Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2012 FORMULA 1 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zoli
A lényeg, hogy Alonso tovább növelje az előnyét! cool.gif
still
IDÉZET(Zoli @ Sep 9 2012, 03:58) *

Tizenhetes kanyar?
zsákfos a bolondos
IDÉZET(still @ Sep 9 2012, 03:59) *
Tizenhetes kanyar?

massa leparkol. biggrin.gifD persze ez anélkül is alfi pályája. rosszabb kocsival is nyert itt már.
still
IDÉZET(zsákfos a bolondos @ Sep 9 2012, 04:10) *
massa leparkol. biggrin.gifD persze ez anélkül is alfi pályája. rosszabb kocsival is nyert itt már.

Annál a Rönónál rosszabb autóval? unsure.gif
zsákfos a bolondos
IDÉZET(still @ Sep 9 2012, 04:11) *
Annál a Rönónál rosszabb autóval? unsure.gif

természetesen a mostaninál rosszabbra gondoltam.
Réka
IDÉZET(Zoli @ Sep 9 2012, 02:58) *

Heves bólogatás! wink.gif (viszont az előny növelés történjen úgy, hogy senki ne malackodhasson, még véletlenül sem wink.gif )
Mochok85
IDÉZET(Zoli @ Sep 9 2012, 03:58) *

Azt azért megfigyelted hogy a legesélyesebb ellenfele az elmúlt 3 futamon hozott rajta 25 pontot? smile.gif
Nyári szünet közben mentek a spekulációk hogy a Meki fejlesztési hátrányban van, szünet után a többiek lépnek előre míg a Meki marad mert ők a szünet előtt dobták be a frissítést.....hát nem úgy lett.
Mochok85
IDÉZET(Réka @ Sep 9 2012, 06:48) *
Heves bólogatás! wink.gif (viszont az előny növelés történjen úgy, hogy senki ne malackodhasson, még véletlenül sem wink.gif )

Mit értesz malackodás alatt? Hogy ne vádolják Alo-t mákolással?
Clyde
Nagy budos lofaszt Alonso es kedves rajongoi seggebe.
Rajta kivul senkitol nem sajnalom a gyozelmet.
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 07:56) *

Majd mi megválogatjuk,hogy lóét vagy másét,de elmesélnéd,hogy mi tépázta meg ennyire a kis lelkedet?
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 9 2012, 08:05) *
Majd mi megválogatjuk,hogy lóét vagy másét,de elmesélnéd,hogy mi tépázta meg ennyire a kis lelkedet?

TO,atutalas a FIA-nak, ellenfelek feljelentgetese, meg a szokasos malaccsorda.

Halal unalmas.
Zoli

Neked is hasonlóakat és még cifrábbakat! rolleyes.gif
Réka
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 9 2012, 06:55) *
Mit értesz malackodás alatt? Hogy ne vádolják Alo-t mákolással?

Nyerjen úgy, hogy minden klappoljon és ne Fortuna legyeskedjen körülötte. wink.gif
Réka
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 07:07) *

Halal unalmas.

Csak annyira amennyire Te...bocs.
Clyde
IDÉZET(Réka @ Sep 9 2012, 08:08) *
Nyerjen úgy, hogy minden klappoljon és ne Fortuna legyeskedjen körülötte. wink.gif

Ugy nem tud.
Clyde
IDÉZET(Réka @ Sep 9 2012, 08:09) *
Csak annyira amennyire Te...bocs.

Nem kerdeztem.
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 9 2012, 07:53) *
Azt azért megfigyelted hogy a legesélyesebb ellenfele az elmúlt 3 futamon hozott rajta 25 pontot? smile.gif
Nyári szünet közben mentek a spekulációk hogy a Meki fejlesztési hátrányban van, szünet után a többiek lépnek előre míg a Meki marad mert ők a szünet előtt dobták be a frissítést.....hát nem úgy lett.

Ha Hamiltonnal kell lemeccselni ezt az évet kis 2007-es reneszánsz-hangulattal,akkor egyrészt remélem,hogy nem ismét egy nevető harmadik húzza be a sikert és aratja le a babérokat,másrészt igazságosnak fogom érezni bármi is lesz a végeredmény,mert a tálentumok csatáznak,nem pedig az érinthetetlenül erősebb autó nyeri meg az évet.Ők a két legerősebb pilóta ebben a mezőnyben.
Jaj,sietek hozzátenni a bűvös "szerintem" szót,mielőtt agyonjuggatott céltáblává válva eszmélek magamra. wink.gif smile.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 9 2012, 08:10) *
Ha Hamiltonnal kell lemeccselni ezt az évet kis 2007-es reneszánsz-hangulattal,akkor egyrészt remélem,hogy nem ismét egy nevető harmadik húzza be a sikert és aratja le a babérokat,másrészt igazságosnak fogom érezni bármi is lesz a végeredmény,mert a tálentumok csatáznak,nem pedig az érinthetetlenül erősebb autó nyeri meg az évet.Ők a két legerősebb pilóta ebben a mezőnyben.
Jaj,sietek hozzátenni a bűvös "szerintem" szót,mielőtt agyonjuggatott céltáblává válva eszmélek magamra. wink.gif smile.gif

Jogos az aggodalom.

Nyerhet egy Alonso, classic TO + fizessuk le a FIA-t komboval - nem tudom ertekelni.
Kepes az idiota Kimi bajnokka valni, gyozelem nelkul - ez legaljabb meg annal is, mint amit 2007-ben muvelt, vagy dicso elodje Rosberg 1982-ben...

Akkor mar inkabb Lajos huzza be masodszorra.
Mochok85

Mennyé fészbukra cikkecskéket írogatni, ne itt rontsad a levegőt!
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 08:07) *

Halal unalmas.

Massa hátrasorolása,de főleg annak az előadásmódja szerintem is szánalmas volt,ugyanakkor szükséges,hiszen egyszer talán,a végső elszámolásnál ezek nagyon nagy súllyal a latba eső pontocskák lesznek.
Milyen átutalás az FIA-nak?Te valami bankcsinovnyik vagy belső információkkal vagy Téged is a Santander foglalkoztat?
Az ellenfelek azonnali bemószerolása nem egy újkeletű probléma a spanyolnál,úgyhogy ezen felesleges szervezetelsavasításba és idegsejt-gyilkolásba kezdj,hiszen azon sem akadunk ki újra és újra,hogy a Nap Keleten kel,Nyugaton nyugszik,a fák északi oldala mohás,Alonso pedig haladéktalanul szót emel,ha igazságtalanság éri.Ráadásul ma még joggal is tette,pedig esetében ez nem is kritérium. smile.gif
Szerintem pedig ez a malaccsordázás ásítozósan unalmas,úgyhogy vagy keresgéljetek egy újabb szófordulatot,vagy fogadjátok el,hogy a Szerencse nem áll akárki mellé,ráadásul Button nem csupán előle esett ki,hanem Hamiltonon kívül mindenki elől,tehát mindenki előnyére szolgált,Vettel és Webber viszont mögüle,azaz az édesmindegy kategóriát gazdagították.
És végül,mintegy mai esszenciaként egy kis Befana-féle szabadegyetem ismétlésül:"A világon kétféleképpen lehet előre jutni:saját igyekezetünkből és mások hibáinak árán".Tehát nem Alonso találta fel ezt a stratégiát.
Továbbra sem értem,hogy mi bőszít ennyire... blink.gif unsure.gif Vettelre és/vagy Buttonra fogadtál és buktad a suskát?
Marchell
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 08:13) *
Jogos az aggodalom.

Nyerhet egy Alonso, classic TO + fizessuk le a FIA-t komboval - nem tudom ertekelni.
Kepes az idiota Kimi bajnokka valni, gyozelem nelkul - ez legaljabb meg annal is, mint amit 2007-ben muvelt, vagy dicso elodje Rosberg 1982-ben...

Akkor mar inkabb Lajos huzza be masodszorra.

Clyde nyugi!

A jó f1 szurkoló egyik ismérve, hogy mindig tud alkalmazkodni az új körülményekhez és a rá váró megannyi viszontagsághoz tongue.gif
Mochok85

Legyen most Hamiltonon a sor! smile.gif Aztán jöhet egy Alonsonak is jövőre. wink.gif
Redye
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 9 2012, 07:53) *

Azóta viszont nem derült ki,hogy hol áll a Ferrari a McLarenhez képest. Ma Alonsonak győzelmi esélyei lettek volna,Spaban meg Massanak magához képest is jó futama volt..Szingapúra meg jön az újabb nagyobb fejlesztési csomag.
befana
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 9 2012, 08:28) *
Legyen most Hamiltonon a sor! smile.gif Aztán jöhet egy Alonsonak is jövőre. wink.gif

Ez van,ha oda nyújtom a kisujjam... tongue.gif Mindenesetre érdekes látni,hogy milyen egyértelmű és lépten und nyomon hangoztatott elismerésbe torkollt a 2007-es puskaporos hordó-viszonyuk.Nyakra-főre hozsannázzák a másikat. wink.gif
noncsi

Valahol azt olvastam, hogy "A stílus maga az ember."
noncsi

Ezzel én is így vagyok. Amennyiben a kedvenceim nem nyerhetnek, Hamilton az a versenyző, akitől nem sajnálom a címet, abszolút megérdemelné ő is. smile.gif
Kimo
Clyde most vette észre, hogy Alonso B. Senna előtt van az összetettben? Vagy mi a fene van?
Lóri
Hamilton! Úgy érzem, hogy mostantól be fog indulni a hengerelés. Jöhet az igazi vadászat Alonsora. smile.gif
nm_
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 07:07) *

Halal unalmas.

Komolyan gondolod, hogy Alonso siránkozása hatással van a versenybírák mérlegelésére? Szvsz ez az eset eléggé egyértelmű volt, úgy le lett rakva a fűre, hogy lehet össze is szarta magát.

Másik a TO, azt én is rühellem. De itt közte és Massa között a tempókülönbség megint csak egyértelmű helyzetet teremtett. A bevágott rádióüzenet a közvélemény hergelésén felül semmi másra nem volt jó, ha nem szólnak Fülire, akkor is leelőzte volna.

Én sem Csípem Alfonzt, de amit ma kap sok embertől, az szvsz teljesen indokolatlan. 10. helyről szerintem a nap embere volt.
befana
IDÉZET(nm_ @ Sep 9 2012, 09:17) *
Komolyan gondolod, hogy Alonso siránkozása hatással van a versenybírák mérlegelésére? Szvsz ez az eset eléggé egyértelmű volt, úgy le lett rakva a fűre, hogy lehet össze is szarta magát.

Másik a TO, azt én is rühellem. De itt közte és Massa között a tempókülönbség megint csak egyértelmű helyzetet teremtett. A bevágott rádióüzenet a közvélemény hergelésén felül semmi másra nem volt jó, ha nem szólnak Fülire, akkor is leelőzte volna.

Én sem Csípem Alfonzt, de amit ma kap sok embertől, az szvsz teljesen indokolatlan. 10. helyről szerintem a nap embere volt.

Hát én legközelebb viszek Neked egy long island iced tea-t a saját kis kezemmel! rolleyes.gif
James Hunt
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 08:07) *

Halal unalmas.

TO már legális. Az átutalást ha te kezelted remélem pottyant néked is. Más versenyző is szokott panaszkodni rédión. Olvass kevesebb P.K.Dicket.
Pepperoni
IDÉZET(befana @ Sep 9 2012, 09:19) *
Hát én legközelebb viszek Neked egy long island iced tea-t a saját kis kezemmel! rolleyes.gif

Az brutális! smile.gif
noncsi
IDÉZET(Pepperoni @ Sep 9 2012, 09:28) *
Az brutális! smile.gif

Brutális és nagyon finom, személy szerint az egyik kedvencem. rolleyes.gif
nm_
IDÉZET(befana @ Sep 9 2012, 08:19) *

Ó, ez nagyszerűen hangzik! De mondok még két szépet, 3 long islandtől meg már simán jó leszek állapotilag. biggrin.gif
Zoli
Ha már itt is téma: hülye lett volna a Ferrari, ha nem lépi meg a helycserét. Alonsónak 164, Massának 37 pontja volt. Mégis kinek volt nagyobb szüksége arra a 3 pontra?
Arról nem is beszélve, hogy Alonso a 10. helyről rajtolva érte utol Massát, tehát egy kicsit gyorsabb volt.
zola79

Még Raikkönentől se? tongue.gif
forza
IDÉZET(Zoli @ Sep 9 2012, 09:37) *
Ha már itt is téma: hülye lett volna a Ferrari, ha nem lépi meg a helycserét. Alonsónak 164, Massának 37 pontja volt. Mégis kinek volt nagyobb szüksége arra a 3 pontra?
Arról nem is beszélve, hogy Alonso a 10. helyről rajtolva érte utol Massát, tehát egy kicsit gyorsabb volt.

Szerintem meg Massa egy emeletes nagy barom, hogy meglépte. Úgyis kidobják, francért nem szerzett csakazértis alapon egy dobogót? Szánalmas egy csökevény lett belőle, komolyan mondom. blink.gif
Zava
szuperlágy, lágy lesz a gumifelállás, de van egy olyan érzésem, hogy a lotus itt is kevés lesz a többiekhez, és Kiminek itt is csak mentenie lehet a menthetőt, majd suzuka-korea-indiában alkotni.
forza
IDÉZET(Zava @ Sep 9 2012, 09:59) *
szuperlágy, lágy lesz a gumifelállás, de van egy olyan érzésem, hogy a lotus itt is kevés lesz a többiekhez, és Kiminek itt is csak mentenie lehet a menthetőt, majd suzuka-korea-indiában alkotni.

Esti futam, tehát sanszos, hogy nem lesz kánikula. Ennyi. Kimi totál esélytelen reálisan nézve a címre, kevés az autó, nagyon. Csoda, hogy most top3-as a tabellán. Ez is már sokkal-sokkal több, mint amit vártunk.
James Hunt
IDÉZET(forza @ Sep 9 2012, 09:59) *
Szerintem meg Massa egy emeletes nagy barom, hogy meglépte. Úgyis kidobják, francért nem szerzett csakazértis alapon egy dobogót? Szánalmas egy csökevény lett belőle, komolyan mondom. blink.gif

Meddig tudta volna tartani Alonsot szerinted? Nem csak arról van szó, hogy Alonsot nyomják, egyszerűen Massa elveszett valahol. Talán egy másik csapat jót tenne neki, de kinek kell??
Dankson
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 9 2012, 07:28) *

Lószart. Nyerjen Vettel azt Zaván kívül itt mindenki idegbeteg lesz biggrin.gif
James Hunt
IDÉZET(Dankson @ Sep 9 2012, 10:04) *
Lószart. Nyerjen Vettel azt Zaván kívül itt mindenki idegbeteg lesz biggrin.gif

Nyerjen Kimi és elfolyik a fórum. rolleyes.gif
vingaal
IDÉZET(befana @ Sep 9 2012, 08:24) *
Massa hátrasorolása,de főleg annak az előadásmódja szerintem is szánalmas volt,ugyanakkor szükséges,hiszen egyszer talán,a végső elszámolásnál ezek nagyon nagy súllyal a latba eső pontocskák lesznek.
Milyen átutalás az FIA-nak?Te valami bankcsinovnyik vagy belső információkkal vagy Téged is a Santander foglalkoztat?
Az ellenfelek azonnali bemószerolása nem egy újkeletű probléma a spanyolnál,úgyhogy ezen felesleges szervezetelsavasításba és idegsejt-gyilkolásba kezdj,hiszen azon sem akadunk ki újra és újra,hogy a Nap Keleten kel,Nyugaton nyugszik,a fák északi oldala mohás,Alonso pedig haladéktalanul szót emel,ha igazságtalanság éri.Ráadásul ma még joggal is tette,pedig esetében ez nem is kritérium. smile.gif
Szerintem pedig ez a malaccsordázás ásítozósan unalmas,úgyhogy vagy keresgéljetek egy újabb szófordulatot,vagy fogadjátok el,hogy a Szerencse nem áll akárki mellé,ráadásul Button nem csupán előle esett ki,hanem Hamiltonon kívül mindenki elől,tehát mindenki előnyére szolgált,Vettel és Webber viszont mögüle,azaz az édesmindegy kategóriát gazdagították.
És végül,mintegy mai esszenciaként egy kis Befana-féle szabadegyetem ismétlésül:"A világon kétféleképpen lehet előre jutni:saját igyekezetünkből és mások hibáinak árán".Tehát nem Alonso találta fel ezt a stratégiát.
Továbbra sem értem,hogy mi bőszít ennyire... blink.gif unsure.gif Vettelre és/vagy Buttonra fogadtál és buktad a suskát?

szerencsés -
1. <személy> mázlista [biz]
2. <helyzet, körülmény> kedvező
[köz] 1. szerencsés flótás; a szerencse fia; kegyeli a szerencse; burokban/ szerencsés csillag alatt született; malaca / disznója van wink.gif ; ördöge van;kihúzta a lutrit; megütötte a főnyereményt; megfogta az Isten lábát;
<megúszta a bajt> vigyázott rá az őrangyala [köz] több a szerencséje,mint az esze; kedvez neki a kocka; malmára jár a víz; jó órában / jó planéta alatt született; csillaga van; elkapta a szürke ló farkát laugh.gif [táj] mákja van; jól jár a lapja[szleng]
Szegény ló! tongue.gif
forrás:Szinoníma szótár smile.gif
zola79
IDÉZET(Zava @ Sep 9 2012, 09:59) *

Indiában volt egyáltalán versenyen. Koreát azt biztosra tudom, hogy ott még nem versenyzett. Két ismeretlen pálya... jó lesz az.
Dankson
Engem csak az zavar h Button önhibáján kívül esett ki a VB címért való harcból gyakorlatilag, amikor a McLaren felerősödött. Hamilton remélem nem hagyja el magát és behúzza, de akkor kurva gyorsan írjon alá biggrin.gif Button meg gyűjtsön erőt jövőre h visszavágjon keményen, és nem legyek ilyen 5-6 futamos csipkerózsika álom sem a csapat sem az ő részéről. Akkor elégedett leszek.
Zava
IDÉZET(zola79 @ Sep 9 2012, 10:08) *
Indiában volt egyáltalán versenyen. Koreát azt biztosra tudom, hogy ott még nem versenyzett. Két ismeretlen pálya... jó lesz az.

a pályát tavaly adták át, szóval nem hiszem hogy volt már ott. tongue.gif
meg azt sem, hogy szimulátorral + szabadedzésekkel ne tudná megtanulni rendesen a pályát a hétvége éles részére.
Zoli
IDÉZET(forza @ Sep 9 2012, 09:59) *

Én simán kinézem a Ferrariból, hogy még egy évig hagyják bohóckodni. Amúgy meg nem biztos, hogy maga mögött tudta volna tartani Alonsót.

A másik, hogy a Ferrari (a jelenlegi) 3. helyét a konstruktőriben igen nagy részben Massának köszönheti. 47 ponttal vannak lemaradva a Red Bulltól (Massának is 47 pontja van), tehát "simán" vezethetnék a konstruktőrit is. De nem, most van egy necces 3. helyük. Igazából meg is érdemlik.
Clyde
IDÉZET(Mochok85 @ Sep 9 2012, 08:23) *
Mennyé fészbukra cikkecskéket írogatni, ne itt rontsad a levegőt!

Te meg ennyit se tudsz.
Ja, es nem is fizetnek meg erte.

(hogy ertsd: Nem vagyunk egy sulycsoport.)
Zava
IDÉZET(Zoli @ Sep 9 2012, 10:10) *
Én simán kinézem a Ferrariból, hogy még egy évig hagyják bohóckodni. Amúgy meg nem biztos, hogy maga mögött tudta volna tartani Alonsót.

A másik, hogy a Ferrari (a jelenlegi) 3. helyét a konstruktőriben igen nagy részben Massának köszönheti. 47 ponttal vannak lemaradva a Red Bulltól (Massának is 47 pontja van), tehát "simán" vezethetnék a konstruktőrit is. De nem, most van egy necces 3. helyük. Igazából meg is érdemlik.

mindezt egy hetedik erő ferkával. durva smile.gif
Zava
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 10:10) *
Te meg ennyit se tudsz.
Ja, es nem is fizetnek meg erte.

(hogy ertsd: Nem vagyunk egy sulycsoport.)

jól van, újságíró vagy, tudjuk már mindannyian, ügyes vagy. *fejed paskolása*
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.