Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
Réka
IDÉZET(Kata @ Feb 12 2010, 08:52) *
Kb ilyeneket lehetett olvasni három évvel ezelőtt is a McLaren vezetőitől... biggrin.gif

tongue.gif Aki kiérdemli dicsérjék, de vannak bizonyos határok, amikor a túlzott fényezés visszaüthet. rolleyes.gif
befana
IDÉZET(Réka @ Feb 12 2010, 08:31) *
Ez a kis szösszenet még nekem is sok púderozás terén... rolleyes.gif

Nem tudom,nekem minden szava roppantul helytállónak tűnt... rolleyes.gif tongue.gif
Hakkinen
IDÉZET(Réka @ Feb 12 2010, 08:31) *
A Ferrari Alonsot méltatja

Ez a kis szösszenet még nekem is sok púderozás terén... rolleyes.gif

Massa nem púderez. smile.gif
http://www.motorsportal.hu/f1/el-mundo-821...217-c31180.html
Zoli
IDÉZET(Hakkinen @ Feb 12 2010, 02:09) *

Hülyeség, csak megint megpróbálnak felfújni két nyilatkozatot.
Réka
IDÉZET(Hakkinen @ Feb 12 2010, 02:09) *

Ugyan-ugyan... Lehet a spanyoloknál újabb bolondok napja van. Nem gondolnám, hogy Massa ilyen "vadakat" nyilatkozgatna, ez csak a média felfújása. smile.gif
(Egyébként meg Alonsonak nem is kell keményebben dolgoznia, hiszen a hátára pakolva érkezett a kis hat tizedével, amivel kivált minden munkafolyamatot amiből ki kellene vennie a részét.) rolleyes.gif laugh.gif
Sway
IDÉZET(Réka @ Feb 12 2010, 04:25) *
Ugyan-ugyan... Lehet a spanyoloknál újabb bolondok napja van. Nem gondolnám, hogy Massa ilyen "vadakat" nyilatkozgatna, ez csak a média felfújása. smile.gif
(Egyébként meg Alonsonak nem is kell keményebben dolgoznia, hiszen a hátára pakolva érkezett a kis hat tizedével, amivel kivált minden munkafolyamatot amiből ki kellene vennie a részét.) rolleyes.gif laugh.gif

Kis brazilunknak mai napig fáj 2008 Interlagos, amit teljes mértékben meg is értek ugyanakkor ott matat a bal vállán a kisördög, aki non-stop hangoztatja; az ő gazdateste lesz a következő Barrichello...
befana
IDÉZET(Sway @ Feb 13 2010, 12:22) *
ugyanakkor ott matat a bal vállán a kisördög, aki non-stop hangoztatja; az ő gazdateste lesz a következő Barrichello...

biggrin.gif wink.gif
Pepperoni
IDÉZET(Réka @ Feb 12 2010, 02:25) *

Höh, Kimisek is ilyen nagy mellénnyel indultak neki 2007-nek, aztán volt bőszen mosdatás biggrin.gif
Réka
IDÉZET(Pepperoni @ Feb 13 2010, 09:07) *
Höh, Kimisek is ilyen nagy mellénnyel indultak neki 2007-nek, aztán volt bőszen mosdatás biggrin.gif

Nem tudom a Kedves "Vörösparaszt" úr hol lát itt nagy mellényt, de mondandóm első felében Massat védtem meg, mondván nem hiszem, hogy olyanokat nyilatkozik; a második felében pedig Alonso elhíresült hat tizedével próbáltam viccet kreálni rolleyes.gif ... (úgy látszik kevesebb, mint több sikerrel biggrin.gif )
Meg lehet nézni az eddigi írásaimat, nem látok sehol nagy mellényeskedést, hogy Alonso így megveri a csapattársát meg úgy megveri. smile.gif
Kimster

Csak akkora mellénnyel, amekkorával a Massások már 4-5. éve. Egy aprócska kis különbség van: Kimi szerzett vb címet, míg Massa... tongue.gif
Ez kihagyhatatlan volt. De nem akarok újabb háborút indítani.
Pepperoni
IDÉZET(Kimster @ Feb 13 2010, 10:13) *
Csak akkora mellénnyel, amekkorával a Massások már 4-5. éve. Egy aprócska kis különbség van: Kimi szerzett vb címet, míg Massa... tongue.gif
Ez kihagyhatatlan volt. De nem akarok újabb háborút indítani.

Isten őrizz háborúzás uncsi már tongue.gif
joe/röncis

Massásokhoz képest nincs nagy mellény, és annyi a szépséghibája hogy Maszat nem illyedt be Rajkótól míg Alonsotól igen, hiszen ugyan azt csinálja picit még fűszerezve mint Alonso 2007ben!
Pepperoni
IDÉZET(joe/röncis @ Feb 13 2010, 10:34) *
Massásokhoz képest nincs nagy mellény, és annyi a szépséghibája hogy Maszat nem illyedt be Rajkótól míg Alonsotól igen, hiszen ugyan azt csinálja picit még fűszerezve mint Alonso 2007ben!

? blink.gif
Zoli
IDÉZET(joe/röncis @ Feb 13 2010, 10:34) *

Nem értek egyet. Először is jobb, ha a szurkolótáborok békén hagyják egymást, különben tudjuk mi lesz a vége. biggrin.gif
A másik, hogy Massa biztos nem ijedt be Alonsótól, nem is értem miért kéne. Ezt az egészet csak megpróbálja felfújni a média.
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Feb 13 2010, 10:38) *
Nem értek egyet. Először is jobb, ha a szurkolótáborok békén hagyják egymást, különben tudjuk mi lesz a vége. biggrin.gif
A másik, hogy Massa biztos nem ijedt be Alonsótól, nem is értem miért kéne. Ezt az egészet csak megpróbálja felfújni a média.

Így van! wink.gif Én egyszer nem piszkáltam még egy Alonsot sem ilyen szöveggel, hogy aztán el lesz verve. tongue.gif
Zoli
IDÉZET(Pepperoni @ Feb 13 2010, 10:43) *
Így van! wink.gif Én egyszer nem piszkáltam még egy Alonsot sem ilyen szöveggel, hogy aztán el lesz verve. tongue.gif

Miért hány Alonso van (persze a Forma-1-ben)? biggrin.gif
Pepperoni
IDÉZET(Zoli @ Feb 13 2010, 10:48) *
Miért hány Alonso van (persze a Forma-1-ben)? biggrin.gif

Alonsost tongue.gif rolleyes.gif
Réka
Kérdezz-felelek Alonsoval smile.gif

"Számolsz magaddal, mint lehetséges győztessel a 2010-es címért?

F.A.: Tavaly, amikor a Brawn megérkezett az utolsó tesztre és a többi csapat már megmutatta mire képes, azonnal világossá vált, hogy ők a legnagyobb esélyesek. Az idei évben a dolgok nagyon megváltoztak. Senki nem emelkedik ki annyira a többiek közül, hogy azt lehessen mondani, hogy ők azok, akiket le kell győzni. Szerintem a bahreini versenyig várnunk kell, hogy lássuk a valós sorrendet."
befana
IDÉZET(Réka @ Feb 13 2010, 10:18) *
"Számolsz magaddal, mint lehetséges győztessel a 2010-es címért?

F.A.: Tavaly, amikor a Brawn megérkezett az utolsó tesztre és a többi csapat már megmutatta mire képes, azonnal világossá vált, hogy ők a legnagyobb esélyesek. Az idei évben a dolgok nagyon megváltoztak. Senki nem emelkedik ki annyira a többiek közül, hogy azt lehessen mondani, hogy ők azok, akiket le kell győzni. Szerintem a bahreini versenyig várnunk kell, hogy lássuk a valós sorrendet."

Akkor ez az elegánsan cikornyás,kerülőkkel tarkított,alig hallhatóan,szemérmesen-babonásan halk IGEN válasz,ugyebár? tongue.gif rolleyes.gif
noncsi
IDÉZET(befana @ Feb 14 2010, 09:49) *
Akkor ez az elegánsan cikornyás,kerülőkkel tarkított,alig hallhatóan,szemérmesen-babonásan halk IGEN válasz,ugyebár? tongue.gif rolleyes.gif

Én is így értelmeztem.. rolleyes.gif
noncsi
Jerezi tesztek beosztása

http://magicfernandoalonso.lapunk.hu/?modul=blog&a=80504
Réka
Alonso: Mindenki optimista, én még várnék

Szokásos mondok is valamit de mégis semmit cikk, amivel természetesen nem a spanyolt minősítem... viszont a kép jó... smile.gif
Zoli
IDÉZET(Réka @ Feb 18 2010, 09:28) *
Alonso: Mindenki optimista, én még várnék

Szokásos mondok is valamit de mégis semmit cikk, amivel természetesen nem a spanyolt minősítem... viszont a kép jó... smile.gif

Elmehetne fodrászhoz végre és egy borotvát is adhatnának neki. biggrin.gif
Réka
IDÉZET(Zoli @ Feb 18 2010, 09:56) *

Cukialonsos énem megnyilvánulása: pont így jó.... rolleyes.gif laugh.gif
Sway
IDÉZET(Réka @ Feb 19 2010, 12:27) *
Cukialonsos énem megnyilvánulása: pont így jó.... rolleyes.gif laugh.gif

Csatlakozom rolleyes.gif wink.gif
befana
IDÉZET(Sway @ Feb 19 2010, 12:19) *
Csatlakozom rolleyes.gif wink.gif

Sőt,úgy sóhajtozom,hogy az már-már súrolja a hiperventilláció fogalmát. rolleyes.gif
Mochok85

Szezonkezdéskor beordíthatja majd hogy THIS IS SPARTAAAAA! smile.gif
Zoli
IDÉZET(Mochok85 @ Feb 19 2010, 12:54) *
Szezonkezdéskor beordíthatja majd hogy THIS IS SPARTAAAAA! smile.gif

Nekem más* jutott róla eszembe, csak azt nem akartam leírni. biggrin.gif

*csöves, (haaa eltekintünk a Ferraris felszereléstől).
biggrin.gif
befana
IDÉZET(Zoli @ Feb 19 2010, 01:58) *
Nekem más* jutott róla eszembe, csak azt nem akartam leírni. biggrin.gif

*csöves, (haaa eltekintünk a Ferraris felszereléstől).
biggrin.gif

Nagyvonalúan elnézzük Nektek,hogy férfiként nem érzékelitek a miénkhez hasonlatos receptoraitokkal a maszkulin légkörét a kis spanyolnak,ami akkor sem tudna megkopni,ha a Cro-magnon-i előember stílusával igyekezne azonosulni.
Ám érthetetlen,hogy az a lehetőség fel sem merül Bennetek,hogy Sámsonhoz hasonlóan Ő is a fején elhelyezkedő szőrzetében hordozza az erejét...? tongue.gif smile.gif
Zoli
IDÉZET(befana @ Feb 19 2010, 02:35) *
Nagyvonalúan elnézzük Nektek,hogy férfiként nem érzékelitek a miénkhez hasonlatos receptoraitokkal a maszkulin légkörét a kis spanyolnak,ami akkor sem tudna megkopni,ha a Cro-magnon-i előember stílusával igyekezne azonosulni.
Ám érthetetlen,hogy az a lehetőség fel sem merül Bennetek,hogy Sámsonhoz hasonlóan Ő is a fején elhelyezkedő szőrzetében hordozza az erejét...? tongue.gif smile.gif

Most már értem, miért is kellett 2007-ben olyan rövidre vágni a haját és arcszőrzete miért nem haladhatta meg az 1nm-t. Így már világos mi nem stimmelt abban az évben. biggrin.gif
noncsi

Zoli, én veled értek egyet. smile.gif
Tényleg elmehetne már fodrászhoz! cool.gif
Egy icipici borosta még nem akadály, de ez ..... biggrin.gif
victory
IDÉZET(noncsi @ Feb 20 2010, 09:21) *
Zoli, én veled értek egyet. smile.gif
Tényleg elmehetne már fodrászhoz! cool.gif
Egy icipici borosta még nem akadály, de ez ..... biggrin.gif

Off:
Noncsi! Csak egy kérdés: ugye ezt nem te "írtad"? unsure.gif blink.gif
noncsi
IDÉZET(victory @ Feb 20 2010, 09:52) *
Off:

De igen, én 'írtam'.
Talán gond? unsure.gif
Clyde
IDÉZET(noncsi @ Feb 21 2010, 12:21) *
De igen, én 'írtam'.
Talán gond? unsure.gif

Csak furcsallja, hogy a kimis taboron kivul is vannak hogymondjamszepen... rolleyes.gif .... furcsa emberek. tongue.gif
Mochok85
IDÉZET(victory @ Feb 20 2010, 09:52) *
Off:

De mi ez? Egy, a miénkel párhuzamos dimenzió ahol Alonso szintén F1-es pilóta de Noncsi fórumtársat szereti? laugh.gif
Cuba
IDÉZET(Réka @ Feb 21 2010, 01:17) *

Kíváncsi leszek én arra. rolleyes.gif
Zoli
IDÉZET(Réka @ Feb 21 2010, 01:17) *

Remélem igazat mond. rolleyes.gif cool.gif
James Hunt
IDÉZET(Cuba @ Feb 21 2010, 01:22) *

még mindig savanyú?  rolleyes.gif vagy mi a baj?

Vito
IDÉZET(Cuba @ Feb 21 2010, 02:22) *

Lehet a vezetői stílusának a Ferka konstrukció a legideálisabb a McLaren, Reanult közül.

Kimi 2007-ben nem igazán érezte úgy a ferkát mint a Mekit....Érdekes mód a stílusának a 2009-es konstrukció kedvezett a legjobban. Látszott is mennyivel agresszívabban bánt az autóval 2007-2008-hoz képest.
Vito
IDÉZET(James Hunt @ Feb 21 2010, 02:46) *
még mindig savanyú? rolleyes.gif vagy mi a baj?

Savanyú lenne neked is ha a kedvencedet kivásárolnák a szerződéséből.

1 dologban azonban személy szerint nagyon is önelégült, s picit lesajnáló vagyok. Mégpedig hogy egy 2-es VB-nek is ki kellett vásárolni, amiből az következik, a tehetsége korántsem volt elég az Alkesz ellen.
Cuba
IDÉZET(James Hunt @ Feb 21 2010, 01:46) *
még mindig savanyú?  rolleyes.gif vagy mi a baj?

Úgy van, ahogy Vito mondja. smile.gif
Zoli
IDÉZET(Vito @ Feb 21 2010, 02:02) *

1 dologban azonban személy szerint nagyon is önelégült, s picit lesajnáló vagyok. Mégpedig hogy egy 2-es VB-nek is ki kellett vásárolni, amiből az következik, a tehetsége korántsem volt elég az Alkesz ellen.

Nem unalmas még ez a szöveg? rolleyes.gif

A "2-es VB" akkor vásárolta volna ki Rajkót, ha ő maga fizetett volna, de nem ez történt. Továbbá ott van Massa is, őt is elküldhette volna a Ferrari, csak ő egy motivált pilóta, ellenben az "Alkeszoddal". Massát megérte megtartani, Kimit nem. smile.gif
James Hunt
IDÉZET(Vito @ Feb 21 2010, 02:02) *

szerintem nem csak azon múlt. több tényező együtt játszott közre abban, hogy a te kedvenced nem fog indulni idén a mezőnyben, s erről Alonso sem tehet, a szurkolói meg pláne.
ha nagyon akart volna Kimi indul, de nem akarta. valamint azt sem szabad elfelejteni, hogy ha nincs Massa balesete megint csak más lett volna a szituáció..de ez csak az én véleményem. tehetségbe meg kár belemenni, mármint ennek vitájába, mert mindkettő az. smile.gif

Vito
IDÉZET(Zoli @ Feb 21 2010, 03:19) *

A "2-es VB" akkor vásárolta volna ki Rajkót, ha ő maga fizetett volna, de nem ez történt. Továbbá ott van Massa is, őt is elküldhette volna a Ferrari, csak ő egy motivált pilóta, ellenben az "Alkeszoddal". Massát megérte megtartani, Kimit nem. smile.gif

Nem.
Miért fizette volna ő? Mikor van egy bankja, amely történetesen Alonso miatt érkezett a Ferrarihoz.
Massának balesete volt. Ennyire azért nem gerinctelen és aljas a Ferrari (Az Olaszok se hagyták volna szó nélkül ezt lásd be). Plusz két dudás nem fér meg 1 csárdában.
Kimi nem motivált mi? Nem Kimi volt az aki elhagyta hőn szeretett csapatát aki történetesen 2!! VB címmel ajándékozta meg s mikor nem szaladt a szekér hátat fordított nekik.
Vito
IDÉZET(James Hunt @ Feb 21 2010, 03:22) *
szerintem nem csak azon múlt. több tényező együtt játszott közre abban, hogy a te kedvenced nem fog indulni idén a mezőnyben, s erről Alonso sem tehet, a szurkolói meg pláne.
ha nagyon akart volna Kimi indul, de nem akarta. valamint azt sem szabad elfelejteni, hogy ha nincs Massa balesete megint csak más lett volna a szituáció..de ez csak az én véleményem. tehetségbe meg kár belemenni, mármint ennek vitájába, mert mindkettő az. smile.gif

nem is írtam hogy Alo vagy a szurkolók tehetnek róla. A McLaren-el valamiért nem tudott megegyezni! (Amúgy gőzöm sincs miért, de Hamiltonnal és menedzserével<-ha jól láttam a vidin ő volt- is tárgyalt méghozzá az Alkesz Ferraris kabinjában)
A Brawn GP meg későn jelentkezett be érte. Ugyanis már megegyezett a Red-Bull-al mikor felkeresték és már nem akarta megváltoztatni döntését
Zoli
IDÉZET(Vito @ Feb 21 2010, 02:29) *
Nem.
Miért fizette volna ő? Mikor van egy bankja, amely történetesen Alonso miatt érkezett a Ferrarihoz.
Massának balesete volt. Ennyire azért nem gerinctelen és aljas a Ferrari (Az Olaszok se hagyták volna szó nélkül ezt lásd be). Plusz két dudás nem fér meg 1 csárdában.
Kimi nem motivált mi? Nem Kimi volt az aki elhagyta hőn szeretett csapatát aki történetesen 2!! VB címmel ajándékozta meg s mikor nem szaladt a szekér hátat fordított nekik.

Nem Kimi volt aki mondta, hogy már unta a Forma-1-et? Nem kell beállítani úgy ezt az egészet, hogy Rajkóval kibaszott mindenki, hiába kapart a végsőkig a bennmaradásért. wink.gif
Blonda
IDÉZET(Zoli @ Feb 21 2010, 02:19) *

Csak szólok, hogy Massa idén (is) jóval kevesebbért fog versenyezni, mint amennyit Kimi kap azért, hogy ne tegye. rolleyes.gif
Vito
IDÉZET(Zoli @ Feb 21 2010, 03:39) *
Nem Kimi volt aki mondta, hogy már unta a Forma-1-et? Nem kell beállítani úgy ezt az egészet, hogy Rajkóval kibaszott mindenki, hiába kapart a végsőkig a bennmaradásért. wink.gif

Nem az F1-et hanem a pr hülyeségeket. Nem úgy álítom be. Csupán annyit mondtam hogy kivásárolták a szerződéséből.

Höhö..egy Force Indiához nem fog igazolni cool.gif ph34r.gif
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.