Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Montoya még mindig megmondja a frankót... :)
F1világ Fórum > F1világ > Más versenysorozatok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Clyde
Kezdésnek:

IDÉZET
Juan Pablo Montoya was probably enjoying his best oval showing of his Busch season thus fur, running in the top ten all the way until being tapped from behind by Clint Bowyer in turn two with 36 laps to go while fighting for sixth place.

"I just got hit by Clint, I think, he just spun me, for no reason. Didn't see the point there," Montoya said. "It's a disappointing day. We've been competitive in the last few races. We had a great car and an idiot like that just destroys our race. But that's racing."

wink.gif
Clyde
http://embedded-tv.com/wiki/index.php/NASCAR

Itt tudjátok majd LIVE nézni mindig a versenyeit.
Most is kezdődik! smile.gif
peet
Ki is az a Montoya? biggrin.gif smile.gif wink.gif
Clyde

New-Hampshireban 19. lett, 5. helyről indult. Hát többet vártam.

Összetettben NEXTEL: 19., a legjobb rookie.
BUSCH-ban, ahol nem vesz minden versenyen reszt: 22., es nem a legjobb újonc.
pipeppers
IDÉZET(peet @ Jul 1 2007, 09:05) *
Ki is az a Montoya? biggrin.gif smile.gif wink.gif

Ő Montoya rolleyes.gif

És Ő
Sway
A top20-25 körüli eredmény szvsz nagyszerű egy újonctól (pláne, hogy még nem igazán szerzett rutint ovál terén stock-carral).

Ügyes volt, gratulálok! rolleyes.gif
Clyde
IDÉZET(Sway @ Jul 3 2007, 05:14) *
A top20-25 körüli eredmény szvsz nagyszerű egy újonctól (pláne, hogy még nem igazán szerzett rutint ovál terén stock-carral).

Hehe... fanoknak ott ilyet megengednek: tongue.gif

Egyszer en is feliratoztam a Ferrari boxat, annak nem hinnem, hogy ennyire orultek. wink.gif
TCat
IDÉZET(Clyde @ Jul 3 2007, 09:45) *
Hehe... fanoknak ott ilyet megengednek: tongue.gif

Egyszer en is feliratoztam a Ferrari boxat, annak nem hinnem, hogy ennyire orultek. wink.gif

Emlekszem, jo otlet volt... smile.gif
Clyde
Hehe... iwiw-en az igazi Vad Katalin, megjelolte ismerosenek a kezelesemben allo Juan Pablo Montoya-t! biggrin.gif

meets

Hiaba, meg O is tudja, hogy ki a jo! tongue.gif
peet
IDÉZET(Sway @ Jul 3 2007, 06:14) *

Csatlakozom.

Igen jól nyomta eddig és nincs miért szégyenkeznie. Csak így tovább.
Rony001
IDÉZET(Clyde @ Jul 2 2007, 08:32) *

New-Hampshireban 19. lett, 5. helyről indult. Hát többet vártam.

Összetettben NEXTEL: 19., a legjobb rookie.
BUSCH-ban, ahol nem vesz minden versenyen reszt: 22., es nem a legjobb újonc.

Először én is ezt mondtam. Aztán olvastam Montoya nyilatkozatát, hogy rossz volt az autó. Egész hétvégén próbálkoztak a beállításokkal, de nem sikerült megfelelően. Ezért kínlódott. Habár az "okosok" azt mondják nem rossz ez az eredmény ezen a pályán egy ujonctól. Na majd Daytonában!
Clyde
IDÉZET(Rony001 @ Jul 4 2007, 03:55) *
Először én is ezt mondtam. Aztán olvastam Montoya nyilatkozatát, hogy rossz volt az autó. Egész hétvégén próbálkoztak a beállításokkal, de nem sikerült megfelelően. Ezért kínlódott. Habár az "okosok" azt mondják nem rossz ez az eredmény ezen a pályán egy ujonctól. Na majd Daytonában!

Daytonaban mar nyert ugye 24 orast, az onbizalom legalabb megvan, es ment mar ugye rajta NEXTEL-t ev elejen.
Jo lenne egy top 10.

Azert zavar ez a beallitasos musor, mert 1 hete ugyanezt a COT autot elegge jol beallitottak roadra. Ovalra miert nem megy?
Rony001
IDÉZET(Clyde @ Jul 4 2007, 03:59) *
Daytonaban mar nyert ugye 24 orast, az onbizalom legalabb megvan, es ment mar ugye rajta NEXTEL-t ev elejen.
Jo lenne egy top 10.

Azert zavar ez a beallitasos musor, mert 1 hete ugyanezt a COT autot elegge jol beallitottak roadra. Ovalra miert nem megy?

Nem akart fordulni az autó. A kanyarokban alulkormányozott volt. az autó. Roadon nyílván hozzátette Montoya azt a plusszt, amiért kedveljük. Olyan kanyarokban előzött, ahol másnak eszébe sem jutna. Ovalon még nem megy neki annyira.
Clyde
Akit érdekel, hogy pontosan melyik versenyeken indul idén:

NASCAR NEXTEL Cup Renn-Kalender 2007

Ebben nincs benne a Busch-széria.
pipeppers
IDÉZET(Clyde @ Jul 4 2007, 03:59) *
Jo lenne egy top 10.

Talán azért, mert roadon jobban el tudja mondani, hogy hogyan viselkedik alatta ez az autó. De az is lehet, hogy ha road pálya fut alatta, mindegy neki milyenek a beállítások, csak nyomja neki rolleyes.gif
Clyde
--- del, teszt volt ---
Clyde
Buschban 17, helyről Nextelben tulajdonosi pontok alapján mivel esett, a 20. helyről indul.
Gábor
Két Montoya video a ma reggeli Daytona Busch versenyről:

Montoya majdnem kicsúszik a 68-ik körben: http://www.sendspace.com/file/0wuayt [3.25 MB, 19 másodperc]

Utolsó 10 kör: http://www.sendspace.com/file/vf6p3v [148 MB, 15 perc]
Gábor
Köszi a meghívást, Clyde! Majd jönnek a videók a ma esti Spri... őőő... Nextel Cup versenyről is. tongue.gif

Ja, még hozzáteszem, hogy mostantól kezdve a verseny videókat a NASCAR témába fogom tenni és ide a Montoya klubba pedig csak az interjúkat fogom linkelni.
Clyde
IDÉZET(Gábor @ Jul 7 2007, 10:46) *
Köszi a meghívást, Clyde! Majd jönnek a videók a ma esti Spri... őőő... Nextel Cup versenyről is. tongue.gif

Istenkiraly vagy!

Oda be ne tedd a labad tobbe, nem erdemes. wink.gif
Real forum, real people.
Chase
"Please install SopCast Webplayer!"

Installálva van mégsem megy. sad.gif Nem szereti a FireFox-t?
pipeppers
IDÉZET(Chase @ Jul 10 2007, 11:10) *
"Please install SopCast Webplayer!"

Installálva van mégsem megy. sad.gif Nem szereti a FireFox-t?

Az Embedded Tv vagy mi? Eddig tudtad nézni? Mindent engedélyeztél? Nem hiszem hogy köze van a FireFoxhoz.
Chase
IDÉZET(pipeppers @ Jul 11 2007, 11:29) *
Az Embedded Tv vagy mi? Eddig tudtad nézni? Mindent engedélyeztél? Nem hiszem hogy köze van a FireFoxhoz.

Eddig nem néztem, most néztem volna, de hiába installáltam a SopCast webplayer-t, mindig a fenti hibaüzenetet kapom.
Clyde

Montoya und Ganassi: Es passt einfach

Tomondatokban:

Montoya es Ganassi: Egyszeruen mukodik.

- Egy eve irt ala.
- Sokkal jobb neki ez csaladi szempontbol, mint az F1.
- Eladott minden europai ingatlanjat. (sad.gif)
- Nemsokara Charlotteban is lesz egy rezidenciaja, hogy a Ganassi gyar kozeleben lehessen.
- "Ez a srac egyszeruen imadja a versenyzest." - Ganassi
- Montoyaval visszatert a siker is, megnyertek a 24 oras GrandAM daytonai versenyt, Busch versenyt Mexikoban, es Nextel-t Sonomaban.
- Marketingre is nyero a cucc, 40.000 cikk szuletett errol a kapcsolatrol, es 150 orszagbol kerestek mar fel a weboldalukat.
- 300%-kal nott a kereslet a Montoyas cuccokra. tongue.gif Ez osszesegeben 70%-kal dobta meg a forgalmat a Ganassi warekra.
- "Ganassi 100%-ban megbizik bennem." - Montoya
- 2002 ota nem nyert ovalon a Ganassi csapat, ez meg elottuk allo feladat.

Stremme es JPM.
Rony001
IDÉZET(Clyde @ Jul 12 2007, 09:36) *

Montoya und Ganassi: Es passt einfach

Tomondatokban:

Montoya es Ganassi: Egyszeruen mukodik.

- Egy eve irt ala.
- Sokkal jobb neki ez csaladi szempontbol, mint az F1.
- Eladott minden europai ingatlanjat. (sad.gif)
- Nemsokara Charlotteban is lesz egy rezidenciaja, hogy a Ganassi gyar kozeleben lehessen.
- "Ez a srac egyszeruen imadja a versenyzest." - Ganassi
- Montoyaval visszatert a siker is, megnyertek a 24 oras GrandAM daytonai versenyt, Busch versenyt Mexikoban, es Nextel-t Sonomaban.
- Marketingre is nyero a cucc, 40.000 cikk szuletett errol a kapcsolatrol, es 150 orszagbol kerestek mar fel a weboldalukat.
- 300%-kal nott a kereslet a Montoyas cuccokra. tongue.gif Ez osszesegeben 70%-kal dobta meg a forgalmat a Ganassi warekra.
- "Ganassi 100%-ban megbizik bennem." - Montoya
- 2002 ota nem nyert ovalon a Ganassi csapat, ez meg elottuk allo feladat.

Stremme es JPM.

Rony001
Úgy látom nagyon itt lenne az ideje egy Montoya győzelemnek oválon. Jó, tudom ez álmodozás kategória de azért jó lenne. Azt nem is gondoltam, hogy 2002 óta nem nyert a Ganassi csapat. Az autóval van gond vagy a pilótákkal? Egyáltalán hol helyezkedik el a mezőnyben ez a csapat?
Clyde
IDÉZET(Rony001 @ Jul 12 2007, 03:33) *
Úgy látom nagyon itt lenne az ideje egy Montoya győzelemnek oválon. Jó, tudom ez álmodozás kategória de azért jó lenne. Azt nem is gondoltam, hogy 2002 óta nem nyert a Ganassi csapat. Az autóval van gond vagy a pilótákkal? Egyáltalán hol helyezkedik el a mezőnyben ez a csapat?

Közép.
Gábor
IDÉZET(Clyde @ Jul 12 2007, 09:37) *
Közép.

Igen.

Legjobbak:
Hendrick -> Jeff Gordon, Jimmie Johnson, Kyle Busch, Casey Mears
Gibbs -> Tony Stewart, Denny Hamlin, J.J. Yeley

Nagyon jók:
Roush-Fenway -> Matt Kenseth, Carl Edwards, Greg Biffle, Jamie McMurray, David Ragan
RCR -> Jeff Burton, Kevin Harvick, Clint Bowyer

Jók:
DEI -> Dale Earnhardt Jr., Martin Truex Jr., Paul Menard
Penske -> Kurt Busch, Ryan Newman

Okésak:
Evernham -> Kasey Kahne, Elliott Sadler, Scott Riggs
Ganassi -> Juan Montoya, David Stremme, Reed Sorenson

Nem nagyon jók: (Nem sorrendben)
Ginn -> Mark Martin/Regan Smith, Joe Nemechek, Sterling Marlin
Petty -> Bobby Labonte, Kyle Petty
Robert Yates -> David Gilliland, Ricky Rudd
Robby Gordon -> Robby Gordon
Haas CNC -> Jeff Green, Johnny Sauter
Hall of Fame -> Tony Raines
Bill Davis -> Dave Blaney, Jeremy Mayfield
Red Bull -> Brian Vickers, A.J. Allmendinger
MWR -> Michael Waltrip, Dale Jarrett, David Reutimann
Furniture Row -> Kenny Wallace
Wood Brothers -> Ken Schrader/Bill Elliott
Morgan-McClure -> Ward Burton
Rony001
IDÉZET(Clyde @ Jul 12 2007, 02:37) *
Közép.

Ennél azért jobbra számítottam. A következő kérdés már csak az, hogy aki az "okés" kategóriába tartozik van-e lehetősége a futamgyőzelemre. Miután Montoya azért ment el a F1-ből, mert nem volt alatta bajnok versenygép. Egyáltalán milyen lehetőségei vannak? Esetleg elég az a plussz a győzelemhez, amit a pilóta hozzá tud tenni. Habár úgy gondolom, hogy ez ma már, egyik szériában sem elég.
pipeppers
IDÉZET(Rony001 @ Jul 13 2007, 11:18) *
Ennél azért jobbra számítottam. A következő kérdés már csak az, hogy aki az "okés" kategóriába tartozik van-e lehetősége a futamgyőzelemre. Miután Montoya azért ment el a F1-ből, mert nem volt alatta bajnok versenygép. Egyáltalán milyen lehetőségei vannak? Esetleg elég az a plussz a győzelemhez, amit a pilóta hozzá tud tenni. Habár úgy gondolom, hogy ez ma már, egyik szériában sem elég.

Hát én úgy látom, hogy ilyen szempontból a Ganassi csapat nagyon lehangoló. Jamie McMurray-nak volt két pole-ja a #42-vel, ennyi. Viszont Kasey Kahne-nek 6 futamgyőzelme volt tavaly a #9-el. És Jeremy Mayfield-nek egy-egy győzelme a #19-el 2004-ben és 2005-ben.
Viszont ha így nézzük, Montoya már szerzett egy futamgyőzelmet a Ganassi csapatnak. rolleyes.gif
Gábor
@ Rony001: A kategóriákat kb. így jellemezném:

A "legjobbak" szinte minden versenyen esélyesek és nagyon ritkán nem futnak az első 15-ben - a szezon folyamám valószínű több versenyt is fognak nyerni.
A "nagyon jók" is tudnak több versenyt nyerni az év folyamán, de nekik néha becsúszik egy-egy futam amiben nem szerepelnek jól.
A "jók" is esélyesek győzelemre, de ritkábban és csak sok szerencsével tudnának több mint 1-2 verszenyt nyerni idén. Ezek van amikor a top 10-ben futnak, de van amikor csak 20-ik hely körüli eredményre képes autóval állnak rajthoz.
Az "okésak" azok, akiknek néha van esélyük futamgyőzelemre, de elég ritkán és valószínű 1 (vagy maximum 2) versenynél többet nem fognak nyerni. Legtöbbször 15- és 20-ik hely körül futnak, de ha jól mennek a dolgok akkor képesek egy top 10-re vagy akár top 5-ra is.
A többiek nem esélyesek a győzelemre, csak nagyon ritkán és nekik egy top 10 jó eredménynek számít.

Még azt hozzáteszem, hogy minden csapatnál az összes autó átlagát vettem figyelembe, de azért vannak különbségek a csapatokon belül is, mint pl. a Montoya #42-es autója kicsivel jobb, mint a csapattársainak.

@ pipeppers: Ja, tavaly az Evernham Motorsports sokkal jobban futott, de én csak az idei eredményeket vettem figyelembe. Idén a Kasey Kahne csak 1-2 versenyen volt az élmezőnyben, ugyanúgy mint a Montoya (Atlanta és Infineon, ha jól emlékszem) a többi versenyen mindketten kb. 15- és 20-ik hely körül futottak. A csapattársaik közül csak a David Stremme-nek volt egy pár jó versenye a szezon elején, de az Elliott Sadler, Reed Sorenson és Scott Riggs elég gyengén szerepelt majdnem mindenhol.
Rony001
Akkor már csak azt nem értem (többek között), ha a Ganassi autóknak csak ennyi az esélyük, akkor roadon, hogy tud ilyen fölényesen győzni Montoya. Azért nevezem fölényesnek, mert a 32. helyről indulva győzni, annak számít. Úgy, hogy a többiek is tisztességesen csatáztak.
Chase
A legjobbaknál kimaradt Cole Trickle smile.gif
Gábor
IDÉZET(Rony001 @ Jul 14 2007, 04:46) *
Akkor már csak azt nem értem (többek között), ha a Ganassi autóknak csak ennyi az esélyük, akkor roadon, hogy tud ilyen fölényesen győzni Montoya. Azért nevezem fölényesnek, mert a 32. helyről indulva győzni, annak számít. Úgy, hogy a többiek is tisztességesen csatáztak.

Szerintem a Montoya okos pit stratégiának köszönheti a győzelmét az Infineon-on; az autója kb. csak 10-ik helyre lett volna képes. Ha jól emlékszem az utolsó sárga zászló előtt nem is volt az élmezőnyben, hanem kb. 10-ik hely körül futott és amikor a kamera éppen őt mutatta ugyanannyiszor előzte ki a Montoyát valaki, mint ahányszor ő előzött.

Ha a Robby Gordon-nak, Jeff Gordon-nak, Jimmie Johnson-nak, Tony Stewart-nak és a Ron Fellows-nak nem kellett volna megállni üzemanyagért és végig tudtak volna menni mint pl. a Montoya, akkor szerintem a győzelem teljesen más csapatok között dőlt volna el. Szóval ebben az esetben a győzelem annak volt köszönhető, hogy a fogyasztása jobb volt a #42-es autónak mint a többieknek (egy pár kivétellel - Kevin Harvick, Jeff Burton, meg a többiek akik végig tudtak menni egy extra pitstop nélkül) és jó stratégiával ezt az előnyt kihasználták - plusz a Montoya a verseny végén nagyon türelmesen vezetett és így meg tudott spórolni egy kis benzint ami kellett a verseny befejezéséhez.
Clyde
Montoya: "Das Auto ist ganz geblieben"

Top 15.
Clyde
Ismét megmondja a frankót. biggrin.gif

Montoya über den Umgang mit Teamkollegen

"NASCAR-ban mindenkivel beszélgetsz. Forma-1-ben még a csapattársaddal is alig beszélsz."

Hozzátartozik persze, hogy az F1-es utolsó 18 hónapjában Kimi volt a csapattársa, aki nem éppen bőbeszédű. tongue.gif
Gábor
IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 03:47) *
Hozzátartozik persze, hogy az F1-es utolsó 18 hónapjában Kimi volt a csapattársa, aki nem éppen bőbeszédű. tongue.gif

laugh.gif

Ha már a Forma 1-es pilóták "bőbeszédűségéről" van szó: Én azt nem értettem soha, hogy a pilóták miért nem hajlandóak sosem nyilatkozni a versenyek előtt (egy pár kivétellel - de a leghíresebbek szinte soha). Ennyire leszarják a rajongóikat? huh.gif Ebből a szempontból amerikaiasodhatnának egy kicsit, hogy több interakció legyen a pilóták és a szurkolóik között, mert nekem nagyon elérhetetlennek tűnnek, mintha zavarná őket ha meg kell szólalniuk egy kamera előtt és emiatt direkt kerülnék a sajtót és a sajtón keresztül a rajongóikat is. Én nézem a Forma 1-et rendszeresen, de valahogy egyik versenyző sem szimpatikus mert olyan beképzeltnek tűnik mindegyik, hogy ők túl királyok hogy interjúkat adjanak, sőt arra sem emlékszem hogy egy pilóta megköszönte volna a szurkolóinak a támogatását - hogy eljönnek a versenyekre megnézni a futamokat vagy akár egyáltalán tudomásul vette volna, hogy léteznek-e szurkolók. A NASCAR-hoz képest a Forma 1 olyan mintha a pilóták a saját világukban lennének és észre sem vennék a rajongóikat akik ki tujda hány Eurót kifizetnek a jegyekért és akik nélkül mindegyikük munka nélküli lenne.

Bocs az off topic-ért. tongue.gif
Clyde
IDÉZET(Gábor @ Jul 18 2007, 04:59) *
laugh.gif

Ha már a Forma 1-es pilóták "bőbeszédűségéről" van szó: Én azt nem értettem soha, hogy a pilóták miért nem hajlandóak sosem nyilatkozni a versenyek előtt (egy pár kivétellel - de a leghíresebbek szinte soha). Ennyire leszarják a rajongóikat? huh.gif Ebből a szempontból amerikaiasodhatnának egy kicsit, hogy több interakció legyen a pilóták és a szurkolóik között, mert nekem nagyon elérhetetlennek tűnnek, mintha zavarná őket ha meg kell szólalniuk egy kamera előtt és emiatt direkt kerülnék a sajtót és a sajtón keresztül a rajongóikat is. Én nézem a Forma 1-et rendszeresen, de valahogy egyik versenyző sem szimpatikus mert olyan beképzeltnek tűnik mindegyik, hogy ők túl királyok hogy interjúkat adjanak, sőt arra sem emlékszem hogy egy pilóta megköszönte volna a szurkolóinak a támogatását - hogy eljönnek a versenyekre megnézni a futamokat vagy akár egyáltalán tudomásul vette volna, hogy léteznek-e szurkolók. A NASCAR-hoz képest a Forma 1 olyan mintha a pilóták a saját világukban lennének és észre sem vennék a rajongóikat akik ki tujda hány Eurót kifizetnek a jegyekért és akik nélkül mindegyikük munka nélküli lenne.

Bocs az off topic-ért. tongue.gif

A nemetek szoktak nyilatkozni, meg az osztrakok a nemet es osztrak mediaknak verseny elott is altalaban. De jol latod, itt jobban leszarjak a fanokat, mint tengerentul.

Szolg. kozl: Gabor, ezt szakertsd mar meg legyszives: http://forum.f1vilag.hu/index.php?showtopic=43. Koszi.
Clyde
Schafft Montoya die NASCAR-PlayOffs?

Pocono es Watkins Glene lesz a donto, hogy bekerul-e a NASCAR Play-OFF-ba. De ovalon is javulnia kell.
Clyde
Az első edzésen (kvali. előtti) mindhárom Ganassi Cup autó a top6-ban.

A kvalifikációs eredménynek ezen a pályán még az átlagosnál is kevesebb a jelentősége. Az eddigi 13 Cup versenyen a pályán nyertek már a 22., 24. és 27. helyekről is. Eddig csak Kevin Harvick tudott győzni a pole-ból 2003-ban.

Jelenleg Montoya győzelme 75-szörös pénzt jelenthet a fogadók számára. Jeff Gordont tartják a legesélyesebbnek, ha Ő nyer, akkor 100 dollárra 400-at fizetnek ki.

(Köszi Totya! smile.gif)
Clyde
Montoya egyedülálló rekordja Indianapolisban

Továbbá!!!

Kvali megvolt, es eddigi legjobb eredmeny:

POS CAR DRIVER MAKE SPONSOR SPEED TIME BEHIND
1 41 Reed Sorenson Dodge Target / Maxwell House 184.207 48.858 Leader
2 42 Juan Montoya* Dodge Texaco / Havoline 183.494 49.048 -0.190

Grat, ideje volt! smile.gif
Rony001
Jó volt olvasni ezt a cikket. Főleg, hogy neves versenyzők nyilatkoznak elismerően Montoyáról. Mert az ő véleményük számít és nem azoké akiknek fogalmuk sincs a Nascarról. Azt hiszem nagyon izgalmas este lesz. Remélem jó helyen végez.
Clyde
IDÉZET(Rony001 @ Jul 29 2007, 01:03) *
Jó volt olvasni ezt a cikket.

Meg jo, hogy a cikkiro cso elfogulatlan. cool.gif
Eleje forditas, vege koltes. tongue.gif
Rony001
IDÉZET(Clyde @ Jul 29 2007, 12:44) *
Meg jo, hogy a cikkiro cso elfogulatlan. cool.gif
Eleje forditas, vege koltes. tongue.gif

A fordítás tartalma hiteles,(gondolom) a kiegészítés igaz. Szóval, ennek tudatában is jó volt olvasni.
Gábor
Nem tudom, hogy ti ezt tudtátok-e nézni, de itt már megy a közvetítés Indianapolisból és volt egy kis interjú a Montoyával és Chip Ganassival.

Videó: http://www.sendspace.com/file/s2s3w0 [32.2 MB, 3:14]
pipeppers
Második!!! cool.gif cool.gif cool.gif
pipeppers
IDÉZET(Clyde @ Jul 29 2007, 10:09) *

Watkis Glen-ben én is bízom, de Pocono azért nem az igazi; a három nyavalyás kanyarjával nem mondanám, hogy az ő pályája wink.gif
Clyde
IDÉZET(pipeppers @ Jul 29 2007, 11:53) *
Második!!! cool.gif cool.gif cool.gif

Annyi. smile.gif
TCat
Gratulálok Monty! rolleyes.gif smile.gif YESSSSSS

Alstate 400, Indianapolis

"Juan Pablo Montoya, who won the 2000 Indianapolis 500 in his only appearance, chased down Harvick to finish second -- his best showing on an oval since leaving Formula One last summer."

szerk: jah, szar ez a fórum, nem hozta be a hszeiteket amikor néztem, csodálkoztam is, hogy nem írta még meg senki és nem örjöngtök smile.gif
Clyde
Montoya: "Wir haben eine Chance auf den Chase"

18. mar osszetettben, es meg lat eselyt a Chase-re.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.