Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2015 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX F1 2015
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pepperoni
Remélem nem lesz eső a sivatagban smile.gif tongue.gif
Zava
fér 20 opció egy szavazásba, lehetne bővíteni az opciókat. pl Bottas és Kimi elég potenciális dobogóesélyesek, attól még hogy most nem szereztek pontot.
Pepperoni
Pontversenyt néztem igazából, de jogos tongue.gif Tudod szerkeszteni? Meg elírtam az utolsó kettő körszámot is. 41-50 és 51-56-ig kéne. Ha igen és átjavítod, megköszönöm. (Bocsánat, nem vagyok egy rutinos futamtopic nyitó) biggrin.gif
Zava
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 15 2015, 10:17) *
Pontversenyt néztem igazából, de jogos tongue.gif Tudod szerkeszteni? Meg elírtam az utolsó kettő körszámot is. 41-50 és 51-56-ig kéne. Ha igen és átjavítod, megköszönöm. (Bocsánat, nem vagyok egy rutinos futamtopic nyitó) biggrin.gif

jó, majd meccsinálom, ha ráérek. biggrin.gif
Zoli
Hamilton
Rosberg
Vettel

Eső vagy lesz, vagy nem.
Zava
na, Kimi megúszta a büntetést.
A Professzor
Rosberg
Hamilton
Räikkönen

De csak akkor, ha Rosbergé az időmérő. Ha megint Hamilton nyeri, akkor nem látom, hogy Rosberg képes lesz megelőzni.
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Mar 15 2015, 10:19) *
jó, majd meccsinálom, ha ráérek. biggrin.gif

Köszi! biggrin.gif
Eulo_
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 15 2015, 10:12) *
Remélem nem lesz eső a sivatagban smile.gif tongue.gif

Malajzia mióta sivatag? Konkrétan egyenlítői éghajlat van, 98%-os páratartalommal, és dús vegetációval, esőerdőkkel. smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Eulo_ @ Mar 15 2015, 11:01) *
Malajzia mióta sivatag? Konkrétan egyenlítői éghajlat van, 98%-os páratartalommal, és dús vegetációval, esőerdőkkel. smile.gif

Tudom... biggrin.gif Tavaly Clyde bakija volt és azóta Oroszország is sivatag tongue.gif

De azért ennyire nem hiányosak a földrajz ismereteim tongue.gif
Eulo_
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 15 2015, 11:06) *
Tudom... biggrin.gif Tavaly Clyde bakija volt és azóta Oroszország is sivatag tongue.gif

De azért ennyire nem hiányosak a földrajz ismereteim tongue.gif

Clyde akkor most OFF végleg? Lehet, hogy szanaszét fogom fikázni, hogy visszajöjjön kamunicken. rolleyes.gif
petőke
Az igazi kérdés, hogy a Sauber a RB előtt végez-e .
Thibczy
Szerintem ugyanaz lesz a befutó mint tavaly: Hamilton, Rosberg, Vettel.

Eső tökmindegy, hogy lesz-e vagy sem, ha Vettelnek ilyen simán odapörköltek 35 mp-cet, akkor akár majdhogynem körhátrányból is képesek lennének futamot nyerni.
Nigel
hát én lajos fan létemre reggel bealudtam a futamon, a pódiumra ébredtem mint anno a Schumi érában, remélem ez izgalmasabb lesz laugh.gif
Pepperoni
IDÉZET(Thibczy @ Mar 15 2015, 08:11) *
Szerintem ugyanaz lesz a befutó mint tavaly: Hamilton, Rosberg, Vettel.

Eső tökmindegy, hogy lesz-e vagy sem, ha Vettelnek ilyen simán odapörköltek 35 mp-cet, akkor akár majdhogynem körhátrányból is képesek lennének futamot nyerni.

Azért azt hozzáteszem, hogy Vettel a végén eléggé elvette. Sokkal erősebb a Ferrari racekraft-ja, mint most láttuk. Miután megelőzte Massát csak 13 sec volt a hátránya és elég sokáig tartotta magát hozzá. Aztán Massa lemaradt 4 sec-re és elvette ő is. Motor-üzemanyagaspórolás az ilyen, utol meg úgysem érte volna őket az életben sem...

Malajzián egy jobb kvalival közvetlen a Mercik mögött kíváncsi lennék a nyers tempóra.
Lóri
Nem lesz eső, és remélem Hamilton nyer.

De azt remélem, hog nem ennyire simán, mint ahogyan ma tette. Viszont tavaly Malajziát sem szeretnék. Inkább egy tavaly Bakrejnt Malajziában.
peti4000
HAM
ROS
VET

Eső nélkül.
Sauber és Torro verje a RedBullt tongue.gif
Redye
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 15 2015, 09:15) *
Azért azt hozzáteszem, hogy Vettel a végén eléggé elvette. Sokkal erősebb a Ferrari racekraft-ja, mint most láttuk. Miután megelőzte Massát csak 13 sec volt a hátránya és elég sokáig tartotta magát hozzá. Aztán Massa lemaradt 4 sec-re és elvette ő is. Motor-üzemanyagaspórolás az ilyen, utol meg úgysem érte volna őket az életben sem...

Malajzián egy jobb kvalival közvetlen a Mercik mögött kíváncsi lennék a nyers tempóra.

Ott lennének ,mint a Redbull érában legtöbbször,ők a második legjobb tempóval rendelkező csapat,de semmi több.Bár most meglehet a második hely a konstruktőriben is
Pepperoni
IDÉZET(Redye @ Mar 16 2015, 05:54) *
Ott lennének ,mint a Redbull érában legtöbbször,ők a második legjobb tempóval rendelkező csapat,de semmi több.Bár most meglehet a második hely a konstruktőriben is

Az a kérdés mennyire vannak közel... Mercedesnek voltak apróbb utaló jelei annak, hogy kicsit agresszívebben használják a gumit a kelleténél és egy maláj pályán ez nem biztos, hogy előny lesz számukra. Míg a Ferrariban tényleg brutális versenyerő van.
Zoli
Alonso és Bottas is versenyezhet, most már hivatalos. smile.gif
Thibczy
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 17 2015, 11:52) *
Az a kérdés mennyire vannak közel... Mercedesnek voltak apróbb utaló jelei annak, hogy kicsit agresszívebben használják a gumit a kelleténél és egy maláj pályán ez nem biztos, hogy előny lesz számukra. Míg a Ferrariban tényleg brutális versenyerő van.

Értem a hurráoptimizmust, de szerintem a Williams a reális ellenfél, nem a Merci. Egy-egy pályán talán meg lehet verni őket, de a bajnokság szerintem még a tavalyinál is unalmasabb lesz.
Zava
A Professzor
IDÉZET(Zava @ Mar 26 2015, 12:35) *

Alonso azzal a cuccal fut, amit Magnussen Melbourne-ben használt (volna)?
Zava
IDÉZET(A Professzor @ Mar 26 2015, 01:04) *
Alonso azzal a cuccal fut, amit Magnussen Melbourne-ben használt (volna)?

persze, nevezéshez kötődik a keret, nem pilótához. tavaly azt hiszem az egyik caterhames beugró rögtön +10 hellyel kezdett egy 6. ICE miatt.
Pepperoni
IDÉZET(Thibczy @ Mar 26 2015, 09:02) *
Értem a hurráoptimizmust, de szerintem a Williams a reális ellenfél, nem a Merci. Egy-egy pályán talán meg lehet verni őket, de a bajnokság szerintem még a tavalyinál is unalmasabb lesz.

Williams sehol sincs nyers erőben versenyen a Ferrarihoz képest. Az üzemanyag spórolós Vettelt nem tudta utolérni Massa. Időmérőn képesek előttük végezni talán.
Lóri
Peppe beleéli magát mindenbe biggrin.gif Aztán gyön a koppanás.

Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Mar 26 2015, 06:33) *
Peppe beleéli magát mindenbe biggrin.gif Aztán gyön a koppanás.

Mibe éltem bele magam?
dawyd728
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 26 2015, 06:42) *
Mibe éltem bele magam?

4. erővel is nehezen ment a megbarátkozás, volt vagy félév, mire elfogyott az összes izéhozémajdnemcsakdemégis kifogás halmaz. tongue.gif
Amúgy, ha megnyugtat a Mercedes nélküli bajnokságban én is a Ferrarira tennék.
Pepperoni
IDÉZET(dawyd728 @ Mar 26 2015, 06:55) *
4. erővel is nehezen ment a megbarátkozás, volt vagy félév, mire elfogyott az összes izéhozémajdnemcsakdemégis kifogás halmaz. tongue.gif
Amúgy, ha megnyugtat a Mercedes nélküli bajnokságban én is a Ferrarira tennék.

Sztem idén abszolút nem jellemző ez rám. Pusztán nem vagyok beszarva a Williamstől annyira, mint általában az emberek.
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 26 2015, 08:22) *
Sztem idén abszolút nem jellemző ez rám. Pusztán nem vagyok beszarva a Williamstől annyira, mint általában az emberek.

Nem a Williamstől vagy beszarva, hanem azt hiszed a merci a közvetlen ellenfele a fosrarinak. laugh.gif
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Mar 26 2015, 07:50) *
Nem a Williamstől vagy beszarva, hanem azt hiszed a merci a közvetlen ellenfele a fosrarinak. laugh.gif

Ha nem is közvetlenek, de hogy ők vannak a legközelebb Rosbergékhez, az biztos.
Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Mar 26 2015, 07:50) *

1 futam után, ennyire nem lenne nagy arcom. Nem kell asszimilálódnod Hamiltonhoz tongue.gif
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 26 2015, 09:42) *
1 futam után, ennyire nem lenne nagy arcom. Nem kell asszimilálódnod Hamiltonhoz tongue.gif

Te mi hülye vagy baszki laugh.gif

Még egy futam után.... biggrin.gif biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Mar 26 2015, 09:08) *
Te mi hülye vagy baszki laugh.gif

Még egy futam után.... biggrin.gif biggrin.gif

Crew currently investigating an engine problem for @LewisHamilton - not the ideal way to start but we're working hard to analyse #F1
— MERCEDES AMG F1 (@MERCEDES AMG F1) 27/03/2015 03:18

coyote55
Egész jó az első edzés...
Folytatódhatna a tendencia vasárnapig rolleyes.gif
Triki Lauda
„A szünetben elvégzett vizsgálatok kimutatták az erőforrás bemeneti részének hibáját. Ez nincs hatással Lewis Hamilton szezon során alkalmazott motorbeosztására. A szerelők keményen dolgoznak, hogy még a második edzés vége előtt pályára léphessen”
Zava
az élen 4 csapat 4 pilótája 1-1 tizedre egymástól, de jó lenne ha így maradna az egész évre! smile.gif
de most jön ki Hamilton közepesen, úgyhogy nem hiszem, hogy hosszú életű lesz ez az állapot...
coyote55
Meglepő végeredmény...
Zava
hát erre a képre nem kellett sokat várni. biggrin.gif

nm_
Tudom, hogy nem sorsdöntő adat, de Kimi nem szokott ilyen meggyőzően menni a pénteki napokon.
Annyira kellene egy tiszta hétvége, mint egy falat kenyér!
anci
IDÉZET(nm_ @ Mar 27 2015, 12:59) *
Tudom, hogy nem sorsdöntő adat, de Kimi nem szokott ilyen meggyőzően menni a pénteki napokon.

Amilyen sok szerencséje volt eddig is, futamon mindig összejött neki valami...
Zava
IDÉZET(nm_ @ Mar 27 2015, 11:59) *

nem tudom mennyire adja vissza a valós képet, de a mai hosszú etapokon hozta a merci tempóját Kimi:

Hamilton, Rosberg és Kimbó közepesen mentek, Vettel keményen.

kvali körökben viszont tuti, hogy jobban áll a ferrari, mint amit mutattak, Kimi 3. nekifutásra tudott kört menni 2 piros zászló miatt, nyilván a gumi már nem volt tip-top, Vettel meg 1 piros zászló, 1 kicsúszás miatt nem futott közepesen kört (ugyanott, ahol előtte Merhi, asszem BSenna olajfoltot emlegetett), de így, közepes gumis 1-2, kemény gumis 3. szektorral is övé lenne a teoretikus legjobb kör:
Vettel 1:39,582
Hamilton 1:39,790
Rosberg 1:39,955
Raikkonen 1:40,163
Kvyat 1:40,346
Bottas 1:40,450
Massa 1:40,560

persze a merci se hozta ki amit lehetett, Rosberg köréről csak olvastam, hogy hibákkal tűzdelt volt, Hamiltonét láttam is, az jó szar volt. biggrin.gif
nm_
IDÉZET(Zava @ Mar 27 2015, 12:10) *
nem tudom mennyire adja vissza a valós képet, de a mai hosszú etapokon hozta a merci tempóját Kimi:

Hamilton, Rosberg és Kimbó közepesen mentek, Vettel keményen.

kvali körökben viszont tuti, hogy jobban áll a ferrari, mint amit mutattak, Kimi 3. nekifutásra tudott kört menni 2 piros zászló miatt, nyilván a gumi már nem volt tip-top, Vettel meg 1 piros zászló, 1 kicsúszás miatt nem futott közepesen kört (ugyanott, ahol előtte Merhi, asszem BSenna olajfoltot emlegetett), de így, közepes gumis 1-2, kemény gumis 3. szektorral is övé lenne a teoretikus legjobb kör:
Vettel 1:39,582
Hamilton 1:39,790
Rosberg 1:39,955
Raikkonen 1:40,163
Kvyat 1:40,346
Bottas 1:40,450
Massa 1:40,560

persze a merci se hozta ki amit lehetett, Rosberg köréről csak olvastam, hogy hibákkal tűzdelt volt, Hamiltonét láttam is, az jó szar volt. biggrin.gif

Én a mercik legyőzését mák nélkül nem tartom reális opciónak, viszont Vettelénél jobb eredmény begyűjtése igenis lehet elvárás.
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 27 2015, 05:30) *
Crew currently investigating an engine problem for @LewisHamilton - not the ideal way to start but we're working hard to analyse #F1
— MERCEDES AMG F1 (@MERCEDES AMG F1) 27/03/2015 03:18

Hamilton visszatért, és az élre állt
peti4000
Eddig egész jól néz ki a dolog.
Egy jó kvalival Kimi is hozhatna egy dobogót a Ferkának. smile.gif
Zava
Button is leírt egy ICE-t, mindkét mclarenes a másodiknál jár már.
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Mar 28 2015, 07:42) *
Button is leírt egy ICE-t, mindkét mclarenes a másodiknál jár már.

Alfonzó osztja rendesen Buttont is azzal a szarral tongue.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Mar 28 2015, 08:41) *
Alfonzó osztja rendesen Buttont is azzal a szarral tongue.gif

Merhogy a szabadedzésen 3 tizeddel gyorsabb volt? Hűha
still
Eddig faszán kirajzolódott a sorminta, zéró izgalom a csapatok közötti szakadékok miatt. Mercedes, szünet, Ferrari, kisebb szünet, Williams, szünet, Red Torók....

Két világbajnok meg ott vergődik a végén, a kilátástalan helyzet miatt többen kiszállással fenyegetőznek, minden oké nincs itt semmi látnivaló.
petőke
IDÉZET(still @ Mar 28 2015, 09:41) *
Eddig faszán kirajzolódott a sorminta, zéró izgalom a csapatok közötti szakadékok miatt. Mercedes, szünet, Ferrari, kisebb szünet, Williams, szünet, Red Torók....
Két világbajnok meg ott vergődik a végén, a kilátástalan helyzet miatt többen kiszállással fenyegetőznek, minden oké nincs itt semmi látnivaló.

Nem kéne ennyire negatívnek lenni. A RB jobb lesz mint Melbourne-ben, és úgy néz ki, mind a 20-an fognak izzadni a hétvégén. Lesz itt azért érdekes csetepaté ..
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.