Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: FORMULA 1 MAGYAR NAGYDÍJ 2013
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6
stoke
Szerintem ezt most már tényleg behúzza Hamilton, jól megy itt.
És ha Hamilton win van a Ringen, akkor az Raikkonen második helyet szokott jelenteni. smile.gif
Eulo
Ha meleg lesz, akkor egy meleg fog nyerni (=Rajkó)

Ha emberi idő lesz, akkor Hamilton.
stoke
Na, csak sikerült a panelt is hozzászülnöm. smile.gif
Ferrarista
Na az ENI már nem névadó szponzor?
Ezért is lesz a jól megszokott trófea?
Zoli
Alonsóra szavaztam, idén jó eséllyel lehet ez az utolsó futam, amit megnézek.
Boldog_Bobby
„Igen, határozottan. Egy kicsit furcsa lenne a dolog, mert felnéztem Kimire, amikor a McLarennél volt, és próbálta megnehezíteni Michael dolgát, de az autója nagyon sokszor lerobbant. Mióta visszatért, ismét ellene versenyzek, és nem kétlem, ha az időmérőről vagy a versenyről van szó, remekül végzi a dolgát, és a maximumot hozza ki az autóból – és végülis, ez a munkánk. Elég jó abban, amit csinál. Ez a véleményem.”

Eulo ezt betudod lőni ki nyilatkozhatta? cool.gif
Thibczy
Valaki tudja, hogy 2010 óta miért nem herendi porcelánok a díjak?
Dream
IDÉZET(Thibczy @ Jul 7 2013, 07:39) *

Ez engem is érdekelne, azok tök szépek és egyediek voltak.
Zoli

Feltehetően az Eni letett egy kisebb összeget, hogy drótszamarakat adjanak.
Dijja
IDÉZET(Zoli @ Jul 7 2013, 07:53) *
Feltehetően az Eni letett egy kisebb összeget, hogy drótszamarakat adjanak.

Idén megint Herendi lesz, aminek én speciel nagyon örülök. Sokkal különlegesebb, mint a többi országé.
Lóri
IDÉZET(stoke @ Jul 7 2013, 06:58) *
És ha Hamilton win van a Ringen, akkor az Raikkonen második helyet szokott jelenteni. smile.gif

Nem merek rá szavazni. Igazából Silverstonet kellett volna behúzni, az valszeg meglett volna a defekt nélkül. Itt a Nürburgringen még rá szavaztam, mert itt igen erős, de ezzel a fostalicskával nem lehetett mit kezdeni. A Hungaroringen is akármennyire megy jól, szarból ő sem képes várat építeni smile.gif Tehát most Raikkonen.

Bár azért a 4. Ham-Kimi 1-2 már tényleg komoly lenne biggrin.gif
Dijja
Kimire tettem, szeretnék látni egy győzelmet. Ha meleg lesz az idő, és összejön legalább egy ilyen időmérő, behúzhatja.
nm_
IDÉZET(stoke @ Jul 7 2013, 05:58) *

Nekem ez is megfelelne, amennyiben a két fő rivális nem szerez pontot.

Egyébként meg lehet, hogy nyomok majd egyet Webberre, csak lesz most már egy gömbölyű futama. smile.gif
Zoli
IDÉZET(Dijja @ Jul 7 2013, 08:38) *
Idén megint Herendi lesz, aminek én speciel nagyon örülök. Sokkal különlegesebb, mint a többi országé.

Én is. A legszebbek. smile.gif
stoke
IDÉZET(Ferrarista @ Jul 7 2013, 07:10) *

A Formula1.com szerint nem. Furcsa, nem emlékszem, h valaha is volt olyan Magyar Nagydíj, amelynek nem volt névadó szponzora.

Esetleg a Közgép még beugorhatna. tongue.gif
Lóri
IDÉZET(stoke @ Jul 8 2013, 10:29) *
A Formula1.com szerint nem. Furcsa, nem emlékszem, h valaha is volt olyan Magyar Nagydíj, amelynek nem volt névadó szponzora.

Vagy az ÉRV. Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.
Ferrarista
IDÉZET(stoke @ Jul 8 2013, 10:29) *

Én azt hiszem h az ENI előtt sem volt pár évig névadó szponzor.

Lehetne a FIDESZ is névadó szponzor, úgyis Vityesz örül, ha minél többen ismerik smile.gif
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ Jul 7 2013, 07:15) *
Alonsóra szavaztam, idén jó eséllyel lehet ez az utolsó futam, amit megnézek.

Tegnapi futamot is úgy néztem hogy közben csináltam a telón egy factory Reset-et meg azután az appokat telepítettem! smile.gif
A finish után meg elmentem egyet sz..ni! biggrin.gif
Tettem egyet Vettelre! Fura is hogy csak én szavaztam rá eddig!
Mercedes, Lotus, Ferrari egymást felváltva néha futnak egy jó futamot de a Red Bull mindig jó tempót megy! Simán hozzák ezt az évet!
Pederzoli
1 Vettel
2 Hamilton
3 Kimi

Clyde
IDÉZET(Ferrarista @ Jul 7 2013, 07:10) *

Igen.
Clyde

Mert az ENI volt a nevado szponzor, azokkal a vas cuccokkal. Iden ismet herendi lesz.
A Professzor
Ha marad a meleg idő, akkor Räikkönen. A Mercedes nem valószínű, hogy potenciál lesz, a gumikkal még mindig sokat bírkóznak sajnos. Emellett valamiért azt érzem, hogy Vettel júliusi mumusa a ringen fog rá lecsapni.
Boldog_Bobby
IDÉZET(A Professzor @ Jul 8 2013, 01:43) *
Ha marad a meleg idő, akkor Räikkönen. A Mercedes nem valószínű, hogy potenciál lesz, a gumikkal még mindig sokat bírkóznak sajnos. Emellett valamiért azt érzem, hogy Vettel júliusi mumusa a ringen fog rá lecsapni.

Kiminek összekell szednie magát és bekell erőszakolnia magát megint a top 4-be, lehetőleg 3. helyre, ami talán még elérhető kisebb csodával, mint ahogy most is csak rajta múlott.
Aztán ha elfordult 3. helyen akkor onnantól okosan elhúzni a kiállást amíg csak lehet míg Vettelnek valsz. hamarabb elfogynak a gumijai és bekeveredik a dzsungelbe a kiállás után.

Ehhez persze kell egy hasonlóan jól működő autó és nagyon meleg idő. VB cím rég elúszott, de pár győzelemnek örülnék még idén.
Zoli
IDÉZET(Mochok85 @ Jul 8 2013, 12:47) *
Tegnapi futamot is úgy néztem hogy közben csináltam a telón egy factory Reset-et meg azután az appokat telepítettem! smile.gif
Mercedes, Lotus, Ferrari egymást felváltva néha futnak egy jó futamot de a Red Bull mindig jó tempót megy! Simán hozzák ezt az évet!

Nagyjából én is így gondolom. Most úgy vagyok vele, hogy még megnézem a Magyar Nagydíjat, aztán utána nekem elég lesz a rajt + az első pár kör. Nem igazán vagyok kíváncsi zsinórban a 4. Vettel vb címre. Legfeljebb majd akkor folytatom a futamnézést idén, ha komoly esély lesz rá, hogy valaki más fogja nyerni a bajnokságot. Amúgy 2014-et már sokkal jobban várom.
Pederzoli
IDÉZET(A Professzor @ Jul 8 2013, 01:43) *
Ha marad a meleg idő, akkor Räikkönen. A Mercedes nem valószínű, hogy potenciál lesz, a gumikkal még mindig sokat bírkóznak sajnos.
IDÉZET
Emellett valamiért azt érzem, hogy Vettel júliusi mumusa a ringen fog rá lecsapni.

Imádkozzál csak! laugh.gif
Fdino
IDÉZET(Mochok85 @ Jul 8 2013, 12:47) *

Szinte szóról-szóra ugyanezt írtam a Vettel topicba...

Nagyon egyetértek!
Syd_Barrett
szerintem Hamsta. ez lesz nagyjából a Merci utolsó győzelmi esélye, az "érdekes" gumiválasztás és az, hogy a Ring ilyen szempontból hálás pálya, kedvezhet nekik. persze nem szabad leírni Vettelt és ha dögmeleg lesz, a Lotusokat se.
Zava
IDÉZET(Syd_Barrett @ Jul 8 2013, 05:30) *
szerintem Hamsta. ez lesz nagyjából a Merci utolsó győzelmi esélye, az "érdekes" gumiválasztás és az, hogy a Ring ilyen szempontból hálás pálya, kedvezhet nekik. persze nem szabad leírni Vettelt és ha dögmeleg lesz, a Lotusokat se.

azt olvastam, hogy mivel változtatnak a szerkezeten, már nem lesz para a gumikkal, és emiatt akár el lehet hozni a lágy-közepest is, de nem tuti infó, mindenesetre azért kőbe még nincs vésve a kemény-közepes.
hgj11
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Jul 7 2013, 07:22) *
„Igen, határozottan. Egy kicsit furcsa lenne a dolog, mert felnéztem Kimire, amikor a McLarennél volt, és próbálta megnehezíteni Michael dolgát, de az autója nagyon sokszor lerobbant. Mióta visszatért, ismét ellene versenyzek, és nem kétlem, ha az időmérőről vagy a versenyről van szó, remekül végzi a dolgát, és a maximumot hozza ki az autóból – és végülis, ez a munkánk. Elég jó abban, amit csinál. Ez a véleményem.”

Eulo ezt betudod lőni ki nyilatkozhatta? cool.gif

Csak "udvariaskodott", nehogy bevedd már, hogy így is gondolja. rolleyes.gif
Lóri
IDÉZET(Fdino @ Jul 8 2013, 05:18) *

Nagyon egyetértek!

Persze mert először elolvastad Mocsok kommentjét. tongue.gif
Mochok85
IDÉZET(Fdino @ Jul 8 2013, 05:18) *

Nagyon egyetértek!

Nem tudtam hogy a finish utáni tevékenységre gondoltál vagy az utolsó mondatra, úgyhogy megkukkantottam mit is írtál! biggrin.gif
Zava
a szerkezetváltásra reagálva a pirelli a lágy-közepes keverékeket hozza a ringre is.
http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/115945.html
Lóri
IDÉZET(Zava @ Jul 10 2013, 12:56) *
a szerkezetváltásra reagálva a pirelli a lágy-közepes keverékeket hozza a ringre is.
http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/115945.html

Akkor örül a fejed mi?
Zava
IDÉZET(Lóri @ Jul 10 2013, 12:57) *
Akkor örül a fejed mi?

Lóri, Lóri, miért érdeklődsz mindig a boldogságom felől, pláne ilyen vádló hangnemben? sad.gif
Lóri
IDÉZET(Zava @ Jul 10 2013, 12:59) *
Lóri, Lóri, miért érdeklődsz mindig a boldogságom felől, pláne ilyen vádló hangnemben? sad.gif

Csak kérdeztem, nem vádló hangnem ez. smile.gif
still
IDÉZET(Lóri @ Jul 10 2013, 01:02) *
Csak kérdeztem, nem vádló hangnem ez. smile.gif

Hamilton már lemondott a bajnoki címről. Meg szerintem a többiek is.
Lóri
IDÉZET(still @ Jul 10 2013, 01:04) *
Hamilton már lemondott a bajnoki címről. Meg szerintem a többiek is.

Hamilton már tavaly tisztában volt vele, hogy nem lesz esélye VB-t nyerni. Silverstoneban sem konkrétan mondta, hogy esély lehet rá. Inkább Rosberg meg Brawn óbégatott az egyértelmű esélyekről, meg javulásról. Egyedül Hamilton volt tisztában a helyzettel ott kb. Azt mondta, majd akkor tér rá az esélyekre, ha valóban győztes autója lesz, és konstansan tudják hozni ezt. Neki lett igaza.

Amúgy meg azért írtam, mert nem feltétlen kell minden versenyt Vettelnek megnyernie, vagy egy Lotusosnak.
Zoli
Boxutca extra, a héten minden nap...
nm_
IDÉZET(Zoli @ Jul 22 2013, 04:44) *

A LEGENDÁVAL............

........... Dávid Sándorral laugh.gif laugh.gif
Dream
IDÉZET(nm_ @ Jul 22 2013, 06:33) *
........... Dávid Sándorral laugh.gif laugh.gif

Mi bajod vele? Tök jó arc
Clyde
Azt tudjuk mar, ki lesz a 4. versenybiro?
still
IDÉZET(Clyde @ Jul 22 2013, 09:00) *
Azt tudjuk mar, ki lesz a 4. versenybiro?

Allan McNish.
getback
IDÉZET(still @ Jul 22 2013, 09:01) *
Allan McNish.

Nem volt egy jó pilóta, LM-ben annál inkább.

https://www.youtube.com/watch?v=WcVO4D2sg30 kör abból az évadból mikor ő is ott volt. Ehhez az autóhoz kéepst a Virgin (marussia) egy álom autó.
Clyde
IDÉZET(still @ Jul 22 2013, 09:01) *
Allan McNish.

Koszi!
peti4000
Tiszteletem!

A rend kedvéért nyomtam egy Kimi-t, most talán komolyan is gondolhatom.
Ettől függetlenül a tippem:

1. VET
2. RAI
3. HAM

Ha Vettel win lesz, akkor lassan kezdheti ünnepelni a 4. VB címét, ami miatt az egyik szemem sír a másik nevet...
Szerettem volna látni még egy Kimi VB-t, de talán majd jövőre a Red Bullal, mert ez a Lotus nagyon pályaérzékeny (vagy talán csak hőmérséklet, de az sem jobb).

---

Ha Alonso idén még labdába akar rúgni, akkor a Ferrarinak nagyon fel kell kötnie a gatyát és be kell húznia a vasárnapi futamot.
A többiekről nem ejtek szót, mert lényegében csak matematikai esélyük van a VB címre...
nm_
IDÉZET(Dream @ Jul 22 2013, 05:51) *
Mi bajod vele? Tök jó arc

Szerintem is jó arc (csináltam is neki topicot anno), de azért legendának nevezni elég mókás. Fittipadi lenne a vendég, akkor stimmelne a jelző, de azért Sanyibá inkább csak régi és érdekes. smile.gif
Zava
hajrá Jenson! itt aratta az első győzelmét, itt nyert a 200. futamán, úgy lenne szép, ha idén megnyerné mindkét pénteki szabadedzést.
Kimo
IDÉZET(Zava @ Jul 25 2013, 10:08) *
hajrá Jenson! itt aratta az első győzelmét, itt nyert a 200. futamán, úgy lenne szép, ha idén megnyerné mindkét pénteki szabadedzést.

Azért ezt még a legvérmesebb Buttonosok se merik kijelenteni előre... angry.gif angry.gif angry.gif Szerezz már egy kis F1es tudást, mielőtt ide regisztrálsz és kommentelsz báze!
Pepperoni
Merci nem vesztett semmit, hogy a többiek 3 napot teszteltek. meg ne lássam! rolleyes.gif
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Jul 26 2013, 04:32) *
Merci nem vesztett semmit, hogy a többiek 3 napot teszteltek. meg ne lássam! rolleyes.gif

Mit óbégatsz?
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.