Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Zoli
IDÉZET(Clyde @ Mar 17 2012, 08:44) *
Miert, most oszinten, ti evek ota komolyan gondoljatok azt, hogy bajnok lehet?
Ez meg viccnek is rossz.

Igen.
Ferrarista
Ez meg viccnek is rossz.

Minden esélye meg volt 2007ben, és 2010ben is, de elk.rta nem kicsit....
Plusz: Ha nem lép le a McLarentől, 2008ban is küzdhetett volna a címért.
Gabyca
IDÉZET(Ferrarista @ Mar 17 2012, 08:49) *

Csak ahhoz a 'mindigelsőszámúvagyokacsapatomnál' rucit le kellett volna vedlenie...
befana
Ilyen az igazi csapatszellem,összetartás,ego-simogatás,szív együtt dobbanás és szeretet smile.gif :Alonso a mostanában hendikeppesen szereplő Massa kedvező,egész szezonra kiható évadnyitója kedvéért likvidálta Magát a mezőnyből helyzetbe hozva,bekínálva a csapaton belüli diadalt a kis brazilnak.Speciel pech,hogy porcukormackó nem élt a kínálkozó lehetőséggel,de ez nem az emberbaráti viselkedésből jelesre vizsgázó,már-már mondhatnám gáláns tongue.gif spanyolon múlott. wink.gif rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Gabyca @ Mar 17 2012, 08:59) *
Csak ahhoz a 'mindigelsőszámúvagyokacsapatomnál' rucit le kellett volna vedlenie...

Ezt a metódust nyúzásnak hívják és akkor legfeljebb kiállítási tárgy lehetett volna a Bodies kiállításon. wink.gif smile.gif
forza
Ez meg viccnek is rossz.

2010 Abu Dhabi előtt még nem nevettél rajta Te sem... biggrin.gif
forza
IDÉZET(Ferrarista @ Mar 17 2012, 08:49) *

Konkrétan akkor rontotta el az egész további karrierjét, amikor összebalhézott Ronnal. Azóta már kiderült, hogy Hamilton se verhetetlen, meg lehet törni Őt fejben. Buttonnak is sikerült, egy bukott év után legyőzte. Alonso-n viszont így maradt egy bélyeg, amit sose mos már le magáról, ráadásul azóta egyszer volt vb-cím közelében, miközben Hamilton 3-szor is lehetett volna akár, a technikája adott volt.
Ferrarista
IDÉZET(forza @ Mar 17 2012, 09:14) *
Konkrétan akkor rontotta el az egész további karrierjét, amikor összebalhézott Ronnal. Azóta már kiderült, hogy Hamilton se verhetetlen, meg lehet törni Őt fejben. Buttonnak is sikerült, egy bukott év után legyőzte. Alonso-n viszont így maradt egy bélyeg, amit sose mos már le magáról, ráadásul azóta egyszer volt vb-cím közelében, miközben Hamilton 3-szor is lehetett volna akár, a technikája adott volt.

Alonsoval az a gond, hogy szörnyen nagy az egója, és nem tud veszíteni. Nem tudom mi zajlott 2007ben a fejében, szerintem magától is lelépett volna(szerintem elsősorban Dennis akarta hogy elmenjen) de szerintem nagyon tartott tőle, hogy 2008ban is kikap, még 2007et valahogy ki is magyarázhatja sok elvakult fannak, de ha 2* kapott volna ki, akkor már nem magyarázkodhatott volna.
Valóban itt van Button, 2010ben odament, jó kocsikat kapott, ugyan 2010ben kikapott, de nem zavarta csak versenyzett, 2011re a kitartó munka meghozta gyümölcsét. smile.gif

Egyébként Hamiltonban picit csalódtam, mert valamelyest azt gondoltam, hogy vergődni fog mint Alonso anno ha kikap Buttontól, de nem. Ebből most már leesett, hogy 2007ben Alonso volt a legnagyobb hibás, az ő szemétkedései miatt fajultak odáig a dolgok, és utána érthető ha Hamilton már nem lesz a puszipajtása.

Withmarsh is profi munkát végez, ez sajnos Domiról nem mondható el, enged(ett) Alonso nyomásainak, meg mindig valamit félremagyaráz, nem oda való ő....
Triki Lauda
IDÉZET(forza @ Mar 17 2012, 09:14) *

A mai termás után már drukkolok Alfonznak holnapra. smile.gif
befana
Virtuális buksisimi illeti a szépen elkapott rajtért és a konstans koncentrált teljesítményéért,amivel kihozta az autóból a benne rejlő maximális potenciált.Sajnos nem látok túl nagy előrelépést az autón tavalyhoz képest,de legalább hátrébb sem léptünk annyit,mint amennyitől tartani lehetett.A pozíciószerzős időmérők továbbra is izzasztóan melósak lesznek,de versenyen megmutathatja,hogy mi fán terem a született tehetség.Mindenesetre tíz pont van az ellenőrzőnkben,amire tegnap nem vettem volna be a ciánkálit. wink.gif
Összességében tehát örülünk,de már szépen beleéltem magam a negyedik helybe és a vérszemem is üzembe helyezte magát dobogó felé kacsintgatva. rolleyes.gif
noncsi
IDÉZET(befana @ Mar 18 2012, 09:01) *
Virtuális buksisimi illeti a szépen elkapott rajtért és a konstans koncentrált teljesítményéért,amivel kihozta az autóból a benne rejlő maximális potenciált.Sajnos nem látok túl nagy előrelépést az autón tavalyhoz képest,de legalább hátrébb sem léptünk annyit,mint amennyitől tartani lehetett.A pozíciószerzős időmérők továbbra is izzasztóan melósak lesznek,de versenyen megmutathatja,hogy mi fán terem a született tehetség.Mindenesetre tíz pont van az ellenőrzőnkben,amire tegnap nem vettem volna be a ciánkálit. wink.gif
Összességében tehát örülünk,de már szépen beleéltem magam a negyedik helybe és a vérszemem is üzembe helyezte magát dobogó felé kacsintgatva. rolleyes.gif

Esetleg pár futam múlva a vérszemed is ki lesz elégítve, addig be kell érnünk az amúgy sem elhanyagolható zseniális teljesítményével. smile.gif
Nagyon ügyes volt. biggrin.gif
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Mar 17 2012, 09:55) *
A mai termás után már drukkolok Alfonznak holnapra. smile.gif

Ferraristát nem kell komolyan venni. Még nem vetted észre? biggrin.gif Amit meg én írtam, abban van igazság, utólag már Alfonz is lehet így gondolja...
vingaal
IDÉZET(befana @ Mar 18 2012, 09:01) *

Mivel a Ferrari=Alonsoval, így itt gratulálok neki(k) én is. Számomra meglepő volt, hogy ilyen jól ment, és ezzel nem az ő képességeit vonom kétségbe, sokkal inkább a vörös gebéből nem néztem volna ki korábban ezt. Persze Alonso mindent megtett a sikerért és ha a csapat is megtalálja a helyes utat, akkor még sok ilyen jó, vagy ennél jobb eredményt is érhetnek el idén.
smile.gif
still
Mentette a menthetőt, én még Befcsit nem láttam így örülni egy ötödik helynek!
befana
IDÉZET(still @ Mar 18 2012, 11:44) *
Mentette a menthetőt, én még Befcsit nem láttam így örülni egy ötödik helynek!

Öregszem.Egyre lejjebb adom. wink.gif smile.gif
befana
IDÉZET(vingaal @ Mar 18 2012, 11:19) *
Mivel a Ferrari=Alonsoval, így itt gratulálok neki(k) én is. Számomra meglepő volt, hogy ilyen jól ment, és ezzel nem az ő képességeit vonom kétségbe, sokkal inkább a vörös gebéből nem néztem volna ki korábban ezt. Persze Alonso mindent megtett a sikerért és ha a csapat is megtalálja a helyes utat, akkor még sok ilyen jó, vagy ennél jobb eredményt is érhetnek el idén.
smile.gif

Megfogalmaztad az örömünk okát és a reményeinket is.Beveszem az ostyát és elmormolom az áment. smile.gif
forza
IDÉZET(befana @ Mar 18 2012, 11:47) *
Öregszem.Egyre lejjebb adom. wink.gif smile.gif

Ezek szerint én is. Mert én a 7. helynek is úgy örültem, mint majom a farkának. biggrin.gif Pedig a Lotus most jobb autó a Ferrarinál, nagyon úgy tűnik...
Boldog_Bobby
Le a kalappal, Alfonz a vörös betonkeverővel szépet ment, és a várthoz képest a gumik is egész egybemaradtak.
Na mit szólsz Befana, tudok ilyet is! wink.gif
Amúgy nem tudom mire képes az autó, a Lotus gyorsabbnak és gumikímélőbbnek tűnik, de a Pirelli zabáló Mercik szerintem Malajziában meglehetnek Alfinak.
befana
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 18 2012, 04:11) *
Le a kalappal, Alfonz a vörös betonkeverővel szépet ment, és a várthoz képest a gumik is egész egybemaradtak.
Na mit szólsz Befana, tudok ilyet is! wink.gif
Amúgy nem tudom mire képes az autó, a Lotus gyorsabbnak és gumikímélőbbnek tűnik, de a Pirelli zabáló Mercik szerintem Malajziában meglehetnek Alfinak.

rolleyes.gif Egészen ájuláshatáron vagyok a boldogságos ámulattól!Tehát ha Alonso a megnyugtató alig-középmezőny autóval erőn felül az egyébként indifferens ötödik helyre repíti az autót,akkor zokszó nélkül elismeritek ugyanazokat a képességeit,amiket a tabella előkelőbb helyein állva,tehát a kedvenceiteket veszélyeztetve már ostorral,korbáccsal bíráltok. tongue.gif smile.gif wink.gif
Köszönünk minden kedves és simogató szót(megfigyeltem,hogy egy ideje többes számban nyilatkozom,nyilvánvalóan az Ő nevében is rolleyes.gif ),és külön üdvözlet minden objektivitásnak,sportszerűségnek és udvariasságnak!Puszik,virágfüzér és világbéke!
Réka
IDÉZET(Zoli @ Mar 17 2012, 08:35) *
Ebből nem lesz vb cím idén se... angry.gif

Több optimizmust kérnék! wink.gif
Zoli
IDÉZET(Réka @ Mar 18 2012, 05:26) *

Nem azon múlik sajnos, de majd lesz, ha látok rá esélyt. tongue.gif
De amíg max. 4.-5. helyet tudok elképzelni, addig nem nagyon tudok optimista lenni. Ez nagyon kevés egy vb címhez. Jelenleg csak abban tudok bízni, hogy valóban jön majd egy "B" autó, vagy egy komolyabb fejlesztés Barcelonában.
Zava

azt hogy? "jaj de jó, jövőre újra lesz esélye a vb-re!", így gondoltad? tongue.gif
Vaant

ígye':

http://www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ
Réka
IDÉZET(Zava @ Mar 18 2012, 06:16) *
azt hogy? "jaj de jó, jövőre újra lesz esélye a vb-re!", így gondoltad? tongue.gif

nem egészen...Zoliról beszélünk, ő nem cuki(ciki)Alonsos... tongue.gif
Zoli
A Jedi: biggrin.gif
still
IDÉZET(Zoli @ Mar 18 2012, 07:19) *

Mostanában inkább Obi-van! biggrin.gif
Szlavo
IDÉZET(Zava @ Mar 18 2012, 06:16) *

Majd abból merítenek,mikor Domino lenyilatkozza hogy megkezdik a teljes erővel a jövő évi autóra való koncentrálást. biggrin.gif
still
IDÉZET(Szlavo @ Mar 18 2012, 07:25) *
Majd abból merítenek,mikor Domino lenyilatkozza hogy megkezdik a teljes erővel a jövő évi autóra való koncentrálást. biggrin.gif

Milyen irányban? Voltak már konzervatívok tavaly, szopó, radikálisak idén, szopó.
Szlavo
IDÉZET(still @ Mar 18 2012, 07:25) *
Milyen irányban? Voltak már konzervatívok tavaly, szopó, radikálisak idén, szopó.

Most megpróbálnak egy Túraautóval rajthoz állni. biggrin.gif
Ferrarista
IDÉZET(Szlavo @ Mar 18 2012, 07:25) *

Az elég nagy gáz lesz.... Tekintve azt is, hogy a McLaren végigfejleszti az évet, és így is veri a Ferrarit az utóbbi években.
Atrocitások kellennének a Ferrarinál.
Ferrarista

olyan irány kell, mint a 2010-es volt.
still
IDÉZET(Ferrarista @ Mar 18 2012, 07:27) *
olyan irány kell, mint a 2010-es volt.

Aham, csak Vettel már nem dobálja el a futamait, bár a Ferrarinak már ez is előrelépés lenne.
Szlavo
IDÉZET(Ferrarista @ Mar 18 2012, 07:27) *
Az elég nagy gáz lesz.... Tekintve azt is, hogy a McLaren végigfejleszti az évet, és így is veri a Ferrarit az utóbbi években.
Atrocitások kellennének a Ferrarinál.

Vagy visszmajorok.
still
IDÉZET(Szlavo @ Mar 18 2012, 07:26) *
Most megpróbálnak egy Túraautóval rajthoz állni. biggrin.gif

Ferrarista
IDÉZET(still @ Mar 18 2012, 07:28) *
Aham, csak Vettel már nem dobálja el a futamait, bár a Ferrarinak már ez is előrelépés lenne.

Nem is úgy néz ki hogy Vettelt kell idén megverni annak aki bajnok akar lenni. wink.gif
Egyébként a 2010-es jobb volt mint a tavalyi, más kérdés hogy Alf is dobált pontokat. A 2010-ben bőven meg lett volna a konstruktőri 2. hely(ha nem egy massa ül a másik kocsiban) viszont 2011-ben egyértelműen nem. Szerintem a Ferrari és a Lonzó rajongók is bőven elégedettek lennének, ha legalább egy 2010-es szintű kocsiban ülne.
forza

Jövőre liberál-bolsevikok lesznek.
noncsi
IDÉZET(Ferrarista @ Mar 18 2012, 07:33) *
Nem is úgy néz ki hogy Vettelt kell idén megverni annak aki bajnok akar lenni. wink.gif
Egyébként a 2010-es jobb volt mint a tavalyi, más kérdés hogy Alf is dobált pontokat. A 2010-ben bőven meg lett volna a konstruktőri 2. hely(ha nem egy massa ül a másik kocsiban) viszont 2011-ben egyértelműen nem. Szerintem a Ferrari és a Lonzó rajongók is bőven elégedettek lennének, ha legalább egy 2010-es szintű kocsiban ülne.

Ez azon ritka pillanatok egyike, amikor egyetértek veled.
Zava

azt a sapkát rá kéne ide photoshoppolni:

(bocsi hogy nagy kép, de gondoltam rögtön adok olyat hogy elég nagy legyen a művészkedéshez. tongue.gif)
befana

Csillagom már kalapozik. sad.gif Ha utcára kerül,én biz' Isten befogadom,ez megér egy kis ajtócsapkodást. rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Szlavo @ Mar 18 2012, 07:29) *
Vagy visszmajorok.

Vagy mitokondriumok.Az még fontos lehet. tongue.gif (hogy kell homlokracsapós,ezt már nem hiszem el-ábrázatú smile-t csinálni???)
Clyde
noncsi
BBC F1 2012 - Fernando Alonso
noncsi
IDÉZET(Clyde @ Mar 19 2012, 03:12) *

Gonosz. tongue.gif
Zoli
A Melbourne-i rajt. smile.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ Mar 19 2012, 04:31) *

Csak úgy tudom nézni,mint egy doromboló macska,akinek még tejes a bajusza... smile.gif
Ferrarista
IDÉZET(Clyde @ Mar 19 2012, 03:12) *

ez mekkora már biggrin.gif
és még illik is Alfonzra mert a Pastor kergeti a spanyol bikát biggrin.gif
Boldog_Bobby
IDÉZET(befana @ Mar 19 2012, 05:14) *
Csak úgy tudom nézni,mint egy doromboló macska,akinek még tejes a bajusza... smile.gif

Megint mákolt, mert a Force India eltüntette a kanyarból a többi autót. tongue.gif
befana
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 19 2012, 07:57) *
Megint mákolt, mert a Force India eltüntette a kanyarból a többi autót. tongue.gif

Mindig kellenek beosztottak,kémek,beépített emberek. tongue.gif smile.gif
Ferrarista
IDÉZET(Boldog_Bobby @ Mar 19 2012, 07:57) *

kiesett előle Grosjean és Schumi tongue.gif
anci
IDÉZET(befana @ Mar 19 2012, 09:30) *
Mindig kellenek beosztottak,kémek,beépített emberek. tongue.gif smile.gif

"boszorkányként" melyik vagy a három közül, vagy az külön kategóriának számít? tongue.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.