Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2014
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Zoli
Hamilton

Bottas cool.gif

Optimista vagyok, 0.
stoke
Rosberg

Vettel

0
Mochok85
HAM
HULK
5 biggrin.gif
still
Rosbergbottaskettő.
grosfater
hamsta
vetula
5 biggrin.gif
A Professzor
Rosberg utolsó szalmaszála.

Ricciardo megint best of the rest.

Maldonado piros zászlót okoz, 5.
Mochok85
IDÉZET(A Professzor @ May 12 2014, 12:20) *
Rosberg utolsó szalmaszála.

Ricciardo megint best of the rest.

Maldonado piros zászlót okoz, 5.

Én is arra számítok hogy lesz egy Maldonado+1 barikád a pályán.
Azt bemásolná valaki hogy mikért mennyi büntetőpont jár? Nekem ez a 12pont=futamkihagyás új.
stoke
IDÉZET(Mochok85 @ May 12 2014, 01:20) *
Én is arra számítok hogy lesz egy Maldonado+1 barikád a pályán.
Azt bemásolná valaki hogy mikért mennyi büntetőpont jár? Nekem ez a 12pont=futamkihagyás új.

Azt a bírák döntik el. Baleset okozása kb 1-3 pont.
Mtom
Hamilton behúzza
Chips
Hard As a Madafaka
Ricsi
a szűk utcákon tuti összetör valakit, optimista vagyok, csak kettőt kap biggrin.gif
Kimo
Jó lenne egy újabb monacoi győzelem, 2008 után.
Lóri
Na itt aztán tényleg az időmérő lesz a kulcs ( halkan megjegyzem most vasárnap is az volt).

Hamilton

Vettel

0 - El sem indul a futamon, vagy kiáll rögtön a felvezetőn technikai hiba miatt.
peti4000
Rosberg
Vettel
0

Ha Rosberg nem nyer búcsút inthet az idei VB címnek.
Áron
Micsoda sivatagi szavazás megint laugh.gif
George
Jack Brabham életes első győzelmét Monaco-ban szerezte 1959-ben, sőt első majdnem pontszerzése is itt volt (1957), és első tényleges pontszerzése is (1958). Utolsó győzelmét is majdnem itt szerezte (1970), bár a Brit nagydíjon is majdnem győzött. Szerintem komoly megemlékezésekre számíthatunk a hétvégén.
Mochok85
Azt nem értem miért tartja majdnem mindenki ezt Rosberg utolsó esélyének? Két Hamilton dnf és már ő az aki esélytelennek tűnik.
petőke
IDÉZET(Mochok85 @ May 19 2014, 09:32) *
Azt nem értem miért tartja majdnem mindenki ezt Rosberg utolsó esélyének? Két Hamilton dnf és már ő az aki esélytelennek tűnik.

Itt nem matematikai esélyekre gondolunk. Ha Ham. győz Monacóban is, ahol tavaly Rosberg simán legyőzte, az eléggé tiszta fölény képet fest, még Risberg fejében is rolleyes.gif Na meg akkor már 5:0 kettejük között. Esély, főleg matematikai lesz jó sokáig, és itt van a duplapontos utolsó verseny is ..
Mochok85
IDÉZET(petőke @ May 19 2014, 11:16) *
Itt nem matematikai esélyekre gondolunk. Ha Ham. győz Monacóban is, ahol tavaly Rosberg simán legyőzte, az eléggé tiszta fölény képet fest, még Risberg fejében is rolleyes.gif Na meg akkor már 5:0 kettejük között. Esély, főleg matematikai lesz jó sokáig, és itt van a duplapontos utolsó verseny is ..

Nem hisztis kisgyerekekről beszélünk itt hanem versenyzőkről akik azért vannak itt ahol, mert ki tudnak zárni a versenyzésen kívül minden mást a fejükből, amikor kell. Nem fog maga alá fosni Rosbeg attól ha most nem nyeri meg a monacoi versenyt. Ezt max Lóri gondolhatja mert ő fácán! biggrin.gif
Vito
IDÉZET(Mochok85 @ May 19 2014, 12:30) *
Nem hisztis kisgyerekekről beszélünk itt hanem versenyzőkről akik azért vannak itt ahol, mert ki tudnak zárni a versenyzésen kívül minden mást a fejükből, amikor kell. Nem fog maga alá fosni Rosbeg attól ha most nem nyeri meg a monacoi versenyt. Ezt max Lóri gondolhatja mert ő fácán! biggrin.gif

Khm.. Miss Pussy Cat smafu? biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Vito @ May 19 2014, 01:18) *
Khm.. Miss Pussy Cat smafu? biggrin.gif

Valószinüleg az. Nem zavarta a fater kipicsázás pedig azt is felfújta a média, vagy legújabban a Roscoe kutya sztori. Van neki magánélete ami nem is annyira magánélet és a legkönnyebb az volt hogy össze kössék a pályán való szenvedést a magánéleti drámájával. Sokkal inkább volt ott frusztráció abból kiindulva amiért ott is hagyta a Mekit. Vb-ket nem tudott nyerni csak itt ott pár győzelmet miközben úgy robbant be az F1-be hogy világbajnokot szopatott.
Mtom
IDÉZET(Mochok85 @ May 19 2014, 09:32) *

Igazából azért, mert utána sok pálya jön ami inkább Hamilton pálya. Kanadai, magyar, angol futamok, ezeken mind ő az esélyesebb.
petőke

Hiszti nem lesz, de mosoly, gratuláció szünet erősen várható. Persze, Rosberg tovább is harcolni fog teljes gőzzel, az nem vitás. Mindenesetre ez a kritikus pont szerintem. No meg azért várható Red Bull győzelem is idén .
Zoli
IDÉZET(petőke @ May 19 2014, 03:18) *
Hiszti nem lesz, de mosoly, gratuláció szünet erősen várható. Persze, Rosberg tovább is harcolni fog teljes gőzzel, az nem vitás. Mindenesetre ez a kritikus pont szerintem. No meg azért várható Red Bull győzelem is idén .

Persze, ha történik valami a két Mercedesessel, vagy káoszfutamon.
Eulo
Rosberg (ez a pálya talán jobban fekszik neki)

Grosjean (most még meglepetésdobogó... Hungaroring környékén már nem lesz az tongue.gif)

0 - nem kell mindig minden futamon Maldi balhéval számolni...

Lóri

Lóri nem gondolná így. Lóri leszarja a többi pilótát. Sosem szoktam ilyesmit írni, ami a többi pilótához ilyen jelleggel kapcsolódik. Ha igazán jó vagy, akkor ezeket nélkülözöd, Rosberg is így fog tenni, és ha igazán jó lesz valahol, akkor meg fogja verni Lewist.
Vito
http://m.youtube.com/watch?v=Va4rbre9h9Q
Hjajj èdes istenem. Fülessel csutkàn èlvezet. A Reanult is lègi felvètelen milyet üt? Lauda mehet pöcsbe operàt hallgatni. Rajkò meg az istenkiràly cool.gif biggrin.gif Őserő volt a McLarennèl sad.gif

Futamon a Merci ès a Red Bull sìnautòk lesznek. Többiek...... picsuba se. sad.gif

2009 Monacot nem talàlom. Pedig Rajkò körènèl a màsodik szektor utàn elkezdtem òrdìtani hogy 4tized 4tized !!!!!! Erre kicsivel több lett szòval mèg jobban òrdìtottam biggrin.gif ezèvtől egy rakàs tràgya ez a valami.
Vito
Ja igen, a büdös spanyol meg mèg mutogatott milyen kört ment..... aztàn gyütt a màsnapos alkesz cool.gif
Zoli

Vito
Brutàl ahogy Ricsinèl betapad az autò. 1fölös mozdulat nincs a kormànyzàsban.
Èrdekes a Merci 6 mìg az RB 7 fokozatot hasznàl.
Vito
Bravò digok. Kimi gebèlyèt ùgy bontjàk szèt mint akik most èbrettek fel. Az alkatrèszeket meg belebasszàk egy làdàba. Ez màn profizmus.
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 03:11) *
Brav? digok. Kimi geb?ly?t ?gy bontj?k sz?t mint akik most ?brettek fel. Az alkatr?szeket meg belebassz?k egy l?d?ba. Ez m?n profizmus.

Menj oktasd le őket hogy kell. rolleyes.gif
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 03:15) *
Menj oktasd le őket hogy kell. rolleyes.gif

Minek? Van előttük elèg csapat akik megmutatjàk nekik hogy kell profin csinàlni. Egyèbkènt a Todt ès Shumi Brawn időben ilyen èrdektelen stìlusra nem emlèkszem mikor a ferka szerelőket mutattàk munka közben.
Pepperoni
Alonso aláz rolleyes.gif tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 03:17) *
Minek? Van előttük el?g csapat akik megmutatj?k nekik hogy kell profin csin?lni. Egy?bk?nt a Todt ?s Shumi Brawn időben ilyen ?rdektelen st?lusra nem eml?kszem mikor a ferka szerelőket mutatt?k munka közben.

Hagyd már a hülyeségedet...

Kimi itt fasorban sem lesz Alonsohoz képest. Már most mondom... Függetlenül a mai műszaki hibájától.
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 03:29) *
Hagyd már a hülyeségedet...

Kimi itt fasorban sem lesz Alonsohoz képest. Már most mondom... Függetlenül a mai műszaki hibájától.

Tudom. Ès màshol se. Patkàny egy csapat ez. Minden csapatnàl tudnak mindkèt pilòta igènyeit kielègìteni. Csak nekik haladja meg a kèpessègeiket. Todt azt mondta nincs különbbsèg teljesìtmènyben a kèt pilòta között. De ő is biztos hülye volt hozzà csak a Ferrarid tudhatja hogy valòjàban Alo a csàszàr Rajkò meg a csicskàsànak elèg.
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 03:44) *
Tudom. Ès màshol se. Patkàny egy csapat ez. Minden csapatnàl tudnak mindkèt pilòta igènyeit kielègìteni. Csak nekik haladja meg a kèpessègeiket. Todt azt mondta nincs különbbsèg teljesìtmènyben a kèt pilòta között. De ő is biztos hülye volt hozzà csak a Ferrarid tudhatja hogy valòjàban Alo a csàszàr Rajkò meg a csicskàsànak elèg.

Pedig hidd el, hogy nem a csapatban van hiba smile.gif Kiminek nem megy idén. És marhára unalmas, bosszantó, hogy állandóan a csapatot buzerálja adott Kimis réteg, azért, mert nem tud vezetni.

Nem tűnik fel nekik, hogy csak azért basztatom Raikkót, hogy ébredjenek fel... Nem mellesleg, ha ti szapulhatjátok a csapatot, akkor én is Kimit. Ennyi.

Tudom, Ferrarisként hogy képzelem, hogy bántom az egyik pilótát... Úgy, hogy már lassan Massa szintjét sem hozza.
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 04:01) *
Pedig hidd el, hogy nem a csapatban van hiba smile.gif Kiminek nem megy idén. És marhára unalmas, bosszantó, hogy állandóan a csapatot buzerálja adott Kimis réteg, azért, mert nem tud vezetni.

Nem tűnik fel nekik, hogy csak azért basztatom Raikkót, hogy ébredjenek fel... Nem mellesleg, ha ti szapulhatjátok a csapatot, akkor én is Kimit. Ennyi.

Tudom, Ferrarisként hogy képzelem, hogy bántom az egyik pilótát... Úgy, hogy már lassan Massa szintjét sem hozza.

Ès te ezt azzal magyaràzod hogy rajkò nem tudod vezetni massa pedig aki volt hogy verte shumit 2007ben simàn top 4-ben volt, alo èrkezèsèvel ő is elfelejtett vezetni. Az meg plusz hogy a ferka elnöke azt mondja hogy nem a pilòtàk hibàja hogy igy szerepelnek, nos ő is hazudik ès nagylelkűen a csapatra hàrìtja miközbe csak rajkò vezet közèpszerkènt.
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 04:08) *
Ès te ezt azzal magyaràzod hogy rajkò nem tudod vezetni massa pedig aki volt hogy verte shumit 2007ben simàn top 4-ben volt, alo èrkezèsèvel ő is elfelejtett vezetni. Az meg plusz hogy a ferka elnöke azt mondja hogy nem a pilòtàk hibàja hogy igy szerepelnek, nos ő is hazudik ès nagylelkűen a csapatra hàrìtja miközbe csak rajkò vezet közèpszerkènt.

Alonso ennyivel dominánsabb, hozzá tartozik a sportohoz...

Ezt onnan is meg lehet közelíeni, ha Kimit Massa verte, akkor mit várunk most tőle? wink.gif
Zoli
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 04:29) *

Ezt onnan is meg lehet közelíeni, ha Kimit Massa verte, akkor mit várunk most tőle? wink.gif

Már te is kezded ezt a hülyeséget?
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 04:29) *

Tehàt akkor, azzal hogy Shumi volt hogy kikapott Massàtòl, Alonso meg "szètgyepàlta" ebből az következik hogy Shumi a picsàba sincs Alonsohoz. Sőt, rèvèn hogy Rosberg is "elkalapàlta" Lewis viszont Alonsot is ès Rosberget is ìgy ő a legjobb s ha ő lenne a Ferkànàl akkor meg Alonso felejtene el autòt vezetni?

Dominànsabb?? Mivel a Santanderrel meg Montival a seggèben? Todtnak nem kellett Shumi helyett. Vilàgbajnokok is lettek azzal a döntèsèvel. Az utolsò "zsoldos". rolleyes.gif
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 05:03) *
Tehàt akkor, azzal hogy Shumi volt hogy kikapott Massàtòl, Alonso meg "szètgyepàlta" ebből az következik hogy Shumi a picsàba sincs Alonsohoz. Sőt, rèvèn hogy Rosberg is "elkalapàlta" Lewis viszont Alonsot is ès Rosberget is ìgy ő a legjobb s ha ő lenne a Ferkànàl akkor meg Alonso felejtene el autòt vezetni?

Dominànsabb?? Mivel a Santanderrel meg Montival a seggèben? Todtnak nem kellett Shumi helyett. Vilàgbajnokok is lettek azzal a döntèsèvel. Az utolsò "zsoldos". rolleyes.gif

Nem arról van szó, hogy 1-1 futamon előtte végez, hanem arról, hogy az összesítésben kinek van több pontja. smile.gif A többi az csak duma.

Semmi racionalitás nincs abban, hogy csilliárdokat fizessenek egy vízhordóra.
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 05:49) *
Nem arról van szó, hogy 1-1 futamon előtte végez, hanem arról, hogy az összesítésben kinek van több pontja. smile.gif A többi az csak duma.

Semmi racionalitás nincs abban, hogy csilliárdokat fizessenek egy vízhordóra.

Igazad van. Annak is mi èrtelme volt hogy csilliàrdokat kifizettek egy közèpszernek csak azèrt hogy 1èvig ne versenyezzen ellenük.
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 06:03) *
Igazad van. Annak is mi èrtelme volt hogy csilliàrdokat kifizettek egy közèpszernek csak azèrt hogy 1èvig ne versenyezzen ellenük.

Vito, ne legyél már nevetséges komolyan... Szted a Ferrari attól félt, hogy a Lotus-al majd ő verni fogja őket, holott ezt korábban sem tette soha, de azért most majd hátha? laugh.gif

Komolyan annyira ködben éltek, hogy elmondani nem lehet. Tisztelet a kivételnek.
Vito
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 06:12) *
Vito, ne legyél már nevetséges komolyan... Szted a Ferrari attól félt, hogy a Lotus-al majd ő verni fogja őket, holott ezt korábban sem tette soha, de azért most majd hátha? laugh.gif

Komolyan annyira ködben éltek, hogy elmondani nem lehet. Tisztelet a kivételnek.

2009-ben ki beszèlt Lotusrol? Nem tette meg soha? Abut kielőtt nyerte meg? 2èv alatt hàny pontot rabolt a Ferkàtol? Szerinted mièrt èrte meg nekik fizetni akkor?
Vito
Vagy tavaly Ausztràl?
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 06:37) *
2009-ben ki beszèlt Lotusrol? Nem tette meg soha? Abut kielőtt nyerte meg? 2èv alatt hàny pontot rabolt a Ferkàtol? Szerinted mièrt èrte meg nekik fizetni akkor?

Kit érdekel 2009? Na mennyit? wink.gif hagyd már ezt a hülyeséget Vito.
Pepperoni
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 06:43) *
Vagy tavaly Ausztràl?

Az egy futam, a bajnokság nem egy futamból áll. k.b akkor végzett utoljára Alfonz előtt, amikor célba ért. biggrin.gif
forza
IDÉZET(Pepperoni @ May 22 2014, 06:51) *
Kit érdekel 2009? Na mennyit? wink.gif hagyd már ezt a hülyeséget Vito.

2012-ben Alfonz 3 ponttal kapott ki. Abu-Dhabi-ban Kimi 7-et vett el tőle, és 3-at Vettel-től azzal, hogy előttük végzett. 7-3=4 ...
Pepperoni
IDÉZET(forza @ May 22 2014, 06:53) *
2012-ben Alfonz 3 ponttal kapott ki. Abu-Dhabi-ban Kimi 7-et vett el tőle, és 3-at Vettel-től azzal, hogy előttük végzett. 7-3=4 ...

Azért az teljesítmény a javából biggrin.gif 2012 sem érdekel. tavalyról beszélünk, meg idénről. Az egész elméletetek hülyeség, semmi racionális alapja nincsen. Én megmondom őszintén Kimit nem sorolnám még a top pilóták közé sem. Hol van egy Hamiltontól és egy Alonsotól, most úgy őszintén?

Ettől még lehet szeretni, mert cuki, de nem a vezetési tudásáért.

Tudom most jön, hogy bezzeg ő VB, mákja volt. ennyi.
Ferrarista
IDÉZET(Vito @ May 22 2014, 03:44) *

Hagyjuk mar todtot..... ennyi erovel akkor mattiachi es domi szerint alfonz ezerszer jobb....
Todt kimifan alonsot zsigerbol gyuloli.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.