Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2014 FORMULA 1 SANTANDER BRITISH GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
A Professzor
still
Hamilton, ha nem áll meg, nem kap defektet, nem dobja el.

Ricsi dobogó.
A Professzor
Hamilton szerintem is, felszívja magát a hazai közönség előtt, pole-win. Rosberg DNF-et érzek, dobogón még a két Williams lesz.
Chips
Hamilton. Ideje újra elkezdeni a nyerő szériát rolleyes.gif
coyote55
Hiányolom a szavazásból a "valaki más" opciót
Zoli
Hamilton

...vagy Rosberg.
still
IDÉZET(coyote55 @ Jun 23 2014, 11:23) *
Hiányolom a szavazásból a "valaki más" opciót

Kire szavaznál? Be tudjuk tenni. Ha Chiltonra akarsz tenni, ő ott van. biggrin.gif

Viccen kívül, mindenki Lajosra tesz, béterv Rozi, ha katasztrófa történik, akkor maximum valamelyik Williams, vagy Red Bull, ők szerepelnek.
coyote55
Lehet egy esős káoszfutam, ahol a nagyok nem tudnak úszni, és akár valamelyik Lotus vagy Ferrari meglepetést okozhat!
Chips
IDÉZET(coyote55 @ Jun 23 2014, 11:38) *
Lehet egy esős káoszfutam, ahol a nagyok nem tudnak úszni, és akár valamelyik Lotus vagy Ferrari meglepetést okozhat!

Sok a feltételes mód tongue.gif

De most komolyan. Szerinted olyan nyer, aki nincsen ott felsorolva? Sőt, Kimit és a Lotust esélyesebbnek látod, mint a felsoroltak közül bárkit?
still
IDÉZET(coyote55 @ Jun 23 2014, 11:38) *

Lotusnál, Ferrarinál az lenne a meglepetés, ha top ötbe kerülnének.

Alonso néha átviszi ezt a lécet, de a másik háromtól ne várjunk csodát.
coyote55
Állítólag a kapanyél is elsülhet! wink.gif
still
IDÉZET(coyote55 @ Jun 23 2014, 11:46) *
Állítólag a kapanyél is elsülhet! wink.gif

Raktam be három plusz opciót, remélem Perezt nem hiányolja senki!
Mochok85
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 10:57) *

Na akkor ha lehet kérni dolgokat, akkor standardizáljátok hogy ezután minden futamtopikba első HSZ-ben legyen benne az F1.com-ról lelopott pályarajz!
Mindjárt jobbat mutat! wink.gif smile.gif

Hamilton-ra nyomtam, meg kérném a nagymamámnak a Korda Gyuritól meg a Klárikától a Mámmá Máriát! Köszönöm.
A Professzor
IDÉZET(Mochok85 @ Jun 23 2014, 01:24) *
Na akkor ha lehet kérni dolgokat, akkor standardizáljátok hogy ezután minden futamtopikba első HSZ-ben legyen benne az F1.com-ról lelopott pályarajz!
Mindjárt jobbat mutat! wink.gif smile.gif

Hamilton-ra nyomtam, meg kérném a nagymamámnak a Korda Gyuritól meg a Klárikától a Mámmá Máriát! Köszönöm.

Új seprű jól seper rolleyes.gif
Zava
engedelmeddel, javítottam a kérdést. rolleyes.gif
ezt szerintem is behúzza Hamsta.
Áron
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 01:30) *
Új seprű jól seper rolleyes.gif

+1

Egyébként szerintem az sem lenne csúnya, ha ki lenne írva a leggyorsabb kör a pályán előző évi pole pozíció fel lenne tüntetve (idő+személy), valamint a tavalyi futamon a dobogósok. De ez csak egy ötlet smile.gif
Lóri
Rosberg.

Ahogyan eddig is, ezúttal is legyűri erőből Hamiltont.
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Jun 23 2014, 04:29) *
Rosberg.

Ahogyan eddig is, ezúttal is legyűri erőből Hamiltont.

Remélem, szavaztál is rolleyes.gif
Lóri
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 04:31) *
Remélem, szavaztál is rolleyes.gif

Én vagyok a második, aki Rosbergre tette.

Gondolom Te voltál az első.
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Jun 23 2014, 04:37) *
Én vagyok a második, aki Rosbergre tette.

Gondolom Te voltál az első.

Nem, Hamiltonra szavaztam. Tényleg úgy érzem, hogy otthon felszívja magát és ezt behúzza, ráadásul pole-ból.
grosfater
Leveri-e valaki a Mercedeseket?
kizárt...
bár az az érzésem, hogy valamelyik mergának dnf lesz, így a nagy számok törvénye alapján megtettem hamstát...kizárt, hogy mindig ő legyen a fasz rossz végén...
amúgy meg már tök mindegy ki nyer, olyan dög unalmas ez a szezon, hogy sírom vissza az elmúlt éveket...ezt, németet, a ringet live és spat még megnézem oszt szerintem befejezem a hétvégék fölösleges elbaltázását evvel a szarral...
Lóri
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 04:40) *
Nem, Hamiltonra szavaztam. Tényleg úgy érzem, hogy otthon felszívja magát és ezt behúzza, ráadásul pole-ból.

Nem kell felszívnia magát. Ausztriában se ezen múlott, csak 1 rossz féktávon a kvalin.

Mondjuk az tény, hogy nem ugrik ki úgy a bőréből, mint néhány futammal ezelőtt.

Frusztráló lehet, különösen annak fényében, hogy gyakorlatilag rajta kívül álló okok miatt került ilyen helyzetbe.

Gondolok itt a monacoi időmérőre, ahol pont elkerülte a szerencse. Ez indította el a lavinát.

Világosan elmondta ő is, hogy a monacoi sokkal jobban zavarta, mint az ausztrál és kanadai kiesése együttvéve, mert azok csak műszaki hibák voltak.

Monacoban, ha jogosan, ha nem, azért ilyenkor megfordul az ember fejébe, hogy a legnagyobb vb ellenfele megpróbálhat trükközni. Ráadásul az időzítés is tökéletes volt, Monaco, q3, Rosberg vezetett.

Szerintem ott rendült meg kicsit, a másik két kiesés nem rázta meg.
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Jun 23 2014, 04:50) *
Nem kell felszívnia magát. Ausztriában se ezen múlott, csak 1 rossz féktávon a kvalin.

Mondjuk az tény, hogy nem ugrik ki úgy a bőréből, mint néhány futammal ezelőtt.

Frusztráló lehet, különösen annak fényében, hogy gyakorlatilag rajta kívül álló okok miatt került ilyen helyzetbe.

Gondolok itt a monacoi időmérőre, ahol pont elkerülte a szerencse. Ez indította el a lavinát.

Világosan elmondta ő is, hogy a monacoi sokkal jobban zavarta, mint az ausztrál és kanadai kiesése együttvéve, mert azok csak műszaki hibák voltak.

Monacoban, ha jogosan, ha nem, azért ilyenkor megfordul az ember fejébe, hogy a legnagyobb vb ellenfele megpróbálhat trükközni. Ráadásul az időzítés is tökéletes volt, Monaco, q3, Rosberg vezetett.

Szerintem ott rendült meg kicsit, a másik két kiesés nem rázta meg.

Trükközött azért ő is (attól függetlenül, hogy Rosberg valóban szándékosan parkolt-e le). Bahreinben nagyon agresszív volt, fejmosást kapott érte, Barcelonában meg tekergette a motort, amiért bocsánatot kért. Ha már így nézzük, bőven van vaj neki is a füle mögött.

Ezzel egyébként nekem személy szerint nincs bajom, egyik oldalról sem. VB-cím a tét, nem szarral gurigáznak a srácok. Csak azt nem szeretem, ha Rosberg egyébként valóban véleményes mpnacói, meg kanadai dolgai fel vannak emlegetve, Hamiltonéi meg nem.
coyote55
Kettős mérce? rolleyes.gif
Lóri
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 04:56) *
Trükközött azért ő is (attól függetlenül, hogy Rosberg valóban szándékosan parkolt-e le). Bahreinben nagyon agresszív volt, fejmosást kapott érte, Barcelonában meg tekergette a motort, amiért bocsánatot kért. Ha már így nézzük, bőven van vaj neki is a füle mögött.

Ezzel egyébként nekem személy szerint nincs bajom, egyik oldalról sem. VB-cím a tét, nem szarral gurigáznak a srácok. Csak azt nem szeretem, ha Rosberg egyébként valóban véleményes mpnacói, meg kanadai dolgai fel vannak emlegetve, Hamiltonéi meg nem.

Azért mérlegelni tudjunk már.....

Hamilton ígyis úgyis megnyerte volna Bahreint. Ez benne van a versenyzésben. Agresszívnek kell lenni. Ne haragudj, de ilyet röhej felhozni egy pilóta ellen. Mi ez, Hello kitty verseny, vagy mi a faszom?

Ne haragudj Prof...De ez, ezt nem tudom mire vélni tőled. Miért érdekel egyáltalán a régi idők forma1-e? Ne érdekeljen, ne dicsőítsd, dicsőítsd a vonatozást.

Hamilton egyik legszebb győzelmét aratta, erre van aki degradálja inkább.

Barcelonát nem tudod megítéleni. 2011-ben Vettelt se lehetett megelőzni.
Lóri
IDÉZET(coyote55 @ Jun 23 2014, 05:00) *
Kettős mérce? rolleyes.gif

Hát ez valóban az. Főleg a Bahreini futamot szembe állítani monacoval. Az valóban kettős mérce. smile.gif
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Jun 23 2014, 05:01) *
Azért mérlegelni tudjunk már.....

Hamilton ígyis úgyis megnyerte volna Bahreint. Ez benne van a versenyzésben. Agresszívnek kell lenni. Ne haragudj, de ilyet röhej felhozni egy pilóta ellen. Mi ez, Hello kitty verseny, vagy mi a faszom?

Ne haragudj Prof...De ez, ezt nem tudom mire vélni tőled. Miért érdekel egyáltalán a régi idők forma1-e? Ne érdekeljen, ne dicsőítsd, dicsőítsd a vonatozást.

Hamilton egyik legszebb győzelmét aratta, erre van aki degradálja inkább.

Barcelonát nem tudod megítéleni. 2011-ben Vettelt se lehetett megelőzni.

Csapattárs ellen nem, úgy egészen más a játék. Hamilton magasról pottyantott a kérésre, hogy csak óvatosan, Rosberg gondolkodott helyette is.
Lóri
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 05:04) *

Jó igen, egyetlen eset volt. De ez nem Rosberg első helyébe került. Ez csak nem volt fair.

Egyébként meg: Te mondtad monacoban, hogy Rosberg tisztázva lett, nincs kérdés.

Hamiltont még csak nem is vizsgálták.

Monacora visszatérve meg még az is megemlítendő, hogy Hamilton ígyis úgyis szopott volna, ha Rosberg van ott, ha más...

Tehát a két helyzet abszolút nem összehasonlítható.
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Jun 23 2014, 05:11) *
Jó igen, egyetlen eset volt. De ez nem Rosberg első helyébe került. Ez csak nem volt fair.

Egyébként meg: Te mondtad monacoban, hogy Rosberg tisztázva lett, nincs kérdés.

Hamiltont még csak nem is vizsgálták.

Monacora visszatérve meg még az is megemlítendő, hogy Hamilton ígyis úgyis szopott volna, ha Rosberg van ott, ha más...

Tehát a két helyzet abszolút nem összehasonlítható.

Hát mibe, Rosberg ötödik helyébe? laugh.gif Pláne a "Nico gyorsabb volt ma" nyilatkozat fényében vicces ez a kijelentésed.
coyote55
Ez még a McLarenes időkből való.
Hamilton drukkerek, nem megsértődni, béke!A melléklet megtekintéséhez kattints ide.
Lóri
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 05:16) *
Hát mibe, Rosberg ötödik helyébe? laugh.gif Pláne a "Nico gyorsabb volt ma" nyilatkozat fényében vicces ez a kijelentésed.

Neked az ítélőképességed vicces.

Az, hogy rálegyezett az Nico első helyébe került? biggrin.gif Sokkal jobban gyorsított ki Hamilton, aláfordult lazán, már rég a gázon állt. Rosberg belsőjéből is látszik, hogy ha csak simán elmegy mellette, akkor is marad első Hamilton.
A Professzor
IDÉZET(Lóri @ Jun 23 2014, 05:19) *
Neked az ítélőképességed vicces.

Az, hogy rálegyezett az Nico első helyébe került? biggrin.gif Sokkal jobban gyorsított ki Hamilton, aláfordult lazán, már rég a gázon állt. Rosberg belsőjéből is látszik, hogy ha csak simán elmegy mellette, akkor is marad első Hamilton.

Utána még kétszer leterelte a pályáról, ami Wéber szerint is már sok volt, majd megjegyezte, hogy Rosbergnek kell figyelnie, duplán nehéz a helyzete.

Mindezek után sem vágott olyan pofákat, mint Hamilton, amikor legyőzik, meg "nemvagyabarátomozik". Mindegy, nyilván másképp látod, mert neked Hamilton a kedvenced, én meg tényleg sem a stílusát, sem a versenyzését nagyon nem komálom, csak utóbbit elismerem.
petőke
IDÉZET(still @ Jun 23 2014, 11:48) *

Pedig benne van egy győzelem, ha szerencséje lesz. De nem hiszem hogy Silverstone a Force India pályája.
petőke
A pálya miatt mindenképpen brutális Mercedes előny. Ref Bull max 5-ik hely. Talán megint a Williams lehet a legközelebb. Gumirobbanások nem várhatóak.
Érdekes, hogy Rosberg hazai pályának mondja - ott van az F1 Merc. motorgyár ++ . Aztán megint hazai verseny, és még egy hazai, mivel Kecskeméten is Mercedes gyár van laugh.gif
Eulo_
IDÉZET(still @ Jun 23 2014, 11:48) *

Mondjuk elég nagy hülyeség volt pont őt kihagyni.
A Professzor
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 23 2014, 07:57) *

Őszintén értékelem, hogy így kitartasz emellett a lúzer crashkid mellett smile.gif Tényleg.
still
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 23 2014, 07:57) *

Látom megoldottad, és toltál egyet Raikkonenre! tongue.gif
Eulo_
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 08:07) *
Őszintén értékelem, hogy így kitartasz emellett a lúzer crashkid mellett smile.gif Tényleg.

Szerintem nagyon jól vezet idén (az első két futamot leszámítva), és érdekes, amit csinál. A monacoi és a kanadai crashek erősen véleményesek. Ettől függetlenül messze nem ő a top-kedvencem a mezőnyből.
Nigel
IDÉZET(A Professzor @ Jun 23 2014, 05:24) *
Utána még kétszer leterelte a pályáról, ami Wéber szerint is már sok volt, majd megjegyezte, hogy Rosbergnek kell figyelnie, duplán nehéz a helyzete.

Wéber a szaktekintély. Bezzeg Monacóban meg a stewartok a szaktekintélyek. Itt meg nem is vizsgálták, de ha Wéber azt mondta.,.. Te továbbra is kicsipegeted a véleményed alátámasztó nyilatkozatokat véleményeket, (ami nem tetszik azt elveted "pr duma") aztán ebből próbál magadnak emelvényt ácsolni. csak az ilyen lábakon álló bizonygatás annyit ér mint egy kártyavár.

A Professzor
IDÉZET(Nigel @ Jun 23 2014, 10:25) *
Wéber a szaktekintély. Bezzeg Monacóban meg a stewartok a szaktekintélyek. Itt meg nem is vizsgálták, de ha Wéber azt mondta.,.. Te továbbra is kicsipegeted a véleményed alátámasztó nyilatkozatokat véleményeket, (ami nem tetszik azt elveted "pr duma") aztán ebből próbál magadnak emelvényt ácsolni. csak az ilyen lábakon álló bizonygatás annyit ér mint egy kártyavár.

Ezzel megint ferdítesz, mert úgy tálalod, mintha egyedül Wéber állítaná még azt, amit én és nem ült volna le Lauda Hamiltonnal az eset után, hogy ez már sok volt. Nem tudom, miért próbálkozol ilyesmivel már sokadjára, nem látom a motivációdat.
A Professzor
IDÉZET(Eulo_ @ Jun 23 2014, 10:10) *
Szerintem nagyon jól vezet idén (az első két futamot leszámítva), és érdekes, amit csinál. A monacoi és a kanadai crashek erősen véleményesek. Ettől függetlenül messze nem ő a top-kedvencem a mezőnyből.

Minimum Kanada messze nem véleményes.

Nigel
IDÉZET(A Professzor @ Jun 24 2014, 06:44) *
Ezzel megint ferdítesz, mert úgy tálalod, mintha egyedül Wéber állítaná még azt, amit én és nem ült volna le Lauda Hamiltonnal az eset után, hogy ez már sok volt. Nem tudom, miért próbálkozol ilyesmivel már sokadjára, nem látom a motivációdat.

Szóval ez így szerinted egy objektív korrekt véleményalkotás miszerint:

1. Monaco - Rosberg tiszta mert a stewartok tisztázták
2. Bahrain - Lewist még csak nem is vizsgálták a stewartok de bűnös mert Wéber Lauda és sokan mások
(3. Kanadai Lewis kipakolásról egy szót sem ejtesz, nyílvan az is rendben van mert Rozi fan vagy, de ha Lewis csinálja ugyanazt akkor megbocsájthatatlan)
A Professzor
IDÉZET(Nigel @ Jun 24 2014, 08:25) *
Szóval ez így szerinted egy objektív korrekt véleményalkotás miszerint:

1. Monaco - Rosberg tiszta mert a stewartok tisztázták
2. Bahrain - Lewist még csak nem is vizsgálták a stewartok de bűnös mert Wéber Lauda és sokan mások
(3. Kanadai Lewis kipakolásról egy szót sem ejtesz, nyílvan az is rendben van mert Rozi fan vagy, de ha Lewis csinálja ugyanazt akkor megbocsájthatatlan)

1. Rosberg tiszta, mert a stewardok minden rendelkezésükre álló adattal (telemetriától kezdve hőképeken át helikopterképekig _mindent_, amihez mi nézők hozzá sem szagolhatunk) és meghallgatásokkal megvizsgálták az időmérő után, ezek után felmentették. Ezzel fotelszakértőként ne vitatkozzunk már.
2. Nem mondtam sem akkor, sem azóta, hogy Hamiltont büntetni kellett volna (nyugodtan visszakeresheted). Csak azt, hogy túl agresszív volt a csapattársával szemben - ezért beszélt vele Lauda is (surprise, surprise, vajon miért?).
3. Miféle kipakolás? A rajtról beszélsz? Ott semmit nem csinált Rosberg, fogta magának a saját ívét, miféle kipakolás az? Ettől függetlenül, hogy még ebben sincs igazad, a rajt és az első kanyar _mindig_ más megítélés és elbírálás alá esnek. Alonsót vizsgálták a 2007-es spai rajtjáért, Vettelt a 2011-es japán rajtjáért, Hamiltont a 2011-es kanadai rajtjáért, ahol kiforgatta Webbert? Akkor miről beszélünk?
Nigel
IDÉZET(A Professzor @ Jun 24 2014, 08:49) *
1. Rosberg tiszta, mert a stewardok minden rendelkezésükre álló adattal (telemetriától kezdve hőképeken át helikopterképekig _mindent_, amihez mi nézők hozzá sem szagolhatunk) és meghallgatásokkal megvizsgálták az időmérő után, ezek után felmentették. Ezzel fotelszakértőként ne vitatkozzunk már.

Egy adat mégiscsak hiányzik, direkt fékezett túl későn vagy nem: erről nincs telemetria. Összevissza rángatja a kormányt a kanyar előtt (minek, amikor atom stabil a kocsi, hiába rángatja még csak annyit se tud elérni hogy megcsússzon), nincs íven sem. Nem kerek. Ja és minek tolat ? Hogy biztos meglegyen az a sárga. smile.gif

IDÉZET
2. Nem mondtam sem akkor, sem azóta, hogy Hamiltont büntetni kellett volna (nyugodtan visszakeresheted). Csak azt, hogy túl agresszív volt a csapattársával szemben - ezért beszélt vele Lauda is (surprise, surprise, vajon miért?).

ide nem érvényes az érv hogy: "semmit nem csinált, fogta magának a saját ívét, miféle kipakolás az"

IDÉZET
3. Miféle kipakolás? A rajtról beszélsz? Ott semmit nem csinált Rosberg, fogta magának a saját ívét, miféle kipakolás az? Ettől függetlenül, hogy még ebben sincs igazad, a rajt és az első kanyar _mindig_ más megítélés és elbírálás alá esnek. Alonsót vizsgálták a 2007-es spai rajtjáért, Vettelt a 2011-es japán rajtjáért, Hamiltont a 2011-es kanadai rajtjáért, ahol kiforgatta Webbert? Akkor miről beszélünk?

saját ívét? úgy elfékezte hogy az nem igaz, Lewist kipakolta Seb mögé. Ez nem saját ív hanem ugyanolyan agresszív védekezés mint amit Lajos csinált ellene. Milyen más megítélás? Nálad ? smile.gif egyikért sem kapott egyik sem büntetést sem vizsgálatot, csak te ítéled meg máshogy az esetet. Biztos fáj hogy Lewis úgy elkente Rozi száját a szarabb gumijaival, hogy a gumikordon adta a másikat.
A Professzor
IDÉZET(Nigel @ Jun 24 2014, 09:09) *
Egy adat mégiscsak hiányzik, direkt fékezett túl későn vagy nem: erről nincs telemetria. Összevissza rángatja a kormányt a kanyar előtt (minek, amikor atom stabil a kocsi, hiába rángatja még csak annyit se tud elérni hogy megcsússzon), nincs íven sem. Nem kerek. Ja és minek tolat ? Hogy biztos meglegyen az a sárga. smile.gif

ide nem érvényes az érv hogy: "semmit nem csinált, fogta magának a saját ívét, miféle kipakolás az"

saját ívét? úgy elfékezte hogy az nem igaz, Lewist kipakolta Seb mögé. Ez nem saját ív hanem ugyanolyan agresszív védekezés mint amit Lajos csinált ellene. Milyen más megítélás? Nálad ? smile.gif egyikért sem kapott egyik sem büntetést sem vizsgálatot, csak te ítéled meg máshogy az esetet. Biztos fáj hogy Lewis úgy elkente Rozi száját a szarabb gumijaival, hogy a gumikordon adta a másikat.

Hagyjuk tényleg.
petőke
IDÉZET(A Professzor @ Jun 24 2014, 09:11) *
Hagyjuk tényleg.

Messze a legokosabb amit láttam e vitában laugh.gif
coyote55
Okos enged...
Nigel
lauda szerint a williams kezdi befogni őket:

http://en.espnf1.com/mercedes/motorsport/story/164327.html
Zava
IDÉZET(Nigel @ Jun 25 2014, 01:12) *
lauda szerint a williams kezdi befogni őket:

http://en.espnf1.com/mercedes/motorsport/story/164327.html

én inkább arra tippelnék, hogy az utóbbi két pálya karakterisztikája kedvezett nekik, silverstoneban nagyobb hangsúlyt kap az aero, szerintem hátrébb lesz a williams.
peti4000
Szerintem Hamilton lesz az, aki leveri a Mercedeseket...
2. hely meglepi de nem tudom ki
3. Rosberg?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.