Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Fernando Alonso
F1világ Fórum > F1világ > Szurkolói klubok
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123
befana
IDÉZET(Clyde @ Oct 1 2009, 01:53) *
Te efana, ez mar nem borosta! biggrin.gif

Talán megfogadta,hogy addig nem vesz a kezébe borotvát,amíg mikulásosan vörös ruhát nem ölthet...?
Vaaaagy amíg anyu el nem költözik? wink.gif tongue.gif
Clyde
IDÉZET(befana @ Oct 5 2009, 06:30) *
Talán megfogadta,hogy addig nem vesz a kezébe borotvát,amíg mikulásosan vörös ruhát nem ölthet...?

... vagy amig ismet a dobogo tetejen nem vegez.
Ezen esetben lesz egy mikulasunk a kovetkezo szezonokban... tongue.gif
befana
IDÉZET(Clyde @ Oct 5 2009, 10:33) *
... vagy amig ismet a dobogo tetejen nem vegez.
Ezen esetben lesz egy mikulasunk a kovetkezo szezonokban... tongue.gif

Ugyan,dehogy!Csak még a magaslati levegős dobogó érdekében előtte lesz egy beszélgetése Massával a 17-es kanyarban való helyes,csapattárs-barát viselkedésről... tongue.gif smile.gif
Racing Girl
IDÉZET(befana @ Oct 5 2009, 05:30) *

Eulo
IDÉZET(befana @ Oct 5 2009, 11:49) *
Ugyan,dehogy!Csak még a magaslati levegős dobogó érdekében előtte lesz egy beszélgetése Massával a 17-es kanyarban való helyes,csapattárs-barát viselkedésről... tongue.gif smile.gif

Csak nehogy aztán Massából is baktérium legyen. tongue.gif smile.gif
Réka

eltűnt a borosta...mi lesz most Befana? sad.gif unsure.gif
Hakkinen

-Én Alonso fan voltam!
    -Én meg az vagyok!
      -Én meg az leszek! wink.gif
      Lancelot
      IDÉZET(Réka @ Oct 17 2009, 05:29) *
      eltűnt a borosta...mi lesz most Befana? sad.gif unsure.gif

Mi lenne? Lehet lightosan simcsizni! wink.gif laugh.gif laugh.gif
      Réka
      Titkon a pontszerzésben reménykedtem, ehhez képest... sad.gif
      still
      IDÉZET(Réka @ Oct 18 2009, 06:24) *

Utas volt, belekerült a sűrűjébe.
      Lélekben ő már nagyon várja a következő szezont, ez a betli már nem oszt nem szoroz .
      forza
      IDÉZET(Réka @ Oct 18 2009, 05:24) *

Jajj, Rékusom, hát akkor szurkolj most mondjuk Buttonnak. Olyan szépeket előzött eddig. tongue.gif cool.gif biggrin.gif
      Réka
      IDÉZET(still @ Oct 18 2009, 06:29) *
      Utas volt, belekerült a sűrűjébe.
      Lélekben ő már nagyon várja a következő szezont, ez a betli már nem oszt nem szoroz .

Tudom én, de szerintem egy igazi szurkoló sem úgy szurkol a kedvencének, hogy ez az év már kuka majd jövőre... wink.gif

still
      IDÉZET(Réka @ Oct 18 2009, 07:02) *
      Tudom én, de szerintem egy igazi szurkoló sem úgy szurkol a kedvencének, hogy ez az év már kuka majd jövőre... wink.gif

Én pont így vagyok Sennával. Mendegélt az LMS-ben, követtem is, de végig 2010-et vártam és várom, most vagy soha alapon.
      Zoli
      Remélem jövőre összejön a harmadik vb cím. rolleyes.gif
      Redye

2005 óta Alonso mindegyik záró futamon dobogón végzett.Reméljük ez a sorozat nem most fog megszűnni wink.gif
      EasyGhost
      IDÉZET(Redye @ Oct 18 2009, 07:20) *

2005 óta Alonso mindegyik záró futamon dobogón végzett.Reméljük ez a sorozat nem most fog megszűnni wink.gif

Ez nem záró futam volt. wink.gif
      Réka
      IDÉZET(EasyGhost @ Oct 18 2009, 11:50) *

biggrin.gif olvasd el újra mit írt Redye..."reméljük ez a sorozat nem fog megszűnni"... magyarul: jövő idő, gondolva a soron következő 2 hét múlva megrendezésre kerülő futamra tongue.gif
      Redye
      IDÉZET(EasyGhost @ Oct 18 2009, 10:50) *

Ahogy mondja Réka(csak én is megerősítem tongue.gif )Abu-Dabira gondolok..
      A baleset
      Lancelot
      IDÉZET(Zoli @ Oct 18 2009, 08:03) *
      Remélem jövőre összejön a harmadik vb cím. rolleyes.gif

Én pedig azt remélem, hogy nagy csatában, de az hiúsítja ezt meg a számára, akire én gondolok! wink.gif smile.gif
      Sway
      IDÉZET(Funes @ Oct 19 2009, 05:52) *
      Én pedig azt remélem, hogy nagy csatában, de az hiúsítja ezt meg a számára, akire én gondolok! wink.gif smile.gif

Ha pedig az lesz amire én gondolok csapatfelállás terén akkor az lesz a vb aki a legjobban kezeli helyén a helyzetetet. Három vb aspiránsom van jelenleg jövőre képzeletbeli táblázatomon, de lehet rám fog cáfolni egy semmiből jött újonc csapat ismét.

De a lényeg: meg kell nyerni jövőre a harmadikat, s eme topic névadója képes rá csak jól muzsikáljon a vörös gebe rolleyes.gif wink.gif
      Edina
      IDÉZET(Hakkinen @ Oct 17 2009, 04:50) *
      -Én Alonso fan voltam!
        -Én meg az vagyok!
          -Én meg az leszek! wink.gif

laugh.gif
          Zoli
          Alonso a bajnoki címért harcolna a Ferrarival
          Interjú Alonsóval.
          Maranello közelébe fogsz költözni?
          Fernando Alonso: "Nem, továbbra is Svájcban fogok lakni. Maranello nincs olyan messze. Három óra autóval, de lehet, hogy két óra alatt is odaérek. Nem lesz nehéz." biggrin.gif
          Redye
          Goodbye Renault
          Boszi27
          IDÉZET(Sway @ Oct 19 2009, 11:08) *
          De a lényeg: meg kell nyerni jövőre a harmadikat, s eme topic névadója képes rá csak jól muzsikáljon a vörös gebe rolleyes.gif wink.gif

Jó tesztelő hírében áll, elvileg Massával a háta mögött igencsak nem egy idei év elébe kell, hogy nézzünk... rolleyes.gif
          Zoli
          IDÉZET(Redye @ Oct 30 2009, 04:52) *

Jó videó. smile.gif
          Megy aláírásba. rolleyes.gif
          Redye
          Gondoltam,hogy ki fog esni,mert alig maradt le arról,hogy ő is tudjon menni még egy utolsó kört
          Cuba
          IDÉZET(Redye @ Oct 30 2009, 04:52) *

0:40-nél kár, hogy nem látok a fejébe! biggrin.gif
          Réka
          IDÉZET(Zoli @ Oct 30 2009, 08:28) *
          Jó videó. smile.gif
          Megy aláírásba. rolleyes.gif

Rossz nem is lehet ha ez a szereplő adott... tongue.gif (most cukialonsostam egyet)
          nm_

-Már csak a te betörésed van hátra Felipe. wink.gif
          Zoli
          Jövőre is Alonso kapja a 7-es rajtszámot? ph34r.gif
          A konstruktőriben 4. a Ferrari, Alonso előrébb végzett az egyéniben, mint Massa, de később csatlakozik a csapathoz.
          Redye
          IDÉZET(Zoli @ Nov 1 2009, 06:54) *
          Jövőre is Alonso kapja a 7-es rajtszámot? ph34r.gif
          A konstruktőriben 4. a Ferrari, Alonso előrébb végzett az egyéniben, mint Massa, de később csatlakozik a csapathoz.

Nem Massaé lesz a 7-es,Alonsoé a 8-as.
          Montezemolo nyilatkozta régebb..
          Zoli
          IDÉZET(Redye @ Nov 1 2009, 06:57) *

Akkor jó. biggrin.gif
          Így nem Alonsón van az "átok". laugh.gif
          Lancelot
          IDÉZET(Zoli @ Nov 1 2009, 07:01) *
          Akkor jó. biggrin.gif
          Így nem Alonsón van az "átok". laugh.gif

Soha nem is volt. A szerencse mindig a tenyerén hordozta. (Lsd. pl. vb-címeit!)
          Zoli
          IDÉZET(Funes @ Nov 1 2009, 07:02) *
          Soha nem is volt. A szerencse mindig a tenyerén hordozta. (Lsd. pl. vb-címeit!)

7-es rajtszámmal még senki nem lett vb. tongue.gif
          Melyik vb nem volt szerencsés, amikor vb címet nyert? Én egyről tudok: Jochen Rindt.
          Réka

Személy szerint kedvenc számom a 8-as rolleyes.gif (nekem eddig szerencsét hozott, remélem neki is)
          befana
          IDÉZET(Réka @ Nov 1 2009, 07:51) *
          Személy szerint kedvenc számom a 8-as rolleyes.gif (nekem eddig szerencsét hozott, remélem neki is)

Még szép! rolleyes.gif A 8-as szám a vad,buja,féktelen testi szerelem száma,úgyhogy ide nekünk a 8-ast gyorsan-gyorsan,hátha közös kedvencünk végre belekóstol és lapátra rakja azt az antinő anyut. wink.gif tongue.gif
          tifosi
          IDÉZET(Zoli @ Nov 1 2009, 06:54) *
          Alonso előrébb végzett az egyéniben, mint Massa

Jah, 4 ponttal többet szerzett. LoL
          tifosi

Hakkinen is nyócas vót 1998-ban. Persze, neki nem egy Massa vót a csapattársa.
          Mochok85
          Személy szerint kedvenc számom a 8-as :rolleyes: (nekem eddig szerencsét hozott, remélem neki is)

Nekem is! smile.gif
          hunnylander

Erre ne vegyél mérget. A Ferrari idén is kavart a számokkal, de végül a megszokott szisztéma szerint osztották ki. Alonso Massa előtt végzett a pontversenyben, ő kaphatja a 7-est.
          Triki Lauda
          IDÉZET(befana @ Nov 2 2009, 12:51) *
          Még szép! rolleyes.gif A 8-as szám a vad,buja,féktelen testi szerelem száma,úgyhogy ide nekünk a 8-ast gyorsan-gyorsan,hátha közös kedvencünk végre belekóstol és lapátra rakja azt az antinő anyut. wink.gif tongue.gif

Teljesen véletlen mindig a nyolcas számmal indulok... biggrin.gif
          befana
          IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 2 2009, 03:33) *

Látod!Freud nem volt amatőr! wink.gif smile.gif
          Clyde
          IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 2 2009, 04:33) *

Mert titkon legbelul...

rolleyes.gif
          Triki Lauda
          IDÉZET(Clyde @ Nov 2 2009, 04:21) *
          Mert titkon legbelul...

rolleyes.gif

hideg...hideg:

tongue.gif
          Triki Lauda
          IDÉZET(befana @ Nov 2 2009, 04:15) *
          Látod!Freud nem volt amatőr! wink.gif smile.gif

Hát még én! smile.gif
          befana
          IDÉZET(Triki Lauda @ Nov 2 2009, 04:26) *
          Hát még én! smile.gif

tongue.gif Átható tömjénfüst terjeng,méghozzá öntömjén.Legközelebb ajánlóleveleket mellékelsz az exbarátnőktől? wink.gif rolleyes.gif
          Triki Lauda
          IDÉZET(befana @ Nov 2 2009, 04:50) *
          tongue.gif Átható tömjénfüst terjeng,méghozzá öntömjén.Legközelebb ajánlóleveleket mellékelsz az exbarátnőktől? wink.gif rolleyes.gif

Ezután a minimum, hogy egyet beszerzek Kiss Zoltán Zérótól! smile.gif
          Zoli
          IDÉZET(tifosi @ Nov 2 2009, 12:54) *
          Jah, 4 ponttal többet szerzett. LoL

Köszönjük Emese.
          Lancelot
          IDÉZET(Zoli @ Nov 6 2009, 08:44) *

Döbbenetes! Ezt nem hiszem el! Valóban? ohmy.gif Na akkor már tuti a vb-cím! rolleyes.gif

Amúgy a cikkben érdekesebb ez a mondat:

"Emellett Alonso egy saját kénye-kedve szerint szabható (gombok) kormányt is kért a maranelloiaktól."

Azt ugyebár nem tudom mennyire komoly az oldal, ahol ez a hír megjelent (majd Hunny megmondja! tongue.gif ), de tételezzük fel, hogy igaz a hír. Hát, akkor viszont az elég érdekes! Olyat még nem hallottam, hogy valaki a kormányt is a saját elgondolásai miatt kéri kialakítani. Vajon miféle elvárásai lehetnek? Ergonómiai? Praktikus? Rövidlátó, nagyobb gombokkal? Az ellenséget megtévesztő káosszal? A "szabható" vajon mit jelent? Futamról-futamra átalakítja? biggrin.gif biggrin.gif Hm. Szóval elég érdekes.

Mindenestere az igényei már megjelentek és ez elég sokat elárul arról, ami várható lesz tőle! wink.gif
          A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
          Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.