Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Carlos Sainz
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
forza
IDÉZET(Zoli @ Dec 1 2014, 05:36) *

Inkább egy olyan topik kellene, hogy "F-1 óvoda", és abban lehetne beszélgetni Sainz Jr.-ról, Kvyat-ról, Verstappen Jr.-ról... biggrin.gif
Ferrarista
IDÉZET(Zoli @ Dec 1 2014, 05:36) *

pff ő már a harmadik ilyen nagyon fiatal pilóta. Amúgy még talán őt hagyjuk, mert 21 lesz jövőre, Alonso 19évesen került be, Vettel is, de Verstappen már erősen túlzás. Lassan már 2000-es születésűek lesznek 1-2 év múlva biggrin.gif
Zoli
20 évesen mutatkozik be a Forma-1-ben, ez teljesen rendben van, Verstappen már kevésbé.
Clyde
Hát, tinilány kedvenc lesz, mint Alguersuari volt, ha van esze jo sokat lekur, aztan o is sullyeszto szerintem.
Max a hisztijeivel fogja Alonso szintjet, masban nem hiszem...
forza
IDÉZET(Clyde @ Dec 1 2014, 07:34) *
Hát, tinilány kedvenc lesz, mint Alguersuari volt, ha van esze jo sokat lekur, aztan o is sullyeszto szerintem.
Max a hisztijeivel fogja Alonso szintjet, masban nem hiszem...

Megvan a mission. laugh.gif
Chips
IDÉZET(Ferrarista @ Dec 1 2014, 07:10) *
pff ő már a harmadik ilyen nagyon fiatal pilóta. Amúgy még talán őt hagyjuk, mert 21 lesz jövőre, Alonso 19évesen került be, Vettel is, de Verstappen már erősen túlzás. Lassan már 2000-es születésűek lesznek 1-2 év múlva biggrin.gif

Még a top10-es listán sincsen rajta wikipédia szerint.
Gooner
„Láttam, mit csináltak a Red Bull-osok Monacóban, és azt mondtam, a legjobb lenne, ha helyet cserélnénk, kijátszhattuk volna a csapatkártyát, és elengedhettük volna a frissebb gumin lévőt – aki én voltam. Legalább csak azért, hogy megpróbáljuk. Nem is kétség, hogy visszaengedtem volna. Sportszerű ember vagyok. Ha nem sikerült volna, Max elmehetett volna, és nyolcadik, én pedig kilencedik vagyok – nincs ezzel gond. Szerettem volna egy esélyt, de nem kaptam meg – ennyi. Nem gond ez számomra, jóban vagyunk, de ha lecsattan a sisakrostély, ellenfelek vagyunk. Olykor viszont a csapatra is gondolni kéne.”

Forrás: http://www.telesport.hu/2015/09/20/szingap...k-a-futam-utan/
Eulo_
Nincs egy ligában Maxikával, legfeljebb egy hülkenbergi karrierre számíthat...
dawyd728
IDÉZET(Eulo_ @ Sep 20 2015, 10:05) *
Nincs egy ligában Maxikával, legfeljebb egy hülkenbergi karrierre számíthat...

Hülkenberg kikéri magának.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.