Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Tv-sorozatok
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Tarzaan
Nálam ezek a kedvencek:

1-2 Fekete Vipera & South Park (eldönthetetlen a sorrend)

3-4 Jóbarátok @ Miért épp alaszka (szintén)

+ nagyon tetszik még: Stargate (az Atlantis jobban, de az SG1 is jó); Harmadik műszak, Linda, Angyalbőrben, + az utóbbi időben az eredeti Rém Rendest is megkedveltem, bár elég egyszerűwink.gif
Tarzaan
És egy friss hír a South Park magyar főhadiszállásáról:

2007 október 1-jén hétfőn reggel 6 órakor indul a Magyar MTV, az eddigi MTV Europe helyén.

Hétköznaponként este 11 és éjfél között láthatjátok a South Park összes eddigi évadját, a legelsőtől kezdődően. Dupla epizódok lesznek, a szinkronizált verzió. Természetesen a jövőben az új epizódok is sorra kerülnek.
tifosi
A Fekete Vipera nálam is nyerő. Fel is vettem dvd-re.
Eulo
Nagyon kevés tévét nézek mostanság. Forma-1-en kívül ha épp elkapom valamelyik kedvenc sorozatomat vagy valami érdekes filmet, akkor megnézem, de alapjában véve annyira nem szint a mai műsorkínálat, hogy nem vesztek vele az égvilágon semmit. Hírekre, és minden más hasznos információra ott van az internet.

Kedvenc sorozataim a Rémrendes család, Columbo, Fekete vipera, Csengetett Mylord, Sliders (első két sorozat), Knight rider. laugh.gif
Néhány felkapott, agyonsztárolt sorozat, mint a Jóbarátok, Prison Break vagy a Dr. House kimaradt az életemből.
tifosi
A Dr House jó sorozat. Már csaj Hugh Laurie miatt is, aki a Fekete Viperában is játszik.
Ruckoj_Ndugu
Kedvenceim:-Jóbarátok
- South Park
- Family Guy
- Lost
- Jeriko
- Prison Break
- Grace Klinika
- Magnum
- Az Elit Alakulatok
- Harmadik Műszak

Szóval van egy pár. smile.gif

Button
IDÉZET(Euloálius @ Oct 1 2007, 08:51) *
Nagyon kevés tévét nézek mostanság. Forma-1-en kívül ha épp elkapom valamelyik kedvenc sorozatomat vagy valami érdekes filmet, akkor megnézem, de alapjában véve annyira nem szint a mai műsorkínálat, hogy nem vesztek vele az égvilágon semmit. Hírekre, és minden más hasznos információra ott van az internet.

Kedvenc sorozataim a Rémrendes család, Columbo, Fekete vipera, Csengetett Mylord, Sliders (első két sorozat), Knight rider. laugh.gif
Néhány felkapott, agyonsztárolt sorozat, mint a Jóbarátok, Prison Break vagy a Dr. House kimaradt az életemből.

ezzel a résszel egyetértek:
Rémrendes család, Columbo, Fekete vipera, Csengetett Mylord
+Vaczak szálló smile.gif
Ruckoj_Ndugu
Szvsz Princ a katona jobb mint az Angyalbőrben.
Akit érdekel az M2-n este 20:00-tól nézheti.
Clyde
Clooney százezer dollárja bánja, ha megnősül

IDÉZET
A Sziriana című film Oscar-díjas főszereplőjének korábban már volt egy hasonló fogadása, Nicole Kidman ausztrál származású színésznővel: Kidman arra tett húszezer dollárt, hogy Clooney apa lesz, még a negyvenedik születésnapja előtt - a színésznek azonban azóta sem született gyereke.

"George Clooney igazi úriemberként viselkedett, visszaküldte ugyanis a Nicole által írt csekket" - árulta el egy amerikai magazinnak a színész egyik ismerőse. "Igaz, egy cédulát is mellékelt, amin csak ennyi állt: tíz év, dupla vagy semmi."
Sway
Mostanában kevesebb időt töltök a tévé előtt, de az alábbi sorozatokat nem tudom kihagyni:

-CSI:Miami, NY (régen a LV-t is szerettem, de valahogy mostanra ellaposodott szerintem akárcsak a Nyomtalanul)
-Gyilkos elmék
- Bones (ami angolul sokkal de sokkal jobb, mint magyarul)
- Egy rém rendes család (az összes epizódot fejből tudom, de aláfestésként takarításkor, egyéb meló közben tökéletes)
-South Park

Tarzaan
Én a Stargate Atlantis 4-edik évadjának epizódjait szoktam leszedni a netről. Itt szerintem legkorábban valamikor 2008/9-ben jutnak el odáig.
tifosi
Egy-két éven belü annyi az analóg sugárzásnak, mindenki a digitálist fogja nézni. Úgyhogy beszerzek egy plazmát. tongue.gif
Clyde
IDÉZET(tifosi @ Nov 2 2007, 10:54) *
Egy-két éven belü annyi az analóg sugárzásnak, mindenki a digitálist fogja nézni. Úgyhogy beszerzek egy plazmát. tongue.gif

Csak full pixelest szabad venni (1920x1080), mert az lesz a szabvany. Sajna egyelore olyan 400.000 korul futnak...
Remelem jovore EB kornyeken lesznek mar ugy 250.000 korul.
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Nov 2 2007, 11:06) *
Csak full pixelest szabad venni (1920x1080), mert az lesz a szabvany. Sajna egyelore olyan 400.000 korul futnak...
Remelem jovore EB kornyeken lesznek mar ugy 250.000 korul.

Jah, én is full hd-t akarok. Ezeken elég gánya az analóg jel, szal mindenképp digitális adás kell hozzá.
Clyde
IDÉZET(tifosi @ Nov 3 2007, 12:46) *
Jah, én is full hd-t akarok. Ezeken elég gánya az analóg jel, szal mindenképp digitális adás kell hozzá.

Sz*rom le, Forma-1-en kivul nem sok analog adast nezek. biggrin.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Nov 3 2007, 09:25) *
Sz*rom le, Forma-1-en kivul nem sok analog adast nezek. biggrin.gif

A Forma 1 digiban megérné.
Boszi27
Fekete Vipera, Csengetett Mylord nyerő sorozatok nálam smile.gif Sherlock Holmes is, de ez alap (bár csak a 84-es feldolgozás), Agatha Christie feldolgozásokat is szeretem. A Spektrumon szoktak lenni jó sorozatok, második világháborús, a brit építészetről van mostanában egy jó sorozat, ma kezdődik a Földünk a magasból. A Nationale G. is jó adó, most volt egy érdekes film Tutanhamonról. A Discovery szintén, bár mostanában már nem tetszik, folyton csak Állítólag és hasonló sorozatok. mellow.gif
A Vészhelyzetet régen néztem. Az elvileg nézhető sorozatoktól (argentín, brazíl stb..) pedig kiráz a hideg dry.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Nov 4 2007, 07:36) *
Fekete Vipera, Csengetett Mylord nyerő sorozatok nálam smile.gif Sherlock Holmes is, de ez alap (bár csak a 84-es feldolgozás), Agatha Christie feldolgozásokat is szeretem. A Spektrumon szoktak lenni jó sorozatok, második világháborús, a brit építészetről van mostanában egy jó sorozat, ma kezdődik a Földünk a magasból. A Nationale G. is jó adó, most volt egy érdekes film Tutanhamonról. A Discovery szintén, bár mostanában már nem tetszik, folyton csak Állítólag és hasonló sorozatok. mellow.gif
A Vészhelyzetet régen néztem. Az elvileg nézhető sorozatoktól (argentín, brazíl stb..) pedig kiráz a hideg dry.gif

Örömmel látom, hogy jó ízléssel rendelkezel. biggrin.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Nov 5 2007, 12:46) *
Örömmel látom, hogy jó ízléssel rendelkezel. biggrin.gif

Én mindig. smile.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Nov 5 2007, 07:03) *
Én mindig. smile.gif

Azért akad egy kivétel.
Clyde
Kérlek titeket hogy "Az év televíziós produkciója" kategóriában írjátok be a Lúzer FC-t ezen az oldalon:
http://www.storyonline.hu/otcsillag/

És ha tudtok, szóljatok minél több embernek, és terjesszétek üzenőfalaitokon, fórumokon, stb!

THX.
Tarzaan
Az előbb készült el a nyolcadik Fekete Vipera DVD-m, ezzel kész az egész Fekete Vipera sorozat. Egy lemezen 3 epizód, csinátam fasza kis menüt is hozzásmile.gif
tifosi
IDÉZET(Tarzaan @ Nov 20 2007, 07:31) *
Az előbb készült el a nyolcadik Fekete Vipera DVD-m, ezzel kész az egész Fekete Vipera sorozat. Egy lemezen 3 epizód, csinátam fasza kis menüt is hozzásmile.gif

Bazz, nekem kimaradt egy-két rész.
Sway
IDÉZET(Boszi27 @ Nov 4 2007, 07:36) *

Én dokucsatornák közül a Realityt szeretem a legjobban. Van amikor hetekig nem nézek más adót.
Clyde
http://comment.blog.hu/2007/12/05/a_barato...bb_9_masodperce

Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! biggrin.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Dec 5 2007, 01:34) *
http://comment.blog.hu/2007/12/05/a_barato...bb_9_masodperce

Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! Tilda! biggrin.gif

Eddig nem néztem...de mostantól... biggrin.gif
fiesta
Sziasztok!
Valaki tudna csepegtetni egy kis infót, hogy a ROC-ot hol adják, hánykor?
köci
Sway
IDÉZET(fiesta @ Dec 16 2007, 10:14) *
Sziasztok!
Valaki tudna csepegtetni egy kis infót, hogy a ROC-ot hol adják, hánykor?
köci

Eurosport 18:00
fiesta
IDÉZET(Sway @ Dec 16 2007, 11:26) *
Eurosport 18:00

Köszi!
(A tv újságban sem, és az eurosport honlapján sincs kiírva)
Sway
IDÉZET(fiesta @ Dec 16 2007, 12:07) *
Köszi!
(A tv újságban sem, és az eurosport honlapján sincs kiírva)

Én is csak a port.hu-n olvastam.
Boszi27
Fekete Vipera smile.gif cool.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Dec 18 2007, 09:13) *

Ige, igen, már várom tongue.gif
Tarzaan
Megvan. K* jósmile.gif

És a másik hosszabb extra változat, a Black Adder - Back&Forth is üt:)
Boszi27
IDÉZET(Tarzaan @ Nov 20 2007, 07:31) *

Csak úgy magadnak, vagy eladásra is? unsure.gif
Tarzaan
Csak úgy magamnak:) Meg egy havernak átmásoltam. És nemsokára megcsinálom a két extra epizódot is. A karácsonyi éneket meg a "Back & forth"-ot is:)
Tarzaan
Legjobb South Park rész MOST a Cool-on...
Tarzaan
Miért épp Alaszka a Viasat3-on...
Tarzaan
Az USA-ban most ért véget a The Sarah Connor Cronichles című Terminator-hoz kapcsolódó sorozat első évadja. Csak 9 epizód, de mivel jó volt a nézettség, gondolom folytatják. Mindenkinek, akinek tetszik a témakör tudom ajánlani - nagy nemzetközi torrentoldalakról leszedhető - mert bár az első 3 rész elég gáz volt, de a sorozat ezután érezhetően elkezdett javulni, a mostani két részt (az utolsó kettő) pedig kifejezetten jól megcsinálták. Magyarfelirat természetesen elérhető az összes részhez.
peet
IDÉZET(Tarzaan @ Mar 5 2008, 09:08) *
Az USA-ban most ért véget a The Sarah Connor Cronichles című Terminator-hoz kapcsolódó sorozat első évadja. Csak 9 epizód, de mivel jó volt a nézettség, gondolom folytatják. Mindenkinek, akinek tetszik a témakör tudom ajánlani - nagy nemzetközi torrentoldalakról leszedhető - mert bár az első 3 rész elég gáz volt, de a sorozat ezután érezhetően elkezdett javulni, a mostani két részt (az utolsó kettő) pedig kifejezetten jól megcsinálták. Magyarfelirat természetesen elérhető az összes részhez.

Ez tetszik smile.gif

Megkeresem wink.gif
Tarzaan
IDÉZET(Tarzaan @ Mar 5 2008, 09:08) *

Fent van a youtube-on az utsó két rész, ha valaki nem akarná leszedni jó minőségben (csak nekik ajánlom):

Terminator The Sarah Connor Chronicles 1x08 S01E08

Part A
http://www.youtube.com/watch?v=TFHRNHV7oyw

Part B
http://www.youtube.com/watch?v=FtstCQ6b-nw

Part C
http://www.youtube.com/watch?v=0JLL8tQ_jHU

Part D
http://www.youtube.com/watch?v=6F5KNFy_QFA

Part E
http://www.youtube.com/watch?v=EGy5x7VHiVk

Terminator The Sarah Connor Chronicles 1x09 S01E09

Part A
http://www.youtube.com/watch?v=cxH9IqgNaGE

Part B
http://www.youtube.com/watch?v=phIP3RpTOCI

Part C
http://www.youtube.com/watch?v=Mf35V3pqmAk

Part D
http://www.youtube.com/watch?v=QjCHdnruxbA

Part E
http://www.youtube.com/watch?v=tyRuQaeKaQY

A többieknek pedig:

KÓD
http://www.eztv.it/index.php

Itt a keresésnél értelemszerűen ki kell választani a Terminator: The Sarah Connor Chronicles-t.

A 350-es változatok is elég jók, amelyik epizódnál van Repack, ott értelemszerűen azt ajánlom.
Clyde
Megcsodaltam tegnap az (i)GAZSAG ARA cimu remekmuvet a tv2-n. Eleve nem ertem, hogy miert 12-es karika 22:00 utan, lehet hogyha csak vizualisan is levetkozik valaki, akkor kell csak 16-os, 18-as karika? Jakupcsek meglepoen jol vezette az amugy szinvonaltalan musort, a kozonseg kotelezo tapsolasa inkabb idegesito volt, szerencsesebb lett volna szerintem ugy megcsinalni, hogy csaladtagok, Jakupcsek, jatekos lehet csak a studioban. (Olcsobb is, es ha jol emlekszem a "Leggyengebb lancszem"-nel sem volt kozonseg.) A kerdesek persze legkesobb a 6-7. kerdestol fogva szexistak. A poligrafot tudtommal meg kis felkeszulessel at lehet verni. A folyamat meg ahogy bekerulhettel: 2 kikerdezos tortura (itt kell esznel lenni, milyen melyen mit allitassz magadrol! - probalnak ugye a bizalmadba ferkozni a szerkesztok) jon a szemelyre szolo 100 kerdeses poligrafteszt - amit felkeszulten mar ugye manipulalhatsz - es vegul a musorban ebbol 21 kerdest tesznek fel, amikre "eloben" valaszolnod kell, tehat emlekezz ra mit valaszoltal es vallald.
Aranylag egyszeruen lehet igy 1-2-10 milliot nyerni, bar kivancsi leszek 20 millios kerdesert mit rangatnak ki az emberbol... Megalazobb kerdesekre szamitottam mellesleg.
befana
IDÉZET(Clyde @ Mar 6 2008, 10:31) *
Megcsodaltam tegnap az (i)GAZSAG ARA cimu remekmuvet a tv2-n. Eleve nem ertem, hogy miert 12-es karika 22:00 utan, lehet hogyha csak vizualisan is levetkozik valaki, akkor kell csak 16-os, 18-as karika? Jakupcsek meglepoen jol vezette az amugy szinvonaltalan musort, a kozonseg kotelezo tapsolasa inkabb idegesito volt, szerencsesebb lett volna szerintem ugy megcsinalni, hogy csaladtagok, Jakupcsek, jatekos lehet csak a studioban. (Olcsobb is, es ha jol emlekszem a "Leggyengebb lancszem"-nel sem volt kozonseg.) A kerdesek persze legkesobb a 6-7. kerdestol fogva szexistak. A poligrafot tudtommal meg kis felkeszulessel at lehet verni. A folyamat meg ahogy bekerulhettel: 2 kikerdezos tortura (itt kell esznel lenni, milyen melyen mit allitassz magadrol! - probalnak ugye a bizalmadba ferkozni a szerkesztok) jon a szemelyre szolo 100 kerdeses poligrafteszt - amit felkeszulten mar ugye manipulalhatsz - es vegul a musorban ebbol 21 kerdest tesznek fel, amikre "eloben" valaszolnod kell, tehat emlekezz ra mit valaszoltal es vallald.
Aranylag egyszeruen lehet igy 1-2-10 milliot nyerni, bar kivancsi leszek 20 millios kerdesert mit rangatnak ki az emberbol... Megalazobb kerdesekre szamitottam mellesleg.

Engem inkább az háborított fel,hogy miért kell ilyen arcátlan módon ötleteket adni a férjemnek ezzel a hazugságvizsgálóval...?!?Eddig kis mélyen szembe nézés,pislogás után készséggel elhitte,hogy "ez a cipő már nagyon régi...,tényleg,észre sem vettem,hogy a snowboard edző jóképű...stb.,stb...",most pedig felkapta a fejét erre az új lehetőségre,úgyhogy most mehetek Sharon Stone-hoz órákat venni á la Elemi ösztön hazugságvizsgáló-becsapásból...Irgum-burgum! wink.gif
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Mar 6 2008, 11:07) *

Nem láttam, de ezekután nem is fogom!
Clyde
Jobb helyre most nem tudtam epp tenni:

Kérlek NE dugd meg a lányom

tifosi
IDÉZET(Clyde @ Mar 11 2008, 05:12) *
Jobb helyre most nem tudtam epp tenni:

Kérlek NE dugd meg a lányom

Ahogy elnézem a kiscsajt ezen már rég túl vannak.
Boszi27
Jellemző, hogy a nézhető műsorokat bedobják egy akármilyen show blink.gif mögé.
Showder Klub
Aki szereti a humort, annak ajánlom. Egész jó volt. smile.gif
Clyde
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 8 2008, 06:51) *
Jellemző, hogy a nézhető műsorokat bedobják egy akármilyen show blink.gif mögé.
Showder Klub
Aki szereti a humort, annak ajánlom. Egész jó volt. smile.gif

Egyetertek... En mar lattam a sracokat eloben is, a Dumaszinhazban.
Boszi27
Majdnem off, de mégsem, mert televízió: Adják már a Figo wub.gif reklámot. rolleyes.gif smile.gif

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.