Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: 2011 FORMULA 1 KOREAN GRAND PRIX
F1világ Fórum > F1világ > F1 Aktuális
Oldalak: 1, 2, 3, 4
Clyde
Webber, ajándékgyőzelem.
Tarzaan
Jó lenne egy kis eső, Schumi akkor dobogós lehetne, talán még be is húzná, és akkor Rozika megkapná a megérdemelt pipát...
Dankson
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 9 2011, 10:33) *
Jó lenne egy kis eső, Schumi akkor dobogós lehetne, talán még be is húzná, és akkor Rozika megkapná a megérdemelt pipát...

Schumacher meg a dobogó... álmodj csak.
Bonnie_
Webbert mondanék, de szerintem még így is kevés lesz, hogy nem kell már Vettel címére odafigyelni.
Szóval Button behúzza.
Zoli
Vettel, vagy Button.
Lóri
Hamilton vagy Lewis.
Szlavo
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 9 2011, 11:33) *

Rozika fóbiád van bazeg?Koncentrálj már a mesteredre inkább hogy ne csak a kötelezőt hozza már azzal a kocsival. wink.gif
Lóri
IDÉZET(Szlavo @ Oct 9 2011, 07:21) *
Rozika fóbiád van bazeg?Koncentrálj már a mesteredre inkább hogy ne csak a kötelezőt hozza már azzal a kocsival. wink.gif

Egyébként én nem gondoltam volna róla, hogy képes lenne utálni egy német embert. De azóta már beláttam, hogy mégis. Bár úgyis azzal fog jönni, hogy Rosberg csak félig fritz.
Szlavo
IDÉZET(Lóri @ Oct 9 2011, 07:23) *
Egyébként én nem gondoltam volna róla, hogy képes lenne utálni egy német embert. De azóta már beláttam, hogy mégis. Bár úgyis azzal fog jönni, hogy Rosberg csak félig fritz.

Már unalmas a folyamatos Rozikázása minden topicban.Aki a mesterével szembe mer szállni azt zsigerből gyűlöli legyen az bármilyen nemzetiségű is.
Triki Lauda
Return of the Hamilton. smile.gif
stoke
Massa, már ha Hamilton ki nem nyomja...
Lóri
IDÉZET(stoke @ Oct 9 2011, 09:48) *
Massa, már ha Hamilton ki nem nyomja...

De ezek szerint még nem szavaztál . Ugye?
still
IDÉZET(Clyde @ Oct 9 2011, 11:32) *
Webber, ajándékgyőzelem.

Kabbe, akárhányszor Webberezel, szarul sül el a futama.
Pepperoni
IDÉZET(still @ Oct 9 2011, 09:56) *
Kabbe, akárhányszor Webberezel, szarul sül el a futama.

Egyébként gyulám nem tudom milyen brutális RB versenytempóról beszélt... (Suzukában)
still
IDÉZET(Pepperoni @ Oct 9 2011, 09:57) *
Egyébként gyulám nem tudom milyen brutális RB versenytempóról beszélt... (Suzukában)

Ki ad az ő szavára? Az Airwawes reklámra hamarabb felkapom a fejem, mint őrá.
Lóri
IDÉZET(still @ Oct 9 2011, 09:59) *
Ki ad az ő szavára? Az Airwawes reklámra hamarabb felkapom a fejem, mint őrá.

A 2. vé az nem vevé hanem sima v. Volt egyébként egy kép nélküli Ervévz reklámunk a mai futam alatt. Az tetszett.
still
IDÉZET(Lóri @ Oct 9 2011, 10:01) *
A 2. vé az nem vevé hanem sima v. Volt egyébként egy kép nélküli Ervévz reklámunk a mai futam alatt. Az tetszett.

Ja, este van, meg három Borsodi után vagyok. biggrin.gif
Zava
IDÉZET(still @ Oct 9 2011, 10:06) *

fúj, te ilyen szarokat iszol? sad.gif
still
IDÉZET(Zava @ Oct 9 2011, 10:10) *
fúj, te ilyen szarokat iszol? sad.gif

Ezt vágták hozzám vendégségben. sad.gif
Ajándék sörnek ne nézd a fogát.
Zava
IDÉZET(still @ Oct 9 2011, 10:13) *
Ezt vágták hozzám vendégségben. sad.gif
Ajándék sörnek ne nézd a fogát.

na jó, így oké a borsodi.
Zoli
IDÉZET(still @ Oct 9 2011, 10:06) *

Mi ilyet ittunk ma:

Nem vagyok egy Sopronis, de ez nem volt rossz. Eddig még nem is ittam ilyet.
AntiredNULL
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 9 2011, 11:33) *

Azért nem semmi, ha megnézed mindig mennyi tech problémája volt, és hányszor elcseszték a versenyeit, és mégis utolérte a nagy Rozikát, még ha nem is előzné meg összetettben, akkor is beszélhetnénk kipipálásról, hiszen rozikának nem volt annyi problémája az év során. smile.gif
Azért azt is csak Schumi tudta megcsinálni, hogy utolsó helyről 5.lett, Rozika bekocogott tegnap 10.nek... és még Schumit húzták le, hogy gyenge kocsikat előzött, Rozika még erre se nagyon volt képes. smile.gif
Zava
IDÉZET(AntiredNULL @ Oct 10 2011, 07:51) *
Azért nem semmi, ha megnézed mindig mennyi tech problémája volt, és hányszor elcseszték a versenyeit, és mégis utolérte a nagy Rozikát, még ha nem is előzné meg összetettben, akkor is beszélhetnénk kipipálásról, hiszen rozikának nem volt annyi problémája az év során. smile.gif
Azért azt is csak Schumi tudta megcsinálni, hogy utolsó helyről 5.lett, Rozika bekocogott tegnap 10.nek... és még Schumit húzták le, hogy gyenge kocsikat előzött, Rozika még erre se nagyon volt képes. smile.gif

igen

ismételten a szokásos style, annyi hülyeség egy helyen hogy az ember már csak legyint rá. smile.gif
AntiredNULL
IDÉZET(Zava @ Oct 10 2011, 08:00) *
igen

ismételten a szokásos style, annyi hülyeség egy helyen hogy az ember már csak legyint rá. smile.gif

Hogy a ti szavaitokkal éljek: "Igen" smile.gif
Dankson
IDÉZET(AntiredNULL @ Oct 10 2011, 06:51) *

Sjánlom megnézésre Rosberg futamait Hring óta smile.gif Hülyeségbôl jeles vagy biggrin.gif
Mochok85
IDÉZET(Szlavo @ Oct 9 2011, 07:25) *
Már unalmas a folyamatos Rozikázása minden topicban.Aki a mesterével szembe mer szállni azt zsigerből gyűlöli legyen az bármilyen nemzetiségű is.

Nem mondom hogy én hú de milyen jó fórumozó vagyok meghogy csak szépeket meg jókat írok de Tarzi nagyon visszataszítóan fórumozik. Kivel van ő "jóban" itt ezen a fórumon?
Mochok85

Hát ezt a most szombati kvali után leírni, nem semmi! laugh.gif Rosbergnek egy gyors kör se jutott hidraulikus probléma miatt.
Lóri
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 10 2011, 01:22) *
Nem mondom hogy én hú de milyen jó fórumozó vagyok meghogy csak szépeket meg jókat írok de Tarzi nagyon visszataszítóan fórumozik. Kivel van ő "jóban" itt ezen a fórumon?

A Schumacheresekkel, ugyan kivel..
Mochok85
IDÉZET(Lóri @ Oct 10 2011, 01:32) *
A Schumacheresekkel, ugyan kivel..

Na akkor nem jól fogalmaztam. Ki van jóban vele? biggrin.gif
Lóri
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 10 2011, 01:33) *
Na akkor nem jól fogalmaztam. Ki van jóban vele? biggrin.gif

A Schumacheresek.
Mochok85
IDÉZET(Lóri @ Oct 10 2011, 01:34) *
A Schumacheresek.

Triki mondható Schumisnak de ő nem túl szépeket írt rá pár napja! Többen meg nincsenek is Schufanok!
stoke
IDÉZET(Mochok85 @ Oct 10 2011, 01:47) *
Triki mondható Schumisnak de ő nem túl szépeket írt rá pár napja! Többen meg nincsenek is Schufanok!

Na ne már.
Kapásból 3-at tudok.
Tarzaan
IDÉZET(Szlavo @ Oct 9 2011, 07:25) *

Akkor mostantól Nicole legyen vagy Britney?
Tarzaan

Korrekt.
Szlavo
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2011, 05:21) *
Akkor mostantól Nicole legyen vagy Britney?

Ahogy érzed.Magadat járatod le,nem engem.És mivel úgy néz ki neked ezek a fórumok jelentik a való életet,nem helyesen teszed.De tedd ami az intelligenciádból telik. smile.gif
anci
IDÉZET(Szlavo @ Oct 10 2011, 06:36) *
Ahogy érzed.Magadat járatod le,nem engem.És mivel úgy néz ki neked ezek a fórumok jelentik a való életet,nem helyesen teszed.De tedd ami az intelligenciádból telik. smile.gif

ezt általában kinövi az ember, nem? tongue.gif smile.gif
Dankson
IDÉZET(anci @ Oct 10 2011, 05:43) *

Tarzan nem nő csak a f***a feje. smile.gif
Szlavo
IDÉZET(anci @ Oct 10 2011, 06:43) *

Általában ki.Akinek annak rendje s módja szerint folyik az élete,ahogy az a nagykönyvben meg van írva.Akinek ez így történik nincs ideje sem ilyen szarságokkal a nap 24 órájában foglalkozni.Valakinek kijut az életből,valakinek meg marad egy nyugdíjas öreg homi életértelemnek. smile.gif
Tarzaan
IDÉZET(Szlavo @ Oct 10 2011, 06:48) *
Általában ki.Akinek annak rendje s módja szerint folyik az élete,ahogy az a nagykönyvben meg van írva.Akinek ez így történik nincs ideje sem ilyen szarságokkal a nap 24 órájában foglalkozni.Valakinek kijut az életből,valakinek meg marad egy nyugdíjas öreg homi életértelemnek. smile.gif

Nem akarok a lelkedbe gázolni, de neked egy jóval későbbi reggel van majdnem annyi hsz-ed, mint nekem...
Szlavo
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2011, 07:38) *
Nem akarok a lelkedbe gázolni, de neked egy jóval későbbi reggel van majdnem annyi hsz-ed, mint nekem...

És?Én csak ide postolok.
still
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2011, 07:38) *

Mivel felszívódtál majd egy évre.
Mochok85
IDÉZET(still @ Oct 10 2011, 07:53) *

Mikor is voltak azok az aranynapok? Az ember tényleg nem tiszteli a jót még be nem üt a.... tongue.gif
Tarzaan
IDÉZET(still @ Oct 10 2011, 07:53) *

Nem felszívódtam, hanem az elődeitek bannoltak, mint ahogy sokakat, aki nem tetszik nekik.

Ezügyben ismét csak respect a jelenlegi triótoknak.

De ezzel együtt sincs nagyságrendbeli eltérés.
Tarzaan
IDÉZET(Szlavo @ Oct 10 2011, 07:43) *
És?Én csak ide postolok.

Mert én még hova? Emellett egyedül az indás passom aktív + néha az autosport.com
Zava
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2011, 08:11) *
Nem felszívódtam, hanem az elődeitek bannoltak, mint ahogy sokakat, aki nem tetszik nekik.

egy évig biztos nem voltál banolva, egyszer volt egy nagyobbacska banod, 2hét/egy hónap körüli.

Mochok: addig volt ez az aranyélet, amíg a nyugger tényleg a nyugdíjaséveit töltötte. rolleyes.gif sad.gif
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2011, 08:11) *

Ne hantazz, Schumacherrel egyutt eltuntel Te is.
Akkor tertel vissza, amikor az oreg lekvararc is.
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2011, 08:12) *
Mert én még hova? Emellett egyedül az indás passom aktív + néha az autosport.com

index forum?
Tarzaan
IDÉZET(Clyde @ Oct 10 2011, 08:49) *
Ne hantazz, Schumacherrel egyutt eltuntel Te is.
Akkor tertel vissza, amikor az oreg lekvararc is.

lol

Az egész oldal Schumi visszavonulása után indult el. És még bőven 09-ben aktivizáltam magam.
Tarzaan
index forum?

Írtam.
stoke
index forum?

Az lenne az inda.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.