Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Filmek!
F1világ Fórum > Élet a versenypályán kívül > Csevegő
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71
Clyde
Ugyan nem film, de ari. smile.gif

Shrek The Third Dodge Caravan Commercial WIth Puss in boots

laugh.gif
Ruckoj_Ndugu
Die Hard 4.0

Nemrég néztem meg. Szerintem jól sikerült, pörgős akció jelenetek, jó poénok és jó szinészi játék. Kell ennél több?! biggrin.gif
schervilleneuve
A 23-as szám!!Nagyon ajánlom mindenkinek sőt megkockáztatom hogy feliratosan nézzétek!!!Én úgy láttam a moziban! wink.gif
Ruckoj_Ndugu
IDÉZET(schervilleneuve @ Jul 12 2007, 05:46) *
A 23-as szám!!Nagyon ajánlom mindenkinek sőt megkockáztatom hogy feliratosan nézzétek!!!Én úgy láttam a moziban! wink.gif

Erre a filmre kíváncsi vagyok, lehet megnézem. rolleyes.gif
Clyde

L'ecsó - tízperces részlet

Állati. smile.gif
Clyde
Csak asszony kedveert megneztem a Harry Potter 5-ot... (En a 2-est es a 4-est lattam eddig, azokat is csak az O kedveert. biggrin.gif) Hat, a 4-es jobb volt effektileg, a story meg nem gyenge Star Wars utanerzes.

2/10 biggrin.gif
schervilleneuve
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 12 2007, 06:06) *
Erre a filmre kíváncsi vagyok, lehet megnézem. rolleyes.gif

Én csak ajánlani tudom wink.gif
schervilleneuve
IDÉZET(Clyde @ Jul 16 2007, 07:29) *
Csak asszony kedveert megneztem a Harry Potter 5-ot... (En a 2-est es a 4-est lattam eddig, azokat is csak az O kedveert. biggrin.gif) Hat, a 4-es jobb volt effektileg, a story meg nem gyenge Star Wars utanerzes.

2/10 biggrin.gif

Tényleg ennyire szar?mert akkor én kihagynám ha nem valami jó.. mellow.gif
tifosi
Csalódtam a transzformerekben!

A nagy hype miatt én is bekajáltam, hogy ütős lesz. A sztori még elmegy, de az is a szokásos amerikai - egy béna srác megmenti a világot az idegenektől - klisé.
A látvány pazar, aláírom. Viszont a főszereplő debil gyerek túlzott szereplése tönkrevágja az egész filmet.
Clyde
IDÉZET(schervilleneuve @ Jul 17 2007, 07:09) *

Fanok biztos tobbre ertekelnek, lehet meglenne vagy 5 is. biggrin.gif
Tovabba egyaltalan nem felelmetes, a 4-es jobban az volt.
Clyde
IDÉZET(tifosi @ Jul 17 2007, 11:13) *
Csalódtam a transzformerekben!

A nagy hype miatt én is bekajáltam, hogy ütős lesz. A sztori még elmegy, de az is a szokásos amerikai - egy béna srác megmenti a világot az idegenektől - klisé.
A látvány pazar, aláírom. Viszont a főszereplő debil gyerek túlzott szereplése tönkrevágja az egész filmet.

Én már csak a "Lecsó"-ban bízom, hogy jó lesz...
Chase
Én ezt várom:
schervilleneuve
Én a Zodiákust és az Elhagyott szobát.. wink.gif
A Transformers pedig egyszerűen nem jó..szerintem
peet
IDÉZET(schervilleneuve @ Jul 17 2007, 07:09) *

Tényleg nem jó... Láttam én is. Nem érdemes megnézni.
peet
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 8 2007, 05:24) *
Die Hard 4.0

Nemrég néztem meg. Szerintem jól sikerült, pörgős akció jelenetek, jó poénok és jó szinészi játék. Kell ennél több?! biggrin.gif

Ma fogom megnézni. Kiváncsi vagyok.
Clyde
IDÉZET(peet @ Jul 18 2007, 01:07) *
Ma fogom megnézni. Kiváncsi vagyok.

Persze, csak azert mert a dublore vagy, mi? biggrin.gif
GoldMaker
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 8 2007, 04:24) *
Die Hard 4.0

Szombaton talán sikerül rá időt szakítani!!! rolleyes.gif

Jaaa, ha már film! Vasárnap nemtudom melyik csatornán lesz a Három testőr (Oliver Platt, Kiefer Sutherland, Charlie Sheen, Chris O'Donell) ha valaki még nem látta volna, annak ajánlom! Sztem nagyon jóóó! rolleyes.gif
Clyde

Tom Cruise amerikai színész, mint Claus von Stauffenberg német ezredes, a Valkyrie című film forgatásán.
Clyde
Macskafogó 2 teaser

rolleyes.gif
schervilleneuve
IDÉZET(Clyde @ Jul 20 2007, 09:43) *

rolleyes.gif az első részt nagyon szeretem rolleyes.gif
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Jul 19 2007, 12:54) *

Tom Cruise amerikai színész, mint Claus von Stauffenberg német ezredes, a Valkyrie című film forgatásán.

Ez érdekel!
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz hiteles.
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Jul 19 2007, 12:54) *

Jellemzően, az amerikaiak természetesen a Hitler ellenes merényletről készítenek filmet, ráadásul egy 150 cm-es színésszel játszatva egy náci főtisztet. Biztos nagyon hiteles lesz.
Ecet
IDÉZET(Funes @ Jul 25 2007, 07:14) *
Jellemzően, az amerikaiak természetesen a Hitler ellenes merényletről készítenek filmet, ráadásul egy 150 cm-es színésszel játszatva egy náci főtisztet. Biztos nagyon hiteles lesz.

Til Schweigerrel hitelesebb lett volna.

TCat
IDÉZET(Ecet @ Jul 27 2007, 01:30) *

igazad van, nekem is jobban tetszene, dehat en Bondnak is Julian MacMahont szerettem volna, az se jott ossze... biggrin.gif
Clyde
IDÉZET(Ecet @ Jul 27 2007, 02:30) *

Ez teny.

De nekem o mar csak egy Opel Manta vezeto marad. biggrin.gif
Ecet
IDÉZET(Clyde @ Jul 27 2007, 02:32) *
Ez teny.

De nekem o mar csak egy Opel Manta vezeto marad. biggrin.gif

A legnagyobb volt! Klausival (lehet nem így irja) az élen. laugh.gif (megvan eredeti német szinkronnal)
Lancelot
IDÉZET(Ecet @ Jul 27 2007, 01:30) *

Váóóó! Ez nem is kétséges! wink.gif
Tarzaan
IDÉZET(Clyde @ Jul 19 2007, 01:54) *

Akárki akármit mond, kib* jól néztek ki az akkori német egyenruhák. Ha jól tudom, Hugo Boss tervezte némelyiket.
Clyde
IDÉZET(Clyde @ Jul 27 2007, 02:29) *

Megcsodaltuk, 10/10, eddig ev filmje. Hulye az index, hogy lehuzta, ne higgyetek nekik.

Es mar megkezdodtek a jovo evi filmjuk promoi is.

Wall-E Teaser ("Only Wall-E" cut)
Diney Pixar Wall E promo video

ET es Johnny 5 keverek... wink.gif

Tarzaan
Jópofa. A Pixarosok szvsz mindig a konkurencia előtt álltak. Nagyon profik az animációik, és aranyosak is.
Turbocsiga
SAW 4

Most még csak leírást láthattok itt a filmről de amint lesz trailere, azt ide fel is rakják, az összes változatát.

Turbocsiga
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Itt is csak híreket olvashattok még.
Turbocsiga
The Comebacks - sportfilmek paródiája.

Csontdarálók
Erőpróba
We Are the Marshall
Dodgeball
Rocky

s még sok más.
Turbocsiga
WAR - trailer
szereplők:
Jet Li
Jason Statham

30 days of night -trailer thrillernek van írva, de ne tévesszen meg senkit, egy nagyon brutális horror-filmre lehet számítani.

Egy alaszkai kisvárosban játszódik, ahol beáll a téli sötétség (éjjel-nappal sötét van), és az emberek kezdenek megőrülni.

Narnia 2 - Scene video.

Dragon Wars - trailer az emberiség előtti idők civilizációja feltámad, és háborút indít az emberiség ellen. Egészen látványos.

01. 18. 08 - apokaliptikus sci-fi (és New York ismét elpusztul)

Indiana Jones Iv - scene videok (filmek a forgatásról, intejúk)

Hát ennyi mára.
Clyde

Mézengúz

A Shrek 3 utan ujabb csalodas jon a Dreamworkstol?

Mézengúz - előzetes
Mézengúz - előzetes II.
Chase
Idén eddig nekem ezek jöttek be nagyon, ajánlom mindenkinek:

The Prestige

Mr. Brooks
tifosi
A Die Hard 4.0 is csalódás. Nyom sincs benne a jó dumáknak, amik elődjeit jellemezték.Az akció viszont nagyon jó, de ez a minimum egy ilyen filmtől.
Pepperoni
IDÉZET(tifosi @ Aug 11 2007, 03:17) *
A Die Hard 4.0 is csalódás. Nyom sincs benne a jó dumáknak, amik elődjeit jellemezték.Az akció viszont nagyon jó, de ez a minimum egy ilyen filmtől.

Mostanában nemigen durvulnak el ilyen téren, de akit zavar az ne nézzen filmet, nekem ez a véleményem, egy 10 éves gyerek meg úgysem érti az egészet...
Szal ez az egész világ túl van dramatizálva...
Az, hogy milyen egézségtelenül élünk, nem mondom nem ,de azért túlzás amit sokszor leírnak, a Globális felmelegedés ugyanez... stb.
Tarzaan
Ma este 22.00-kor lesz az RTL KLub-on az általam legjobnak tartott amerikai II.vh-s film. Talán azért a legjobb, mert nem vették véresen komolyan. Azoknak is ajánlom, akik nem szeretik a háborús filmeket. A címe- talán már kitaláltátok: Kelly hősei.
GoldMaker
Megnéztük az "Elhagyott szoba"-t! Antal Nimród második rendezett filmje! Szerintem jó! Nekem a Fülkéhez hasonlít! Merem ajánlani annak aki szereti a lágyabb thrillereket!
Tarzaan
Én az "Egy bolond százat csinál" c. remake-et láttam tegnap. Teccett:) És Parti Nóra nagyon jó kis nősmile.gif
Tarzaan
Megnéztam a Letters from Iwo Jima-t és a Flags of our fathers-t. Tetszettek. Főleg a letters. Nem hagyományos filmek. Persze Clint Eastwood mindig is a színvonalat jelentette az amerikaiak berkein belül.
Clyde

Baleset miatt állt le a Tom Cruise-film
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Aug 21 2007, 01:29) *

Sötétben én is hasonlítok rá. biggrin.gif
Tarzaan
Én az új AvP filmet várom. Remélem ne mlesz ***. Az USA-ban asszem decemberben jön ki.
Tarzaan
Na, kijött az AvP trailere:

http://www.avp-r.com/

Ez alapján nagyon ígéretes:)
Tarzaan
John Rambo trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=33Q4Ef2trjQ...ted&search=

Bármilyen gárda vagy szervezett haderő helyett ajánlhatósmile.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.