Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Pali
IDÉZET(Syd_Barrett @ Jul 25 2012, 09:36) *
változzak sünné, ha értem ezt az embert.

Gondolom kijutott már neki épp elég fullos csaj és most diétázik egy kicsit.
stoke
IDÉZET(Ronda @ Jul 25 2012, 11:21) *
Azonos feltételeket? Mer ehhez nem kell pofa? laugh.gif

Miért, mikor nem kapott Alonso azonos feltételeket? Mikor rendeleték alá a taktikáját a csapattársának, tiltották meg, hogy előzzön. Én Hamilton esetében ezeket fel tudom sorolni, lássuk, Alonso listáját! smile.gif

A helyet az, hogy nem kivételeztek Hamiltonnal egyszer sem, csak megszüntették a vízhordó státuszát, és ő is megkapta azt a támogatást, mint a spanyol.

Ha Hamiltont nyomták volna (aki ugye vezette a VB-t), akkor megoldják, hogy Alonso Monzában és Spában mögötte jöjjön be (kis játék a keréknyomással, stb.). És ugye mindez a 'szimpatikus' kis zsarolása után volt. De a McLaren korrekt volt, megadták neki továbbra is a támogatást - ahogy Hamiltonnak is.
Ronda
IDÉZET(stoke @ Jul 26 2012, 08:24) *
Miért, mikor nem kapott Alonso azonos feltételeket? Mikor rendeleték alá a taktikáját a csapattársának, tiltották meg, hogy előzzön. Én Hamilton esetében ezeket fel tudom sorolni, lássuk, Alonso listáját! smile.gif

A helyet az, hogy nem kivételeztek Hamiltonnal egyszer sem, csak megszüntették a vízhordó státuszát, és ő is megkapta azt a támogatást, mint a spanyol.

Ha Hamiltont nyomták volna (aki ugye vezette a VB-t), akkor megoldják, hogy Alonso Monzában és Spában mögötte jöjjön be (kis játék a keréknyomással, stb.). És ugye mindez a 'szimpatikus' kis zsarolása után volt. De a McLaren korrekt volt, megadták neki továbbra is a támogatást - ahogy Hamiltonnak is.

Te így látod én meg nem így, ez miért baj? Szerintem Alo lett volna a vb, ha végig őt támogatják, mert ő volt a legstabilabb és alig hibázott.
Clyde

Mégsem 31 éves? 220 ? smile.gif
Befcsy, azonnali kommentet varunk!
Tovabba mi az, hogy Belank a szerelmeddel bulizik, te meg nem?!

tongue.gif
stoke
IDÉZET(Ronda @ Jul 26 2012, 05:44) *
Te így látod én meg nem így, ez miért baj? Szerintem Alo lett volna a vb, ha végig őt támogatják, mert ő volt a legstabilabb és alig hibázott.

Így van. Ha meg végig Hamiltont támogatják, akkor meg az angol. De a McLaren végül -a kezdeti hozzáállását átgondolva- nem rendelte egyiket sem a másik alá.
Edina
A melléklet megtekintéséhez kattints ide.

Most találtam ezt a képet. tongue.gif

Clyde! Na mesélj, mivel zaklattad ezt a jóembert? smile.gif
Redye
Még a Magyar Nagydíjat megelőzően, Fernando Alonso került fel a legjobbak közé, mégpedig az előkelő 10. helyen. A BBC honlapján Murray Walker értékelte a spanyol azon képességeit, melyek alapján a kétszeres világbajnok bekerülhetett ebbe az elit klubba.

Nincs túl sok olyan vetélytárs a jelenlegi mezőnyben, aki félelmetesebb és könyörtelenebb Fernando Alonsónál. Talán a legfélelmetesebb tulajdonsága - a sok közül -, hogy minden egyes nagydíjon képes a határokon autózni, és a lehető legjobbat kihozni bármilyen autóból. Ezen képességei ez idáig két világbajnoki címet, és 30 futamgyőzelmet hoztak Fernandónak, aki a futamgyőztesek örökranglistáján az előkelő ötödik helyet foglalja el, és aki talán sosem teljesített meggyőzőbben, mint ebben a szezonban.

Tény, hogy egy olyan versenyzőről van szó, aki egészen briliáns módon tud alkalmazkodni egy tökéletlen kocsihoz is, és intelligenciája, bátorsága mind olyan tényező, melyek hozzájárulnak ahhoz, hogy minden körülmények között gyors legyen. Apró szépséghibája talán annyi, hogy egy körön nem tudja átlépni a határokat, és bár itt is akadnak kivételek (pl 2011. Szingapúr), de nagy általánosságban nem olyan gyakran tündököl az időmérőkön, mint kortársai, Lewis Hamilton és Sebastian Vettel, vagy éppen a múltból Ayrton Senna. Ezt a hiányosságát azonban elképesztő teljesítményével képes kompenzálni a versenyeken.

A BBC listája 11. nagydíjat követően:

10. Fernando Alonso

11. Alberto Ascari

12. Gilles Villeneuve

13. Nigel Mansell

14. Mika Häikkinen

15. Lewis Hamilton

16. Nelson Piquet

17. Emerson Fittipaldi

18. Jack Brabham

19. Graham Hill

20. Jochen Rindt
Boldog_Bobby
IDÉZET(Redye @ Aug 19 2012, 05:58) *
Még a Magyar Nagydíjat megelőzően, Fernando Alonso került fel a legjobbak közé, mégpedig az előkelő 10. helyen. A BBC honlapján Murray Walker értékelte a spanyol azon képességeit, melyek alapján a kétszeres világbajnok bekerülhetett ebbe az elit klubba.

Nincs túl sok olyan vetélytárs a jelenlegi mezőnyben, aki félelmetesebb és könyörtelenebb Fernando Alonsónál. Talán a legfélelmetesebb tulajdonsága - a sok közül -, hogy minden egyes nagydíjon képes a határokon autózni, és a lehető legjobbat kihozni bármilyen autóból. Ezen képességei ez idáig két világbajnoki címet, és 30 futamgyőzelmet hoztak Fernandónak, aki a futamgyőztesek örökranglistáján az előkelő ötödik helyet foglalja el, és aki talán sosem teljesített meggyőzőbben, mint ebben a szezonban.

Tény, hogy egy olyan versenyzőről van szó, aki egészen briliáns módon tud alkalmazkodni egy tökéletlen kocsihoz is, és intelligenciája, bátorsága mind olyan tényező, melyek hozzájárulnak ahhoz, hogy minden körülmények között gyors legyen. Apró szépséghibája talán annyi, hogy egy körön nem tudja átlépni a határokat, és bár itt is akadnak kivételek (pl 2011. Szingapúr), de nagy általánosságban nem olyan gyakran tündököl az időmérőkön, mint kortársai, Lewis Hamilton és Sebastian Vettel, vagy éppen a múltból Ayrton Senna. Ezt a hiányosságát azonban elképesztő teljesítményével képes kompenzálni a versenyeken.

10. Fernando Alonso

11. Alberto Ascari

12. Gilles Villeneuve

13. Nigel Mansell

14. Mika Häikkinen

15. Lewis Hamilton

16. Nelson Piquet

17. Emerson Fittipaldi

18. Jack Brabham

19. Graham Hill

20. Jochen Rindt

Az igen, Hamilton mit keres a 15. helyen Fittipaldi és Pique előtt? laugh.gif
still
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Aug 19 2012, 07:17) *

Pláne Graham Hill, és Jack Brabham előtt?

Érdekelne az értékelési szempont, valamilyen szorzót használnak, vagy teljesen szubjektív?
Alonsóval egyébként egyetértek, az utóbbi évtized kiemelkedő pilótája.
Lóri
IDÉZET(still @ Aug 19 2012, 07:40) *
Pláne Graham Hill, és Jack Brabham előtt?

Érdekelne az értékelési szempont, valamilyen szorzót használnak, vagy teljesen szubjektív?
Alonsóval egyébként egyetértek, az utóbbi évtized kiemelkedő pilótája.

Ebben a listában még az is egy vicc, hogy Vettel 10en belül lesz minden bizonnyal....Csak nem értem, hogy lehet Alonso és Hamilton elé helyezni. Lehet csak az elért eredményeket nézik, magát a versenyzést nem.
Boldog_Bobby
IDÉZET(Lóri @ Aug 19 2012, 07:44) *
Ebben a listában még az is egy vicc, hogy Vettel 10en belül lesz minden bizonnyal....Csak nem értem, hogy lehet Alonso és Hamilton elé helyezni. Lehet csak az elért eredményeket nézik, magát a versenyzést nem.

Akkor mit keresne Lúíz a top 20-ban?
forza

10. Fernando Alonso

11. Alberto Ascari

12. Gilles Villeneuve

13. Nigel Mansell

14. Mika Häikkinen

15. Lewis Hamilton

16. Nelson Piquet

17. Emerson Fittipaldi

18. Jack Brabham

19. Graham Hill

20. Jochen Rindt

Ez milyen lista? Mi alapján állítják össze? Csak úgy kimondani, hogy all-time 20-as listában egy még aktív pilóta hányadik, nekem kicsit erős. És ha 5-ször nullázna, akkor mondjuk kikerül a 15. helyre, vagy hogy megy ez? Nem vágom, ez így önmagában nem mond semmit.
Lóri
IDÉZET(forza @ Aug 19 2012, 08:03) *
Ez milyen lista? Mi alapján állítják össze? Csak úgy kimondani, hogy all-time 20-as listában egy még aktív pilóta hányadik, nekem kicsit erős. És ha 5-ször nullázna, akkor mondjuk kikerül a 15. helyre, vagy hogy megy ez? Nem vágom, ez így önmagában nem mond semmit.

Ilyen formában szerintem is hülyeség. Bármelyiküknek jöhet még hanyatlás és tündöklés is. Ha a szűk elitet nézem akkor is mindegyiknek van még itt vagy 5éve.
Lóri
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Aug 19 2012, 08:02) *
Akkor mit keresne Lúíz a top 20-ban?

Hát ja, nekem is megfordult a fejemben. Mondjuk most, hogy így belegondolok Vettelt szerintem nem rakják be a top10-be, főleg Alonso elé, az erősen vicc kategória lenne. Mondjuk ez olyan, hogy bármelyikük csúszhaz lejjebb még, vagy akár feljebb is még ezen a szubjektív rangsoron is. Ha valaki ki fog még 1-2 jó évet, akár vb címmel, akkor ez még rendeződhet.
forza
IDÉZET(Lóri @ Aug 19 2012, 08:07) *
Hát ja, nekem is megfordult a fejemben. Mondjuk most, hogy így belegondolok Vettelt szerintem nem rakják be a top10-be, főleg Alonso elé, az erősen vicc kategória lenne. Mondjuk ez olyan, hogy bármelyikük csúszhaz lejjebb még, vagy akár feljebb is még ezen a szubjektív rangsoron is. Ha valaki ki fog még 1-2 jó évet, akár vb címmel, akkor ez még rendeződhet.

Vagy nem. Ehhez tudni kéne, mi a rendező elv. Az is lehet, hogy ez egy szubjektív lista csak, semmiféle statisztikai alap nincs mögötte. Most abba nem mennék bele, hogy ki miért van ott, ahol, viszont jó lenne tudni, mi alapján van ez a sorrend. Akkor lehetne róla jókat vitatkozni, de így... :S
still
No, ez valami BBC-s szubjektív összesített lista, nem kell komolyan venni.

Itt a Pikés rész, az első fotó ütős lett! biggrin.gif
stoke
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Aug 19 2012, 07:17) *

Amit Mansell meg Villeneuve
Lóri
IDÉZET(forza @ Aug 19 2012, 08:09) *
Vagy nem. Ehhez tudni kéne, mi a rendező elv. Az is lehet, hogy ez egy szubjektív lista csak, semmiféle statisztikai alap nincs mögötte. Most abba nem mennék bele, hogy ki miért van ott, ahol, viszont jó lenne tudni, mi alapján van ez a sorrend. Akkor lehetne róla jókat vitatkozni, de így... :S

Hát ezen tényleg nem lehet vitatkozni. Mondjuk arra fogadni mernék, hogy Senna Schumi Prost az első hármas, és még abban is, hogy ilyen sorrendben...Általában mindenhol és mindig ez a sorrend. Ami ezt a listát illeti én sem értek egyet sok helyezéssel. Mondjuk a nem mostaniak közül is vannak olyanok, akik pl futamot is alig nyertek. Az én nézetem annyiban hasonlít talán ehhez a listához, hogy a maiak közül én régóta Alonsot és Hamiltont tartom a két legjobbnak.
Boldog_Bobby
IDÉZET(stoke @ Aug 19 2012, 08:13) *

Azért akárhogy is nézzük, Mansell és Gille teljesen más kaliberek mint a kis Lewis. Senki nem kapja fel a fejét a neveikre, ha véletlenül Fittipaldiék előtt bukkannak fel. No de Lewis? smile.gif
still
IDÉZET(stoke @ Aug 19 2012, 08:13) *

Szvsz Peterson vagy Moss top tízes lesz.
Lóri
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Aug 19 2012, 08:15) *
Azért akárhogy is nézzük, Mansell és Gille teljesen más kaliberek mint a kis Lewis. Senki nem kapja fel a fejét a neveikre, ha véletlenül Fittipaldiék előtt bukkannak fel. No de Lewis? smile.gif

Igazad van, viszont azt is hozzá lehet tenni, hogy lehet csak egyelőre más kaliberek, mint a kis Lewis. Ha a tehetsége alapján kellene hasonlítani, akkor semmiben nem szenvedne hátrányt. smile.gif Csak ugye ezt ki is kell tudni aknázni.
still

Egyéniség, és remek pilóta.
Az F1 legnagyobb tahójával már most is összemérhető, és még rengeteg szezon van benne.
Lóri
IDÉZET(still @ Aug 19 2012, 08:17) *
Szvsz Peterson vagy Moss top tízes lesz.

Lehet hülyeség, de én soha nem eredmények alapján szoktam ítélni. Ezért nem esek hanyatt Vetteltől sem. És éppen ezért én Gilles-t is beraknám a top10-be. Petersonnal együtt.
still
IDÉZET(Lóri @ Aug 19 2012, 08:20) *
Lehet hülyeség, de én soha nem eredmények alapján szoktam ítélni. Ezért nem esek hanyatt Vetteltől sem. És éppen ezért én Gilles-t is beraknám a top10-be. Petersonnal együtt.

Én is, akárcsak Mosst.
stoke

Ebben egyetértünk. smile.gif

Mansell drukkerként mondom, hogy Hamiltonban sokkal többet látok. Nigel 3 elbukott VB-cím mellett csak egy mezőny felettivel tudta behúzni a VB-címet.

Villeneuve meg biztos kivételes képességű, meg hüdegyors volt, de szvsz szerencsétlennek meg kellett halnia, hogy legenda lehessen.

És mind2-jüket többször is elverte az aktuális csapattárs. (Na jó Mansellnél bocsánatos bűn kikapni egy Prosttól, Piquettől.)
Boldog_Bobby
IDÉZET(stoke @ Aug 19 2012, 08:51) *
Ebben egyetértünk. smile.gif

Mansell drukkerként mondom, hogy Hamiltonban sokkal többet látok. Nigel 3 elbukott VB-cím mellett csak egy mezőny felettivel tudta behúzni a VB-címet.

Villeneuve meg biztos kivételes képességű, meg hüdegyors volt, de szvsz szerencsétlennek meg kellett halnia, hogy legenda lehessen.

És mind2-jüket többször is elverte az aktuális csapattárs. (Na jó Mansellnél bocsánatos bűn kikapni egy Prosttól, Piquettől.)

És ha elverte?! Nálam nem esett Lewis árfolyam azzal, hogy kikapott Buttontól.

Egyébként meg Hamiltonnak sem sokon múlott, hogy még mindig csak ígéret legyen. Neki sem volt valami acélos éve 2008-ban, hiába nyerte meg megérdemelten a Vb címét. Nálam nem egy címtől lesz valaki jó pilóta. Ha valaki zseni és ez meglátszik a többiek fölött álló tempójában is pl., de a pechek és rossz igazolások meghiúsítják abban, hogy ezt Vb címekbe mentse át, attól még nálam befér a top 10-be is akár.
Syd_Barrett

10. Fernando Alonso

11. Alberto Ascari

12. Gilles Villeneuve

13. Nigel Mansell

14. Mika Häikkinen

15. Lewis Hamilton

16. Nelson Piquet

17. Emerson Fittipaldi

18. Jack Brabham

19. Graham Hill

20. Jochen Rindt

megint forzával kell, hogy egyetértsek. totál fölöslegesnek tartom az ilyen listákat, amik minden idők legjobbjait vetik össze. még fociban is annak tartom, ami nem technikai sport. tudjuk, hogy Puskás, Pelé, Maradona és Messi nagy tanárok (voltak, mármint az első három), de hogy közülük ki a legjobb, az kit érdekel?

F1-ben szerintem egyedül arról lehetne szó, hogy az egyes korszakok legjobbjait megállapítsuk, és abból összerakjunk egy top10-et vagy top akármennyit, de szigorúan sorrend nélkül. ez egyik érintett aktív pilóta ellen se szól, egyszerűen nem tartom összemérhetőnek a dolgokat, annyira más volt minden, és nemcsak 40-50, hanem húsz évvel ezelőtt is a sportágban.
stoke
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Aug 19 2012, 09:59) *
És ha elverte?! Nálam nem esett Lewis árfolyam azzal, hogy kikapott Buttontól.

Egyébként meg Hamiltonnak sem sokon múlott, hogy még mindig csak ígéret legyen. Neki sem volt valami acélos éve 2008-ban, hiába nyerte meg megérdemelten a Vb címét. Nálam nem egy címtől lesz valaki jó pilóta. Ha valaki zseni és ez meglátszik a többiek fölött álló tempójában is pl., de a pechek és rossz igazolások meghiúsítják abban, hogy ezt Vb címekbe mentse át, attól még nálam befér a top 10-be is akár.

Nálam egy kicsit igen. Megdőlt a legyőzhetetlenségi mítosz.

Rossz igazolás: Ha a csapattársad VB-címet nyer (Scheckter/Piquet), akkor ez nem jó duma. (A pech faktort adom,)

Összességében nálam Prost, Schumacher, Fangio, Senna, Clark, Stewart, Lauda, Brabham mellé nálam tuti nem férne be Villeneuve meg Peterson a top10-be. (Őszintén szólva vlsz a top20-ba se, de ez egy szubjektív dolog. Attól még lehet Neked vagy másnak Villeneuve az internesönelnámbörvan.)

De persze amikor választani kellett, hogy hogyan matricázzam fel a '79-es Tamiya Ferrarit, akkor én is Gillest választottam Jodyval szemben. smile.gif
Boldog_Bobby
IDÉZET(stoke @ Aug 20 2012, 02:05) *
Nálam egy kicsit igen. Megdőlt a legyőzhetetlenségi mítosz.

Rossz igazolás: Ha a csapattársad VB-címet nyer (Scheckter/Piquet), akkor ez nem jó duma. (A pech faktort adom,)

Összességében nálam Prost, Schumacher, Fangio, Senna, Clark, Stewart, Lauda, Brabham mellé nálam tuti nem férne be Villeneuve meg Peterson a top10-be. (Őszintén szólva vlsz a top20-ba se, de ez egy szubjektív dolog. Attól még lehet Neked vagy másnak Villeneuve az internesönelnámbörvan.)

De persze amikor választani kellett, hogy hogyan matricázzam fel a '79-es Tamiya Ferrarit, akkor én is Gillest választottam Jodyval szemben. smile.gif

Ez egy hülyeség szerintem, hogy van verhetetlen. Mesterségesen mindenkinek ki lehet ezt tolni, mint Schumachernél, de összességében mindenkinek összejöhet egy gyengébb éve, amit az amúgy gyengébb csapattársa kihasználhat. Hamilton nagyon jó versenyző, de nem értem mi alapján vártad azt, hogy ő verhetetlen. Abszolút messze van a tökéletes versenyző eszményétől, ahogy Gille is ás Peterson is. Viszont Gilleben és Peterson mind megelőzte a kortársait a sebességükben.

Nálam Jody is elég magasan áll, amiket művelt a Tyrellel és a Wolffal abszolút megérdemelt helyet kéne, hogy adjon a top 20-ban, pl hozzá képest is van mit leraknia Lewisnak.
Lóri

Egyébként mindegyik rangsorolt pilótához van egy cikk írva, mi miért hogyan. Mondjuk ebből sem derül ki, hogy mi alapján van a rangsor, csak amolyan pilótaelemző cikkek. Elolvasni mindenesetre jó volt őket így délutáni unaloműzőként.

Alul Alonso és Hamilton cikke

http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/18096591

http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/18957703
stoke
Hivatalos!

Alonsonak nagy arca van.

El is készült a hozzá való sapka. tongue.gif rolleyes.gif

befana
IDÉZET(stoke @ Sep 1 2012, 08:21) *
Hivatalos!

Alonsonak nagy arca van.

El is készült a hozzá való sapka. tongue.gif rolleyes.gif

Egészen hibásak az információid,ugyanis éppen az történt,hogy a Ferrari átszerződött a McLaren által foglalkoztatott varrodához,mivel azok már úgyis tartották szériafelszerelésként a nekik szükséges vörös posztót,ami a McLaren szemében az olasz istálló. tongue.gif A munka sürgős leadása,Alonso patentra beosztott időbeosztása és szapora szerelmi élete miatt nem volt idő holmi csip-csup próbákra,úgyhogy saccolva kellett legyártani az első darabokat.Kiindultak Button és Hamilton arcméretéből és a számukra szükséges méretből,de kis fejtörés után még hozzácsaptak néhány centit a tehetség-különbség okán,balgán azt gondolva,hogy azt nyilván a fejében hordja,pedig egészen máshol... rolleyes.gif tongue.gif Ennek aztán ez a vicces elméretezés lett a vége:a szerény kis spanyol pincurka fejéről leesik a z ezüstnyíl-fiúk szélesvásznú sapkája. rolleyes.gif
still
befana
IDÉZET(still @ Sep 6 2012, 07:19) *

Jóóóóó,megadóan visszavonom minden szavam.Itt nincs szó a bevédésére... tongue.gif rolleyes.gif
stoke
IDÉZET(befana @ Sep 6 2012, 07:39) *
Jóóóóó,megadóan visszavonom minden szavam.Itt nincs szó a bevédésére... tongue.gif rolleyes.gif

Szerintem éppen megáld valakit.
Szlavo
IDÉZET(stoke @ Sep 6 2012, 07:52) *
Szerintem éppen megáld valakit.

Lehet hogy a Pápát.
befana
IDÉZET(Szlavo @ Sep 6 2012, 08:00) *
Lehet hogy a Pápát.

Vagy egy rabbit.Mit Neki?!? tongue.gif
Boldog_Bobby
stoke
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Sep 6 2012, 09:34) *

Ez kurva nagy. Főleg az életlepergős rész. Jól ki van találva. smile.gif
still
Alonso a twitteren bizakodik:

After the qualy, we miss the fight for "pole" with a failure..! I think tomorrow will be a perfect day to recover some good positions..
noncsi
IDÉZET
Year 2006, we arrived at Monza leaders, broken car in q3, penalties, start 10th, stop in the 1st chicane, engine problem, a marshal take me into the paddock on the bike. We won championship ... wink.gif

Year 2012, we arrived at Monza leaders, q3 car broken , start 10th , engine problem on Friday at the 1st chicane, same marshal brings me to the paddock in the bike. Hopefully it will be a good year at the end .. wink.gif))!

http://www.twitlonger.com/show/j7cvtv
Zoli
Jó szarul sikerült az időmérő, nem tudom mi történt. Remélem holnap sikerül javítani és minél több pontot szerezni.
Réka
IDÉZET(Zoli @ Sep 8 2012, 10:26) *
Jó szarul sikerült az időmérő, nem tudom mi történt. Remélem holnap sikerül javítani és minél több pontot szerezni.

...és még finom voltál. Csalódott vagyok, nem kicsit...
stoke
Telemetria (by WTF1)

Réka
Szép versenyt hozott össze, a helyzetből kihozta a maximumot...reálisan 4-5ik helyre tippeltem volna, de nem panaszkodom. smile.gif
Clyde
Mutatom:

0.
Réka
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 06:57) *
Mutatom:

0.

Köszönjük Emese! dry.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 07:57) *
Mutatom:

0.

Mi a problémád,Csillagom? smile.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Sep 9 2012, 08:03) *
Mi a problémád,Csillagom? smile.gif

Az, hogy egy kalap szart nem er, ha bajnok lesz.
Szokasos befizetetett szar, by Fejjaji.
still
IDÉZET(Clyde @ Sep 9 2012, 07:57) *
Mutatom:

0.

Nem kettő 0 ? huh.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.