Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Edina
kétszeres világbajnok rolleyes.gif folyt. köv. wink.gif
Edina
Alonso esélyesnek érzi magát a vb-címre

ez rendben van, de ne arra várjunk már, hogy a többi mikor hibázik... huh.gif
peet
IDÉZET(Edina @ Jul 1 2007, 08:44) *
Alonso esélyesnek érzi magát a vb-címre

ez rendben van, de ne arra várjunk már, hogy a többi mikor hibázik... huh.gif

Egyre kisebb rá az esélye... Igaz még Hamit is elkaphatja a negatív gépszíj...
Edina
sad.gif
IDÉZET
A szombaton este lezuhant, a Francia Nagydíj helyszínéről a hotelbe tartó helikopter fedélzetén utazó öt személy közül ketten túlélték a tragédiát. A halálos áldozatok között van két, Forma-1-hez közel álló személy, akik közül az egyik Fernando Alonso közeli barátja volt.

Fernando Alonso, aki a hetedik helyen végzett a Francia Nagydíjon, nem sokkal a tragédiát megelőzően beszélt a Qiucksilvernek dolgozó Emmanuel Longobardival. A spanyol fekete karszalagot viselt a vasárnapi verseny alatt.

A Forma-1-es csapatokat szintén öltöztető Alpinestars sportruházati vállalat képviselője sem élte túl a zuhanást.

A Bridgestone cég egy képviselője és annak unokahúga is a gépen utaztak, akik súlyos sérülésekkel ugyan, de élve úszták meg a tragédiát. Mindkettejüket kórházban ápolják, de nem tudni milyen állapotban vannak.

Edina
Loosing title not end of the world for Alonso

(egyelőre nem találtam meg magyarul)
Sway
IDÉZET(Edina @ Jul 5 2007, 09:14) *
Loosing title not end of the world for Alonso

(egyelőre nem találtam meg magyarul)

Igaza van, de még nincs itt az ideje, hogy feladja.
Edina
IDÉZET(Sway @ Jul 8 2007, 07:45) *
Igaza van, de még nincs itt az ideje, hogy feladja.

nem is adja fel! wink.gif

Alonso: be fogom hozni Hamiltont
Edina

rolleyes.gif
Clyde
IDÉZET(Edina @ Jul 22 2007, 09:35) *

rolleyes.gif

Sumi penzt ad? biggrin.gif

Amugy grat neki.
Sway
IDÉZET(Edina @ Jul 29 2007, 06:42) *

Isten éltesse így utólag is! smile.gif
Remélem megajándékozza magát (és a szurkolóit is) egy győzelemmel vasárnap rolleyes.gif
tifosi
IDÉZET(Sway @ Jul 30 2007, 03:51) *
Isten éltesse így utólag is! smile.gif
Remélem megajándékozza magát (és a szurkolóit is) egy győzelemmel vasárnap rolleyes.gif

Őket igen, engem ne. wink.gif
Klau
cool.gif
Klau
én is remélem rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Klau

Klau

Pepperoni
IDÉZET(Klau @ Jul 31 2007, 10:49) *

ez komoly ohmy.gif
Ebból csinálj egy pps-t de ne a fórumon wink.gif
Clyde
Szia Klau!

Remeljuk mondandod is van Alonsoval kapcsolatban, a kepeket legtobbunk ismeri, es itt nem szokas teletomni a forumot kepekkel, az a regi RTL Klub foruman divott. Kerlek, inkabb vitatkozz, ervelj, epitsd a kozosseget!
Edina
IDÉZET(Pepperoni @ Aug 1 2007, 08:20) *
ez komoly ohmy.gif

remélem nem sad.gif
Button
IDÉZET(Clyde @ Aug 1 2007, 09:40) *
Szia Klau!

Remeljuk mondandod is van Alonsoval kapcsolatban, a kepeket legtobbunk ismeri, es itt nem szokas teletomni a forumot kepekkel, az a regi RTL Klub foruman divott. Kerlek, inkabb vitatkozz, ervelj, epitsd a kozosseget!

aztan mer ne lehetne
nem arra kell raszolni aki ON tongue.gif
Button
IDÉZET(Clyde @ Jul 22 2007, 10:42) *
Sumi penzt ad? biggrin.gif

Amugy grat neki.

igen, a bejáratnal is odanyomott az őrnek, hogy beengedjék
hisz elvégre sok keresnivalója nincs ott rolleyes.gif
Tarzaan
Nem biztos, hogy Alfonz nagy formában lesz a hétvégén:

Tarzaan
Alfonz jól becumiztatta Hamit:D
tifosi
És erre még büszke is. Aljas húzás volt.
Sway
IDÉZET(tifosi @ Aug 4 2007, 02:37) *

Sok más versenyző is követett el hasonlót dry.gif

Egyébként szerintem is irtó bután intézte el a dolgot; lazán lefullaszthatta volna az autót és nyugodtan játszhatta volna az ártatlant. Nem lett volna ennyire feltünő.

De azért én kettős McLaren győzelmet várok a hétvégén rolleyes.gif
tifosi
IDÉZET(Sway @ Aug 4 2007, 02:53) *

Egyébként szerintem is irtó bután intézte el a dolgot; lazán lefullaszthatta volna az autót és nyugodtan játszhatta volna az ártatlant. Nem lett volna ennyire feltünő.

Az, hogy meg sem próbálta leplezni mutataja, hogy mennyire nem érdekli, ki mit gondol róla.
Sway
IDÉZET(tifosi @ Aug 4 2007, 02:56) *
Az, hogy meg sem próbálta leplezni mutataja, hogy mennyire nem érdekli, ki mit gondol róla.

Ki tudja mi állhat mindennek a hátterében...Lehet meglepődnénk dry.gif unsure.gif
Én nem ítélem el, csak egy átlagos néző vagyok. Egyikünk sem tudhatja mi zajlik egy átlagos csapateligazításon.

(Ennek ellenére azért picit moderálhatná magát. Ha annyira irritálja Hami és b*sztatja Dennis akkor verje meg őket a boxutcában dry.gif laugh.gif )
tifosi
IDÉZET(Sway @ Aug 4 2007, 03:07) *
Ha annyira irritálja Hami és b*sztatja Dennis akkor verje meg őket a boxutcában dry.gif laugh.gif

Hamit a bokszutcában rendezte le. biggrin.gif
Sway
IDÉZET(tifosi @ Aug 4 2007, 03:09) *
Hamit a bokszutcában rendezte le. biggrin.gif

Én kötelek közt, sisak nélkül, full contact gondoltam laugh.gif
Tarzaan
IDÉZET(tifosi @ Aug 4 2007, 03:37) *

IDÉZET(Sway @ Aug 4 2007, 03:53) *

IDÉZET(Sway @ Aug 4 2007, 04:07) *
Ki tudja mi állhat mindennek a hátterében...Lehet meglepődnénk dry.gif unsure.gif
Én nem ítélem el, csak egy átlagos néző vagyok. Egyikünk sem tudhatja mi zajlik egy átlagos csapateligazításon.

(Ennek ellenére azért picit moderálhatná magát. Ha annyira irritálja Hami és b*sztatja Dennis akkor verje meg őket a boxutcában dry.gif laugh.gif )

Szvsz Alfonz teljesen tisztában van azzal, hogya csapaton belül Hami az abszolút kedvenc, és ez valószinűleg a csapat hozzáállásán - így az eredményeken is - meglátszik. Gondolom nem ezt beszélték 2005-ben Dennissel.

Alfonz szerintem már biztos benne, hogy nem marad itt jövőre, ezért neki már mindegy. Ezért játszhatta ezt meg. Szvsz tudja, hogy a csapat simán ki tud **ni vele akár már a holnapi futamon is. Ez egy olyan ember döntése/lépése volt, akinek már mindegy mi lesz a csapaton belüli sorsa.

2008-ban Alfonz talán már ismét a Renaultban fog csücsülni.
Sway
IDÉZET(Tarzaan @ Aug 4 2007, 03:27) *
Alfonz szerintem már biztos benne, hogy nem marad itt jövőre, ezért neki már mindegy. Ezért játszhatta ezt meg. Szvsz tudja, hogy a csapat simán ki tud **ni vele akár már a holnapi futamon is. Ez egy olyan ember döntése/lépése volt, akinek már mindegy mi lesz a csapaton belüli sorsa.

2008-ban Alfonz talán már ismét a Renaultban fog csücsülni.

Egyetértek. Szerintem ezzel Alonso már akkor tisztában volt, amikor bejelentették, hogy Dennis tiszteletbeli fiacskája, Hami lesz a csapattársa (mondom úgy, hogy Lewist tartom az egyik legszebben vezető pilótának a mezőnyben).
Fernandonak már szerintem mindegy; kémbotrány, szopatja a média, a rajongók, ott próbálják lejáratni ahol csak tudják.

Viszont ha visszamegy a Renault-hoz akkor megint magával b*szik ki: Nelzinnyó "új sztárocska" Piquet helye már boritékolt...

Franc se érti már ezt blink.gif
Tarzaan
Kova-Alfonz.

Nelsino jó lesz a Williamsnél;)
Sway
IDÉZET(Tarzaan @ Aug 4 2007, 04:13) *
Kova-Alfonz.

Nelsino jó lesz a Williamsnél;)

2008-ra sok dolog megváltozik dry.gif Egyébként nem nézném jó szemmel, ha Alonso ismét visszatérne Briós kegyeihez...Bár engem senki sem kérdez majd úgysem szvsz tongue.gif

Piquet jr.-ról nem nyilatkozom, megvan a magam véleménye dry.gif
Clyde
OK, tegyuk fel igaz, hogy ennyire megromlott a viszony, de ki menne akkor Alonso helyere a McLarenhez?

Nico?
de La Rosa keves.
Montoya sajna epp nem er ra, + nincs hamburgerszponzor. biggrin.gif Nam eg esze agaban sincs visszamenni Komiszhoz.
Fisichella? biggrin.gif
Tarzaan
Az mindegy. Roniboy nagyon odavan Hamiltonért, mellékes ki a csapattárs. Nem klasszis, de jó pilótával meg tele a padlás. Mehetne bárki a Merci DTM csapatából. Pfaffer, Spengeler, Green vagy di Resta. Asszem csúcsversenyző nem is akarná megrontani az idilt.

Amúgy Alfonz kicsit olyan helyzetben van a Roniboy-Hami párossal, mint Monty lehetett a Kimi-Roniboyyal.

Amúgy nagy ** a Mekitől a dolog, mert Alfonz többet tett hozzá a csapathoz, mint Hami. Valahogy az a helyzet vele, mint Prosttal volt anno.

Chase
IDÉZET(Clyde @ Aug 4 2007, 05:33) *
OK, tegyuk fel igaz, hogy ennyire megromlott a viszony, de ki menne akkor Alonso helyere a McLarenhez?

Nico?...

Egyértelmű! Rosberg csúcsautót érdemel.
Tarzaan
Sokra menne vele, mikor Roni szinte szerelmes Hamiba.
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Aug 4 2007, 05:45) *
Az mindegy. Roniboy nagyon odavan Hamiltonért, mellékes ki a csapattárs. Nem klasszis, de jó pilótával meg tele a padlás. Mehetne bárki a Merci DTM csapatából. Pfaffer, Spengeler, Green vagy di Resta. Asszem csúcsversenyző nem is akarná megrontani az idilt.

Amúgy Alfonz kicsit olyan helyzetben van a Roniboy-Hami párossal, mint Monty lehetett a Kimi-Roniboyyal.

Amúgy nagy ** a Mekitől a dolog, mert Alfonz többet tett hozzá a csapathoz, mint Hami. Valahogy az a helyzet vele, mint Prosttal volt anno.

Igen, de Alonso szerencseje, hogy egyelore jobb helyzetben van, tovabba sokat segit, hogy hozott magaval par szerelot a Renaultbol + a szereloinek a fonoket, akikkel nyilvan mar kierlelt trukkladajukbol most elohuztak egy ujabb mokat. wink.gif
Sway
IDÉZET(Tarzaan @ Aug 4 2007, 06:37) *
Sokra menne vele, mikor Roni szinte szerelmes Hamiba.

És Dennis bá' ezzel eléri azt is, hogy sokakkal meg fogja utáltatni Lewist dry.gif Végülis főleg LH van a "kirakatban" , nem ő.
Ecet
IDÉZET(Clyde @ Aug 4 2007, 05:33) *

Nico?
de La Rosa keves.
Montoya sajna epp nem er ra, + nincs hamburgerszponzor. biggrin.gif Nam eg esze agaban sincs visszamenni Komiszhoz.
Fisichella? biggrin.gif

Ha lenne eszük, akkor Coulthardot szereznék vissza.
Clyde
IDÉZET(Ecet @ Aug 4 2007, 07:46) *

Akkor mar inkabb Newey-t... bar ugy tunik, az urge helyettesitheto 780 oldalnyi Ferraris cuccal. wink.gif
Ecet
IDÉZET(Clyde @ Aug 4 2007, 07:48) *
Akkor mar inkabb Newey-t... bar ugy tunik, az urge helyettesitheto 780 oldalnyi Ferraris cuccal. wink.gif

Melyik az a pilóta a mezőnyben, aki vezetett F1-es autót kipörgésgátló nélkül? wink.gif
Sway
IDÉZET(Ecet @ Aug 4 2007, 06:46) *

Valaki aki le merte írni helyettem:)

De megnézném Mikát is:)
Clyde
Rajottem!

Alonso nem ment el Ron fodraszahoz tobbe januar ota, igy Ron a szabalyokat betarto Hamiltont kezdte el nyomatni. smile.gif Alonso megy vissza Renaultba, ahol nem szol bele Flavio abba, hogy hol mennyire hajas, vagy szőrös. biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Clyde @ Aug 4 2007, 06:54) *
Rajottem!

Alonso nem ment el Ron fodraszahoz tobbe januar ota, igy Ron a szabalyokat betarto Hamiltont kezdte el nyomatni. smile.gif Alonso megy vissza Renaultba, ahol nem szol bele Flavio abba, hogy hol mennyire hajas, vagy szőrös. biggrin.gif

Abban meg segít hogy kell csalni
Clyde
Na, a primadonnas eloadas folytatodik:

Frustrierter Alonso spricht Klartext

- "O vagy en! Itt semmi se fog valtozni! Meg azt sem tudjak sokan, hogy beszelek angolul."
- "Az egesz csapatban egyetlen ember tart velem."
Tarzaan
Hoppá:

tyler-durden válasz | megnéz | könyvjelző 2007.08.07 12:13:22 (298881)
A Times szerint Dennis belefáradt a pilótái kezelésébe. elege van mind Hamiltonból, mind Alonsóból. Állítólag Alonsót felmentettéka 2009-ig szóló szerződése alól, és év végén oda megy ahová akar.

index fórum
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Aug 4 2007, 04:33) *
Fisichella? biggrin.gif

Ahogy már egy másik toikban írtam:

Kovalainen > McLaren (Mert szerintem Alonso, Piquet páros lesz ott jövőre, ő meg nem hiszem, hogy tesztpilótaságról álmodik és akkor ott úgy sem lesz jövője!)
Fisichella > Williams (Rosberggel, mert Wurz idei teljesítménye alapján besorolta magát örök tesztpilótának)
Alonso > Renault 1. (Piquet Renault 2.) Briós nyilván nyakon tenné iquet-et, ha erősködni akarna kedvencével szemben.
Tarzaan
McLaren tell F1 driver Alonso 'you can leave'

http://www.afp.com/english/news/stories/07...4.apf0g8az.html
Lancelot
IDÉZET(Clyde @ Aug 4 2007, 06:40) *
Alonso .... hozott magaval par szerelot a Renaultbol + a szereloinek a fonoket, akikkel nyilvan mar kierlelt trukkladajukbol most elohuztak egy ujabb mokat. wink.gif

Dennis szerintem ezeknek a "mókáknak" most végérvényesen behúzta a satut!
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.