Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kiss Norbert
F1világ Fórum > F1világ > Más versenysorozatok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Triki Lauda
Adják valahol élőben a jaramai futamot? Stream?
Triki Lauda
live timing
Zava
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 9 2012, 09:20) *

na de mi történt vele? szétesett a verda a mért körön, vagy odacsapta? mert ha jól látom ő az egyetlen aki nem fejezte be...
Triki Lauda
IDÉZET(Zava @ Jun 9 2012, 12:04) *
na de mi történt vele? szétesett a verda a mért körön, vagy odacsapta? mert ha jól látom ő az egyetlen aki nem fejezte be...

Még nem tudni. De Vojtisek is 15 mp-et kapott az elsőtől. Egyelőre lassú a kamion, de legalább megbízhatatlan.

szerk: Az első körben megállt, aminek mennie kellett volna.
Lóri
Ez tény, hogy ő Magyarország leggyorsabb túraautó pilótája?
Triki Lauda
IDÉZET(Lóri @ Jun 9 2012, 03:01) *
Ez tény, hogy ő Magyarország leggyorsabb túraautó pilótája?

Igen.
Triki Lauda
Frankó, egy komplett kuka hétvége. Bejött a jóslat a Newey style-lal kapcsolatban, de cserébe nem is gyors a kocsi (egyelőre).smile.gif
Boldog_Bobby
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 9 2012, 04:56) *
Frankó, egy komplett kuka hétvége. Bejött a jóslat a Newey style-lal kapcsolatban, de cserébe nem is gyors a kocsi (egyelőre).smile.gif

Azt hittem eddig, hogy ez a kamionos téma nem prototípus, már abból a szempontból, hogy "egyen" versenykamionokat kapnak az adott gyártóktól, mint a a WTCC-ben is.
Triki Lauda
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Jun 9 2012, 05:10) *
Azt hittem eddig, hogy ez a kamionos téma nem prototípus, már abból a szempontból, hogy "egyen" versenykamionokat kapnak az adott gyártóktól, mint a a WTCC-ben is.

Ez teljesen új fejlesztés, eleve nem lett kész az első négy versenyre, most az időmérő első körében megadta magát valami elektronikus bizbasz, az első futamon utolsó helyről 3 kör alatt feljött a 12. helyre, aztán meghalt a kuplung.
A második versenyen lehet el sem tudott indulni, legalábbis a live timingon nem jelent meg. Vojtisek alatt is csak 5 kört bírt, szóval eddig gyász...
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 9 2012, 05:42) *
Ez teljesen új fejlesztés, eleve nem lett kész az első négy versenyre, most az időmérő első körében megadta magát valami elektronikus bizbasz, az első futamon utolsó helyről 3 kör alatt feljött a 12. helyre, aztán meghalt a kuplung.
A második versenyen lehet el sem tudott indulni, legalábbis a live timingon nem jelent meg. Vojtisek alatt is csak 5 kört bírt, szóval eddig gyász...

Az első 8 futamon nem indultak, a múltkor azt mondták eurosporton. Állítólag 4 futam van egy versenyhétvégén, és az első két fordulót hagyták ki. Az első 8 futamból meg is nyert 5-öt Jochen Hahn (vagy hogy írják), a tavalyi bajnok.
nm_
A topic cím egy vicc.
still
IDÉZET(nm_ @ Jun 9 2012, 11:26) *
A topic cím egy vicc.

Miért?

Sok szurkolói klubos topikcím is az. Naés?
Triki Lauda
A topic cím egy vicc.

Cáfold meg.
Lóri
IDÉZET(still @ Jun 10 2012, 09:49) *
Miért?

Sok szurkolói klubos topikcím is az. Naés?

Schumacher topicjának valóban vicc a címe. Kovalainen viszont tényleg egy kedvelhető személyiség.
Pepperoni
IDÉZET(Lóri @ Jun 10 2012, 10:40) *
Schumacher topicjának valóban vicc a címe. Kovalainen viszont tényleg egy kedvelhető személyiség.

Lóri Te saját magad tartod a legjobbnak tongue.gif
still
IDÉZET(Lóri @ Jun 10 2012, 10:40) *

Sennásként azt kell mondjam, hogy a Bruno Senna-topik címe sem fedi a valóságot.
Massáé meg pláne.
Triki Lauda
A mai első futamon 8. helyről rajtol, 2,5 mp-re van az éltől, Vojtiseknek kiosztott hármat, ő 15. Egyelőre nagyon lassú a szuperkamion.
Triki Lauda
IDÉZET(still @ Jun 10 2012, 11:43) *
Sennásként azt kell mondjam, hogy a Bruno Senna-topik címe sem fedi a valóságot.
Massáé meg pláne.

Itthon semmilyen szériában senki nem verte meg, még forma renault-val is győzött, bár az egy komolytalan bajnokság volt, Norbi is csak "poénból" indult.
Boldog_Bobby
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 11:44) *
A mai első futamon 8. helyről rajtol, 2,5 mp-re van az éltől, Vojtiseknek kiosztott hármat, ő 15. Egyelőre nagyon lassú a szuperkamion.

Jó kis MP4/19A-nak tűnik a beszámolóid alapján.
Triki Lauda
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Jun 10 2012, 11:51) *
Jó kis MP4/19A-nak tűnik a beszámolóid alapján.

Azt lehetett tudni, hogy egy vakugrás lesz ez az egész, mert valami teljesen újat csináltak. Remélem, hogy sebességben azért lesz még benne potenciál, mert Norbi nagyon áradozott az A-s MAN motorról, azt mondta ég és föld a tavalyihoz képest, annyival erősebb.
Tavaly egyébként volt olyan terv is, hogy Hahn építi meg a gyári kamionját, de nem vállalta végül, nem akart magának konkurenciát, ami érthető.
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 09:32) *
Cáfold meg.

Frentzen / Schumacher. Majd, ha eljön az ideje, talán igaz lehet a topic cím, de addig nem több hangulatkeltésnél.
stoke
IDÉZET(nm_ @ Jun 10 2012, 12:17) *
Frentzen / Schumacher. Majd, ha eljön az ideje, talán igaz lehet a topic cím, de addig nem több hangulatkeltésnél.

És milyen hangulatot kelt?
Lesz frankón thünthethés az Erzsébet-hídon? smile.gif
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ Jun 10 2012, 12:17) *

Huha, tán még a hangulatjelentésben is szerepelni fog. Cáfold meg, ki volt nála gyorsabb itthon túraautóban. Ha nem tudod, attól még ne legyen rossz a hangulatod!
Triki Lauda
Rajt, most!
stoke
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 12:42) *
Rajt, most!

Jelenleg P8. Akkor ez P1 lenne a negyedik verseny rajtrácsán? rolleyes.gif
Triki Lauda
IDÉZET(stoke @ Jun 10 2012, 12:48) *
Jelenleg P8. Akkor ez P1 lenne a negyedik verseny rajtrácsán? rolleyes.gif

Azt hiszem, igen, de mindenképp az élről megy, csak Hahnék 2-2,5 másodperccel gyorsabbak. Az durva, hogy Vojtiseknek stabilan adja a 3,5 másodperceket körönként.
stoke
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 12:56) *
Azt hiszem, igen, de mindenképp az élről megy, csak Hahnék 2-2,5 másodperccel gyorsabbak. Az durva, hogy Vojtiseknek stabilan adja a 3,5 másodperceket körönként.

Erről a Vojtisekről mit lehet tudni?

Ennyit találtam: "25 years of experience, from 1988 still in the TOP 10 FIA ETRC. "
Nem tűnik mondjuk világverőnek...

Na, akkor pole a 4. versenyen. smile.gif

Itt van valami videjó féle. (Nem tudom, melyik kanyar...)

http://www.trucknavarra.com/DirectoJarama.html
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 11:29) *
Huha, tán még a hangulatjelentésben is szerepelni fog. Cáfold meg, ki volt nála gyorsabb itthon túraautóban. Ha nem tudod, attól még ne legyen rossz a hangulatod!

Akkor a cím helyesen: Magyarországon a leggyorsabb túraautó pilóta.

Triki Lauda
IDÉZET(stoke @ Jun 10 2012, 01:07) *
Erről a Vojtisekről mit lehet tudni?

Ennyit találtam: "25 years of experience, from 1988 still in the TOP 10 FIA ETRC. "
Nem tűnik mondjuk világverőnek...

Na, akkor pole a 4. versenyen. smile.gif

Itt van valami videjó féle. (Nem tudom, melyik kanyar...)

http://www.trucknavarra.com/DirectoJarama.html

Én sem tudom mennyire jó, csak annyit, hogy már vagy 20 éve nyomja. Akkora ász biztos nem lehet, ha ugyanolyan kocsival ennyit kap Norbitól.
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ Jun 10 2012, 01:52) *
Akkor a cím helyesen: Magyarországon a leggyorsabb túraautó pilóta.

Tényleg kicsit pontatlan a cím, mert amellett hogy kurva gyors, nem is emlékszem tőle saját hibára, kicsúszásra, vagy ilyesmi. és a tempója mellett nagyon tud vigyázni az autóra. A Seatos időkben ha jól emlékszem két szezont húzott le ugyanabban az autóban és makulátlan állapotban volt, nem csapkodta a rázóköveknek, nem ütötte szét a futóművet, nem volt defektje. Láttam endurance-ban is, holott ő egy igazi sprinter, ott is konstans volt nagyon gyors, hiba nélkül.
Zava
mi lett vele? 6-7. környékén haladt végig (poleból rajtolt?) majd most úgy nézem már több kör hátrány, gondolom kiesett.
stoke
IDÉZET(Zava @ Jun 10 2012, 03:11) *
mi lett vele? 6-7. környékén haladt végig (poleból rajtolt?) majd most úgy nézem már több kör hátrány, gondolom kiesett.

Nem tudom, én már csak azt láttam, hogy nem megy. Mikor csúszott vissza a 6. helyre? A rajtnál?
Triki Lauda
Nem tudom, nekem az első két körben nem volt live timing, aztán megint valami műszaki hiba, majd megírják mi volt az.
Zava
IDÉZET(stoke @ Jun 10 2012, 03:12) *
Nem tudom, én már csak azt láttam, hogy nem megy. Mikor csúszott vissza a 6. helyre? A rajtnál?

az első kör végén asszem már 6. helyre írták, később körökig 7.
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 01:03) *
Tényleg kicsit pontatlan a cím, mert amellett hogy kurva gyors, nem is emlékszem tőle saját hibára, kicsúszásra, vagy ilyesmi. és a tempója mellett nagyon tud vigyázni az autóra. A Seatos időkben ha jól emlékszem két szezont húzott le ugyanabban az autóban és makulátlan állapotban volt, nem csapkodta a rázóköveknek, nem ütötte szét a futóművet, nem volt defektje. Láttam endurance-ban is, holott ő egy igazi sprinter, ott is konstans volt nagyon gyors, hiba nélkül.

Oké, nem cukkolni akartam a kedélyeket, csak szerintem ráérnétek nekiadni ezt a rangot akkor, mikor majd wtcc-ben leiskolázza Micheliszt. Hiszen mondtátok, hogy odatart.
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ Jun 10 2012, 03:58) *
Oké, nem cukkolni akartam a kedélyeket, csak szerintem ráérnétek nekiadni ezt a rangot akkor, mikor majd wtcc-ben leiskolázza Micheliszt. Hiszen mondtátok, hogy odatart.

Nem írtam olyat, hogy leiskolázta Micheliszt, de egy lényegesen gyengébb csapat autójában ülve megverte már, és nem az ő hátvédje volt Wéber, egyedül ment 5-6 Zengős ellen.

Olyan legendás futamai voltak, mint a két évvel ezelőtti Pannónia Ring, ahol kapott a Zengőtől egy Seatot, hogy bemelegítsen a spanyol bajnoki hétvégére. Az utolsó helyről indult a vizes-felszáradó pályán és úgy tört előre, hogy a verseny felénél 20 másodperccel vezetett a teljes nagytúra autós mezőny előtt, amikor behívták a boxba, hogy maga elé engedje őket és ne szóljon bele a bajnokságba.smile.gif
nm_
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 03:12) *
Nem írtam olyat, hogy leiskolázta Micheliszt, de egy lényegesen gyengébb csapat autójában ülve megverte már, és nem az ő hátvédje volt Wéber, egyedül ment 5-6 Zengős ellen.

Olyan legendás futamai voltak, mint a két évvel ezelőtti Pannónia Ring, ahol kapott a Zengőtől egy Seatot, hogy bemelegítsen a spanyol bajnoki hétvégére. Az utolsó helyről indult a vizes-felszáradó pályán és úgy tört előre, hogy a verseny felénél 20 másodperccel vezetett a teljes nagytúra autós mezőny előtt, amikor behívták a boxba, hogy maga elé engedje őket és ne szóljon bele a bajnokságba.smile.gif

durva

akarom látni a wtcc-ben.
Triki Lauda
IDÉZET(nm_ @ Jun 10 2012, 04:32) *
durva

akarom látni a wtcc-ben.

Én már annak is örülnék, ha menne végre alatta ez a kamion.
hunnylander
A topic cím egy vicc.

Pontatlan vagy és félrevezető! tongue.gif

Nézem a böngésző ablakját; "Kiss Norbert - F1világ Fórum - Mozilla Firefox" és vakarom a fejem, hogy mi a baj a topik címével.

Aztán a kommentek kontextusából kiderült, hogy az alcímre utalsz, amit eddig észre se vettem és nem is ismertem. Szinte nem is látok olyan felületet, ahol észrevenném, úgy használom a fórum ezen szekcióját (most is csak a Kiss Norbi szővegre kattintva ugrottam be ide az új hsz-hez). Írom a hsz-t, itt is csak az áll "A téma címe: Kiss Norbert".
stoke
durva

akarom látni a wtcc-ben.

Ha egyszer látod élesben, Te leszel a legnagyobb fanja!
És átjavíttatod majd az "Icamen"-es tetkódat "Kissz Norbi"-ra. cool.gif wink.gif
Triki Lauda
Jarama, beszámoló
Clyde
durva

akarom látni a wtcc-ben.

Jo reggelt.
Bar neked mindegy... biggrin.gif
stoke
IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 10 2012, 06:10) *

Nekem eddig komoly csalódás a szereplésük. Az előzetes nyilatkozatok alapján azt hittem, harcban lehetnek a dobogóért erőből.
Az viszont reményre ad okot, h tudják, van benne potenciál, és hogy a kigyorsításoknál sok benne maradt a gépben.

Hajrá!
Clyde
http://www.oxxoracing.com/hu/index.php?mai...p;cikk=20120624

Javul, de bazdmeg...
stoke
IDÉZET(Clyde @ Jun 24 2012, 07:25) *

Ehhh.
Triki Lauda
Hát ez szomorú, de várható volt hogy nem áll össze a gép. Bár én nagyobb tempóban bíztam már az elején is.
Triki Lauda
Norbi megnyerte az utolsó doningtoni futamot.
still
IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 1 2012, 06:11) *
Norbi megnyerte az utolsó doningtoni futamot.

Nem valami öthelyes büntije volt a futam előtt? Vagy az a harmadikra élt?

Nem semmi, még nem állt össze a technika alatta.
Triki Lauda
IDÉZET(still @ Jul 1 2012, 06:21) *
Nem valami öthelyes büntije volt a futam előtt? Vagy az a harmadikra élt?

Nem semmi, még nem állt össze a technika alatta.

Az a harmadik futamra volt, ahol kiosztottak neki egy tök jogtalan büntit. Ott nyolcadik lett, így a negyedik futamot pole-ból kezdte.
still
IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 1 2012, 06:47) *
Az a harmadik futamra volt, ahol kiosztottak neki egy tök jogtalan büntit. Ott nyolcadik lett, így a negyedik futamot pole-ból kezdte.

Akkor pont jól jött ki belőle.

Az már haladás, hogy végigbírta az élen, eddig mindig elfogyott a technika a végére.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.