Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2015 Mexikói nagydíj
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2
Zava
a 3. szabadedzés egész szoros volt, remélem nem azért, mert a merci le volt tekerve.
skullsplinter
Komoly a topik.
Zava
IDÉZET(skullsplinter @ Oct 31 2015, 08:21) *
Komoly a topik.

hát most hova erőlködjek. smile.gif

q1 végén Vettelben benne volt egy Rosbergnél alsó hangon 3 tizeddel jobb kör, csak félbehagyta. kíváncsi vagyok, hogy tényleg szoros lesz-e, vagy csak Rosberg köre volt gyenge/ellazáskodott.
Eulo_
Öröm volt nézni ezt a pályát. Nagyon tetszik a hangulata, a vonalvezetése, meg minden. Az eredmény lehet, hogy sablonos, de akkoris... úgy szeretném látni az elmúlt 23 év elmaradt versenyeit innen.
Zava
IDÉZET(Eulo_ @ Oct 31 2015, 09:07) *
Öröm volt nézni ezt a pályát. Nagyon tetszik a hangulata, a vonalvezetése, meg minden. Az eredmény lehet, hogy sablonos, de akkoris... úgy szeretném látni az elmúlt 23 év elmaradt versenyeit innen.

egyelőre nekem is begyere, csak a stadionrész gáz, mindamellett, hogy azokon a lelátókon biztos fasza.

amúgy ez a szakasz+kameraállás csak engem emlékeztet a montreali 2. és 3. kanyar közti szakaszra?

nem lenne ott a DRS tábla, és Rossi a sorrendben, simán benyelném, ha valaki be akarná adni.
Eulo_
Az egész pályának ugyanolyan varázsa van, mint Kanadának. Nekem amúgy mind a négy amerikai kontinensen lévő pálya nagyon tetszik, és itt Mexikóban a stadiont se érzem gázosnak.
Zava
IDÉZET(Eulo_ @ Oct 31 2015, 09:13) *
Az egész pályának ugyanolyan varázsa van, mint Kanadának. Nekem amúgy mind a négy amerikai kontinensen lévő pálya nagyon tetszik, és itt Mexikóban a stadiont se érzem gázosnak.

nem is a varázs, hanem hogy konkrétan ugyanúgy néz innen ki.
a stadionban nem a stadion a gáz, hanem a vonalvezetés, lehet jobb lenne egy sima negyedkör formájú balos. mondjuk legalább sokat hibáznak benne, szóval kihívás.
hunocsi
IDÉZET(Zava @ Oct 31 2015, 10:21) *
nem is a varázs, hanem hogy konkrétan ugyanúgy néz innen ki.
a stadionban nem a stadion a gáz, hanem a vonalvezetés, lehet jobb lenne egy sima negyedkör formájú balos. mondjuk legalább sokat hibáznak benne, szóval kihívás.

Gondolom azért kellett ilyen lassú kanyarokat raktak oda, hogy minél hosszabb ideig legyenek a stadionban. Jobb lett volna egy középgyors/íves kanyarral megoldani, de összességében szerintem nem rossz a pálya többi része így átépítve.
Zoli
Szerintem nem gáz a stadion rész, nekem tetszik. Ha már van szavazás, be lehetett volna tenni egy nemet is, csak, hogy értelme is legyen.

Lehet, hogy azért lett ilyen, hogy amellett, hogy technikás legyen, kellőképp lassan érkezzenek az utolsó előtti kanyarba, mert ott nincs sok bukótér.

Amúgy a pálya tetszik, a felújítás ellenére azért klasszikus pálya hangulata van.
Eulo_
Pepperoni lélegeztetőgépen....
Vito
IDÉZET(Eulo_ @ Nov 1 2015, 08:35) *

Pedig ebből a versenyből mèg egy Kimi dobogòt is kinèztem. Ez van
blech
Miért nem maradt kint Hamilton?! Bevállalhatta volna...
skullsplinter
IDÉZET(Vito @ Nov 1 2015, 09:03) *

Azt mégis hogyan? Kimi egyébként monnyon' le, idén IS kritikán alul megy. Ettől még Massa is jobb volt Alonso mellett...
A futamról: rakás kula az egész.
Drogger1
Üdv nem tudjátok véletlenül az sms játék kérdését és válaszait ?
lemaradtam róla és sehol nem találom a netem
Flex
IDÉZET(Drogger1 @ Nov 1 2015, 09:29) *
sehol nem találom a netem

A szolgaltatot kerdezd. biggrin.gif
Eulo_
IDÉZET(Vito @ Nov 1 2015, 09:03) *

Max egy 7. hely.
Eulo_
Amúgy Bottas nem kéne a dobogóra. Százszor jobban megdolgozott érte Kvyat.
Zoli
Hát ez nem volt egy nagy szám.

Jövőre folyt. köv., remélem nem kell már sokat várni az új autókra. biggrin.gif
Eulo_
Egyébként az Alonzorro és társai féle agymenés a futam előtt mi volt az MTV-től? Ezen a "szinten" van a közszolgálati média?
Gooner
IDÉZET(Eulo_ @ Nov 1 2015, 10:18) *
Egyébként az Alonzorro és társai féle agymenés a futam előtt mi volt az MTV-től? Ezen a "szinten" van a közszolgálati média?

Ezért is nem nézem már régóta ezeket a felvezető műsorokat. Ezt a bóvli holmit éppen elkaptam, mert telóról néztem a futamot és már előtte próbálgattam, hogy telóról elindul-e. Hát sajnos pont rosszkor indult el. Az ilyen idiótaságoknak semmi értelme és Petrovics Mérei Andrea helyére is tehetnének egy hozzáértő műsorvezetőt.
Pepperoni
IDÉZET(Eulo_ @ Nov 1 2015, 09:35) *

Én kikapcsoltam a tévét. Már az első kör végén értelmetlen volt nézni. Vettel beszopathatta volna a két mercit simán.
Zoli
IDÉZET(Eulo_ @ Nov 1 2015, 10:18) *

Én meg már kezdtem azt hinni, hogy annál nincs lejjebb, amikor kocsmákba kapcsolnak, hát kiderült, hogy van. Kurva gáz volt.
Thibczy
IDÉZET(Gooner @ Nov 1 2015, 10:26) *
Ezért is nem nézem már régóta ezeket a felvezető műsorokat. Ezt a bóvli holmit éppen elkaptam, mert telóról néztem a futamot és már előtte próbálgattam, hogy telóról elindul-e. Hát sajnos pont rosszkor indult el. Az ilyen idiótaságoknak semmi értelme és Petrovics Mérei Andrea helyére is tehetnének egy hozzáértő műsorvezetőt.

Kálmán Olga?
forza
IDÉZET(blech @ Nov 1 2015, 09:11) *
Miért nem maradt kint Hamilton?! Bevállalhatta volna...

Ha a vb-címe múlt volna rajta, kint marad. Így viszont semmi értelmét nem látta szembemenni a csapat "kérésével", gondolom. A jövőre nézve jobbnak gondolta szót fogadni.
Zoli
IDÉZET(Thibczy @ Nov 2 2015, 09:22) *
Kálmán Olga?

biggrin.gif
Szujó jó lenne műsorvezetőnek, az jobban megy neki, kommentátornak meg valaki más kéne.
Nigel
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 1 2015, 11:30) *
Én kikapcsoltam a tévét. Már az első kör végén értelmetlen volt nézni. Vettel beszopathatta volna a két mercit simán.

vettel magát oblákoltatta le. ennyit tud.
dawyd728
IDÉZET(Nigel @ Nov 2 2015, 02:50) *
vettel magát oblákoltatta le. ennyit tud.

Az a gond, másnál röhögtem is volna. Nálad meg egy LOL sem osztana vagy szorozna.
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 2 2015, 12:30) *

Szerinted Vettel mindig megverné a merciket biggrin.gif biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Nov 2 2015, 07:11) *
Szerinted Vettel mindig megverné a merciket biggrin.gif biggrin.gif

Nem láttad mit ment? Csak aztán túlgörcsölte picit.
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 3 2015, 10:25) *

Picit? biggrin.gif Szerintem kifejezetten szarul ment. Elég sok hibát vétett, aztán a kiesés.
Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Nov 3 2015, 12:11) *
Picit? biggrin.gif Szerintem kifejezetten szarul ment. Elég sok hibát vétett, aztán a kiesés.

Defekt utáni etapban kurva nagyot ment, aztán annyira erőltette, hogy megforgott. Na onnantól teljesen szétesett.

Tét nélkül ment egy izomból futamot. De remélem azért lehiggad kövi. futamra.
Nigel
mercinél csapatutasítás miatt maradt kint Lajos a döntő helyzetben, amivel elvesztette az esélyét hogy lenyomja rózsit:

“There was no risk, there was nothing for me to lose,” he said. “We have won the constructors’ championship, the team have won, so let me take a risk, let’s go for it. But we did what we did and we still got the one-two. I was racing and that’s why I was considering staying out. But when the team say it’s an order, it’s an order, you do what they ask. But it wasn’t fun.”
Nigel
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 3 2015, 09:25) *

LOL ? nyeretlen kezdők szoktak ilyen futamokat menni, ne dícsérjük már meg érte...
Zoli
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 3 2015, 11:31) *
Defekt utáni etapban kurva nagyot ment, aztán annyira erőltette, hogy megforgott. Na onnantól teljesen szétesett.

Tét nélkül ment egy izomból futamot. De remélem azért lehiggad kövi. futamra.

Kb. egy év alatt szokott annyit hibázni, mint most ezen az egy futamon. Ezért nem kell megtapsolni.
Zava
IDÉZET(Nigel @ Nov 3 2015, 01:14) *
mercinél csapatutasítás miatt maradt kint Lajos a döntő helyzetben, amivel elvesztette az esélyét hogy lenyomja rózsit:

“There was no risk, there was nothing for me to lose,” he said. “We have won the constructors’ championship, the team have won, so let me take a risk, let’s go for it. But we did what we did and we still got the one-two. I was racing and that’s why I was considering staying out. But when the team say it’s an order, it’s an order, you do what they ask. But it wasn’t fun.”

sőt, mondok jobbat, nem csak Lajos, hanem Rosberg is a csapat utasítása miatt jött ki a boxba.
Ferrarista
IDÉZET(Zoli @ Nov 3 2015, 01:52) *
Kb. egy év alatt szokott annyit hibázni, mint most ezen az egy futamon. Ezért nem kell megtapsolni.

ettol fuggetlenul iden akkor is nagyot ment, es o is csak ember. Alonso rajtkiugrasa sem volt semmi anno. Majd akkor lesz gond, ha a vb cimert megy, es ugy hibazik. Sztem ugyan mind1 h iden 2. vagy 3. lesz.
Zoli
IDÉZET(Ferrarista @ Nov 3 2015, 02:36) *
ettol fuggetlenul iden akkor is nagyot ment, es o is csak ember. Alonso rajtkiugrasa sem volt semmi anno. Majd akkor lesz gond, ha a vb cimert megy, es ugy hibazik. Sztem ugyan mind1 h iden 2. vagy 3. lesz.

Ezt szerintem senki nem vitatja. De most nem az idei év volt a téma, hanem ez az egy futam, és ezen nem ment jól.
Zava
IDÉZET(Zoli @ Nov 3 2015, 02:51) *
Ezt szerintem senki nem vitatja. De most nem az idei év volt a téma, hanem ez az egy futam, és ezen nem ment jól.

Peppe azt akarta mondani, hogy rohadt gyors volt, közepesen tartotta a két merci lágy gumis tempóját (sok körön át 50 mp-nél stagnált a lemaradása), mondjuk az lehet, hogy a közepes volt a jobb versenygumi.

szóval gyorsnak piszok gyors volt, csak mellette esett-kelt is. biztos mert szomorú volt, hogy már nem lehet idén vb. tongue.gif
Nigel
mongyuk jobb lett volna ha Vettel is beleszól
Zava
IDÉZET(Nigel @ Nov 3 2015, 03:21) *
mongyuk jobb lett volna ha Vettel is beleszól

vigyázz, mit kívánsz cool.gif
majd jövőre.
Zoli
IDÉZET(Zava @ Nov 3 2015, 03:23) *
vigyázz, mit kívánsz cool.gif
majd jövőre.

A Ferrari kedvenc slágere. happy.gif
Zava
IDÉZET(Zoli @ Nov 3 2015, 03:33) *
A Ferrari kedvenc slágere. happy.gif

van egy söröm rá, hogy ez csak egynyári sláger lesz. wink.gif
Zoli
IDÉZET(Zava @ Nov 3 2015, 03:39) *
van egy söröm rá, hogy ez csak egynyári sláger lesz. wink.gif

Mire, hogy jövőre Vettel lesz világbajnok, vagy arra, hogy jövőre Vettelnek is lesz esélye a vb címre?

Csak azért, mert az utóbbira nem fogadok. Én most úgy várom a jövő évet, hogy úgy 60%, hogy legfeljebb egy kicsit kerülnek közelebb a Mercihez, és 40%, hogy utolérik őket. Szóval alapvetően inkább 2017-et mondanám, amikor a Ferrari utolérheti a Mercedest, de 2016-ot sem tartom kizártnak. Viszont jövőre szerintem ismét Hamilton lesz világbajnok.
Nigel
IDÉZET(Zoli @ Nov 3 2015, 04:05) *
Mire, hogy jövőre Vettel lesz világbajnok, vagy arra, hogy jövőre Vettelnek is lesz esélye a vb címre?

Csak azért, mert az utóbbira nem fogadok. Én most úgy várom a jövő évet, hogy úgy 60%, hogy legfeljebb egy kicsit kerülnek közelebb a Mercihez, és 40%, hogy utolérik őket. Szóval alapvetően inkább 2017-et mondanám, amikor a Ferrari utolérheti a Mercedest, de 2016-ot sem tartom kizártnak. Viszont jövőre szerintem ismét Hamilton lesz világbajnok.

rózsi ezt hogy fogja bírni? tongue.gif
Zoli
IDÉZET(Nigel @ Nov 3 2015, 04:59) *
rózsi ezt hogy fogja bírni? tongue.gif

Szerintem a jövő év lesz az utolsó esélye, hogy összeszedje magát, ha még nem késő, bár engem meglepne. Szerintem ebből a helyzetből már nem fog felállni.
Ferrarista
IDÉZET(Zoli @ Nov 3 2015, 05:21) *
Szerintem a jövő év lesz az utolsó esélye, hogy összeszedje magát, ha még nem késő, bár engem meglepne. Szerintem ebből a helyzetből már nem fog felállni.

Lejar a szerzodese jovore ugyis, es jobb ha tagit. Koze nem volt ugyan hamiltonhoz sokszor, de megerdemel egy masik csapatot, ahol nincs nyomas alatt, es szerezhet dobogokat. Konkretan ugyan elnyomva nem volt, de a merci nyilvan az erosebbet tamogatja jobban, ha csak szavakkal akklr is.
Zava
IDÉZET(Zoli @ Nov 3 2015, 04:05) *

arra, hogy lőtávon belül lesz, mondjuk az utolsó előtti futamon még nem dőlt el (legalábbis ellenében nem tongue.gif ), és nem is 2 győzelem + 2 dnf kell hozzá.
Zava
IDÉZET(Ferrarista @ Nov 3 2015, 06:08) *
Lejar a szerzodese jovore ugyis, es jobb ha tagit. Koze nem volt ugyan hamiltonhoz sokszor, de megerdemel egy masik csapatot, ahol nincs nyomas alatt, es szerezhet dobogokat. Konkretan ugyan elnyomva nem volt, de a merci nyilvan az erosebbet tamogatja jobban, ha csak szavakkal akklr is.

tavaly hosszabbított, az nem +3 évre volt, tehát '17-ig?
Ferrarista
IDÉZET(Zava @ Nov 3 2015, 06:10) *
tavaly hosszabbított, az nem +3 évre volt, tehát '17-ig?

akkor rosszul emlekeztem.
de neki akkor is az lenne a legjobb ha lelepne jovore. Vagy max ha lenne makja h hamiltonnak technikai problemai lennenek es vb lenne, vagy a mercedes meg akarna nyeretni vele a jovo evet, ugye nemet pilota nemet autoban ket sajat vbvel a fedelzeten
Zoli
IDÉZET(Zava @ Nov 3 2015, 06:10) *
arra, hogy lőtávon belül lesz, mondjuk az utolsó előtti futamon még nem dőlt el (legalábbis ellenében nem tongue.gif ), és nem is 2 győzelem + 2 dnf kell hozzá.

Ebből nem lesz fogadás, ezt én sem tartom elképzelhetetlennek. Bár egy fokkal több esélyt adnék annak, hogy inkább 2017-ben lesz komolyan sansza a vb-re. De most úgy tűnik, hogy jó irányba indultak el a dolgok a Ferrarinál.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.