Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
still
IDÉZET(befana @ Mar 19 2010, 07:21) *
smile.gif
Napra nap eszembe jutsz az iskolánál,mivel-ha emlékeim szerint nem lennél házas huh.gif ???-máris-nyomban elárvereznélek,ugyanis egy csillagos jelű egyterűvel közlekedik nálunk egy virgoncan vezető anyuka korabelire festett,Hakkinen matricákkal gazdagon ellátott autóval,amin a miheztartás és a gyengébbek kedvéért az 1-es rajtszám is több helyütt szerepel.Talán a tavasz vitathatatlan közeledte miatt,de úgy érzem,az Isten is egymásnak teremtett Benneteket... rolleyes.gif

Erről a verdáról celebrálhatnál egy fotót, persze személyiségi jogok megsértése nélkül. rolleyes.gif
befana
IDÉZET(still @ Mar 19 2010, 08:25) *
Erről a verdáról celebrálhatnál egy fotót, persze személyiségi jogok megsértése nélkül. rolleyes.gif

Intézem,de legközelebb jó esetben hétfőn lesz rá lehetőségem,ha éppen összefutunk. wink.gif
Gooner
IDÉZET(Hakkinen @ Mar 19 2010, 07:11) *
Kubicát már tényleg nem engedem a digókhoz angry.gif biggrin.gif
Elég vegyes érzés volt Kiminek szurkolni vörös autóban.

Ha Mika ült volna bele az már Armageddon ? tongue.gif
Hakkinen
IDÉZET(Gunner @ Mar 19 2010, 08:50) *

Szerencsére ilyen csúfság nem esett meg. wink.gif
vingaal
IDÉZET(Gunner @ Mar 19 2010, 08:50) *

Szörnyű lett volna az is, de az igazi Armageddon az lett volna, ha ráadásképpen Schumacher meg beül a McLarenbe. Brrr! biggrin.gif

Ez lemaradt:
Gratulálok Alonsonak a győzelemhez!
Gooner
IDÉZET(Hakkinen @ Mar 19 2010, 09:05) *
Szerencsére ilyen csúfság nem esett meg. wink.gif

Én is Hakkinen-nek szurkoltam(igaz csak 2003 óta követem az F1-et) mert, volt egy McDonald's-os F1es autóm ami Mika-s volt !
Szóval után jött Kimi(mint utód és reméltem a McLarennel nyer egy vb-t) de a Ferrariba nyert címet !
Boszi27
IDÉZET(Edina @ Mar 19 2010, 04:59) *
Reményeink szerint minden versenyhétvégén benézhetsz majd emiatt. rolleyes.gif

Hátezaz! rolleyes.gif wink.gif smile.gif cool.gif Mivel egyenlőre hozza azt amit elvár tőle az ember, ha így halad akkor a csapat is mellé fog állni (Bank ide, vagy oda,az már nem fog számítani)...
Remélem azért inkább az én álomvilágbajnoksági végeredményem lesz.... rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ Mar 22 2010, 09:13) *

Kedvenc versenyzőm a kedvenc autómban,így kerek a világ! smile.gif
stoke
IDÉZET(befana @ Mar 22 2010, 09:29) *

Mennyivel másabb így, mint amikor Renault Twingoval kellett bohóckodni...

Illetve annyira mégsem...

Mondjuk Massa Suzuki SX4-e is odab@sz... biggrin.gif

befana
IDÉZET(stoke @ Mar 22 2010, 09:59) *
Mennyivel másabb így, mint amikor Renault Twingoval kellett bohóckodni...

Illetve annyira mégsem...

Érdekes módon-csak,hogy magam ellen beszéljek-a mosolya őszintébb a kis futottak-még autóból kiintegetve és sokkalta kényszeredettebb a Maserati Gran Turismo kabrió mellett ácsorogva.De a jót könnyen-gyorsan meg lehet szokni,ezt mondtam az Uramnak is,mikor megismerkedtünk... rolleyes.gif
Zoli
IDÉZET(befana @ Mar 22 2010, 09:29) *

Most olvastam az a5.hu-n:

Alonso választása az új Maserati GranCabrióra esett, amely bizonyára nem előrelépés a korábbi Renault modellekhez képest. laugh.gif
Boszi27
IDÉZET
Domenicali bízik abban, hogy ez a Fernando Alonso - Felipe Massa párossal rendszeresen sikerülni fog. „Mivel tizenöt évig dolgoztam Michaellel, jól ismerem őt. Az erősségeit, hogy hogyan dolgozik, és hogyan változott meg az évek során. Michaelnek nagy tehetsége van ahhoz, hogy maga köré építsen egy csapatot. Fernandónál is ezt kezdjük tapasztalni. Már az elején annyira jól beilleszkedett a csapatba, hogy azt gondoltuk, hogy már évek óta nálunk van."

„Mivel spanyol, teljesen más személyiség, mint Michael, de ugyanúgy a munkájára fókuszál, szorosan együttműködik a csapattal, és mindenkit motivál. Emellett kétszeres bajnok, és tudja, hogy mi a dolga. Még mindig éhes a bajnoki címre. Öt további címet nehéz lesz szereznie, de ő mindig nyerni akar, így Fernando és Michael ebben is hasonlítanak egymásra."
Forrás
Az igazság és a pr keveréke... Massának pedig annyi.... wink.gif
Szlavo
IDÉZET(Boszi27 @ Mar 22 2010, 08:16) *
Forrás

Egy baj van.Massa nem egy Barichello kaliber.Ha azt a felállást akarják visszahozni akkor itt mellélőttek.
Boszi27
IDÉZET(Szlavo @ Mar 22 2010, 08:32) *
Egy baj van.Massa nem egy Barichello kaliber.Ha azt a felállást akarják visszahozni akkor itt mellélőttek.

Vagyis ismét tálcán kapja más pilóta a végsőt...
Gooner
IDÉZET(stoke @ Mar 22 2010, 09:59) *

Ez nem Suzuki SX4 hanem FIAT Sedici
Mondjuk ugyanúgy néz ki, nem tudom mi a különbség de majd valaki aki jobban ért hozzá elmondja.
Szlavo
IDÉZET(Gunner @ Mar 22 2010, 09:14) *
Mondjuk ugyanúgy néz ki, nem tudom mi a különbség de majd valaki aki jobban ért hozzá elmondja.

a Sedici Valvole a 16 szelepes Fiat. wink.gif
stoke
IDÉZET(Gunner @ Mar 22 2010, 09:14) *

Tesók. wink.gif

The Fiat Sedici is a mini sport utility vehicle co-developed by Fiat and Suzuki mainly for the European market. It was introduced at the 2006 Geneva Motor Show, and is built at the Magyar Suzuki plant in Hungary.
Gooner
IDÉZET(Szlavo @ Mar 22 2010, 09:16) *
a Sedici Valvole a 16 szelepes Fiat. wink.gif

Itt írnak róla valamit !
Mochok85
IDÉZET(stoke @ Mar 22 2010, 09:22) *
Tesók. wink.gif

The Fiat Sedici is a mini sport utility vehicle co-developed by Fiat and Suzuki mainly for the European market. It was introduced at the 2006 Geneva Motor Show, and is built at the Magyar Suzuki plant in Hungary.

"Ti" gyártjátok és nem tudjátok mi az? tongue.gif
still
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 23 2010, 01:29) *
"Ti" gyártjátok és nem tudjátok mi az? tongue.gif

Megegyezés alapján a Fiat nem árulja ezt a modellt nálunk, nehogy a Suzukinak konkurenciát teremtsen.
Mochok85
IDÉZET(still @ Mar 23 2010, 09:04) *
Megegyezés alapján a Fiat nem árulja ezt a modellt nálunk, nehogy a Suzukinak konkurenciát teremtsen.

Azért gondolom nem vagytok elkeseredve, hogy nem vásárolható a FIAT autószalonban ez a szépség! biggrin.gif
boszinka
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 23 2010, 09:14) *
Azért gondolom nem vagytok elkeseredve, hogy nem vásárolható a FIAT autószalonban ez a szépség! biggrin.gif

Miért a Suzuki árul ilyen autót? /"nem akar konkurenciát teremteni neki"
tifosi
IDÉZET(Boszi27 @ Mar 22 2010, 08:16) *
Forrás

Ezt mondtad már rajkó mellett is.
Mochok85
IDÉZET(boszinka @ Mar 23 2010, 09:42) *
Miért a Suzuki árul ilyen autót? /"nem akar konkurenciát teremteni neki"

SX4?
stoke
IDÉZET(Mochok85 @ Mar 23 2010, 10:56) *
SX4?

Jóóóóvan. Jól elvittük az Alonso topikot Suzuki SX4 irányba... cool.gif
Mochok85
IDÉZET(stoke @ Mar 23 2010, 11:03) *

Te kezdted a 500-as képpel! smile.gif
noncsi
Alonso blog
Boszi27
IDÉZET(tifosi @ Mar 23 2010, 10:55) *
Ezt mondtad már rajkó mellett is.

Nahát akkor lehet örülni, mert ha az nem sok mindenben jött be, akkor ez sem... smile.gif
Szlavo
Visit My Website
rolleyes.gif
still
IDÉZET(Szlavo @ Mar 23 2010, 11:13) *

laugh.gif

Vigyázz mester, mert valaki könnyen belinkelheti a Massa-topikba például ezt!
befana
IDÉZET(stoke @ Mar 23 2010, 11:03) *

Pedig éppen ezzel a választásával bizonyítja,hogy a stílus kéz a kézben mendegél Vele mindenhová,hiszen az autóválasztási lehetőség felajánlásával a FIAT konszern széles palettájáról a legtöbb recycling matador aszfaltbetyár a Ferrari Californiát választotta volna,de az én emberem tudja,mi fán terem Az Autó. rolleyes.gif
gyrobe
IDÉZET(Edina @ Mar 19 2010, 08:41) *
további tanulmányozásra ugyazaz a trükk más alannyal

Köszi, ezen már egyértelmű. wink.gif
Clyde

biggrin.gif
daci
már rég olvastam ilyen buta nyilatkozatot..
az oké h ne várjunk extra show-t de szerintem mindenképp baromi unalmas h az időmérő és a rajt sorrend alapján dől el minden.. másrészt milyen csatákról beszél? nem volt itt semmi csata. neki persze h teccett mivel nyert..
Zoli
IDÉZET(daci @ Mar 26 2010, 09:05) *
már rég olvastam ilyen buta nyilatkozatot..
az oké h ne várjunk extra show-t de szerintem mindenképp baromi unalmas h az időmérő és a rajt sorrend alapján dől el minden.. másrészt milyen csatákról beszél? nem volt itt semmi csata. neki persze h teccett mivel nyert..

Szerintem semmi baj nincs vele.
A szezonnyitó semmivel nem volt unalmasabb pár tavalyi futamnál. Ha az buta nyilatkozat, hogy csatákról beszélt, akkor az mi, amikor egyesek szerint itt a Forma-1 vége? Másrészt azt mondta, hogy voltak csaták, csak éppen előzés nem volt. Neked persze, hogy nem tetszett, mert a vb-klasszis Webber pakliban sem volt.
still
IDÉZET(Zoli @ Mar 26 2010, 09:43) *
A szezonnyitó semmivel nem volt unalmasabb pár tavalyi futamnál. Ha az buta nyilatkozat, hogy csatákról beszélt, akkor az mi, amikor egyesek szerint itt a Forma-1 vége? Másrészt azt mondta, hogy voltak csaták, csak éppen előzés nem volt. Neked persze, hogy nem tetszett, mert a vb-klasszis Webber pakliban sem volt.

Milyen csaták voltak Zoli ?
Beálltak és vonatoztak. Maga Schumacher is elismerte, hogy szándékosan nem ment közelebb 2 másodpercnél közelebb Rosberghez, mert megelőzni nem tudta volna, így viszont kímélte a gumijait.

Alonsónak persze hogy tetszett, mert némi mázlival nyert.
Ha beragad valami miatt a rajtnál, és a hatodik helyen vonatozva csorog be a célba, most Mr. Whatmó' kongatná legjobban a vészharangot.
Zoli
IDÉZET(still @ Mar 26 2010, 10:07) *
Alonsónak persze hogy tetszett, mert némi mázlival nyert.

Van még valaki, aki még nem írta ezt le? dry.gif

Mégis mit csináljon? Sírjon, hogy Vettel autója megadta magát és simán elment mellette? blink.gif
Sway
Segítség kéne: volt még a hónap elején egy video chat a ferrari.com-on Alonsoval. Nem tud valaki egy linket (ha egyáltalán létezik ilyen) ahol szövegesen is megvan? Megígértem egy barátomnak, hogy lefordítom, s úgy sokkal kevesebb időmbe telne, mint hangzás után pötyögni.
noncsi
IDÉZET(Sway @ Mar 26 2010, 04:20) *
Segítség kéne: volt még a hónap elején egy video chat a ferrari.com-on Alonsoval. Nem tud valaki egy linket (ha egyáltalán létezik ilyen) ahol szövegesen is megvan? Megígértem egy barátomnak, hogy lefordítom, s úgy sokkal kevesebb időmbe telne, mint hangzás után pötyögni.

Én még nem találkoztam vele, de az előző chat szövege teljes egészében az www.f1revolution.com - ra volt feltöltve. Talán ott fent van valahol.

A januárihoz tudok linket adni:

http://www.f1revolution.com/2010/01/chat-c...-en-ferraricom/
noncsi
IDÉZET(befana @ Mar 24 2010, 01:34) *
Pedig éppen ezzel a választásával bizonyítja,hogy a stílus kéz a kézben mendegél Vele mindenhová,hiszen az autóválasztási lehetőség felajánlásával a FIAT konszern széles palettájáról a legtöbb recycling matador aszfaltbetyár a Ferrari Californiát választotta volna,de az én emberem tudja,mi fán terem Az Autó. rolleyes.gif

Khm, egy kis helyesbítés... smile.gif A "mi" emberünk. biggrin.gif rolleyes.gif
Egyébként teljesen igazad van. biggrin.gif
Hakkinen
IDÉZET(noncsi @ Mar 26 2010, 08:21) *
Egyébként teljesen igazad van. biggrin.gif

A Mi Marcink!!! laugh.gif
Réka
....érdekes lenne. unsure.gif
Hakkinen
IDÉZET(Réka @ Mar 26 2010, 09:45) *

Ha ez igaz lenne akkor Kimi kinek a helyére ülne? laugh.gif
daci

tavaly sem volt annyira sok akció, de ott legalább nem lehetett első kanyraban tudni a végeredményt. (ha nincs vettelnek műszaki hibája, akkor már tudtuk volna)
csaták meg épp az hogy nem voltak, ha már webbert hozod, épp ő panaszkodott h képtelenség előzni, és unatkozik.

egyébként pár helyen elismertem már, hogy kritikán aluli volt tőle ez a teljesítmény, amit ott nyújtott, nekem nem az a szurkolás h kinyalom a seggét is:D
ha ő nyert volna, akkor sme tetszettvolna amúgy a futam, mégis mi az izgi abban, hogy első kanyarban gyakorlatilag tudjuk ki hol végez, ha nincs műszaki hiba?

tavaly meg azelőtt legalább ha nemis volt sok esemény pályán, nem tudtuk megmondani ki nyer rajt után rögtön, tehát még vmi durvább taktikával lehettek meglepetések, meg ott legalább taktikával előrébb lehet jutni, ami a semminél jobb, és több változatosság van. ha nem is sokat, de ez legalább egy kis izgalmat bevitt a futamba.
Zoli
IDÉZET(daci @ Mar 26 2010, 10:01) *
egyébként pár helyen elismertem már, hogy kritikán aluli volt tőle ez a teljesítmény, amit ott nyújtott, nekem nem az a szurkolás h kinyalom a seggét isbiggrin.gif
ha ő nyert volna, akkor sme tetszettvolna amúgy a futam, mégis mi az izgi abban, hogy első kanyarban gyakorlatilag tudjuk ki hol végez, ha nincs műszaki hiba?

Nekem sem. smile.gif
A futamról már leírtam a véleményemet, ami azóta sem változott. Nem tetszett, amit csak az eredmény kompenzált, de a futam maga dögunalom volt.
noncsi
IDÉZET(Hakkinen @ Mar 26 2010, 09:54) *
Ha ez igaz lenne akkor Kimi kinek a helyére ülne? laugh.gif

Hát ezt megkaptam. biggrin.gif biggrin.gif
Egyébként imádom a Vukot... smile.gif
befana
IDÉZET(noncsi @ Mar 26 2010, 08:21) *

wink.gif
tifosi
Másrészt azt mondta, hogy voltak csaták

Azt nem mondta véletlenül, hogy hol, merre?
Zoli
IDÉZET(tifosi @ Mar 26 2010, 10:20) *
Azt nem mondta véletlenül, hogy hol, merre?

Próbáld megerőltetni magad és olvass el egy teljes mondatot. smile.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.