Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2012 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Clyde
Igazából leszarom.
Ferrarista
Vettel mesterhármas, a többi tök mind1...
grosfater
szerintem meg alo fog nyerni, vettel meg kiesik. nem gondoljátok, hogy a "ma"fia érdektelenségbe szeretné fullasztani a vb-t...erre teszek is pár k-t.
Ferrarista
IDÉZET(grosfater @ Oct 28 2012, 03:45) *
szerintem meg alo fog nyerni, vettel meg kiesik. nem gondoljátok, hogy a "ma"fia érdektelenségbe szeretné fullasztani a vb-t...erre teszek is pár k-t.

és ezt hogy fogják megoldani?
Még ha Vettel ki is esik, általában a McLareneknek jobban fekszik abu kaki.
blech
IDÉZET(Ferrarista @ Oct 28 2012, 03:47) *
és ezt hogy fogják megoldani?
Még ha Vettel ki is esik, általában a McLareneknek jobban fekszik abu kaki.

A McLarennek idén csak az elszalasztott lehetőségek, és az idióta hibák fekszenek...
Ferrarista
IDÉZET(blech @ Oct 28 2012, 03:56) *
A McLarennek idén csak az elszalasztott lehetőségek, és az idióta hibák fekszenek...

Meg is kapták érte az ajándékukat. smile.gif

1. Red Bull Racing-Renault: 407
2. Ferrari: 316
3. McLaren-Mercedes: 306
still
IDÉZET(Clyde @ Oct 28 2012, 03:29) *
Igazából leszarom.

Igazából én is, ráadásul Abu-kakinál művibb, unalmasabb pálya nincs is a versenynaptárban.

Zava
IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 04:05) *
Igazából én is, ráadásul Abu-kakinál művibb, unalmasabb pálya nincs is a versenynaptárban.

de legalább világít a hotel!
Horner azt mondta skyon, hogy a hátralevő 3 pályából ez lesz a leggyengébb futamuk. szerintem füllentett.
still
IDÉZET(Zava @ Oct 28 2012, 04:07) *
Horner azt mondta skyon, hogy a hátralevő 3 pályából ez lesz a leggyengébb futamuk. szerintem füllentett.

Austin lesz a sötét ló, brazil so-so, Abu-kaki egyértelműen az övéké.
Clyde
IDÉZET(Zava @ Oct 28 2012, 05:07) *

Aha, hogyne:

2011 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes
2010 Sebastian Vettel Red Bull-Renault
2009 Sebastian Vettel Red Bull-Renault
Zava
IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 04:09) *
Austin lesz a sötét ló, brazil so-so, Abu-kaki egyértelműen az övéké.

szerintem is. illetve azt is meg merném kockáztatni, hogy itt a meki is bekukkant a ferka elé.
Zoli
Vettel grand slam, a többiek talán küzdhetnek a 2. helyért.
still
IDÉZET(Zoli @ Oct 28 2012, 04:12) *
Vettel grand slam, a többiek talán küzdhetnek a 2. helyért.

Mi az hogy talán?
Lehet nem engedik a meccset a második helyért?
Boldog_Bobby
Az éveleji kurva jó szezonból év végére elég ratyi 2011 revival lett... Kár érte...

Zoli
IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 04:14) *
Mi az hogy talán?

Azt se tartom kizártnak, hogy csak a 3. helyért mehet majd a harc.
still
IDÉZET(Zoli @ Oct 28 2012, 04:17) *
Azt se tartom kizártnak, hogy csak a 3. helyért mehet majd a harc.

Úgy, mint Korejában?
Szlavo
IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 04:14) *
Mi az hogy talán?

Aztakurva... biggrin.gif
James Hunt
Vettellel történni fog valami. Ha meg behúzza adják neki oda előre a jövő évit is.
stoke
IDÉZET(James Hunt @ Oct 28 2012, 08:56) *
Vettellel történni fog valami. Ha meg behúzza adják neki oda előre a jövő évit is.

Szerintem is gondja lesz. Gondok a sebességváltóval, ezért most csak 2. lesz Webber mögött. tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Oct 28 2012, 05:15) *
Az éveleji kurva jó szezonból év végére elég ratyi 2011 revival lett... Kár érte...

Erről is a csalók tehetnek. rolleyes.gif tongue.gif
James Hunt
IDÉZET(stoke @ Oct 29 2012, 07:41) *
Szerintem is gondja lesz. Gondok a sebességváltóval, ezért most csak 2. lesz Webber mögött. tongue.gif

Webber akkor fog nyerni ha Vettel el sem indul.
Mochok85
Ekkora visszaesés után jó lenne egyet még villantani. Ment egy szavazat Hamiltonra. Red Bullal nem lehet versenyezni de jó lenne ha a konstruktőri 2. hely visszatérne!
stoke
Naszóval: Webber lesz a második Vettel mögött.

Ez lenne a német 5. győzelme zsinórban, utoljára Schumacher tudott ilyet nyújtani a roppant izgi 2004-es szezonban. smile.gif
still
IDÉZET(stoke @ Nov 1 2012, 05:16) *

Ez lenne a német 5. győzelme zsinórban, utoljára Schumacher tudott ilyet nyújtani a roppant izgi 2004-es szezonban. smile.gif

De továbbra sincs űrautója, hanem ekkora nagy tálent, Alonso meg egy hisztis nímand, hogy összefoglaljam a kimisből lett vettelesek baráti körének a kommünikéjét. sleep.gif
forza
IDÉZET(still @ Nov 1 2012, 05:40) *
De továbbra sincs űrautója, hanem ekkora nagy tálent, Alonso meg egy hisztis nímand, hogy összefoglaljam a kimisből lett vettelesek baráti körének a kommünikéjét. sleep.gif

Erőltetett és unalmas, gondoltam szólok. Az utóbbi 3 futamon tényleg az volt neki, itt a vita arról ment, hogy ezt megelőzően mi volt.
still
IDÉZET(forza @ Nov 1 2012, 05:42) *
Erőltetett és unalmas, gondoltam szólok. Az utóbbi 3 futamon tényleg az volt neki, itt a vita arról ment, hogy ezt megelőzően mi volt.

Magadra ismertél a jellemzésből? smile.gif
forza
IDÉZET(still @ Nov 1 2012, 05:51) *
Magadra ismertél a jellemzésből? smile.gif

Nem, de tudom, hogy nekem címezted. 60 feletti IQ-val bárkinek leesik.
still
IDÉZET(forza @ Nov 1 2012, 05:56) *
Nem, de tudom, hogy nekem címezted. 60 feletti IQ-val bárkinek leesik.

Akkor te alatta lehetsz, mert nektek címeztem (nem fogok nikkeket sorolni, 75-ös ikúval ki lehet sakkozni az összes többit), nem neked. sad.gif
forza
IDÉZET(still @ Nov 1 2012, 06:16) *
Akkor te alatta lehetsz, mert nektek címeztem (nem fogok nikkeket sorolni, 75-ös ikúval ki lehet sakkozni az összes többit), nem neked. sad.gif

A lényegre persze nem is válaszoltál, de sebaj. Az már kínos, mert ugye "a tények makacs dolgok, Pelikán elvtárs." sleep.gif
Mochok85
IDÉZET(stoke @ Nov 1 2012, 05:16) *

Hát amilyen jónak indult a szezon, merthogy 3 csapat versenyzőinek is volt esélye a VB címre, olyan gyenge lett ezzel az RB dominanciával!
Eddig mindenki azon volt hogy aki az idei évet megnyeri az nagy király lesz de ez most valahogy mégse mondható el! Vettelnek most túl könnyű a dolga!
Pepperoni
Zava Vettel mér van többet pályán kívül, mint pályán? biggrin.gif
Zava
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 2 2012, 11:25) *
Zava Vettel mér van többet pályán kívül, mint pályán? biggrin.gif

mert keresi a csalást.
de ha ezt a köridőt tényleg a bukóterekben autózva értem el, akkor asszem semmi gond nincs. tongue.gif
stoke
Megszámoltam a kavicságyakat ezen a pályán. Ha jól számoltam nulláig jutottam.

SyntheticF1 TM
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Nov 2 2012, 11:31) *
mert keresi a csalást.
de ha ezt a köridőt tényleg a bukóterekben autózva értem el, akkor asszem semmi gond nincs. tongue.gif

Most komolyan kérdeztem sokszor nem is ment gyorsan mégis kivezette a bukótérbe. Lehet tényleg valami csalást keresett. tongue.gif a vérében van. rolleyes.gif
Zava
egyelőre úgy tűnik, szegény Vettelnek itt Paddy Lowe ellen kell küzdenie... sad.gif sad.gif
Zoli
IDÉZET(stoke @ Nov 2 2012, 11:33) *

SyntheticF1 TM

Nem ez az egyetlen ilyen pálya. tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Nov 2 2012, 11:43) *
egyelőre úgy tűnik, szegény Vettelnek itt Paddy Lowe ellen kell küzdenie... sad.gif sad.gif

Alonso DRS nélkül körözött érdemben versenytempót szimulálva. a Végén futott egy DRS-est, de akkor már kopott gumikkal.
Mochok85

A cikk címe se semmi! Mintha legalábbis a kvalin lennének így lemaradva!
Flex

laugh.gif
still
IDÉZET(stoke @ Nov 2 2012, 11:33) *

SyntheticF1 TM

Ideális a Maldonado-féléknek.
stoke
Vettelel mi van? 2 kört tett meg, pedig már 30 perc eltelt. unsure.gif
Zava
IDÉZET(stoke @ Nov 3 2012, 11:34) *
Vettelel mi van? 2 kört tett meg, pedig már 30 perc eltelt. unsure.gif

most őt szabotálja kicsit a red bull. wink.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Nov 3 2012, 11:35) *
most őt szabotálja kicsit a red bull. wink.gif

Most mutatták, hogy öntik bele a csalós fék/hidraulika folyadékot. rolleyes.gif tongue.gif
Zava

grat Lowenek! rolleyes.gif
stoke

Végül Webberrel is. sad.gif sad.gif

Bár az ausztrál tudja a dolgát, azt' majd elengedi.
Zava
na várjatok, még lehet hogy őt is hátrazavarják alultankolással.
stoke
IDÉZET(Zava @ Nov 3 2012, 03:01) *

grat Lowenek! rolleyes.gif

Button nem bírt Neweyval. sad.gif
Mtom
Na Vettel: üzemanyag utolsó hely vagy hiba boxutcás rajt?
stoke
Hamilton szépen földbe döngölte a mezőnyt. Ezen a pályán nem az első eset, valamit itt nagyon tud itt.
Zava
Horner azt mondta skyon hogy a renault kérte meg őket, hogy állítsák le a kocsit. nemá hogy nem bírta volna ki azt a hátralevő pár kanyart...
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.