Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2013 Formula 1 Airtel Indian Grand Prix
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4
still
Szerintem Vettel, és behúzza.
A Professzor
Jó a poll biggrin.gif
coyote55
Azért egy technikai malőr még megeshet, esetleg Maldonado régi énje mint valami vámpír feltámad... wink.gif
Jóvanna, álmodozni lehet, nem? rolleyes.gif
Mochok85
Hú nemtudom ki nyerheti ezt meg. unsure.gif
Dijja
Meg se nézem. Legközelebb Forma 1-re majd március 15-én kapcsolok.
Clyde
IDÉZET(still @ Oct 14 2013, 11:37) *
Szerintem Vettel, és behúzza.

Indijaban mondjuk vicces lesz, marketing szempontbol Abu Dzabi talan jobb lenne...
Boldog_Bobby
Azért lehetne változatosabb a poll....

Kers-el, vagy anélkül nyeri-e?

Hány boxkiállással?

stb...
Mochok85
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 14 2013, 12:58) *

Hány boxkiállással?

stb...

Akkor már a konkrét kérdést tegye be still amire mindenki kiváncsi. Most mi történik Webber autójával és/vagy a stratégiájával?
hgj11
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 14 2013, 12:58) *

Hány boxkiállással?

stb...

Megismétlem a másik topicban tett javaslatomat:

IDÉZET(hgj11 @ Oct 13 2013, 02:47) *
Szerintem be kellene indítani egy szavazást, hogy azért dől el VB a következő versenyen, mert
a ) Vettel szerez legalább 10 pontot,
b ) Alonso nem jut fel a dobogóra,
c ) Mindkettő

esetleg
d ) Egyéb kombináció
e ) Nem is dől el (sicc)
peti4000
IDÉZET(coyote55 @ Oct 14 2013, 12:27) *
Azért egy technikai malőr még megeshet, esetleg Maldonado régi énje mint valami vámpír feltámad... wink.gif
Jóvanna, álmodozni lehet, nem? rolleyes.gif

Mikor? A lekörözésnél?
Mert máskor nem igazán találkoznak ebben az évben. laugh.gif
peti4000
Hogy lehet az, hogy a szavazók 100%-a Vettelre szavazott? ohmy.gif
hunocsi
Hála az égnek meghosszabbították a hosszú egyenesben a DRS-zónát:
forza
A kérdést inkább úgy kéne feltenni, hogy: Kiesik-e Vettel?
Igen
Nem

Ennyi elég is, mert ha nem, akkor úgyis vb. Legalábbis valószínűtlen, hogy végigmegy, de nem szerez pontot, vagy csak alig.
Clyde
Indian Grand Prix: Court hears bid to cancel Sunday's race

India's Supreme Court will hear a petition on Friday which is seeking the cancellation of this weekend's Indian Grand Prix.
The petition was filed on the grounds that the organisers have allegedly not paid taxes for a previous event.
Red Bull's Sebastian Vettel could clinch his fourth title on Sunday.
More to follow.

Na, ilyet se basztam még. biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Clyde @ Oct 24 2013, 12:30) *
Indian Grand Prix: Court hears bid to cancel Sunday's race

India's Supreme Court will hear a petition on Friday which is seeking the cancellation of this weekend's Indian Grand Prix.
The petition was filed on the grounds that the organisers have allegedly not paid taxes for a previous event.
Red Bull's Sebastian Vettel could clinch his fourth title on Sunday.
More to follow.

Na, ilyet se basztam még. biggrin.gif

Ez kurvára tág fogalom. Kire gondolnak?
Clyde
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 24 2013, 12:47) *
Ez kurvára tág fogalom. Kire gondolnak?

http://www.mcsatorna.hu/hirek/2013_10_24_t...ndiai-nagydijat
Zava
Will Buxton ?
Great stuff from @nico_rosberg yesterday. He invited a load of under privileged kids to the track. Showed them car, play with steering wheel

Will Buxton ?
Nico admitted however it was @LewisHamilton's steering wheel. So he told the kids to mess up all the dials and switches.

biggrin.gif
amegmondo
IDÉZET(Zava @ Oct 25 2013, 06:49) *
Will Buxton ?
Great stuff from @nico_rosberg yesterday. He invited a load of under privileged kids to the track. Showed them car, play with steering wheel

Will Buxton ?
Nico admitted however it was @LewisHamilton's steering wheel. So he told the kids to mess up all the dials and switches.

biggrin.gif

És az tényleg Hamilton kormánya biggrin.gif
Eulo
Kurva anyját a Lótusznak. Ezúttal elintézték már a kvalin.

Gratulálok a halpofájú újabb mákdobogójához.
Vito
IDÉZET(Euloálius @ Oct 26 2013, 10:52) *

Rajkonak a 13-ik helyröl is ment a dobogo.

Mitöl mäk dobogo? Es honnan tudod hogy dobogos lesz holnap? Vagy ertem.... Rajkonal szamodra is alap a dobogo
Eulo
IDÉZET(Vito @ Oct 26 2013, 10:55) *
Rajkonak a 13-ik helyröl is ment a dobogo.

Mitöl mäk dobogo? Es honnan tudod hogy dobogos lesz holnap? Vagy ertem.... Rajkonal szamodra is alap a dobogo

Mekkora dobogós hely volt. Akkoris kivették előle a csapattársát, az SC-vel meg a top4-ből 3 pilóta szintén kiesett előle, mekkora teljesítmény. smile.gif

Holnap megint lesz SC, kiesések stb., meg lesz oldva a dobogótok, ne félj. Erőből nem fog menni, ez viszont biztos.
Zava
leszabotálták a pályáról a hatos, hetes, nyolcas és kilences kanyarokban.
Eulo
IDÉZET(Zava @ Oct 26 2013, 11:00) *
leszabotálták a pályáról a hatos, hetes, nyolcas és kilences kanyarokban.

Három gyorskör is volt, és Vettel, aki az egész hétvégén más dimenzióban van, szintén csak a 11. lett. Leülhetsz kisfiam, és mosd ki a gatyát, mert bebüdösödött.
Zava
IDÉZET(Euloálius @ Oct 26 2013, 11:02) *
Három gyorskör is volt, és Vettel, aki az egész hétvégén más dimenzióban van, szintén csak a 11. lett. Leülhetsz kisfiam, és mosd ki a gatyát, mert bebüdösödött.

nyilván volt, hiszen a közepes gumiknak több kör kell a csúcsteljesítményhez. ezzel szemben Vettel bejött az első gyorskör után.
Zava
ohmy.gif mclaren!
Vito
Vao, Vettel elsö ohmy.gif

Grozsi nincs igy Rajkot hagyja menni a Lotus? blink.gif
Mynock
IDÉZET(Euloálius @ Oct 26 2013, 10:52) *

Apa kezdődik.Popcorn,chip,kóla bekészítve laugh.gif
getback
ezek a ferrarisok hülyék.
Zava
IDÉZET(getback @ Oct 26 2013, 11:31) *
ezek a ferrarisok hülyék.

red bullosok nemkülönben:
-Vettelt fölöslegesen kiküldik második körre, mondjuk ez nem oszt, nem szoroz, mivel lágyból csak azt fogja használni, amin elrajtol;
-de hogy Webbert miért nem parancsolták be a lágy gumis mért köre végén a boxba, az nem tiszta... itt mondtam faternak, hogy Webbert be a kör végén, ugyanúgy 4. lesz, csak akkor közepesen rajtolhat, erre végigengedik.

edit: Webber a második kört is közepesen tolta? akkor nem szóltam.
Zava
ja és Rozcsó. cool.gif
getback
Mondjuk közepesen rajtolhat így Alonso de hát 8. helyről pont eléri a 3-5. helyek vmelyikét tehát pont nem fog megizzadni se Vettel. Bár sztem tök midnegy mert keisni nem fog, dobogón kívül meg nem végez Vettel tehát igazából végülis érthető hogy így kezelték ezt. Csak hát a merci ellen ez kevés lesz.
Ma Hamilton is nagy csalódás volt. dry.gif
Pepperoni
IDÉZET(getback @ Oct 26 2013, 11:37) *
Mondjuk közepesen rajtolhat így Alonso de hát 8. helyről pont eléri a 3-5. helyek vmelyikét tehát pont nem fog megizzadni se Vettel. Bár sztem tök midnegy mert keisni nem fog, dobogón kívül meg nem végez Vettel tehát igazából végülis érthető hogy így kezelték ezt. Csak hát a merci ellen ez kevés lesz.

Lágyon 2. helyre is jó lett volna Alonso Q2-es ideje alapján. Szóval én sem értem ezt.
Lóri
IDÉZET(getback @ Oct 26 2013, 11:37) *

Mert, miért volt az? Mert kapott 7századot Rosbergtől? biggrin.gif Ő nem kaphat ki időmérőn? Szerintem ennyi volt most Lewisban is, Webber talán tartott valamit rajta a középső szektorban, de nem valószínű. Az RB-t lehetetlenség volt még csak megszorítani is ezen az időmérőn.
Eulo
Remélem Vettel behúzza a 6.-at, mögötte Hamilton és Rosberg végeznek, Rajkó meg DNF-el (sajnos erre nincs semmi esély, de hátha).
Zava
Webber, ha az elején nem ragad be (és asszem egész jó a végsebessége, majd megnézzük az f1.comon) akkor egész jó esélyei lehetnek, a futam elején botrány fos a lágy gumi: Vettel a 3. szabadedzésen ment egy 10+ körös szimulációt, az első köre volt 1:31.8, a 4-5. köre már 1:34.8, pár kör szemcsésedés után visszament 1:33.8-1.34.0 környékére. a közepes gumi kb 2 sec/körrel gyorsabb versenytempóban, mint a lágy, ráadásul a futam végén könnyű gumival tuti nem akkora szopó, mint a futam elején.
szerintem érdekes futamnak nézünk elébe, egyben szinte biztos vagyok, indiában először más is fog kört vezetni Vettelen kívül. tongue.gif
getback

blink.gif uh hát ez brutál, sztem senkinek nem ilyen komplikált az első szárnya.
getback

ezért is utálom ezt a pályát. Majnem minden kanyarban vágnak, remélem jövőre tényleg nem lesz a naptár része ez a szarrakás.

húha lesz itt gond holnap.
Zava
na, úgy néz ki hogy Grozsit ki fogják venni a parc ferméből, és kap egy pöpec versenybeállítást:

Permane - "and we’ll be looking at ways to help Romain carve his way up the order overnight too."
Pepperoni
IDÉZET(getback @ Oct 26 2013, 12:11) *

blink.gif uh hát ez brutál, sztem senkinek nem ilyen komplikált az első szárnya.

Ez egy mini diffúzor szerűség az első szárnyon. McLaren kezdte el használni, már sztem minden top csapat kifejlesztette.
Mochok85

Mégegy kép a Pirelli cukormentes rágójáról!
A Professzor
Grosjeant megfenyegethették megint, hogy kénytelen hazudni arról, hogy ismét szabotálták sad.gif

"Részese vagyok a hibás gumidöntésnek."
Zava
Vettel az első 5 körben kiáll a boxba, Alonso/Webber elmennek vagy 25-ig. kíváncsi leszek, mi sül ki ebből smile.gif
getback
IDÉZET(Zava @ Oct 27 2013, 11:28) *
Vettel az első 5 körben kiáll a boxba, Alonso/Webber elmennek vagy 25-ig. kíváncsi leszek, mi sül ki ebből smile.gif

Webber win.
getback
pfff ezért megérte nézni.
getback
Vettelét nem nézték el? 2kör...háááát.
Zava
IDÉZET(getback @ Oct 27 2013, 10:46) *
Vettelét nem nézték el? 2kör...háááát.

nem nézték el, olyan tempót tolt forgalomban, mint az eleje a lágyakon smile.gif maradt is Massáék előtt.
Zava
Nándi, mi a véleményed arról, hogy Grozsi kerékcseréje 2.7 volt, Rajkóé meg (ha jól számolok vissza) 6.0? rolleyes.gif

edit: most olvasom, 6.2 másodperc volt. ezek szerint Rajkó 2 tized másodperccel tehetségesebb a boxban, neki 26.9, Grozsinak meg 23.6 volt a box. smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Zava @ Oct 27 2013, 11:55) *
Nándi, mi a véleményed arról, hogy Grozsi kerékcseréje 2.7 volt, Rajkóé meg (ha jól számolok vissza) 6.0? rolleyes.gif

Taktikázik a lotus, így leplezik a csalásukat!
getback
Webbert kikéne hozni, megint közepesre, és a végén 3-4 körre a lágyat.

pont nem így csinálták.
getback
Megint elbaszták Webbernek.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.