Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Zava
sőt a 19 is prímszám, ahova Hamilton visszacsúszott.
illetve a második helyről rajtolt, ami meg egy abszolút speciális prímszám.
Zava
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 16 2010, 01:12) *
Nézd vettél nekem egy mosógépet, amit köszöntem is, de majd akkor használom mikor kedvem szottyan. tongue.gif
Te is tudod én is tudom hogy egy szar taktika és az SC miatt végzett ott ahol a rönci meg gyorsabb volt az egyenesben szélárnyék nélkül is mint a ferrari. Ilyenkor nyomhatod neki ...Alonso azokon a pontokon esett rá Petrovra ahol nem lehet előzni, Petrov már a kigyorsításokra ment rá csak az éles balos után mindig elnyúlt vehette Alonso akárhogy azt a kanyart, jobban ráfordulva, kevésbé, erőteljesebben, kisebb fékkel nagyobb fékkel, ezt bátran mondhatom hogy sneki nem tudta volna megcsinálni. Petrov meg élete hétvégéjén volt túl.
Ennyi erővel, 2007 brazilba Hamilton is tehetségesen bejött 7.nek.
Azt mondom spa..ha ott nem tudta volna megelőzni Petrovot akkor azt mondom oké, ne is legyen bajnok.

ha később hozzák ki akkor még Webber is befér elé, és akkor még SC nélkül is Vettel a vb.
TopSpeed
IDÉZET(Zava @ Nov 16 2010, 03:00) *
sőt a 19 is prímszám, ahova Hamilton visszacsúszott.
illetve a második helyről rajtolt, ami meg egy abszolút speciális prímszám.

http://www.youtube.com/watch?v=seS7BfMVBWw

18. volt, és az már viszont egy extra jó páros szám.

Amit meg utoljára írtál az lehet, de ha Webbert is feltartotta volna Petrov akinél Alonso meg körökön keresztül gyorsabb lett volna a lágyon...akkor más a leányzó fekvése, de az is necces volt, igazából vki írta hogy ez sakk matt volt. Akkor az tűnt a leglogikusabbnak, mert szemmel láthatóan Alonso csúszkált is a lágyakon, nem csak azért jöt ki hogy Webber előtt maradjon, boxutca falának is majdnem neki kente annyira nyomta, de viszont annyira csúszott is. Ezt mondta ő is hogy a lágy gumi vhogy nem ovlt most olyan jó és nem bírta volna annyit ki mit mondjuk Kubicának vagy Buttonnek.
jari-matti
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 16 2010, 08:59) *
Alfonzó ujjal mutogat és hisztizik, amikor a best of his talentje egy hetedik helyre volt jó egy Lada mögött. Hisztizz te is vele.

Melyik sor a hiszti?
Triki Lauda
IDÉZET(jari-matti @ Nov 16 2010, 05:01) *
Melyik sor a hiszti?

Az első.
jari-matti
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 16 2010, 06:48) *
Az első.

Ja aaz?
forza
Megjöttem, rettegjetek! tongue.gif

Node csak viccelek.
A futamot megnéztem felvételről, és hát a ti szemszögetekből annyit tudok mondani, hogy tipikusan az "utólag okosak vagyunk" eset áll fenn. Ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy ha nem ez a balfék Domenicali van ott, hanem Todt és/vagy Brawn, akkor bajnokot avattok...

Álszent lennék, ha most megjátszanám, hogy "de sajnálom", mert ennyi szerencse már kijárt Vettelnek a pechvogelsége okán szerintem. A futam végi mutogatásról annyit, hogy nem volt túkságosan szép dolog, de végülis a nyilatkozatában már higgadt volt, ennyi pedig elnézhető azok után, hogy gyakorlatilag egy már megnyert vb-címet elbukott. Habár veszíteni is tudni kell, olyan elegánsan, mint mondjuk 1998-ban Schumi Häkkinen ellen, vagy mint Hamilton 2007-ben ugye Kimi ellen. De erre több szót nem is fecsérlek, nincs értelme felfújni, főleg hogy már 5 nap telt el azóta.

Néhány itteni alonsost sajnálok, az ő elkeseredésük minimális örömet sem okoz. Gondolok itt többek közt Sway-re, Rékára, befanára, Zolira. Habár Vettel sportöröme, amit lenyomott a rádióban, az szerintem nektek is szimpatikus volt. smile.gif
Zava
IDÉZET(forza @ Nov 18 2010, 04:52) *
Megjöttem, rettegjetek! tongue.gif

Node csak viccelek.
A futamot megnéztem felvételről, és hát a ti szemszögetekből annyit tudok mondani, hogy tipikusan az "utólag okosak vagyunk" eset áll fenn. Ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy ha nem ez a balfék Domenicali van ott, hanem Todt és/vagy Brawn, akkor bajnokot avattok...

Álszent lennék, ha most megjátszanám, hogy "de sajnálom", mert ennyi szerencse már kijárt Vettelnek a pechvogelsége okán szerintem. A futam végi mutogatásról annyit, hogy nem volt túkságosan szép dolog, de végülis a nyilatkozatában már higgadt volt, ennyi pedig elnézhető azok után, hogy gyakorlatilag egy már megnyert vb-címet elbukott. Habár veszíteni is tudni kell, olyan elegánsan, mint mondjuk 1998-ban Schumi Häkkinen ellen, vagy mint Hamilton 2007-ben ugye Kimi ellen. De erre több szót nem is fecsérlek, nincs értelme felfújni, főleg hogy már 5 nap telt el azóta.

Néhány itteni alonsost sajnálok, az ő elkeseredésük minimális örömet sem okoz. Gondolok itt többek közt Sway-re, Rékára, befanára, Zolira. Habár Vettel sportöröme, amit lenyomott a rádióban, az szerintem nektek is szimpatikus volt. smile.gif

én ezt nem hiszem. Webber kihívásával a red bull megadta nekik a sakk-mattot.
forza
IDÉZET(Zava @ Nov 18 2010, 11:14) *
én ezt nem hiszem. Webber kihívásával a red bull megadta nekik a sakk-mattot.

Nem biztos, hogy matt volt, egy sakkot pedig Brawnék visszavertek volna.
noncsi
Egy kis összefoglaló 2010-ről smile.gif!
noncsi
IDÉZET(forza @ Nov 18 2010, 11:22) *
Nem biztos, hogy matt volt, egy sakkot pedig Brawnék visszavertek volna.

Nem tudom, azért idén a Mercedesnél is voltak taktikai hibák, nem? unsure.gif
Pontosan nem emlékszem melyik futamon, de Schumit is sikerült a boxutcai manőverekkel hátra zavarni a mezőny végébe.
forza
IDÉZET(noncsi @ Nov 18 2010, 11:39) *
Nem tudom, azért idén a Mercedesnél is voltak taktikai hibák, nem? unsure.gif
Pontosan nem emlékszem melyik futamon, de Schumit is sikerült a boxutcai manőverekkel hátra zavarni a mezőny végébe.

Schumi taktikai hibák nélkül is hátul kavargott év elején. Év végére azért összekapta magát. Éles helyzetekben Ross jó döntéseket szokott hozni. Az, hogy most ilyen 5-6. helyeket bebukott, nem jelent sokat. Egy ilyen helyzetben mint a számológép, kalkulált volna, és kint tartotta volna Alonsot még 15 körre.
noncsi
IDÉZET(forza @ Nov 19 2010, 12:04) *
Schumi taktikai hibák nélkül is hátul kavargott év elején. Év végére azért összekapta magát. Éles helyzetekben Ross jó döntéseket szokott hozni. Az, hogy most ilyen 5-6. helyeket bebukott, nem jelent sokat. Egy ilyen helyzetben mint a számológép, kalkulált volna, és kint tartotta volna Alonsot még 15 körre.

Elképzelhető, bár azért Schumi karakterét ismerve, nem lehetett neki kellemes ez a visszatérő év. Van egy olyan gyanúm, hogy jövőre már jobb lesz. smile.gif És ha ő is beszáll a harcba, akkor azért jó kis meccseket láthatunk majd - remélem. rolleyes.gif

Brawnra visszatérve, szerintem nem tudjuk megítélni, hogy adott pillanatban ő mit tett volna a rendelkezésére álló adatok alapján. Itt most tényleg az van, hogy utólag sajnos már mindenki okos. sad.gif
forza
IDÉZET(noncsi @ Nov 19 2010, 12:25) *
Elképzelhető, bár azért Schumi karakterét ismerve, nem lehetett neki kellemes ez a visszatérő év. Van egy olyan gyanúm, hogy jövőre már jobb lesz. smile.gif És ha ő is beszáll a harcba, akkor azért jó kis meccseket láthatunk majd - remélem. rolleyes.gif

Brawnra visszatérve, szerintem nem tudjuk megítélni, hogy adott pillanatban ő mit tett volna a rendelkezésére álló adatok alapján. Itt most tényleg az van, hogy utólag sajnos már mindenki okos. sad.gif

Jó, persze 100%-ig biztosra nem jelenthetem ki, mi lett VOLNA. De látva, ami 1996-2006 között folyt a Ferrarinál, hajlamos vagyok azt hinni, hogy jól jöttek volna ki a szituációból. Azért mégiscsak olyan húzások fűződnek a nevéhez, mint '98 Silverstone, vagy amikor Schumival a Hungaroringen időmérő köröket futtatott majd 20 körön át stb. Nézd meg, ez a banda arra nem volt képes, hogy Hockenheimben úgy időzítse a bokszkiállásokat, hogy Alonso jöjjön ki elsőnek (ami nem lett volna baj, ha ugye hagyják nyerni Massát, viszont ha nem, akkor nem ilyen balfék módon kell megoldani). Ellenben nézd meg 2007 Brazíliát, pedig ott már Brawn nem volt, csak Todt - de még neki is több volt a kisujjában is.

Most olyan dolgokat, mint Valencia például, nem varrnék senki nyakába, az szimplán gyengén jött ki. Vagy ott van pl. Kanada, ahol ha a csapatot nézem, kifejezetten jól dolgoztak, hisz Alonso elsőnek jött vissza a pályára. Szóval van ellenpélda is, nem mondom, de több rossz döntésük van, mint anno Brawnéknak. Márpedig ebben a pontrendszerben 4 pont az kb. annyi, hogy egyszer jobb döntést hoznak, és már náluk a vb-cím.
Ugyanakkor, ha Abu Dhabit nézem, akkor az is hozzátartozik a sztorihoz, hogy ha Alonso a tiszta ívről jól rajtol, és legalább megtartja a helyét, akkor elég lett volna Buttonnal foglalkozni, hogy előtte maradjanak, hisz a 4. hely elvileg még jó.
noncsi
IDÉZET(forza @ Nov 19 2010, 10:30) *
Jó, persze 100%-ig biztosra nem jelenthetem ki, mi lett VOLNA. De látva, ami 1996-2006 között folyt a Ferrarinál, hajlamos vagyok azt hinni, hogy jól jöttek volna ki a szituációból. Azért mégiscsak olyan húzások fűződnek a nevéhez, mint '98 Silverstone, vagy amikor Schumival a Hungaroringen időmérő köröket futtatott majd 20 körön át stb. Nézd meg, ez a banda arra nem volt képes, hogy Hockenheimben úgy időzítse a bokszkiállásokat, hogy Alonso jöjjön ki elsőnek (ami nem lett volna baj, ha ugye hagyják nyerni Massát, viszont ha nem, akkor nem ilyen balfék módon kell megoldani). Ellenben nézd meg 2007 Brazíliát, pedig ott már Brawn nem volt, csak Todt - de még neki is több volt a kisujjában is.

Most olyan dolgokat, mint Valencia például, nem varrnék senki nyakába, az szimplán gyengén jött ki. Vagy ott van pl. Kanada, ahol ha a csapatot nézem, kifejezetten jól dolgoztak, hisz Alonso elsőnek jött vissza a pályára. Szóval van ellenpélda is, nem mondom, de több rossz döntésük van, mint anno Brawnéknak. Márpedig ebben a pontrendszerben 4 pont az kb. annyi, hogy egyszer jobb döntést hoznak, és már náluk a vb-cím.
Ugyanakkor, ha Abu Dhabit nézem, akkor az is hozzátartozik a sztorihoz, hogy ha Alonso a tiszta ívről jól rajtol, és legalább megtartja a helyét, akkor elég lett volna Buttonnal foglalkozni, hogy előtte maradjanak, hisz a 4. hely elvileg még jó.

Ezzel mondjuk egyetértek, taktikailag nem elég jó ez a csapatvezetés. :S Gondoljunk Malajziára, az időmérőre. Engem szétvetett az ideg. dry.gif Vagy a híres "I don't want to know"-ra. mellow.gif Ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy ez a "négy pont" különbség kialakult.
Bocsi, ha kicsit érthetetlen vagyok, de most értem haza egyetemről = agyilag hulla. biggrin.gif
forza
IDÉZET(noncsi @ Nov 20 2010, 10:14) *
Ezzel mondjuk egyetértek, taktikailag nem elég jó ez a csapatvezetés. :S Gondoljunk Malajziára, az időmérőre. Engem szétvetett az ideg. dry.gif Vagy a híres "I don't want to know"-ra. mellow.gif Ezek is hozzájárultak ahhoz, hogy ez a "négy pont" különbség kialakult.
Bocsi, ha kicsit érthetetlen vagyok, de most értem haza egyetemről = agyilag hulla. biggrin.gif

Elég visszafogott szóhasználat egy alonsostól. Én 2008 Silverstone-ban kb agyvérzést kaptam (persze egy enyhét tongue.gif). biggrin.gif
noncsi
IDÉZET(forza @ Nov 20 2010, 10:28) *
Elég visszafogott szóhasználat egy alonsostól. Én 2008 Silverstone-ban kb agyvérzést kaptam (persze egy enyhét tongue.gif). biggrin.gif

Alonsot szeretem, a Ferrarit nem. biggrin.gif Én mindig is személynek drukkoltam, nem csapatnak. smile.gif
Egyébként azt nem tudom, hogy mi a fenéért nem neveltek ki egy taktikai zsenit? Vagy néznek körül a piacon, hátha akad valaki jobb Domenicallinál... Azt nem szeretném, hogy Dyer-re húzzák rá a vizes lepedőt.
noncsi
Jaj nekem. biggrin.gif
noncsi
Alonso szurkolóknak kötelező!!!! smile.gif
Zava
IDÉZET(noncsi @ Nov 20 2010, 10:34) *

szóval akkor ezért mondták be rádión Alonsonak, hogy use the best of your talent... mert ez egy tehetségkutató volt. tongue.gif
noncsi
IDÉZET(Zava @ Nov 20 2010, 10:38) *
szóval akkor ezért mondták be rádión Alonsonak, hogy use the best of your talent... mert ez egy tehetségkutató volt. tongue.gif

Nem, ez csak az előválogató. biggrin.gif A döntő 2011-ben lesz. tongue.gif
Zava
IDÉZET(noncsi @ Nov 20 2010, 10:46) *
Nem, ez csak az előválogató. biggrin.gif A döntő 2011-ben lesz. tongue.gif

de hát a videóban azt mondták, hogy 'win', nem azt hogy 'proceed' wink.gif
noncsi
IDÉZET(Zava @ Nov 20 2010, 10:50) *
de hát a videóban azt mondták, hogy 'win', nem azt hogy 'proceed' wink.gif

Nem tanulták meg a szöveget. sad.gif
forza
IDÉZET(noncsi @ Nov 20 2010, 10:34) *
Alonsot szeretem, a Ferrarit nem. biggrin.gif Én mindig is személynek drukkoltam, nem csapatnak. smile.gif
Egyébként azt nem tudom, hogy mi a fenéért nem neveltek ki egy taktikai zsenit? Vagy néznek körül a piacon, hátha akad valaki jobb Domenicallinál... Azt nem szeretném, hogy Dyer-re húzzák rá a vizes lepedőt.

Valószínűleg rá fogják húzni pedig. Montezuma elmozdíthatatlan, Domenicali pedig a tökéletes bábu. Már megpedzegették Dyer nevét, ha valakit menesztenek, akkor ő lesz az.
noncsi
IDÉZET(forza @ Nov 20 2010, 11:08) *
Valószínűleg rá fogják húzni pedig. Montezuma elmozdíthatatlan, Domenicali pedig a tökéletes bábu. Már megpedzegették Dyer nevét, ha valakit menesztenek, akkor ő lesz az.

Olvastam a Dyer-es susmust, és marhára nem értek egyet vele. Nem a szakembereket kellene elküldeni, hanem az általad is említett bábut. Montezemolot pedig nem tudom, hogy neki erre az egész csapatvezetésre-taktikára, a személyzet kiválasztására mennyi ráhatása van. unsure.gif
forza
IDÉZET(noncsi @ Nov 20 2010, 11:25) *
Olvastam a Dyer-es susmust, és marhára nem értek egyet vele. Nem a szakembereket kellene elküldeni, hanem az általad is említett bábut. Montezemolot pedig nem tudom, hogy neki erre az egész csapatvezetésre-taktikára, a személyzet kiválasztására mennyi ráhatása van. unsure.gif

Tulajdonképp annyi, hogy ő ott olyan, mint a Forma-1-nek Bernie - mindenható kb. a Ferrarinál. wink.gif

Nem véletlen egybeesés volt ám Brawn, Schumi és Todt ily rövid időn belüli távozása. Túl nagy befolyásuk volt a csapatban, és ez Montezemolo elképzeléseibe már nem fért bele.
noncsi
IDÉZET(forza @ Nov 20 2010, 11:35) *
Tulajdonképp annyi, hogy ő ott olyan, mint a Forma-1-nek Bernie - mindenható kb. a Ferrarinál. wink.gif

Nem véletlen egybeesés volt ám Brawn, Schumi és Todt ily rövid időn belüli távozása. Túl nagy befolyásuk volt a csapatban, és ez Montezemolo elképzeléseibe már nem fért bele.

Öhm, Ferka történelemben sajnos nem vagyok otthon. smile.gif Monti mikor került oda?
Egyébként ezt nem értem, ha egyszer ez a hármas - akik azért valljuk be, szintén alkalmaztak piszkos eszközöket - sikert sikerre halmozott, miért nem képesek a vezetők az egyéni érdekeiket háttérbe szorítani? Na mindegy, ez az örök rejtély számomra.
noncsi
Ehhez nem fűznék kommentárt. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Triki Lauda
IDÉZET(noncsi @ Nov 21 2010, 01:09) *
Ehhez nem fűznék kommentárt. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nagyon szép ajándék a közelgő ünnepekre.

ps: Az megvan, hogy Alonso hogy utasítja a csapatát futam alatt, hogy Massát(!) mikor köll bevinni a boxba?
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 21 2010, 07:44) *

ps: Az megvan, hogy Alonso hogy utasítja a csapatát futam alatt, hogy Massát(!) mikor köll bevinni a boxba?

Erről eddig nem is hallottam, ma olvastam. Eléggé ledöbbentem... mellow.gif
forza
IDÉZET(noncsi @ Nov 20 2010, 11:48) *
Öhm, Ferka történelemben sajnos nem vagyok otthon. smile.gif Monti mikor került oda?
Egyébként ezt nem értem, ha egyszer ez a hármas - akik azért valljuk be, szintén alkalmaztak piszkos eszközöket - sikert sikerre halmozott, miért nem képesek a vezetők az egyéni érdekeiket háttérbe szorítani? Na mindegy, ez az örök rejtély számomra.

Hülyeséget nem szeretnék mondani, de Monti már '96-ban is fejes volt. Már csak ezért sem értem, hogy egy általa (is) felépített, jól működő csapatot miért kellett megbontania. Noha nyilván örülök abból a szempontból, hogy Kimi vb lett, a Ferrari szempontjából balfékség volt hagyni elmenni Brawnt és Schumit. 2007-et még nagy mázlival behúzták, de 2008-at bebukták. Na ez Schumival-Brawnnal-Todttal nem történik meg. Brawn gyorsan bizonyított is, hogy mit jelent az ő személye egy csapatnál (2009).
Triki Lauda
IDÉZET(forza @ Nov 21 2010, 11:33) *
Hülyeséget nem szeretnék mondani, de Monti már '96-ban is fejes volt. Már csak ezért sem értem, hogy egy általa (is) felépített, jól működő csapatot miért kellett megbontania. Noha nyilván örülök abból a szempontból, hogy Kimi vb lett, a Ferrari szempontjából balfékség volt hagyni elmenni Brawnt és Schumit. 2007-et még nagy mázlival behúzták, de 2008-at bebukták. Na ez Schumival-Brawnnal-Todttal nem történik meg. Brawn gyorsan bizonyított is, hogy mit jelent az ő személye egy csapatnál (2009).

A hetvenes évek közepén már csapatfőnök volt, Lauda vele nyerte az első vb-jét.
forza
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 21 2010, 11:44) *
A hetvenes évek közepén már csapatfőnök volt, Lauda vele nyerte az első vb-jét.

Akkor nem hülyeséget mondtam, csak nagyon tudatlan vagyok. biggrin.gif

Abban szinte biztos voltam, hogy Montezemolo ott virított már a sajtótájékoztatón, mikor Schumacher vörös mezt öltött magára. Azt viszont nem tudtam, hogy ilyen régóta spílerkedik már a Ferrarinál.
Zava
Mochok85
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 21 2010, 07:44) *

Melyik futamrol van szo? En se hallottam meg az esetrol. huh.gif
Triki Lauda
IDÉZET(Mochok85 @ Nov 21 2010, 12:44) *
Melyik futamrol van szo? En se hallottam meg az esetrol. huh.gif

Az utolsón.

IDÉZET
12. kör
Boksz: "Webber megállt, Vettel is időt veszt Hamiltonnal szemben."
Alonso: "Ha látjátok, hogy Felipe megelőzheti egy kör alatt, akkor hívjátok be."
Boksz: "Gondolkodunk rajta, te koncentrálj Buttonra."

still
IDÉZET(forza @ Nov 21 2010, 11:33) *
Hülyeséget nem szeretnék mondani, de Monti már '96-ban is fejes volt.

victory
Pepperoni
IDÉZET(still @ Nov 21 2010, 01:12) *

Jó öreg Enzo.
Mochok85
IDÉZET(still @ Nov 21 2010, 01:12) *

Basszus ez Horner! laugh.gif
TopSpeed
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 21 2010, 12:50) *
Az utolsón.

Jó taktika lett volna Massát behozni Webber elé mert akkor lehet ki se ment volna mert tudja hogy feltartják Webbert. (me gMAssát is emrt ugye tömegbe érkeztek volna meg.
Ez lett volna a kulcs.
Szlavo
Sato Vs alonso
smile.gif
forza
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 21 2010, 03:02) *
Jó taktika lett volna Massát behozni Webber elé mert akkor lehet ki se ment volna mert tudja hogy feltartják Webbert. (me gMAssát is emrt ugye tömegbe érkeztek volna meg.
Ez lett volna a kulcs.

Jó taktika lett volna... Úgy beszélsz te is róla, mint egy bábról. Látod, itt bukta be a címet Alonso is, hogy nem vette emberszámba, csak egy taktikai elemként tekintett rá. Massa viszont ember, emberi érzésekkel. Ne hidd, hogy véletlenül szerepelt ilyen szarul a második félévben. A jó taktikával se biztos, hogy kinyomta volna a szemét a vasnak, hogy bejöjjön Webber elé...
Szlavo
IDÉZET(forza @ Nov 21 2010, 03:08) *
Jó taktika lett volna... Úgy beszélsz te is róla, mint egy bábról. Látod, itt bukta be a címet Alonso is, hogy nem vette emberszámba, csak egy taktikai elemként tekintett rá. Massa viszont ember, emberi érzésekkel. Ne hidd, hogy véletlenül szerepelt ilyen szarul a második félévben. A jó taktikával se biztos, hogy kinyomta volna a szemét a vasnak, hogy bejöjjön Webber elé...

Inkább biztos hogy nem.És milyen jól tette volna.Alonso kijelentette hogy Massa segítsége az túró.Akkor ne akarja Massa pozícióját használni pontrabláshoz az ellentől.Kaparta volna ki egyedül a gesztenyét magának ilyen kijelentések után.Nem volt rá képes.
TopSpeed
IDÉZET(Szlavo @ Nov 21 2010, 03:07) *

Came on push push push!! biggrin.gif
IGen ez nagy volt, nem volt jó a lágy gumi szett Alonsonak, nem is nagyon kardoskodott vele, utána még asszem Sato betámadta a többit is de nem rémlik pontosan.

Forza: Massa ember..naná, más nem is lehet, idén kegyetlen gyenge volt de a Pirellikkel hát ha észhez tér. Viszont ő lenyilatkozta hogy segítene és AKAR Is Alonsonak egyszeren gyenge volt ezeken a gumikon.
Tudta hogy gyengébb mint Alonso sztem ezért sem fakadt ki jobban, mert Hockenheimban is kicsit dúlt fúlt de utána akkor a hungaroringen nem lett volna 4. a qualin. Látszott hgoy nyomja neki csak csúszkált vagy nem tapadt úgy ahogy kellett volna. Ha meg szándékosan nem segített volna azt látják és már nincs a ferrarinál.
Szlavo
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 21 2010, 03:17) *
IGen ez nagy volt, nem volt jó a lágy gumi szett Alonsonak, nem is nagyon kardoskodott vele, utána még asszem Sato betámadta a többit is de nem rémlik pontosan.

Forza: Massa ember..naná, más nem is lehet, idén kegyetlen gyenge volt de a Pirellikkel hát ha észhez tér. Viszont ő lenyilatkozta hogy segítene és AKAR Is Alonsonak egyszeren gyenge volt ezeken a gumikon.
Tudta hogy gyengébb mint Alonso sztem ezért sem fakadt ki jobban, mert Hockenheimban is kicsit dúlt fúlt de utána akkor a hungaroringen nem lett volna 4. a qualin. Látszott hgoy nyomja neki csak csúszkált vagy nem tapadt úgy ahogy kellett volna. Ha meg szándékosan nem segített volna azt látják és már nincs a ferrarinál.

Miért magyarázkodsz? unsure.gif
Szlavo

Olyannyira kezd észhez térni velük hogy 3.5 tizeddel jobbat ment mint alonso,és 1 nappal előtte. smile.gif
TopSpeed
IDÉZET(Szlavo @ Nov 21 2010, 03:20) *
Miért magyarázkodsz? unsure.gif

Mert úgy tetted be ide ezt az enyhén lerágott videót mintha Sato jobb lenne nála. tongue.gif

Jobb volt most Massa, tartsa meg jó szokását, akkor nem a 6. helyen fogja zárni az évet az fix. De sztem Alonso jobb lesz ezen is. A pálya hőmérséklete is változhatott, meg nem tudhatod hogy mit teszteltek Massával és mit Alonsoval. De mindenesetre semmi jelentősége még, mert nem ezekkel a kocsikkal fognak menni, változni fog ez még majd februárba meglátjuk kinek hogy fog működni a pirelli. Addig meg bizakodhatsz.
forza

Akármit is nyilatkozott, miután Alonso kerek-perec kijelentette, hogy Massa segítsége nélkül is boldogul, biztos vagyok benne, hogy a brazil lelkesedése totálisan a nullára süllyedt - már ha egyáltalán nulla felett volt ugye Hockenheim után...

Az pedig egyszerűen a "felháborító" kategória, hogy ő mondja meg, mikor hozzák ki a csapattársát, aki szintén a saját versenyét futja. Massa már a stratégiájába se szólhat bele, azt is lassan Alonso alakítja?
TopSpeed
IDÉZET(forza @ Nov 21 2010, 03:27) *
Akármit is nyilatkozott, miután Alonso kerek-perec kijelentette, hogy Massa segítsége nélkül is boldogul, biztos vagyok benne, hogy a brazil lelkesedése totálisan a nullára süllyedt - már ha egyáltalán nulla felett volt ugye Hockenheim után...

Az pedig egyszerűen a "felháborító" kategória, hogy ő mondja meg, mikor hozzák ki a csapattársát, aki szintén a saját versenyét futja. Massa már a stratégiájába se szólhat bele, azt is lassan Alonso alakítja?

Hát lehet ebben segít Massának. Majd ő kialakítja, elvileg ő a nagy matematikus. biggrin.gif (jó csak vicc volt. )

Amúgy Hülkenberg sztem nem fog jönni, de többen pályáznak Massa helyére, én még azért nem venném 100%ra hogy ő itt folytatja pályafutását.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.