Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2012 FORMULA 1 GRAND PRIX OF EUROPE
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Clyde
Perez! rolleyes.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Jun 10 2012, 10:04) *
Perez! rolleyes.gif

Semmi Bruno Senna? tongue.gif

Grozsan!
Zava
csukott szemmel görgettem egyet a listán, akinél megáll arra megy, kb így dőlnek el idén a győzelmek.
Rajkón állt meg, eskü!
Kimo
IDÉZET(Zava @ Jun 10 2012, 10:11) *
csukott szemmel görgettem egyet a listán, akinél megáll arra megy, kb így dőlnek el idén a győzelmek.
Rajkón állt meg, eskü!

nyomtam egyet Di Restára, a futam elején jól ment a csávó, hátha beletalálnak most végig.
still
Rajkón állt meg, eskü!

Mondjuk neked nem nehéz, az esetek 80 százalékában valamelyik szerelmedre böksz.
Zava
IDÉZET(still @ Jun 10 2012, 10:13) *
Mondjuk neked nem nehéz, az esetek 80 százalékában valamelyik szerelmedre böksz.

egész pontosan 83%, múltkor megbeszéltük hogy 5/6. nem voltál itt?
Clyde
IDÉZET(still @ Jun 10 2012, 10:10) *
Semmi Bruno Senna? tongue.gif

Grozsan!

SOHA! Ez a kamu ize nem nyerhet! tongue.gif
still
IDÉZET(Zava @ Jun 10 2012, 10:14) *
egész pontosan 83%, múltkor megbeszéltük hogy 5/6. nem voltál itt?

Nem, de majdnem eltaláltam! cool.gif
still
IDÉZET(Clyde @ Jun 10 2012, 10:14) *

Most Sennáról beszélsz?
Lóri
Elérkeztünk a 7-hez, és ez f1es berkekben eléggé ismert szám. Itt meg fog állni a vonat, valaki duplázni fog. De ki? unsure.gif Valenciat egyébként mihez lehetne a legjobban hasonlítani az eddig lefutott pályák közül? A Ferrarit itt is jónak várom, illetve a RedBull-t is. A mekiben pedig reménykedem. Lewisra teszek.
Zava
IDÉZET(Clyde @ Jun 10 2012, 10:14) *

hát valóban elég nagy kamu, de én azt hittem hogy te szurkolsz Brunónak. unsure.gif
Zava
IDÉZET(still @ Jun 10 2012, 10:16) *
Most Sennáról beszélsz?

picsába, megelőztél. sad.gif
Clyde
A kovetkezo van:

Perez nyer, mert megis el tudjak fogadni a spanyol rajongok is, meg poen, ha otthol veri meg vegul Alonsot, kell a nezettseg. smile.gif

Lajos ha vegre alairja a szerzodeset mostanaban, akkor konstans lesz, de ehhez kell sok szex is Nicolelal, kulonben jonnek megint a problemak.
Alonso szep helyen van most meg, de ez nem marad itt, hiaba szurkol neki a total elfogulatlan magyar szakkommentatorsag.
Vettel lesz Lajos kihivoja ev vegeig, ha letudjak a kotelezo epp miert nem felelsz meg a szabalyoknak musort.
Webber arra gyur, hogy menjen Massa helyere.
Rosberg almodozhat egy jobb autorol tovabbra is, vagy masik csapattol. Igazabol tenyleg megerdemelne egy gyoztes autot mar, 3x kipipalni egy 7x-es vbot, nem semmi.
Rajkorol mar most kiderult hogy disznek van itt, ok hogy nem egett be mint MS, de mar bele is szurkult a mezonybe.
Grosjean epp ezert veri meg, mert benne meg van bizonyitasi vagy, es tobb mint Kimiben.
Button iden nem tudja merre van elore. biggrin.gif
Perezben viccet felreteve ha nem is most, de benne van egy meglepetesgyozelem. Detto top csapat erett.
Maldiban sztem ennyi volt, pontocskak meg meglesznek, de nem tudok hinni abban, hogy pl. meg iden 1x is dobogora erne.
Kobajancsi jobban jar, ha keres maganak uj szeriat, F1-ben elorebb nem lesz, hatrebb felesleles.
di Recska - halal unalom, en meg MS helyere se tennem be, annyira unalmas. biggrin.gif
B. Senna, legalabb fejezhesse be az evet, ha megverne a rapszodikusan teljesito Maldit, neki mar az is csoda lenne, de hajra
Massa - menjen szimulatorozni.
Hulkenberg - total csalodas, maradt volna inkabb Sutil...
Verne: 0
Ricciardo 00 - es a legszebb, hogyí nincs komoly utanpotlasa mar a RB Junior teamnek...
MS - nem, nem sajnalom meg. Nyugdij, es dicstelen visszavonulas jar neki, fanjainak meg permban. tongue.gif

Tobbiek szora sem erdemesek.
stoke
Ahogy írtam, ezt egy Toleman fogja nyerni. Raikkonenre tippeltem, de mehetett volna Grosjeanra is.
amegmondo
IDÉZET(Lóri @ Jun 10 2012, 10:16) *
Elérkeztünk a 7-hez, és ez f1es berkekben eléggé ismert szám. Itt meg fog állni a vonat, valaki duplázni fog. De ki? unsure.gif Valenciat egyébként mihez lehetne a legjobban hasonlítani az eddig lefutott pályák közül? A Ferrarit itt is jónak várom, illetve a RedBull-t is. A mekiben pedig reménykedem. Lewisra teszek.

Van egy olyan érzésem, hogy a pályahőmérséklet nagyobb szerepet fog játszani mint a pályakarakterisztika
Eulo
IDÉZET(Clyde @ Jun 10 2012, 10:26) *
A kovetkezo van:

Perez nyer, mert megis el tudjak fogadni a spanyol rajongok is, meg poen, ha otthol veri meg vegul Alonsot, kell a nezettseg. smile.gif

Lajos ha vegre alairja a szerzodeset mostanaban, akkor konstans lesz, de ehhez kell sok szex is Nicolelal, kulonben jonnek megint a problemak.
Alonso szep helyen van most meg, de ez nem marad itt, hiaba szurkol neki a total elfogulatlan magyar szakkommentatorsag.
Vettel lesz Lajos kihivoja ev vegeig, ha letudjak a kotelezo epp miert nem felelsz meg a szabalyoknak musort.
Rosberg almodozhat egy jobb autorol tovabbra is, vagy masik csapattol. Igazabol tenyleg megerdemelne egy gyoztes autot mar, 3x kipipalni egy 7x-es vbot, nem semmi.
Rajkorol mar most kiderult hogy disznek van itt, ok hogy nem egett be mint MS, de mar bele is szurkult a mezonybe.
Grosjean epp ezert veri meg, mert benne meg van bizonyitasi vagy, es tobb mint Kimiben.
Perezben viccet felreteve ha nem is most, de benne van egy meglepetesgyozelem. Detto top csapat erett.
Maldiban sztem ennyi volt, pontocskak meg meglesznek, de nem tudok hinni abban, hogy pl. meg iden 1x is dobogora erne.
Kobajancsi jobban jar, ha keres maganak uj szeriat, F1-ben elorebb nem lesz, hatrebb felesleles.
di Recska - halal unalom, en meg MS helyere se tennem be, annyira unalmas. biggrin.gif
B. Senna, legalabb fejezhesse be az evet, ha megverne a rapszodikusan teljesito Maldit, neki mar az is csoda lenne, de hajra
Ricciardo 00 - es a legszebb, hogyí nincs komoly utanpotlasa mar a RB Junior teamnek...
MS - nem, nem sajnalom meg. Nyugdij, es dicstelen visszavonulas jar neki, fanjainak meg permban. tongue.gif

Azért ez epic komment. biggrin.gif
Zava
Rajkón állt meg, eskü!

na jó, ha nem lesz 8/8, akkor viszont Vettel, azért ő ezen a szaron elég jól szokott menni, már toroval is Q2t nyert itt, Ascanelli állítása szerint itt találta meg a benne rejlő sebességet (egész jó kis cikk amúgy)
amegmondo
IDÉZET(Zava @ Jun 11 2012, 12:30) *
na jó, ha nem lesz 8/8, akkor viszont Vettel, azért ő ezen a szaron elég jól szokott menni, már toroval is Q2t nyert itt, Ascanelli állítása szerint itt találta meg a benne rejlő sebességet (egész jó kis cikk amúgy)

Én rá szavaztam, pályahő ide vagy oda, ezen a szaron van 250 kanyar, ez pedig a csigaevők motorjának kedvez szerintem, plusz Vettel valóban jól szokott itt menni
Vittorio
A kovetkezo van:

+1
annyit hozzátennék, hogy Raikkonen-t és Kobayashi-t még nem temetném, habár tényleg eléggé hullámzó a teljesítményük.
Hülkenberg nekem is nagy csalódás, emellett di Resta sem mutat szerintem semmi olyat, ami alapján top pilóta lenne.

Amúgy: szerintem ezt a kikötői nemtudommit, amit pályának és Valencia Street Circuit-nak hívnak, Vettel nyeri majd. De remélem nem így lesz.
Lóri
IDÉZET(amegmondo @ Jun 10 2012, 11:54) *
Van egy olyan érzésem, hogy a pályahőmérséklet nagyobb szerepet fog játszani mint a pályakarakterisztika

Ha a további évekre is ez lesz a jellemző, akkor az autótervező mérnököket ki is lehetne rúgni. biggrin.gif Úgy sem az számít, ki milyen erős autót épít, hanem, hogy kinek van szerencséje egy adott hétvégén.
hunnylander
IDÉZET(Euloálius @ Jun 11 2012, 12:01) *
Azért ez epic komment. biggrin.gif

+1

Egyébként a 0+00-ról (STR) van egy konspiráció is. Sokaknak ez a legszilárdabb 'bizonyíték', jel arra, hogy Lewis már aláírt a Red Bull-hoz, ugyanis azzal, hogy betettek két totál újoncot az STR-hez, Red Bulléknak eszük ágában sem volt belőlük 2013-ra Webber-pótlékot nevelni. Még, ha valamelyik tehetséges is lenne, 1 év STR-rel ki nem lehet nevelni olyan szintre, hogy mehessen a legtopabb topcsapathoz, amelyik egyéni és konstruktőri címekre gyúr minden évben. (A konstruktőri a nagy lóvé egyébként.)

Én nem szeretném, ha Lewis elhagyná a McLarent, de valljuk be, van benne ráció, hogy Lewisnak már talán előszerződése van a Red Bullhoz és, hogy az STR jelenleg nem nevel pilótát az RBR-nek 2013-ra.
Lóri
IDÉZET(hunnylander @ Jun 11 2012, 10:39) *
+1

Egyébként a 0+00-ról (STR) van egy konspiráció is. Sokaknak ez a legszilárdabb 'bizonyíték', jel arra, hogy Lewis már aláírt a Red Bull-hoz, ugyanis azzal, hogy betettek két totál újoncot az STR-hez, Red Bulléknak eszük ágában sem volt belőlük 2013-ra Webber-pótlékot nevelni. Még, ha valamelyik tehetséges is lenne, 1 év STR-rel ki nem lehet nevelni olyan szintre, hogy mehessen a legtopabb topcsapathoz, amelyik egyéni és konstruktőri címekre gyúr minden évben. (A konstruktőri a nagy lóvé egyébként.)

Én nem szeretném, ha Lewis elhagyná a McLarent, de valljuk be, van benne ráció, hogy Lewisnak már talán előszerződése van a Red Bullhoz és, hogy az STR jelenleg nem nevel pilótát az RBR-nek 2013-ra.

Ezt jól esett most olvasni, ha fikció, ha nem. smile.gif Remélem így lesz, de mindenképp jó lenne, ha megnyerné a címet idén a mekinek, és úgy távozna.
Triki Lauda
IDÉZET(hunnylander @ Jun 11 2012, 10:39) *
+1

Ha elmenne drukkolnál neki?
Az egyik felem azt mondja, hogy hosszú távon a Mclaren az egyik legjobb opció egyértelműen, viszont kéne neki új kihívás is, egy másik csapatban.
A másik, hogy még évekig nem szeretném nézni a Hamilton-Button párost. Egy Vettel-Hamiltontól meg már látatlanban alhasi vérbőségem van...bár ha ő meg ferrarizni fog...(bocs, Ferrááári) smile.gif
Syd_Barrett
A kovetkezo van:

azért nagy hiba lenne nem elismerni, hogy ez a komment király biggrin.gif. még a kimis részében is látok igazságot sajnos...

Hamiltonnal kapcsolatban: én azt szeretném (tudnom, nem kívánságműsor) ha a Mercibe menne, visszavonultatná a Mestert, ott Rozival azért egy q* jó csapatot alkotnának (bár nekem Buttonnel sincs bajom). de erre túl nagy esélyt nem adnék, a red bullos verzió szerintem is valószínűbb, Mihály helyére pedig inkább Di Resta.

Valenciát pedig behúzza Vettel.
hunnylander
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 11 2012, 11:05) *
Ha elmenne drukkolnál neki?
Az egyik felem azt mondja, hogy hosszú távon a Mclaren az egyik legjobb opció egyértelműen, viszont kéne neki új kihívás is, egy másik csapatban.
A másik, hogy még évekig nem szeretném nézni a Hamilton-Button párost. Egy Vettel-Hamiltontól meg már látatlanban alhasi vérbőségem van...bár ha ő meg ferrarizni fog...(bocs, Ferrááári) smile.gif

Kettészakadnék. sad.gif De biztos drukkolnék neki, mert más pilóta untatna. Hamilton körül vagy problémák, viták vannak vagy nagyot alakít. Engem valahogy csak az érdekes-problémás pilóták tudnak szórakoztatni ebben a sportban.

Szvsz, buta/balga/éretlen/bolond, ha elhagyja a McLarent, mert:

- az ő karrierje így lehetne igazán különleges, ha teljesen a McLarennél töltené és onnan vonulna vissza

Már 96 futamon indult a McLarennél, és közismert, hogy 13 éves kora óta volt szerződése velük, járt a csapathoz, része a csapatnak. (Elő kéne kaparni az idevonatkozó kimutatásokat, mintha már ő lenne vagy hamarosan az lehetne, aki a legtöbbet versenyzett folyamatosan a McLaren számára, főleg azok között, akik csak a McLarennél versenyezetek. És még csak 27 éves.)

- sekélyesen, sziruposan hangozhat, de számomra a hűségről, becsületről és tiszteletről szól(na) ez a döntés

- a narancs McLaren F1 LM-mel mi lesz? Lewisnak csak ebben is befejezetlen munkája van. Megfutamodik? Felrúgja az egyezséget? Nem akar 3 bajnoki címet szerezni a McLarennel, pont az akinek a pédaképe Ayrton Senna?

- nem hiszek benne, hogy más csapatnál szerencsésebb versenyző lesz, ő alapvetően vonzza a bajt és sok az irigye, illetve már be van skatulyázva a stewardok szemszögéből, ő ettől már nem fog szabadulni

- nem hiszek benne, hogy a Red Bull hosszútávon olyan szinten fog maradni, mint a McLaren, Newey hamarosan visszavonul

- a Red Bull közel sem akkora és olyan F1 márka, mint a McLaren

- Lewis nem akar ingyen P12-őt? Lewis aktív részese és haszonélvezője lehetne a McLaren autógyártásának és a McLaren GT versenyzésének is! Sportautókat reklámozni elegánsabb, mint energiaitalt. Nemesebb, szórakoztatóbb egy autóversenyző számára.

- nem akar GT és Le Mans projekteket a McLarennel az F1-es karrierje után? Úgy akar majd visszakujtorogni?

- Button néhány éven belül visszavonulhat, más kihívásokat akarhat, pl. triatlon, Lewis centerré válhatna a McLarenné karrierje legjobb éveire.

- 2014-ben nem lesz jelentős aero-váltás, vissza lett lőve, felesleges Neweyhoz rohanni

- ha távozna a McLarentől, akkor is megkapná, hogy megfutamodott meg kell neki a jobb autó, mert ezzel nem ment, 'megkapta a jó autókat újonckorátol és csak egy címet kapart össze velük, azt is mázlival blablabla'

- ez így sovány Lewis, ne fuss el, érezned kell, hogy mi a helyes döntés!

- az 1-est elvinni meg már a hálátlanság, szemétség kategória...
Triki Lauda
IDÉZET
Szvsz, buta/balga/éretlen/bolond, ha elhagyja a McLarent, mert:

- az ő karrierje így lehetne igazán különleges, ha teljesen a McLarennél töltené és onnan vonulna vissza

Már 96 futamon indult a McLarennél, és közismert, hogy 13 éves kora óta volt szerződése velük, járt a csapathoz, része a csapatnak. (Elő kéne kaparni az idevonatkozó kimutatásokat, mintha már ő lenne vagy hamarosan az lehetne, aki a legtöbbet versenyzett folyamatosan a McLaren számára, főleg azok között, akik csak a McLarennél versenyezetek. És még csak 27 éves.)

- sekélyesen, sziruposan hangozhat, de számomra a hűségről, becsületről és tiszteletről szól(na) ez a döntés

Szerintem max Prost lehet előtte 7 szezonnal 3 vb címmel.

IDÉZET
- a narancs McLaren F1 LM-mel mi lesz? Lewisnak csak ebben is befejezetlen munkája van. Megfutamodik? Felrúgja az egyezséget? Nem akar 3 bajnoki címet szerezni a McLarennel, pont az akinek a pédaképe Ayrton Senna?

Hamilotn egyik legnagyobb achilles pontjának tartom a wannabe sennaságot. Ő akkor lesz a csúcson, ha Hamilton akar lenni, hálisten mostanában egyre ritkábban hallom tőle ezt a fasságot, úgyhogy fejlődik.smile.gif

IDÉZET
- nem hiszek benne, hogy más csapatnál szerencsésebb versenyző lesz, ő alapvetően vonzza a bajt és sok az irigye, illetve már be van skatulyázva a stewardok szemszögéből, ő ettől már nem fog szabadulni

- nem hiszek benne, hogy a Red Bull hosszútávon olyan szinten fog maradni, mint a McLaren, Newey hamarosan visszavonul

- a Red Bull közel sem akkora és olyan F1 márka, mint a McLaren

Én sem hiszem, hogy máshol jobb kocsit adnának alá, de az embernek időnként környezetváltozásra van szüksége, hogy előhozzon olyan képességeket, amik egy megszokott helyen rejtve maradnak, tehát mint versenyző jobbá válhatna a csapatváltás által.

IDÉZET
- Lewis nem akar ingyen P12-őt? Lewis aktív részese és haszonélvezője lehetne a McLaren autógyártásának és a McLaren GT versenyzésének is! Sportautókat reklámozni elegánsabb, mint energiaitalt. Nemesebb, szórakoztatóbb egy autóversenyző számára.

Én mondjuk akarhatnék ingyen, de ő bármikor vehet tízet is pénzért.

IDÉZET
- Button néhány éven belül visszavonulhat, más kihívásokat akarhat, pl. triatlon, Lewis centerré válhatna a McLarenné karrierje legjobb éveire.

Pont ez az, hogy még egy pár évet kéne Button mellett vezetnie és itt nem számítok nagy izgalmakra. Ebben a felállásban akkor jöhetne váratlan tűzijáték, ha olyan kocsit csinálna a Mclaren, ahol ők ketten meccselnek a vb címért. Akkor kijöhetne még valami rajtett feszkó, de így állóvíz közeli az egész. Arról nem szólva, hogy ha komolyan veszik az egyéni vb-t, akkor Puttonyt lassan be kell rakni Lajos mögé, különben esélyük sem lesz Alfonz ellen, aki most is simán hozta volna a 18 pontot, ha nem balfasz a Ferrari.

IDÉZET
- 2014-ben nem lesz jelentős aero-váltás, vissza lett lőve, felesleges Neweyhoz rohanni

Emiatt lehet valóban felesleges

IDÉZET
- ha távozna a McLarentől, akkor is megkapná, hogy megfutamodott meg kell neki a jobb autó, mert ezzel nem ment, 'megkapta a jó autókat újonckorátol és csak egy címet kapart össze velük, azt is mázlival blablabla'

- ez így sovány Lewis, ne fuss el, érezned kell, hogy mi a helyes döntés!

- az 1-est elvinni meg már a hálátlanság, szemétség kategória...

Pont vb címmel a zsebében nem vádolhatnák ezzel, hiszen akkor a legjobb kocsit adja fel egy bizonytalanért.
És nem az egyest elvinni lenne szemétség, mert az bizonyos szabályok szerint kerül kiosztásra, hanem pont vb-ként távozni lenne szép búcsú.
Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Jun 10 2012, 10:16) *

Kb., mint Kanada és Bahrein ötvözve. Szal RB jó lehet itt is. Ferraritól maximum Silvertsone-ban várok fölényes győzelmet leghamarabb.
Lóri
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 11 2012, 03:04) *
Kb., mint Kanada és Bahrein ötvözve. Szal RB jó lehet itt is. Ferraritól maximum Silvertsone-ban várok fölényes győzelmet leghamarabb.

Igen, én is így gondolom. Silverstone a mekinek is fog feküdni szerintem, legalábbis, ha Barcelonából indul ki az ember.
Dankson
Perez or Schumacher
Ferrarista
IDÉZET(Pepperoni @ Jun 11 2012, 03:04) *

Van még előtte egy híressé vált Hockenheim is, szerintemott is versenyképesek lesznek.
Effegy
Én a gumikeverékeket is nézem azért:
Valenciában a lágy és a közepes, Silverstone-ban pedig Spanyolország után ismét két nem "szomszédos" keveréket használhatnak a csapatok: a keményet és a lágyat.
Hockenheim meg Silverstone után lesz.
Mochok85
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 11 2012, 02:30) *
Szerintem max Prost lehet előtte 7 szezonnal 3 vb címmel.

Hamilotn egyik legnagyobb achilles pontjának tartom a wannabe sennaságot. Ő akkor lesz a csúcson, ha Hamilton akar lenni, hálisten mostanában egyre ritkábban hallom tőle ezt a fasságot, úgyhogy fejlődik.smile.gif

Én sem hiszem, hogy máshol jobb kocsit adnának alá, de az embernek időnként környezetváltozásra van szüksége, hogy előhozzon olyan képességeket, amik egy megszokott helyen rejtve maradnak, tehát mint versenyző jobbá válhatna a csapatváltás által.

Én mondjuk akarhatnék ingyen, de ő bármikor vehet tízet is pénzért.

Pont ez az, hogy még egy pár évet kéne Button mellett vezetnie és itt nem számítok nagy izgalmakra. Ebben a felállásban akkor jöhetne váratlan tűzijáték, ha olyan kocsit csinálna a Mclaren, ahol ők ketten meccselnek a vb címért. Akkor kijöhetne még valami rajtett feszkó, de így állóvíz közeli az egész. Arról nem szólva, hogy ha komolyan veszik az egyéni vb-t, akkor Puttonyt lassan be kell rakni Lajos mögé, különben esélyük sem lesz Alfonz ellen, aki most is simán hozta volna a 18 pontot, ha nem balfasz a Ferrari.

Emiatt lehet valóban felesleges

Pont vb címmel a zsebében nem vádolhatnák ezzel, hiszen akkor a legjobb kocsit adja fel egy bizonytalanért.
És nem az egyest elvinni lenne szemétség, mert az bizonyos szabályok szerint kerül kiosztásra, hanem pont vb-ként távozni lenne szép búcsú.

Nem tudom mennyire gondolkodik ilyen módon de így a Mekinél még patriota is egy full brit csapatnál!
Dream
Remélem Schumacher fog nyerni. Bruno...mondjuk egy top tíz már szép lenne. A többi nem izgat smile.gif
Lóri
IDÉZET(Dream @ Jun 11 2012, 08:43) *
Remélem Schumacher fog nyerni. Bruno...mondjuk egy top tíz már szép lenne. A többi nem izgat smile.gif

Már értem miért ez a nickneved.
Dream
Ez nem álom, legalábbis Schumi győzelme. tongue.gif Simán benne van, ha nem romlik el az autója.
Zava
IDÉZET(Lóri @ Jun 11 2012, 08:46) *
Már értem miért ez a nickneved.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif gheccc!! biggrin.gif
Dream
IDÉZET(Zava @ Jun 11 2012, 08:48) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif gheccc!! biggrin.gif

Ez olyan nagy poén? Nem túl nagy az ingerküszöböd laugh.gif
Lóri
IDÉZET(Dream @ Jun 11 2012, 08:49) *
Ez olyan nagy poén? Nem túl nagy az ingerküszöböd laugh.gif

Szerintem azon nevetett, hogy csak most vettem észre ezt. Egyébként azért most vettem észre ezt: 1: Mert számomra újnak tűnsz, vagy keveset írsz. 2: Most látom először, hogy Schumacher győzelmet remélsz.
Dream
Új vagyok, keveset írok, mindíg Schumacher győzelmet remélek. smile.gif
befana
Rajkón állt meg, eskü!

Na jóóó,de hozzá kellett is görgetni lefelé. tongue.gif Lássuk be,ezzel a technikával nehéz lett volna Hamiltonra vagy Alonsóra voksolnod. wink.gif smile.gif
Lóri
IDÉZET(befana @ Jun 11 2012, 09:07) *
Na jóóó,de hozzá kellett is görgetni lefelé. tongue.gif Lássuk be,ezzel a technikával nehéz lett volna Hamiltonra vagy Alonsóra voksolnod. wink.gif smile.gif

Egyáltalán, hogy lehet, illetve miért kell görgetni rajta? Én alapból látom az egészet, sőt még hunny hozzászólásának a felső részét is. 800x600-ba neteznek egyesek? biggrin.gif
Zava
IDÉZET(Lóri @ Jun 11 2012, 09:43) *
Egyáltalán, hogy lehet, illetve miért kell görgetni rajta? Én alapból látom az egészet, sőt még hunny hozzászólásának a felső részét is. 800x600-ba neteznek egyesek? biggrin.gif

görgettem az egeret fel-le, aztán ahol megáll. ez pont ugyanúgy lehetett volna így Alonso, meg Schumi is.
(1366*768, laptopképernyő nem olyan magas)
Lóri
IDÉZET(Zava @ Jun 11 2012, 09:49) *
görgettem az egeret fel-le, aztán ahol megáll. ez pont ugyanúgy lehetett volna így Alonso, meg Schumi is.

Már vágom, oké. Csak elsőre kicst furcsának tűnt, azt hittem nem látod az összes pilótát egy képernyőn.
Zava
IDÉZET(Lóri @ Jun 11 2012, 09:50) *
Már vágom, oké. Csak elsőre kicst furcsának tűnt, azt hittem nem látod az összes pilótát egy képernyőn.

hát onnan hogy "vagy az első duplázó", pont addig látom hogy "már szavaztál". de azt hiszem ezt kitárgyaltuk! rolleyes.gif
Effegy
IDÉZET(Zava @ Jun 11 2012, 09:49) *
(1366*768, laptopképernyő nem olyan magas)

Nekem Webber jött ki. laugh.gif Lehet most inkább nem repül kovába hanem nyer...ebben a szezonban már semmi nem lepne meg.
Lóri
IDÉZET(Zava @ Jun 11 2012, 09:52) *
hát onnan hogy "vagy az első duplázó", pont addig látom hogy "már szavaztál". de azt hiszem ezt kitárgyaltuk! rolleyes.gif

Pedig ez nem egy elhanyagolható téma volt!
Eulo
IDÉZET(Effegy @ Jun 11 2012, 09:59) *
Nekem Webber jött ki. laugh.gif Lehet most inkább nem repül kovába hanem nyer...ebben a szezonban már semmi nem lepne meg.

Valenciában nagyon tré szokott lenni az ausztrál. Tavaly volt a legjobb futama itt, pedig Lonzó is legyűrte a jóval gyengébb Ferkával.
TriColor
Alonso nyer, Hamilton és Rosberg dobogón, Buttont a tizenötbe sem várom.
Ronda
az első duplázót várom: Vettel.
Zoli
Alonso duplázni fog! cool.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.