Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
befana
IDÉZET(Edina @ Nov 2 2008, 09:57) *
Hatékony erősítés! smile.gif Szép kis verseny volt ismét (a mi szemszögünkből tongue.gif ), Heidfeldet megelőzte a pontversenyben, bár tudom, hogy nem oszt, nem szoroz, hogy ötödik vagy hatodik.

Nem ismeretlen az érzés előttem,mert már többször megtapasztaltam,de most ismét át kellett éljem a felismerést Veled kapcsolatban:jobb ember vagy,mint én. rolleyes.gif
Én robbanásközeli állapotban járkálok dúlva-fúlva,felváltva szidom Esőistent,Glockot és siratom a Legfiatalabb világbajnokot.Mármint az exet.A jelenlegiről fogösszeszorítva annyi pozitívumot tudnék mondani,hogy vitathatatlanul nagyon szép a barátnője.
Na nem baj,holnapra újraépítem magam és megígérem Neked,hogy közvetlenül azelőtt,hogy mély depresszióba zuhannék a kilátástalanul hosszú futamtalan hétvégés periódus miatt,még eldúdolok egy örömódát Heidfeld megelőzése miatt,ami egyébként igenis fontos!Ezzel az eleinte rettentő gyatrán,majd kissé magára találva teljesítő Renault-val Maga mögé utasított egy BMW-s és egy McLarenes versenyzőt és ismét dobogón állt!
Viszont igen frusztrált hangulatom ellenére kicsi híján felröhögtem a riporton meglátva kedvencünket dinamitos-ideges állapotában.Szerintem senki nem mert volna mellette cigarettára gyújtani. tongue.gif Hát,nem örült,ez az igazság... wink.gif smile.gif
Tarzaan
Egyéni
1. L. Hamilton 98
2. F. Massa 97
3. K. Räikkönen 75
4. R. Kubica 75
5. F. Alonso 61

Egész jól feljött egyéniben. Azért csak tud ez az Alfonz..
EasyGhost
Ide is be írom.

IDÉZET
Grat az utolsó versenyekhez, és jövőre is így tovább, mindig ott lenni a dobogón! smile.gif
Edina
IDÉZET(Tarzaan @ Nov 2 2008, 09:51) *
Egyéni
1. L. Hamilton 98
2. F. Massa 97
3. K. Räikkönen 75
4. R. Kubica 75
5. F. Alonso 61

Egész jól feljött egyéniben. Azért csak tud ez az Alfonz..

rolleyes.gif
Ezt tőled olvasni felér egy dicshimnusszal. smile.gif
Edina
IDÉZET(befana @ Nov 2 2008, 09:28) *
...
Viszont igen frusztrált hangulatom ellenére kicsi híján felröhögtem a riporton meglátva kedvencünket dinamitos-ideges állapotában.Szerintem senki nem mert volna mellette cigarettára gyújtani. tongue.gif Hát,nem örült,ez az igazság... wink.gif smile.gif

Lehet, de én azt láttam az arcán: végre vége az idénynek! smile.gif
Jöhet a megérdemelt szabadság, utána pedig egy versenyképesebb autó jövőre! rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Edina @ Nov 3 2008, 09:47) *
Lehet, de én azt láttam az arcán: végre vége az idénynek! smile.gif
Jöhet a megérdemelt szabadság, utána pedig egy versenyképesebb autó jövőre! rolleyes.gif

Ámen!
De mi lesz velünk addig?!? blink.gif smile.gif
Eulo
Rég beszéltünk befanam. rolleyes.gif

Úgy érzem mély elismeréssel kell tartoznom rajongásod tárgya felé. Az első 2/3-ában a szezonnak nem volt túl jó, úgy érzem, hogy átlagos eredményt hozott ki az átlagos autóból, de az utolsó 6 futamon FENOMENÁLIS volt, a rengeteget javult autóval.

Kiszámoltam az utolsó 6 verseny külön vb-jét:

Alonso 43 pt
Massa 33 pt
Hamilton 28 pt
Vettel 26 pt
Kubica 20 pt
Heidfeld 19 pt
Raikkönen 18 pt
Kovalainen 10 pt
Glock 10 pt

Amit Vettel, és különösen Alonso művelt, az előtt le a kalappal.
befana
IDÉZET(Euloálius @ Nov 4 2008, 09:54) *

Úgy érzem mély elismeréssel kell tartoznom rajongásod tárgya felé. Az első 2/3-ában a szezonnak nem volt túl jó, úgy érzem, hogy átlagos eredményt hozott ki az átlagos autóból, de az utolsó 6 futamon FENOMENÁLIS volt, a rengeteget javult autóval.

Alonso 43 pt
Massa 33 pt
Hamilton 28 pt
Vettel 26 pt
Kubica 20 pt
Heidfeld 19 pt
Raikkönen 18 pt
Kovalainen 10 pt
Glock 10 pt

Minden szavad balzsamként simogatja Hamilton által kissé összetört lelkemet!Had ragadjam meg az alkalmat,hogy én is tisztelettel adózzak Fisichellád előtt,aki a nehéz autójával hősiesen tartotta fel az első számú közellenséget és én nagyon szerettem közben! rolleyes.gif
Kissé magam felé hajlik a kezem,de mindannyian úgy járunk a legjobban,ha a Renault tovább javul a következő idényig és mindhalálig szerelmem nem csak a Szerencsével és tehetségével,hanem az autójával is be tud szállni a pofozkodásba érdemben és megkeseríti egy-két ember életét,de megédesíti az enyémet.De mi lesz velem addig?!? blink.gif
hunnylander

biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(befana @ Nov 4 2008, 09:04) *
Minden szavad balzsamként simogatja Hamilton által kissé összetört lelkemet!Had ragadjam meg az alkalmat,hogy én is tisztelettel adózzak Fisichellád előtt,aki a nehéz autójával hősiesen tartotta fel az első számú közellenséget és én nagyon szerettem közben! rolleyes.gif
Kissé magam felé hajlik a kezem,de mindannyian úgy járunk a legjobban,ha a Renault tovább javul a következő idényig és mindhalálig szerelmem nem csak a Szerencsével és tehetségével,hanem az autójával is be tud szállni a pofozkodásba érdemben és megkeseríti egy-két ember életét,de megédesíti az enyémet.De mi lesz velem addig?!? blink.gif

Kár, hogy Fisichella nem kapta meg a métó jutalmat a brazil versenyéért, most a változatosság kedvéért a kuplunggal volt probléma. sad.gif

De ha jövőre összejön egy mekis együttműködés, talán mindketten egy kicsit boldogabbak leszünk, mint az idén. Addig meg elleszünk valahogy, Daffynál elbulizunk, meg ilyesmi. biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(hunnylander @ Nov 4 2008, 09:13) *

biggrin.gif

Nekem mindketten nagyon szimpatikusak és emberiek voltak a dobogón.
hunnylander
IDÉZET(Euloálius @ Nov 4 2008, 09:21) *

Nekem is, de a kep attol meg enyhen furcsa. smile.gif
Kojima
IDÉZET(Euloálius @ Nov 4 2008, 08:54) *

Alonso 43 pt
Massa 33 pt
Hamilton 28 pt
Vettel 26 pt
Kubica 20 pt
Heidfeld 19 pt
Raikkönen 18 pt
Kovalainen 10 pt
Glock 10 pt

Na ez szép! Minden tiszteletem a Renault-é. Viszont kiváncsi vagyok, hogy ez a lendület mennyire marad bennük a jővő évre? Mert szerintem a BMW aki jővőre nagyot fog hozni.
befana
IDÉZET(hunnylander @ Nov 4 2008, 10:26) *
Nekem is, de a kep attol meg enyhen furcsa. smile.gif

Nem baj,együtt is jöhetnek,majd én rendet rakok! tongue.gif rolleyes.gif
Kimster
IDÉZET(Euloálius @ Nov 4 2008, 11:21) *

Érdekes, hogy mindhárom dobogós arcán fájdalmat, csalódottságot lehetett látni. Massáén egy kis fájdalmas büszkeséget is. Persze ezen nem csodálkozom. Alonsonak nagy fájdalom lehetett, hogy Hamilton megcsinálta, elvette a legfiatalabb státuszt. Massa csalódottsága, fájdalma egyértelmű. sad.gif Kimin pedig azt láttam, hogy rendkívül sajnálja Massát. Talán most kijött az arcán az idei év keserűsége is. (Persze ezért csak magát okolhatja)
hunnylander
IDÉZET(Kimster @ Nov 4 2008, 01:42) *
Érdekes, hogy mindhárom dobogós arcán fájdalmat, csalódottságot lehetett látni. Massáén egy kis fájdalmas büszkeséget is. Persze ezen nem csodálkozom. Alonsonak nagy fájdalom lehetett, hogy Hamilton megcsinálta, elvette a legfiatalabb státuszt. Massa csalódottsága, fájdalma egyértelmű. sad.gif Kimin pedig azt láttam, hogy rendkívül sajnálja Massát. Talán most kijött az arcán az idei év keserűsége is. (Persze ezért csak magát okolhatja)

Nekem nem tunt fel, hogy Kimi sajnalta volna Massat. Kiminek amugy is szinte lehetetlen leolvasni az arcarol, hogy mikor mire gondol. Nagy pokerarc, szerintem meg az is meglehet, hogy Lewis gyozelmet szamara kedvezobbnek konyvelte el. biggrin.gif Megiscsak o maradt az egyetlen vilagbajnok a haznal, es ne felejtsuk, nehez am megtorni a jeget es megszerezni az elso cimet; ezt Kimi es Lewis F1-es karrierje is jol muatja. Mig Lewisnal begyogyultak a sanghaji es interlagosi sebek es felul tudott kerekedni a mult okozta traumakon, Massanak csak ezutan jon a neheze es o amugy is hajlamos osszeomlani.
Eulo
IDÉZET(Kimster @ Nov 4 2008, 01:42) *

Rajkó egész biztosan nem sajnálta Massát...
befana
IDÉZET(Kimster @ Nov 4 2008, 02:42) *
Kimin pedig azt láttam, hogy rendkívül sajnálja Massát. Talán most kijött az arcán az idei év keserűsége is. (Persze ezért csak magát okolhatja)

Mindig öröm nálam elfogultabbal találkozni,ráadásul eklatáns példa arra a tézisre is,hogy egy nő mindig azt lát és azt hisz el,amit akar. tongue.gif Ismered:Na de drágám,akkor most nekem hiszel vagy a szemednek?!? rolleyes.gif
Kimster
IDÉZET(Euloálius @ Nov 4 2008, 03:58) *
Rajkó egész biztosan nem sajnálta Massát...

Nézd meg a szemét! Én abban nem örömöt látok. (A szem a lélek tükre. - Csak ezt a férfiak nem mindig veszik észre. tongue.gif ) Nem azt mondom, hogy ez csak Massa miatt van, inkább azt, hogy miatta is, és a saját elcseszett éve miatt.
Pepperoni
IDÉZET(Kimster @ Nov 4 2008, 03:40) *

Nézd meg a szemét! Én abban nem örömöt látok. (A szem a lélek tükre. - Csak ezt a férfiak nem mindig veszik észre. tongue.gif ) Nem azt mondom, hogy ez csak Massa miatt van, inkább azt, hogy miatta is, és a saját elcseszett éve miatt.

Massát viszont nem látom nagyon szomorúnak smile.gif
Kimster
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 4 2008, 05:55) *
Massát viszont nem látom nagyon szomorúnak smile.gif

A szeme egyértelműen szomorú. Viszont itt Aloé nem annyira. wink.gif
Pepperoni
IDÉZET(Kimster @ Nov 4 2008, 04:04) *
A szeme egyértelműen szomorú. Viszont itt Aloé nem annyira. wink.gif

Alonso idény végére kimondottan boldognak nézett ki smile.gif Ha ne adj isten jövőre ismét megy majd neki a szekér remélem nem tér vissza 2006-os önmagához.
EasyGhost
IDÉZET(Kimster @ Nov 4 2008, 03:40) *

Én csak azt látom rajta, hogy nagyon fáradt, és a villogó vakuktól elkábítva gondolkozik mélyen, de azt még te sem tudhatod hogy min.
Edina
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 4 2008, 04:39) *
Alonso idény végére kimondottan boldognak nézett ki smile.gif Ha ne adj isten jövőre ismét megy majd neki a szekér remélem nem tér vissza 2006-os önmagához.

De mennyire hogy visszatér! És adja Isten, hogy úgy legyen! smile.gif
Pepperoni
IDÉZET(Edina @ Nov 4 2008, 09:01) *
De mennyire hogy visszatér! És adja Isten, hogy úgy legyen! smile.gif

Jah félreérthető volt, tehát végülis én hibáztam, a stílusára és a viselkedésére értettem. Most rendkívül rokonszenves a viselkedése az én szememben. Viszont 2006-ban nem így gondoltam.
Kojima
IDÉZET(Pepperoni @ Nov 4 2008, 09:07) *
Jah félreérthető volt, tehát végülis én hibáztam, a stílusára és a viselkedésére értettem. Most rendkívül rokonszenves a viselkedése az én szememben. Viszont 2006-ban nem így gondoltam.

Tök mindegy, szerintem ha Schumi itt lenne, akkor szerintem ugyanugy zavarná téged a viselkedése! laugh.gif
Pepperoni
IDÉZET(Kojima @ Nov 4 2008, 09:26) *
Tök mindegy, szerintem ha Schumi itt lenne, akkor szerintem ugyanugy zavarná téged a viselkedése! laugh.gif

Nem Schumi miatt zavart. Hamiltont most pont azért nem bírom, ami miatt anno. Alonsot.
Kimster
IDÉZET(EasyGhost @ Nov 4 2008, 08:33) *
Én csak azt látom rajta, hogy nagyon fáradt, és a villogó vakuktól elkábítva gondolkozik mélyen, de azt még te sem tudhatod hogy min.

Nem is állítottam, hogy tudom. wink.gif De nézd meg a különbséget Alonso, és az ő szeme között. Aloé lényegesen "boldogabb". De mindegy. Ezen nem veszünk össze. smile.gif
Tarzaan
IDÉZET(Euloálius @ Nov 4 2008, 08:54) *

Alonso 43 pt
Massa 33 pt
Hamilton 28 pt
Vettel 26 pt
Kubica 20 pt
Heidfeld 19 pt
Raikkönen 18 pt
Kovalainen 10 pt
Glock 10 pt

Legutóbb MS csinált hasonlót 96-ban, bár ő már a szezon elején is tudott villantani.
Eulo
IDÉZET(Tarzaan @ Nov 5 2008, 11:04) *
Legutóbb MS csinált hasonlót 96-ban, bár ő már a szezon elején is tudott villantani.

Mondjuk Alonsoról már elfelejtették sokan, de az év első kétharmadában nem volt túl erős (kb azon a szinten volt, mint tavaly a GF-HK páros).
Kojima
IDÉZET(Euloálius @ Nov 5 2008, 01:42) *
Mondjuk Alonsoról már elfelejtették sokan, de az év első kétharmadában nem volt túl erős (kb azon a szinten volt, mint tavaly a GF-HK páros).

Fishichella és Kovalainen nem olyan klasszis pilóta mint Alonso. (Mondjuk Kovalainen még lehet. ) De azért a tavalyi konstrukció egy kotla volt, és nem hinném, hogy Alonso azzal nyert is volna egy versenyt.
befana
IDÉZET(Kojima @ Nov 5 2008, 02:48) *
Fishichella és Kovalainen nem olyan klasszis pilóta mint Alonso. (Mondjuk Kovalainen még lehet. )

Fúúú,mit fogsz Te ezért kapni!! wink.gif smile.gif
Kojima
IDÉZET(befana @ Nov 5 2008, 01:51) *
Fúúú,mit fogsz Te ezért kapni!! wink.gif smile.gif

Háát nem is csokinyuszira gondoltam. laugh.gif laugh.gif

De tény, Fishichella és Kovalainen nem csinált csodát tavaly, de szerintem Alonso se igen. De hogy sokat fejlődtek idén az sokban Alfon múlott. De lehet, ha tavaly ott maradt volna, akkor esetleg idén már előrébb lennének.
EasyGhost
Remélem megmarad ez a lendület jövőre is és Briós még jobban összerántja a csapatot.( vagy jövőre már másvalaki lesz?) Alonsoval nagyon jó párost alkotnak ketten. smile.gif

IDÉZET
De lehet, ha tavaly ott maradt volna, akkor esetleg idén már előrébb lennének.

Sajna Dennis bácsi átcsábította a sötét oldalra, de Alonso rájött hogy rossz oldalon áll és hál istennek visszatért a Renaulthoz. Ha maradt volna a Renaultnál akkor ezt az évet kezdhették volna úgy ahogy befejezték, de szép is lett volna. biggrin.gif
Eulo
IDÉZET(Kojima @ Nov 5 2008, 01:48) *
Fishichella és Kovalainen nem olyan klasszis pilóta mint Alonso. (Mondjuk Kovalainen még lehet. ) De azért a tavalyi konstrukció egy kotla volt, és nem hinném, hogy Alonso azzal nyert is volna egy versenyt.

Ja. Aloval szemben Fisichella a pályafutása fényéveit fostalicskákban töltötte. Így nem lehetett belőle olyan legendát gyártani, mint Aloból. Tény, hogy a spanyol szenzációs volt Spa után (meg szerencsés), de ne feledjük, hogy tavaly LEÁLLTAK a fejlesztésekkel az évad közepén, idén meg BEÜZEMELTÉK az új szélcsatornát. Amíg az autó a tavalyi szinten volt, addig bizony a Fisi-Kova szintet láthattuk Alonsotól, és még gyengébbet Pikétől.

Kovából szerintem nem lesz soha toppilóta, mert nem elég gyors. Pont olyan iparos versenyző, mint Button és Heidfeld, keveset kockáztat, nem autózik a határon, és a biztos pontokra megy. Más kérdés, hogy idén volt néhány peche így az évvégén.
Eulo
IDÉZET(Kojima @ Nov 5 2008, 01:54) *
Háát nem is csokinyuszira gondoltam. laugh.gif laugh.gif

De tény, Fishichella és Kovalainen nem csinált csodát tavaly, de szerintem Alonso se igen. De hogy sokat fejlődtek idén az sokban Alfon múlott. De lehet, ha tavaly ott maradt volna, akkor esetleg idén már előrébb lennének.

A szélcsatornán és az új fejlesztéseken múlt. Tavaly leálltak, és lényegében Magny-Cours után ugyanazon a szinten maradt az autó, ami az év végére még arra se volt elég, hogy a Q2-be bekerüljön.

Az, hogy a momentumot megtartja a Renault csapat, vagy úgy jár, mint a Honda Button 2006-os évvégi parádéja után, egyelőre a jövő zenéje.
Kojima
IDÉZET(Euloálius @ Nov 5 2008, 02:17) *
Ja. Aloval szemben Fisichella a pályafutása fényéveit fostalicskákban töltötte. Így nem lehetett belőle olyan legendát gyártani, mint Aloból. Tény, hogy a spanyol szenzációs volt Spa után (meg szerencsés), de ne feledjük, hogy tavaly LEÁLLTAK a fejlesztésekkel az évad közepén, idén meg BEÜZEMELTÉK az új szélcsatornát. Amíg az autó a tavalyi szinten volt, addig bizony a Fisi-Kova szintet láthattuk Alonsotól, és még gyengébbet Pikétől.

Kovából szerintem nem lesz soha toppilóta, mert nem elég gyors. Pont olyan iparos versenyző, mint Button és Heidfeld, keveset kockáztat, nem autózik a határon, és a biztos pontokra megy. Más kérdés, hogy idén volt néhány peche így az évvégén.

Fisi a pályafutása elején télleg letett az asztalra, mert nem éppen topkasztnis Jordannal azért még is kihozott vmit. '98-as Osztrák GP is király volt ez is igaz, meg az is, hogy szerencsével hadilábon áll, mert 2005-ig olyan csapatokhoz tudott csak szerződni ami nem éppen a legjobbak. Aztán 2005-re beérett a szekér, én is mennyire vártam, hogy csak csinál vmit, de sajna nem. És ez részben sztem Briatorén is múlt. De itt volt a tavalyi év egy kotlával és Fisi már sztem tavaly se volt az a régi, mint hajdanán.
Kojima
IDÉZET(Euloálius @ Nov 5 2008, 02:19) *
A szélcsatornán és az új fejlesztéseken múlt. Tavaly leálltak, és lényegében Magny-Cours után ugyanazon a szinten maradt az autó, ami az év végére még arra se volt elég, hogy a Q2-be bekerüljön.

Az, hogy a momentumot megtartja a Renault csapat, vagy úgy jár, mint a Honda Button 2006-os évvégi parádéja után, egyelőre a jövő zenéje.

Ahogy az előbb leirtam volna, ha idén is maradt volna a régi páros, sztem sem Kova és sem Fisi se igen tudott nagyobb csodát tenni.
tifosi
IDÉZET(Kojima @ Nov 5 2008, 01:48) *
Fishichella és Kovalainen nem olyan klasszis pilóta mint Alonso. (Mondjuk Kovalainen még lehet. )

Ki kell ábrándítsalak, Kovából sosem lesz klasszis versenyző! Ez a két év elég lett volna arra, hogy ezt bizonyítsa. Az élcsapatok közül rajkó mellett, ő volt a leggyengébb. Fisico nem mai gyerek, tőle már nem lehet csodát várni. De kezdőként jobb volt Kovánál, technikához mérten, sokkal jobb teljesítményt nyújtott. 1997-es Jordanes éve pl nagyon jó volt...csak 4 ponttal maradt el a ferraris Irvinetól. Pechjére rossz helyre igazolt, egy komoly élcsapattal többre vihette volna, és ma merőben más véleményen lennél.
Kojima
IDÉZET(tifosi @ Nov 5 2008, 02:31) *
Ki kell ábrándítsalak, Kovából sosem lesz klasszis versenyző!

Hakkinen se volt az a tűzről pattant gyerek sokáig, aztán mégis letett vmit az asztalra.
Eulo
IDÉZET(tifosi @ Nov 5 2008, 02:31) *
Ki kell ábrándítsalak, Kovából sosem lesz klasszis versenyző! Ez a két év elég lett volna arra, hogy ezt bizonyítsa. Az élcsapatok közül rajkó mellett, ő volt a leggyengébb. Fisico nem mai gyerek, tőle már nem lehet csodát várni. De kezdőként jobb volt Kovánál, technikához mérten, sokkal jobb teljesítményt nyújtott. 1997-es Jordanes éve pl nagyon jó volt...csak 4 ponttal maradt el a ferraris Irvinetól. Pechjére rossz helyre igazolt, egy komoly élcsapattal többre vihette volna, és ma merőben más véleményen lennél.

Jaja... Csak azon a fránya német defekten múlt, és máris megvan a vb 6. hely. smile.gif
Abban az évben az MS-DC-GF hármas emelkedett ki a mezőnyből, meg néha Alesi...
tifosi
IDÉZET(Kojima @ Nov 5 2008, 02:38) *
Hakkinen se volt az a tűzről pattant gyerek sokáig, aztán mégis letett vmit az asztalra.

Hakkinen már első McLarenes évében villlantott, amikor jobb időmérőt ment Sennánál. Jobb időmérőt menni a világ legjobb időmérője ellen újoncként, az tehetség.
Kojima
IDÉZET(tifosi @ Nov 5 2008, 03:18) *
Hakkinen már első McLarenes évében villlantott, amikor jobb időmérőt ment Sennánál. Jobb időmérőt menni a világ legjobb időmérője ellen újoncként, az tehetség.

Ez igaz. De sajnos sokáig még versenyeket sem nyert szerencsétlenje.

Egyelőre nagyobb annak az esélye, ami most tükrözi Kova teljesítményét, hogy csak szinte 'statiszta' szerepet tölt be. De azért én még nem irnám le.
Clyde
Kimo
IDÉZET(Clyde @ Nov 9 2008, 02:59) *

Ezek honna nvannak? biggrin.gif
TCat
IDÉZET(Kimo @ Nov 9 2008, 05:24) *

oda van írva smile.gif csak meg kell találni tongue.gif (fej jobbra fordít erősen, kép jobb szélét néz kitartóan....) megvan? biggrin.gif
hunnylander
IDÉZET(Kimo @ Nov 9 2008, 05:24) *

http://akelta.wordpress.com/

Szerencsere a rivalis pilotakat jobban osztja a poenjaival, merthogy Kelta is Hamiltonnak szurkol. smile.gif
Fdino
Alonso az év versenyzője!

Nocsak a britek úgy tűnik, most mindent mindenkinek megbocsátanak laugh.gif
Eulo
IDÉZET(Fdino @ Nov 14 2008, 09:21) *

Érdekes, hogy csak a szezon utolsó 4/6 futamára emlékszik mindenki. Valenciáig (év 12. futama) 18 pontot szerzett, lényegében ugyanannyit, mint a Fisi-Kova páros tavaly.

Az év versenyzője szvsz holtversenyben Hami és Massa, de Vettelt és Kubicát is Alonso elé sorolom.
hunnylander
IDÉZET(Fdino @ Nov 14 2008, 09:21) *

Internetes szavazas, ugyhogy mellozuk a britek szot.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.