Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Felipe Massa fan club
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108
peet
Hát ha lennének szurkolói, akkor ne legyenek topik nélkül biggrin.gif wink.gif
Ruckoj_Ndugu
Ebben az évben nagyon jól megy. Igaz most nem volt szerencséje.
peet
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 1 2007, 08:24) *
Ebben az évben nagyon jól megy. Igaz most nem volt szerencséje.

Szerencséje sem volt, de nem vagyok benne biztos, ha nincs ez a feltartés akkor is meg tudta volna-e tartani Kimit. Mindegy.

A VB szempontjából ez talán jobb. Ha pár futamot tud így hozni a Ferrari, akkor megint szoros lesz.

A baj csak az, hogya többi csapat nagyon mesze van a két élcsapattól.
Clyde
Csak hogy a sudribunkó Mudd és társai be*****.

Massa
Szaisztok!

Én kedvelem Massat és neki dtukkolok. Remélem jól nyomja majd. Nem volt sok szerencséje motor ügyben sajnos, de azért jó versenyző.
Massa
IDÉZET(Clyde @ Jul 17 2007, 01:27) *
Csak hogy a sudribunkó Mudd és társai be*****.

Ki az a mudd és társai?
tifosi
IDÉZET(Massa @ Jul 17 2007, 08:56) *
Ki az a mudd és társai?

Senkik. Nem érdekes.
Hajrá Massa!
peet
IDÉZET(tifosi @ Jul 17 2007, 10:24) *
Senkik. Nem érdekes.
Hajrá Massa!

Szerintem is.
tifosi
Pepperoni
IDÉZET(tifosi @ Jul 17 2007, 10:30) *

Jó lenne hétvégén hasonlókat látni cool.gif wink.gif
Ruckoj_Ndugu
IDÉZET(Pepperoni @ Jul 18 2007, 12:20) *
Jó lenne hétvégén hasonlókat látni cool.gif wink.gif

Ráférne már a sok balszerencse után.
Pepperoni
IDÉZET(Ruckoj_Ndugu @ Jul 18 2007, 01:43) *
Ráférne már a sok balszerencse után.

olyan, mint, ha ő bújt volna Raikkönen cipőjébe. sad.gif
Clyde
Ha most is Rajko nyer, vagy elorebb vegez, dontott a penz, megint.
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 02:09) *

Ezen még nem gondolkoztam, de akár lehet is.
tifosi
IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 02:09) *

És Montezemolo.
Viktor (jksw)
IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 03:09) *

...és az még véletlenül sem fordulhat elő, hogy esetleg ráérzett az autóra?
Clyde
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 03:56) *

Nem.
Viktor (jksw)
IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 03:58) *
Nem.

... és miért?

Jól látható a fejlődés, ami már tart egy ideje. Amióta a Ferrarinak új aeroja van, - a kis eurofighter szerű szárnyacskák megjelenésével - Räikkönen elég határozottan megérkezett az élbolyba. A silverstone-i teszt óta igen jó formában van, ami épp egybeesik az új aero megjelenésével. Talán sikerült megtalálniuk a megfelelő beállítást. Ez is a pénz, és a "tolás" miatt van?

Nem hinném.
Clyde
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 04:03) *
... és miért?

Jól látható a fejlődés, ami már tart egy ideje. Amióta a Ferrarinak új aeroja van, - a kis eurofighter szerű szárnyacskák megjelenésével - Räikkönen elég határozottan megérkezett az élbolyba. A silverstone-i teszt óta igen jó formában van, ami épp egybeesik az új aero megjelenésével. Talán sikerült megtalálniuk a megfelelő beállítást. Ez is a pénz, és a "tolás" miatt van?

Nem hinném.

Massa "eurofightere" leall szoftverhiba (?) miatt. Legkozelebb fent marad veletlenul az emelon?
A modszerek ismertek, nem kell a puder.
Viktor (jksw)
IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 04:26) *
Massa "eurofightere" leall szoftverhiba (?) miatt. Legkozelebb fent marad veletlenul az emelon?
A modszerek ismertek, nem kell a puder.

Akkor kérdem én, anno Barcelona-ban dinamohiba? Esetleg Malajziában a letekert motor. Akkor Massa-t tolták? Mert akkor ezekre is rá lehetne húzni a dolgot... ekkora erővel.

Ha meg esetleg tényleg tolják, akkor meg meg is van ki a vb esélyes... akkor Massa-nak már úgyis mindegy.
Clyde
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 04:34) *
Akkor kérdem én, anno Barcelona-ban dinamohiba? Esetleg Malajziában a letekert motor. Akkor Massa-t tolták? Mert akkor ezekre is rá lehetne húzni a dolgot... ekkora erővel.

Ha meg esetleg tényleg tolják, akkor meg meg is van ki a vb esélyes... akkor Massa-nak már úgyis mindegy.

Eddig McLarennel es Ferrarinal is volt oda-vissza csapatutasitas. Viszont Ferrarinal a Francia GP ota egyertelmuen Kimit toljak, es ez vegleg bebizonyosodhat a mostani GP-n. Ha igy van, a McLarennek is reagalnia kell.
Pepperoni
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 03:34) *

Erre vannak ellenmagyarázatok is. PL: a francia nagydíjon még a mai napig nemértem, hogy sikerült az élre rakni Raikkönent. Ott gyorsabb volt Massa.
Brit Gp-n Massának állítólagos szoftverhiba miatt lefullad a motor a rajtrácson...
Ha Massa nem fullad le simán elverhette volna Raikkönent.
Viktor (jksw)
IDÉZET(Pepperoni @ Jul 18 2007, 04:39) *
Erre vannak ellenmagyarázatok is. PL: a francia nagydíjon még a mai napig nemértem, hogy sikerült az élre rakni Raikkönent. Ott gyorsabb volt Massa.
Brit Gp-n Massának állítólagos szoftverhiba miatt lefullad a motor a rajtrácson...

A Francia Gp-n szerintem nagyrészt a boxstratégia döntött. Räikkönent 3 körrel később hívták be mindkét alkalommal, mint Massa-t, több üzemanyag volt az autóban. A 3. rajthely nagy segítség volt az eddigiekhez képest.

A Brit Gp-n kiváncsi lettem volna Massa hogy rajtol a 4. helyről. Az sokmindent eldönthetett volna. Itt lép életbe a HA "létnemjogosultsága". De tételezzük fel : A "Simán elverhette volna" csak abban az esetben jöhetett volna össze, ha Alonso nem kavart volna bele Massa stratégiájába. Mert amúgy valszeg a második helyre jön be a brazil. Räikkönennek az a 6 köre igen erős volt.
tifosi
IDÉZET(Pepperoni @ Jul 18 2007, 03:39) *

Ez így van. Massa gyorsabb is volt Rejkónál.
tifosi
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 04:06) *
A Francia Gp-n szerintem nagyrészt a boxstratégia döntött. Räikkönent 3 körrel később hívták be mindkét alkalommal, mint Massa-t, több üzemanyag volt az autóban. A 3. rajthely nagy segítség volt az eddigiekhez képest.

A Brit Gp-n kiváncsi lettem volna Massa hogy rajtol a 4. helyről. Az sokmindent eldönthetett volna. Itt lép életbe a HA "létnemjogosultsága". De tételezzük fel : A "Simán elverhette volna" csak abban az esetben jöhetett volna össze, ha Alonso nem kavart volna bele Massa stratégiájába. Mert amúgy valszeg a második helyre jön be a brazil. Räikkönennek az a 6 köre igen erős volt.

A Francia futamon Massa bokszikiállását a Ferrari szurta el. És van egy tippem, hogy miért.
tifosi
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 02:56) *

Az első futamot elvileg úgy nyerte meg, hogy nem érezte az autót. Csak akkor szerencséje volt, hogy Felipe műszaki hibával bajlódott.
Utána sorozatos botladozások. Egyértelmű, hogy ez a hirtelen jött feltámadás nem a zsenijének köszönhető.
Viktor (jksw)
IDÉZET(tifosi @ Jul 18 2007, 06:08) *
Az első futamot elvileg úgy nyerte meg, hogy nem érezte az autót. Csak akkor szerencséje volt, hogy Felipe műszaki hibával bajlódott.
Utána sorozatos botladozások. Egyértelmű, hogy ez a hirtelen jött feltámadás nem a zsenijének köszönhető.

Lehet hogy számodra az, de sokan nem így vannak ezzel.

Az első futam szerintem nagyban köszönhető annak is, hogy ott volt a mozgó padlólemez. Betiltották, rögtön nem érezte az autót. Máskérdés, hogy Massa esetleg ennyire igénytelen beállítások tekintetében.

Az meg már paranoiás dolog, hogy Räikkönen-t orrba szájba tolják, meg mindent alárendelnek neki. Ha ez így van, akkor anno Schumacher esetében is el lehet gondolkodni a vádakon... amit mindíg megmagyaráztak valahogy...

Mi a bánatért csesznének ki Massa-val, amikor a versenyzői tudásuk szinte azonos?
Ráadásul a csapat Vb szempontjából mekkora hülyeség lenne esetleg lefullasztani az autóját. Meg ehhez hasonlók.
Ez egy nagy baromság.
tifosi
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 05:43) *

Az első futam szerintem nagyban köszönhető annak is, hogy ott volt a mozgó padlólemez. Betiltották, rögtön nem érezte az autót. Máskérdés, hogy Massa esetleg ennyire igénytelen beállítások tekintetében.

Az meg már paranoiás dolog, hogy Räikkönen-t orrba szájba tolják, meg mindent alárendelnek neki. Ha ez így van, akkor anno Schumacher esetében is el lehet gondolkodni a vádakon... amit mindíg megmagyaráztak valahogy...

Mi a bánatért csesznének ki Massa-val, amikor a versenyzői tudásuk szinte azonos?
Ráadásul a csapat Vb szempontjából mekkora hülyeség lenne esetleg lefullasztani az autóját. Meg ehhez hasonlók.
Ez egy nagy baromság.

Ha egyszer Raj önerőből nem képes megverni Massát (ezt láthattuk idén legtöbbször) akkor beáldozhatják a brazilt.
Viktor (jksw)
IDÉZET(tifosi @ Jul 18 2007, 07:08) *
Ha egyszer Raj önerőből nem képes megverni Massát (ezt láthattuk idén legtöbbször) akkor beáldozhatják a brazilt.

A köridőkből kiderült többször is, hogy Räikkönen gyorsabb volt. Ha lenne kivételezés, akkor lehet már Indianapolisban is láttuk volna. Räikkönen ott is gyorsabb volt. De elkúrta a rajtot.

Plusz nem hinném, hogy a Ferrari azért futtatja Massát már 4 éve, hogy beáldozzák, pláne úgy, hogy Todt fia a managere... (bár egyesek szerint Massa csak azért van ott...)
Pepperoni
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 05:43) *

Ez egy nagy baromság.

Schumacher rendszerint elverte csapattársát ott nem volt vita ki a jobb...
Eddig tényleg nem is nagyon tolták. De most nekem is megfordult a fejembe.
Tarzaan
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 06:43) *

Ez egy nagy baromság.

Schumi már valakikéntérkezett a Ferrarihoz.
Pepperoni
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 06:14) *
A köridőkből kiderült többször is, hogy Räikkönen gyorsabb volt. Ha lenne kivételezés, akkor lehet már Indianapolisban is láttuk volna. Räikkönen ott is gyorsabb volt. De elkúrta a rajtot.

Plusz nem hinném, hogy a Ferrari azért futtatja Massát már 4 éve, hogy beáldozzák, pláne úgy, hogy Todt fia a managere... (bár egyesek szerint Massa csak azért van ott...)

Azért nem rossz Massa attól függetlenül, mert sokaknak nem szimpatikus, én jobban birom, mint Rejkót.
tifosi
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 06:14) *

Idén egyedül a Francia futamon verte meg Massát. Amíg Massát nem sújtotta műszaki hiba labdába sem rúgott.

Pepperoni
IDÉZET(tifosi @ Jul 18 2007, 09:44) *
Idén egyedül a Francia futamon verte meg Massát. Amíg Massát nem sújtotta műszaki hiba labdába sem rúgott.

Nagykából így van.
De most szvsz. Massa nagyon odateszi magát.
Viktor (jksw)
IDÉZET(tifosi @ Jul 18 2007, 10:44) *

Indianapolisban igencsak ledolgozta a hátrányát a végére. Pedig Massa-t nem tartották fel. Azért a futamért kár, főleg a rajtért.
Pepperoni
IDÉZET(Viktor (jksw) @ Jul 18 2007, 10:31) *
Indianapolisban igencsak ledolgozta a hátrányát a végére. Pedig Massa-t nem tartották fel. Azért a futamért kár, főleg a rajtért.

Az már ilyen lesz, ha ezt a futamot is Kimi nyeri vagy jobb lesz,m int Massa le a kalappal... Elismerem, hogy felnőtt a feladathoz.
De csak akkor, ha Massanak nem lesz műszaki gondja.
G.Tamas
IDÉZET(Pepperoni @ Jul 18 2007, 10:42) *
Az már ilyen lesz, ha ezt a futamot is Kimi nyeri vagy jobb lesz,m int Massa le a kalappal... Elismerem, hogy felnőtt a feladathoz.
De csak akkor, ha Massanak nem lesz műszaki gondja.

Majd kitaláltok valamit.
Kifogás mindig van..
Pepperoni
IDÉZET(G.Tamas @ Jul 20 2007, 10:58) *
Majd kitaláltok valamit.
Kifogás mindig van..

Azt nektek kell majd keresni. wink.gif
tifosi
IDÉZET(G.Tamas @ Jul 20 2007, 10:58) *
Majd kitaláltok valamit.
Kifogás mindig van..

A kimisek ezt is jobban tudják.
G.Tamas
Csak így tovább Felipe, szerezz nekünk egy szép napot rolleyes.gif

A brazilnak tálcán kínálták az első helyet. De nem volt elég nagy a tálca laugh.gif
Clyde
IDÉZET(G.Tamas @ Jul 23 2007, 07:57) *
Csak így tovább Felipe, szerezz nekünk egy szép napot rolleyes.gif

A brazilnak tálcán kínálták az első helyet. De nem volt elég nagy a tálca laugh.gif

Megprobalkozhatnal sajat gondolatokkal is.
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Jul 23 2007, 07:44) *
Megprobalkozhatnal sajat gondolatokkal is.

Plágium wink.gif dry.gif
tifosi
IDÉZET
"Honnan tudjuk, hogy a Ferrari nem szándékosan felejtette el megtankolni Felipe autóját?" ? tette fel a kérdést Coulthard. "Talán ez a csapat döntése volt, hogy előnybe kerüljön Kimi. Hogyan lehet elfelejteni megtankolni egy autót?"

Egyértelmű, hogy ez a helyzet. Többször mondtam, hogy a Ferrari segítette Kimit, mert az önerőből nem bírt Massával.
Először a gyanús helycsere Franciaosrszágban, amikor véletlenül a darálóban hagyták Felipét.
Aztán a hungaroringi "baki".
Nyilok
IDÉZET(tifosi @ Aug 24 2007, 11:17) *
Egyértelmű, hogy ez a helyzet. Többször mondtam, hogy a Ferrari segítette Kimit, mert az önerőből nem bírt Massával.
Először a gyanús helycsere Franciaosrszágban, amikor véletlenül a darálóban hagyták Felipét.
Aztán a hungaroringi "baki".

DC, ma este lófejet talál az ágyában, már voltak erre figyelmeztető jelek ma az edzésen! Nem véletlen az a lángoló autó laugh.gif

Holnap már cáfol rolleyes.gif
tifosi
Dc nem tökölt, megmondta a frankót, amit már mindenki sejtett.
Nyilok
IDÉZET(tifosi @ Aug 24 2007, 11:33) *
Dc nem tökölt, megmondta a frankót, amit már mindenki sejtett.

DC, mondott már sok hülyeséget. Istenem most gyarapította + egyel. Egyébként Massa is mondta, hogy ez hülyeség.
tifosi
IDÉZET(Nyilok @ Aug 24 2007, 11:36) *
DC, mondott már sok hülyeséget. Istenem most gyarapította + egyel. Egyébként Massa is mondta, hogy ez hülyeség.

Massa nem mondta ki. Dc meg igen. Ennyi.
Clyde
A Ferrari szándékosan nem tankolta meg Massát

IDÉZET
"Honnan tudjuk, hogy a Ferrari nem szándékosan felejtette el megtankolni Felipe autóját?" – tette fel a kérdést Coulthard. "Talán ez a csapat döntése volt, hogy előnybe kerüljön Kimi. Hogyan lehet elfelejteni megtankolni egy autót?"

Massa Coulthard előtt ült a sajtótájékoztatón, és mosolyogva hallgatta a skót versenyzőt, majd a következőket mondta: "Igen, de nem ez volt a helyzet. Nem értettük meg egymást, így történhetett mindez" – felelte.

"Elég érdekes" – vágott vissza Coulthard, aki 2002 és 2004 között Raikkönen csapattársa volt a McLarennél. "Én úgy gondolom, hogy ez Kimi javát volt hivatott szolgálni. Sok szerencsét."

Innentol tenykent kezeljuk, hogy a kis alkoholistat nyomtak az osszes csapatanal.
tifosi
Dávid tudja. Montoya tudja. Mi is tudjuk.
Nyilok
IDÉZET(Clyde @ Aug 24 2007, 11:43) *
A Ferrari szándékosan nem tankolta meg Massát
Innentol tenykent kezeljuk, hogy a kis alkoholistat nyomtak az osszes csapatanal.

Tényként? Miért is?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.