Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Dankson
IDÉZET(Pali @ Nov 14 2010, 03:58) *
Szerintem semmi gond a mutogatással. Ideges volt ki nem lenne az. Biztos vagyok benne hogy jó pár pilóta bezúzta volna az autóját a versenyen ha helyében lettek volna, Ő nem tette.

Nem bezúzni kellett volna hanem megelőzni egy újoncot h életben tartsa a VB esélyét.
Pali
IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 05:26) *
Nem bezúzni kellett volna hanem megelőzni egy újoncot h életben tartsa a VB esélyét.

Button biztos tudott volna ilyen helyzetben előzni, hiszen Ő erről híres.

Egyébként látom nem sikerült megérteni hogy mit írtam abban a hsz.ben. wink.gif
Dankson
IDÉZET(Pali @ Nov 14 2010, 04:30) *
Button biztos tudott volna ilyen helyzetben előzni, hiszen Ő erről híres.

Egyébként látom nem sikerült megérteni hogy mit írtam abban a hsz.ben. wink.gif

Nem Buttonról beszélünk hanem a mutógatós lófejűről biggrin.gif Másrészt meg sikerült értenem, csak neked nem. Alosno ma SEMMIT nem csinált csak vergődött és hisztizett. Így ilyen ember ne legyen már VB.
Pali
IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 05:32) *
Nem Buttonról beszélünk hanem a mutógatós lófejűről biggrin.gif

Ezzel a kommenttel mégjobban bebizonyítottad hogy nem érted meg azt amit írtam. wink.gif tongue.gif
Dankson
IDÉZET(Pali @ Nov 14 2010, 04:34) *
Ezzel a kommenttel mégjobban bebizonyítottad hogy nem érted meg azt amit írtam. wink.gif tongue.gif

csak mert idióta módon elkezdesz Buttonal kontrázni mert neki szurkolok. biggrin.gif Kurva nagy következtetés Watson biggrin.gif
Pali
IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 05:36) *
csak mert idióta módon elkezdesz Buttonal kontrázni mert neki szurkolok. biggrin.gif Kurva nagy következtetés Watson biggrin.gif

Holmes sad.gif , még mindig nem tudtad értelmezni az első kommentemet ebben a vitában pedig biztos vagyok benne ha sikerülne valahogy akkor nem fárasztanál tovább. Szóval gyerünk egy-kettő fuss neki mégegyszer. smile.gif
Dankson
IDÉZET(Pali @ Nov 14 2010, 04:42) *
Holmes sad.gif , még mindig nem tudtad értelmezni az első kommentemet ebben a vitában pedig biztos vagyok benne ha sikerülne valahogy akkor nem fárasztanál tovább. Szóval gyerünk egy-kettő fuss neki mégegyszer. smile.gif

Akkor megmagyarázhatod hogy jött ide Button rolleyes.gif
Pali
IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 05:45) *
Akkor megmagyarázhatod hogy jött ide Button rolleyes.gif

Szerintem semmi gond a mutogatással. Ideges volt ki nem lenne az. Biztos vagyok benne hogy jó pár pilóta bezúzta volna az autóját a versenyen ha helyében lettek volna, Ő nem tette.

Itt a vb aspiránsokra céloztam és ha jól tudom Ő az. Valószínű Button sem zúzta volna le az autót, de mint azt ismerjük Button nem nagy ász az előzések tekintetében, ezért kijelentehetjük hogy Ő sem előzte volna meg. SZVSZ az 5 pilóta közül neki sikerült volna utoljára.
ÉS mellesleg úgy jön még ide hogy Te Button fan vagy szóval nem Webberrel fogok példálózni.
Blonda
IDÉZET(Sway @ Nov 14 2010, 05:25) *
Egyáltalán nem olyan gáz a mutogatás, mennek ennél cifrább dolgok más sportágakban is, mégsem feszített eddig keresztre senkit az erkölcs- és etikett rendészet. Hosszú-hosszú körökön keresztül szenvedett beragadva Petrov mögött ki tudja miért (a sebességkülönbségeket a Renault és a Ferrari közt még nem néztem meg), miközben tudta, hogy az élen Vettel centiről centire gyűjtögeti az értékes tizedeket. Aki ebben a helyzetben nyugodtan begurult volna a célba, majd miután egy mesebeli jóságos királyfi eleganciájával és szerénységével gratulált a győztesnek csendben elsomfordál a boxába az minden csak nem emberi lény emberi érzésekkel (vagy Kimi Räikkönen, bár a Ferrari szerelői szerint ő is rugdosott párszor keresetlen szavak kíséretében kukákat és mindent ami a lába ügyébe került egy-egy rosszul sikerült verseny után). Más versenysorozatban ennél jóval kevesebbért szó szerint nyakánál fogva rángatják ki az illetőt a kocsiból, szóval Petrov és a sportszerűséget olyannyira hangoztató publikum örülhet, hogy megúszta szimpla integetéssel, ami nem csakis kizárólag Alonso privilégiuma az F1-ben, kb. a fél mezőny használta már eme nemzetközi, egyezményes módszert nemtetszése kifejezésére.
Massa pedig nem jó példa ide; miért is haragudott volna Glockra 2008-ban? Nem tartotta fel, nem akadályozta, sőt mégcsak idegileg sem b*szta fel verseny közben. Pusztán lelassult az utolsó körben és így el tudott menni mellette Hamilton, Felipe mégcsak nem is látta.

Vagy Lewis Hamilton. És Őt mint példát is szeretném felhozni, szerintem nagyságrenddel jobb mint a Massa-Glockos...
És ugyebár Ő is egy Renault mögé ragadt be, és nem utolsó sorban halvány esélye neki is volt a címre.
TopSpeed
Teljesen más vérmérsékletű emberekről beszélgetünk. Ha Alonso olasz lenne már sztem mutogatásban meghalt volna Petrov.
A másik hogy nekem meg pont az nem tetszett volna ha Alonso fogja, mosolyog egy sort, megvárja Vettelt gratulál neki és megy nyugodtan nyilatkozni, hát mentem lerúgtam volna a tvt.
Alonso nincs hozzá szokva ahhoz hogy veszít, mert született győztes, ma viszont mégis kikapott egy rossz taktikai döntés miatt vagy inkább az SC miatt.
Beletörődni nem könnyű, ilyenkor az ember azt várja hogy elinduljon az új szezon hogy újra keményen odavágjon az ellennek.
A szezon befejezése pedig roppantul hasonlít erre:

http://www.youtube.com/watch?v=TwUmk7dzQU4...F8&index=60
nm_
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 14 2010, 05:15) *
Alonso elmondta hogy nem haragszik Petrovra és hogy úgy küzdött mintha VB címért menne, nem csinált semmi unfair dolgot szóval Alonso lehiggadt, és már azért mosolygott is.
Tudta ő ezt hogy nincs vb cím közelben kellettek a red bull balfaszságai ehhez. Vettel rég idegeskedés nélkül behúzhatta volna ezzel a BIKA kocsival. biggrin.gif

A vb címért ment, csak a jó öreg Domi, vagy a versenymérnöke elszabta neki. A felelőst a taktikai osztályon kell keresni és ki kell rakni a csapatból. Láttak mindent, észrevehették volna, hogy ezzel a húzással egy olyan boly mögé fognak kerülni akik az SC alatt cseréltek. Persze utólag könnyű okoskodni, de Todt idejében ilyen nem fordulhatott volna elő. Maradnia kellett volna Button seggében.
Tarzaan
adamcooperf1 Adam Cooper
And an FIA source tells me he declined an invitation to congratulate Vettel in parc ferme...

he = Alonso
Dankson
IDÉZET(Pali @ Nov 14 2010, 04:51) *

Itt a vb aspiránsokra céloztam és ha jól tudom Ő az. Valószínű Button sem zúzta volna le az autót, de mint azt ismerjük Button nem nagy ász az előzések tekintetében, ezért kijelentehetjük hogy Ő sem előzte volna meg. SZVSZ az 5 pilóta közül neki sikerült volna utoljára.
ÉS mellesleg úgy jön még ide hogy Te Button fan vagy szóval nem Webberrel fogok példálózni.

IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 04:36) *

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Dankson
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 14 2010, 06:07) *
Teljesen más vérmérsékletű emberekről beszélgetünk. Ha Alonso olasz lenne már sztem mutogatásban meghalt volna Petrov.
A másik hogy nekem meg pont az nem tetszett volna ha Alonso fogja, mosolyog egy sort, megvárja Vettelt gratulál neki és megy nyugodtan nyilatkozni, hát mentem lerúgtam volna a tvt.
Alonso nincs hozzá szokva ahhoz hogy veszít, mert született győztes, ma viszont mégis kikapott egy rossz taktikai döntés miatt vagy inkább az SC miatt.
Beletörődni nem könnyű, ilyenkor az ember azt várja hogy elinduljon az új szezon hogy újra keményen odavágjon az ellennek.

Sztem meg Alonso egy looser aki mák nélkül a VB cím közelébe sem lett volna. Ráadásul a személyisége is eléggé gáz az ilyen megnyilvánulásokkal. Sporszetűen veszíteni nem tud.
still
IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 07:58) *
Sztem meg Alonso egy looser aki mák nélkül a VB cím közelébe sem lett volna. Ráadásul a személyisége is eléggé gáz az ilyen megnyilvánulásokkal. Sporszetűen veszíteni nem tud.

Első rész nem igaz.
Második rész igaz.
still
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 14 2010, 04:56) *
Mindent nem nyerhet meg elsőre. tongue.gif

Kimi megtette 2007-ben, pedig neki nem is sorolták be mögé Massát féltávnál.
nm egy sör lesz
still
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 14 2010, 07:07) *

Miért is? unsure.gif
TopSpeed
IDÉZET(Dankson @ Nov 14 2010, 07:58) *

Gondolkozz már..... dry.gif
Az amúgy is loser. Sztem meg pontosan rá illik ez Buttonre.
Azt meg engedtessék már meg Alonsonak hogy nem egyből Vettelhez ment örömtáncot járni. laugh.gif
Dankson
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 14 2010, 07:11) *
Gondolkozz már..... dry.gif
Az amúgy is loser. Sztem meg pontosan rá illik ez Buttonre.
Azt meg engedtessék már meg Alonsonak hogy nem egyből Vettelhez ment örömtáncot járni. laugh.gif

A hullámvasúton láthattuk mennyi bőr van a képén. laugh.gif
nm_
IDÉZET(still @ Nov 14 2010, 08:05) *
Kimi megtette 2007-ben, pedig neki nem is sorolták be mögé Massát féltávnál.
nm egy sör lesz

Köszönöm, hogy nem nekem kellett ezt elmondanom. Úgy gondoltam, hogy a hosszú téli szünet alatt folyamatosan fogom ezt a tényt adagolni az Alonsosoknak. tongue.gif

IDÉZET
nm egy sör lesz

nyisd ki az ablakot, fénypostával küldöm. biggrin.gif
Edina
http://www.youtube.com/watch?v=ht7zhQdyNRE

Futam utáni nyilatkozata. A lényeg: "Jövőre újra megpróbáljuk!"

Gratuláció Vettelnek és a RedBullnak.
noncsi
Keresem a szavakat, hogy mit is mondhatnék. Sajnos Fernando ma nem volt formában, a rajtot is elrontotta, aztán a taktikáját is elcseszték, Petrovot pedig most nem tudta erőből lenyomni. Ennek ellenére a véghajrájára Büszke vagyok, Silverstone után senki sem gondolta volna, hogy az utolsó futamon még harcban lesz a VB címért.
És Befana szavait idézve: méltósággal viseljük a vereséget, nem fröcsögünk. Ma Vettel volt a legjobb, így ő lett a bajnok. De jövőre új évad lesz, ez a pofon az egójának jót fog tenni és mentálisan erősebb lesz. Kemény ellenfél lesz, hiszek benne.

Ami pedig a mutogatást illeti, amit az anti-Alonsos tábor annyira reklamál. Aki annyira szent lenne, hogy hirtelen felindulásból nem mondott olyan szavakat, vagy nem mutatott be valakinek, az egyszerűen hazudik. Tényleg nem volt szép, de ettől én még meg tudom érteni, mert a helyébe tudom képzelni magam. Megértem, hogy van, akinek ez unszimpatikus viselkedés, de kárörvendeni és fröcsögni nem itt kellene. Ha jól láttam van erre másik topik is.
Zava
silverstone után nem gondoltam volna, hogy esetleg még álmatlan éjszakákat is okoz az a félelem, hogy Alonso nyeri a vbt. el kell ismerni, komoly második félévet tolt, összeálltak rendesen a végére a ferrarival (na ebben kicsit emlékeztet az elődjére, ő is a vb évében szo-szo szétszórt első félév, és nagyon megnyomott második félévet futott) és ezt most nem ellenszurkolásból mondom, de "a népmesékben is mindig igazság van a végén" de ne szomorkodjatok, a vb 2. hely nem a legjobb autóval nagyon jó teljesítmény.

most a mutogatásról egy kicsit... én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, Alonso épp akkor bukta el a vbt, ami már szinte a zsebében volt az időmérő után, és valószínűleg ha Petrov nem tartja, Kubica sem jön be elé, így én meg tudom érteni hogy az ilyenkor fogjuk rá természetes bűnbakkeresésnél Petrovot találta meg legelőször (hozzáteszem ez most kizárólag Alonso szemszögéből) természetesen Petrov nem hibás, a saját versenyét futotta, amiért hálásak is lehetünk neki tongue.gif a lényeg meg, hogy Alonso miután lehiggadt, gratulált.
stoke
IDÉZET(noncsi @ Nov 15 2010, 12:06) *
Keresem a szavakat, hogy mit is mondhatnék. Sajnos Fernando ma nem volt formában, a rajtot is elrontotta, aztán a taktikáját is elcseszték, Petrovot pedig most nem tudta erőből lenyomni. Ennek ellenére a véghajrájára Büszke vagyok, Silverstone után senki sem gondolta volna, hogy az utolsó futamon még harcban lesz a VB címért.
És Befana szavait idézve: méltósággal viseljük a vereséget, nem fröcsögünk. Ma Vettel volt a legjobb, így ő lett a bajnok. De jövőre új évad lesz, ez a pofon az egójának jót fog tenni és mentálisan erősebb lesz. Kemény ellenfél lesz, hiszek benne.

Ami pedig a mutogatást illeti, amit az anti-Alonsos tábor annyira reklamál. Aki annyira szent lenne, hogy hirtelen felindulásból nem mondott olyan szavakat, vagy nem mutatott be valakinek, az egyszerűen hazudik. Tényleg nem volt szép, de ettől én még meg tudom érteni, mert a helyébe tudom képzelni magam. Megértem, hogy van, akinek ez unszimpatikus viselkedés, de kárörvendeni és fröcsögni nem itt kellene. Ha jól láttam van erre másik topik is.

Csak utána a kulturált emberek bocsánatot szoktak kérni.
Reméljük Alonso is kulturált. smile.gif
noncsi
IDÉZET(stoke @ Nov 15 2010, 08:46) *

És reméljük, hogy a többiek - akiket ezért kevésbé köveztek meg - is így cselekedtek. smile.gif

Kimi és a középső ujj esete egy edzésen

Kimi, Coulthard, Massa, Heidfeld és a többiek...
Tarzaan
IDÉZET(noncsi @ Nov 15 2010, 11:32) *
És reméljük, hogy a többiek - akiket ezért kevésbé köveztek meg - is így cselekedtek. smile.gif

Ezek a mutogatások rendszerint azután történtek, hogy valaki valami nem frankót tett. Petrovnál viszont csak arról volt szó, hogy Alonso nem bírt vele.
stoke

Lényeges különbség, h a fenti videók szinte mindegyikében jogos a felháborodás. Míg Alonso esetében ugye... smile.gif

Persze a sapnyol is emberből van, meg lehet érteni a frusztrációját: VB elsőként jött de kiénekelték a sajtot a szájából egy ilyen KGST-s macskajancsi miatt. smile.gif
Kimo
IDÉZET(stoke @ Nov 15 2010, 08:46) *

Alonso a legkulturáltabb pilóta a forma1 eddigi történelmében. Nem hiszem el, hogy ezt pont te ne látnád...
Kimo
IDÉZET(stoke @ Nov 15 2010, 12:22) *
Lényeges különbség, h a fenti videók szinte mindegyikében jogos a felháborodás. Míg Alonso esetében ugye... smile.gif

Persze a sapnyol is emberből van, meg lehet érteni a frusztrációját: VB elsőként jött de kiénekelték a sajtot a szájából egy ilyen KGST-s macskajancsi miatt. smile.gif

Alonso is jogosan háborodott fel. Petrov nem egyszer volt köcsög vele szemben. Teljesen igaza volt, hogy beintett neki.
nm_

A többiekkel értek egyet, az indulatokra lehet indok, ha tudjuk, hogy mi váltotta ki.

Alonso káromkodáscunamijáról mikor lesz fent valami, amit a sisak alatt üvölthetett Petrov felé? Biztosan az anyanyelvén szitkozódhatott, úgy meghallgatnám. smile.gif
noncsi
IDÉZET(stoke @ Nov 15 2010, 12:22) *

Az első videóban Kiminek egy edzésen mi oka volt rá? smile.gif

De azt én is elismerem, hogy nem volt szép a bemutatás a végén, viszont akkor vesztett el egy vb címet. Más elment volna leinni magát, ő így adta ki magából a feszkót. Azzal Fernando is tisztában van, hogy Petrov tegnap jobb volt, mint ő.
noncsi
IDÉZET(Kimo @ Nov 15 2010, 02:21) *
Alonso a legkulturáltabb pilóta a forma1 eddigi történelmében. Nem hiszem el, hogy ezt pont te ne látnád...

IDÉZET(Kimo @ Nov 15 2010, 02:22) *
Alonso is jogosan háborodott fel. Petrov nem egyszer volt köcsög vele szemben. Teljesen igaza volt, hogy beintett neki.

Ó, Kimo, tőled nem is vártam mást. rolleyes.gif Csak úgy csöpög a gúny a szavaidból. biggrin.gif
noncsi
IDÉZET(nm_ @ Nov 15 2010, 02:30) *
A többiekkel értek egyet, az indulatokra lehet indok, ha tudjuk, hogy mi váltotta ki.

Alonso káromkodáscunamijáról mikor lesz fent valami, amit a sisak alatt üvölthetett Petrov felé? Biztosan az anyanyelvén szitkozódhatott, úgy meghallgatnám. smile.gif

Nála speciel az váltotta ki, hogy elvesztett egy vb meccset. De ettől függetlenül, ahogy már fentebb is említettem, nem volt szép. Azonban emiatt megkövezni... dry.gif
noncsi
IDÉZET(Tarzaan @ Nov 15 2010, 12:19) *
Ezek a mutogatások rendszerint azután történtek, hogy valaki valami nem frankót tett. Petrovnál viszont csak arról volt szó, hogy Alonso nem bírt vele.

És? Ezzel az erővel a többiek is visszafoghatták volna magukat.
gyrobe
IDÉZET(noncsi @ Nov 15 2010, 04:49) *

Ha mért (gyors) körön volt, akkor lehetett oka, amennyiben Speed belerondított a mérés eredményébe.

Én most igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi lett volna, ha kint marad: egy későbbi kerékcserével megúszhatta volna Petrovot és esetleg Rosberget?
TopSpeed
IDÉZET(gyrobe @ Nov 15 2010, 05:51) *
Ha mért (gyors) körön volt, akkor lehetett oka, amennyiben Speed belerondított a mérés eredményébe.

Én most igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi lett volna, ha kint marad: egy későbbi kerékcserével megúszhatta volna Petrovot és esetleg Rosberget?

Meg, de elvileg marha lassú lett volna, és lehet felzárkóztak volna rá, mivel Webber az új keményen egy mp-et vert rá, Rosbergék se mehettek sokkal lassabb tempót nála, vagy közel azonosat, mert az a kemény gumi náluk sem volt még akkor sokkal kopottabb. (pláne hogy sc körök is voltak benne). És akkor lehet még a kiállással nem csak Petrovék mögé került volna de Webber mögé is, de pontos adataim nincsenek, lehet ha később áll ki akkor simán visszajön a helyére. Ott akkor ez volta logikus ..elsőre, és ilyen kiélezett szituban.
jari-matti
IDÉZET(Zava @ Nov 15 2010, 07:29) *
silverstone után nem gondoltam volna, hogy esetleg még álmatlan éjszakákat is okoz az a félelem, hogy Alonso nyeri a vbt. el kell ismerni, komoly második félévet tolt, összeálltak rendesen a végére a ferrarival (na ebben kicsit emlékeztet az elődjére, ő is a vb évében szo-szo szétszórt első félév, és nagyon megnyomott második félévet futott) és ezt most nem ellenszurkolásból mondom, de "a népmesékben is mindig igazság van a végén" de ne szomorkodjatok, a vb 2. hely nem a legjobb autóval nagyon jó teljesítmény.

most a mutogatásról egy kicsit... én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, Alonso épp akkor bukta el a vbt, ami már szinte a zsebében volt az időmérő után, és valószínűleg ha Petrov nem tartja, Kubica sem jön be elé, így én meg tudom érteni hogy az ilyenkor fogjuk rá természetes bűnbakkeresésnél Petrovot találta meg legelőször (hozzáteszem ez most kizárólag Alonso szemszögéből) természetesen Petrov nem hibás, a saját versenyét futotta, amiért hálásak is lehetünk neki tongue.gif a lényeg meg, hogy Alonso miután lehiggadt, gratulált.

A vastagított részt meghagyom a sajátodnak,de a többit én is így írtam volna le.
Jó helyen van Vettelnél a cím,mi meg örülhetünk,hogy egy ilyen első félév után még az utolsó versenyen is volt miért izgulnunk.
Igaz ehhez kellettek a Red Bull/összeségében/ hibák is,mert ezek nélkül nem sok izgalom maradt volna a végére.Erőből verhetetlenek lettek volna.
Hakkinen
IDÉZET(nm_ @ Nov 15 2010, 02:30) *

Alonso radio cool.gif
Vito
IDÉZET(noncsi @ Nov 15 2010, 03:49) *

De azt én is elismerem, hogy nem volt szép a bemutatás a végén, viszont akkor vesztett el egy vb címet. Más elment volna leinni magát, ő így adta ki magából a feszkót. Azzal Fernando is tisztában van, hogy Petrov tegnap jobb volt, mint ő.

Az kedves noncsi hogy nem edzés volt. Hanem ez 2008 Kína mikor Hamilton volt az első Kimi a második aki tizedeket (1-2) faragott körönként hogy esetlegesen majd meg tudja előzni ezzel is Massát segítve. Csakhogy ebben Fisi rondított bele aki unalmában nem vette észre időben. Ezért a kerékcsere után értelmetlen volt Lewis után menni mert befoghatatlan volt s így elengedte Massát. smile.gif
TopSpeed
IDÉZET(Vito @ Nov 15 2010, 08:14) *
Az kedves noncsi hogy nem edzés volt. Hanem ez 2008 Kína mikor Hamilton volt az első Kimi a második aki tizedeket (1-2) faragott körönként hogy esetlegesen majd meg tudja előzni ezzel is Massát segítve. Csakhogy ebben Fisi rondított bele aki unalmában nem vette észre időben. Ezért a kerékcsere után értelmetlen volt Lewis után menni mert befoghatatlan volt s így elengedte Massát. smile.gif

Erről beszélt:
http://www.youtube.com/watch?v=uvJxP16v0Jg

Ez neked hol kína? Ez Bahrain. tongue.gif
Vito
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 15 2010, 09:17) *
Erről beszélt:
http://www.youtube.com/watch?v=uvJxP16v0Jg

Ez neked hol kína? Ez Bahrain. tongue.gif

Igaz. Benéztem. Az az eset is pont így zajlott. Mindegy. Ellenben 2007 Interlagos időmérő Q3-ban Lewis!! feltartotta Kimit a gyors körén. Rajkó reagálása:-néha megtörténnek ilyen esetek. Nem mutogatott stb. pedig VB-ér mentek mindketten. smile.gif
TopSpeed
„Rosszabb úgy elveszíteni egy címet, amikor a legjobb autó volt alattad, mint 2007-ben a McLaren istállónál.” – szúrt oda Alonso.

„Ezúttal az egyértelműen jobb autó a Red Bull volt.” – tette hozzá Fernando.
Triki Lauda
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 16 2010, 08:32) *
„Rosszabb úgy elveszíteni egy címet, amikor a legjobb autó volt alattad, mint 2007-ben a McLaren istállónál.” – szúrt oda Alonso.

„Ezúttal az egyértelműen jobb autó a Red Bull volt.” – tette hozzá Fernando.

Alfonzó ujjal mutogat és hisztizik, amikor a best of his talentje egy hetedik helyre volt jó egy Lada mögött. Hisztizz te is vele.
Clyde
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 16 2010, 09:59) *
Alfonzó ujjal mutogat és hisztizik, amikor a best of his talentje egy hetedik helyre volt jó egy Lada mögött. Hisztizz te is vele.

biggrin.gif
TopSpeed
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 16 2010, 08:59) *

Nézd vettél nekem egy mosógépet, amit köszöntem is, de majd akkor használom mikor kedvem szottyan. tongue.gif
Te is tudod én is tudom hogy egy szar taktika és az SC miatt végzett ott ahol a rönci meg gyorsabb volt az egyenesben szélárnyék nélkül is mint a ferrari. Ilyenkor nyomhatod neki ...Alonso azokon a pontokon esett rá Petrovra ahol nem lehet előzni, Petrov már a kigyorsításokra ment rá csak az éles balos után mindig elnyúlt vehette Alonso akárhogy azt a kanyart, jobban ráfordulva, kevésbé, erőteljesebben, kisebb fékkel nagyobb fékkel, ezt bátran mondhatom hogy sneki nem tudta volna megcsinálni. Petrov meg élete hétvégéjén volt túl.
Ennyi erővel, 2007 brazilba Hamilton is tehetségesen bejött 7.nek.
Azt mondom spa..ha ott nem tudta volna megelőzni Petrovot akkor azt mondom oké, ne is legyen bajnok.
Triki Lauda
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 16 2010, 01:12) *
Nézd vettél nekem egy mosógépet, amit köszöntem is, de majd akkor használom mikor kedvem szottyan. tongue.gif
Te is tudod én is tudom hogy egy szar taktika és az SC miatt végzett ott ahol a rönci meg gyorsabb volt az egyenesben szélárnyék nélkül is mint a ferrari. Ilyenkor nyomhatod neki ...Alonso azokon a pontokon esett rá Petrovra ahol nem lehet előzni, Petrov már a kigyorsításokra ment rá csak az éles balos után mindig elnyúlt vehette Alonso akárhogy azt a kanyart, jobban ráfordulva, kevésbé, erőteljesebben, kisebb fékkel nagyobb fékkel, ezt bátran mondhatom hogy sneki nem tudta volna megcsinálni. Petrov meg élete hétvégéjén volt túl.
Ennyi erővel, 2007 brazilba Hamilton is tehetségesen bejött 7.nek.
Azt mondom spa..ha ott nem tudta volna megelőzni Petrovot akkor azt mondom oké, ne is legyen bajnok.

2007 Hamilton: egy műszaki hibát követő feljövés a 19-ről a 7. helyre.
2010 Alfonzó: tökéletes állapotú kocsival visszacsúszás a 3-ról a 7. helyre

A 7-es szám valóban egyezik a két történetben, remekül vetted észre. Nem voltál véletlen matek tagozatos?
TopSpeed
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 16 2010, 02:00) *
2007 Hamilton: egy műszaki hibát követő feljövés a 19-ről a 7. helyre.
2010 Alfonzó: tökéletes állapotú kocsival visszacsúszás a 3-ról a 7. helyre

A 7-es szám valóban egyezik a két történetben, remekül vetted észre. Nem voltál véletlen matek tagozatos?

Amiket leírtam attól még igaz. Egyébként de az volt.
Triki Lauda
IDÉZET(TopSpeed @ Nov 16 2010, 02:10) *
Amiket leírtam attól még igaz. Egyébként de az volt.

Még annyival egészíteném ki, hogy a hetes prímszám.
TopSpeed
IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 16 2010, 02:22) *
Még annyival egészíteném ki, hogy a hetes prímszám.

A 3 is, asszem onnan rajtolt Hamilton 2007ben, mint ahogy most Alonso is. De ez nem biztos....lehet csak 4. volt. Mindenesetre második sor. laugh.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.