Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Kimster
IDÉZET(Kimster @ Apr 21 2008, 05:37) *
Szegénynek még az életkedve is elmegy, annyit szekáljuk. Bár, jobban jár, amíg csak itt és csak így szekáljuk, és nem odaát nyilatkozik így...

Bocsesz, ez nem ide ment....
Boszi27
Cikk
IDÉZET
a futamon pedig a pontszerzés a cél."

Így járt. wink.gif
Sivatagi Róka
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 21 2008, 07:56) *
Cikk

Így járt. wink.gif

Ez csak a cikk elejére vonatkozik és csak egy pár szó ,a többi része talán a jövőbe néz ohmy.gif wink.gif blink.gif
Boszi27
Remélem megvárja a Renault felvirágzását-hozzájárulva persze. rolleyes.gif Nem, nem az a szent vagyok, akinek maga felé hajlik a keze rolleyes.gif smile.gif , csak tényleg úgy megnézném, hogy mit alkot pár éven belül. Mert azért nagy szó felhozni egy csapatot. wink.gif
Sivatagi Róka
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 21 2008, 08:09) *
Remélem megvárja a Renault felvirágzását-hozzájárulva persze. rolleyes.gif Nem, nem az a szent vagyok, akinek maga felé hajlik a keze rolleyes.gif smile.gif , csak tényleg úgy megnézném, hogy mit alkot pár éven belül. Mert azért nagy szó felhozni egy csapatot. wink.gif

Hát ha nem átmeneti állapotnak szánta a Rönót akkor biztos hogy lesz az autóból valami,mert bár utálom az autóhoz ért valamelyest wink.gif
Boszi27
Még egy cikk:
IDÉZET
Fernando Alonso nem számít rá, hogy a hétvégi Spanyol Nagydíjon a dobogóért küzdhet majd, mert annak ellenére, hogy a Renault a barcelonai teszten fejlődést produkált, továbbra is nagy a lemaradása az élcsapatokhoz képest. "Rosszul kezdtük a szezont, és a Forma-1-ben nehéz behozni a lemaradást ilyen rövid idő alatt. Természetesen minden terülten próbálunk fejlődni, hogy közelebb kerüljünk a legjobbakhoz. A dobogó mindazonáltal meglepetés lenne. Tavaly sanszosabb lett volna a győzelem, mint idén a pódium" - mondta a 2007-ben 3. helyen végző Alonso a spanyol Catalunya Radiónak. A kétszeres világbajnok ugyanakkor megerősítette, hogy jövőre mindenképp győzelemre esélyes autót akar maga alatt tudni, és noha elsősorban a Renault színeiben szeretne diadalmaskodni, ha a helyzet úgy kívánja, akár távozhat is. "A Renault-nál olyan hatékonyan kell fejlődünk, hogy jövőre lehetőségem legyen jó autóban ülni. A lehető legjobban akarok teljesíteni, hogy az élcsapatok ne veszítsék el a bizalmukat irántam" - tette hozzá. Az El Paisnak nyilatkozva már konkrétumokat is említett. - "Az első opció az, hogy a Renault-nál maradok. Legalábbis, ha sikerült győztes kocsit építenünk. Győzelemre képes autóban akarok ülni, ebből pedig van egy pár. A Williams, a Toyota, a BMW és a Ferrari mindig elöl vannak, akármi is történik" - tette hozzá Alonso.(A5.hu)

Inkább nem kommentálnám. wink.gif

(Nincs Alonso napom wink.gif , csak elolvastam a cikkeket smile.gif, gondoltam berakom.)
Sivatagi Róka
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 21 2008, 08:18) *
Még egy cikk:

Inkább nem kommentálnám. wink.gif

(Nincs Alonso napom wink.gif , csak elolvastam a cikkeket smile.gif , gondoltam berakom.)

Hát a cikk utolsó mondatában, talán olyan számítónak tünteti fel magát,meg olyan csak jó autóban akarok versenyezni stílus ohmy.gif
Boszi27
IDÉZET(Sivatagi Róka @ Apr 21 2008, 08:15) *
mert bár utálom az autóhoz ért valamelyest wink.gif

Ahhoz igen, de a csapatépítéshez abszolút nem. wink.gif
Sivatagi Róka
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 21 2008, 08:37) *
Ahhoz igen, de a csapatépítéshez abszolút nem. wink.gif

Arra ott van Briós apuka laugh.gif
befana
IDÉZET(Sivatagi Róka @ Apr 21 2008, 08:29) *
Hát a cikk utolsó mondatában, talán olyan számítónak tünteti fel magát,meg olyan csak jó autóban akarok versenyezni stílus ohmy.gif

Számító...??? unsure.gif Eddig olyan figurának tűnt számotokra,aki üdvözült mosollyal a szája szegletében fog autókázni a 413.versenyen magában azon lamentálva,hogy itt most vajon a kvalivikáción bejut-e a második etapba vagy az első tízen kívülre kerül?!?NEM,Ő sikeréhes,farkaséhes és ha Renault-nál nem fog jóllakni,akkor továbbáll,még ha kevesebbet fizetnek is Neki,mint Briatore,de Ő minimum nyerésközelben szeretne lenni.Amennyiben ezt mostani kenyéradója tudja Neki garantálni,de legalább pislákol némi fény az alagút végén,akkor szerintem maradni fog,de ha nem,akkor bizonyára új ruhát húz jövőre,hiszen hangosan árulja Magát minden második nyilatkozatában.
Tudom,most Schumira gondoltok,aki felépítette a versenyképes Ferrari csapatot évek kitartó munkájával,míg győzni tudott vele.Hát,Alonso nem ilyen,mert már megkóstolta a siker ízét és újra érezni akarja és roppantul türelmetlen,amit én nagyvonalúan elnézek,mert én is az vagyok.Jaj,ezt el is felejtettem felsorolni Clyde-nak a hibáim között! wink.gif smile.gif
Lancelot
IDÉZET
"A dobogó meglepetés lenne. Azt mondom, tavaly a győzelem inkább elérhető lett volna a Renault számára, mint most egy dobogós helyezés."

Itt!
Na ez az ultra gáz! blink.gif 2007-re lelépett attól a csapattól, melyről biztosan tudta, hogy a Micheline nélkül szart sem fog érni. Saját egyéni ambíciói miatt otthagyta őket, mert előre tudta, hogy eredménytelenek lesznek. Az első Micheline nélküli évben nem is lehet csodálni, ami történt a Renaulttal. Most már 2. éve mennek Micheline nélkül, van tapasztalatuk, ott van Alonso is és mégsincs eredmény. Gusztustalan, amit művel! A "tavalyiakat" ócsárolja, akik sokkal kedvezőtlenebb helyzetben voltak, mint ő és persze a bizonyíthatatlanság mögé lapulva fényezi a tavalyi autót. Most, amikor már egy elvileg a hibákat kiküszöbölő Renaulttal megy (ezt nyilatkozták ugyebár Symmonds és társai!), meg arról rinyál, hogy még egy dobogó is nehéz. Na ez a tökéletes önfelmentés. Csak egy a baj: annyira gusztustalan és annyira átlátszó, hogy csak a hülye képes neki bedőlni! angry.gif sad.gif unsure.gif angry.gif
Edina
IDÉZET(Funes @ Apr 21 2008, 08:02) *
Itt!
Na ez az ultra gáz! blink.gif 2007-re lelépett attól a csapattól, melyről biztosan tudta, hogy a Micheline nélkül szart sem fog érni. Saját egyéni ambíciói miatt otthagyta őket, mert előre tudta, hogy eredménytelenek lesznek. Az első Micheline nélküli évben nem is lehet csodálni, ami történt a Renaulttal. Most már 2. éve mennek Micheline nélkül, van tapasztalatuk, ott van Alonso is és mégsincs eredmény. Gusztustalan, amit művel! A "tavalyiakat" ócsárolja, akik sokkal kedvezőtlenebb helyzetben voltak, mint ő és persze a bizonyíthatatlanság mögé lapulva fényezi a tavalyi autót. Most, amikor már egy elvileg a hibákat kiküszöbölő Renaulttal megy (ezt nyilatkozták ugyebár Symmonds és társai!), meg arról rinyál, hogy még egy dobogó is nehéz. Na ez a tökéletes önfelmentés. Csak egy a baj: annyira gusztustalan és annyira átlátszó, hogy csak a hülye képes neki bedőlni! angry.gif sad.gif unsure.gif angry.gif

Az a5-ön ezt írják: Tavaly sanszosabb lett volna a győzelem, mint idén a pódium" - mondta a 2007-ben 3. helyen végző Alonso a spanyol Catalunya Radiónak.

Itt nem esik szó arról, hogy a Renault számára lett volna sanszosabb, hanem úgy értendő, hogy Alonso számára. Mindegy is, úgyis abban leled örömöd, hogy elvakultan utálod.
Lancelot
IDÉZET(Edina @ Apr 21 2008, 08:23) *
Mindegy is, úgyis abban leled örömöd, hogy elvakultan utálod.

Mondj egy okot, egy napot, egy eseményt, stb., amivel nem erősíti az emberben a vele kapcsolatos negatív érzéseket! (Amúgy nem én találtam ki az írást, csak idéztem, szó szerint!)
Edina
IDÉZET(Funes @ Apr 21 2008, 08:27) *
Mondj egy okot, egy napot, egy eseményt, stb., amivel nem erősíti az emberben a vele kapcsolatos negatív érzéseket! (Amúgy nem én találtam ki az írást, csak idéztem, szó szerint!)

Én is csak idéztem szó szerint, egy másik híroldal fordításában, nem én találtam ki. Akik ki nem állhatják, azokban erősíti minden ilyen írás az ellenszenvet. Továbbá nem lehet nem észrevenni, hogy rengetegen vannak az ellendrukkerek. Felőlem utálhatod kedvedre! Csak az bosszant fel baromira, hogy minden alkalmat megragadsz, hogy hangsúlyozd, aki Alonsonak drukkol, az mind hülye, gyengeelméjű stb.
nm_
IDÉZET(Funes @ Apr 21 2008, 08:27) *

2003-ban a Magyar gp előtt mutatott egy frankó kártyatrükköt wink.gif
Edina
IDÉZET(nm_ @ Apr 21 2008, 08:55) *
2003-ban a Magyar gp előtt mutatott egy frankó kártyatrükköt wink.gif

wink.gif kártyatrükk
Clyde
IDÉZET(Edina @ Apr 21 2008, 10:11) *

A KIVALASZTOTT!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
tifosi
IDÉZET(Edina @ Apr 21 2008, 08:34) *
Csak az bosszant fel baromira, hogy minden alkalmat megragadsz, hogy hangsúlyozd, aki Alonsonak drukkol, az mind hülye, gyengeelméjű stb.

Hamiltont is hangsúlyozná..meg kimit is...csak egy a bökkenő, hogy nekik szurkol! laugh.gif
befana
Éppen demonstrálni próbáljátok a "pusztába kiáltott szó"költői képet vagy miért másért dobáljátok ilyen nagy erőkkel a borsót a falra?!? rolleyes.gif
Imádja gyűlölni Alonsót,hiszen én sem találok például túl sok szerethetőt Raikkönenben,viszont semmiféle érzelmet sem tud kiváltani belőlem,így ő számomra egy indiferens figura.Hamiltont nem kedvelem,de éppen azért,mert -ha numerikusan nem is-,de voltaképpen ő taszította le Alonsómat a trónról,tehát van némi jogalapom ellenszenvvel viseltetni úgy,hogy közben a kvalitását elismerem és egyik pilóta drukker-gárdájáról sem nyilatkozok lesúlytóan.
Ilyen elemi erővel utálni,nem túl elegáns(ámbár ismerős az érzés smile.gif )kárörömmel viseltetni csak fajsúlyos,markáns emberek,versenyzők iránt lehet,de ezt már oly sokszor elmondtam,hogy papagájba oltott imamalom-effektusom van.
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 22 2008, 10:23) *
Éppen demonstrálni próbáljátok a "pusztába kiáltott szó"költői képet vagy miért másért dobáljátok ilyen nagy erőkkel a borsót a falra?!? rolleyes.gif
Imádja gyűlölni Alonsót,hiszen én sem találok például túl sok szerethetőt Raikkönenben,viszont semmiféle érzelmet sem tud kiváltani belőlem,így ő számomra egy indiferens figura.Hamiltont nem kedvelem,de éppen azért,mert -ha numerikusan nem is-,de voltaképpen ő taszította le Alonsómat a trónról,tehát van némi jogalapom ellenszenvvel viseltetni úgy,hogy közben a kvalitását elismerem és egyik pilóta drukker-gárdájáról sem nyilatkozok lesúlytóan.
Ilyen elemi erővel utálni,nem túl elegáns(ámbár ismerős az érzés smile.gif )kárörömmel viseltetni csak fajsúlyos,markáns emberek,versenyzők iránt lehet,de ezt már oly sokszor elmondtam,hogy papagájba oltott imamalom-effektusom van.

Pedig Hamilton a Te generaciodat kedveli! biggrin.gif (Lasd legutobb Danii Minouge)
Azert biztosan osszegyurnel vele is egy lepedot tongue.gif
Lancelot
IDÉZET(Edina @ Apr 21 2008, 08:34) *
Csak az bosszant fel baromira, hogy minden alkalmat megragadsz, hogy hangsúlyozd, aki Alonsonak drukkol, az mind hülye, gyengeelméjű stb.

Erről nincs tudomásom! A szurkolóit nem szoktam minősíteni. Legfeljebb számodra tűnhet úgy, hiszen pl. a fórumokon is csak velük tudok "beszélgetni" és nem Alonsoval. Attól azonban, hogy Alonsoról írok dehonesztálóan, még nem a szurkolóiról.
Edina
IDÉZET(Funes @ Apr 22 2008, 10:18) *
Erről nincs tudomásom! A szurkolóit nem szoktam minősíteni. Legfeljebb számodra tűnhet úgy, hiszen pl. a fórumokon is csak velük tudok "beszélgetni" és nem Alonsoval. Attól azonban, hogy Alonsoról írok dehonesztálóan, még nem a szurkolóiról.

dry.gif hozzá akartam tenni az előző hsz-hez, hogy ne akard, hogy visszakeressem angry.gif (példa: e topik #406. hozzászólása)
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 22 2008, 11:17) *
Pedig Hamilton a Te generaciodat kedveli! biggrin.gif (Lasd legutobb Danii Minouge)
Azert biztosan osszegyurnel vele is egy lepedot tongue.gif

NEVER!Ellenséggel soha,még taktikai céllal sem.Az embernek legyenek elvei...! wink.gif rolleyes.gif
tifosi
IDÉZET(Funes @ Apr 22 2008, 10:18) *
Erről nincs tudomásom! A szurkolóit nem szoktam minősíteni.

tifosi
IDÉZET(befana @ Apr 22 2008, 01:04) *
NEVER!Ellenséggel soha,még taktikai céllal sem.Az embernek legyenek elvei...! wink.gif rolleyes.gif

Soha ne mondd, hogy soha! smile.gif
befana
IDÉZET(tifosi @ Apr 22 2008, 02:24) *
Soha ne mondd, hogy soha! smile.gif

Pedig! smile.gif
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 21 2008, 08:51) *
Tudom,most Schumira gondoltok,aki felépítette a versenyképes Ferrari csapatot évek kitartó munkájával,míg győzni tudott vele.Hát,Alonso nem ilyen,mert már megkóstolta a siker ízét és újra érezni akarja és roppantul türelmetlen,amit én nagyvonalúan elnézek,mert én is az vagyok.

Schumi is megérezte a siker ízét, kétszeres világbajnokként ment a Ferrarihoz. smile.gif Egy autót pedig úgy tudnak "garantálni", ha ehhez van egy türelmes! építő... wink.gif Sokkal nagyobbat aratna szerintem Alonso, ha felhozná a Renault (az én szememben nem nőne nagyobbra). Neki kell tudnia, mit bír el. wink.gif
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 22 2008, 10:23) *
Hamiltont nem kedvelem,de éppen azért,mert -ha numerikusan nem is-,de voltaképpen ő taszította le Alonsómat a trónról,tehát van némi jogalapom ellenszenvvel viseltetni úgy,hogy közben a kvalitását elismerem és egyik pilóta drukker-gárdájáról sem nyilatkozok lesúlytóan.

Többek között innen (is) ered az Alonso utálat. Persze most kizárólag a saját nevemben beszélek.. wink.gif Mert az "ok", hogy egyszer legyőzik Schumit, kétszer dry.gif , de a fekvő emberbe nem szokás belerúgni. Márpedig Alonso sokszor beszólt Schumi felé, ily módon. wink.gif A legjobb dolog mégis az volt ebben a két évben, hogy hiába nyerte meg a világbajnokságot, ha minden Schumiról szólt és most nem a negatív hírekről beszélek. tongue.gif smile.gif
befana
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 22 2008, 06:57) *
Schumi is megérezte a siker ízét, kétszeres világbajnokként ment a Ferrarihoz. smile.gif Egy autót pedig úgy tudnak "garantálni", ha ehhez van egy türelmes! építő... wink.gif Sokkal nagyobbat aratna szerintem Alonso, ha felhozná a Renault (az én szememben nem nőne nagyobbra). Neki kell tudnia, mit bír el. wink.gif

Ettől még lehet,hogy sokat bír...Nem állítom,hogy így van,de egyik nem következik a másikból.Hidd el,hogy iskolában oktathatóan tudnám demonstrálni,hogy mi az Erő és az Akarat,de gyengével nem társulok soha,semmilyen körülmények között.,mert ilyen fejezete már volt az életemnek néhányszor.Kicsit tolom magam előtt,aztán megunom,mert nincs türelmem kivárni senkinél,míg felgyorsul a XXI.század sebességére.A Renault-t így ebben a formájában én is hálátlanul faképnél hagynám még Briatore és a temérdek pénz ellenére is és á Dieu! wink.gif
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 22 2008, 07:09) *
Ettől még lehet,hogy sokat bír...Nem állítom,hogy így van,de egyik nem következik a másikból.Hidd el,hogy iskolában oktathatóan tudnám demonstrálni,hogy mi az Erő és az Akarat,de gyengével nem társulok soha,semmilyen körülmények között.,mert ilyen fejezete már volt az életemnek néhányszor.Kicsit tolom magam előtt,aztán megunom,mert nincs türelmem kivárni senkinél,míg felgyorsul a XXI.század sebességére.A Renault-t így ebben a formájában én is hálátlanul faképnél hagynám még Briatore és a temérdek pénz ellenére is és á Dieu! wink.gif

Alonso fiatal még, a kihívás óriási. Én a helyében simán maradnék. Igaz én nagyon szeretek építeni, türelem és munka rózsát terem. Én akkor dobnám a csapatot, ha esetleg nem hallgatnának egy építő dologra=nem tudnám kihozni a gyengébből a legjobbat emiatt.
Pepperoni
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 22 2008, 07:15) *
Alonso fiatal még, a kihívás óriási. Én a helyében simán maradnék. Igaz én nagyon szeretek építeni, türelem és munka rózsát terem. Én akkor dobnám a csapatot, ha esetleg nem hallgatnának egy építő dologra=nem tudnám kihozni a gyengébből a legjobbat emiatt.

Sztem is ez lenne a helyes döntés.
Lancelot
IDÉZET(Edina @ Apr 22 2008, 12:25) *
dry.gif hozzá akartam tenni az előző hsz-hez, hogy ne akard, hogy visszakeressem angry.gif (példa: e topik #406. hozzászólása)

Ott ezt írtam:
IDÉZET
Ez is mennyire igaz! Köszönöm, hogy megkímélsz a billentyűkoptatástól! Ma már úgyis annyit írtam.

Ezzel mi a gondod? Mit bizonyít ez állításod mellett? ohmy.gif wink.gif
Lancelot
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 22 2008, 06:08) *
a fekvő emberbe nem szokás belerúgni. Márpedig Alonso sokszor beszólt Schumi felé, ily módon.

Rátapintottál az egyik jelentős negatívumára! unsure.gif wink.gif
Edina
IDÉZET(Funes @ Apr 22 2008, 07:37) *
Ott ezt írtam:

Ezzel mi a gondod? Mit bizonyít ez állításod mellett? ohmy.gif wink.gif

engem is hülyére veszel, de lehet az is vagyok, hogy leállok állandóan vitatkozni veled mellow.gif

erre gondoltam: Ezt még talán a kisebb értelmi képességekkel rendelkezők is megértik. (lehet, hogy rosszul írtam a hsz számát)
Lancelot
IDÉZET(Edina @ Apr 22 2008, 07:41) *
(lehet, hogy rosszul írtam a hsz számát)

Akkor ki is próbál hülyére venni mást? wink.gif

Amúgy meg nem jól ismersz, ha te azt gondolod, hogy ez, amit most veled folytatok vita! Ez csak gyengéd évődés. Ha vitatkozom, azt általában meg szokták érezni. De ahhoz erőteljesebb ellenállásra van szükségem, mint amit te tudsz tanusítani. Már megbocsáss! wink.gif

Szóval, figyelj kicsi Edina,
ez részemről még nem vita.
Csak néhány apróbb szösszenet,
így ezektől meg ne ijedj!

Ha erőteljesebben érvelek,
azt mindenképpen megérzed.
Ám egyelőre ne kívánd,
mert nem lesz jó az éjszakád! wink.gif
befana
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 22 2008, 07:08) *
, de a fekvő emberbe nem szokás belerúgni. Márpedig Alonso sokszor beszólt Schumi felé, ily módon. wink.gif

Úgy látom,most etikusan éppen a földön fekvő Alonsót rugdossátok,egyikőtök jobbról,másikótok balról. dry.gif
tifosi
IDÉZET(befana @ Apr 22 2008, 08:00) *
Úgy látom,most etikusan éppen a földön fekvő Alonsót rugdossátok,egyikőtök jobbról,másikótok balról. dry.gif

Közel sem annyira rossz ez a Frodó, mint azt sokan (főleg a Schumisok) gondolják. Schumi sem volt jobb anno a pökhendi korszakában.
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 22 2008, 09:00) *

Szerintem úgy is örülhetett volna annak, hogy legyőzte Schumit, hogy finoman szólogat be. De ahogy ő tette.
Nem emlékszem, hogy a versenyzők részéről olvastam volna nyilvános örömködést, Alonso mostani helyzetét illetően.
Az pedig, hogy én, mint ismeretlen "katona" leírom a véleményem, az korántsem rugdosás. Legalábbis én nem érzem annak. Én már akkor is "rugdostam", mikor nyert. wink.gif Viszont elismertem mindig, hogy nagy tehetség. Ez korántsem mentegetőzés, vagy "pontszerzés". Ez is egy tény. wink.gif Mint ahogy a rengeteg engem bosszantó negatív tulajdonságai.
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Apr 22 2008, 10:01) *
. Schumi sem volt jobb anno a pökhendi korszakában.

Igen, Schuminak volt pökhendi korszaka. Ahol sokkal finomabban (nem megalázóan az adott pilóta felé) szólt be.... wink.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 22 2008, 09:27) *
Igen, Schuminak volt pökhendi korszaka. Ahol sokkal finomabban (nem megalázóan az adott pilóta felé) szólt be.... wink.gif

Azért benne is megvoltak azok a gesztusok...lenne is rá példám, de nem akarok lavinát indítani. De mindegy, mert ettől egyikük sem lett rosszabb versenyző.
befana
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 22 2008, 10:25) *
Nem emlékszem, hogy a versenyzők részéről olvastam volna nyilvános örömködést, Alonso mostani helyzetét illetően.

Akkor Te nagyvonalúan,kis beépített automatikus retusálással olvasol néhány hozzászólást. wink.gif
befana
IDÉZET(tifosi @ Apr 22 2008, 10:01) *
Közel sem annyira rossz ez a Frodó, mint azt sokan (főleg a Schumisok) gondolják. Schumi sem volt jobb anno a pökhendi korszakában.

Én tudom és én emlékszem azokra a történetekre is,amiktől nem lett sem Schumi,sem Alonso rosszabb ember,sőt!Már a négy éves Kisfiamnak szánt Verdák film is úgy kezdődik Villám McQueen monológjában a rajtrácson állva,hogy "Van itt egy győztes és 22 vesztes",úgyhogy győzni kell BÁRMI ÁRON. smile.gif
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 23 2008, 06:34) *
Akkor Te nagyvonalúan,kis beépített automatikus retusálással olvasol néhány hozzászólást. wink.gif

Nem, esetleg a memóriámmal van baj. De valóban nem emlékszem arra, hogy a versenyzők közül bárki durván beszólt volna neki. Kimi pld. még védte is.wink.gif
Az pedig, hogy néhány hozzászólás nagyon Alonso ellenes, hát nem szeretheti mindenki Alonsot és nem mindenkinek vitriolosan kedves a stílusa. De ezen meg kár témázni. wink.gif Én 2005-ben kezdtem el hozzászólni az F1-es ügyekhez (Formula.hu), hát akkor amit kapott Schumi a Schumiellenesektől. Azt nem lehet überelni. wink.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Apr 22 2008, 10:53) *
. De mindegy, mert ettől egyikük sem lett rosszabb versenyző.

Az persze hogy nem. Bár igaz, Alonso esetében elgondolkodtam már azon, hogy miért nem tudja behozni a kocsit a hozzáillő 5. helyre? blink.gif Én ennyit azért kinéztem belőle, hogy ennyit tud majd dobni a kocsin. wink.gif Viszont számolni kell még így is vele. (Nem a malacaira gondoltam Funes! tongue.gif )
Lancelot
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 23 2008, 05:59) *
...nem szeretheti mindenki Alonsot ...

"Mindenki"? .... ohmy.gif blink.gif laugh.gif tongue.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 23 2008, 06:02) *
Az persze hogy nem. Bár igaz, Alonso esetében elgondolkodtam már azon, hogy miért nem tudja behozni a kocsit a hozzáillő 5. helyre? blink.gif Én ennyit azért kinéztem belőle, hogy ennyit tud majd dobni a kocsin. wink.gif Viszont számolni kell még így is vele. (Nem a malacaira gondoltam Funes! tongue.gif )

Hát ha már itt tartunk, Schuminak is gondot jelentett az 5. hely megszezése...anno 2005-ben.
befana
IDÉZET(tifosi @ Apr 24 2008, 12:51) *
Hát ha már itt tartunk, Schuminak is gondot jelentett az 5. hely megszezése...anno 2005-ben.

Befana magyar hangja:TIFOSI smile.gif
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Apr 24 2008, 12:51) *

Csaknem a mezőny végéről szerezte meg. Ami ugyebár nem a 10. rajtkockát jelöli. tongue.gif Abban az évben voltak nem olyan jó és kiváló futamai is (Monza-Imola-Kína-Hungaroring). Alonsonak minimum ez lenne a követendő példa. wink.gif
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 24 2008, 09:10) *
Csaknem a mezőny végéről szerezte meg. Ami ugyebár nem a 10. rajtkockát jelöli. tongue.gif Abban az évben voltak nem olyan jó és kiváló futamai is (Monza-Imola-Kína-Hungaroring). Alonsonak minimum ez lenne a követendő példa. wink.gif

A rossz, gyenge versenyekből neki is több volt. Hiába volt egy zseni, ő sem tudott csodát tenni. Ezért Alonzótól sem lehet elvárni.

Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Apr 24 2008, 11:53) *
A rossz, gyenge versenyekből neki is több volt. Hiába volt egy zseni, ő sem tudott csodát tenni. Ezért Alonzótól sem lehet elvárni.

Hello, én nem csodát várok, hanem azt amit elgondoltam, hogy egy tavalyi Renault szereplés után minimum az 5. hely környékén kolbászol., mert ő Fernando Alonso, egy kiváló tesztelő és nem mellesleg kétszeres világbajnok. Hol is van? unsure.gif Az is igaz, ez még az idény kezdete. Év végén visszatérünk erre, akár így, akár úgy. wink.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.