Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2013 FORMULA 1 KOREAN GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Clyde
Sima Vettel win.

És már csak 4 csapat lehet csapatbajnok papíron:

Red Bull
Ferrari
Mercedes
Lotus
stoke
Vettel. Akkora előnnyel fog nyerni, hogy 50 pontot kap érte.
Kimo
IDÉZET(stoke @ Sep 22 2013, 05:40) *

Remélem a Mercedes már rég jövőre készül...
Blonda
Azért se maradok a realitás talaján, tehát Kimi smile.gif
Lóri
IDÉZET(stoke @ Sep 22 2013, 05:40) *

Ezt akár úgyis lehetne érteni, hogy Alonso pedig nullázik. Így tisztán ver rá 25 pontot a német tongue.gif Ami a jelen esetben duplán veendő, Vettel esetében mindenképpen biggrin.gif

Vettelre nyomtam én is. 2011-es szintű befutót tudnék elképzelni, tehát rb-lewis-rb. Bár lehet, hogy ehhez Koreában kevés lesz a merci.
James Hunt
A Vettel által tegnap nyert nyeremény egy az egyben mehet megint rá pénteki szabadedzés után. A legjobb befektetés. rolleyes.gif
Boldog_Bobby
Kéne még egy Kimbó győzelem. Már csak arról szól ez az év, hogy hátha Kimi-Ham-Rosbi-Alf-Web ötösből valamelyik végre megtöri Szájaska sorozatát.

Na de közben indul a busz, a következő megálló Yeongam, Dél Korea!
hgj11
IDÉZET(Blonda @ Sep 23 2013, 08:31) *
Azért se maradok a realitás talaján, tehát Kimi smile.gif

Tovább csökkentek az esélyeid
Ferrarista
Egy unalmas Vettel-klasszik win....
Ferrarista
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Sep 23 2013, 11:49) *
Kéne még egy Kimbó győzelem. Már csak arról szól ez az év, hogy hátha Kimi-Ham-Rosbi-Alf-Web ötösből valamelyik végre megtöri Szájaska sorozatát.

Na de közben indul a busz, a következő megálló Yeongam, Dél Korea!

Majd talán Austinban.

2010ben azt hittem h kb úgy fog járni mint Kimbó, hogy folyamatosan csúszik le a címekről. erre épp a legnagyobb ellenfele, a korábban hihetetlenül nagy mákos Alfonzó csúszik lefelé.
Blonda
IDÉZET(hgj11 @ Sep 23 2013, 04:24) *

Ami, valjuk be igen csekélyke (volt?), de így...sad.gif
De, soha ne mondd, hogy soha ! smile.gif
Eulo
Webber. Mert csak.
getback
IDÉZET(Euloálius @ Sep 23 2013, 08:08) *
Webber. Mert csak.

+10el indul.
peti4000
IDÉZET(Euloálius @ Sep 23 2013, 08:08) *
Webber. Mert csak.

Szerintem meg Kimi, de csakis azért mert Grozsánt elgáncsolja Bojler laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pepperoni
Én itt nem várok közel sem akkora Vettel fölényt, mint Szingapúrban. De abszolút nyerési esélyes. Ferrari javulni fog, merci hátrébb esni. szvsz.
getback
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 26 2013, 03:15) *
Én itt nem várok közel sem akkora Vettel fölényt, mint Szingapúrban. De abszolút nyerési esélyes. Ferrari javulni fog, merci hátrébb esni. szvsz.

Nem vársz? Ezek után se?
http://www.nemzetisport.hu/f1/vettel-a-red...etlenne-2282713

és akkor Webber mit kap? A régit? 2mp a büdös életben nincs Vettel és Webber között, ez hülyeség. rolleyes.gif
Pepperoni
IDÉZET(getback @ Sep 26 2013, 06:25) *
Nem vársz? Ezek után se?
http://www.nemzetisport.hu/f1/vettel-a-red...etlenne-2282713

és akkor Webber mit kap? A régit? 2mp a büdös életben nincs Vettel és Webber között, ez hülyeség. rolleyes.gif

Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek. Monacoban és a Hungaroringen is gyors volt a RB. A Ferrari-Lotus pedig lassú. Na Korea az nem olyan pálya, mint Monaco-Hungaroring-Szingapúr. Belgában sem volt sokkal gyorsabb Alonsohoz képest, mint Monzában, ahol már állítólag ujjal ment.

No meg Webber nem kapta meg a cuccot?
Boldog_Bobby
A Lotusnál megint nagyon hülyék a gokartos végsebességükkel.
Eulo
Grozsán megint bucizta Rajkót rendesen.

Holnap mi fog történni vele? Motor? Váltó? Generátor? Defekt? Elrontott boxkiállás? Irreálisan rövid 2. etap? Tegyük meg tétjeinket.
Boldog_Bobby
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 08:05) *

Holnap mi fog történni vele? Motor? Váltó? Generátor? Defekt? Elrontott boxkiállás? Irreálisan rövid 2. etap? Tegyük meg tétjeinket.

Használt gumikon volt kint a végén, de jahh jobb volt Gro.

A kérdés inkább az veled mi lesz, ha megint Kimi végez előtte. rolleyes.gif

Világ összeesküvése a menedzselt pilóta ellen a távozó aki "beszólt" a csapatnak 2.0? laugh.gif

Közben halkan szólok, hogy az egyik kedvenced nyert, csak ha véletlenül túlságosan lefoglalt volna Rajkó lekövetése. cool.gif
Vito

Grozsi lesz az elsőszàmù, nem èrtem miről beszèlsz. Ellenben ilyenkor mièrt nem kiàltasz. A Ferka bejelentèse òta Kimi nagyon gyèr az időmèrőn
A Professzor

A finn háta még mindig problémás. Még jó, hogy nagyvonalúan figyelembe vetted ezt két hete.

Mikor fogsz leállni az unalmas faszságaidról? Ha elromlik a billentyűzeted? Ha Vettel még nyer 23498712938941234 címet? Ha nem ébredsz fel reggel a futamra véletlenül? Soha? Tegyük meg tétjeinket.
Vito
Hami nem egy Rozi remèlem a rajtnàl elpicsàzza Vettelt. Onnan meg szerintem tudja tartani legalàbb az első kiàllàsig
A Professzor
IDÉZET(Vito @ Oct 5 2013, 08:13) *
Grozsi lesz az elsőszàmù, nem èrtem miről beszèlsz. Ellenben ilyenkor mièrt nem kiàltasz. A Ferka bejelentèse òta Kimi nagyon gyèr az időmèrőn

Olyan hülyék ezel a Lotusosok, hogy még Grosjeant se tudják rendesen hátráltatni anélkül, hogy élesszemű magyar finngyűlölők észre ne vegyék.
Boldog_Bobby
IDÉZET(Vito @ Oct 5 2013, 08:13) *

Eulo világrend kinyit-

Kimi alapból minden csapattársánál szarabb és lassabb, így alapvető dolog, hogy ha előttük végez akkor a csapat szabotál, vagy tech hibájuk van, vagy az égiek fogtak ellenük össze. Röviden: Kimi csapattársait mindig elnyomják, csak van amikor még így is elverik, mert olyan gyenge és tehetségtelen a finn.

Ja és Kimit akkor is tolja a csapata, ha kiakarja rúgni, vagy ha eligazol tőlük és beléjük rúg. Viszont a csapattársainak még akkor is ellenszélben kell vergődniük, ha a menedzserük a csapatvezető.

- Eulo világrend becsuk.
Boldog_Bobby
IDÉZET(A Professzor @ Oct 5 2013, 08:16) *
A finn háta még mindig problémás. Még jó, hogy nagyvonalúan figyelembe vetted ezt két hete.

Mikor fogsz leállni az unalmas faszságaidról? Ha elromlik a billentyűzeted? Ha Vettel még nyer 23498712938941234 címet? Ha nem ébredsz fel reggel a futamra véletlenül? Soha? Tegyük meg tétjeinket.

Szerintem még nem volt ideje Vettelel foglalkozni, lehet nem is tudja, hogy megnyerte. laugh.gif
Lóri
RB 1-2 lett volna, ha Webbernek nem kellett volna belenyúlnia a beállításba a bünti miatt. Igen nagy potenciál van ebben az autóban, gyakorlatilag majdnem olyan erős az autó már az egész évet nézve, mint 2011-ben. Vettel valóban nagyon erős, de enélkül az autó nélkül kb ugyanott lenne, mint a többiek. smile.gif Hamiltont megnéztem volna mai is egy RB-ban.
A Professzor
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 5 2013, 08:22) *
Eulo világrend kinyit-

Kimi alapból minden csapattársánál szarabb és lassabb, így alapvető dolog, hogy ha előttük végez akkor a csapat szabotál, vagy tech hibájuk van, vagy az égiek fogtak ellenük össze. Röviden: Kimi csapattársait mindig elnyomják, csak van amikor még így is elverik, mert olyan gyenge és tehetségtelen a finn.

Ja és Kimit akkor is tolja a csapata, ha kiakarja rúgni, vagy ha eligazol tőlük és beléjük rúg. Viszont a csapattársainak még akkor is ellenszélben kell vergődniük, ha a menedzserük a csapatvezető.

- Eulo világrend becsuk.

Engem már meggyőzött egyébként. Látom, hogy mindenben igaza van.

A finn egy mocskos pénzéhes féreg különben is. Elmegy a csapattól, akik megszégyenítették a kedvéért Grosjeant. Igaz, nem fizetnek neki egy éve és jövőre is anyagi gondjai lesznek a csapatnak, fejlesztés kérdéses. Kibaszott alkoholista gyerekgyilkos, csecsemők vérét issza, miközben a panelprolik imádkoznak hozzá. Golyót érdemelne, undorító, hogy szóbaáll vele a F1 világa. Hogy szakadt volna a feje az anyjába. Az is micsoda kurva volt, hogy a világra szarta ezt a senkit. Valamit kéne csinálni, rájuk gyújtani a családi szaunát majd, helyét felszántani, sóval behinteni, hamvakra ráhugyozni. Nem maradhat megtorlás nélkül, hogy ez a véglény 34 évig szívta már a levegőt a rendes emberek elől.
Boldog_Bobby
Egyébként ostoba a Lotus, hiába mentettek meg holnapra egy szett lágyat a kocsi tetű lassú egyenesekben (konkrétan a leglassabb) ebből csak vonatozás lesz, mert nem lehet vele előzni.
Boldog_Bobby
IDÉZET(A Professzor @ Oct 5 2013, 08:27) *
Engem már meggyőzött egyébként. Látom, hogy mindenben igaza van.

A finn egy mocskos pénzéhes féreg különben is. Elmegy a csapattól, akik megszégyenítették a kedvéért Grosjeant. Igaz, nem fizetnek neki egy éve és jövőre is anyagi gondjai lesznek a csapatnak, fejlesztés kérdéses. Kibaszott alkoholista gyerekgyilkos, csecsemők vérét issza, miközben a panelprolik imádkoznak hozzá. Golyót érdemelne, undorító, hogy szóbaáll vele a F1 világa. Hogy szakadt volna a feje az anyjába. Az is micsoda kurva volt, hogy a világra szarta ezt a senkit. Valamit kéne csinálni, rájuk gyújtani a családi szaunát majd, helyét felszántani, sóval behinteni, hamvakra ráhugyozni. Nem maradhat megtorlás nélkül, hogy ez a véglény 34 évig szívta már a levegőt a rendes emberek elől.

Nem kell komolyan venni, szerintem vicces az Eulo világrend. biggrin.gif

Egyébként az ilyen ritka alkalmakkor jön elő a valós különbség Kimi és Gro között. És még ezt is Gro ellenszélben, elnyomásban hozta össze. biggrin.gif
still
Buzi, aki a futamot megnézi, én Monza rajt óta leszarom az idei szezont, pár Vettelre kiverő nímandot leszámítva mindenkinek ezt ajánlom.

Lehet tapsikolni ehhez a műsumaherhez.
aszfalt
IDÉZET(still @ Oct 5 2013, 08:32) *
Buzi, aki a futamot megnézi, én Monza rajt óta leszarom az idei szezont, pár Vettelre kiverő nímandot leszámítva mindenkinek ezt ajánlom.

Van olyan buzi, aki tapsikol hozzá...
Triki Lauda

Én azért megnézem...
stoke

Akkor ezek szerint én buzi vagyok. tongue.gif

Schumacher Ferraris hegemóniája alatt nézted az F1-et? Ha igen, akkor most miért lettél finnyás? unsure.gif

Eulo
IDÉZET(A Professzor @ Oct 5 2013, 08:16) *

Talán tyúkszemre léptem? smile.gif

De ha ezzel megnyugtatlak, sem én, se más Vettel fanok nem kíváncsiak az ilyen jellegű dominanciára. Az amit 2010-ben vagy tavaly láttunk, sokkal jobban tetszett, és sokkal jobban megmarad. Ezért nem is emeltem ki a mostanit. Jövőre viszont bármi lehet, könnyen előfordulhat, hogy a Red Bull visszaesik. Addig bírd már ki hisztizés nélkül.
A Professzor
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 08:50) *
Talán tyúkszemre léptem? smile.gif

De ha ezzel megnyugtatlak, sem én, se más Vettel fanok nem kíváncsiak az ilyen jellegű dominanciára. Az amit 2010-ben vagy tavaly láttunk, sokkal jobban tetszett, és sokkal jobban megmarad. Ezért nem is emeltem ki a mostanit. Jövőre viszont bármi lehet, könnyen előfordulhat, hogy a Red Bull visszaesik. Addig bírd már ki hisztizés nélkül.

Vicces ez tőled, egy évtizednyi mocskolódás után, hazai és nemzetközi portálokon egyaránt smile.gif Fogadjunk, hogy neked jobban fáj, hogy Räikkönen még mindig életben van, mint nekem az, hogy a német haverod címeket nyer? rolleyes.gif
Eulo
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 5 2013, 08:30) *
Nem kell komolyan venni, szerintem vicces az Eulo világrend. biggrin.gif

Egyébként az ilyen ritka alkalmakkor jön elő a valós különbség Kimi és Gro között. És még ezt is Gro ellenszélben, elnyomásban hozta össze. biggrin.gif

Majd meglátjuk mi lesz holnap. Előfordulhat persze Gro hiba is, bennevan a pakliban. De ha holnap is úgy kerül a finn mögé, mint Nürburgringen vagy Szingapúrban, akkor lehet elkussolni, és a röhögő szmájlikat eltakarítani a flegma hsz-ek végéről. A másik pedig, hogy Rajkó gyenge teljesítményét be lehet tudni a hátfájásnak, de az azért érdekes, hogy az ő hátfájása óta Gro rendre ottvan a Red Bullok és a Mercik mögött, nem pedig kihullik a Q2-ben. Érdekes, ugye?
Eulo
IDÉZET(A Professzor @ Oct 5 2013, 08:53) *
Vicces ez tőled, egy évtizednyi mocskolódás után, hazai és nemzetközi portálokon egyaránt smile.gif Fogadjunk, hogy neked jobban fáj, hogy Räikkönen még mindig életben van, mint nekem az, hogy a német haverod címeket nyer? rolleyes.gif

Persze, olyan sokat rontom a levegőt "nemzetközi portálokon". laugh.gif
Az "életben van"-os megjegyzésért pedig szégyelld magad.
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 08:53) *
Majd meglátjuk mi lesz holnap. Előfordulhat persze Gro hiba is, bennevan a pakliban. De ha holnap is úgy kerül a finn mögé, mint Nürburgringen vagy Szingapúrban, akkor lehet elkussolni, és a röhögő szmájlikat eltakarítani a flegma hsz-ek végéről. A másik pedig, hogy Rajkó gyenge teljesítményét be lehet tudni a hátfájásnak, de az azért érdekes, hogy az ő hátfájása óta Gro rendre ottvan a Red Bullok és a Mercik mögött, nem pedig kihullik a Q2-ben. Érdekes, ugye?

Inkább az az érdekes, hogy tetszés szerint váltogatod az elméleteidet. Most akkor Grozsánt tolják, vagy szándékosan kiveszik Rajkó elől? Döntsd már el.
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 5 2013, 08:59) *
Inkább az az érdekes, hogy tetszés szerint váltogatod az elméleteidet. Most akkor Grozsánt tolják, vagy szándékosan kiveszik Rajkó elől? Döntsd már el.

Gondoltam, hogy harapni fogsz erre. Böbire számítottam, de végülis tőled sem meglepő. biggrin.gif

Nem tolják Grozsit. Csak miután Rajkó nem tud egykörön rendes tempót futni, kell egy pilóta, aki esetleg mégis ottlehet. Aztán ha versenyen Rajkó feltámad, szó nélkül kiiktatják Grot előle vagy így, vagy úgy. Ha nincs ott, akkor összejöhet mégegy 2012 Kanada. Olyan még véletlenül se lesz, hogy Gro 2-3, Rajkó 4-5.

És aki ezt nem érti, az vagy nagyon hülye, vagy csak tetteti a hülyét. Kurvára így működik az F1 rengeteg csapatnál, évtizedek óta. Csak sehol ennyire nem pofátlan a dolog. Ha belegondolok, Kanada óta egyértelműen gyorsabb Gro, mégis...
Boldog_Bobby
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 08:53) *

Neked biztos. Megmondom őszintén nem látom a nyakatekert logikádban az összefüggést.
Btw az F1 történelem legepicebb kiszedése volt Gro szingapúri este amikor az anyagi gondokkal vergődő (csapatpontok->pénz) jövőévi bejelentett első számút kiszedik a távozó pilótájuk miatt akire megharagudtak és abban a pillanatban 4 hellyel hátrébb van tőle. Megérdemlik a csődöt! rolleyes.gif
Boldog_Bobby
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 09:07) *
Gondoltam, hogy harapni fogsz erre. Böbire számítottam, de végülis tőled sem meglepő. biggrin.gif

Nem tolják Grozsit. Csak miután Rajkó nem tud egykörön rendes tempót futni, kell egy pilóta, aki esetleg mégis ottlehet. Aztán ha versenyen Rajkó feltámad, szó nélkül kiiktatják Grot előle vagy így, vagy úgy. Ha nincs ott, akkor összejöhet mégegy 2012 Kanada. Olyan még véletlenül se lesz, hogy Gro 2-3, Rajkó 4-5.

És aki ezt nem érti, az vagy nagyon hülye, vagy csak tetteti a hülyét. Kurvára így működik az F1 rengeteg csapatnál, évtizedek óta. Csak sehol ennyire nem pofátlan a dolog. Ha belegondolok, Kanada óta egyértelműen gyorsabb Gro, mégis...

Nem születésük óta? laugh.gif

Sok hülye van a világon sajnos. sad.gif

És mi motiváció emögött a zseniális összeesküvés mögött mond meg a buta-hülyéknek az indokokat pls! laugh.gif

Egyébként vigyázz, nehéz lesz meggyőznöd Trikit ő a legelfogultabb Kimi!!4
Eulo
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 5 2013, 09:09) *
Neked biztos. Megmondom őszintén nem látom a nyakatekert logikádban az összefüggést.
Btw az F1 történelem legepicebb kiszedése volt Gro szingapúri este amikor az anyagi gondokkal vergődő (csapatpontok->pénz) jövőévi bejelentett első számút kiszedik a távozó pilótájuk miatt akire megharagudtak és abban a pillanatban 4 hellyel hátrébb van tőle. Megérdemlik a csődöt! rolleyes.gif

Ezt a 4 helyet megbeszéltük. Elég világos volt abban a pillanatban, hogy 1. Gro és Rai kemény gumikra váltottak, nem terveznek további kijövetelt, 2. a top4 elkúrta, látványosan befoghatóvá váltak (kivéve persze Vettelt és az ő "kipörgésgárlóval felszerelt" autóját), 3. Massa és di Resta puha gumikon voltak, ergo még jönniük kell. Marad Button, akit nagy nehezen de megevett Rajkó, de ugye tudjuk, hogy a McLaren idén mire elég. A többi "érved" szót sem érdemel.
Eulo
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 5 2013, 09:11) *
Nem születésük óta? laugh.gif

Sok hülye van a világon sajnos. sad.gif

És mi motiváció emögött a zseniális összeesküvés mögött mond meg a buta-hülyéknek az indokokat pls! laugh.gif

Egyébként vigyázz, nehéz lesz meggyőznöd Trikit ő a legelfogultabb Kimi!!4

Ha nem vagy képes a degradáló vihogóidon, meg a gügögyő stílusodon változtatni, légyszíves felejts el.

Amúgy én örülnék a legeslegjobban, ha nem lenne igazam.
Boldog_Bobby
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 09:18) *
Ha nem vagy képes a degradáló vihogóidon, meg a gügögyő stílusodon változtatni, légyszíves felejts el.

Amúgy én örülnék a legeslegjobban, ha nem lenne igazam.

Bocs, de a Puttony-Kimi gyűlöleted és elméleteid nem lehet másképp fogadni.

Btw azt hittem ez egy tendencia, hogy Grot 5 éve gáncsolják a tehetségtelen finn miatt.
Most akkor egyszeri este, nem vagy benne biztos, vagy tény hisz ez megy már 2 éve? unsure.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2013, 09:07) *

Az a baj a hülyeségekkel, hogy akárhogy gyurmázod, mindig kilóg belőle valami. Akkor eddig miért lett volna másképp? Ennyi erővel eddig is verhette volna Rajkót időmérőn, aztán a futamon meg csak "kiszedik", ha túl jól mer menni.
Eulo
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 5 2013, 09:26) *
Bocs, de a Puttony-Kimi gyűlöleted és elméleteid nem lehet másképp fogadni.

Btw azt hittem ez egy tendencia, hogy Grot 5 éve gáncsolják a tehetségtelen finn miatt.
Most akkor egyszeri este, nem vagy benne biztos, vagy tény hisz ez megy már 2 éve? unsure.gif

Te most mégis miről beszélsz? Gro 2 éve van itt. Tavaly gyorsabb volt, mint a finn, de sokat hibázott a rajtoknál, illetve volt komoly peche is, Spa után a csapat egyértelműen lefokozta kettes számúnak. Idén már a 0. órától kettes számú, Ausztráliában le is nyilatkozta a csapat, hogy nem ugyanazt kapta, mint a csapattársa. Ennek ellenére Kanada óta ő a gyorsabb pilóta, mégis mindig tesz róla a csapat (vagy egyes esetekben az FIA), hogy a finnt még véletlenül se győzze le. Csak akkor lenne rá lehetősége, ha Rajkó betlizne. Monzában lehetett volna erre lehetősége (Spaban azzal az elfuserált taktikával nem), de ott meg gyengén ment, legrosszabb formájában Monaco óta.

Nekem az idei német, magyar és szinapúri események nagyon bökik az igazságérzetemet, és minden nem elvakult rajkósnak bökniük kellene.
Eulo
IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 5 2013, 09:53) *
Az a baj a hülyeségekkel, hogy akárhogy gyurmázod, mindig kilóg belőle valami. Akkor eddig miért lett volna másképp? Ennyi erővel eddig is verhette volna Rajkót időmérőn, aztán a futamon meg csak "kiszedik", ha túl jól mer menni.

Csakhogy amíg az időmérőn ottvan Rajkó, addig nincs szükség a közelben Grozsánra. Semmi nem lóg itt ki, csak te játszod a hülyét, már ne is haragudj. Úgy teszel, ha nem láttuk volna már ezt számtalanszor kezdve az elmúlt évek Ferrarijával, a 2005-2006-os McLarennel és Renaultval, a 2009-es Braunnal, és még a jóég tudja hány esetben. A kettes számúzás amúgy nem mindig elítélendő elem az F1-ben, csak akkor gáz, amikor már valakit pofátlanul kell lassítani a másik érdekében, idén a Lotusnál pedig ez megy.
getback

+1
Ez van sajnos én már spa óta leszaarom, az hogy ki lesz Vettel mögött a második az engem kb. annyira érdekel mint Raikkönent. laugh.gif
Vito
Rajkò hibàzott ezèrt 10. Button szerint meg Kimi miatt nem èrt fel a gyors körre. Büntetès lesz-e?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.