Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2014 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3
Clyde
Bottas, de csak mert bírni fogja az orosz vendégszeretetet, és jobb a kocsija Kiminél. :3
Chips
IDÉZET(Clyde @ Oct 5 2014, 05:44) *
Bottas, de csak mert bírni fogja az orosz vendégszeretetet, és jobb a kocsija Kiminél. :3

Nyerstempó elkapta a fonalat, nem fog hibázni rolleyes.gif
Lóri
Nyerstempó.
still
Luiszluiszluisz.
Áron
Kvyat, mert mindenkinek tévedésből vodkát töltenek a versenyen a vizes palackba, de neki ez nem számít.
Zoli
Hamilton. Rosberg már nem fogja megállítani, már ami a bajnokságot illeti (kivéve, ha pont Abu Dhabiban adja meg magát Hamilton autója).
stoke
IDÉZET(Zoli @ Oct 6 2014, 10:47) *
Hamilton. Rosberg már nem fogja megállítani, már ami a bajnokságot illeti (kivéve, ha pont Abu Dhabiban adja meg magát Hamilton autója).

Bekvarhat még egy motorcsere. Nincs ez még lefutva, 10 pont semmi.
Clyde
http://www.mcsatorna.hu/video/az-orosz-nag...lis-promovideoi

Ezek atzert mokasak. :3
Mochok85
IDÉZET(Clyde @ Oct 6 2014, 11:25) *

Fos, egytől egyig!
still
IDÉZET(Clyde @ Oct 6 2014, 11:25) *

Hááát..oroszosan fantáziadúsak.
Zoli
IDÉZET(still @ Oct 6 2014, 04:05) *
Hááát..oroszosan fantáziadúsak.

Az MTV még ennyire sem volt fantáziadús.
Amúgy jópofák, a lovas viszont nem tetszett.
Mtom
Hamilton behúzza
Clyde

Egyertelmuen a nap kepe.
Clyde
KGP-s álcázás, level 1000

coyote55
Amerikában is fának álcázzák az adótornyokat.
Télen érdekes, mert az adótorony levele nem sárgul, és nem hullik le laugh.gif
Clyde
Clyde
stoke
Memorizáljuk, Elvtársak!

Mochok85
IDÉZET(stoke @ Oct 10 2014, 07:11) *
Memorizáljuk, Elvtársak!

Az egész pálya 3-as szektor?
Pepperoni
Valencia 2.0..
A Professzor
Bottas a legbizarrabb/legviccesebb ok miatt nem megy többet az FP1-en, amit valaha hallottam. A kerékmelegítő paplan önálló életre kelt és szó szerint megfőzte Bottas edzésre szánt gumijait, a komplett szettet - nincs mivel futnia biggrin.gif blink.gif
Pepperoni
Ez egy szar pálya. Alig várom a következőt.
Pali
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 10 2014, 11:03) *
Ez egy szar pálya. Alig várom a következőt.

Az is szar lesz. Aztán jön Interlagos egy kis felüdülés aztán még egy aszfalttenger zárásként.
Pepperoni
IDÉZET(Pali @ Oct 10 2014, 01:03) *
Az is szar lesz. Aztán jön Interlagos egy kis felüdülés aztán még egy aszfalttenger zárásként.

Engem nem is az aszfalttenger zavar, hanem ezek a semmire való kanyarok... Van már ígyis elég start-stop pálya naptárban, már kicsit lehetne a tempós pályákat is gyarapítani.
Pali
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 10 2014, 01:18) *
Engem nem is az aszfalttenger zavar, hanem ezek a semmire való kanyarok... Van már ígyis elég start-stop pálya naptárban, már kicsit lehetne a tempós pályákat is gyarapítani.

Engem az zavar, hogy semmitmondó, lélektelen és üres.
Mochok85
IDÉZET(Pali @ Oct 10 2014, 01:03) *

Austin a szarok közé sorolandó?
Pali
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 10 2014, 02:03) *

Hát nem tartom nagy durranásnak, de az ilyen retkek mellett valóban jónak tűnhet.
Zoli

Az első futam jó volt, a második meg kb. egy nulla. Most akkor jó, vagy rossz?
Szerintem még pár futamnak le kell mennie, hogy ez kialakuljon.
Zoli
IDÉZET(Pali @ Oct 10 2014, 01:42) *
Engem az zavar, hogy semmitmondó, lélektelen és üres.

Kíváncsi vagyok, a TV-ben milyen lesz, mert amúgy a környezet nem rossz, szépek az épületek, stb., de tényleg lélektelen az egész. Hátha a jó minőség dob egy kicsit a hangulaton. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Pali @ Oct 10 2014, 02:10) *
Hát nem tartom nagy durranásnak, de az ilyen retkek mellett valóban jónak tűnhet.

Legalább normális kanyarok vannak és úgy néz ki, mint egy versenypálya. smile.gif

Más.: Linkeltem egy videót a videók topicba. ha Kimi úgy menne, olyan vehemenciával, mint akkoriban, egy rossz szót nem mondanék rá.
dawyd728

Szerintem minden van a pályában ami kell. Szintkülönbség, visszafordító, gyors bal-jobb-bal, gyors elnyújtott kanyar, vagy a 12-15 közötti bújócska. Nekem nagyon tetszik, egy dolgot leszámítva, h a legnagyobb előzési lehetőséget biztosító hosszú egyenest megelőző kanyar előtt szinte lehetetlenség a támadónak preventív ívbe kergetni a védekezőt, aminek az oka az azt megelőző rengeteg aero igényes rész, ahol szinte rázókőtől rázókőig kell menni, ezáltal nincs lehetőség azon a szakaszon más íveket venni, magyarán 5-6 tizeden belülre kerülni a 10-es kanyarig. Én a 6-os után kiegyenesíteném a pályát, h padlógázas legyen a hajtűig.
kép
Pepperoni
IDÉZET(dawyd728 @ Oct 10 2014, 02:39) *
Szerintem minden van a pályában ami kell. Szintkülönbség, visszafordító, gyors bal-jobb-bal, gyors elnyújtott kanyar, vagy a 12-15 közötti bújócska. Nekem nagyon tetszik, egy dolgot leszámítva, h a legnagyobb előzési lehetőséget biztosító hosszú egyenest megelőző kanyar előtt szinte lehetetlenség a támadónak preventív ívbe kergetni a védekezőt, aminek az oka az azt megelőző rengeteg aero igényes rész, ahol szinte rázókőtől rázókőig kell menni, ezáltal nincs lehetőség azon a szakaszon más íveket venni, magyarán 5-6 tizeden belülre kerülni a 10-es kanyarig. Én a 6-os után kiegyenesíteném a pályát, h padlógázas legyen a hajtűig.
kép

Az eleje hasonló, mint Silvertsone(régi). x-edik kanyarig a féket nem is kell használni.
Pepperoni
Hamilton majdnem letörte a gépet.
Triki Lauda

Eléggé a szokásos hátsó fékhibának nézett ki, majd kiderül.
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 11 2014, 11:00) *

jaja. Olyan Hockenheim féle. De, ha jól hallottam mondta a Sky-os fazon is. Ferraritól sok jót nem várok itt sem...
hunocsi
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 11 2014, 11:00) *

Nekem az osztrák hibájára hasonlított inkább.
Vito
Vettelt mèg sose làttam ilyen feszültnek ès csalòdottnak ahogy a nèmet RTL nek nyilatkozott. Komolyan most sajnàlom a sràcot
Vito
Bottas elképesztő volt. Szìvből kìvàntam neki a polet! A ferkàt az idèny vègère a McLaren us megelőzi.

Mèg jò hogy a Ferkànàk elsődleges cèlja az autò gyorabbà tètele volt. Allioson azt mondta èv közbe hogy Kiminek a megoldàs maximum jövőre kivitelezhető. Gondolom ez azt jelenti hogy Allison a poll rod-od kidobja a szemètbe. A lènyeg hogy az autò gyorsabbà tètelèn "fàradoztak". Semmi előrelèpès nincs. A "szèthullott" McLaren is jobban fejlődik mint ez a csürhe
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ Oct 11 2014, 02:06) *
Bottas elképesztő volt. Szìvből kìvàntam neki a polet! A ferkàt az idèny vègère a McLaren us megelőzi.

Mèg jò hogy a Ferkànàk elsődleges cèlja az autò gyorabbà tètele volt. Allioson azt mondta èv közbe hogy Kiminek a megoldàs maximum jövőre kivitelezhető. Gondolom ez azt jelenti hogy Allison a poll rod-od kidobja a szemètbe. A lènyeg hogy az autò gyorsabbà tètelèn "fàradoztak". Semmi előrelèpès nincs. A "szèthullott" McLaren is jobban fejlődik mint ez a csürhe

Ferrari telibe leszarja az idei évet és a kocsit, hidd el. Az is lehet, hogy élesben is már 15-ös fejlesztéseket tesztelnek. Azért kakál be Alonso kocsija, stb.
coyote55
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 11 2014, 02:13) *
Ferrari telibe leszarja az idei évet és a kocsit, hidd el. Az is lehet, hogy élesben is már 15-ös fejlesztéseket tesztelnek. Azért kakál be Alonso kocsija, stb.

Akkor miért Kimit ekézed állandóan?
Ja, a szent szamarat - mert ez minden, de nem paripa - nem lehet?
Szippantóskocsi... tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(coyote55 @ Oct 11 2014, 02:22) *
Akkor miért Kimit ekézed állandóan?
Ja, a szent szamarat - mert ez minden, de nem paripa - nem lehet?
Szippantóskocsi... tongue.gif

Mert annyira nem szar, mint, amit Kimi megy vele.
dawyd728
IDÉZET(Vito @ Oct 11 2014, 02:06) *

Szerintem örülj inkább annak, h már nem erre a gépre fordítják az erőforrásokat. Jobban éreznéd magad, ha idén feljönnének 2. erőnek, minek árán a jövőévi téli teszteken meg a jelenlegi 4. erő helyett lennének 5.-ek. Erre az évre hülye az aki még fejleszt, de már lassan 2 hónapja is hülyének számított volna.
coyote55
Honnan tudod? De most komolyan.
Minden pilótának megvan a maga "heppje", hogy milyen viselkedésű autót szeret. Ki az alulkormányzottat, ki a túlkormányzottat, ki pedig a semleges viselkedésűt. Viszont az autó felépítéséből adódóan nem lehet egyszerre alul-, és túlkormányzott is. Magyarul: lehet, hogy Alonso azért tud jobban menni vele, mert jobban a "kezére áll". Tudom, sokkal szimpatikusabb neked, hogy Kimit köpködöd, minthogy beismerd, az autó bizony csak egy szippantóskocsi...
Pali
IDÉZET(coyote55 @ Oct 11 2014, 02:39) *
Honnan tudod? De most komolyan.
Minden pilótának megvan a maga "heppje", hogy milyen viselkedésű autót szeret. Ki az alulkormányzottat, ki a túlkormányzottat, ki pedig a semleges viselkedésűt. Viszont az autó felépítéséből adódóan nem lehet egyszerre alul-, és túlkormányzott is. Magyarul: lehet, hogy Alonso azért tud jobban menni vele, mert jobban a "kezére áll". Tudom, sokkal szimpatikusabb neked, hogy Kimit köpködöd, minthogy beismerd, az autó bizony csak egy szippantóskocsi...

Azt senki sem szereti.
still
Fos vonalvezetés, épkézláb előzési pont nélkül. De kurva szar volt hallgatni, ahogy a fél kör öblögetéssel telik el!

Itt maximum az esetleges hibák vihetnek némi színt a futamba, tipikus vasárnapbealvós dolognak néz ki eddig.

Lajos grat, Rozin látszik, hogy fogalma sincs hogyan állhatna fel innét, Bottas faszér' hibázott (Zava mit is mondott Kanada előtt a Williams dobogóesélyeiről?), Button nagyon kapaszkodik hogy maradhasson, Kvyat nem hiszem, hogy majd nyolctizeddel gyorsabb a csapattársánál, Vettelt meg már savazni sincs kedvem, a Fejjájit pláne nem.
A Professzor
IDÉZET(Pali @ Oct 11 2014, 02:44) *
Azt senki sem szereti.

Button azt preferálja a túlkormányzottal szemben.
Pali
IDÉZET(A Professzor @ Oct 11 2014, 02:54) *
Button azt preferálja a túlkormányzottal szemben.

Maximum kevésbé állítja túlkormányzottra mint a többiek, de attól az még nem alulkormányzott.
petőke
Szerintem ez egy jó pálya. Lesz itt előzés, ha másért nem, azért mert széles.
Rosberg meg remélem sikerrel megy át a nagyon szűk boxbejáraton happy.gif
Vito
IDÉZET(dawyd728 @ Oct 11 2014, 02:39) *
Szerintem örülj inkább annak, h már nem erre a gépre fordítják az erőforrásokat. Jobban éreznéd magad, ha idén feljönnének 2. erőnek, minek árán a jövőévi téli teszteken meg a jelenlegi 4. erő helyett lennének 5.-ek. Erre az évre hülye az aki még fejleszt, de már lassan 2 hónapja is hülyének számított volna.

pedig nagyban szàmìt az idei konstrukciò hogy erre èpìtesz vagy "nullàròl" kezded. Newey is megmondta tavaly hogy az idei autò 50%?? 54%-ban àtmenthető a tavalyibòl. A ferka idei terve az autò gyorsabbà tètele volt. előrelèpès?? Zero!: mire fel legyek pozitìv ? Alòra van tervezve. Okè tegyèk gyorsabbà. De ebből semmit se làtok
still
IDÉZET(petőke @ Oct 11 2014, 03:24) *
Szerintem ez egy jó pálya. Lesz itt előzés, ha másért nem, azért mert széles.

Az M7-es is hiába háromsávos Pest felé, ha egy száztízzel döcögő beáll a középső sávba.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.