Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2012 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
stoke
Hajrá KIMI! cool.gif
Zoli
Megelőztél! angry.gif
Zava
Kimi DDRS Raikkönen végre behúzza, 17. helyről. tongue.gif
Zoli
Akkor ide is: biggrin.gif
Alonso, negyedszer! cool.gif
Ferrarista
Vettel idén harmadszor.
James Hunt
1. Kimi "DDDDDDDDRRRS" Raikkönnen
2. Jenson "LuckyBoy1" Button
3. Fernando "Santander-Faster-Luckyboy2" Alonso
11. Lewis "Money-money-money" Hamilton
15. Sebastian "YessBabyCryBaby" Vettel
Ferrarista
IDÉZET(Zava @ Sep 23 2012, 07:18) *
Kimi DDRS Raikkönen végre behúzza, 17. helyről. tongue.gif

Most akkor kinek szurkolsz? Räi idén valszleg nem lesz bajnok, Vettel lehet. Ez pedig Vettel pályája, szerintem behúzza.
stoke
Zava, majd módosítsd a topic címét, mert hiba csúszott a copy&paste-be..

JAPAN CIRCUIT DIAGRAM 2012 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX biggrin.gif

Thx.
Zava
IDÉZET(Ferrarista @ Sep 23 2012, 07:24) *
Most akkor kinek szurkolsz? Räi idén valszleg nem lesz bajnok, Vettel lehet. Ez pedig Vettel pályája, szerintem behúzza.

Rajkónak legyen meg a visszatérő győzelme, ha már a vb egyre sansztalanabb, erre meg szerintem itt lehet a legjobb esélye.
Zava
IDÉZET(stoke @ Sep 23 2012, 07:25) *
Zava, majd módosítsd a topic címét, mert hiba csúszott a copy&paste-be..

JAPAN CIRCUIT DIAGRAM 2012 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX biggrin.gif

Thx.

néztem is, hogy miféle új főszponzor. biggrin.gif

szerkesztettem, így jó lesz? tongue.gif
Szlavo
IDÉZET(Ferrarista @ Sep 23 2012, 07:24) *

Inkább úgy kérdezd tőle hogy kinek nem.Rövidebb tömörebb választ kaphatsz. rolleyes.gif
stoke
IDÉZET(Zoli @ Sep 23 2012, 07:17) *
Megelőztél! angry.gif

Jah 1 percen múlott. smile.gif
Remélem Hamilton is legalább ennyivel veri majd Alonsot. tongue.gif
Lóri
Hamilton pole/win. Ha ez az újabb malőr nem rontott a formáján( a lelki állapotán biztos) akkor nincs kétségem afelől, hogy Hamilton behúzhatja.
stoke
IDÉZET(Zava @ Sep 23 2012, 07:27) *
néztem is, hogy miféle új főszponzor. biggrin.gif

szerkesztettem, így jó lesz? tongue.gif

Remek. tongue.gif

Közben rájöttem, h az első hszt módosítva belenyúlhatok az egész topikba. Tehát én is átírhattam volna.
Clyde
IDÉZET(Szlavo @ Sep 23 2012, 07:30) *
Inkább úgy kérdezd tőle hogy kinek nem.Rövidebb tömörebb választ kaphatsz. rolleyes.gif

25 pont
nm_
IDÉZET(James Hunt @ Sep 23 2012, 06:24) *
1. Kimi "DDDDDDDDRRRS" Raikkönnen
2. Jenson "LuckyBoy1" Button
3. Fernando "Santander-Faster-Luckyboy2" Alonso
11. Lewis "Money-money-money" Hamilton
15. Sebastian "YessBabyCryBaby" Vettel
Ez tecccccik. tongue.gif +1
stoke
IDÉZET(Lóri @ Sep 23 2012, 07:48) *
Hamilton pole/win. Ha ez az újabb malőr nem rontott a formáján( a lelki állapotán biztos) akkor nincs kétségem afelől, hogy Hamilton behúzhatja.

Nekem sincs. Ráadásul ennek a pályának a rajza még hiányzik a vadászgépe oldaláról...

Más részről az elmúlt 5 futam sormintája is "kötelezi":
DNF WIN DNF WIN DNF ....

Még jó, h a kiegyensúlyozottság a cél... smile.gif
Syd_Barrett
az időmérőn Vettel pole, Hamilton P2, Alonso P6 után a következő lesz a forgatókönyv: a rajtnál Maldonado kivágja Vettel gumiját, mert most Szingapúrban túl normális volt az Előember, rá is szóltak, hogy legközelebb ne szedálja le magát ennyire. Hamilton így "megörökli" az első helyet, egészen a célvonal előttig, akkor ugyanis kiderül, hogy ezúttal a versenyre nem tankoltak neki elég üzemanyagot. már látja a kockás zászlót, mire semmi nafta nem marad a kocsiban. betolja, 12. lesz, de kizárják szabálytalan közlekedésért. Vettel közben egy kerékcsere és elcsúsztatott taktika után visszaküzdi magát a 2. helyre, de közben túlhajtja a generátort, amely így ismét elromlik. (a Magneti Marellinél természetesen senki nem ért semmit.)

így a 3. helyről rajtoló Webber nyeri meg a futamot, mert ő teljesen veszélytelen Alonsóra. Button, jó formáját tartva megint bejön 2.-nak, a harmadik helyet a feltámadó Mercivel a Mester szerzi meg - Alonso előtt, aki ismét lenyilatkozza legalább háromszor, hogy "nem vagyunk elég gyorsak, fejlődnünk kell", de az előnye 41 pontra nő Vettelhez képest és ki se számolom, hogy mennyire Hamiltonhoz képest. a futam után állítólag még akad olyan F1-néző, aki szerint "nem dőlt el semmi, hisz 125 pontot lehet szerezni és Alonsónak se sikerülhet minden", de az illetőt hamarost bezárják néhány olyan kedves úriember közé, aki Napóleonnak vagy Jézusnak képzeli magát...
Lóri
IDÉZET(stoke @ Sep 23 2012, 07:52) *
Nekem sincs. Ráadásul ennek a pályának a rajza még hiányzik a vadászgépe oldaláról...

Más részről az elmúlt 5 futam sormintája is "kötelezi":
DNF WIN DNF WIN DNF ....

Még jó, h a kiegyensúlyozottság a cél... smile.gif

Igen, jó lenne egy győzelem Suzukában is. Gyakorlatilag minden klasszikus futam meglenne neki. Suzuka várat már csak magára. smile.gif
forza
IDÉZET(Syd_Barrett @ Sep 23 2012, 07:54) *
az időmérőn Vettel pole, Hamilton P2, Alonso P6 után a következő lesz a forgatókönyv: a rajtnál Maldonado kivágja Vettel gumiját, mert most Szingapúrban túl normális volt az Előember, rá is szóltak, hogy legközelebb ne szedálja le magát ennyire. Hamilton így "megörökli" az első helyet, egészen a célvonal előttig, akkor ugyanis kiderül, hogy ezúttal a versenyre nem tankoltak neki elég üzemanyagot. már látja a kockás zászlót, mire semmi nafta nem marad a kocsiban. betolja, 12. lesz, de kizárják szabálytalan közlekedésért. Vettel közben egy kerékcsere és elcsúsztatott taktika után visszaküzdi magát a 2. helyre, de közben túlhajtja a generátort, amely így ismét elromlik. (a Magneti Marellinél természetesen senki nem ért semmit.)

így a 3. helyről rajtoló Webber nyeri meg a futamot, mert ő teljesen veszélytelen Alonsóra. Button, jó formáját tartva megint bejön 2.-nak, a harmadik helyet a feltámadó Mercivel a Mester szerzi meg - Alonso előtt, aki ismét lenyilatkozza legalább háromszor, hogy "nem vagyunk elég gyorsak, fejlődnünk kell", de az előnye 41 pontra nő Vettelhez képest és ki se számolom, hogy mennyire Hamiltonhoz képest. a futam után állítólag még akad olyan F1-néző, aki szerint "nem dőlt el semmi, hisz 125 pontot lehet szerezni és Alonsónak se sikerülhet minden", de az illetőt hamarost bezárják néhány olyan kedves úriember közé, aki Napóleonnak vagy Jézusnak képzeli magát...

Ez 25 pont! laugh.gif
blech
IDÉZET(Syd_Barrett @ Sep 23 2012, 07:54) *

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááá!!!!!!!!!!!!
Ez ütős!
forza
Szerintem. biggrin.gif

Szombat: időmérőn Vettel és Hamilton küzdenek a pole-ért, Button és Grosjean lesz még a top4-ben. Alonso és Kimi 5-6. helyről rajtolnak (hogy milyen sorrendben, azt nem tudom).

Vasárnap: a futam elindul, Hamilton vezet, Vettel a második, Grosjean a harmadik, Button a negyedik. Alonso-Kimi a további sorrend. Hamilton nyeri a futamot, hisz Ő most eléggé le van ahhoz maradva Alonso-tól, hogy nyerhessen. Vettel kiesik, ez törvényszerű - hisz már veszélyes közelségbe került. Alonso már negyedik. Grosjean második boxkiállását elbaccák, így Alonso lesz a harmadik, Kimit pedig a francia elé TO-zzák negyediknek. Így Alonso előnye 42 pontra nő Hamilton előtt.

Futam után: Alonso lenyilatkozza, hogy nagyon jó ez a dobogó, de ha nem fejlődnek, bajba kerülhetnek, hisz még nagyon sok van hátra, és Hamilton nagy ellenfél. Zoli és rfer egyetért, fejlesztésekért kiáltanak. Hunt szerint nem mákkal került a dobogóra Alonso, mert ez csapatsport, emellett befanával felvázolják, hogy most már Kimi a TO-k császára. Én megint elmagyarázom, hogy szerintem nincs igazuk, aztán nyugtázzuk, hogy megint nem jutottunk dűlőre. Syd megint leírja, hogy mi a fenéért vitatkozunk felesleges dolgokon, amikor Alonso épp most nyerte meg a vb-címet. Újfent be kell látnom, hogy igaza van. Ekkor 1-2 Alonso-drukker beírja majd, hogy 'csak nyugtával a napot', meg hogy 'még szerezhető 125 pont, és csak 42 az előny'. Mikor ezt olvassuk, azonnal sokkal jobb kedvünk lesz. Hirtelen legyintünk egyet Vettel kiesésére, meg a 42 pontos előnyre, és várjuk a következő nagydíjat, ahol vélhetően Hamilton fog kiesni, és Vettel hoz pár pontot Alonson.
Nekem persze Senna-fronton is harcolni kell Zavával, mert igenis szép teljesítmény az az 1 pont, miközben Maldonado a 7. helyről falhoz vágta a futam elején (amikor Senna még 21. volt).
Euloálius nem fikázza Kimit, mert Button lett a második, és Őt még sokkal jobban utálja. De legalább most nem Peppével, hanem Danksonnal kapnak össze, fő a ciklikusság. Lóri elmondja, hogy ez egy igazi klasszik win volt Hamiltontól, így kell ezt csinálni, együnk egy nagy adag telemetriát.
Szóval semmi extra. biggrin.gif

Én viszont most akartam fogadni Alonso vb-címére a bwinen, de már csak 1,45 a szorzója. Még ha nagyobb összeg lenne a számlán, megtenném, mert jól jönne potya pártízezer forint. De az az 1500 forint, ami van, abból nem gazdagszom meg. Ugyanakkor az is igaz, hogy 45%-os profit, és mindössze másfél hónapot kell várni rá, hmm... Még meggondolom! smile.gif
noncsi
A Williams neve mellett szereplő 7-est gondolom Maldonado hozta össze. rolleyes.gif

http://www.vivaf1.com/reliability.php
Dankson
IDÉZET(forza @ Sep 24 2012, 12:28) *
Szerintem. biggrin.gif

Szombat: időmérőn Vettel és Hamilton küzdenek a pole-ért, Button és Grosjean lesz még a top4-ben. Alonso és Kimi 5-6. helyről rajtolnak (hogy milyen sorrendben, azt nem tudom).

Vasárnap: a futam elindul, Hamilton vezet, Vettel a második, Grosjean a harmadik, Button a negyedik. Alonso-Kimi a további sorrend. Hamilton nyeri a futamot, hisz Ő most eléggé le van ahhoz maradva Alonso-tól, hogy nyerhessen. Vettel kiesik, ez törvényszerű - hisz már veszélyes közelségbe került. Alonso már negyedik. Grosjean második boxkiállását elbaccák, így Alonso lesz a harmadik, Kimit pedig a francia elé TO-zzák negyediknek. Így Alonso előnye 42 pontra nő Hamilton előtt.

Futam után: Alonso lenyilatkozza, hogy nagyon jó ez a dobogó, de ha nem fejlődnek, bajba kerülhetnek, hisz még nagyon sok van hátra, és Hamilton nagy ellenfél. Zoli és rfer egyetért, fejlesztésekért kiáltanak. Hunt szerint nem mákkal került a dobogóra Alonso, mert ez csapatsport, emellett befanával felvázolják, hogy most már Kimi a TO-k császára. Én megint elmagyarázom, hogy szerintem nincs igazuk, aztán nyugtázzuk, hogy megint nem jutottunk dűlőre. Syd megint leírja, hogy mi a fenéért vitatkozunk felesleges dolgokon, amikor Alonso épp most nyerte meg a vb-címet. Újfent be kell látnom, hogy igaza van. Ekkor 1-2 Alonso-drukker beírja majd, hogy 'csak nyugtával a napot', meg hogy 'még szerezhető 125 pont, és csak 42 az előny'. Mikor ezt olvassuk, azonnal sokkal jobb kedvünk lesz. Hirtelen legyintünk egyet Vettel kiesésére, meg a 42 pontos előnyre, és várjuk a következő nagydíjat, ahol vélhetően Hamilton fog kiesni, és Vettel hoz pár pontot Alonson.
Nekem persze Senna-fronton is harcolni kell Zavával, mert igenis szép teljesítmény az az 1 pont, miközben Maldonado a 7. helyről falhoz vágta a futam elején (amikor Senna még 21. volt).
Euloálius nem fikázza Kimit, mert Button lett a második, és Őt még sokkal jobban utálja. De legalább most nem Peppével, hanem Danksonnal kapnak össze, fő a ciklikusság. Lóri elmondja, hogy ez egy igazi klasszik win volt Hamiltontól, így kell ezt csinálni, együnk egy nagy adag telemetriát.
Szóval semmi extra. biggrin.gif

Én viszont most akartam fogadni Alonso vb-címére a bwinen, de már csak 1,45 a szorzója. Még ha nagyobb összeg lenne a számlán, megtenném, mert jól jönne potya pártízezer forint. De az az 1500 forint, ami van, abból nem gazdagszom meg. Ugyanakkor az is igaz, hogy 45%-os profit, és mindössze másfél hónapot kell várni rá, hmm... Még meggondolom! smile.gif

EZ jól esett biggrin.gif
Lóri
forzának jár a 25pontért a terjedelmes és szellemes bejegyzésért. smile.gif !

Hamilton eszerint újra visszaszáll majd a címért folytatott harcba? Feszt kiszáll, meg visszaszáll. Németországban kiszállt, Ringen vissza, Spában ismét ki. Monzában vissza, majd a hétvégén megint ki. Tehát most vissza kell ,hogy szálljon. biggrin.gif
Dijja
Nagyon pihentek vagytok. biggrin.gif
A hétvége után remélem Hamilton nyer, meg jó lenne egy újabb Kimi dobogó. Talán a 3. hely még fogható idén.
Dream
Én remélem Hamilton, vagy Vettel nyer, Alonso ne legyen már bajnok megint. angry.gif
Pepperoni
IDÉZET(Dream @ Sep 25 2012, 11:29) *
Én remélem Hamilton, vagy Vettel nyer, Alonso ne legyen már bajnok megint. angry.gif

Megint? blink.gif Vettel ne legyen megint. Hamilton meg maradjon meg Villnenuve 2. Ha valaki erre ugrani fog, mert a két szent pilótát bántottam körberöhögöm. Kb. a 10. Ne Alonso legyen a vébééé hiszti ph34r.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 11:33) *
Megint? blink.gif Vettel ne legyen megint. Hamilton meg maradjon meg Villnenuve 2. Ha valaki erre ugrani fog, mert a két szent pilótát bántottam körberöhögöm. Kb. a 10. Ne Alonso legyen a vébééé hiszti ph34r.gif

Aki egyszeres vb az Villeneuve?...
Dream
Azért ne Alonso legyen vb mert kb. őt utálom a legjobban a mezőnyből. Nála még Vettel is jobb lenne, de inkább Hamilton legyen kécceres mint az előző kettő háromszoros.
Mochok85
IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 25 2012, 11:39) *

Ezt már én se értem, hogy mire mondja de rá kell hagyni. rolleyes.gif
Pepperoni
IDÉZET(Dream @ Sep 25 2012, 12:55) *
Azért ne Alonso legyen vb mert kb. őt utálom a legjobban a mezőnyből. Nála még Vettel is jobb lenne, de inkább Hamilton legyen kécceres mint az előző kettő háromszoros.

Ezt azért magamtól is kitaláltam. wink.gif Te nem ugyanaz vagy, mint a másik fórumon a James? haonsoló eredeti neved van, mindegyik inkább jobban közhelye,s mint, amennyire kevésbé.
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 25 2012, 11:39) *

Azért, mert főleg a pályafutása elején kisérteties volt a hasonlóság. 2. évében VB és Ville is szeretett zúzni. Minden esetre 1-2 szurkoló, amit akkor áradozott róla már min. 4-szeres VB-nek kéne lennie.
Mochok85
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 01:20) *
Azért, mert főleg a pályafutása elején kisérteties volt a hasonlóság. 2. évében VB és Ville is szeretett zúzni. Minden esetre 1-2 szurkoló, amit akkor áradozott róla már min. 4-szeres VB-nek kéne lennie.

Hát ez aztán meg lett indokolva! biggrin.gif Mindegy....Villekettő....már bele is törődtem! rolleyes.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 01:20) *

Villie, aki első évében vastagon kikapott Hilltől-compare Hamilton, aki újoncként a regnáló kétszeres bajnok Alonsót verte
A mezőny fölött álló kocsijával, amivel 3-4 futammal a vége előtt meg kellett volna nyernie a vb-t (Patrick Head szerint) épphogy behúzta az utolsó futamon-vs. Lajos, aki a második erő Mclarennel FIA(T) ellenszélben nyert bajnokságot.
Zava
IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 25 2012, 01:47) *
Villie, aki első évében vastagon kikapott Hilltől-compare Hamilton, aki újoncként a regnáló kétszeres bajnok Alonsót verte
A mezőny fölött álló kocsijával, amivel 3-4 futammal a vége előtt meg kellett volna nyernie a vb-t (Patrick Head szerint) épphogy behúzta az utolsó futamon-vs. Lajos, aki a második erő Mclarennel FIA(T) ellenszélben nyert bajnokságot.

de ha Lajos megy mercizni, akkor mindkettő a több pénz érdekében megy a BAR-Honda-Brawn-Merci csapathoz. tongue.gif
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 25 2012, 01:47) *

Hatalmas ellenszél volt. Lófasz büntetést kaptak egy ipari kémkedésre. Az egész szezonból ki kellett volna őket zárni a francba. Ez mindig valahogy elfelejtődik 2007-ről. Csak a Ferrarit lehet szapulni, amikor számukra kedvező döntést hoznak. Egyéb esetben természetesen mindig tök korrekt az FIA. Ne vicceskedjünk mán.
Zava
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 01:50) *
Hatalmas ellenszél volt. Lófasz büntetést kaptak egy ipari kémkedésre. Az egész szezonból ki kellett volna őket zárni a francba. Ez mindig valahogy elfelejtődik 2007-ről. Csak a Ferrarit lehet szapulni, amikor számukra kedvező döntést hoznak. Egyéb esetben természetesen mindig tök korrekt az FIA. Ne vicceskedjünk mán.

http://www.formula1.com/results/team/2007/
Pepperoni
IDÉZET(Zava @ Sep 25 2012, 01:52) *

Ez nem kizárás ez elvették a konstruktőr VB pontjaikat. A pilóták egy "lopott" szabálytalan autóval köröztek és szóltak bele a VB-be.

Máshogy fogalmazok. Lett volna a csapatnak 1 év kényszerpihije.
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 01:53) *
Ez nem kizárás ez elvették a konstruktőr VB pontjaikat. A pilóták egy "lopott" szabálytalan autóval köröztek és szóltak bele a VB-be.

Máshogy fogalmazok. Lett volna a csapatnak 1 év kényszerpihije.

Az egész nyári FIA vizsgálat azon bukott meg, hogy nem találtak a Mclarenen a Ferraritól származó megoldásokat. A 100M büntetés és kizárás Alfonz feljelentése nyomán született.
Zoli
IDÉZET(Dream @ Sep 25 2012, 12:55) *

Azért legyen Alonso a vb mert őt kedvelem a legjobban a mezőnyből. 1-1. tongue.gif biggrin.gif
Gabyca
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 01:50) *

Nem épp Lonzi volt az egyik gép-és gyorsíró, amikor a Ferrarival kellett levelezni? Én emlékszem rosszul, h ott az ő neve (is) felmerült...? unsure.gif
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 25 2012, 02:02) *
Az egész nyári FIA vizsgálat azon bukott meg, hogy nem találtak a Mclarenen a Ferraritól származó megoldásokat. A 100M büntetés és kizárás Alfonz feljelentése nyomán született.

Az lehet csak komplettan az egész Ferrarit ismerték gyengepontostol mindenestül. Most sztem egy RB tervrajz valaki kezébe jutna a fél autót betiltanák róla. 2007-ben gyakorlatilag kiherélték a Ferrarit. De azért Fiatozzál.
Pepperoni
IDÉZET(Gabyca @ Sep 25 2012, 02:42) *
Nem épp Lonzi volt az egyik gép-és gyorsíró, amikor a Ferrarival kellett levelezni? Én emlékszem rosszul, h ott az ő neve (is) felmerült...? unsure.gif

Gondoltam erről is a Ferrari/Alonso tehet. laugh.gif Van, amiről nem? Csak úgy kérdezem. Na ezért lett Szent Mekláren Mercédesz.
Boldog_Bobby
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 03:07) *
Gondoltam erről is a Ferrari/Alonso tehet. laugh.gif Van, amiről nem? Csak úgy kérdezem. Na ezért lett Szent Mekláren Mercédesz.

Mi köze a ferrarinak Aloka csalinkázáshoz 2007-ben?

Inkább az-az elgondolkdotató, hogy milyen gyomorforgatóan véded Alfit amióta Ferraris lett. Megnézném mi volt a véleményed 2007-ben. rolleyes.gif

Egyébként annyira eszetlenül ovisan teszed ezt, ahogy a Ferrarit is szoktad. Ez eléggé elgondolkodtató.
Pepperoni
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Sep 25 2012, 03:13) *
Mi köze a ferrarinak Aloka csalinkázáshoz 2007-ben.

Inkább az-az elgondolkdotató, hogy milyen gyomorforgatóan véded Alfit amióta Ferraris lett. Megnézném mi volt a véleményed 2007-ben. rolleyes.gif

Egyébként annyira eszetlenül ovisan teszed ezt, ahogy a Ferrarit is szoktad. Ez eléggé elgondolkodtató.

2007es véleményem már nyugodtan nézegetheted. Akkor lett egyre szimpatikusabb, ahogy a "köcsögdudát" (Hamiltont) szívatta.

Az a fő baj, ami engem kurvára zavar, hogy, amit ti megengedtek magatoknak, másnak a felét sem nézitek el fordított esetben. Szóval Ti csalónzóztok meg fejjájiztok, az 25 pont viccet érő és persze nem is dedós.
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 03:06) *
Az lehet csak komplettan az egész Ferrarit ismerték gyengepontostol mindenestül. Most sztem egy RB tervrajz valaki kezébe jutna a fél autót betiltanák róla. 2007-ben gyakorlatilag kiherélték a Ferrarit. De azért Fiatozzál.

...az előbb azt állítottad, hogy egy lopott autóval köröztek 2007-ben.

Ismerték a gyenge pontjait? És akkor mi van, lőttek rá távolról?

Arról hallottál, hogy szintén 2007-ben a Renault-nál megvolt a teljes Mclaren tervrajz? Igaz adathordozón, nem a sarki boltban fénymásolt lapokon, hitelesen...smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 03:07) *

Még a levelezéséről sem ő tehet? sad.gif
Pepperoni
IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 25 2012, 03:18) *
...az előbb azt állítottad, hogy egy lopott autóval köröztek 2007-ben.

Ismerték a gyenge pontjait? És akkor mi van, lőttek rá távolról?

Arról hallottál, hogy szintén 2007-ben a Renault-nál megvolt a teljes Mclaren tervrajz? Igaz adathordozón, nem a sarki boltban fénymásolt lapokon, hitelesen... smile.gif

Mondjuk nem herélik ki, ha nincs tervrajz. Mert nem tudják a trükkös padlólemezt. Ahogy most sem tudja senki, hogy a RB vagy akár bármelyik csapat milyen trükköt használ, amit nem is feltételez senki. Első futam után betiltanak egy olyan rendszert, amire épült az egész autó. De tudom... FIAt rolleyes.gif
Boldog_Bobby
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 25 2012, 03:18) *
2007es véleményem már nyugodtan nézegetheted. Akkor lett egyre szimpatikusabb, ahogy a "köcsögdudát" (Hamiltont) szívatta.

Az a fő baj, ami engem kurvára zavar, hogy, amit ti megengedtek magatoknak, másnak a felét sem nézitek el fordított esetben. Szóval Ti csalónzóztok meg fejjájiztok, az 25 pont viccet érő és persze nem is dedós.

Tetszett, hogy a Ferrari adatairól e-mailezget? laugh.gif laugh.gif

Hát egészségedre! Akkor miért érdemelt a McLAren büntit? Elvégre neked bejött, hogy "birtokolták" az adatokat.
(ami bizonyítottan 3 emberre korlátozódott, Coughlan, Pedro és Alfi)
Na erre válaszolj egy kereket! rolleyes.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.