Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Mochok85
Hát most jót röhögtem! A Webbo-s képen is! laugh.gif
Mochok85
IDÉZET
A korábbi vizsgálatok megállapították, hogy Alonso az érintett körben a 752 méteres zónában csak az utolsó 300 méteren tudta használni a mozgatható hátsó szárnyat a 13-as és a 14-es kanyar között, mely után a rendszer a hiba miatt egy pillanatra aktiválódott.

It's all fun and games until.... mellow.gif
Pali
Alonso-Ferrari és a bukás

A Raikkonnenes topikba nem mertem berakni, de ez így is veszélyes.
Zava
IDÉZET(Pali @ Apr 23 2011, 09:35) *

basszus, az alkotó hogy eltalálta már!
"hol vannak a 2010es német gp jegyeim? úgy döntöttem nem megyek hogy tanúja legyek az f1 halálának"
Kimo

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hol voltak ezek az őrültek eddig? biggrin.gif
Lóri

Mekkora mikor a végén mondja: "Call Adrian Sutil..Tell him to crash Alonso on the first lap next year"

De tényleg úgy tűnik mintha ezt mondaná, teljesen hiteles a tag. biggrin.gif
kolo

Sok pihent agyú ember van.
Mochok85

Stoppolt egyet? biggrin.gif
Zoli
Végre dobogó. rolleyes.gif
daci
szépet ment ma, jót csatáztak webberrel. massát eléggé agyonverte.
befana
IDÉZET(daci @ May 8 2011, 06:41) *
szépet ment ma, jót csatáztak webberrel. massát eléggé agyonverte.

smile.gif És olyan elégedetten ült a futamot követően a riporton,jobbról és balról egyaránt lefolyva a székről,akár egy kis Buddha.Újraéledni látta a reményeit,mivel hozzávetőleg tudta tartani a szárnyas bikák sebességét,különösen,mikor azok remek pszichológiával kissé hájjal kenegették az "ott semmiben sem lehetünk biztosak,ahol Fernando feltűnik" felütéssel.Okosak a Red Bull-fiúk és tudják,hogy hogyan kell tenyérből etetni,bár azt figyelmen kívül hagyják,hogy kedvenc emberem bármikor beleharap az étekadó kézbe is.Úgyhogy csak vigyázni,mert a kis spanyol legközelebb hazai földön biztosan nagyot akar majd harapni a sikerből. wink.gif smile.gif
Réka
IDÉZET(Zoli @ May 8 2011, 06:29) *
Végre dobogó. rolleyes.gif

wink.gif Lassan érne már egy győzelem is. smile.gif
kolo
IDÉZET(Réka @ May 8 2011, 10:10) *
wink.gif Lassan érne már egy győzelem is. smile.gif

Ami késik nem múlik. wink.gif
noncsi
Egy újabb Ferraris üzlet megnyitóján..

noncsi
Eddigi képek Spanyolországból smile.gif
Lancelot
IDÉZET(noncsi @ May 19 2011, 09:43) *

Lehet, hogy 2016-ig már bolti eladónak szerződtették??! ohmy.gif wink.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif
Sway
IDÉZET(Lancelot @ May 19 2011, 10:19) *
Lehet, hogy 2016-ig már bolti eladónak szerződtették??! ohmy.gif wink.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif

Mivelhogy a nyájas kedvesség, a napi 8-10 órában való jópofizás és a végtelen türelem nem éppen az ő erőssége, s nagy valószínűséggel nem mosolyogna segítőkészen a 130. fejét vakargató vásárló után is azt hiszem rossz választás lenne erre a munkára. Inkább maradjon jelenlegi pozíciójában az én nagy örömömre és sok más F1-néző nagy bánatára. biggrin.gif tongue.gif
befana
IDÉZET(noncsi @ May 19 2011, 09:43) *

Úristván és Szűzmárió!!! unsure.gif huh.gif Mit csinál az a drága ember a bébiholmik között?!?!?Massa azért ennyire nem aprócska;ha neki választ,nyugodtan lépjen egyet arrébb a 8-10 éveseknek tartogatott holmik felé. tongue.gif wink.gif
stoke
IDÉZET(befana @ May 20 2011, 06:35) *
Úristván és Szűzmárió!!! unsure.gif huh.gif Mit csinál az a drága ember a bébiholmik között?!?!?Massa azért ennyire nem aprócska;ha neki választ,nyugodtan lépjen egyet arrébb a 8-10 éveseknek tartogatott holmik felé. tongue.gif wink.gif

Biztos a nője bekapta Alonso legyét. smile.gif
befana
IDÉZET(stoke @ May 20 2011, 07:27) *
Biztos a nője bekapta Alonso legyét. smile.gif

Miss Önmegvalósító Dalospacsirta?Meglepődnék,ha a közeljövőben pelenkára cserélné a mikrofont...,de természetesen az én szívemet is ezen gondolatmeneten elindulva szorongatta a jeges rémület,ám tovább gondolva mégis valószínűbbnek tűnt,hogy Massának válogat. tongue.gif smile.gif Na,jóóó,Massa gyerekének... wink.gif
Ugyanakkor egy undok majom vagy,mert erősen vizuális lévén most lepkehálóval szedegethetem össze a mondatod kapcsán a szélrózsa minden irányába tovaszálló gondolataimat. tongue.gif wink.gif
Zoli
Végre nem 5. smile.gif biggrin.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ May 21 2011, 03:07) *

És csak egy lélegzetvételnyivel nem harmadik... rolleyes.gif
forza
Azért az sokat elárul a Ferrari jelenlegi formájáról, hogy egy 4. rajtpozíciónak úgy örömködik Alonso, mint anno egy pole-nak örült... Wéber is megmondta, még ha csak óvatosan is, hogy mióta az olaszok dominálnak újra a csapatban, szétesés van. Nem kellett volna hagyni elmenni Brawnt, Todtot pedig nem kellett volna TOmenicaliért elküldeni.
Sway
Mondja még valaki, hogy az Alonsosok nem optimisták és derűsek; már a negyedik helynek is mennyire örülünk! rolleyes.gif biggrin.gif

(holnapra jól jönne egy káoszfutam és egy dobogó mindkét fél -Alo és szurkolói - lelki egyensúlyának további stabilizálása céljából wink.gif )
befana
IDÉZET(forza @ May 21 2011, 03:23) *
Azért az sokat elárul a Ferrari jelenlegi formájáról, hogy egy 4. rajtpozíciónak úgy örömködik Alonso, mint anno egy pole-nak örült..

Az sem kizárt,hogy annak a nyolc tizednek örült,amit megtalált sokáig turkálva ládafiában Q2-ről Q3-ra virradóra,vagy esetleg annak,hogy immár ráduplázott a népmesei elem öttizedére a csapattárshoz képest.
Na meg aztán ínség van,a kevésnek is örülünk... rolleyes.gif wink.gif
befana
IDÉZET(Sway @ May 21 2011, 03:30) *
(holnapra jól jönne egy káoszfutam és egy dobogó mindkét fél -Alo és szurkolói - lelki egyensúlyának további stabilizálása céljából wink.gif )

Én mindenesetre behűtöttem,amit be kellett,úgyhogy szívből remélem,hogy holnap lendíthetem a virtuális koccintást! smile.gif
Réka
angry.gif Duplán bosszús vagyok... nem elég, hogy szombaton dolgozni kell, még az időmérőről is lemaradok, mikor ilyen eredmény születik....ejnye-bejnye.. biggrin.gif
C3PO
IDÉZET(forza @ May 21 2011, 03:23) *
Todtot pedig nem kellett volna TOmenicaliért elküldeni.

Akkor le sem szerződtetik.
forza
IDÉZET(C3PO @ May 21 2011, 06:14) *
Akkor le sem szerződtetik.

Legnagyobb örömödre akkor még mindig Rajkó lenne az ügyeletes sztár a csapatnál.
Lancelot
IDÉZET(befana @ May 21 2011, 03:35) *
Az sem kizárt,hogy annak a nyolc tizednek örült,amit megtalált sokáig turkálva ládafiában Q2-ről Q3-ra virradóra,vagy esetleg annak,hogy immár ráduplázott a népmesei elem öttizedére a csapattárshoz képest.
Na meg aztán ínség van,a kevésnek is örülünk... rolleyes.gif wink.gif

Arra azért líváncsi lettem volna, hogy ha Hamilton nem hibáz az utolsó gyors körén, akkor mekkora az időkülönbség a spanyol és közte? Így kissé csalóka a dolog.

További bonyodalmakat okozhat a spanyolnak az is, hogy egyel kevesebb friss lágy gumija maradt, mint a körülötte lévőknek. Tehát egy kicsit amolyan "virítás" szagú ez a 4. hely a hazai közönségnek. Arra emlékeztet, mikor valamelyik évben a nem igazán vitézkedő Renaulttal ment egy üres tankos időmérőt Barcelonában. Aztán a futamon már persze sehol sem volt. De ha Mr.Urológust esetleg a rajtnál kitenné, akkor nagyon elégedett lennék vele!
befana
IDÉZET(Lancelot @ May 22 2011, 08:11) *
Arra azért líváncsi lettem volna, hogy ha Hamilton nem hibáz az utolsó gyors körén, akkor mekkora az időkülönbség a spanyol és közte? Így kissé csalóka a dolog.

További bonyodalmakat okozhat a spanyolnak az is, hogy egyel kevesebb friss lágy gumija maradt, mint a körülötte lévőknek. Tehát egy kicsit amolyan "virítás" szagú ez a 4. hely a hazai közönségnek. Arra emlékeztet, mikor valamelyik évben a nem igazán vitézkedő Renaulttal ment egy üres tankos időmérőt Barcelonában. Aztán a futamon már persze sehol sem volt. De ha Mr.Urológust esetleg a rajtnál kitenné, akkor nagyon elégedett lennék vele!

Bennem is felrémlettek a porzó tankos emlékek még Briatore bábáskodásának idejéből és biztos vagyok benne,hogy egyelőre a második sor porosabbik részénél jobb pozíciót megcsípni utópia lenne.Az öröme is ennek szólt és a annak,hogy a tegnap jókedvében levő véletlennek köszönhetően sikerült egy mikronnyi hiba nélküli,tökéletes kört összeraknia egy ezredmásodpercet sem veszítve.Ez az autó momentán ennyit tud az emberi hibafaktor kiiktatásával.Esetleges hibafaktorral pedig annyit,amennyit Massa teljesített... tongue.gif rolleyes.gif
Nyilván euforikus érzés lehet,ha hazai levegőt szívva,a saját nyelvterületeden versenyzel,ahol több ezer elfogult és rekedtre üvöltöző befana ücsörög a lelátókon aggodalmasan betekert ujjakkal,drukkolón. smile.gif Ez bizonyára megsokszorozza az amúgy sem csekély bizonyítási vágyát,de beszédes tény,hogy még így is csupán arról beszél,mint elérhető cél,hogy dobogón állhasson.Rajtolásból idén ugyebár bukásra áll,tehát az egyébként sem lemondó jószívűségéről híres Hamilton a tisztábbik íven nincs veszélyben,de roppantul hálás lennék és nem kellene újabb káromkodásformulák kiötlésén agyalnom,ha nem engedné el előzékenyen Buttont és a fél mezőnyt... wink.gif smile.gif
Valamiért tele vagyok reményteljes izgatottsággal.Jó lenne,ha nem törölné le a mosolyt az arcomról...
Lancelot
IDÉZET(befana @ May 22 2011, 08:58) *
Bennem is felrémlettek a porzó tankos emlékek még Briatore bábáskodásának idejéből és biztos vagyok benne,hogy egyelőre a második sor porosabbik részénél jobb pozíciót megcsípni utópia lenne.Az öröme is ennek szólt és a annak,hogy a tegnap jókedvében levő véletlennek köszönhetően sikerült egy mikronnyi hiba nélküli,tökéletes kört összeraknia egy ezredmásodpercet sem veszítve.Ez az autó momentán ennyit tud az emberi hibafaktor kiiktatásával.Esetleges hibafaktorral pedig annyit,amennyit Massa teljesített... tongue.gif rolleyes.gif
Nyilván euforikus érzés lehet,ha hazai levegőt szívva,a saját nyelvterületeden versenyzel,ahol több ezer elfogult és rekedtre üvöltöző befana ücsörög a lelátókon aggodalmasan betekert ujjakkal,drukkolón. smile.gif Ez bizonyára megsokszorozza az amúgy sem csekély bizonyítási vágyát,de beszédes tény,hogy még így is csupán arról beszél,mint elérhető cél,hogy dobogón állhasson.Rajtolásból idén ugyebár bukásra áll,tehát az egyébként sem lemondó jószívűségéről híres Hamilton a tisztábbik íven nincs veszélyben,de roppantul hálás lennék és nem kellene újabb káromkodásformulák kiötlésén agyalnom,ha nem engedné el előzékenyen Buttont és a fél mezőnyt... wink.gif smile.gif
Valamiért tele vagyok reményteljes izgatottsággal.Jó lenne,ha nem törölné le a mosolyt az arcomról...

Örülök, hogy örülsz! Őszintén! cool.gif smile.gif
forza
Alonso használt lágy gumit Q1-ben? Massát mutatták, ő biztosan feltette, de Alonsoban nem vagyok annyira biztos.
befana
IDÉZET(forza @ May 22 2011, 11:01) *
Alonso használt lágy gumit Q1-ben? Massát mutatták, ő biztosan feltette, de Alonsoban nem vagyok annyira biztos.

A nagy hozzáértéssel bíró,körültekintő figyelmű Gyulánk szerint igen. sad.gif
Edina
IDÉZET(forza @ May 22 2011, 11:01) *

Biztos. Másként nem tudott volna olyan időt menni, sajnos. sad.gif
Réka
Gyönyörű rajt... boldogság...egyelőre biggrin.gif
Zoli
Legalább a rajt jól sikerült, ezután is így kéne. smile.gif
Réka
IDÉZET(Zoli @ May 22 2011, 03:48) *

Legalább... smile.gif
kolo
IDÉZET(Zoli @ May 22 2011, 03:48) *

Nagyon is klassz rajtot vett!Rám hozva a frászt. wink.gif
Réka
Alonso egy újságíró és a Ferrari 458 smile.gif
A spanyolnak olyan alkarja van mint Popeye-nek! biggrin.gif
Lancelot
Gratulálok neki! Hamilton mellett a mai futam legjobbja volt! smile.gif
Zava
Alonso: a Ferrari nem való az első helyre
kivételesen jól beszél. cool.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Zava @ May 23 2011, 09:09) *

Legalább hat tized a lemaradásuk körönként, melyik pilóta tudná ezt a hátrányt ledolgozni?
Zava
IDÉZET(Triki Lauda @ May 23 2011, 09:42) *
Legalább hat tized a lemaradásuk körönként, melyik pilóta tudná ezt a hátrányt ledolgozni?

az Alonso topicban vagyunk. ez ilyen Freudi elszólás volt? tongue.gif
stoke
IDÉZET(Zoli @ May 21 2011, 03:07) *

De! tongue.gif
befana
IDÉZET(Triki Lauda @ May 23 2011, 09:42) *

Ő.A Ferrari valódi,Alonso-faktortól mentes,reális helyezését Massa példázza szabadedzésen,időmérőn,kiesése előtt és után.(Közel s távol nem látsz mosolygós és kacsingatós smile-t.Érts belőle!)
befana
IDÉZET(Lancelot @ May 22 2011, 09:42) *
Gratulálok neki! Hamilton mellett a mai futam legjobbja volt! smile.gif

Tiszavirág életűen. sad.gif
Az én képzeletbeli listámon ugyan eggyel lejjebb taszította a virtuális trónról Massa gyönyörű 2008-as hungaroringi rajtját,ráadásul soványkára diétázott vigasz,hogy Ő legalább végül célba ért és így néhány pontot összelapátolt. wink.gif
stoke
IDÉZET(befana @ May 23 2011, 10:21) *
Ő.A Ferrari valódi,Alonso-faktortól mentes,reális helyezését Massa példázza szabadedzésen,időmérőn,kiesése előtt és után.(Közel s távol nem látsz mosolygós és kacsingatós smile-t.Érts belőle!)

Vakok között félszemű az isten! tongue.gif
Triki Lauda
IDÉZET(befana @ May 23 2011, 10:21) *

Mind a ketten egy kört kaptak, nem nagy különbség. smile.gif
kolo
IDÉZET(befana @ May 23 2011, 10:24) *
Tiszavirág életűen. sad.gif
Az én képzeletbeli listámon ugyan eggyel lejjebb taszította a virtuális trónról Massa gyönyörű 2008-as hungaroringi rajtját,ráadásul soványkára diétázott vigasz,hogy Ő legalább végül célba ért és így néhány pontot összelapátolt. wink.gif

Pezsgő azért ki lett bontva?Mert igazi magyar,iszik jókedvében és bánatában egyaránt. wink.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.