?
Előre is kösz, subohka.
penta
A szombattal kapcsolatban kösz a módosítást!!!
penta
Tisztelt Admin!
Egy minimum pontos jóváíràs jól esne. Thx
suba
Sziasztok!
Meghívtam pár jóbarátot, hogy mérkőzzünk meg, de egyikük egyből bug-ot talált a rendszerben.

Változtak az árfolyam-számolási százalékok?
Jelenleg ez van írva: (1-22. helyig)
15%,13%,11%,9%,8%,7%,6%,5%,4%,3%,2%,1%,-1%,-2%,-3%,-4%,-5%,-6%,-7%,-8%,-9%,-11%
Ezzel szemben szerintünk így van számolva:
15%,13%,11%,9%,8%,7%,6%,5%,4%,3%,2%,1%,-1%,-1,5%,-2%,-2,5%,-3%,-3,5%,-4%,-5%,-6%,-7%

Csapatoknál hasonlóképp...
Melyik az igaz?

Ellenőrizzétek, kérlek!
Köszönöm!
suba
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ywolui
Kedves Admin-ok,

Ma 1 óra előtt mentettem, de egy site cash bug miatt hiányos a nevezésem.
A következő csapat volt beállítva:
Sainz
Kvyat
Mercedes
Manor
Haas

Kérlek állítsátok vissza.

Üdv: ywolui
Vova
Sziasztok!

Daniil Kvyat és Max Verstappen helyet cserélnek. Az volna a kérdésem, hogy miként fogjátok megoldani, hogy akinél pl. Toro Rosso és Daniil Kvyat is van, ne legyen semmilyen anomália?

Üdvözlettel: Vova
Flashcash
Látom a felhasználóneveken, hogy vannak akik nem a tippelés izgalmára vágynak, hanem nagyon unatkoznak. rolleyes.gif
El Capitano 001 től vannak regisztrációk El Capitano 130-ig, gondolom ugyanattól a felhasználótól. Persze lehet, hogy van neki még több is, csak az első pár oldalon ez volt a legmagasabb El Capitano szám amit láttam.
Fido86
Üdv,

Gondoltam, ma felnézek, hogy a hét elején beállított csapatomnak mennyi pontot sikerült összeszednie. Ekkor viszont azt látom, hogy a rendszer önakaratából lecserélte (pedig ő nem Helmut Marko, személyesen) az egyik pilótámat, ráadásul ő rosszabb cserét is hajtott végre, amikor lecserélte Verstappen -t Kvyat-ra. Jófejségből nem a legelső gondolataimat írtam le ide, így, ha netán egy admin is olvassa ezt, jófejségből vissza is állíthatná a csapatomat, sőt a pontokat is kompenzálhatná.

Kösz

flúgosRob
Kedves Adminok!

Miért lett kicserélve Verstappen, Kvyatra? Ez szerintem mélyütés... Múlt héten vettem meg, mert már lehetett hallani az átigazolásról... Sajna múlt hét közepén amikor a hivatalos bejelentés történt külföldön és sajna nem net közelben, viszont abban a nyugodt hitben voltam, hogy én megvettem Verstappent, nem is kell az összeállításokkal bajlódnom...
Tavaly is volt egy fura megmozdulás az oldalnak, de ezzel a mostanival számomra a játék immár élvezetét veszítette... angry.gif sad.gif
Pali
IDÉZET(flúgosRob @ May 17 2016, 07:50) *
Kedves Adminok!

Miért lett kicserélve Verstappen, Kvyatra? Ez szerintem mélyütés... Múlt héten vettem meg, mert már lehetett hallani az átigazolásról... Sajna múlt hét közepén amikor a hivatalos bejelentés történt külföldön és sajna nem net közelben, viszont abban a nyugodt hitben voltam, hogy én megvettem Verstappent, nem is kell az összeállításokkal bajlódnom...
Tavaly is volt egy fura megmozdulás az oldalnak, de ezzel a mostanival számomra a játék immár élvezetét veszítette... angry.gif sad.gif

Ugyanez a kérdésem. Nekem mákom volt mert később vettem meg Verstappent de egy haverom úgy járt mint te. Ő csak szimplán nem nyúlt hozzá mert abban a hitben volt hogy Verstappen van meg neki.
hunocsi
Bár nem admin vagyok, de ugye adott csapat versenyzőjéhez/nevezéséhez van kötve a választás, nem a versenyzőhöz - ha nem így lenne, akkor előfordulhat, hogy Red Bull motor mellett lenne egy Red Bull pilóta is lesz nálad, ami nyilván kizárná egymást. De ha mégy is így lenne, és pl. egy Hamilton-Wehrlein csere megtörténne, az nyilván nem lenne fair a többiekkel szemben, hogy valaki korábban megvesz egy Manoros versenyzőt, és kap cserébe egy Mercedesest. Gondolom itt most azért fájó sokaknak, mert szinte azonos szinten és árban voltak Kvyattal, de épp azért kell a versenyző neve alatt figyelni a csapatkiírást.
tmpi
IDÉZET(Fafa @ Mar 19 2016, 06:22) *
azt látjuk, ha így van, próbáljuk intézni.
De kéne a felhasználónév.

Én is mentetlen maradtam sad.gif Ma vettem észre.
Thibczy
Értem én, hogy van egy fix séma, de elég fura nekem, hogy Button majdnem ugyannyiba kerül, mint Verstappen, és sokkal drágább a gyengébb eredmények ellenére is, mint Alonso.
littleNorbi
IDÉZET(Flashcash @ May 15 2016, 05:27) *
Látom a felhasználóneveken, hogy vannak akik nem a tippelés izgalmára vágynak, hanem nagyon unatkoznak. rolleyes.gif
El Capitano 001 től vannak regisztrációk El Capitano 130-ig, gondolom ugyanattól a felhasználótól. Persze lehet, hogy van neki még több is, csak az első pár oldalon ez volt a legmagasabb El Capitano szám amit láttam.

Törölni kellene, ez nem fair play... angry.gif
Vova
Sziasztok!

Rio Haryanto már nem versenyez, helyette Esteban Ocon van; érdemes lenne átírni wink.gif
hunocsi
IDÉZET(Vova @ Aug 26 2016, 02:37) *
Sziasztok!

Rio Haryanto már nem versenyez, helyette Esteban Ocon van; érdemes lenne átírni wink.gif

Á, ráér még biggrin.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.