Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Lancelot
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 02:42) *
Akkor ha ez adja az esszenciáját, remélem előtted is befékezmajd valaki amikor legközelebb vezetsz...

A tavalyi évért meg alonsonak járna egy jó alapos verés.

Már veri a sors: megkapta a Renaultot! Látszik is mire képes! laugh.gif wink.gif
nm_
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 03:37) *
Hamilto negy újonc volt, Alonsonak edig illett volna lenyomnia. És egy olyan verseny sem volt, ahol alo kárára taktikáztak volna. Sőt, az elején még Hamit parancsolták a spanyol mögé. Alonso csak magána kköszönheti, hohy el**ta.

Monacoban meg ne mHamilton hisztizett, csak kifogásolta, miért hozták ki több körrel korábban, mint ahogy kellettvolna, mivel sanszos volt, hogy amúgy leelőzi a spanyolt. Az amiknál meg már a spanyol rázta az öklét. Mogyoródon meg ne ma csapat belügyeibe szóltak bele, hanem abba, hogy Alonso szándékosan akadályozott egy másik versenyzőt. Alonso ugyanis nem fullasztotta le a gépét, hanem csak Hamit próbálta az ő pitiáner stílusában szívatni...

Mind Hamiltonnak mind Alonsonak az volt az első éve a csapatnál. A csapat egyiknek sem tartozott semmivel. Ha Hamilton az elejétől fogva tehetségéhez méltón kezelik, akkor mégjobban megveri a spanyolt...

Alonso meg jó helyen van ott ahol van.

Van igazság abban amit mondasz. De egy közel 10 éve nyeretlen csapathoz szerinted minek megy egy kétszeres VB? Hát nem háziversenyt játszani. Először meg kelélett volna nyerni a VB-t azzal a pilótával aki már bizonyított az F1-ben, hogy végig tud vinni egy szezont és tudja kezelni a nyomát a médiát és mindent ami ezzel jár. Szvsz ez lett volna a bölcsebb döntés
Lancelot
IDÉZET(nm_ @ Apr 6 2008, 03:07) *
a tavalyi VB-t Hamilton szarkavarási miatt vesztette el a Mclaren, illetve Alonso. Hamilton túrta ki a csapatból,

A tavalyi vb-t a spanyol Pedro haverjával való ármánykodásai, majd a saját csapata bemószerolása miatt veszítette el a McLaren. Minden jobb érzésű csapatvezető a szezon közben rúgta volna pi***án. Örüljön, hoyg Dennis ezt nem tette meg a nyavalygós kis pondróval!
Lancelot
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 03:24) *
Basszus, ez már anynira szánalmas.

Gondolom az nem zavar, hogy Alonso volt az, aki levelezett a Ferka tervekkel...

Alonso volt az féreg, aki megzsarolta Dennist...

Alonso volt az a féreg, aki a bizonyítékokat kiszolgáltatta az FIA-nak...

Alonso volt az a féreg, aki megállt a boxutcában, hogy Hami ne tudjon gyors kört futni...

Alonso volt az a féreg, aki ráuszította az ellenőröket a McLarenre az év végén.

Hamilton meg az az ember volt, aki újoncként elverte lonzikát...

Tökéletes! Nincs mit hozzátenni. És örülök, hogy ilyen áttekinthető. Ezt még talán a kisebb értelmi képességekkel rendelkezők is megértik.
befana
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 04:38) *
Aha. Csak ott ugyebár Safety Car mögött voltak - tudod, ott tilos előzni, és az élen levőhöz kell igazodni - , és mintha Hamilton nem ütközött volna senkivel...

Ő nem,de miatta ütköztek és most az indokolatlan lassításon volt a hangsúly.
Lancelot
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 03:37) *
Hamilto negy újonc volt, Alonsonak edig illett volna lenyomnia. És egy olyan verseny sem volt, ahol alo kárára taktikáztak volna. Sőt, az elején még Hamit parancsolták a spanyol mögé. Alonso csak magána kköszönheti, hohy el**ta.

Monacoban meg ne mHamilton hisztizett, csak kifogásolta, miért hozták ki több körrel korábban, mint ahogy kellettvolna, mivel sanszos volt, hogy amúgy leelőzi a spanyolt. Az amiknál meg már a spanyol rázta az öklét. Mogyoródon meg ne ma csapat belügyeibe szóltak bele, hanem abba, hogy Alonso szándékosan akadályozott egy másik versenyzőt. Alonso ugyanis nem fullasztotta le a gépét, hanem csak Hamit próbálta az ő pitiáner stílusában szívatni...

Mind Hamiltonnak mind Alonsonak az volt az első éve a csapatnál. A csapat egyiknek sem tartozott semmivel. Ha Hamilton az elejétől fogva tehetségéhez méltón kezelik, akkor mégjobban megveri a spanyolt...

Alonso meg jó helyen van ott ahol van.

Ez is mennyire igaz! Köszönöm, hogy megkímélsz a billentyűkoptatástól! Ma már úgyis annyit írtam. wink.gif
Tarzaan
IDÉZET(nm_ @ Apr 6 2008, 04:51) *
Van igazság abban amit mondasz. De egy közel 10 éve nyeretlen csapathoz szerinted minek megy egy kétszeres VB? Hát nem háziversenyt játszani. Először meg kelélett volna nyerni a VB-t azzal a pilótával aki már bizonyított az F1-ben, hogy végig tud vinni egy szezont és tudja kezelni a nyomát a médiát és mindent ami ezzel jár. Szvsz ez lett volna a bölcsebb döntés

Az, hogy a csapat közel 10 éve - ami ugye pontosan 7 - nem sokat jelen, mivel azalatt a 7 év alatt is élcsapat voltak, csak épp balf* pilótákkal. Alonso meg elvilegtudomásul vette, hogy nincs team order.

Alonso bizonyított korábban - pl. hogy hathatós FIA támogatással és Michelin gumikkal vb tud lenni. Hamilton ellen meg valami mást bizonyított. Pl. hogy nem akkra májer ő és még ráadásul idegileg gyenge és jellemtelen...
Tarzaan
IDÉZET(befana @ Apr 6 2008, 04:53) *
Ő nem,de miatta ütköztek és most az indokolatlan lassításon volt a hangsúly.

Miatta ütköztek? én azt hittem azért, mert Vettel nem figyelt oda...
Lancelot
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 03:55) *
Az, hogy a csapat közel 10 éve - ami ugye pontosan 7 - nem sokat jelen, mivel azalatt a 7 év alatt is élcsapat voltak, csak épp balf* pilótákkal. Alonso meg elvilegtudomásul vette, hogy nincs team order.

Alonso bizonyított korábban - pl. hogy hathatós FIA támogatással és Michelin gumikkal vb tud lenni. Hamilton ellen meg valami mást bizonyított. Pl. hogy nem akkra májer ő és még ráadásul idegileg gyenge és jellemtelen...

Akkor innentől ebben a témában meg is bízlak a képviseletemmel! Teljesen ugyanúgy gondolkodunk ebben! wink.gif
befana
IDÉZET(Funes @ Apr 6 2008, 04:49) *
Már veri a sors: megkapta a Renaultot! Látszik is mire képes! laugh.gif wink.gif

A Nagy Schumachert is így leírtátok,mikor 2005-ben nem tudott eredményt felmutatni-önhibáján kívül,egy versenyzésre alkalmatlan autóval..?
nm_
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 03:55) *

Lehet, hogy az, bár szerintem nézőpont kérdése. Mindenesetre a műsor amit produkált tavaly és eddig idén is, nekem nagyon tetszik.
befana
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 04:56) *
Miatta ütköztek? én azt hittem azért, mert Vettel nem figyelt oda...

Amennyiben ez ennyire egyértelmű lett volna,úgy nyilván nem lett volna belőle felzúdulás,panasz,ügy,FIA-s megbeszélés.Hidd el,nem védeni akarom Alonsót,vagyis igen,de nem szemellenzős elfogultsággal.Ha hibázott,ráadásul direkt,akkor vizsgálják ki és büntessék meg.Mindössze arra próbáltam utalni,hogy a jelen pillanatban szenvedő alany Hamilton is követett már el hasonló,indokolatlan,balesetet okozó lassítást.
Tarzaan
IDÉZET(befana @ Apr 6 2008, 04:57) *
A Nagy Schumachert is így leírtátok,mikor 2005-ben nem tudott eredményt felmutatni-önhibáján kívül,egy versenyzésre alkalmatlan autóval..?

Nagy Schumacher azzal a kocsival is vb harmadik lett.
Boszi27
Cáfolat
Mivel én amúgy sem láttam szándékosságot, örömmel veszem, hogy nem is volt. smile.gif
(Attól persze Alonso még nem csinál semmit a Renault-val-mély csalódás/többet vártam tőle, mint anno Schumacher a Ferrarival)
Edina
Mivel mindannyian (egy kivétellel) össznépileg leírtátok Alonsot a Renault-val együtt, csak emlékeztetnélek benneteket, hogy még csak 3 futamon vagyunk túl.

Ami meg a Hamilton vs Alonso koccanást illeti, gratulálok, hogy ismét sikeresen leszedtétek róla a keresztvizet, mire megszületett a "felmentő" nyilatkozat mindkét fél részéről.

Funes/Lancelot: egy párszor már tudomásunkra hoztad (a másik fórumon is), hogy aki Alonsonak drukkol, az nem épelméjű. Megköszönném, ha ezen a fórumon, ebben a topikban meg kiváltképp mellőznéd a hasonló megállapításokat.
nm_
IDÉZET(Edina @ Apr 6 2008, 08:44) *
Mivel mindannyian (egy kivétellel) össznépileg leírtátok Alonsot a Renault-val együtt, csak emlékeztetnélek benneteket, hogy még csak 3 futamon vagyunk túl.

Ami meg a Hamilton vs Alonso koccanást illeti, gratulálok, hogy ismét sikeresen leszedtétek róla a keresztvizet, mire megszületett a "felmentő" nyilatkozat mindkét fél részéről.

Funes/Lancelot: egy párszor már tudomásunkra hoztad (a másik fórumon is), hogy aki Alonsonak drukkol, az nem épelméjű. Megköszönném, ha ezen a fórumon, ebben a topikban meg kiváltképp mellőznéd a hasonló megállapításokat.

Én tévedtem az esettel kapcsolatban, bevallom, sokáig azt hittem, hogy Alonso blokkolt. Aztán a visszajátszások meggyőztek az ellenkezőjéről.
befana
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 6 2008, 06:45) *
Nagy Schumacher azzal a kocsival is vb harmadik lett.

Ez igaz,de a történeti hűség kedvéért hagy említsem meg azt a gyakorlatilag ajándékba kapott indianapolisi 10 pontot és azt az egyszerű tényt,hogy Montoya száműzetése után már csak két ember maradt gyakorlatilag versenyben:Alonso és Raikkönen(akik időnként le is körözték),a többiek sétaautóztak,estek-keltek.Tehát itt bejönni harmadikként gyakorlatilag a várakozásoknak,a nimbuszának megfelelő eredmény volt.
Tudomásul vettétek,hogy abban az évben csak annyira képes az autó és nem rohantatok azonnal papért az utolsó kenet miatt,úgyhogy én sem tenném Alonsóval kapcsolatban.Várok és remélek... wink.gif
Fdino
QUOTE (befana @ Apr 7 2008, 06:54) *
Ez igaz,de a történeti hűség kedvéért hagy említsem meg azt a gyakorlatilag ajándékba kapott indianapolisi 10 pontot és azt az egyszerű tényt,hogy Montoya száműzetése után már csak két ember maradt gyakorlatilag versenyben:Alonso és Raikkönen(akik időnként le is körözték),a többiek sétaautóztak,estek-keltek.Tehát itt bejönni harmadikként gyakorlatilag a várakozásoknak,a nimbuszának megfelelő eredmény volt.
Tudomásul vettétek,hogy abban az évben csak annyira képes az autó és nem rohantatok azonnal papért az utolsó kenet miatt,úgyhogy én sem tenném Alonsóval kapcsolatban.Várok és remélek... wink.gif

Miért is volt az a 10 pont ajándék? A Michelines kocsik az összes többi futamon előnyben voltak jócskán, ha erre a futamra ők nem tudtak felkészülni, akkor miért is volt ajándék? Ha elindultak volna a futamon, akkor is nagy valószínűséggel ő nyerte volna meg, de ezt már soha nem fogjuk megtudni.
De ez már lerágott csont!
befana
IDÉZET(Fdino @ Apr 7 2008, 12:33) *
Miért is volt az a 10 pont ajándék? A Michelines kocsik az összes többi futamon előnyben voltak jócskán, ha erre a futamra ők nem tudtak felkészülni, akkor miért is volt ajándék? Ha elindultak volna a futamon, akkor is nagy valószínűséggel ő nyerte volna meg, de ezt már soha nem fogjuk megtudni.
De ez már lerágott csont!

Szigorúan szubjektíven:az a verseny,amin szinte csak én indulok,az nem kihívás,nem diadal,úgyhogy nekem nem is kellene.
Egyébként sem szükséges a remek ügyvédi védőbeszéd,mert nem Schumit gyaláztam,hanem Alonsót védtem,így,a magam szegényes eszközeivel.Bocsásd ezt meg nekem... wink.gif
Tarzaan
IDÉZET(befana @ Apr 7 2008, 06:54) *

Alonso és Rajk0, meg az összes Michelines csapat az egész szezont ajándékba kapták az FIA-tól. Montoyát meg 2006-ban száműzték, vagyis Montoya 2006-ban száműzte magát.
Clyde
IDÉZET(Tarzaan @ Apr 7 2008, 04:39) *
Alonso és Rajk0, meg az összes Michelines csapat az egész szezont ajándékba kapták az FIA-tól. Montoyát meg 2006-ban száműzték, vagyis Montoya 2006-ban száműzte magát.

Schumit is szamuztek akkor... wink.gif
Clyde
Készíts filmet Alonsoról és nyerj!

Gyerunk Befana es Edina! tongue.gif
Boszi27
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 04:08) *

Hajrá! smile.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 04:08) *

Jaj,de jó,végre valami feladat Alonsóval kapcsolatban,mert merőben szokatlan ez az állóvíz Vele kapcsolatban.Hát,az én fejemben már körvonalazódik is a film,ami néhol kicsit hasonlít erre a most felkapott Mosley-mozira,csak sokkal minőségibb(Talán megkérem Roccót,hogy legyen a producer...),és határozottan biztos,hogy nem fog benne arról dicsekedni,hogy az Övé a leggyorsabb kör. tongue.gif Remélem...
Sway
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 06:33) *
Jaj,de jó,végre valami feladat Alonsóval kapcsolatban,mert merőben szokatlan ez az állóvíz Vele kapcsolatban.Hát,az én fejemben már körvonalazódik is a film,ami néhol kicsit hasonlít erre a most felkapott Mosley-mozira,csak sokkal minőségibb(Talán megkérem Roccót,hogy legyen a producer...),és határozottan biztos,hogy nem fog benne arról dicsekedni,hogy az Övé a leggyorsabb kör. tongue.gif Remélem...

Jujj! biggrin.gif Akkor én már nem is próbálkozom, úgysem tudnék labdába rúgni tongue.gif biggrin.gif
befana
IDÉZET(Sway @ Apr 9 2008, 07:46) *
Jujj! biggrin.gif Akkor én már nem is próbálkozom, úgysem tudnék labdába rúgni tongue.gif biggrin.gif

Dehogynem,minden szorgos kézre szükség van egy jó film elkészítésekor...is. smile.gif
tifosi
(Talán megkérem Roccót,hogy legyen a producer...)

Már látom is a film címét....Fallosonzo biggrin.gif
befana
IDÉZET(tifosi @ Apr 9 2008, 08:04) *
Már látom is a film címét....Fallosonzo biggrin.gif

Te itt???Szerepet kérsz?Mindjárt hozom a díványt... wink.gif
tifosi
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 07:07) *

Ha veled játszhatom a főszerepet, akkor vállalom! wink.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 08:07) *

En csak verset tudok irni a nagy muhoz. Ez mar vagy 3 eves, de kegyedre bizom megiteleset:

IDÉZET
Falon-Zoo

Pici tinilány vagyok,
Alonsoéert élek-halok.
Képei kinn a falon:
Ő az én nagy lovagom.

Szidják hogy feje: marha,
Hazugság: Ő egy igazi Bika!
Éjszaka legalábbis álmomban,
magamhoz nyúlok nyomban...

Szeme ó, és a szemöldöke,
gatyájában szép nagy ... áááhhh....
Tudom egyszer enyém leszel,
Engem senior, Te elveszel...

Sikereidben osztozik a családom,
Schumis bátyáimat bátran szekálom,
kitúrok mellőled minden gráciát,
ha 18 leszek, vetetek Dáciát.

Fúúú, a Kimis csajok köcsögök,
hogy bírják azt a piás hörcsögöt?!
mindig a Kempinsky előtt - így igaz!,
elémáll a sok fogszabályzós pimasz...

Ugye... ugye nem Briattore a szerelme?!
sok... sok riadt óra félelme,
ehh, megcsaltál Te szemét, választok új hero-t!
Ide nekem, Tiago Monteiro-t!!!

tongue.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 08:31) *
En csak verset tudok irni a nagy muhoz. Ez mar vagy 3 eves, de kegyedre bizom megiteleset:

tongue.gif

Már valahol,valamikor közkinccsé tetted eme eposzt,mert már olvastam és nem is rossz,viszont már többször meg akartam kérdezni,hogy a Pojén oldalon levő Óda korunk karrierista hölgyeihez(vagy ilyesmi..)szintén saját kútfő?Mert az zseniális!Rendszeresen azzal szoktam bosszantani a jajjaj-csak-nehogy-terhes-legyek-szedjünk-egyszerre 2-3 fogamzásgátlót-típusú,sztahanov,"önmegvalósító" barátnőimet.
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 08:40) *
Már valahol,valamikor közkinccsé tetted eme eposzt,mert már olvastam és nem is rossz,viszont már többször meg akartam kérdezni,hogy a Pojén oldalon levő Óda korunk karrierista hölgyeihez(vagy ilyesmi..)szintén saját kútfő?Mert az zseniális!Rendszeresen azzal szoktam bosszantani a jajjaj-csak-nehogy-terhes-legyek-szedjünk-egyszerre 2-3 fogamzásgátlót-típusú,sztahanov,"önmegvalósító" barátnőimet.

Az nem, de nekem is tetszett.
Van meg Kimis, Schumis, Jozsef Attila kiforditos, valentin nap gyalazos, par poszt-szerelmes-onsiratos... Milyet kersz? biggrin.gif
befana
IDÉZET(tifosi @ Apr 9 2008, 08:26) *
Ha veled játszhatom a főszerepet, akkor vállalom! wink.gif

Tehát Te vagy Alonso itt meghúzódva fórumunkon álnéven? unsure.gif Mert a főszerep a felhívás értelmében Övé kell legyen,még én is csak a keze(?)alá játszhatok. smile.gif
Edina

laugh.gif
tifosi
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 07:45) *
Tehát Te vagy Alonso itt meghúzódva fórumunkon álnéven? unsure.gif Mert a főszerep a felhívás értelmében Övé kell legyen,még én is csak a keze(?)alá játszhatok. smile.gif

Zsákos Frodó vagyok...egy hasonmás. smile.gif
Clyde
Biztos ami biztos, en kiteszem, nehogy az ORTT megbuntessen minket:

biggrin.gif Este 22:00 irhatjatok a szaftos reszleteket reszletesen, ki, kivel, mit, merre, hogyan, hanyszor... cool.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 08:42) *
Az nem, de nekem is tetszett.
Van meg Kimis, Schumis, Jozsef Attila kiforditos, valentin nap gyalazos, par poszt-szerelmes-onsiratos... Milyet kersz? biggrin.gif

Ezt így,ebben a sorrendben.
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 08:51) *
Ezt így,ebben a sorrendben.

Jo, majd szepen lassan adagolom... mara erjetek be ezzel, ez egy masik forumon ugyis nagy sikert aratott. biggrin.gif

IDÉZET
Kimisek himnusza
(A magyar Räikkönen szurkolók hivatalos zivataros... hagyjuk.)

Bernie, áldd meg a Kimi-fant,
Jó érvvel, és sok szesszel,
Nyújts feléje védő bant,
Ha küzd AKR-essel,
Balszerencse mindig ér,
Hozz rá már VB címt,
Megbűnhődte már a lép
Ezt az elba*szott rímt!

Häkkinenünk felhozád
Bajnokok szent címére,
Általad nyert szép csatát
Schumacher ellenébe.
S máshol zúgnak már hangjai
ellendrukkerek hadának,
Finnofilok hős magzatjai
Felregisztrálának.

Értünk fórumok mezein
Szabályzatot lengettél,
fúrtunk, és hatott a Quarelin,
bosszúnknak teret engedtél.
Vad tifosi arcába,
S mindenki nyögi Kimi imádatát,
Főleg a Forma-1 büszke világa.

Hajh, de butaságunk miatt
Felment benned a pumpa,
S kiosztád jogtalan banjaidat,
bánatunk fojtjuk rumba,
Most szemét McLarenesek kacaját,
Zengeted felettünk,
Schumi utáni Vörös-köd zavarát,
Vállainkra vettünk.

Hányszor mondtuk januárban,
Hogy vébé lesz a finn!
kiröhögtek ezért a bárban,
nem hatott a gin...
Hányszor támadt csapattárs,
Szép Kiminknek elébe,
S lett címeres valaki más,
Úgy hullt az ölébe!

Bújt az ördög a technikába,
Szakadt szét a gumi is,
bánatomban lettem kába,
ilyen egy igazi részeg Kimis,
Nagyra vágy, de földre száll,
félévkor nincs már nagyarc,
mindenütt már áll a bál,
kezdődik a mosdatós harc.

Ron áll ott, most boldog,
bajnokok lesznek nélküle,
néha ugyan Alonso durrog,
de Hamilton még friss és üde.
S ah, Ferrari csak nem virúl
hiába segített a FIA,
Massa is tolja neki piszkosul,
segít neki Jean Todt fia!

Szánd meg, Bernie, a Kimi-fant,
Kit simán hülyére vesznek,
Nyújts feléje védő bant
Míg végleg meg nem vesznek,
Balszerencse mindig ér,
Hozz rá már VB címt,
Megbűnhődte már a lép
Ezt az elba*szott rímt!
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 08:48) *
biggrin.gif Este 22:00 irhatjatok a szaftos reszleteket reszletesen, ki, kivel, mit, merre, hogyan, hanyszor... cool.gif

Előbb egyeztetnem kell Roccóval(szombaton úgyis látom),mert még tapasztalatlan vagyok ebben a szakmában,na de a szűz kéz szerencséje,mint tudjuk..! wink.gif És meg kell érdeklődjem,hogy hogyan tesztelhetnénk ezt a feltörekvő tehetség Zsákos Frodót.. tongue.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 08:56) *
Előbb egyeztetnem kell Roccóval(szombaton úgyis látom),mert még tapasztalatlan vagyok ebben a szakmában,na de a szűz kéz szerencséje,mint tudjuk..! wink.gif És meg kell érdeklődjem,hogy hogyan tesztelhetnénk ezt a feltörekvő tehetség Zsákos Frodót.. tongue.gif

Fontos lesz a jo gumivalasztas is! cool.gif En a nedves palyara alkalmast ajanlom. tongue.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 08:59) *
Fontos lesz a jo gumivalasztas is! cool.gif En a nedves palyara alkalmast ajanlom. tongue.gif

Kész,elpirult a klaviatúrám. smile.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 09:03) *
Kész,elpirult a klaviatúrám. smile.gif

A beallitasok oroszlanresze viszont Rad var! laugh.gif
Sway
Alakul a project, látom laugh.gif
Clyde
IDÉZET(Sway @ Apr 9 2008, 09:07) *
Alakul a project, látom laugh.gif

Őőőő... kellenek ilyen hogyismondjam... a tokeletes beallitast elosegito holgyek is! biggrin.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 09:15) *
Őőőő... kellenek ilyen hogyismondjam... a tokeletes beallitast elosegito holgyek is! biggrin.gif

Igen,azt hiszem Swayt szerződtetem,mert-mint arra Boszi oly gyakran és plasztikusan utal-már kiöregedtem az effélékből,viszont feltárult a boldog madame-kor,tehát én majd organizálom a dolgokat,tervezek,szervezek,irányítok,diktálom a ritmust,ügyelek a sebességre,gumicserékre...Hurrá,szakma van a kezemben! tongue.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 10:04) *
Igen,azt hiszem Swayt szerződtetem,mert-mint arra Boszi oly gyakran és plasztikusan utal-már kiöregedtem az effélékből,viszont feltárult a boldog madame-kor,tehát én majd organizálom a dolgokat,tervezek,szervezek,irányítok,diktálom a ritmust,ügyelek a sebességre,gumicserékre...Hurrá,szakma van a kezemben! tongue.gif

Alonso Bár .. ahol minden lány a falloszodra vár?! biggrin.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 10:06) *
Alonso Bár .. ahol minden lány a falloszodra vár?! biggrin.gif

Nagyszerű!Már filmünk reklámszlogenjére sincs gondom.Téged is felveszlek!De hová tűnt Frodo,Alonso dublőre?Csak nem megfutamodott a feladat elől? smile.gif blink.gif
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 10:04) *
mint arra Boszi oly gyakran és plasztikusan utal

Ez ebben a formában így nem igaz. wink.gif Csak jelzem, hogy ha 89 óta nézek F1-et, akkor én se vagyok "mai csirke", az a pár év mínusz pedig korántsem számít, legfejebb Agárdot nézve. wink.gif De az akkor is tény, hogy Agárdra kicsi lettem volna. wink.gif Szerintem felesleges ebbe bármit belelátni. smile.gif De majd figyelek, hogy nehogy megsértselek, mert nincs kedvem megint magyarázkodni. wink.gif
Boszi27
IDÉZET(befana @ Apr 10 2008, 06:27) *
Nagyszerű!Már filmünk reklámszlogenjére sincs gondom.Téged is felveszlek!De hová tűnt Frodo,Alonso dublőre?Csak nem megfutamodott a feladat elől? smile.gif blink.gif

Viccet félretéve, komolyan gondolkodsz azon, hogy csinálsz egy rövidfilmet? unsure.gif Csak azért, hogy most szurkoljak, vagy ne szurkoljak? smile.gif
befana
IDÉZET(Boszi27 @ Apr 10 2008, 12:20) *
Ez ebben a formában így nem igaz. wink.gif Csak jelzem, hogy ha 89 óta nézek F1-et, akkor én se vagyok "mai csirke", az a pár év mínusz pedig korántsem számít, legfejebb Agárdot nézve. wink.gif De az akkor is tény, hogy Agárdra kicsi lettem volna. wink.gif Szerintem felesleges ebbe bármit belelátni. smile.gif De majd figyelek, hogy nehogy megsértselek, mert nincs kedvem megint magyarázkodni. wink.gif

Gazdagon használom a hangulatjeleket a félreéstések elkerülése végett,de úgy látszik mégsem eleget.Ugyan már,dehogy sértődtem meg! biggrin.gif Egyrészt mert nem voltál sértő,másrészt mert nem vagyok sértődékeny,harmadrészt pedig mert ki vagyok békülve magammal és a korommal-ha nem így volna,akkor nem tüntettem volna fel az adatlapon és nem is tudnátok.Meg aztán sajnos úgy látom,hogy a rákkutatásba kevesebb energiát fektetnek,mint hogy -elsősorban-a nők számára megállítsák az időt,úgyhogy mindig van valami új a nap alatt,ami reményt csillant önmagunk konzerválására. wink.gif
Félek,hogy mégsem én leszek,aki átveszi az Arany Glóbuszt az Alonsóról készített dokumentumfilm miatt,mert ehhez bizonyára több szabadidőre lenne szükség,mint amennyi nekem rendelkezésemre áll,meg aztán valami olyasmit olvastam a felhívásban,hogy szerepelnie kell a műben egy győzelem utáni riportnak,melynek során lenyilatkozza,hogy esélyesnek érzi magát a világbajnoki trófeára(Most lehet,hogy hülyeséget beszélek,de így emlékszem...),ami manapság kimeríti a sci-fi kategóriáját,márpedig nem ez lett megjelölve műfajként. smile.gif tongue.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.